Resultater Lillehammersprinten 2017



Resultater Lillehammersprinten
Lillehammer, Oppland - 2. september 2017

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 100 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Fredrik Funderud Wedum Lillehammer OK 21:52 +12:35 19:52
0 Martin Lien Støen Lillehammer OK 15:10 +5:53 13:47
0 Einar Dalsegg Netland Fossum IF 12:09 +2:52 11:02
0 Henrik Jørgensen Lillehammer OK 11:55 +2:38 10:49
0 Sebastian Welhaven Thorstad Lillehammer OK 17:14 +7:57 15:40
0 Sofie Taraldsen Lillehammer OK 9:37 +0:20 8:44
0 Ingrid Jørgensen Lillehammer OK 9:40 +0:23 8:47
0 Ane Beitdokken Lillehammer OK 9:17   8:26
0 Erik Beitdokken Lillehammer OK 10:07 +0:50 9:11
0 Ole Petter Visted-Hansen Gjø-Vard OL 16:01 +6:44 14:33
0 Ulrikke Visted-Hansen Gjø-Vard OL 17:34 +8:17 15:58
0 Magnhid Kleppa Madslien Lillehammer OK 12:29 +3:12 11:20
0 Johannes Høie Gjø-Vard OL 13:34 +4:17 12:19

D 11-12

1 400 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingeborg Roll Mosland Oppsal Orientering 8:15   5:53
2 Ida Øverli Støen Lillehammer OK 9:31 +1:16 6:47

D 13-14

1 800 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Birgit Kleppa Madslien Lillehammer OK 10:43   5:57
2 Martine Skjelsvik Lillehammer OK 10:48 +0:05 6:00
3 Astrid Rognstad Hadeland OL 13:08 +2:25 7:17
4 Emma Visted-Hansen Gjø-Vard OL 13:47 +3:04 7:39
5 Serine Jørgensen Lillehammer OK 15:14 +4:31 8:27

D 15-16

2 200 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingeborg Rognstad Hadeland OL 16:52   7:40
2 Marion Halvorsen Nustad Øyer-Tretten IF 18:17 +1:25 8:18

D 17-20

2 200 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ane Holm Grøneng Lillehammer OK 14:34   6:37
2 Heidi Therese Wiest Vang OL 14:56 +0:22 6:47
3 Agnethe Hasli Gjø-Vard OL 15:02 +0:28 6:49
4 Ane Ingeborg Kalbækken Tynset IF 15:54 +1:20 7:13
5 Stine Frogner Tømmervold Hamar OK 16:38 +2:04 7:33
6 Kristine Fjeld Ringsaker OK 24:14 +9:40 11:00

D 21

2 700 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hedvig Åstebøl NTNUI 19:48   7:20
2 Ragnhild Femsteinevik Varegg Fleridrett 19:50 +0:02 7:20
3 Ingvild Gjessing Vang OL 22:32 +2:44 8:20
4 Hildegunn Lindstad OL Toten-Troll 23:10 +3:22 8:34
5 Pernille Hamre Skoglund Nøtterøy IL 32:46 +12:58 12:08

H -10

1 400 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Ole Jakob Trøan Nittedal OL 41:53 +28:36 29:55
0 Nikolai Teslo Hadeland OL 13:17   9:29

H 13-14

1 800 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sindre Grøv Svensen Lillehammer OK 12:26   6:54
2 Anders Taraldsen Lillehammer OK 12:39 +0:13 7:01

H 17-20

2 700 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eskil Frøisland Vang OL 15:19   5:40
2 Elias Øhman Gjø-Vard OL 15:24 +0:05 5:42
3 Simen Ballangrud Raufoss IL Orientering 15:33 +0:14 5:45
4 Njaal Ellegaard Melby Vang OL 15:47 +0:28 5:50
5 Even Lindaas Vang OL 16:34 +1:15 6:08
6 Jostein Svaland Dale Vang OL 16:52 +1:33 6:14
7 Ole Johan Bråten Vang OL 17:30 +2:11 6:28
8 Are Lodgaard Byåsen IL 18:50 +3:31 6:58
9 Fredrik Sveen Vang OL 23:21 +8:02 8:38

H 21

3 200 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øyvind Wiggen Byåsen IL 17:06   5:20
2 Erik Paulsrud IL Koll 19:13 +2:07 6:00
3 Kristoffer Magerøy Førde IL 20:10 +3:04 6:18
4 Anders Skjeset Vang OL 20:13 +3:07 6:19
5 Ove Antvord Haugereid Løten o-lag 21:11 +4:05 6:37
6 Aslak Årsvoll Undheim Lillehammer OK 21:41 +4:35 6:46
7 Marius Staff OL Toten-Troll 24:36 +7:30 7:41

D 35

2 700 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hege Gunnerød Asker Skiklubb 33:28   12:23
2 Ida Natås Nydalens SK 33:34 +0:06 12:25
3 Karen Omland IL Koll 37:42 +4:14 13:57
  Monica Renate Trøan Nittedal OL ikke startet    

H 35

3 200 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hans Trøan Nittedal OL 18:13   5:41
2 Sigmund Hansen Gjø-Vard OL 21:08 +2:55 6:36
3 Endre Stokseth Nydalens SK 22:02 +3:49 6:53

D 45

2 000 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vanja Staff OL Toten-Troll 16:10   8:05
2 Gunn Elin Rudi Hadeland OL 18:32 +2:22 9:16
3 Anita Stenseth Snertingdal IF Orientering 20:21 +4:11 10:10
4 Unn Mette Klopbakken Snertingdal IF Orientering 22:24 +6:14 11:12
5 Eli Stensli Løten o-lag 23:56 +7:46 11:58
  Anne-Guri Jevne Hamar OK ikke startet    

H 45

3 200 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Morten Mosland Oppsal Orientering 19:16   6:01
2 Martin Øhman Gjø-Vard OL 21:25 +2:09 6:41
3 Geir Arne Lodgaard Byåsen IL 26:20 +7:04 8:13

D 55

2 000 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bente Landmark Fossum IF 15:50   7:55
2 Margrete Jørandli Gjø-Vard OL 16:41 +0:51 8:20
3 Gro Solnørdal Rudsbygd IL 17:53 +2:03 8:56
4 Sidsel Nørstebø IL Tyrving 17:56 +2:06 8:58
5 Live Joronn Ytrehus Ringerike OL 19:08 +3:18 9:34
6 Unni Halvorsen Nustad Øyer-Tretten IF 20:07 +4:17 10:03
  Gro Ellegaard Vang OL diskvalifisert    
  Kjersti Rønning Hamar OK diskvalifisert    
  Kari Elisabeth Natvig Nittedal OL ikke startet    

H 55

2 700 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Onno Verberne OL Toten-Troll 19:16   7:08
2 Andreas Huber Hamar OK 21:15 +1:59 7:52
3 Stein Arne Negård Vang OL 23:02 +3:46 8:31
4 Eirik Tandrevold Fossum IF 23:32 +4:16 8:42
5 Bjarte Lindstad OL Toten-Troll 24:08 +4:52 8:56
6 Erik Haugen Ringsaker OK 25:08 +5:52 9:18
7 Kristian Storsveen Løten o-lag 26:14 +6:58 9:42
8 Ketil Åstebøl Oppsal Orientering 27:10 +7:54 10:03
9 Sigbjørn Modalsli Fossum IF 27:48 +8:32 10:17
10 Geir Sverre Svingheim Hadeland OL 28:06 +8:50 10:24
11 Trond Ivar Tømmervold Hamar OK 30:33 +11:17 11:18
  Bård Natvig Nittedal OL ikke startet    
  Arne Arnesen Hamar OK ikke startet    

D 65

1 800 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marit Tyldum Rudsbygd IL 16:22   9:05
2 Sidsel Graff-Iversen Fossum IF 19:53 +3:31 11:02

H 65

2 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torbjørn Nørbech Ringerike OL 16:23   8:11
2 Roar Sætaberget Lunderseter IL 26:17 +9:54 13:08

D 70

1 800 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torid Kvaal Freidig 14:40   8:08
2 Tea Forberg Rond OL 16:00 +1:20 8:53

H 70

1 800 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Knut Wikstrøm Ringsaker OK 14:04   7:48
2 John Birger Skansen Rudsbygd IL 14:18 +0:14 7:56
3 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 15:15 +1:11 8:28

D 75

1 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elin Dahlen Ringerike OL 13:00   9:17

H 75

1 800 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Tyldum Rudsbygd IL 17:37   9:47
2 Tormod Dahlen Ringerike OL 19:24 +1:47 10:46
3 Gunnar Østerbø Freidig 19:35 +1:58 10:52
4 Bjørn Gunnerød Asker Skiklubb 22:16 +4:39 12:22

Trim/B-direkte

1 800 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sunniva Nergaard Berg Stokke IL 14:11   7:52
2 Anne Nydal Asker Skiklubb 18:51 +4:40 10:28
3 Roar Nydal Asker Skiklubb 25:11 +11:00 13:59
4 Turid Williksen Fossum IF 25:19 +11:08 14:03
5 Berit Dalheim Lunderseter IL 49:04 +34:53 27:15


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +