Resultater Kvist-Kvaset 2015



Resultater Kvist-Kvaset
Ås, Akershus - 1. mai 2015

Arrangementstype: Orientering

Klasse: HD 10-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

 

Jonas Myhr

Asker Skiklubb

11:55

 

5:40

 

 

Børge Nilsen Berg

Fossum IF

19:48

 

9:25

 

 

Elise Nilsen Berg

Fossum IF

24:06

 

11:28

 

 

Birk F. Sætnan

Fossum IF

15:58

 

7:36

 

 

Marielle Michelsen

Fossum IF

53:56

 

25:40

 

 

Shannon Bruvold Dinneen

Fossum IF

53:55

 

25:40

 

 

Eirik Vie Strisland

Fossum IF

16:52

 

8:01

 

 

Sindre Vie Strisland

Fossum IF

16:23

 

7:48

 

 

Mille Martinussen

Fossum IF

13:37

 

6:29

 

 

Ida Marie Flågen

Heming Orientering

16:47

 

7:59

 

 

Christian Fredrik Borg

IL Koll

18:57

 

9:01

 

 

Eileen Bjanes

IL Tyrving

36:38

 

17:26

 

 

Mille Baastad Berg

IL Tyrving

16:57

 

8:04

 

 

Marius Juell Larsen

IL Tyrving

28:25

 

13:31

 

 

Christian Husby

IL Tyrving

28:22

 

13:30

 

 

Kristian Juell Larsen

IL Tyrving

13:33

 

6:27

 

 

Nicolai Husby

IL Tyrving

16:06

 

7:40

 

 

Kristine Solbakken

IL Tyrving

34:01

 

16:11

 

 

Emilie Flø

Lillomarka OL

20:17

 

9:39

 

 

Andreas Gjetanger

Måren OK

13:43

 

6:31

 

 

Noor Dirro-Helu

Måren OK

13:35

 

6:28

 

 

Teodor Mo Hjelseth

Nydalens SK

11:56

 

5:40

 

 

Maja Mo Hjelseth

Nydalens SK

16:19

 

7:46

 

 

Kristian Norum Meløysund

Nydalens SK

14:02

 

6:40

 

 

Hannah Mans

Nydalens SK

25:59

 

12:22

 

 

Kasper Bakken Ulseth

Nydalens SK

11:57

 

5:41

 

 

Rolf Andreas Berg

Nydalens SK

14:08

 

6:43

 

 

Jonas Aarseth

Nydalens SK

14:53

 

7:05

 

 

Anders Håvard Larsen

Nydalens SK

12:40

 

6:01

 

 

Leonard Hjelme Vickery

Nydalens SK

13:46

 

6:33

 

 

Axel Aalde

Nydalens SK

16:06

 

7:40

 

 

Marie Saugestad

Nydalens SK

17:08

 

8:09

 

 

Inga Skaarer Wiklund

Nydalens SK

17:09

 

8:10

 

 

Eira Skaarer Wiklund

Nydalens SK

27:18

 

13:00

 

 

Elias Stubberud

Nydalens SK

20:44

 

9:52

 

 

Oda Sørlie

Nydalens SK

19:33

 

9:18

 

 

Eirik Sørlie

Nydalens SK

19:03

 

9:04

 

 

Eivind Nyberg

Nydalens SK

12:41

 

6:02

 

 

Frida Skurdal

Nydalens SK

19:34

 

9:19

 

 

Marius Fenstad Skjærstad

Nydalens SK

28:41

 

13:39

 

 

Torjus Opheim Sauar

Nydalens SK

19:03

 

9:04

 

 

Frida Solsrud

Nydalens SK

25:56

 

12:20

 

 

Tor Erling Gjølsjø

OK Moss

13:53

 

6:36

 

 

Sondre Engebretsen

OK Moss

13:15

 

6:18

 

 

Alfred Bjørnerød

OK Moss

13:11

 

6:16

 

 

Anselm Reichenbach

Oppsal Orientering

12:00

 

5:42

 

 

Jonas Krogh

Oppsal Orientering

16:27

 

7:50

 

 

Lars Sigurd Baugstø Rødnes

Oppsal Orientering

13:12

 

6:17

 

 

Birk Thorstensen

Oppsal Orientering

15:47

 

7:30

 

 

Marius E. Aamodt

Oppsal Orientering

13:31

 

6:26

 

 

Ola Kjølstad

Røyken OL

15:45

 

7:30

 

 

Nora Christine Hansen

Røyken OL

16:26

 

7:49

 

 

Marie Kvarme

Røyken OL

15:42

 

7:28

 

 

Mina Akiko Horni-Johnsen

Røyken OL

16:27

 

7:50

 

 

Andrea Kirkenes Fjell

Røyken OL

20:46

 

9:53

 

 

Celine Sanne

Røyken OL

20:46

 

9:53

 

 

Anders Bredal-Andersen

Ås-NMBU Orientering

16:14

 

7:43

 

 

Mikkel Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

28:11

 

13:25

 

 

Gunnar Bjerva

Ås-NMBU Orientering

39:18

 

18:42

 

 

Hilde Sogn Haug

Fossum IF

18:54

 

9:00

 

 

Simen Gløgård Stensrud

Nittedal OL

12:05

 

5:45

 

 

Simen Bergstrøm

IL Tyrving

36:39

 

17:27

 

 

Bram Langerød

Fossum IF

12:25

 

5:54

 

 

Sigurd Storaunet

Ås-NMBU Orientering

34:06

 

16:14

 

 

Luciana Maria Svads

Måren OK

13:38

 

6:29

 

 

Aurora Jernberg

Nydalens SK

16:08

 

7:40

 

 

Jonas Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

20:17

 

9:39

 

 

Anne Østvold

Heming Orientering

44:51

 

21:21

 

 

Einar Østvold

Heming Orientering

18:57

 

9:01

 

DSQ

Theo Winsents Sæter

Måren OK

19:06

   

160 166 162 167 165

DSQ

Mari Aarseth

Nydalens SK

16:31

   

165

DSQ

Bo Utseth Bøhlerengen

Oppsal Orientering

20:51

   

167

Klasse: DH 11-16

1.

Asker Skiklubb 1

 

1:27:34

 

1

Henrik Fredriksen Aas

22:24

2.

22:24

2.

 

2

Lotte Jauhojärvi Markussen

11:28

12.

33:52

2.

 

2

Silje Marie Våge

11:29

13.

33:52

2.

 

3

Synne Strand

27:01

5.

1:00:53

1.

 

4

Sander Arntzen

26:41

5.

1:27:34

1.

 

2.

Nydalens SK 1

 

1:28:17

 

1

Ragne Wiklund

27:05

7.

27:05

7.

 

2

Frida Bakken Ulseth

14:10

29.

41:15

14.

 

3

Halvor Tørnqvist Halden

24:13

2.

1:05:28

3.

 

4

Elias Jonsson

22:49

1.

1:28:17

2.

 

3.

Halden SK 1

 

1:29:21

 

1

Idun Kristine Felde Olaussen

27:14

8.

27:14

8.

 

2

Hedda Raadal Bjørlo

11:17

8.

38:31

12.

 

3

Niels Christian Hellerud

25:15

3.

1:03:46

2.

 

4

August Asheim Birkeland

25:35

3.

1:29:21

3.

 

4.

Kongsberg OL 1

 

1:30:29

 

1

Marlin Haavengen

27:36

9.

27:36

9.

 

2

Helene Eger

10:43

6.

38:19

11.

 

3

Håkon Lund

27:23

6.

1:05:42

4.

 

4

Tord Strand

24:47

2.

1:30:29

4.

 

5.

Heming Orientering 1

 

1:34:47

 

1

Petter Astrup Arnesen

25:37

4.

25:37

4.

 

2

Maya Jones Arnesen

11:26

9.

37:03

4.

 

2

Håvard Høymork

11:27

11.

37:03

4.

 

2

Ferdinand Fremming

11:41

16.

37:03

4.

 

2

Live Østvold

15:02

32.

37:03

4.

 

3

Hedvig Vollset

31:41

12.

1:08:44

7.

 

3

Henrik Reusch

31:44

14.

1:08:44

7.

 

4

Bjørn Anders Flågen

26:03

4.

1:34:47

5.

 

6.

Nydalens SK 2

 

1:35:57

 

1

Lukas Liland

22:06

1.

22:06

1.

 

2

Oda Scheele

11:03

7.

33:09

1.

 

3

Marte Madslien Bakken

35:45

27.

1:08:54

9.

 

4

Jørgen Wulfsberg

27:03

6.

1:35:57

6.

 

7.

Halden SK 2

 

1:41:17

 

1

Nora Torgersen

31:43

12.

31:43

12.

 

2

Marie Bergstrøm

12:02

19.

43:45

20.

 

2

Karoline Aune

13:28

26.

43:45

20.

 

2

Lisa Jenssen

13:33

28.

43:45

20.

 

3

Alexander Skaug Ytterbøl

28:00

7.

1:11:45

10.

 

3

Haakon Johann Slang-Sundsetvik

28:01

8.

1:11:45

10.

 

4

Erlend Brendstuen

29:32

10.

1:41:17

7.

 

8.

Kongsberg OL 2

 

1:41:52

 

1

Aurora Moholth

25:39

5.

25:39

5.

 

2

Kjersti Tønnessen Bergstøl

11:26

9.

37:05

8.

 

3

Henrik Andre Larsen

28:50

9.

1:05:55

5.

 

3

Tale Strand

31:53

15.

1:05:55

5.

 

4

Sølve Drage

35:57

16.

1:41:52

8.

 

9.

IL Tyrving 1

 

1:43:03

 

1

Torjus Ullern

32:38

15.

32:38

15.

 

2

Tuva Nesheim Flatebakken

11:38

14.

44:16

23.

 

3

Maren Norderud

30:59

10.

1:15:15

20.

 

4

Styrk Hundseid Kamsvåg

27:48

7.

1:43:03

9.

 

10.

Østmarka OK 1

 

1:43:04

 

1

Andreas Ramberg

25:55

6.

25:55

6.

 

2

Ingrid Marie Stubban Hygen

11:40

15.

37:35

9.

 

2

Jesper Ugedal

11:56

18.

37:35

9.

 

3

Anna Cecilie Linløkken

36:10

30.

1:13:45

16.

 

3

Kristoffer Prøis Kagnes

36:11

31.

1:13:45

16.

 

4

Hans Kristian Stubban Hygen

29:19

9.

1:43:04

10.

 

10.

Ås-NMBU Orientering

 

1:43:04

 

1

Linda Gammelsæter

36:32

20.

36:32

20.

 

2

Carmen Dirro

11:41

16.

48:13

33.

 

2

Tiril Lilleheier

21:05

42.

48:13

33.

DSQ

3

Nils Tveite

26:43

4.

1:14:56

18.

 

3

Vegard Aarstad

36:08

29.

1:14:56

18.

DSQ

4

Linus Olhans

28:08

8.

1:43:04

10.

 

12.

Lillomarka OL 1

 

1:46:50

 

1

Joar Oldernes

25:18

3.

25:18

3.

 

2

Ingrid Masdal

14:52

31.

40:10

13.

 

3

Sindre Vestengen Lian

32:36

16.

1:12:46

12.

 

3

Maria Rørvik Haver

32:37

17.

1:12:46

12.

Ubekreftet tid

4

Jens Johan Brekke

34:04

12.

1:46:50

12.

 

13.

OK Moss 1

 

1:48:38

 

1

Aurora Gjølsjø

31:50

13.

31:50

13.

 

2

Christopher Engebretsen

10:39

5.

42:29

18.

 

2

Adam Kristiansen

12:50

25.

42:29

18.

 

3

Karoline Bjørnerød

30:59

10.

1:13:28

14.

 

3

Selma Kristiansen

40:28

36.

1:13:28

14.

 

4

Johanne Bratland Tjernshaugen

35:10

13.

1:48:38

13.

 

14.

Asker Skiklubb 2

 

1:52:18

 

1

Sondre Ytterbø

29:19

10.

29:19

10.

 

2

Ina Martini

12:21

20.

41:40

15.

 

3

Thea Charlotte Hansen

33:47

20.

1:15:27

21.

 

3

Felix Finsrud

33:49

21.

1:15:27

21.

 

4

Johan Teodor Westly

36:51

20.

1:52:18

14.

 

15.

Nydalens SK 3

 

1:52:32

 

1

Tobias Mikael Espedal

31:42

11.

31:42

11.

 

2

Pia Young Vik

10:32

4.

42:14

16.

 

2

 

 

1.

42:14

16.

DNS

3

Theresa Fürstenberg

34:06

22.

1:16:20

23.

 

3

Ada Wulfsberg

35:45

27.

1:16:20

23.

 

4

Lars Young Vik

36:12

17.

1:52:32

15.

 

16.

Lillomarka OL 2

 

2:04:14

 

1

Kristian Markhus Brekke

36:36

21.

36:36

21.

 

2

Simen Masdal

15:29

33.

52:05

39.

 

2

Mathias Pedersen Vold

 

1.

52:05

39.

DNS

3

Elin Flø

36:39

32.

1:28:44

30.

 

4

Eirik Høst Fossgard

35:30

14.

2:04:14

16.

 

17.

Nittedal OL 1

 

2:05:17

 

1

Herman Brunborg

38:19

22.

38:19

22.

 

2

Arthur Brunborg

12:47

24.

51:06

35.

 

2

Lauritz Brunborg

24:28

45.

51:06

35.

 

3

Oda Marie Colquhoun

37:24

33.

1:28:30

29.

 

4

Emma Eithun Paulsen

36:47

19.

2:05:17

17.

 

18.

Oppsal Orientering 1

 

2:05:27

 

1

Inger Marie Rødnes

33:24

17.

33:24

17.

 

2

Amélie Aamodt

14:34

30.

47:58

31.

 

2

Tina Kalleson

16:15

36.

47:58

31.

 

3

Andreas Moldskred

46:57

37.

1:34:55

33.

 

3

William Resvoll Skaug

48:03

38.

1:34:55

33.

 

4

Lavran Thorstensen

30:32

11.

2:05:27

18.

 

19.

Kongsberg OL 3

 

2:10:53

 

1

Ingvild Langeggen

34:53

19.

34:53

19.

 

2

Mathilde Sæter Flesseberg

12:37

21.

47:30

28.

 

2

Sigrid Skjelbred

17:06

37.

47:30

28.

 

2

Karoline Torø

30:35

48.

47:30

28.

 

3

Åsne Haavengen

33:14

18.

1:20:44

27.

 

4

Kristiane Rogstad

50:09

25.

2:10:53

19.

 

20.

IL Tyrving 2

 

2:12:58

 

1

Andreas Juell Larsen

32:39

16.

32:39

16.

 

2

Emma Meyer Larsson

19:16

40.

51:55

37.

 

2

 

 

1.

51:55

37.

DNS

3

Solveig Eline Berg

35:22

25.

1:27:17

28.

 

4

Thea Feiring Haltia

45:41

23.

2:12:58

20.

 

21.

Kongsberg OL 4

 

2:13:32

 

1

Rikke Hjelseth Larsen

39:28

23.

39:28

23.

 

2

Rolf Trygve Haug

12:38

22.

52:06

41.

 

2

Olav Lund

12:39

23.

52:06

41.

 

3

Vetle Drage

38:20

34.

1:30:26

31.

 

3

Peder Bonden Kjørsvik

38:27

35.

1:30:26

31.

 

4

Kathinka Rogstad

43:06

22.

2:13:32

21.

 

22.

Indre Østfold OK 1

 

2:13:57

 

1

Eirik Blågestad

31:51

14.

31:51

14.

 

2

Kristoffer Halsnes

13:28

26.

45:19

24.

 

2

Theodor Lier

16:09

34.

45:19

24.

 

2

Tidemann Lier

21:15

43.

45:19

24.

 

2

Sander Bystrøm

21:15

43.

45:19

24.

 

3

Jorid Nandrup Nielsen

33:44

19.

1:19:03

25.

 

3

Mats Andre Nygård

34:58

23.

1:19:03

25.

 

4

Haakon Johannesen

54:54

26.

2:13:57

22.

 

23.

Nydalens SK 5

 

2:14:36

 

1

Joakim Wilkens Jernberg

46:33

25.

46:33

25.

 

2

Ea Lunøe

16:10

35.

1:02:43

44.

 

3

Vemund Heier

35:18

24.

1:38:01

35.

 

3

Eirik Øvstedal

35:38

26.

1:38:01

35.

 

4

Ingrid Madslien

36:35

18.

2:14:36

23.

 

24.

Nydalens SK 4

 

2:15:31

 

1

Ole Jakob Frankrig

40:48

24.

40:48

24.

 

2

Anna Trindade Eriksen

25:51

46.

1:06:39

45.

 

2

Gaute Bergan

25:55

47.

1:06:39

45.

 

3

Ingvild Høydal

31:43

13.

1:38:22

37.

 

4

Isak Jonsson

37:09

21.

2:15:31

24.

 

25.

Fredrikstad SK 1

 

2:29:38

 

1

Kaisa Antonsen

33:41

18.

33:41

18.

 

2

Alexandra Angvoll

19:19

41.

53:00

43.

 

3

Kristoffer B. Helminsen

1:00:54

40.

1:53:54

38.

 

3

 

 

1.

1:53:54

38.

DNS

4

Sondre Ottesen

35:44

15.

2:29:38

25.

 

26.

Hadeland OL 1

 

2:52:13

 

1

Simen Gammelmo

57:43

26.

57:43

26.

 

2

Berthe Teslo

17:43

38.

1:15:26

47.

 

2

Astrid Rognstad

17:46

39.

1:15:26

47.

 

3

William Hofoss

49:58

39.

2:05:24

40.

 

4

Ingeborg Rognstad

46:49

24.

2:52:13

26.

 

Klasse: D 17

1.

Ås-NMBU Orientering 1

 

1:55:38

 

1

Rannveig W. Nordhagen

39:49

1.

39:49

1.

 

2

Malin Eijsink

38:18

1.

1:18:07

1.

 

3

Kaja Winsnes Nordhagen

37:31

1.

1:55:38

1.

 

2.

Oslostudentenes IK 1

 

2:15:09

 

1

Lea-Rebekka Tonjer

42:26

4.

42:26

4.

 

2

Audrun Utskarpen

46:33

8.

1:28:59

6.

 

3

Ida Hope

46:10

3.

2:15:09

2.

 

3.

Fredrikstad SK 1

 

2:15:38

 

1

Mia Mathisen Bekhus

40:47

3.

40:47

3.

 

2

Kristin Ottesen

41:34

4.

1:22:21

3.

 

3

Dina Sofie Antonsen

53:17

7.

2:15:38

3.

 

4.

Asker Skiklubb 1

 

2:17:39

 

1

Marit Isachsen

42:53

5.

42:53

5.

 

2

Margrete Wisløff

45:45

7.

1:28:38

5.

 

3

Ragnhild Løvli

49:01

5.

2:17:39

4.

 

5.

Nydalens SK 1

 

2:18:50

 

1

Åse Bergan

46:13

10.

46:13

10.

 

2

Elisabeth holmboe Eggen

43:36

5.

1:29:49

7.

 

3

Sofie Aarnes

49:01

5.

2:18:50

5.

 

6.

Kongsberg OL 2

 

2:19:45

 

1

Siri Moholth

46:56

11.

46:56

11.

 

2

Eline Drage

44:20

6.

1:31:16

8.

 

3

Kristin Sagosen Smeby

48:29

4.

2:19:45

6.

 

7.

Kongsberg OL 1

 

2:21:51

 

1

Anne Willkommen Eiken

43:19

6.

43:19

6.

 

2

Idunn Haavengen

53:41

11.

1:37:00

11.

 

3

Ingrid Kvistad

44:51

2.

2:21:51

7.

 

8.

Ås-NMBU Orientering 2

 

2:37:38

 

1

Ina Catharina Storrønning

45:58

9.

45:58

9.

 

2

Mari Brøndbo Dahl

51:00

9.

1:36:58

10.

 

3

Goro Tillerås Urset

1:00:40

8.

2:37:38

8.

 

9.

Østmarka OK 1

 

2:43:59

 

1

Kine Dirro

43:32

7.

43:32

7.

 

2

Marie Hammer Håversen

51:19

10.

1:34:51

9.

 

3

Anne Margrete Hammer

1:09:08

9.

2:43:59

9.

 

DSQ

NTNUI 1

 

2:17:23

 

1

Toril Nes

39:49

1.

39:49

1.

 

2

Ingvild Maalen-Johansen

38:37

2.

1:18:26

2.

 

3

Turid Kamstrup Hovind

58:57

.

0:00

.

DSQ

DNS

Fredrikstad SK 2

 

0:00

 

1

 

 

.

0:00

.

DNS

2

 

 

.

0:00

.

DNS

3

 

 

.

0:00

.

DNS

DNS

Oslostudentenes IK 2

 

0:00

 

1

Hanne Maria Vister

 

.

0:00

.

DNS

2

 

 

.

0:00

.

DNS

3

 

 

.

0:00

.

DNS

DNS

Sarpsborg OL / IL Tyrving 1

 

1:25:56

 

1

Anne Elisabeth Ramtvedt

45:46

8.

45:46

8.

 

2

Ingvild Ramtvedt Næsset

40:10

3.

1:25:56

4.

 

3

Ane Næsset Ramtvedt

 

.

0:00

.

DNS

Klasse: H 17

1.

NTNUI / Järla 1

 

1:49:41

 

1

Hans Petter Mathisen

36:33

2.

36:33

2.

 

2

Martin Hoset

37:56

1.

1:14:29

2.

 

3

Håkon Jarvis Westergård

35:12

2.

1:49:41

1.

 

2.

Oppsal Orientering 1

 

1:50:09

 

1

Kristoffer Fiane Pedersen

37:33

3.

37:33

3.

 

2

Knut Aasheim

38:24

4.

1:15:57

4.

 

3

Sigve Vågsnes

34:12

1.

1:50:09

2.

 

3.

Fredrikstad SK 3

 

1:50:39

 

1

Christian Riddervold Kahrs

36:22

1.

36:22

1.

 

2

Herman Ryen Martinsen

38:01

3.

1:14:23

1.

 

3

Sindre Østhagen

36:16

4.

1:50:39

3.

 

4.

Nydalens SK 1

 

1:51:10

 

1

Dag Aalvik

37:35

4.

37:35

4.

 

2

Ragnar Tonjer

37:56

1.

1:15:31

3.

 

3

Jostein Andersen

35:39

3.

1:51:10

4.

 

5.

Fredrikstad SK 4

 

2:04:27

 

1

Henrik Ottesen

39:29

6.

39:29

6.

 

2

Per Olaussen

42:03

7.

1:21:32

6.

 

3

Kjell Arild Karlsen

42:55

7.

2:04:27

5.

 

6.

Fredrikstad SK 1

 

2:04:32

 

1

Kamilla Olaussen

40:24

10.

40:24

10.

 

2

Emma Johansson

42:09

8.

1:22:33

8.

 

3

Heidi Østlid Bagstevold

41:59

6.

2:04:32

6.

 

7.

Raumar Orientering 1

 

2:08:29

 

1

Eirik Rustad

39:46

8.

39:46

8.

 

2

Torben Christian Wendler

39:36

5.

1:19:22

5.

 

3

Eskil Sande Gullord

49:07

8.

2:08:29

7.

 

8.

Asker Skiklubb 1

 

2:11:44

 

1

Eivind Øfsthus Gravir

45:33

14.

45:33

14.

 

2

Per Wiréhn

44:50

11.

1:30:23

11.

 

3

Vegard Gulbrandsen

41:21

5.

2:11:44

8.

 

9.

Ås-NMBU Orientering 1

 

2:13:25

 

1

Henrik Eijsink

38:48

5.

38:48

5.

 

2

Øystein Garsrud Tvedt

43:39

10.

1:22:27

7.

 

3

Ola Doksrød Strande

50:58

12.

2:13:25

9.

 

10.

Nydalens SK 2

 

2:15:03

 

1

Sverre Waaler Kaas

42:22

11.

42:22

11.

 

2

Gjermund Tørnqvist Halden

43:10

9.

1:25:32

9.

 

3

Sam Lunøe

49:31

10.

2:15:03

10.

 

11.

Bø OL 1

 

2:20:49

 

1

Lars Steinar Hefre

49:17

15.

49:17

15.

 

2

Dag Steinar Ragvin

41:58

6.

1:31:15

12.

 

3

Steinar Lande

49:34

11.

2:20:49

11.

 

12.

Fredrikstad SK 2

 

2:21:49

 

1

Marianne Riddervold Kahrs

42:49

12.

42:49

12.

 

2

Marie Olaussen

49:51

14.

1:32:40

13.

 

3

Håvard Berget

49:09

9.

2:21:49

12.

 

13.

Heming Orientering 1

 

2:22:01

 

1

Ulrik Astrup Arnesen

39:56

9.

39:56

9.

 

2

Tarjei Vollset

49:20

13.

1:29:16

10.

 

3

Runar Bjørhovde

52:45

13.

2:22:01

13.

 

14.

Indre Østfold OK 1

 

2:45:01

 

1

Jørgen Vister

49:33

16.

49:33

16.

 

2

Sigmund Vister

46:39

12.

1:36:12

14.

 

3

Håkon Blågestad

1:08:49

18.

2:45:01

14.

 

15.

OK Moss 2

 

3:17:44

 

1

Thomas Tubbehaugen

1:13:52

20.

1:13:52

20.

 

2

Donatas Kontautas

57:50

16.

2:11:42

19.

 

3

Lukas Emil Rogne

1:06:02

17.

3:17:44

18.

 

16.

Heming Orientering 2

 

2:46:17

 

1

Kimme Arnesen

49:43

17.

49:43

17.

 

2

Nils Petter Fremming

52:21

15.

1:42:04

15.

Omstart

3

Christian Reusch

1:04:13

15.

2:46:17

15.

 

17.

OK Moss 1

 

2:49:02

 

1

Øystein Olsen

54:43

19.

54:43

19.

 

2

Erik Rytter Jakobsen

58:58

17.

1:53:41

18.

Omstart

3

Stian Andresen

55:21

14.

2:49:02

16.

 

18.

Indre Østfold OK 2

 

3:12:24

 

1

Stian Overskeid

53:04

18.

53:04

18.

 

2

Ole Martin Stormyrengen

59:48

18.

1:52:52

17.

Omstart

3

Sjur Grindstuen

1:19:32

19.

3:12:24

17.

 

19.

Oslostudentenes IK 2

 

4:22:10

 

1

Justinas Mi?eikis

1:22:47

21.

1:22:47

21.

 

2

Francisco Velazquez

1:54:52

20.

3:17:39

20.

 

3

Hanne Maria Vister

1:04:31

16.

4:22:10

19.

Omstart

DSQ

Nydalens SK 5

 

51:21

 

1

Espen Lunøe

 

.

0:00

.

DSQ

2

Knut Aalde

 

.

0:00

.

 

3

Runar Hafskjold

51:21

.

0:00

.

 

DSQ

Oppsal Orientering 2

 

2:13:39

 

1

Ludvig Rødnes

49:26

.

0:00

.

DSQ

2

Ola Marius Pedersen

39:37

.

0:00

.

 

3

Erik Persson

44:36

.

0:00

.

 

DSQ

Nydalens SK 3

 

2:14:09

 

1

Halvor Saunes

39:38

7.

39:38

7.

 

2

Oskar Jensen

43:09

.

0:00

.

DSQ

3

Einar Tommelstad

51:22

.

0:00

.

 

DSQ

Oslostudentenes IK 1

 

2:31:10

 

1

Olav Eide

41:54

.

0:00

.

DSQ

2

Magnus Barth Gustavsen

56:44

.

0:00

.

 

3

Lenny Viking Enstrøm

52:32

.

0:00

.

 

DNS

Oppsal Orientering 3

 

1:48:43

 

1

Bent Erik Skaug

42:53

13.

42:53

13.

 

2

Ole Martin Edstrøm

1:05:50

19.

1:48:43

16.

 

3

 

 

.

0:00

.

DNS

Klasse: D 150

1.

Heming Orientering 1

 

2:00:33

 

1

Signe Astrup Arnesen

40:29

1.

40:29

1.

 

2

Dagrun Melkild

38:49

1.

1:19:18

1.

 

3

Runa Skyttersæter

41:15

1.

2:00:33

1.

 

2.

Nittedal OL 1

 

2:12:57

 

1

Hilde Tellesbø

40:46

2.

40:46

2.

 

2

Marit B. Eithun

39:03

2.

1:19:49

2.

 

3

Gerd Fossestøl

53:08

2.

2:12:57

2.

 

Klasse: H 130

1.

Halden SK 1

 

1:50:48

 

1

Magnus Nordbrøden

38:16

7.

38:16

7.

 

2

Svend Arne Ytterbøl

42:51

6.

1:21:07

7.

 

3

Kjetil Bjørlo

29:41

1.

1:50:48

1.

 

2.

Nydalens SK 1

 

1:52:40

 

1

Børge Pedersen

41:10

8.

41:10

8.

 

2

Einar Lunøe

37:07

1.

1:18:17

3.

 

3

Gunnar Engen Vik

34:23

2.

1:52:40

2.

 

3.

OK Moss 1

 

1:53:23

 

1

Tore Bjørnerød

33:50

1.

33:50

1.

 

2

Torgeir Snilsberg

39:56

2.

1:13:46

1.

 

3

Henning Bratland Carlsen

39:37

3.

1:53:23

3.

 

4.

Notodden OL 1

 

1:59:48

 

1

Petter Løe

37:24

4.

37:24

4.

 

2

Harald Kvisli

39:57

3.

1:17:21

2.

 

3

Jørn Myrland

42:27

4.

1:59:48

4.

 

5.

Fredrikstad SK 1

 

2:04:17

 

1

Henning Martinsen

37:29

6.

37:29

6.

 

2

Gard Antonsen

43:36

8.

1:21:05

6.

 

3

Pål Angvoll

43:12

5.

2:04:17

5.

 

6.

Indre Østfold OK 1

 

2:04:30

 

1

Rune Blågestad

37:26

5.

37:26

5.

 

2

Sture Ottesen

41:20

4.

1:18:46

4.

 

3

Øyvind Larsen

45:44

6.

2:04:30

6.

 

7.

Østmarka OK 1

 

2:15:54

 

1

Øystein Kildahl

43:02

10.

43:02

10.

 

2

Inge Ramberg

41:52

5.

1:24:54

8.

 

3

Hans Olav Hygen

51:00

8.

2:15:54

7.

 

8.

Indre Østfold OK 2

 

2:21:23

 

1

Dag Arne Lier

43:01

9.

43:01

9.

 

2

Kjell-Erik Kristiansen

48:27

9.

1:31:28

9.

 

3

Roy Vidar Johannesen

49:55

7.

2:21:23

8.

 

DSQ

Nydalens SK 2

 

1:54:17

 

1

Sören Jonsson

35:29

2.

35:29

2.

 

2

Ottar Wiklund

43:26

7.

1:18:55

5.

 

3

Sindre Langaas

35:22

.

0:00

.

DSQ

DSQ

Nittedal OL 1

 

2:08:04

 

1

Christian Gløgård

35:35

3.

35:35

3.

 

2

Bård Natvig

42:47

.

0:00

.

DSQ

3

Rune Brunborg

49:42

.

0:00

.

 

Klasse: H 170

1.

Oslostudentenes IK 1

 

2:12:53

 

1

Are Eriksen

41:44

3.

41:44

3.

 

2

Guttorm L Egge

36:16

1.

1:18:00

1.

 

3

John Hofoss

54:53

3.

2:12:53

1.

 

2.

Vestre Akers SK 1

 

2:14:00

 

1

Ketil Berge

50:44

6.

50:44

6.

 

2

Tormod Øvergaard

41:17

5.

1:32:01

5.

 

3

Per Osen

41:59

1.

2:14:00

2.

 

3.

Måren OK 1

 

2:15:04

 

1

Audun Bjerknes

35:49

1.

35:49

1.

 

2

Per Hermann Krøger

47:49

6.

1:23:38

4.

 

3

Knut Vidar Johansen

51:26

2.

2:15:04

3.

 

DSQ

Asker Skiklubb 1

 

1:54:00

 

1

Jørn Bue Olsen

43:24

4.

43:24

4.

 

2

Jon Arvid Fossum

37:56

2.

1:21:20

3.

 

3

Gjermund Gravir

32:40

.

0:00

.

DSQ

DSQ

Kolbotn og Skimt OL 1

 

2:08:21

 

1

Bjørn Sverre Gulheim

53:56

7.

53:56

7.

 

2

Olav Johannessen

39:33

3.

1:33:29

6.

 

3

Jon Færden

34:52

.

0:00

.

DSQ

DSQ

OK Moss 1

 

2:18:23

 

1

Hallvard Koren

39:02

2.

39:02

2.

 

2

Karl Aasmund Erøy

40:29

4.

1:19:31

2.

 

3

Ola Bækkevold

58:52

.

0:00

.

DSQ

DSQ

Notodden OL 1

 

2:26:12

 

1

Hugo Christensen

44:08

5.

44:08

5.

 

2

Sveinung Rekaa

50:45

7.

1:34:53

7.

 

3

Åge-Geir Skatter

51:19

.

0:00

.

DSQ

Klasse: D 120

1.

Nydalens SK 1

 

2:04:16

 

1

Alix Young Vik

42:34

1.

42:34

1.

 

2

Monica Tørnqvist Halden

42:48

1.

1:25:22

1.

 

3

Berit Sofie Wiklund

38:54

2.

2:04:16

1.

 

2.

Fossum IF 1

 

2:09:30

 

1

Bodil Nordenström

45:37

3.

45:37

3.

 

2

Kristin Nergaard Berg

45:14

3.

1:30:51

3.

 

3

Elin Bjerva

38:39

1.

2:09:30

2.

 

3.

Indre Østfold OK 1

 

2:19:51

 

1

Tonje Hermansen

47:18

4.

47:18

4.

 

2

Linda M. Torper Bystrøm

43:14

2.

1:30:32

2.

 

3

Bente Line

49:19

3.

2:19:51

3.

 

4.

Røyken OL 1

 

2:56:12

 

1

Ida Syversen

57:45

6.

57:45

6.

 

2

Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme

52:08

4.

1:49:53

4.

 

3

Eva Syversen

1:06:19

4.

2:56:12

4.

 

5.

Kongsberg OL 2

 

3:02:34

 

1

Eli Bonden Kjørsvik

48:47

5.

48:47

5.

 

2

Nina Hansen-Møllerud

1:06:00

5.

1:54:47

5.

 

3

Barbara Willkommen Eiken

1:07:47

5.

3:02:34

5.

 

DNS

Kongsberg OL 1

 

1:56:12

 

1

Kari Strand

42:42

2.

42:42

2.

 

2

Lene Flesseberg

1:13:30

6.

1:56:12

6.

 

3

 

 

.

0:00

.

DNS



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +