Resultater Langtur'n 2016



Resultater Langtur'n
Magnor, Hedmark - 30. oktober 2016

Arrangementstype: Orientering

H Lang

11 770 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Morten Tangen Måren OK 2:15:10   11:29  

D Lang

11 770 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Julie Finsrud Lande Eidskog OL 1:57:47   10:00 Last ned GPS-spor i gpx-format

H 50- Mellom

7 390 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 1:09:56   9:27  
2 Roar Løvtjernet Brandval/Kongsvinger OK 1:12:26 +2:30 9:48  
3 Henry Michael Ødegaard OK Øst 1:13:05 +3:09 9:53  
4 Bjarte Lindstad OL Toten-Troll 1:13:35 +3:39 9:57  
5 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 1:23:33 +13:37 11:18  
6 Tor Solbergseter Austmarka IL 1:26:32 +16:36 11:42  
7 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering 1:26:36 +16:40 11:43  
8 Bård Natvig Nittedal OL 1:32:40 +22:44 12:32  
9 Knut Anders Løken Fossum IF 1:40:33 +30:37 13:36  
10 Bjørn Olav Bergsløkken Grue IL 1:41:58 +32:02 13:47  
11 John Thomas Petersen Nittedal OL 1:44:26 +34:30 14:07  
12 Jan Sveen Raumar Orientering 1:56:41 +46:45 15:47  
13 Kai Jostein Bergersen Eidskog OL 1:57:18 +47:22 15:52  
  Sindre Langaas Nydalens SK ikke godkjent      
  Roger Skulstad Eidskog OL ikke godkjent      
  Roar Sætaberget Lunderseter IL ikke godkjent      
  Oddbjørn Bergersen Eidskog OL ikke startet      

H -49 Mellom

7 390 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Lars Karelius Noer Brandval/Kongsvinger OK 1:07:43   9:09  
2 Anders Hauger Brandval/Kongsvinger OK 1:16:07 +8:24 10:17  
3 Jens-Henrik Simonsen OK Øst 1:32:06 +24:23 12:27  
4 Sondre Skytteren Odal OL - Orientering 1:35:25 +27:42 12:54  
5 Martin Skytteren Odal OL - Orientering 1:36:10 +28:27 13:00  
6 Henrik Åserud Sørensen Odal OL - Orientering 1:44:08 +36:25 14:05  

D -49 Mellom

7 390 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Oda Scheele Nydalens SK 1:13:36   9:57  
2 Ingunn Berget Ås-NMBU Orientering 1:35:27 +21:51 12:54  
3 Linda Fredh Måren OK 3:22:02 +2:08:26 27:20  
  Else Kari Scheele Nydalens SK ikke godkjent      

H Kort

4 210 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Grunde Isaksætre Grue IL 44:14   10:30  
2 Philip Føyen Gjø-Vard OL 45:44 +1:30 10:51  
3 John Tangen Hamar OK 45:55 +1:41 10:54  
4 Oddvar Gravingen Grue IL 55:04 +10:50 13:04  
5 Øivind Eriksen OK Øst 1:01:10 +16:56 14:31  
6 Johnny Eriksen Grue IL 1:08:01 +23:47 16:09  
7 Petter Fure Oppsal Orientering 1:08:06 +23:52 16:10  

D Kort

4 210 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tove Strand Måren OK 49:53   11:50  
2 Anne-Grete Austad Raumar Orientering 56:25 +6:32 13:24  
3 Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 56:37 +6:44 13:26  
4 Stine Austad Raumar Orientering 57:07 +7:14 13:34  
5 Mette Solbergseter Austmarka IL 1:12:32 +22:39 17:13  

Nybegynner

3 820 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ragnar Lande Eidskog OL 37:13   9:44  
2 Asbjørn Lande Eidskog OL 37:22 +0:09 9:46  
3 Aleksander Tangen Holtet Eidskog OL 46:28 +9:15 12:09  
4 Petter Kristoffer Husås Odal OL - Orientering 52:06 +14:53 13:38  
5 Emil Skytteren Odal OL - Orientering 53:00 +15:47 13:52  
6 Helene Scheele Nydalens SK 53:48 +16:35 14:05  
7 Marie Scheele Nydalens SK 53:50 +16:37 14:05  
8 Ida Marianne Bergersen Eidskog OL 1:06:24 +29:11 17:22  
9 Oda Marissa Bergersen Eidskog OL 1:06:26 +29:13 17:23  
10 Berit Dalheim Lunderseter IL 1:07:21 +30:08 17:37  
11 Sara-Sofie Larsen Simonsen OK Øst 1:10:36 +33:23 18:28  
12 Tor Simonsen OK Øst 1:10:41 +33:28 18:30  
13 Liv Simonsen OK Øst 1:10:49 +33:36 18:32


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +