Resultater Kyrkjebygdheia Opp 2015



Resultater Kyrkjebygdheia Opp - 8,2 km og 550 høydemeter
Nissedal, Telemark - 4. oktober 2015

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, motbakkeløp

Komplette resultater

Kvinner
Plass - Navn - Klubb - Født - Klasse - Tid
1. Roe Mariann Skarphedin 1997 18-19 40,27
2. Braathen Solfrid Vidar IL 1982 23-24 41,20
3. Mustad Brita Langesund TRI 1975 40-44 42,00
4. Sætten Birgitte Tønsberg 1978 35-39 47,41
5. Tjønnhaug Gudrun Omdal IL 1986 23-34 51,54
6. Callaerts Trude Henseid 1973 40-44 52,24
7. Brateng Sissel Arendal Tri 1972 40-44 52,34
8. Hynne Julie Runar SKI 2000 14-15 55,17
9. Grimstvedt Helene Nissedal IL 1996 18-19 59,20
10. Myklebust Lena Skagerak SK 1964 50-54 61,57
11. Heldal Gry Team Rose Eiendom 1962 50-54 63,28
12. Maciejewska Malgorzata ILTørn 1974 40-44 68,18

Menn
Plass - Navn - Klubb - Født - Klasse - Tid
1. Dønnestad Henrik Gulls /Grenland SKI1996 18-19 37,54
2. Grimstvedt Johans Nissedal IL 1996 18-19 38,39
3. Vestøl Svein Gjerstad IL 1974 40-44 39,18
4. Norman Bjørn E. Kr.sand løpeklubb 1983 23-34 39,27
5. Haugland Jon Th. Lilleaker Consult 1996 18-19 40,25
6. Stalsberg Sondre Stathelle 1979 35-39 41,29
7. Holm Bjørnar IL Tørn 1998 16-17 43,27
8. Sundsli Vegard Treungen IL 1994 20-22 44,36
9. Håkonsen Morten Sandefjord Tennis 1970 45-49 45,22
10. Larsen Lars H. Team Rose Eiendom 1990 23-34 45,36
11. Isaksen Jan E Nesodden IF 1967 45-49 46,17
12. Johansen Frode Skagerak SK 1964 50-54 46,35
13. Tveit Stig Dristug IL 1982 23-34 46,37
14. Tetlie Johan Morten Ericsson BIL 1966 45-49 47,21
15. Underdal Bjarne Nissedal IL 1979 35-39 48,34
16. Prestegård Christian IL Fanaråk/Kondis 1955 60-64 48,43
17. Sælen Robin Imås IL 2003 12-13 48,56
18. Reinholt Helge Treungen IL 1967 45-49 49,15
19. Larsen Trond Team Rose Eiendom 1962 50-54 49,23
20. Austenå Christian Grimstad 1978 35-39 49,41
21. Halaas Eivind Arendal Triatlon 1966 45-49 49,58
22. Nodeland Lasse Sørfjell IL 2001 14-15 50,32
23. Aarak Kim Andre Nissedal 1995 20-22 51,04
24. Steffensen Rune Langmyr 1974 40-44 52,10
25. Willson Markus FK Jerv 2001 14-15 53,08
26. Berntsen Jetmund Dristug 1973 40-44 53,25
27. Andersen Morten E. Agderposten 1977 35-39 53,50
28. Berntsen Matthias Dristug 1996 18-19 54,14
29. Weideman Laurits Grimstad 2001 14-15 54,16
30. Hynne Terje Sandefjord 1972 40-44 55,16
32. Thronsen John Nissedal IL 1968 45-49 55,43
31. Røvde Frank Rune Sandefjord 1965 50-54 55,43
33. Grimstvedt Kjell Nissedal IL 1998 16-17 57,10
34. Balle Alquist Jan E. Tvende Media 1985 23-35 58,04
35. Isaksen Mats Porsgrunn 1998 16-17 58,39
36. Markman Karl Kristian Stag 1979 35-39 61,21