-->
50 min. med Petter Eliassen

Resultater La Sgambeda 2009

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

1. Shevchenko Valentina      1975 UKR-Brovaru                 1:46.28,5       -----  (2012) diploma  S-42D    1.    ¦     8.02    2.¦   25.14    1.¦   23.11    1.¦   26.15    1.¦   23.45    1.¦
    2. Confortola Antonella      1975 I                           1:46.53,6      0.25,1  (2005) diploma  S-42D    2.    ¦     7.54    1.¦   25.23    2.¦   23.11    2.¦   26.15    2.¦   24.08    2.¦
    3. Tchekaleva Yulia          1984 RUS                         1:51.45,7      5.17,2  (2007) diploma  S-42D    3.    ¦     8.16    3.¦   27.04    5.¦   24.26    6.¦   27.38    3.¦   24.20    4.¦
    4. Zernova Natalia           1976 RUS                         1:51.46,5      5.18,0  (2017) diploma  S-42D    4.    ¦     8.16    4.¦   27.03    4.¦   24.15    3.¦   27.51    5.¦   24.19    3.¦
    5. Hansson Jenny             1980 S-Valadalen                 1:52.34,3      6.05,8  (2001) diploma  S-42D    5.    ¦     8.16    4.¦   27.02    3.¦   24.23    5.¦   27.46    4.¦   25.04    6.¦
    6. Nystrom Susanne           1982 S-Mora                      1:54.15,9      7.47,4  (2020) diploma  S-42D    6.    ¦     8.17    7.¦   27.41    6.¦   24.28    7.¦   28.31    6.¦   25.16    8.¦
    7. Mannimaa Tatjana          1980 EE                          1:54.19,5      7.51,0  (2004) diploma  S-42D    7.    ¦     8.17    6.¦   27.43    7.¦   24.16    4.¦   28.41    7.¦   25.20    9.¦
    8. Vedeneeva Elena           1971 RUS                         1:55.20,4      8.51,9  (2016) diploma  S-42D    8.    ¦     8.18    9.¦   28.20    9.¦   24.31    8.¦   29.12    8.¦   24.57    5.¦
    9. Groendahl Outi Katrina    1984 FI-Joensun                  1:55.31,4      9.02,9  (2014) diploma  S-42D    9.    ¦     8.21   10.¦   28.16    8.¦   24.33    9.¦   29.12    9.¦   25.07    7.¦
   10. Hansson Sandra            1980 N-Oslo                      1:57.48,9     11.20,4  (2002) diploma  S-42D    10.   ¦     8.17    8.¦   28.33   12.¦   25.21   11.¦   29.15   10.¦   26.20   10.¦
   11. Mourao Jaqueline          1975 BR                          1:59.46,2     13.17,7  (2022) diploma  S-42D    11.   ¦     8.43   12.¦   28.26   11.¦   25.16   10.¦   29.57   12.¦   27.22   13.¦
   12. De Martin Pinter Veronica 1985 Padola (BL)                 2:00.56,5     14.28,0  (2015) diploma  S-42D    12.   ¦     8.26   11.¦   28.24   10.¦   25.52   15.¦   29.56   11.¦   28.16   16.¦
   13. Kretschmer Anja           1974 D-Clausthal-Zellerfeld      2:02.19,7     15.51,2  (2064) diploma  S-42D    13.   ¦     9.11   15.¦   29.25   15.¦   25.42   13.¦   30.40   13.¦   27.19   12.¦
   14. Kislukhina Valentina      1980 RUS                         2:02.42,7     16.14,2  (2018) diploma  S-42D    14.   ¦     9.13   17.¦   30.01   17.¦   26.07   16.¦   30.53   14.¦   26.25   11.¦
   15. Wagenführ Sandra          1971 CH-Davos Platz              2:02.59,5     16.31,0  (2070) diploma  S-42D    15.   ¦     9.12   16.¦   28.55   13.¦   25.30   12.¦   30.59   15.¦   28.21   17.¦
   16. Lintzen Nina              1978 S-Sandviken                 2:03.39,2     17.10,7  (2003) diploma  S-42D    16.   ¦     8.44   13.¦   29.12   14.¦   25.44   14.¦   31.53   17.¦   28.04   15.¦
   17. Ryste Bodil               1979 N-Bygstad                   2:04.11,2     17.42,7  (2021) diploma  S-42D    17.   ¦     9.07   14.¦   29.37   16.¦   26.23   17.¦   31.13   16.¦   27.49   14.¦
   18. Hecker Sandra             1971 D-ROESRATH                  2:15.42,5     29.14,0  (2062) diploma  S-42D    18.   ¦    10.07   19.¦   33.04   21.¦   28.26   20.¦   34.28   18.¦   29.36   18.¦
   19. Culanti Indiano Roberta   1965 Villa di Tirano (SO)        2:16.33,6     30.05,1  (2057) diploma  S-42D    19.   ¦    11.03   22.¦   32.44   19.¦   27.57   19.¦   34.52   20.¦   29.55   19.¦
   20. Rizzieri Claudia          1966 Appiano Strada Vino (BZ)    2:17.47,4     31.18,9  (2112) diploma  S-42D    20.   ¦    11.25   26.¦   33.01   20.¦   28.31   21.¦   34.51   19.¦   29.57   20.¦
   21. Stursova Martina          1979 CZ-Policka                  2:18.03,0     31.34,5  (2071) diploma  S-42D    21.   ¦    10.18   20.¦   31.38   18.¦   27.53   18.¦   37.07   24.¦   31.04   22.¦
   22. Rossi Sabrina             1977 Chiesa in Valmalenco (SO)   2:22.23,3     35.54,8  (2054) diploma  S-42D    22.   ¦    11.26   27.¦   34.09   23.¦   29.44   25.¦   35.46   21.¦   31.15   23.¦
   23. Felgenhauer Stefanie      1986 D-Amberg                    2:23.19,8     36.51,3  (2058) diploma  S-42D    23.   ¦    10.01   18.¦   33.34   22.¦   28.50   22.¦   36.40   23.¦   34.12   29.¦
   24. Zaytseva Inna             1980 RUS                         2:25.22,7     38.54,2  (2019) diploma  S-42D    24.   ¦    11.00   21.¦   35.44   26.¦   29.28   23.¦   38.17   26.¦   30.52   21.¦
   25. Pietrogiovanna Maria      1966 Valfurva (SO)               2:25.38,1     39.09,6  (2069) diploma  S-42D    25.   ¦    11.15   23.¦   34.30   24.¦   29.36   24.¦   36.39   22.¦   33.36   25.¦
   26. Confortola Roberta        1975 Bormio (SO)                 2:28.40,4     42.11,9  (2254) diploma  S-42D    26.   ¦    12.13   35.¦   35.23   25.¦   30.35   26.¦   38.14   25.¦   32.13   24.¦
   27. Colturi Katja             1971 Livigno (SO)                2:32.36,8     46.08,3  (2117) diploma  S-42D    27.   ¦    11.31   29.¦   36.27   29.¦   31.03   27.¦   39.29   29.¦   34.04   27.¦
   28. Klöter Uta                1960 CH-Grüsch                   2:33.03,5     46.35,0  (2063) diploma  S-42D    28.   ¦    11.38   30.¦   36.26   28.¦   32.07   30.¦   39.01   27.¦   33.48   26.¦
   29. Sala Laura                1966 Vedano al Lambro (MB)       2:33.04,0     46.35,5  (2106) diploma  S-42D    29.   ¦    11.16   24.¦   36.04   27.¦   31.41   29.¦   39.30   30.¦   34.31   31.¦
   30. Bernasconi Karin          1976 CH-Gudo                     2:33.53,1     47.24,6  (2119) diploma  S-42D    30.   ¦    11.52   32.¦   37.25   32.¦   31.21   28.¦   39.06   28.¦   34.07   28.¦
   31. Scaccabarozzi Daniela     1982 Calolziocorte (LC)          2:39.10,1     52.41,6  (2241) diploma  S-42D    31.   ¦    13.12   42.¦   38.29   35.¦   33.36   35.¦   39.39   31.¦   34.12   29.¦
   32. Meier Irma                1955 CH-Richterswil              2:39.54,0     53.25,5  (2068) diploma  S-42D+   1.    ¦    11.20   25.¦   37.12   30.¦   32.36   31.¦   42.37   35.¦   36.06   35.¦
   33. Galli Linda               1988 Livigno (SO)                2:39.55,6     53.27,1  (2102) diploma  S-42D    32.   ¦    11.27   28.¦   37.21   31.¦   33.23   34.¦   42.39   36.¦   35.03   32.¦
   34. Pradella Natalia          1964 Livigno (SO)                2:41.00,6     54.32,1  (2105) diploma  S-42D    33.   ¦    11.46   31.¦   37.56   33.¦   32.58   32.¦   42.11   33.¦   36.07   36.¦
   35. Roata Claudia             1961 Arbizzano di Valpolicella   2:44.29,5     58.01,0  (2113) diploma  S-42D    34.   ¦    12.10   34.¦   38.21   34.¦   33.04   33.¦   43.26   37.¦   37.25   38.¦
   36. Ojanen Pinja              1984 CH-Oberhofen am Thunersee   2:44.32,0     58.03,5  (2250) diploma  S-42D    35.   ¦    11.58   33.¦   40.35   38.¦   34.38   37.¦   42.12   34.¦   35.06   33.¦
   37. Antolini Mariangela       1973 Predazzo (TN)               2:47.22,9   1:00.54,4  (2107) diploma  S-42D    36.   ¦    13.18   43.¦   41.25   40.¦   35.50   40.¦   40.50   32.¦   35.58   34.¦
   38. Zini Emanuela             1963 Livigno (SO)                2:49.49,3   1:03.20,8  (2263) diploma  S-42D    37.   ¦    13.19   44.¦   40.05   36.¦   34.31   36.¦   44.54   42.¦   36.59   37.¦
   39. Walter Anne               1971 D-Dresden                   2:52.21,4   1:05.52,9  (2245) diploma  S-42D    38.   ¦    13.04   40.¦   40.06   37.¦   35.21   38.¦   44.32   39.¦   39.16   40.¦
   40. Filz Annelise             1965 Martignano (TN)             2:54.19,5   1:07.51,0  (2247) diploma  S-42D    39.   ¦    13.05   41.¦   42.18   43.¦   36.02   42.¦   44.34   40.¦   38.18   39.¦
   41. Di Lenardo Chiara         1961 Resia (UD)                  2:55.33,4   1:09.04,9  (2202) diploma  S-42D    40.   ¦    14.06   47.¦   42.07   41.¦   35.26   39.¦   44.26   38.¦   39.25   41.¦
   42. Bolis Amalia              1949 Calusco d'Adda (BG)         2:56.03,0   1:09.34,5  (2051) diploma  S-42D+   2.    ¦    12.51   38.¦   42.41   44.¦   35.54   41.¦   44.41   41.¦   39.54   43.¦
   43. Schwierin Barbara         1962 CH-Basel                    2:58.53,1   1:12.24,6  (2114) diploma  S-42D    41.   ¦    12.35   36.¦   41.03   39.¦   36.32   43.¦   47.23   47.¦   41.17   46.¦
   44. Compagnoni Pamela         1981 Livigno (SO)                3:01.31,5   1:15.03,0  (2266) diploma  S-42D    42.   ¦    12.40   37.¦   43.16   45.¦   36.34   44.¦   46.42   45.¦   42.18   47.¦
   45. Müller Beatrice           1974 D-Immenstadt                3:04.29,8   1:18.01,3  (2234) diploma  S-42D    43.   ¦    14.34   49.¦   44.30   47.¦   38.18   46.¦   46.51   46.¦   40.14   44.¦
   46. Lagori Carla              1953 Torino (TO)                 3:04.53,7   1:18.25,2  (2227) diploma  S-42D+   3.    ¦    14.34   48.¦   45.20   50.¦   38.53   47.¦   46.33   44.¦   39.31   42.¦
   47. Maier-Meyer Petra         1962 D-Pöcking                   3:05.22,2   1:18.53,7  (2115) diploma  S-42D    44.   ¦    13.54   45.¦   43.23   46.¦   41.32   50.¦   46.17   43.¦   40.14   45.¦
   48. Ponzetti Cinzia           1981 Jesi (AN)                   2:24.25,9     30,5 km  (2237)          S-42D    45.   ¦    13.01   39.¦   42.16   42.¦   37.11   45.¦   51.56   49.¦    ----  ----¦
   49. Banfi Graziella           1951 Camparada (MB)              2:31.58,5     30,5 km  (2209)          S-42D+   4.    ¦    14.52   51.¦   46.28   51.¦   39.42   48.¦   50.55   48.¦    ----  ----¦
   50. Confortola Maria Domenica 1953 Livigno (SO)                2:35.43,9     30,5 km  (2217)          S-42D+   5.    ¦    14.04   46.¦   44.57   48.¦   40.45   49.¦   55.57   52.¦    ----  ----¦
   51. Wilcox Ruth               1975 GB-Guiseley, Leeds          2:36.42,9     30,5 km  (2246)          S-42D    46.   ¦    16.02   53.¦   45.06   49.¦   42.12   51.¦   53.21   50.¦    ----  ----¦
   52. Guerinoni Carmen          1969 San Giovanni Bianco (BG)    2:41.37,6     30,5 km  (2256)          S-42D    47.   ¦    15.05   52.¦   49.46   52.¦   42.32   53.¦   54.12   51.¦    ----  ----¦
   53. Cusini Natalia            1957 Livigno (SO)                2:48.09,7     30,5 km  (2220)          S-42D+   6.    ¦    14.44   50.¦   51.42   53.¦   42.27   52.¦   59.15   53.¦    ----  ----¦

 


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut