Resultater La Sgambeda 2006

42 km fristil




Menn
1. Ahrlin Jerry 78 SVEZIA TEAM 1:44.00,4 -----
2. Fiorentini Marco 81 G.S. FIAMME ORO 1:44.02,9 0.02,5
3. Di Santo Biagio 77 G.S. FIAMME GIALLE VR 1:44.06,5 0.06,1
4. Aukland Jorgen 75 NORVEGIA TEAM 1:44.07,3 0.06,9
5. Andersen Oeystein 77 NORVEGIA TEAM 1:44.09,1 0.08,7
6. De Zolt Roberto 70 G.S. FIAMME GIALLE TN 1:44.09,4 0.09,0
7. Grandelis Tullio 77 C.S. CARABINIERI BZ 1:44.17,0 0.16,6
8. Debertolis Bruno 78 G.S. FIAMME GIALLE VR 1:45.16,7 1.16,3
9. Cattaneo Marco 74 G.S. FIAMME ORO VA 1:45.20,2 1.19,8
10. Clementi Federico 84 G.S. FIAMME GIALLE SO 1:45.39,5 1.39,1
11. Theodule Valerio 75 C.S. ESERCITO AO 1:46.28,3 2.27,9
12. Carrara Bruno 77 C.S. ESERCITO 1:46.31,7 2.31,3
13. Kostner Florian 79 C.S. CARABINIERI 1:46.31,8 2.31,4
14. Rigoni Mirco 82 G.S. FIAMME ORO 1:46.33,5 2.33,1
15. De Manincor Luca 85 G.S. FIAMME ORO 1:46.33,6 2.33,2
16. Pozzi Maurizio 70 G.S. FORESTALE SO 1:46.34,0 2.33,6
17. Olle Raul 68 ESTONIA TEAM 1:46.34,1 2.33,7
18. Bortot Luca 75 COMUNITA' MONTANA VALSASS LC 1:47.03,4 3.03,0
19. Rezac Stanislav 73 CZECH REPUBLIK 1:47.03,5 3.03,1
20. Costantin Pierluigi 71 G.S. FIAMME ORO TN 1:48.11,5 4.11,1
21. Sinnes Svein Tore 79 NORVEGIA TEAM 1:49.07,9 5.07,5
22. Hallingstad Anders 77 NORVEGIA TEAM 1:49.59,6 5.59,2
 23. Sonntag Benjamin 80 GERMANIA NW 1:50.00,7 6.00,3
 24. Sonntag Daniel 83 SC WILLINGEN NW 1:50.03,2 6.02,8
25. Novotny Viktor ?? CZECH REPUBLIK 1:50.18,6 6.18,2
 26. Aasmae Meelis 72 ESTONIA TEAM 1:51.17,2 7.16,8
 27. Mauro Roberto 81 G.S. ALPINI PARACADUTISTI CN 1:51.46,6 7.46,2
 28. Sandoz Daniel 65 SVIZZERA GR 1:52.44,6 8.44,2
29. Kuzmin Daniel 78 ISRAEL TEAM 1:52.55,4 8.55,0
30. Jakoubek Tomas 79 CZE REPUBLIK 1:52.57,1 8.56,7

Kvinner
1. Peyrot Lara 75 C.S. FIAMME ORO TN 1:56.38,9 -----
2. Hansson Jenny 80 SVEZIA TEAM 1:59.56,3 3.17,4
3. Cavallar Veronica 83 G.S. FIAMME GIALLE 1:59.58,2 3.19,3
4. Ek Elin 73 SVEZIA TEAM 2:05.32,0 8.53,1
5. Rigamonti Alessandra 81 C.S. ESERCITO AO 2:06.17,1 9.38,2
6. Benzoni Michela 78 SC CLUSONE BG 2:10.02,8 13.23,9
7. Wagenfuehr Baumann Sandra 71 LANGLAUFCLUB DAVOS GR 2:11.36,2 14.57,3
8. Dziadkowiec Dorota 69 POLONIA TEAM 2:13.03,4 16.24,5
9. Alber Barbara 66 GERMANIA BW 2:21.27,6 24.48,7
10. Doerflinger Manuela 85 S.C. SIMANO TI 2:22.20,7 25.41,8


Resten av resultatene finner du her!



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +