Resultater Lillomarka Nord/Sør 2015



Resultater Lillomarka Nord/Sør
Oslo - 10. oktober 2015

Arrangementstype: Orientering

Herrer 15km

13 800 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kasper Fosser Heming Orientering 1:37:39   7:04
2 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 1:43:52 +6:13 7:31
3 Steinar Kollerud Lillomarka OL 1:44:03 +6:24 7:32
4 Holger Schlaupitz Klubbløs 1:55:10 +17:31 8:20
5 Ivar Seierstad IL GeoForm 2:00:06 +22:27 8:42
6 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 2:00:29 +22:50 8:43
7 Terje Blindheim Lillomarka OL 2:00:32 +22:53 8:44
8 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 2:00:37 +22:58 8:44
9 Tore Kjølseth Nydalen SK 2:00:49 +23:10 8:45
10 Ola Lesteberg Kongsberg OL 2:07:03 +29:24 9:12
11 Richard Larsson Lillomarka OL 2:13:19 +35:40 9:39
12 Kjetil Watne Lillomarka OL 2:13:21 +35:42 9:39
13 Hallvard Fjær Lillomarka OL 2:18:28 +40:49 10:02
14 Eirik Høst Fossgard Lillomarka OL 2:20:22 +42:43 10:10
15 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 2:20:24 +42:45 10:10
16 Nils Ragnar Liholt Lillomarka OL 2:23:31 +45:52 10:23
17 Bjørn Erik Reinseth Nydalen SK 2:23:38 +45:59 10:24
18 Lasse Nederhoed Teddy TV 2:30:18 +52:39 10:53
19 Per Martin Rørvik Klubbløs 2:37:25 +59:46 11:24
20 Joar Oldernes Lillomarka OL 2:40:58 +1:03:19 11:39
21 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 2:41:06 +1:03:27 11:40
22 Jon Sletvold Nydalens SK 2:43:50 +1:06:11 11:52
23 Vegard Line Oslostudentenes IK 2:45:10 +1:07:31 11:58
24 Knut Fossgard Lillomarka OL 3:11:37 +1:33:58 13:53
25 Mats Olav Berg Privat 3:39:33 +2:01:54 15:54
  Steinar Eastwood Lillomarka OL brutt    

Herrer 10km

9 100 m, 29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jan Fredrik Helgaker VBIL 1:23:59   9:13
2 Øyvind Glendrange Årvoll IL 1:24:11 +0:12 9:15
3 Stein Blomseth Lillomarka OL 1:24:21 +0:22 9:16
4 Arne Dybdahl Lillomarka OL 1:27:53 +3:54 9:39
5 Guttorm Egge Oslostudentenes IK 1:29:32 +5:33 9:50
6 Odin Gramstad VBIL 1:34:05 +10:06 10:20
7 Ove Martinsen Hauketo IF 1:39:04 +15:05 10:53
8 Eivind Ruth VBIL 1:39:14 +15:15 10:54
9 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering 1:44:42 +20:43 11:30
10 Per Olsen Vestre Akers SK 1:49:10 +25:11 11:59
11 Magne Vollen Oslostudentenes IK 1:52:09 +28:10 12:19
12 Erik Borg IL Koll 1:53:22 +29:23 12:27
13 Peer Stiansen Nydalens SK 1:53:37 +29:38 12:29
14 Ståle Sønsterudbråten Raumar Orientering 1:55:02 +31:03 12:38
15 Tore Sundtjønn Årvoll IL 2:04:12 +40:13 13:38
16 Per Ongstand Klubbløs 2:08:08 +44:09 14:04
17 Thorbjørn Breistrand Nydalens Skiklub 2:25:04 +1:01:05 15:56
18 Ove Hildrum Lillomarka OL 2:28:28 +1:04:29 16:18
19 Mathias Vold Lillomarka OL 2:33:25 +1:09:26 16:51
20 Lars Audun Vold Lillomarka OL 2:37:21 +1:13:22 17:17
21 Kjetil Kløvrud Gjø-Vard OL 2:37:47 +1:13:48 17:20
22 Håkon Bugge Klubbløs 2:37:56 +1:13:57 17:21
23 Eskil Brænden Lillomarka OL 3:07:45 +1:43:46 20:37
24 Vebjørn Emil Blindheim Lillomarka OL 3:08:02 +1:44:03 20:39
25 Mikael Jensen Lillomarka OL 3:08:07 +1:44:08 20:40
26 Jonathan Woodhouse Lillomarka OL 4:07:12 +2:43:13 27:09
27 William Woodhouse Lillomarka OL 4:08:09 +2:44:10 27:16
  Fredrik Steiwer Lillomarka OL diskvalifisert    
  Stig Rune Bjerke Klubbløs brutt    

Herrer 4km

3 900 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Benestad Grane 36:02   9:14
2 Harald Rikheim Råtassene 44:07 +8:05 11:18
3 Einar Hem Lillomarka OL 44:35 +8:33 11:25
4 Einar Skåre Brevpost/Nittedal 44:44 +8:42 11:28
5 Uno Hanslien BILpost 46:07 +10:05 11:49
6 Egil Huseth Kamp/Vestheim IF 46:38 +10:36 11:57
7 Romualdas Kazimieraitis Lillomarka OL 46:42 +10:40 11:58
8 Christian Fredrik Borg IL Koll 50:34 +14:32 12:57
9 Tormod Hegdahl Heming Orientering 55:57 +19:55 14:20
10 Kåre Knudsen IL Geoform 59:23 +23:21 15:13
11 Eyvind Aas IL Geoform 59:40 +23:38 15:17
12 Tor E Henriksen Lillomarka OL 59:45 +23:43 15:19
13 Knut Hangeraas IL Geoform 1:02:01 +25:59 15:54
14 Vegar Hole Førde IL 1:02:48 +26:46 16:06
15 Knut Even Hole Førde IL 1:03:39 +27:37 16:19
16 Tor Drage  Aker Solutions 1:04:36 +28:34 16:33
17 Rasmus D. Eastwood Lillomarka OL 1:05:26 +29:24 16:46
18 Sigurd Haugerud IL Geoform 1:26:05 +50:03 22:04

Damer 15km

13 800 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL 2:40:30   11:37
2 Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL 2:40:44 +0:14 11:38
3 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 2:47:51 +7:21 12:09
4 Trude Fixdal IL Koll 3:10:23 +29:53 13:47
5 Ingrid Nytun Nergård Nittedal OL 3:18:58 +38:28 14:25
6 Marit Synnøve Berg Klubbløs 3:38:17 +57:47 15:49
7 Hedda Vonen Lillomarka OL 3:38:33 +58:03 15:50
  Mona Elisabeth Østvang Østmarka OK diskvalifisert    

Damer 10km

9 100 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tone Aamli Sundtjønn Lillomarka OL 1:41:33   11:09
2 Hanne Maria Vister Oslostudentenes IK 1:44:44 +3:11 11:30
3 Gunhild Sundtjønn Årvoll IL 1:53:56 +12:23 12:31
4 Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering 1:54:23 +12:50 12:34
5 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 1:54:42 +13:09 12:36
6 Marit Eithun Nittedal OL 1:58:58 +17:25 13:04
7 Trine Oldernes Lillomarka OL 2:03:11 +21:38 13:32
8 Toril Nes Nydalens Skiklub 2:25:03 +43:30 15:56
9 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 2:26:24 +44:51 16:05
10 Oda Marie Colquhoun Nittedal OL 2:26:26 +44:53 16:05
11 Emma Paulsen Nittedal OL 2:26:28 +44:55 16:05
12 Alexandra Devik Oslostudentenes IK 2:26:31 +44:58 16:06
13 Marte Edvardsen IL Koll 2:38:03 +56:30 17:22
14 Lene Anett Killingmo Klubbløs 3:39:54 +1:58:21 24:09
15 Mette Børseth Lillomarka OL 4:08:13 +2:26:40 27:16
  Reidunn Hallan Lillomarka OL diskvalifisert    
  Kristine Wibstad IL Koll diskvalifisert    
  Ingrid Blindheim Lillomarka OL brutt    
  Jorunn Blindheim Lillomarka OL brutt    
  Cajsa Perskog Lundtofte Klubbløs brutt    

Damer 4km

3 900 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristin Brekke Lillomarka OL 42:08   10:48
2 Merete Rørvik Lillomarka OL 49:19 +7:11 12:38
3 Kjersti Tho Stabæk IF 52:35 +10:27 13:28
4 Liv Paltiel Klubbløs 54:05 +11:57 13:52
5 Anja Hole Førde IL 1:02:57 +20:49 16:08
6 Nora Helgeland IL Koll 1:04:28 +22:20 16:31
7 Unni Drage  Aker Solutions 1:04:38 +22:30 16:34
8 Hilde Wanvik Årvoll IL 1:18:33 +36:25 20:08
9 Linda Fredh Måren OK 1:19:22 +37:14 20:21
10 Astri Rogstad Fossum IF 1:35:03 +52:55 24:22
11 Lena Hatling Årvoll IL 1:49:15 +1:07:07 28:00
12 Amalie Krøger Jemterud Lillomarka OL 2:06:06 +1:23:58 32:20
13 Karen Nettum Sanne  Lillomarka OL 2:11:32 +1:29:24 33:43


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +