Resultater Konradløpet 2019



Resultater Konradløpet - 4,5 km
Sykkylven, Møre og Romsdal - 1. mai 2019

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp

1. Kjell Magnar Berli         15.05
2. Martin Hauge-Nilsen        16.08
3. Frode Nordstrand Mauren    16.30 (sterk Konrad-debut)
4. Per Inge Bjørnestad        16.36
5. Jakob Fet Vindenes         16.51
6. Vegard Riksheim Tandstad   16.59
7. Jesper Svensli             17.24
8. Simen Lyngstad             17.28
9. Nikolas Hay                17.38
10. Henning Tandstad          17.39
11. Kjetil Fallingen          17.42
12. Jo Andre Tandstad         17.44 (imponerande comeback)
13. Sondre Grebstad           17.44
14. Fridtjof Fredriksen       17.53
15. Stijn De Smedt            17.56 (belgisk rekord)
16. Kristian Tynes            18.02
17. Odd Egil Vågsæter         18.05
18. Andreas Mosby Nakken      18.06 (slår Svein neste gong)
19. Martin Flatabø Fet        18.16
20. Pernille Ibsen Lervåg     18.18 (beste kvinne)
21. Mateusz Wojiech Oskiewicz 18.36 (polsk rekord)
22. Ole Martin Korsnes        18.41
23. Sigbjørn Hoel             18.43
24. Kari-Anne Tryggestad Ryste 18.45 (nest beste kvinne)            
25. Frode Hoprekstad          18.53
26. Michal Sermet             19.03 (god forbetring)
27. Roger Vangen              19.05
28. Edvard Sve                19.19
29. Sivert Mosby Nakken       19.22
30. Simret ... (Eritrea)                    19.32 (stolvinnar)

31. Robert Sve                                  19.35
32. Fride Tandstad                           19.35
33. Marcus Mandal Bueide          19.44
34. Kjell Eivind Holmen                  20.00
35. Håkon Fedt                                 20.03
36. Eva Kokoo                                   20.05
37. Gry Bakke Payling                     20.06
38. Mari Velle Ødegård                 20.13
39. Liv Hilde Vågsæter                   20.21
40. Odd Lennart Lien                      20.22
41. Mateusz Balon                           20.35
42. Sveinung Grebstad                  20.45
43. Oddbjørn Brunstad                  20.50
44. Elise Stette                                  20.52
45. Rigmor Opsvik                            21.02
46. Marita Andreassen                  21.04
47. Lilliann Kurseth                          21.08
48. Kim Andre Midtlid                    21.10
49. Vetle Fet Sortevik                   21.23
50. Sander Bonesmo                      21.25
51. Iris Øverland                               21.26
52. Sharon Svendgård                    21.33
53. Elias Bjerkan                               21.46
54. Olai Pileberg Valderhaug      21.50
55. Nina Lamo                                   22.02
56. Lars Inge Sæther                       22.05
57. Eldar Høidal                                 22.13
58. Inge Asbjørn Haugen             22.24
59. Magnus Vik                                22.27
60. Irene Mork                                  22.35

61. Harald Sandal                             22.38
62. Rune Slenes                                               22.40
63. Inger Anne Brunstad               22.48
64. Mats Vangen                              22.52
65. Marianne Bonesmo                                23.04
66. Joen Schreijer                            23.18
67. Tobias Ibsen Lervåg                                 23.18
68. Vilde Fet Ramsdal                     23.19
69. Asgeir Tandstad                        23.31
70. Camilla Tafjord                           23.37
71. Glenn Harald Tafjord               23.37
72. Anja Skram Eikrem                   23.43
73. Anne Line Skrede Høidal       23.53
74. Eldrid Myhre                               24.01
75. Lindis O. Årdal                           24.01
76. Noah Lefdalsnes Hole             24.06
77. Nikolai Flatabø Fet                   24.07
78. Jarle Konrad Fausa                   24.13
79. Kjersti Ulset Lade                     24.43
80.  Ildri Bøe                                       24.50
81. Alf Petter Bøe                            24.51
82. Ingunn Hole Hunnes               24.55
83. Bjørn Even Masdal                   25.07
84. Malin Pålsson                             25.09
85. Ola Vangen                                  25.09
86. Petter Sortevik                          25.11
87. Jorunn Kvalsund Jarnes         25.13
88. Aron Elias Nydahl                     25.15
89. Torstein Rotevatn                    25.18
90. Simen Løseth Brunstad          25.18

91. Mathias Myrseth Heimstad   25.19
92. Gina Rotevatn                            25.21
93. Gudmund Rotevatn               25.24
94. Ann-Helen Hole                        25.28
95. Hege Bårnes                               25.31
96. Olve Hole Bjørneseth             25.35
97. Torje Hole Bjørneseth            25.37
98. Kasia Poddubiuk                       25.41
99. Ingebjørg Jelle Lien                                25.59
100. Malene Bjerkan                      25.59
101. Eva Aasen                                                26.00
102. Anja-Helen Aure                    26.00
103. Karl Egil Brunstad                    26.07
104. Marit Værnes                          26.07
105. Katinka Aure Tronstad         26.07
106. Olaf Einar Øien                        26.24
107. Eirik Fet Ramsdal                   26.29
108. Elisabeth Bjerkan                   26.34
109. Hege Nordang                        26.52
110. Hanne Søvik                             26.52
111. Renate Jenny Værnes          26.52
112. Ea Nikoline Schreijer             27.00
113. Sevrin Schreijer                       27.07
114. Niek Schreijer                          27.07
115. Myriam Van Wunsel             27.13



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +