Resultater Lillomarka Nord-Sør 2014



Resultater Orientering
Lillomarka Nord-Sør
Oslo - 11. oktober 2014

Herrer 15km

15 000 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 1:41:38   6:46
2 David Gottfirdsson Ås-NMBU Orientering 1:41:54 +0:16 6:47
3 Steinar Kollerud Lillomarka OL 1:51:52 +10:14 7:27
4 Olav Eide Oslostudentenes IK 2:02:01 +20:23 8:08
5 Hallvard Fjær Lillomarka OL 2:13:41 +32:03 8:54
6 Erlend Bjerkestrand Årvoll IL 2:14:10 +32:32 8:56
7 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 2:15:10 +33:32 9:00
8 Steinar Eastwood Lillomarka OL 2:17:10 +35:32 9:08
9 Terje Blindheim Lillomarka OL 2:17:26 +35:48 9:09
10 Tore Sannes Lillomarka OL 2:29:49 +48:11 9:59
11 Robin Bergane Jansson Lillomarka OL 2:33:43 +52:05 10:14
12 Arne Dybdahl Lillomarka OL 2:34:17 +52:39 10:17
13 Lasse Arnesen Heming Orientering 2:34:36 +52:58 10:18
14 Nils Ragnar Liholt Lillomarka OL 2:36:09 +54:31 10:24
15 Jon Sletvold Nydalens SK 2:45:29 +1:03:51 11:01
16 Joar Oldernes Lillomarka OL 2:50:42 +1:09:04 11:22
17 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 2:50:44 +1:09:06 11:22
18 Håvard Thoen Årvoll IL 2:58:44 +1:17:06 11:54
19 Oddvar Kloster FBI 3:01:49 +1:20:11 12:07
20 Johnny Johansen Lillomarka OL 3:23:22 +1:41:44 13:33
21 Eirik Høst Fossgard Lillomarka OL 3:23:54 +1:42:16 13:35
22 Kristian Markhus Brekke Lillomarka OL 3:23:58 +1:42:20 13:35
23 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 3:24:03 +1:42:25 13:36
24 Knut Fossgård Lillomarka OL 3:43:55 +2:02:17 14:55

Herrer 10km

10 000 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Brynjar Fredheim Lillomarka OL 1:28:04   8:48
2 Lars Karelius Noer Brandval/Kongsvinger OK 1:30:19 +2:15 9:01
3 Øyvind Glendrange Årvoll IL 1:37:29 +9:25 9:44
4 Guttorm L Egge OSI Orientering 1:40:59 +12:55 10:05
5 Egil Rundberget Nydalens SK 1:41:16 +13:12 10:07
6 Petter Gullikstad Røros IL 1:43:41 +15:37 10:22
7 Hallvard Berg IL Tyrving 1:49:51 +21:47 10:59
8 Mats Olav Berg Privat 1:59:27 +31:23 11:56
9 Einar Hem Lillomarka OL 2:07:04 +39:00 12:42
10 Alexander Urnes Johnson Årvoll IL 2:08:06 +40:02 12:48
11 Vidar Elvekrok Eiker OL 2:08:47 +40:43 12:52
12 Dag Wang Lillomarka OL 2:13:05 +45:01 13:18
13 Truls Angell Lillomarka OL 2:14:41 +46:37 13:28
14 Johan Mattsson Lillomarka OL 2:24:12 +56:08 14:25
15 Andreas Flø Lillomarka OL 2:27:39 +59:35 14:45
16 Stig Rune Bjerke Lillomarka OL 2:29:10 +1:01:06 14:55
17 Lars Audun Vold Lillomarka OL 3:08:14 +1:40:10 18:49
18 Mathias Pedersen Vold Lillomarka OL 3:08:18 +1:40:14 18:49
19 Torbjørn Frotveit Lillomarka OL 3:23:04 +1:55:00 20:18
20 Robert Vårdal Nilsen No club 3:40:05 +2:12:01 22:00
21 Mathias Halvbein No club 3:40:13 +2:12:09 22:01
  Yngve Gottfridsson Nittedal OL brutt    

Herrer 4km

4 000 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Eskil Brænden Lillomarka OL 1:40:36   25:09
2 Vebjørn Blindheim Lillomarka OL 1:46:24 +5:48 26:36
3 Rasmus D. Eastwood Lillomarka OL 1:48:49 +8:13 27:12
4 Nikolai Solberg Koren Lillomarka OL 2:31:07 +50:31 37:46
5 Trym Lundeby Lillomarka OL 2:53:09 +1:12:33 43:17
6 Torbjørn Lundeby Lillomarka 2:53:20 +1:12:44 43:20

Damer 15km

15 000 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 2:18:27   9:13
2 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 2:34:33 +16:06 10:18
3 Hedda Vonen Nittedal OL 3:03:02 +44:35 12:12
4 Trine Oldernes Lillomarka OL 3:27:33 +1:09:06 13:50
  Elin Flø Lillomarka OL brutt    
  Kaja Grefsrud Lillomarka OL brutt    
  Maria Rørvik Haver Lillomarka OL brutt    

Damer 10km

10 000 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Toril Hallan Lillomarka OL 1:49:43   10:58
2 Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering 2:02:39 +12:56 12:15
3 Ingvild Wang Lillomarka OL 2:03:26 +13:43 12:20
4 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 2:12:21 +22:38 13:14
5 Hege Wang Lillomarka OL 2:13:04 +23:21 13:18
6 Merete Rørvik Lillomarka OL 2:21:58 +32:15 14:11
7 Frøy Grøndahl Lillomarka OL 2:24:10 +34:27 14:25
8 Mina Haver Lillomarka OL 2:25:25 +35:42 14:32
9 Ingrid Masdal Lillomarka OL 2:25:44 +36:01 14:34
10 Jorunn Blindheim Lillomarka OL 2:45:09 +55:26 16:30
11 Aira Planting Lillomarka OL 3:18:45 +1:29:02 19:52
12 Elin Brekke Lillomarka OL 3:18:48 +1:29:05 19:52
13 Trine Fossand Lillomarka OL 3:18:52 +1:29:09 19:53
14 Gunnhild Vikhamar Lillomarka OL 3:23:01 +1:33:18 20:18
15 Kristin Jæger Oppsal Orientering 3:30:48 +1:41:05 21:04
  Lena Gottfridsson Nittedal OL brutt    
  Kristin Jørum Nittedal brutt    

Damer 4km

4 000 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Guro Brænden Lillomarka 1:37:29   24:22
2 Emilie Flø Lillomarka 1:41:39 +4:10 25:24
3 Cora Helene Hildrum Lillomarka OL 1:41:41 +4:12 25:25
4 Eirild Wergeland Biem Lillomarka OL 1:42:01 +4:32 25:30
5 Karen Nettum Sanne Lillomarka OL 2:48:24 +1:10:55 42:06
6 Mathea Skjærvold Lillomarka OL 2:54:08 +1:16:39 43:32


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +