Resultater KOK 2-dagers 2014 - dag 1



Resultater Orientering KOK 2-dagers, dag 1
Kristiansand, Vest-Agder - 5. april 2014

N-åpen

1 900 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Torjus Stefferud Torridal IL 21:51   11:30
2 Fredrik Pytten Kristiansand OK 26:03 +4:12 13:42
3 Astrid White Søgne og Songdalen OK 29:52 +8:01 15:43
4 Bastian Norby Hansen IK Grane Arendal Orientering 39:39 +17:48 20:52

D 11-12N

1 900 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Sara Stray Kristiansand OK 20:04   10:33

D 13-14

2 370 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Sigrid Ekeland Oddersjaa SSK 39:24   16:37
  Silje Kregnes Kristiansand OK diskvalifisert    

D 13-16C

2 310 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Tuva Hepburn Kristiansand OK 58:09   25:10
2 Sanna Aurora Sandell Kristiansand OK 1:03:09 +5:00 27:20

D 17-A kort

2 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Heidi Fidje OK Sør 27:12   11:20
2 Una Glende Janson Kristiansand OK 34:28 +7:16 14:21
3 Inger Skjævesland IF Trauma 35:54 +8:42 14:57

D 17-B

2 370 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Mari Coward OK Sør 40:57   17:16
2 Liv Bente H Friestad Kristiansand OK 43:13 +2:16 18:14

D 17-C

2 310 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Linda G. Opheim Kristiansand OK 50:38   21:55
2 Hanne Hermansen Kristiansand OK 54:43 +4:05 23:41
3 Aileen Runde Kristiansand OK 1:00:49 +10:11 26:19
  Siri Coward OK Sør diskvalifisert    

D 21-

3 710 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 38:16   10:18
2 Irene Beate Øhrn Arnevik Søgne og Songdalen OK 42:28 +4:12 11:26
3 Kjersti Adéla Westin Kristiansand OK 46:42 +8:26 12:35

D 35-

2 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Siri Thortveit Myhre Søgne og Songdalen OK 29:54   12:27
2 Inger Marie Broers Damsgaard Hisøy OK 31:42 +1:48 13:12
  May Lene Slettebøe Søgne og Songdalen OK diskvalifisert    

D 45-

2 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Ingvild Mulen Kristiansand OK 25:32   10:38
2 Christina White Søgne og Songdalen OK 27:59 +2:27 11:39
3 Inger Tone Nygård Egersund OK 30:09 +4:37 12:33

D 55-

2 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Siri Økstad Oddersjaa SSK 33:42   14:02
2 Siri Bjorvand Birkenes IL 36:19 +2:37 15:07
3 Oddny Jørgensen IK Grane Arendal Orientering 39:49 +6:07 16:35

D 65-

2 400 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Signe Heivoll Søgne og Songdalen OK 51:50   21:35
2 Else-Margrethe Bredland Søgne og Songdalen OK 53:59 +2:09 22:29

D 75-

2 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Gudveig Jørundland OK Sør 51:19   21:22

H 11-12

2 310 m, 0 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
  Fossum Magnus IK Grane Arendal Orientering ikke startet    

H 11-12N

1 900 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Magnus Fossum IK Grane Arendal Orientering 34:16   18:02

H 13-14

2 370 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Kristian Pytten Kristiansand OK 29:17   12:21
2 David Runde Kristiansand OK 29:25 +0:08 12:24
3 Jonas Myhre Kristiansand OK 30:33 +1:16 12:53
4 Asgeir Reiersen Jensen Birkenes IL 34:29 +5:12 14:32
5 Atle Nilsen Vegårshei IL 36:40 +7:23 15:28
6 Odd-Anton Hermansen Kristiansand OK 37:13 +7:56 15:42

H 13-16C

2 310 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Isak Aasemoen Aardal Oddersjaa SSK 45:33   19:43
2 Vemund Aasemoen Aardal Oddersjaa SSK 1:04:01 +18:28 27:42
  Eirik Hodnemyr IL Vindbjart diskvalifisert    
  Erlend Fidje Andersen OK Sør diskvalifisert    

H 15-16

2 400 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Marius Pytten Kristiansand OK 19:08   7:58
2 Kristian Reiersen Jensen Birkenes IL 24:47 +5:39 10:19
3 Vegard Myhre Kristiansand OK 24:52 +5:44 10:21
4 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 26:48 +7:40 11:10
5 Sigurd Svaland Aas Birkenes IL 30:08 +11:00 12:33
6 Even Fossum IK Grane Arendal Orientering 32:40 +13:32 13:36
7 Kristian Nyhus Birkenes IL 32:46 +13:38 13:39

H 17-A kort

2 400 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Ernst Pytten Kristiansand OK 24:13   10:05
2 Eirik Glad Balchen Oddersjaa SSK 26:09 +1:56 10:53

H 17-B

2 370 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Pål Runde Kristiansand OK 31:57   13:28
2 Arild Jørgensen Oddersjaa SSK 35:30 +3:33 14:58
3 Ove Kjetså Otra IL 35:37 +3:40 15:01
4 Bjørn A Friestad Kristiansand OK 36:30 +4:33 15:24
5 Jesse White Søgne og Songdalen OK 37:54 +5:57 15:59
6 Roar Hermansen Kristiansand OK 40:28 +8:31 17:04
7 Tony Halsall Otra IL 1:02:59 +31:02 26:34

H 17-20

3 710 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Morten Jørgensen Kristiansand OK 29:34   7:58
2 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK 31:51 +2:17 8:35
3 Henrik Upsal Kristiansand OK 34:08 +4:34 9:12
4 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 34:17 +4:43 9:14
5 Ole Kostøl Kristiansand OK 36:52 +7:18 9:56
6 Vetle Reinhartsen Kristiansand OK 40:42 +11:08 10:58
7 Kristoffer Nygård Haugesund IL Orientering 41:47 +12:13 11:15

H 21-

4 040 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 29:51   7:23
2 Holger Hott Kristiansand OK 30:03 +0:12 7:26
3 Jostein Moe Kristiansand OK 32:07 +2:16 7:56
4 Sjur Hovi Kristiansand OK 32:09 +2:18 7:57
5 Petter Marki Erichsen Varegg Fleridrett 34:38 +4:47 8:34
6 Kjell Erik Røisland Turun Metsänkävijät 35:19 +5:28 8:44
7 Glenn Tørå Kristiansand OK 36:39 +6:48 9:04
8 Gaute Friestad Kristiansand OK 36:46 +6:55 9:06
9 Jon Nilsen Kristiansand OK 36:54 +7:03 9:08
10 Christian Bøen Kristiansand OK 38:15 +8:24 9:28
11 Stig Dalsøren Kristiansand OK 38:29 +8:38 9:31
12 Åsulv Birkeland Stormoen Kristiansand OK 41:07 +11:16 10:10

H 35-

4 040 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Ståle Thortveit Søgne og Songdalen OK 39:49   9:51
2 Ola Sløgedal Marnardal IL 44:57 +5:08 11:07
3 Håvard Nilsen Vegårshei IL 47:26 +7:37 11:44
4 Ulrik Thisted Kristiansand OK 51:07 +11:18 12:39
5 Daniel Fløtre Kongsberg OL 53:10 +13:21 13:09

H 45-

3 710 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Stein-Erik Scheie OK Sør 38:40   10:25
2 Oluf Bøckman Kristiansand OK 41:45 +3:05 11:15
3 Fred-Arne Sivertsen Kristiansand OK 42:44 +4:04 11:31
4 Roy Birkeland Søgne og Songdalen OK 43:01 +4:21 11:35
5 Espen Fyhn Nilsen Sandnes IL (Rogaland) 46:33 +7:53 12:32
6 Helge Hodnemyr IL Vindbjart 47:41 +9:01 12:51
7 Aksel Slettebøe Søgne og Songdalen OK 48:00 +9:20 12:56
8 Roar Myhre Søgne og Songdalen OK 50:42 +12:02 13:39
9 Asle Kregnes Kristiansand OK 1:08:50 +30:10 18:33

H 55-

2 400 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Jon Bjørgum Kristiansand OK 20:34   8:34
2 Jan Blandkjenn Kristiansand OK 21:33 +0:59 8:58
3 Dag Moe Kristiansand OK 24:28 +3:54 10:11
4 Reidar Heivoll Søgne og Songdalen OK 28:30 +7:56 11:52
5 Stein Coward OK Sør 29:34 +9:00 12:19
6 Per W. Torgersen Oddersjaa SSK 30:40 +10:06 12:46
7 Bjørn Stormoen Birkenes IL 32:27 +11:53 13:31
8 Dag Petter Sødal Oddersjaa SSK 32:42 +12:08 13:37
9 Even Jahnsen Flosta IL 49:31 +28:57 20:37

H 65-

2 400 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Finn Ole Jørgensen IK Grane Arendal Orientering 23:32   9:48
2 Frank Glad Balchen Oddersjaa SSK 26:25 +2:53 11:00
3 Øyvin Simonsen IL Imås 30:54 +7:22 12:52
4 Finn Ole Honnemyr IL Vindbjart 33:22 +9:50 13:54
5 Atle Solheim Kristiansand OK 35:40 +12:08 14:51
6 Svein Øderud Kristiansand OK 37:09 +13:37 15:28
7 Bjørn Syvertsen IL Vindbjart 38:13 +14:41 15:55
8 Floke Bredland Søgne og Songdalen OK 41:33 +18:01 17:18

H 75-

2 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Arild Telstø IL Vindbjart 41:59   17:29
2 Einar Jørundland OK Sør 49:42 +7:43 20:42
3 Oddbjørn Hjetland Kristiansand OK 52:17 +10:18 21:47


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +