Resultater Lillomarka Nord/Sør 2016



Resultater Lillomarka Nord/Sør
Oslo - 15. oktober 2016

Arrangementstype: Orientering

Herrer 15km

14 800 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 1:52:47   7:37
2 Karl Fremstad Halden Sk 1:54:27 +1:40 7:43
3 Matthew Speake Lillomarka OL 2:00:14 +7:27 8:07
4 Holger Schlaupitz Privat 2:14:39 +21:52 9:05
5 Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL 2:23:23 +30:36 9:41
6 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 2:36:20 +43:33 10:33
7 Svein Nygård Lillomarka OL 2:37:37 +44:50 10:38
8 Tore Kjølseth Nydalens SK 2:39:38 +46:51 10:47
9 Emil Jönsson IL Tyrving 2:41:54 +49:07 10:56
10 Markus Living IL Tyrving 2:41:57 +49:10 10:56
11 Christian Grotnes IL Tyrving 2:53:36 +1:00:49 11:43
12 Erik Holter Larvik OK 2:54:51 +1:02:04 11:48
13 Hallvard Fjær Lillomarka OL 3:02:08 +1:09:21 12:18
14 Hallvard Berg IL Tyrving 3:11:45 +1:18:58 12:57
15 Oddvar Kloster FBI 3:33:28 +1:40:41 14:25
16 Paul Solheim Privat 3:34:38 +1:41:51 14:30
17 Erik Solheim Privat 3:34:47 +1:42:00 14:30
18 Tore Sannes Lillomarka OL 3:34:54 +1:42:07 14:31
19 Harald Sørensen Lillomarka OL 3:52:18 +1:59:31 15:41
20 Eskil Åsmul Trollelg 3:53:05 +2:00:18 15:44
21 Anders Flågen Heming Orientering 4:07:25 +2:14:38 16:43
  Knut Fossgard Lillomarka OL diskvalifisert    
  Tor Erik Olsen Teddy TV diskvalifisert    
  Bjørn Erik Reinseth Nydalens SK diskvalifisert    

Herrer 10km

10 400 m, 35 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 1:32:30   8:53
2 Kjetil Espedal Nydalens Skiklub 1:32:32 +0:02 8:53
3 Øyvind Glendrange Årvoll IL 1:32:37 +0:07 8:54
4 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 1:32:44 +0:14 8:55
5 Kjell Markset IL Koll 1:33:26 +0:56 8:59
6 Steinar Låg VBIL 1:34:27 +1:57 9:04
7 Ståle Sønsterudbråten Raumar Orientering 1:39:20 +6:50 9:33
8 Guttorm Egge Oslostudentenes IK 1:46:00 +13:30 10:11
9 Odin Gramstad VBIL 1:46:22 +13:52 10:13
10 Jan Fredrik Helgaker VBIL 1:46:25 +13:55 10:13
11 Einar Jensen Nydalens SK 1:46:54 +14:24 10:16
12 Egil Reidar Osnes Privat 1:47:31 +15:01 10:20
13 Anders Tiltnes IL Tyrving 1:50:06 +17:36 10:35
14 Egil Rundberget Nydalens SK 1:55:26 +22:56 11:05
15 Johan Mattsson Lillomarka OL 2:01:34 +29:04 11:41
16 Lasse Arnesen Heming Orientering 2:03:07 +30:37 11:50
17 Peer Stiansen Nydalens SK 2:07:11 +34:41 12:13
18 Ove Hildrum Lillomarka OL 2:13:43 +41:13 12:51
19 Truls Angell Lillomarka OL 2:16:15 +43:45 13:06
20 Håvard Christiansen PRIVAT 2:17:29 +44:59 13:13
21 Bjørn Christensen Østmarka OK 2:20:26 +47:56 13:30
22 Einar Hem Lillomarka OL 2:20:46 +48:16 13:32
23 Knut Erik Østengen Thales BIL 2:20:48 +48:18 13:32
24 Fredrik Saugestad Nydalens Skiklub 2:29:15 +56:45 14:21
25 Frode Johansen Statoil 2:30:41 +58:11 14:29
26 Tor Madsen Statkraft 2:30:44 +58:14 14:29
27 Christian Fredrik Borg IL Koll 2:34:28 +1:01:58 14:51
28 Arne Dybdahl Lillomarka OL 2:46:42 +1:14:12 16:01
29 Morten Tangen Måren OK 3:00:02 +1:27:32 17:18
30 Fredrik Færden Kolbotn og Skimt OL 3:00:54 +1:28:24 17:23
31 Fredrik Steiwer Lillomarka OL 4:06:17 +2:33:47 23:40
32 Sverre Setvik Lillomarka OL 4:16:14 +2:43:44 24:38
  Terje Didriksen Lillomarka OL diskvalifisert    
  Kjetil Høyer Nydalens SK diskvalifisert    
  Arne Michelsen Lillomarka OL diskvalifisert    

Herrer 4km

3 700 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vidar Berteig Fossum IF 37:18   10:04
2 Per Ongstad PRIVAT 45:30 +8:12 12:17
3 Tov Arne Bondal Lillomarka OL 46:43 +9:25 12:37
4 Rune Hultgreen Oppsal Orientering 1:04:02 +26:44 17:18
5 Ole Sannes Lillomarka OL 1:04:59 +27:41 17:33
6 Eyvind Aas IL Geoform 1:10:26 +33:08 19:02
7 Knut Erik Knutsen PRIVAT 1:10:31 +33:13 19:03
8 Tor Henriksen Årvoll IL 1:21:09 +43:51 21:55
9 Sigurd Haugerud IL Geoform 1:25:15 +47:57 23:02
10 Knut Hangeraas IL Geoform 1:43:06 +1:05:48 27:51
11 Tor E Henriksen Lillomarka OL 2:02:27 +1:25:09 33:05

Damer 15km

14 800 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Beata Falk Hagaby GoIF 2:41:52   10:56
2 Ellen Ariansen Lillomarka OL 3:12:24 +30:32 13:00
3 Trude Fixdal IL Koll 3:39:59 +58:07 14:51
4 Lise Horntvedt Larvik OK 3:50:55 +1:09:03 15:36
5 Merete Andersen Lillomarka OL 4:09:20 +1:27:28 16:50
6 Trine Oldernes Lillomarka OL 4:09:26 +1:27:34 16:51
7 Ann Elin Flågen Heming Orientering 4:19:29 +1:37:37 17:31

Damer 10km

10 400 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helene Lund-Johansen IL Tyrving 1:49:54   10:34
2 Heidi Tronbøl Fet OL 1:58:31 +8:37 11:23
3 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 2:03:28 +13:34 11:52
4 Kjersti Hov Fossum IF 2:13:53 +23:59 12:52
5 Solveig Eline Berg IL Tyrving 2:36:12 +46:18 15:01
6 Kirsti Berg IL Tyrving 2:36:19 +46:25 15:01
7 Hedda Vonen Lillomarka OL 2:46:41 +56:47 16:01
8 Linda Fredh Måren OK 3:00:00 +1:10:06 17:18
9 Aira Planting Lillomarka OL 3:00:39 +1:10:45 17:22
10 Trine Fossan Lillomarka OL 3:00:53 +1:10:59 17:23
11 Ragnhild Berg PRIVAT 3:49:44 +1:59:50 22:05
12 Vibeke Høst PRIVAT 3:49:54 +2:00:00 22:06
13 Reidunn Hallan Lillomarka OL 4:06:15 +2:16:21 23:40

Damer 4km

3 700 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Dorthe Kühl Petersen Lillomarka OL 48:02   12:58
2 Elena Grande Nydalens Skiklub 55:33 +7:31 15:00
3 Sigrid Nermoen Østmarka OK 59:27 +11:25 16:04
4 Ingrid Nermoen Østmarka OK 59:43 +11:41 16:08
5 Sharon Broadwell NoTeam 1:06:54 +18:52 18:04
5 Sharon Broadwell NoTeam 1:06:54 +18:52 18:04
7 Kjersti Tho Stabæk IF 1:09:31 +21:29 18:47


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +