Resultater Lillomarka Nord/Sør 2018



Resultater Lillomarka Nord/Sør
Oslo - 13. oktober 2018

Arrangementstype: Orientering

Herrer 15km

29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tor Andreas Andersen Oppsal Orientering 2:12:03  
1 Thomas Ruud Oppsal Orientering 2:12:03  
3 Torbjørn Blom-hagen Fossum IF 2:17:11 +5:08
4 Ivar Seierstad IL GeoForm 2:18:23 +6:20
5 Holger Schlaupitz IL GeoForm 2:20:50 +8:47
6 Per-Ivar Nikolaisen Oppsal Orientering 2:22:57 +10:54
7 Morten Wettergreen Fossum IF 2:23:56 +11:53
8 Ole Jakob Frankrig Nydalens SK 2:26:17 +14:14
9 Tobias Espedal Nydalens SK 2:26:18 +14:15
10 Mats Nordbrøden Halden SK 2:26:58 +14:55
11 Tore Myhrvold Fossum IF 2:31:43 +19:40
12 Stanislaw Ritter Lillomarka OL 2:35:49 +23:46
13 Bent Skatvedt Raumar Orientering 2:42:20 +30:17
14 Birger Kristoffersen Krigsskolen IL 2:46:30 +34:27
15 Lars Karelius Noer Brandval/Kongsvinger OK 2:47:01 +34:58
16 Odin Gramstad VBIL 2:50:14 +38:11
17 Hallvard Fjær Lillomarka OL 2:52:38 +40:35
18 Lasse Nederhoed Brandval/Kongsvinger OK 2:53:19 +41:16
19 Terje Blindheim Lillomarka OL 2:54:55 +42:52
20 Hallvard Berg IL Tyrving 2:58:23 +46:20
20 Christian Grotnes IL Tyrving 2:58:23 +46:20
22 Tor Erik Olsen Teddy TV 3:14:21 +1:02:18
23 Erik Holter Larvik OK 3:19:15 +1:07:12
24 Knut Fossgard Lillomarka OL 3:27:36 +1:15:33
25 Harald Aulie IL Koll 3:33:48 +1:21:45
26 Jon Lahlum IL GeoForm 3:36:48 +1:24:45
27 Jeffrey Spronk 4:13:56 +2:01:53
  Tom Bergan Fet OL diskvalifisert  
  Peter Nylund Haugerud IF diskvalifisert  
  Charles Halaas Fossum IF ikke startet  
  Ådne Skjærstein IL Tyrving ikke startet  

Herrer 10km

75 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Eirik Jansson Haverstad Lierbygda OL 1:24:06  
2 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 1:32:29 +8:23
3 Are Kristiansen IL Tyrving 1:32:48 +8:42
4 Kjetil Espedal Nydalens SK 1:32:58 +8:52
5 Sindre Langaas Nydalens SK 1:33:06 +9:00
6 Martin Størmer Antonsen Nydalens SK 1:33:12 +9:06
7 Bjørn Hauge Nydalens SK 1:34:27 +10:21
8 Kjell Markset IL Koll 1:34:35 +10:29
9 Bjørn Wangensteen Lillomarka OL 1:36:34 +12:28
10 Christian Fredrik Borg IL Koll 1:38:53 +14:47
11 Skage Grønberg Heming Orientering 1:39:30 +15:24
12 Bengt Niklasson Kolbotn og Skimt OL 1:40:49 +16:43
13 Per Ola Ulseth Nydalens SK 1:41:05 +16:59
14 Ole Petter Haugen Nydalens SK 1:42:44 +18:38
15 Øyvind Haugland Privat 1:42:55 +18:49
16 Eivind Hoff IL Tyrving 1:44:20 +20:14
17 Per Øyvind Stene Nydalens SK 1:46:01 +21:55
18 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 1:47:25 +23:19
19 Einar Jensen Nydalens SK 1:51:57 +27:51
20 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 1:53:24 +29:18
21 Kristian Norum Meløysund Nydalens SK 1:53:25 +29:19
22 Lasse Arnesen Heming Orientering 1:53:37 +29:31
23 Torkjel Nesheim IL Tyrving 1:54:38 +30:32
24 Lars Benestad Grane 1:55:45 +31:39
25 Andreas Barstad Årvoll IL 2:00:00 +35:54
26 Tore Sannes Lillomarka OL 2:00:12 +36:06
27 Inge Godal Lillomarka OL 2:00:34 +36:28
28 Bjørn Christensen Østmarka OK 2:01:24 +37:18
29 Ottar Wiklund Nydalens SK 2:02:06 +38:00
30 Håkon Amundsen 2:05:35 +41:29
31 Jens Henriksen Lillomarka OL 2:09:41 +45:35
32 Mats Olav Berg Lillomarka OL 2:11:09 +47:03
33 Anders Flågen Heming Orientering 2:13:51 +49:45
34 Peter Klaveness Måren OK 2:14:33 +50:27
35 Fredrik Høyer Fossum IF 2:16:04 +51:58
36 Truls Angell Lillomarka OL 2:17:23 +53:17
37 Petter Næss Oppsal Orientering 2:18:33 +54:27
38 Timothy Richardson Nydalens SK 2:18:35 +54:29
39 Sebastian Peters 2:18:37 +54:31
40 Rasmus D. Eastwood Lillomarka OL 2:20:29 +56:23
41 Vebjørn Emil Blindheim Lillomarka OL 2:20:37 +56:31
42 Jonathan Woodhouse Lillomarka OL 2:20:40 +56:34
43 Lars-Erik Nygård Asker SK 2:20:48 +56:42
44 Eiven Skram Nittedal OL 2:21:13 +57:07
45 Estin Skram Nittedal OL 2:21:16 +57:10
46 Vinjar Skram Nittedal OL 2:21:40 +57:34
47 Johan Toverud Jensen Nydalens SK 2:22:10 +58:04
48 Marius Skram Nittedal OL 2:22:19 +58:13
49 Steinar Eastwood Lillomarka OL 2:22:20 +58:14
50 Per Osen Vestre Akers SK 2:24:35 +1:00:29
51 Vidar Elvekrok Eiker OL 2:25:44 +1:01:38
52 Tormod Bøe VBIL 2:27:16 +1:03:10
53 Odd Arne Lian IL Koll 2:31:29 +1:07:23
54 Rachele Righini Oslostudentenes IK 2:31:35 +1:07:29
55 Tor Madsen Statkraft 2:31:39 +1:07:33
56 Frode Johansen Statoil 2:31:42 +1:07:36
57 Håvard Rekve Lian Fossum IF 2:31:46 +1:07:40
58 Knut Erik Østengen Thales BIL 2:32:08 +1:08:02
59 Morten Tangen OK Moss 2:33:57 +1:09:51
60 Johan Mattsson Lillomarka OL 2:50:03 +1:25:57
61 Raphael Guedes Barreiros Neto 2:56:33 +1:32:27
62 Erik Rønnov 3:01:42 +1:37:36
63 Dag Wang Lillomarka OL 3:01:46 +1:37:40
64 Erik Borg IL Koll 3:13:50 +1:49:44
65 Ivar Mestad Røyken OL 3:19:17 +1:55:11
66 Lars Audun Vold Lillomarka OL 3:22:43 +1:58:37
67 Finn Roar Halvorsrud Lillomarka OL 3:25:28 +2:01:22
68 Nils Ihlen IL Koll 3:29:12 +2:05:06
69 Roger Brekke Lillomarka OL 3:32:54 +2:08:48
70 Alfred Eckmann Aronsen Nittedal OL 3:37:39 +2:13:33
71 Michael Eckmann Jensen Nittedal OL 3:37:41 +2:13:35
72 Torbjørn Lundeby Lillomarka OL 3:37:46 +2:13:40
73 Jon Fanavoll Kamp/Vestheim IF 4:02:52 +2:38:46
74 Øystein Berg Årvoll IL 4:10:00 +2:45:54
75 Tor Henriksen Årvoll IL 4:12:40 +2:48:34
  Eskil Brænden Lillomarka OL ikke startet  
  Thor Norderud IL Tyrving ikke startet  

Herrer 4km

27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Vidar Berteig IL GeoForm 39:54  
2 Per Kaarby Overtoppen IL 42:07 +2:13
3 Harald Rikheim Privat 44:55 +5:01
4 Tove Strand Måren OK 46:04 +6:10
5 Knut Anders Løken Fossum IF 46:57 +7:03
6 Roar Sigurdsen Ringnes BIL 46:59 +7:05
7 Svein Otterlei Østmarka OK 47:08 +7:14
8 Hans-Ingar Sætra Asker Skiklubb 47:38 +7:44
9 Tov Arne Bondal Notodden OL 48:10 +8:16
10 Per Ongstad PRIVAT 50:05 +10:11
11 Terje Linløkken Østmarka OK 51:51 +11:57
12 Tor Lahlum Kolbotn og Skimt OL 52:02 +12:08
13 Mathias Linløkken Østmarka OK 53:08 +13:14
14 Erlend Otterlei Østmarka OK 53:12 +13:18
15 Einar Skaare Brevpost/Nittedal 55:57 +16:03
16 Paul Wade Fossum IF 56:42 +16:48
17 Øystein Madsen Haugerud IF 59:58 +20:04
18 Audun Sanderud 1:01:49 +21:55
19 Alfred Holtan Sanderud Lillomarka OL 1:02:10 +22:16
20 Kåre Knudsen IL GeoForm 1:14:12 +34:18
21 Eyvind Aas IL GeoForm 1:20:37 +40:43
22 August Lea Kabbe Nydalens SK 1:38:13 +58:19
22 Birk Falch Milde Nydalens SK 1:38:13 +58:19
24 Brage Wergeland Biem Lillomarka OL 1:51:01 +1:11:07
25 Bjørn Gunnerød Asker Skiklubb 2:00:00 +1:20:06
26 Knut Kristen Hangeraas IL GeoForm 2:25:20 +1:45:26
27 Sigurd Haugerud IL Geoform 2:46:53 +2:06:59
  Kai Halvorsen Aarekol Siemens ikke startet  
  Stian Lillegård Lillomarka OL ikke startet  

Damer 15km

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Agnes Leo Halden SK 2:26:54  
2 Hedda Skatvedt Raumar Orientering 2:42:16 +15:22
3 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 3:05:23 +38:29
4 Trude Fixdal IL Koll 3:34:05 +1:07:11
5 Trine Oldernes Lillomarka OL 3:45:09 +1:18:15
6 Merethe Andersen 3:45:10 +1:18:16

Damer 10km

43 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Siri Størmer Nydalens SK 1:33:25  
2 Alva Marika Niklasson Kolbotn og Skimt OL 1:44:23 +10:58
3 Oda Scheele Nydalens SK 1:49:41 +16:16
4 Pia Young Vik Nydalens SK 1:49:44 +16:19
5 Anne-Lene Bakken Ulseth Nydalens SK 1:50:29 +17:04
6 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 1:53:39 +20:14
7 Heidi Tronbøl Fet OL 1:54:28 +21:03
8 Ingunn Høst Fossgard Lillomarka OL 1:59:31 +26:06
9 Charlotte Watson Lillomarka OL 1:59:37 +26:12
10 Britta Fismen Fossum IF 2:00:38 +27:13
11 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 2:02:05 +28:40
12 Dagrun Melkild Heming Orientering 2:05:09 +31:44
13 Ann Elin Flågen Heming Orientering 2:05:39 +32:14
14 Unni Skoglund Lillomarka OL 2:06:20 +32:55
15 Kjersti Hov Fossum IF 2:06:39 +33:14
16 Brit Lisa Skjelkvåle IL GeoForm 2:06:50 +33:25
17 Ida Marie Flågen Heming Orientering 2:09:02 +35:37
18 Gunn-Torill Hokholt Kolbotn og Skimt OL 2:11:51 +38:26
19 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 2:12:03 +38:38
20 Marianne Njåstein IL Tyrving 2:14:19 +40:54
21 Åshild Flatebakken IL Tyrving 2:14:22 +40:57
22 Marit Egner Asker Skiklubb 2:17:00 +43:35
22 Brita Opheim Sauar IL Koll 2:17:00 +43:35
24 Lena Gottfridsson Nittedal OL 2:17:53 +44:28
24 Hilde Tellesbø Nittedal OL 2:17:53 +44:28
26 Solveig Eline Berg IL Tyrving 2:30:58 +57:33
27 Kirsti Grundnes Berg IL Tyrving 2:31:01 +57:36
28 Linda Fredh OK Moss 2:33:54 +1:00:29
29 Frøy Grøndahl Lillomarka OL 2:50:03 +1:16:38
30 Sunniva Halvorsrud Lillomarka OL 3:20:45 +1:47:20
31 Emilie Pedersen Vold Lillomarka OL 3:21:08 +1:47:43
32 Camilla Andresen Privat 3:22:46 +1:49:21
33 Dalia Kazokaityte Koll IL 3:29:16 +1:55:51
34 Merete Rørvik Lillomarka OL 3:32:17 +1:58:52
35 Vibeke Høst Lillomarka OL 3:32:19 +1:58:54
36 Line Sletner Lillomarka OL 3:33:03 +1:59:38
37 Sissel Pedersen Lundeby Lillomarka OL 3:37:48 +2:04:23
38 Elisabeth Strandberg Lillomarka OL 3:54:20 +2:20:55
39 Hege Marie Fossgard Asker SK 3:54:24 +2:20:59
40 Jorunn Blindheim Lillomarka OL 3:59:33 +2:26:08
41 Aase Mestad Lillomarka OL 4:02:00 +2:28:35
42 Helena Granberg Østmarka OK 4:38:53 +3:05:28
43 Siv Susanne Jystad Østmarka OK 4:38:54 +3:05:29
  Hege Feiring IL Tyrving ikke startet  
  Anne Kristine Norderud IL Tyrving ikke startet  
  Hege Wang Lillomarka OL ikke startet  

Damer 4km

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Marie Scheele Nydalens SK 41:51  
2 Helene Scheele Nydalens SK 44:38 +2:47
3 Siri Scherdin Sætra Asker Skiklubb 47:54 +6:03
4 Lene Colquhoun Lillomarka OL 56:48 +14:57
5 Sharon Broadwell GEOFORM 1:00:36 +18:45
6 Ingrid Nermoen Østmarka OK 1:02:28 +20:37
7 Gisela Sundelin Privat 1:06:51 +25:00
8 Elin Brekke Lillomarka OL 1:15:00 +33:09
9 Lene Anett Killingmo OK Øst 1:17:35 +35:44
10 Eldbjørg Markhus Brekke Lillomarka OL 1:41:01 +59:10
11 Heidi Hangeraas GEOFORM 2:25:06 +1:43:15


Se våre sider for Beitosprinten:
* Startlister| Påmeldte: Kvinner - Menn| Program| Værvarsel