Resultater KOK 2-dagers 2014 - dag 2



Resultater Orientering KOK 2-dagers, dag 2
Kristiansand, Vest-Agder - 6. april 2014

N-åpen

1 790 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Fredrik Pytten Kristiansand OK 18:14   10:11
2 Astrid White Søgne og Songdalen OK 25:02 +6:48 13:59
  Bastian Norby Hansen IK Grane Arendal Orientering diskvalifisert    

 

D -10

2 850 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
  Anneli Aasemoen Aardal Oddersjaa SSK 1:36:24   33:49

 

D 11-12N

1 790 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Sara Stray Kristiansand OK 17:43   9:53

 

D 13-14

3 520 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
  Mari Wendel Scheie OK Sør diskvalifisert    

 

D 13-16C

2 850 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Tuva Hepburn Kristiansand OK 1:16:49   26:57

 

D 17-A kort

3 760 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Heidi Fidje OK Sør 51:47   13:46
2 Inger Skjævesland IF Trauma 1:09:30 +17:43 18:29

 

D 17-B

3 520 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Liv Bente H Friestad Kristiansand OK 1:07:08   19:04

 

D 17-C

2 850 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Linda G. Opheim Kristiansand OK 1:05:17   22:54
2 Aileen Runde Kristiansand OK 1:19:45 +14:28 27:58
3 Siri Coward OK Sør 1:21:05 +15:48 28:27

 

D 21-

5 550 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Irene Beate Øhrn Arnevik Søgne og Songdalen OK 1:06:16   11:56
2 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 1:07:45 +1:29 12:12
3 Kjersti Adéla Westin Kristiansand OK 1:22:30 +16:14 14:51

 

D 35-

3 760 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Siri Thortveit Myhre Søgne og Songdalen OK 48:20   12:51
2 May Lene Slettebøe Søgne og Songdalen OK 1:05:31 +17:11 17:25

 

D 45-

3 760 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Inger Tone Nygård Egersund OK 51:00   13:33
2 Christina White Søgne og Songdalen OK 52:40 +1:40 14:00
3 Åse Reidun Kregnes Kristiansand OK 54:05 +3:05 14:23
4 Ingvild Mulen Kristiansand OK 55:09 +4:09 14:40

 

D 55-

3 760 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Siri Økstad Oddersjaa SSK 1:06:29   17:40

 

D 65-

3 110 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Signe Heivoll Søgne og Songdalen OK 1:06:32   21:23
2 Else-Margrethe Bredland Søgne og Songdalen OK 1:15:37 +9:05 24:18

 

D 75-

3 110 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Gudveig Jørundland OK Sør 1:27:31   28:08

 

H 11-12

2 850 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Martin Reiersen Jensen Birkenes IL 53:33   18:47
2 Magnus Fossum IK Grane Arendal Orientering 1:12:53 +19:20 25:34

 

H 11-12N

1 790 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Brage Takle Kristiansand OK 16:17   9:05

 

H 13-14

3 520 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 David Runde Kristiansand OK 42:52   12:10
2 Jonas Myhre Kristiansand OK 49:13 +6:21 13:58
3 Asgeir Reiersen Jensen Birkenes IL 50:24 +7:32 14:19
4 Kristian Pytten Kristiansand OK 51:21 +8:29 14:35
5 Atle Nilsen Vegårshei IL 52:20 +9:28 14:52
6 Odd-Anton Hermansen Kristiansand OK 1:12:12 +29:20 20:30

 

H 13-16C

2 850 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Erlend Fidje Andersen OK Sør 1:26:39   30:24

 

H 15-16

4 300 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Marius Pytten Kristiansand OK 38:54   9:02
2 Kristian Reiersen Jensen Birkenes IL 42:49 +3:55 9:57
3 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 47:03 +8:09 10:56
4 Vegard Myhre Kristiansand OK 47:26 +8:32 11:01
5 Kristian Nyhus Birkenes IL 58:11 +19:17 13:31
6 Even Fossum IK Grane Arendal Orientering 59:45 +20:51 13:53
7 Sigurd Svaland Aas Birkenes IL 1:02:21 +23:27 14:30

 

H 17-A kort

4 300 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Ernst Pytten Kristiansand OK 53:01   12:19
2 Thorbjørn Værp Kristiansand OK 53:14 +0:13 12:22

 

H 17-B

3 520 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Pål Runde Kristiansand OK 51:09   14:31
2 Guttorm Nyhus Birkenes IL 55:30 +4:21 15:46
3 Ove Kjetså Otra IL 57:11 +6:02 16:14
4 Arild Jørgensen Oddersjaa SSK 59:58 +8:49 17:02
5 Bjørn A Friestad Kristiansand OK 1:00:32 +9:23 17:11
6 Roar Hermansen Kristiansand OK 1:05:09 +14:00 18:30
7 Tony Halsall Otra IL 1:26:54 +35:45 24:41
8 Hans Martin Skovly IL Vindbjart 1:46:03 +54:54 30:07
  Jesse White Søgne og Songdalen OK diskvalifisert    

 

H 17-20

5 550 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 45:08   8:07
2 Morten Jørgensen Kristiansand OK 48:01 +2:53 8:39
3 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK 51:15 +6:07 9:14
4 Ole Kostøl Kristiansand OK 51:58 +6:50 9:21
5 Henrik Upsal Kristiansand OK 52:24 +7:16 9:26
6 Kristoffer Nygård Haugesund IL Orientering 53:09 +8:01 9:34
7 Atle Wendel Scheie OK Sør 1:08:56 +23:48 12:25
8 Vetle Reinhartsen Kristiansand OK 1:09:39 +24:31 12:32

 

H 21-

7 480 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Holger Hott Kristiansand OK 55:11   7:22
2 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 55:14 +0:03 7:23
3 Jostein Moe Kristiansand OK 1:03:10 +7:59 8:26
4 Sjur Hovi Kristiansand OK 1:04:58 +9:47 8:41
5 Jon Nilsen Kristiansand OK 1:07:53 +12:42 9:04
6 Petter Marki Erichsen Varegg Fleridrett 1:08:00 +12:49 9:05
  Åsulv Birkeland Stormoen Kristiansand OK diskvalifisert    

 

H 35-

5 550 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Ståle Thortveit Søgne og Songdalen OK 1:01:22   11:03
2 Håvard Nilsen Vegårshei IL 1:01:28 +0:06 11:04
3 Espen Birkenes Birkenes IL 1:02:32 +1:10 11:16
4 Ola Sløgedal Marnardal IL 1:04:55 +3:33 11:41
5 Daniel Fløtre Kongsberg OL 1:14:12 +12:50 13:22
6 Ulrik Thisted Kristiansand OK 1:14:35 +13:13 13:26

 

H 45-

5 550 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Fred-Arne Sivertsen Kristiansand OK 1:04:44   11:39
2 Roy Birkeland Søgne og Songdalen OK 1:07:03 +2:19 12:04
3 Stein-Erik Scheie OK Sør 1:11:22 +6:38 12:51
4 Espen Fyhn Nilsen Sandnes IL (Rogaland) 1:21:17 +16:33 14:38
5 Roar Myhre Søgne og Songdalen OK 1:27:12 +22:28 15:42
  Idar Tveit Otra IL diskvalifisert    

 

H 55-

3 760 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Jan Blandkjenn Kristiansand OK 35:30   9:26
2 Reidar Heivoll Søgne og Songdalen OK 41:20 +5:50 10:59
3 John Hansen Kristiansand OK 42:10 +6:40 11:12
4 Per W. Torgersen Oddersjaa SSK 47:22 +11:52 12:35
5 Stein Coward OK Sør 51:39 +16:09 13:44
6 Magne Reier Jørgensen Kristiansand OK 1:03:52 +28:22 16:59
  Dag Moe Kristiansand OK diskvalifisert    

 

H 65-

3 760 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Øyvin Simonsen IL Imås 49:05   13:03
2 Finn Ole Honnemyr IL Vindbjart 51:34 +2:29 13:42
3 Knut Skjæveland Ganddal IL 55:44 +6:39 14:49
4 Atle Solheim Kristiansand OK 57:34 +8:29 15:18
5 Floke Bredland Søgne og Songdalen OK 59:18 +10:13 15:46
6 Sigmund Salthaug Kristiansand OK 1:00:56 +11:51 16:12
7 Frank Glad Balchen Oddersjaa SSK 1:03:23 +14:18 16:51
8 Bjørn A. Schou OK Sør 1:33:15 +44:10 24:48
  Bjørn Syvertsen IL Vindbjart diskvalifisert    

 

H 75-

3 110 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Arild Telstø IL Vindbjart 55:04   17:42
2 Einar Jørundland OK Sør 1:14:28 +19:24 23:56
3 Oddbjørn Hjetland Kristiansand OK 1:21:01 +25:57 26:03

 

Løype A

5 550 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Steinar Aas Birkenes IL 1:04:58   11:42

 

Løype B

3 520 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 John Runde Kristiansand OK 55:03   15:38

 

Løype C

2 850 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Hanne Kristine Jørgensen Oddersjaa SSK 42:51   15:02
2 Mette Heddeland Kristiansand OK 51:47 +8:56 18:10
3 Petra Lehtonen Kristiansand OK 58:09 +15:18 20:24

 

Løype N

1 790 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Sindre Fidje Andersen OK Sør 20:03   11:12
  Erik Andre Fredriksen NOTEAM diskvalifisert    
  Nicholas Hildal NOTEAM diskvalifisert  


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +