Resultater Kystløpet 2019



Resultater Kystløpet - 11 km
Egersund, Rogaland - 28. september 2019

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

KVINNER

Sara Aarseth, Spirit friidrett/Felleskjøpet BIL 0:43:47

Marie Kloster, Hinna Friidrett/Team Ryfylke 0:45:02

Monika Vassbø, Bjerkreim IL 0:45:23

Ida Tjørsvåg, IL Skjalg 0:45:51

Oddveig Odland, Spirit friidrett 0:48:20

Ashley Russell, GTI friidrett 0:48:36

Silje Skorve Skarpeid, GTI friidrett 0:49:57

Lene Mjølhus, 0:50:09

Anne Østbø, Frafjord IL Skjalg 0:51:13

Ragna Sigmo Skipstad, Team Skipstad 0:54:23

Evy Ege Håland 0:54:30

Anne Tove Puntervold, GTI friidrett 0:57:10

Randi Edvardsen, GTI friidrett 0:57:47

Doris Løining 0:58:04

Eirin Kvadsheim, GTI friidrett 0:59:51

Britt-Hege Nicolaysen, GTI friidrett1:00:46

Aud Elin Olsen1:01:08

Jeanneth Nodland 1:03:48

Amalie Jensen 1:06:58

Solveig Nicolaysen, GTI friidrett 1:09:02

MENN

Narve Gilje Nordås H Sandnes IL 0:35:41 1

Eirik Dalva Skaale H Spirit friidrett 0:40:01 2

Steven Acarregui H Spirit friidrett 0:42:18 3

Tore Høien H Vigrestad Sykkelkubb 0:43:01 4

John Nicolaysen H GTI friidrett 0:43:16 5

Bjørn Sundvor H Spirit friidrett 0:43:17 6

Jan Tore Paulsen H ConocoPhillips/Bjerkreim 0:43:21 7

Espen A Eik H EIK fridrett 0:43:47 8

Thomas Sleveland H EIK friidrett 0:44:43 9

Ingve Aalbu H EIK friidrett 0:45:24 10

Tor Helge Haneberg H Flekkefjord Skilag 0:46:11 11

Rune Boge H GTI friidrett 0:46:27 12

Aleksander Skålevik H SUS BIL 0:46:35 13

Ole Christian Willumsen H GTI friidrett 0:46:48 14

Trond Svanøe H 0:47:08 15

Per Helge Listheim H GTI friidrett 0:47:16 16

Bjørn Svalestad H 0:47:28 17

Fredrik Andersen H EIK friidrett 0:47:35 18

Pål Refvem H GTI friidrett 0:47:49 19

Jan Henning Kristensen H EIK friidrett 0:47:51 20

Atle Larsen H GTI friidrett 0:48:01 21

Leif Inge Nesvåg H EIK friidrett 0:48:06 22

Erik Østbø Frafjord H IL Skjalg 0:48:24 23

Harald Lædre H 0:48:26 24

Are Herstad H EIK friidrett 0:48:29 25

Jone Jonsson H EIK friidrett 0:48:40 26

Eirik Duesten H GTI friidrett 0:48:55 27

Olav M Egebakken H EIK friidrett 0:49:22 28

Torbjørn Kvassheim H GTI friidrett 0:49:50 29

Lars Melkid H Petrol 0:50:07 30

Helge Ommundsen H Aker Solution 0:50:22 31

Bård Henning Kvinen H EIK friidrett 0:50:40 32

Bjarne Skumsnes H GTI friidrett 0:51:09 33

Atle Meyer-Knutsen H 0:51:22 34

Ole Garpestad H EIK 0:51:27 35

Magnus Grønås H Spirit friidrett 0:51:36 36

Runar Mong H 0:52:02 37

Anders Dversnes H Team Norgeshus 0:52:33 38

Bjørnar Stapnes H EIK fridrett 0:53:13 39

Sindre Skeie Petterson H SFP Klima AS 0:53:36 40

Amund Susort H GTI friidrett 0:53:52 41

Birger Susort H GTI friidrett 0:53:56 42

Haakon Tollefsen Skeie H SFP Klima AS 0:54:13 43

Jan Hetland H EIK friidrett 0:54:14 44

Leif Klausen H 0:54:35 45

Jonny Tengesdal H Bjerkreim IL 0:54:45 46

Stefan Lambæk H Danmark 0:55:10 47

Deivi Alexander Løland H 0:55:11 48

Magne Egeland H Bjerkreim IL 0:55:15 49

Karl Tveida H 0:55:56 50

Einar Kvassheim H 0:56:15 51

Tom Rune Sleveland H EIK fridrett 0:56:32 52

Walter Kittelsen H Flekkefjord Skilag 0:56:32 52

Thor Jacobsen H 0:58:05 54

Roy Wollvik H GTI friidrett 0:58:07 55

Oddvar Meisland H Meisland Trapp 0:58:32 56

Arnt Egeland H Bjerkreim IL 0:58:58 57

Magnus Grude H Helleland IL 0:59:02 58

Michael Lyse H 0:59:17 59

Bjørn Kåre Grude H Helleland IL 0:59:20 60

Trygve Egeland Kvadsheim H 0:59:22 61

Ole Henrik Kråkenes H GTI friidrett 0:59:23 62

Alexander Horpestad H SFP Klima AS 1:00:36 63

Sindre Stornes H Team Norgeshus 1:00:46 64

Harald Flatekvål H SFP Klima AS 1:01:36 65

Njål Stapnes H Stavanger Skiklubb 1:02:11 66

Kjell Arne Refsland H Team Norgeshus 1:04:07 67

Erik Grødem Haugum H 1:04:27 68

Ørjan O Østebrøt H 1:04:45 69

Alv Stangeland H Adv. Stangeland 1:06:02 70

Alf Georg Østebrøt H 1:06:30 71

Eirik J. Aase H Team Norgeshus 1:07:22 72

Terje Vanglo H Viberodden Drilling 1:10:00 73



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +