Resultater La Sgambeda - Ski Classics 2 - Menn 2017



Resultater La Sgambeda - Visma Ski Classics 2 - Menn, 35 km, klassisk
Livigno, Italia - 2. desember 2017

Arrangementstype: Langrenn

Menn som var med i Visma Ski Classics-delen av La Sgambeda
NB! Klikk denne linken for alle resultater fra La Sgambeda

# first name last name country team time
1 Andreas Nygaard NOR Team Santander 1:20:41.2
2 Torgeir Skare Thygesen NOR Team Oslo Sportslager - Rustad IL 1:20:41.4+(0.2)
3 Stian Hoelgaard NOR Team Koteng 1:20:41.9+(0.7)
4 Morten Eide Pedersen NOR Team BN Bank 1:20:42.3+(1.1)
5 Oskar Kardin SWE Team Santander 1:20:42.4+(1.2)
6 Fredrik Byström SWE Lager 157 Ski Team 1:20:42.6+(1.4)
7 Anders Høst NOR Team Serneke 1:20:42.8+(1.6)
8 Ari Luusua FIN Team Mäenpää 1:20:43.5+(2.3)
9 Simen Østensen NOR Team BN Bank 1:20:43.5+(2.3)
10 Ermil Vokuev RUS Russian Marathon Team 1:20:43.6+(2.4)
11 Tord Asle Gjerdalen NOR Team Santander 1:20:44.6+(3.4)
12 Torleif Syrstad NOR Team Koteng 1:20:45.2+(4.0)
13 Tore Bjørseth Berdal NOR Team Koteng 1:20:45.2+(4.0)
14 Anders Aukland NOR Team Santander 1:20:45.3+(4.1)
15 Bob Impola SWE Team Serneke 1:20:47.4+(6.2)
16 Øyvind Moen Fjeld NOR Team Santander 1:20:53.9+(12.7)
17 Oscar Persson SWE Lager 157 Ski Team 1:20:54.3+(13.1)
18 Alexis Jeannerod FRA Bauer Ski Team 1:20:54.3+(13.1)
19 Marcus Johansson SWE Lager 157 Ski Team 1:20:54.4+(13.2)
20 Alexey Dvoskin RUS Russian Marathon Team 1:20:55.2+(14.0)
21 Niko Koskela FIN Team Mäenpää 1:20:55.5+(14.2)
22 Andreas Holmberg SWE Team Serneke 1:21:02.3+(21.1)
23 Anton Karlsson SWE Lager 157 Ski Team 1:22:12.9+(1:31.7)
24 Vetle Thyli NOR Team Norgeshus Maxpulse 1:22:13.6+(1:32.4)
25 Magnus Vesterheim NOR Team Parkettpartner 1:22:15.2+(1:34.0)
26 Eugeniy Dementiev RUS   1:22:15.4+(1:34.1)
27 Antti Lampinen FIN Team Peltonen 1:22:16.5+(1:35.3)
28 Kjetil Dammen NOR Team Oslo Sportslager - Rustad IL 1:22:34.1+(1:52.9)
29 Mauro Brigadoi ITA Team Trentino Robinson Trainer 1:22:34.3+(1:53.1)
30 Maxim Kovalev RUS Russian Marathon Team 1:22:34.6+(1:53.4)
31 Jiří Pliska CZE Silvini Madshus team 1:22:50.1+(2:08.9)
32 Markus Ottosson SWE Lager 157 Ski Team 1:23:15.8+(2:34.5)
33 Jan Šrail CZE Bauer Ski Team 1:23:16.7+(2:35.5)
34 Petr Novák CZE Vltava Fund Craft Team 1:23:16.8+(2:35.5)
35 Stanislav Řezáč CZE Silvini Madshus team 1:23:17.1+(2:35.9)
36 Vinjar Skogsholm NOR Team Parkettpartner 1:23:19.1+(2:37.9)
37 Klas Nilsson SWE Team Igne 1:23:19.2+(2:38.0)
38 Jiří Ročárek CZE Vltava Fund Craft Team 1:23:20.1+(2:38.9)
39 Rikard Tynell SWE Team Tynell 1:23:20.8+(2:39.6)
40 Lukáš Bauer CZE Bauer Ski Team 1:23:21.6+(2:40.3)
41 Robin Frost GER Team Forever Nordic 1:23:50.5+(3:09.2)
42 Stian Berg NOR Team Synnfjell 1:24:53.3+(4:12.1)
43 Thomas Freimuth GER xc-ski.de A|N Skimarathon Team 1:24:54.0+(4:12.8)
44 Jimmie Johnsson SWE Lager 157 Ski Team 1:24:59.8+(4:18.6)
45 Francesco Ferrari ITA Team Trentino Robinson Trainer 1:25:07.1+(4:25.9)
46 Jens Eriksson SWE Team Tynell 1:25:28.1+(4:46.8)
47 Michael Kuisle GER Team Forever Nordic 1:25:59.2+(5:18.0)
48 Jakub Pšenička CZE Vltava Fund Craft Team 1:26:10.2+(5:29.0)
49 Bruno Debertolis ITA Team Trentino Robinson Trainer 1:26:10.7+(5:29.5)
50 Nils Weirich GER Team Forever Nordic 1:26:17.0+(5:35.8)