Resultater Lillomarka Nord/Sør 2019



Resultater Lillomarka Nord/Sør
Oslo - 12. oktober 2019

Arrangementstype: Orientering

Herrer 15km

15 700 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sander Arntzen Asker Skiklubb 1.59.33   7.36
2 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 2.02.01 +2.28 7.46
3 Eirik Jansson Haverstad Lierbygda OL 2.14.46 +15.13 8.35
4 Holger Schlaupitz IL GeoForm 2.18.19 +18.46 8.48
5 Kristoffer Jacobsen IL Tyrving 2.20.26 +20.53 8.56
6 Odin Gramstad VBIL 2.23.20 +23.47 9.07
7 Vegard Blomseth Johnsen Nydalens SK 2.24.28 +24.55 9.12
8 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 2.24.47 +25.14 9.13
9 Eirik Høst Fossgard Lillomarka OL 2.25.58 +26.25 9.17
10 Mathias Pedersen Vold Lillomarka OL 2.29.48 +30.15 9.32
11 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 2.31.44 +32.11 9.39
12 Morten Wettergreen Fossum IF 2.31.58 +32.25 9.40
13 Christian Fredrik Borg IL Koll 2.42.05 +42.32 10.19
14 Stein H. Hagen Fossum IF 2.43.49 +44.16 10.26
15 Christian Korvald Oslo Universitetssykehus BIL 2.44.04 +44.31 10.27
16 Terje Blindheim Lillomarka OL 2.48.04 +48.31 10.42
17 Petr Sergeev 2.53.57 +54.24 11.04
18 Hallvard Fjær Lillomarka OL 3.13.11 +1.13.38 12.18
19 Øyvind Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 3.14.46 +1.15.13 12.24
20 Harald Iwe IL GeoForm 3.16.30 +1.16.57 12.30
21 Alexander Urnes Johnson Årvoll IL 3.20.13 +1.20.40 12.45
22 Anders Berge Privat 3.42.47 +1.43.14 14.11
22 Lars Berge Privat 3.42.47 +1.43.14 14.11
24 Jan-Einar Øvremo Ålgård Orientering 3.44.37 +1.45.04 14.18
24 Jan-Einar Øvremo Ålgård Orientering 3.44.37 +1.45.04 14.18
26 Henrik Sivertsgård 4.25.11 +2.25.38 16.53
  Torgeir Øverland diskvalifisert    
  Anders Schjølberg Tormod Skilag ikke startet    

Herrer 10km

10 600 m, 67 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Steinar Eastwood Lillomarka OL 1.30.42   8.33
2 Kenneth Buch Nydalens SK 1.30.55 +0.13 8.34
3 Jan Tore Henriksen Norges Bank BIL 1.37.14 +6.32 9.10
4 Bjørn Hauge Nydalens SK 1.38.34 +7.52 9.17
5 Nils Anders Niklasson Kolbotn og Skimt OL 1.40.10 +9.28 9.26
6 Ståle Heitmann Fossum IF 1.40.14 +9.32 9.27
7 Espen Beer Prydz Heming Orientering 1.40.34 +9.52 9.29
8 Atle Pedersen Fossum IF 1.44.38 +13.56 9.52
9 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 1.45.15 +14.33 9.55
10 Klavs Madsen Nydalens SK 1.47.42 +17.00 10.09
11 Bengt Niklasson Kolbotn og Skimt OL 1.48.49 +18.07 10.15
12 Tor Ringstad Hedrum OL 1.53.18 +22.36 10.41
13 Birk Felland Sætnan Fossum IF 1.53.30 +22.48 10.42
14 Karl Aasmund Rabstad Erøy Samtalen AS 1.53.42 +23.00 10.43
15 Einar Jensen Nydalens SK 1.54.09 +23.27 10.46
16 Erik Bergsbakk Holter Larvik OK 1.55.28 +24.46 10.53
17 Per Kaarby Overtoppen IL 1.57.41 +26.59 11.06
18 Lars Benestad IK Grane Arendal Orientering 2.04.10 +33.28 11.42
19 Lasse Arnesen Heming Orientering 2.04.46 +34.04 11.46
20 Are Eriksen Oslostudentenes IK 2.06.14 +35.32 11.54
21 Per Martin Rørvik FBI 2.06.26 +35.44 11.55
22 Jon Sletvold Nydalens SK 2.08.14 +37.32 12.05
23 Johannes Salvesen-Lunde IL Koll 2.08.17 +37.35 12.06
24 Johnny Johansen Lillomarka OL 2.10.15 +39.33 12.17
25 Jonathan Woodhouse Lillomarka OL 2.10.39 +39.57 12.19
26 Vebjørn Emil Blindheim Lillomarka OL 2.10.41 +39.59 12.19
27 Fredrik Høyer Fossum IF 2.10.43 +40.01 12.19
28 Eirik Dale Avinor Sola BIL 2.11.01 +40.19 12.21
29 Egil Wikstrand Iversen Heming Orientering 2.11.13 +40.31 12.22
30 Torbjørn Lundeby Lillomarka OL 2.11.44 +41.02 12.25
31 Håkon Amundsen DVASK 2.11.49 +41.07 12.26
32 Tormod Bøe VBIL 2.12.36 +41.54 12.30
33 Håvard Christiansen 2.14.49 +44.07 12.43
33 Johan Mygland 2.14.49 +44.07 12.43
35 Tobias Tronbøl Lium IL Koll 2.14.51 +44.09 12.43
36 Alfred Eckmann Aronsen Lillomarka OL 2.14.56 +44.14 12.43
37 Jonas Hicken IL Koll 2.17.34 +46.52 12.58
38 Geir Andreas Neset 2.20.08 +49.26 13.13
39 Peer Stiansen Nydalens SK 2.21.51 +51.09 13.22
40 Jakob Gagnum Tonby IL Koll 2.21.58 +51.16 13.23
41 Anders Flågen Heming Orientering 2.22.01 +51.19 13.23
42 Jon Lahlum IL GeoForm 2.23.35 +52.53 13.32
43 Øyvind Hoveid Asker Skiklubb 2.25.15 +54.33 13.42
44 Mats Olav Berg Lillomarka OL 2.27.12 +56.30 13.53
45 Harald Sørensen Lillomarka OL 2.29.34 +58.52 14.06
46 Erik Thorstensen IL GeoForm 2.30.46 +1.00.04 14.13
47 Bjørn Christensen Østmarka OK 2.30.48 +1.00.06 14.13
48 Frode Johansen Equinor 2.33.44 +1.03.02 14.30
49 Magnus Friedhelm Klaveness Måren OK 2.34.34 +1.03.52 14.34
50 Benjamin Buhler Måren OK 2.34.46 +1.04.04 14.36
51 Peter Klaveness Måren OK 2.36.12 +1.05.30 14.44
52 Truls Angell Lillomarka OL 2.37.59 +1.07.17 14.54
53 Håvard Eik Raumar Orientering 2.41.11 +1.10.29 15.12
54 Kenneth Eik Raumar Orientering 2.41.14 +1.10.32 15.12
55 Ivar Mestad Røyken OL 2.42.51 +1.12.09 15.21
56 Frank Åge Kippernes FFI BIL 2.48.28 +1.17.46 15.53
57 Knut Erik Østengen Thales BIL 2.48.52 +1.18.10 15.55
58 Trond Botnen Lillomarka OL 3.00.49 +1.30.07 17.03
59 Johan Mattsson Lillomarka OL 3.07.20 +1.36.38 17.40
60 Don Skantze Tyrving IL 3.11.40 +1.40.58 18.04
61 Edward Woodhouse Lillomarka OL 3.12.09 +1.41.27 18.07
62 Tryggve Holck-Storås DVASK 3.18.29 +1.47.47 18.43
63 Per Kristian Ottersland Nydalens SK 3.19.42 +1.49.00 18.50
64 Stian Lillegård Lillomarka OL 3.23.08 +1.52.26 19.09
65 Lars Audun Vold Lillomarka OL 3.40.16 +2.09.34 20.46
66 Eivind Hanssen Privat 4.19.19 +2.48.37 24.27
  Martin Christoffer Borg IL Koll brutt    
  Assaf Bar-Nathan Lillomarka OL ikke startet    
  Andreas Barstad Årvoll IL ikke startet    
  Arne Dybdahl Lillomarka OL ikke startet    
  Rasmus D. Eastwood Lillomarka OL ikke startet    
  Guttorm Egge IL GeoForm ikke startet    
  Morten Fredh OK Moss ikke startet    
  Peter Nylund Haugerud IF ikke startet    

Herrer 4km

4 000 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vidar Berteig IL GeoForm 35.44   8.56
2 Eskil Hagen DVASK 37.11 +1.27 9.17
3 Roar Sigurdsen Ringnes BIL 41.07 +5.23 10.16
4 Mikkel Mikkelsen Fossum IF 41.34 +5.50 10.23
5 Johan Mikkelsen Fossum IF 41.46 +6.02 10.26
6 Peter Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 43.01 +7.17 10.45
7 Jone Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 43.19 +7.35 10.49
8 Knut G Karlsen Heming Orientering 46.00 +10.16 11.30
9 Henrik Smith-Meyer 46.55 +11.11 11.43
10 Richard Blom FBI 47.53 +12.09 11.58
11 Ronny Høgvold DVASK 47.59 +12.15 11.59
12 Tov Arne Bondal Notodden OL 51.38 +15.54 12.54
13 Alfred Holtan Sanderud Lillomarka OL 51.54 +16.10 12.58
14 Audun Sanderud Lillomarka OL 52.02 +16.18 13.00
15 Zoltan Horvath VBIL 54.42 +18.58 13.40
16 Harald Rikheim Privat 54.45 +19.01 13.41
17 Øyvind Fidje Privat 54.56 +19.12 13.44
18 Casper Eckmann Aronsen Lillomarka OL 57.26 +21.42 14.21
19 Sverre Jonassen DVASK 1.03.30 +27.46 15.52
20 Tor Henriksen Årvoll IL 1.06.07 +30.23 16.31
21 Jon C. Fougner Heming Orientering 1.06.52 +31.08 16.43
22 August Lea Kabbe Nydalens SK 1.09.23 +33.39 17.20
23 Paul Wade Fossum IF 1.09.43 +33.59 17.25
24 Michael Eckmann Jensen Lillomarka OL 1.10.20 +34.36 17.35
25 Odd Eide-Fredriksen Kamp/Vestheim IF 1.10.33 +34.49 17.38
26 Knut og Laurits Martinsen Aagaard Privat 1.17.39 +41.55 19.24
27 Øystein Madsen Haugerud IF 1.20.17 +44.33 20.04
28 Robin Foslund Privat 1.49.53 +1.14.09 27.28
29 Uno Hanslien 2.14.04 +1.38.20 33.31
  Alfred Fidje Privat diskvalifisert    

Damer 15km

15 700 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anna Ulvensøen Nydalens SK 2.24.26   9.11
2 Louise Oram Bækkelagets SK 2.54.17 +29.51 11.06
3 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 3.14.35 +50.09 12.23

Damer 10km

10 600 m, 36 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vilde Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 1.38.29   9.17
2 Alva Marika Niklasson Kolbotn og Skimt OL 1.40.09 +1.40 9.26
3 Tone Aamli Sundtjønn Lillomarka OL 1.53.36 +15.07 10.43
4 Heidi Tronbøl Fet OL 1.54.30 +16.01 10.48
5 Pamela Åsten Kolbotn og Skimt OL 2.04.18 +25.49 11.43
6 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 2.04.59 +26.30 11.47
7 Kristin Brekke NTNUI 2.09.19 +30.50 12.11
8 Audrun Utskarpen IL GeoForm 2.09.47 +31.18 12.14
9 Wenche Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 2.10.06 +31.37 12.16
10 Kjersti Hov Fossum IF 2.12.16 +33.47 12.28
11 Kjersti Skantze Tyrving IL 2.12.22 +33.53 12.29
12 Ida Marie Flågen Heming Orientering 2.17.49 +39.20 13.00
13 Kristin Dale Selvig Nydalens SK 2.21.55 +43.26 13.23
14 Trine Oldernes Lillomarka OL 2.23.40 +45.11 13.33
15 Sharon Broadwell IL GeoForm 2.30.35 +52.06 14.12
16 Anna Victoria van der Zwaag Privat 2.35.29 +57.00 14.40
17 Dagrun Melkild Heming Orientering 2.35.46 +57.17 14.41
18 Tora Vollset Heming Orientering 2.35.49 +57.20 14.41
19 Paula Berstad Heming Orientering 2.35.53 +57.24 14.42
20 Brit Lisa Skjelkvåle IL GeoForm 2.39.08 +1.00.39 15.00
21 Maja Bramming Odense OK 2.50.19 +1.11.50 16.04
22 Frøy Grøndahl Lillomarka OL 3.07.18 +1.28.49 17.40
23 Trine Marit Justad Raaen Lierbygda OL 3.09.07 +1.30.38 17.50
24 Lene Colquhoun Lillomarka OL 3.09.27 +1.30.58 17.52
25 Merete Rørvik Lillomarka OL 3.09.35 +1.31.06 17.53
26 Vibeke Høst Lillomarka OL 3.09.38 +1.31.09 17.53
27 Line Bar-Nathan Lillomarka OL 3.09.49 +1.31.20 17.54
28 Lene Anett Killingmo OK Øst 3.09.59 +1.31.30 17.55
29 Aase Mestad Lillomarka OL 3.27.10 +1.48.41 19.32
30 Dorthe Kühl Petersen Lillomarka OL 3.40.13 +2.01.44 20.46
31 Emilie Pedersen Vold Lillomarka OL 3.40.14 +2.01.45 20.46
32 Isabelle Morstøl Øvremo 4.15.48 +2.37.19 24.07
33 Tone Temtemoen Privat 4.19.20 +2.40.51 24.27
34 Merethe Andersen Lillomarka OL 5.12.28 +3.33.59 29.28
  Elisabeth Strandberg Lillomarka OL diskvalifisert    
  Elena Grand Lillomarka OL brutt    
  Jorunn Blindheim Lillomarka OL ikke startet    
  Britta Fismen Fossum IF ikke startet    
  Linda Fredh OK Moss ikke startet    
  Marie Rygh Holten Nydalens SK ikke startet    
  Sissel Pedersen Lundeby Lillomarka OL ikke startet    
  Elin Sjønnesen ikke startet    

Damer 4km

4 000 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gisela Sundelin Privat 54.33   13.38
2 Anne Regine Bakstad Friskis&Svettis 56.33 +2.00 14.08
3 Lise Hugdahl Privat 1.00.16 +5.43 15.04
4 Kirsti Hugdal Privat 1.00.41 +6.08 15.10
5 Kjersti Tho Stabæk IF 1.02.17 +7.44 15.34
6 Anne Kristin Plejdrup Privat 1.15.49 +21.16 18.57
7 Birgitte Plejdrup 1.25.04 +30.31 21.16
8 Aina Grymyr Haugerud 1.44.50 +50.17 26.12
9 Veronica Elena Svindseth Kolbotn og Skimt OL 1.49.53 +55.20 27.28


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +