Resultater Lørdagskjappen 2016



Resultater Lørdagskjappen
Moss, Østfold - 16. april 2016

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 670 m, 60 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Johanne Klavestad Aaby Fredrikstad SK fullført    
  Mathilde Stordal Aalerud OL Tønsberg og omegn fullført    
  Erlend Bakke Fossum IF fullført    
  Silja Berstad Heming Orientering fullført    
  Ida Amundsen Bjørkli Ringerike OL fullført    
  Johan Fredrik Braarud Halden SK fullført    
  Joel Bronebakk Johansson Halden SK fullført    
  Fredrik Bue OL Tønsberg og omegn fullført    
  Ida Kristine Bue OL Tønsberg og omegn fullført    
  Magnus Svaland Dale OL Vallset/Stange fullført    
  Synne Schei Danevad Ås-NMBU Orientering fullført    
  Marte Eger Kongsberg OL fullført    
  Rasmus Engehult Notodden OL fullført    
  Frikk Finsrud Asker Skiklubb fullført    
  Erle Fosstveit Raumar Orientering fullført    
  Johanne Terland Gundersen Heming Orientering fullført    
  Torine Hagen-Tafjord Halden SK fullført    
  Sander Agnalt Heggenes Trøsken IL fullført    
  Jonas Hirsch Bækkelagets SK fullført    
  Markus Hirsch Bækkelagets SK fullført    
  Sofie Holm Nedrebø OK Moss fullført    
  Malin Husebye Aamodt Fredrikstad SK fullført    
  Hans Mathias Økern Hågård Konnerud IL fullført    
  Jonas Fenne Ingierd Bækkelagets SK fullført    
  Håkon Fenne Ingjerd Bækkelagets SK fullført    
  Annabell Aunmo Kjellevold Modum OL fullført    
  Hedda Kind Kjellevold Modum OL fullført    
  Synne Kjernsmo Røyken OL fullført    
  Elias Kleiva Nydalens SK fullført    
  Ada Josefine Knoop OL Tønsberg og omegn fullført    
  Leon Knudsen Oppsal Orientering fullført    
  Mathilde Rekkertbø Koren Nydalens SK fullført    
  Anita Langeggen Kongsberg OL fullført    
  Eirik Lesteberg Kongsberg OL fullført    
  Eero Martomaa Ås-NMBU Orientering fullført    
  Henrik Mathisen OL Tønsberg og omegn fullført    
  Elias Molund IL Tyrving fullført    
  Kristin Mortensen IL Koll fullført    
  Elise Holm Nedrebø OK Moss fullført    
  Max Alexander Nybråten IL Tyrving fullført    
  Guro Ottesen Fredrikstad SK fullført    
  Mikkel Rastad Asker Skiklubb fullført    
  Mathis Renard Kongsberg OL fullført    
  Astrid Reusch Heming Orientering fullført    
  Silje Ruud Fossheim Asker Skiklubb fullført    
  Sixten Sand Uddevalla OK fullført    
  Aksel Johan Sandvik Halden SK fullført    
  Amund Saugestad Nydalens SK fullført    
  Magnus Sigurdsson Stokke IL fullført    
  Wiona Resvoll Skaug Oppsal Orientering fullført    
  Eiril Erlien Solerød Gjø-Vard OL fullført    
  Hanna Spangberg Konnerud IL fullført    
  Jon Strand Kongsberg OL fullført    
  Selmer Størmer-Antonsen NOTEAM fullført    
  Vilhelm Svarød Halden SK fullført    
  Sivert Isak Torseth Gjø-Vard OL fullført    
  Hedda Wessel Pettersen Berger og Svelvik OL fullført    
  Ville Emil Wingstedt Halden SK fullført    
  Emma Åsheimer OL Tønsberg og omegn fullført    
  Tuva Fossaas Gimle IF diskvalifisert    

D -10

1 640 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Inger Anne Braarud Halden SK fullført    
  Alva Bredal-Andersen Ås-NMBU Orientering fullført    
  Mathea Brønn Fredrikstad SK fullført    
  Wilma Evensen OL Tønsberg og omegn fullført    
  Oline Bjerknes Fagerlid Måren OK fullført    
  Sigrid Schmitt Gran Halden SK fullført    
  Hanne Wærp Hauge Nydalens SK fullført    
  Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK fullført    
  Emma Aune Jakobsen OK Moss fullført    
  Mari Kalleson Oppsal Orientering fullført    
  Ragne Klavenes Sandefjord OK fullført    
  Ingrid Lesteberg Kongsberg OL fullført    
  Pernille Nor-Woll Østmarka OK fullført    
  Elise Renard Kongsberg OL fullført    
  Klara Aas Sandtrø Måren OK fullført    
  Helene Scheele Nydalens SK fullført    
  Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK fullført    
  Minna Sofie Wingstedt Halden SK fullført    
  Erle Elise Wold OK Moss fullført    
  Astrid Ytterbø Asker Skiklubb fullført    

D 11-12

1 950 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 21:42   11:07
2 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 21:52 +0:10 11:12
3 Marie Saugestad Nydalens SK 24:20 +2:38 12:28
4 Amalie Løkkeberg Fredrikstad SK 24:57 +3:15 12:47
5 Frida Hovgaard Eisvang OK Moss 26:10 +4:28 13:25
6 Maren Henriksen Halden SK 27:13 +5:31 13:57
7 Signe Holo Fossum IF 27:15 +5:33 13:58
8 Mille Baastad Berg IL Tyrving 27:27 +5:45 14:04
9 Nora Christine Hansen Røyken OL 28:23 +6:41 14:33
10 Marie Kravdal Gjø-Vard OL 30:12 +8:30 15:29
11 Sigrid Nermoen Østmarka OK 31:16 +9:34 16:02
12 Marie Scheele Nydalens SK 33:11 +11:29 17:01
13 Martha Wisløff Asker Skiklubb 34:15 +12:33 17:33
14 Marie Kvarme Røyken OL 36:40 +14:58 18:48
15 Hannah Syrdal Øen Heming Orientering 39:10 +17:28 20:05
16 Vilde Hagen-Tafjord Halden SK 44:11 +22:29 22:39
17 Anne Frøisland Vang OL 45:06 +23:24 23:07
18 Tiril Ebon Espedal Nydalens SK 48:09 +26:27 24:41
18 Tia Zelow Bliksmark Fossum IF 48:09 +26:27 24:41
20     Mari Ovidia Ranestad Hamar OK 49:59 +28:17 25:37
21 Tuva Høyer Fossum IF 53:07 +31:25 27:14

D 11-12N

1 650 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mathilde Fossaas Gimle IF 22:02   13:21
2 Malene Berstad Heming Orientering 23:26 +1:24 14:12
3 Nora Arentz Hagen Sandefjord OK 24:02 +2:00 14:33
4 Tiril Lødeng Nilsen OK Moss 27:46 +5:44 16:49
5 Kristine Ryland Halden SK 30:24 +8:22 18:25

D 13-14

2 890 m, 40 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Pia Young Vik Nydalens SK 27:04   9:21
2 Oda Scheele Nydalens SK 27:14 +0:10 9:25
3 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 27:36 +0:32 9:33
4 Åsne Haavengen Kongsberg OL 30:38 +3:34 10:35
5 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 32:09 +5:05 11:07
6 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 33:36 +6:32 11:37
7 Mathilde Sæter Flesseberg Kongsberg OL 34:50 +7:46 12:03
8 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 36:47 +9:43 12:43
9 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 37:03 +9:59 12:49
10 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 37:30 +10:26 12:58
11 Ingrid Kristine Hansen Sarpsborg OL 37:32 +10:28 12:59
12 Tina Kalleson Oppsal Orientering 39:40 +12:36 13:43
13 Johanna Sofie Longfjeld Modum OL 39:43 +12:39 13:44
14 Konstanse Moholth Kongsberg OL 41:41 +14:37 14:25
15 Maya Jones Arnesen Heming Orientering 41:53 +14:49 14:29
16 Oda Isnes Tyse Eiker OL 45:29 +18:25 15:44
17 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 46:07 +19:03 15:57
18 Ina Martini Asker Skiklubb 46:39 +19:35 16:08
19 Petra Hoveid Asker Skiklubb 47:08 +20:04 16:18
20 Elida Sagli Gudim Indre Østfold OK 47:32 +20:28 16:26
21 Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 48:20 +21:16 16:43
22 Birgit Kleppa Madslien Lillehammer OK 49:20 +22:16 17:04
23 Sofie Bergstrøm Halden SK 49:33 +22:29 17:08
24 Noor Dirro-Helu Måren OK 51:24 +24:20 17:47
25 Hedda Spangberg Konnerud IL 55:07 +28:03 19:04
26 Hanna Andersen Heming Orientering 58:24 +31:20 20:12
27 Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK 59:12 +32:08 20:29
28 Inga Cathrin Winsvold Østmarka OK 1:01:11 +34:07 21:10
29 Ea Lunøe Nydalens SK 1:03:21 +36:17 21:55
30 Ella Berstad Heming Orientering 1:14:46 +47:42 25:52
31 Isabel Handstanger Kolbotn og Skimt OL 1:17:15 +50:11 26:43
32 Berthe Teslo Hadeland OL 1:19:44 +52:40 27:35
33 Alexandra Angvoll Fredrikstad SK 1:21:01 +53:57 28:02
34 Tia Jansen Heming Orientering 1:21:41 +54:37 28:15
35 Martha Nesheim Køber Nydalens SK 1:23:27 +56:23 28:52
36 Ida Marie Flågen Heming Orientering 1:28:05 +1:01:01 30:28
37 Alvilde Lysaker Sanden Eiker OL 1:38:07 +1:11:03 33:57
38 Mari Øverby Kongsberg OL 1:39:59 +1:12:55 34:35
  Siren Lohne Boehlke Fossum IF diskvalifisert    
  Mille Jægtvik Konnerud IL diskvalifisert    

D 13-16C

1 960 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eline Schjerven Lardal OL 24:44   12:37
2 Gjendine Gjelstad Rebård Sandefjord OK 30:37 +5:53 15:37
3 Sofie Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 31:36 +6:52 16:07
4 Emma Engehult Notodden OL 40:50 +16:06 20:50
5 Signe Strand Gulbrandsen Fredrikstad SK 41:13 +16:29 21:01
6 Ingvild Agnalt Trøsken IL 42:29 +17:45 21:40
7 Inger-Lise Halmstad Andersen Gjø-Vard OL 47:45 +23:01 24:21
8 Mia Bohlin Jønsberg Gimle IF 49:13 +24:29 25:06
9 Jenny Emilie Brenni Herredsvela Østmarka OK 54:03 +29:19 27:34
10 Emilie Johansen Sandefjord OK 55:50 +31:06 28:29
11 Luciana Maria Svads Måren OK 1:17:25 +52:41 39:29
  Astrid Rognstad Hadeland OL diskvalifisert    

D 13-16N

1 700 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Karen Myklebust Hamar OK 17:32   10:18

D 15-16

3 860 m, 62 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ragne Wiklund Nydalens SK 34:38   8:58
2 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 34:43 +0:05 8:59
3 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 36:46 +2:08 9:31
4 Ragne Norrud Fossum IF 39:56 +5:18 10:20
5 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 40:34 +5:56 10:30
6 Marie Liland Nydalens SK 41:23 +6:45 10:43
7 Tuva Aas Stræte Ringerike OL 42:20 +7:42 10:58
8 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 42:55 +8:17 11:07
9 Mari Landro Svingheim Konnerud IL 43:02 +8:24 11:08
10 Linn Mei Waaler Måren OK 44:38 +10:00 11:33
11 Pernille Katla Fossum IF 44:40 +10:02 11:34
12 Marie Hansen Sarpsborg OL 44:56 +10:18 11:38
13 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 45:30 +10:52 11:47
14 Kjersti Tønnessen Bergstøl Kongsberg OL 45:56 +11:18 11:53
15 Aurora Gjølsjø OK Moss 46:28 +11:50 12:02
16 Frida Bakken Ulseth Nydalens SK 48:33 +13:55 12:34
17 Anna Meen Porsgrunn OL 48:53 +14:15 12:39
18 Marlin Haavengen Kongsberg OL 49:24 +14:46 12:47
19 Kristine Haanes Strandlie Gjø-Vard OL 49:41 +15:03 12:52
20 Hanne Vassend Porsgrunn OL 50:14 +15:36 13:00
21 Helene Eger Kongsberg OL 50:35 +15:57 13:06
22 Kathinka Rogstad Kongsberg OL 50:50 +16:12 13:10
23 Ingrid Tandberg Ryan Asker Skiklubb 51:12 +16:34 13:15
24 Ingrid Hasaas Fossum IF 51:50 +17:12 13:25
25 Thea Charlotte Hansen Asker Skiklubb 52:08 +17:30 13:30
26 Åsne Holo Fossum IF 52:31 +17:53 13:36
27 Thea Sofie Salvesen Asker Skiklubb 53:16 +18:38 13:47
28 Maren Norderud IL Tyrving 53:33 +18:55 13:52
29 Marie F. Lindløv Jensen Sarpsborg OL 54:14 +19:36 14:03
30 Mina Jørgensen IL Tyrving 54:26 +19:48 14:06
31 Andrea Vanebo Kongsberg OL 55:18 +20:40 14:19
32 Tomine Lysaker Sanden Eiker OL 56:29 +21:51 14:37
33 Solveig Eline Berg IL Tyrving 56:47 +22:09 14:42
34 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 58:11 +23:33 15:04
35 Ingrid Madslien Nydalens SK 58:15 +23:37 15:05
36 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 58:33 +23:55 15:10
37 Ingvild Langeggen Kongsberg OL 58:34 +23:56 15:10
38 Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK 59:13 +24:35 15:20
39 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 1:00:12 +25:34 15:35
40 Hanna Lye Moum Halden SK 1:01:37 +26:59 15:57
41 Ida-Synnøve Kristiansen Fredrikstad SK 1:02:21 +27:43 16:09
42 Anniken Ranvik Konnerud IL 1:02:54 +28:16 16:17
43 Hanne Eide Rapp Raumar Orientering 1:04:05 +29:27 16:36
44 Carmen Dirro Måren OK 1:04:29 +29:51 16:42
45 Andrea Ranvik Konnerud IL 1:04:31 +29:53 16:42
45 Tuva Nesheim Flatebakken IL Tyrving 1:04:31 +29:53 16:42
47 Ingeborg Rognstad Hadeland OL 1:06:16 +31:38 17:10
48 Solveig Letmolie Eiker OL 1:06:30 +31:52 17:13
49 Annette Bjørnås Krogstie Konnerud IL 1:07:42 +33:04 17:32
50 Lisa Jenssen Halden SK 1:09:32 +34:54 18:00
51 Emma Danevad Fredrikstad SK 1:11:37 +36:59 18:33
52 Sarah Wøllo Kongsberg OL 1:14:21 +39:43 19:15
53 Heidi Elisabeth Brække Halden SK 1:16:17 +41:39 19:45
54 Tonje Rognerud Bøe Fossum IF 1:22:15 +47:37 21:18
55 Oda Gjerdahl Berger og Svelvik OL 1:24:41 +50:03 21:56
56 Ingeborg Kvarme Røyken OL 1:25:01 +50:23 22:01
57 Selma Kristiansen OK Moss 1:50:49 +1:16:11 28:42
58 Thea Land Konnerud IL 1:52:13 +1:17:35 29:04
  Ada Wulfsberg Nydalens SK diskvalifisert    
  Anna Trindade Eriksen Nydalens SK diskvalifisert    
  Christine Hoen Eiker OL diskvalifisert    
  Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK diskvalifisert    

D 15-16B

2 890 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kamilla Lome Hamar OK 45:54   15:52
2 Ingvild Pedersen Bergan Asker Skiklubb 53:14 +7:20 18:25
3 Anna Emilie Torseth Gjø-Vard OL 1:31:01 +45:07 31:29
  Gea Øiseth Bedin Indre Østfold OK diskvalifisert    

D 17-A kort

3 140 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Cassie Trewin IL Tyrving 36:53   11:44
2 Stine Njåstein IL Tyrving 39:28 +2:35 12:34
3 Susanne Tveterås Nydalens SK 42:29 +5:36 13:31
4 Benedikte Bøen Porsgrunn OL 44:32 +7:39 14:10
5 Tonje Kvamme Dahl Ringerike OL 44:57 +8:04 14:18
6 Kari Hasaas Klavenes Sandefjord OK 48:06 +11:13 15:19
7 Solveig Sletner Røyken OL 51:08 +14:15 16:17
8 Anna Isnes Tyse Eiker OL 51:23 +14:30 16:21
9 Elin Kalleson Oppsal Orientering 52:02 +15:09 16:34
10 Tina Hæren Trøsken IL 53:00 +16:07 16:52
11 Kjersti Myhre Kongsberg OL 53:23 +16:30 17:00
12 Linn-Mari Kaspersen Trøsken IL 53:27 +16:34 17:01
13 Ann-Karin Lesteberg Kongsberg OL 53:58 +17:05 17:11
14 Ida Elisabeth Finstad NTNUI 55:37 +18:44 17:42
15 Kari Reppesgård Holt Hedrum OL 56:55 +20:02 18:07
16 Kari Lund Nittedal OL 58:14 +21:21 18:32
17 Marita Lilja Grønhovd Modum OL 59:56 +23:03 19:05
18 Christina Ramberg Østmarka OK 1:02:19 +25:26 19:50
19 Silje Moe Fredrikstad SK 1:19:19 +42:26 25:15
20 Ingrid Letmolie Eiker OL 1:21:10 +44:17 25:50

D 17-B

3 050 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hilde Poppe Fredrikstad SK 47:18   15:30
2 Ingunn Saur Modahl Fredrikstad SK 52:06 +4:48 17:04
3 Gunhild Myhr Asker Skiklubb 56:34 +9:16 18:32
4 Siri Scherdin Sætra Asker Skiklubb 56:54 +9:36 18:39
5 Lillian Berge Sandefjord OK 59:45 +12:27 19:35
6 Gro Ellegaard Vang OL 1:04:56 +17:38 21:17
7 Kjersti Småstuen OL Toten-Troll 1:06:02 +18:44 21:39
8 Lene Flesseberg Kongsberg OL 1:08:46 +21:28 22:32
9 Hege Resvoll Skaug Oppsal Orientering 1:32:41 +45:23 30:23
10 Camilla Imrik Fredrikstad SK 2:07:09 +1:19:51 41:41
  Jorunn Blindheim Lillomarka OL diskvalifisert    

D 17-C

1 960 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Cecilie Wærp Hauge Nydalens SK 25:30   13:00
2 Laila Eriksen Blom Fet OL 30:48 +5:18 15:42
3 Anne Sørlien Gjø-Vard OL 33:03 +7:33 16:51
4 Monica Tveit Tjentland Lardal OL 33:44 +8:14 17:12
5 Camilla Fosstveit Raumar Orientering 33:47 +8:17 17:14
6 Line Nordhaug Konnerud IL 34:01 +8:31 17:21
7 Linnea Evensen OL Tønsberg og omegn 37:05 +11:35 18:55
8 Else Stordal OL Tønsberg og omegn 37:15 +11:45 19:00
9 Cecilie Christin Kverme Fossum IF 38:53 +13:23 19:50
10 Kristin Kinck Rannem Fossum IF 39:51 +14:21 20:19
11 Silje Skatvedt Stensrud OK Horten 48:13 +22:43 24:36
12 Grete Skotte Fossum IF 48:54 +23:24 24:56
13 Heidi Eriksen Larvik OK 49:58 +24:28 25:29
14 Mia Engehult Notodden OL 52:46 +27:16 26:55
  Ina Blågestad Indre Østfold OK diskvalifisert    

D 21-A

4 030 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Else Kari Scheele Nydalens SK 37:34   9:19
2 Anne Marie Bleken Bækkelagets SK 42:29 +4:55 10:32
3 Celine Renard Kongsberg OL 43:43 +6:09 10:50
4 Belinda Jørandli Rudsengen Oslostudentenes IK 45:14 +7:40 11:13
5 Ida Katrine Børstad Thoresen Sarpsborg OL 47:03 +9:29 11:40
6 Tone Aamli Sundtjønn Lillomarka OL 48:00 +10:26 11:54
7 Hanne Maria Vister Oslostudentenes IK 52:27 +14:53 13:00
8 Katrine Damgaard Fossum IF 53:55 +16:21 13:22
9 Marianne Bakken Nydalens SK 54:04 +16:30 13:24
10 Marit Isachsen Asker Skiklubb 1:01:44 +24:10 15:19
11 Else Kristine Lien Løten o-lag 1:02:46 +25:12 15:34
12 Silje Borge Hovi Skien OK 1:04:22 +26:48 15:58
13 Line Klyve Oppsal Orientering 1:10:41 +33:07 17:32
14 Kristin Sletner Røyken OL 1:38:50 +1:01:16 24:31

D 35-

4 030 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Kronborg Bronebakk Halden SK 37:44   9:21
2 Dagny I. Lysaker Raumar Orientering 47:07 +9:23 11:41
3 Aasne Fenne Hoksrud Bækkelagets SK 48:09 +10:25 11:56
4 Tonje Rasmussen OL Tønsberg og omegn 48:19 +10:35 11:59
5 Jannicke Ødegård OL Tønsberg og omegn 48:50 +11:06 12:07
  Marion Amundsen Ringerike OL diskvalifisert    
  Kristin Nergaard Berg Fossum IF diskvalifisert    

D 40-

4 030 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Astrid Kravdal Gjø-Vard OL 39:05   9:41
2 Birgit Økern Jensen Konnerud IL 41:20 +2:15 10:15
3 Siri Størmer Heming Orientering 42:01 +2:56 10:25
4 Monica Berglund Ringerike OL 46:34 +7:29 11:33
5 Valborg Madslien Lillehammer OK 49:12 +10:07 12:12
6 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 49:27 +10:22 12:16
7 Kari Strand Kongsberg OL 49:46 +10:41 12:20
8 Karianne Katla Fossum IF 50:07 +11:02 12:26
9 Sara Mathisen Porsgrunn OL 53:35 +14:30 13:17
10 Linda M. Torper Bystrøm Indre Østfold OK 55:09 +16:04 13:41
11 Marit Inngjerdingen Heming Orientering 56:05 +17:00 13:54
12 Kristin Eger Kongsberg OL 1:09:51 +30:46 17:19
13 Mai Britt Bjørk Sandefjord OK 1:30:06 +51:01 22:21

D 45-

3 490 m, 52 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Berit Sofie Wiklund Nydalens SK 32:08   9:12
1 Runa Lien Backstrøm Halden SK 32:08   9:12
3 Jorun Ruud Asker Skiklubb 34:07 +1:59 9:46
4 Arnhild Krogh Oppsal Orientering 35:44 +3:36 10:14
5 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 36:09 +4:01 10:21
6 Ellen Aure Skogedal Asker Skiklubb 36:39 +4:31 10:30
7 Hanne Lerche Raadal Halden SK 36:43 +4:35 10:31
8 Ellen Kathrine Svendsby Halden SK 37:59 +5:51 10:53
9 Ingrid Kvistad Kongsberg OL 38:37 +6:29 11:03
10 Torunn økern Jensen Ringerike OL 38:38 +6:30 11:04
11 Monica Tørnqvist Halden Nydalens SK 38:44 +6:36 11:05
12 Isa Heggedal Konnerud IL 39:00 +6:52 11:10
13 Hilde Vassend Porsgrunn OL 39:35 +7:27 11:20
14 Sigrun Hernes Ytterbø Asker Skiklubb 39:58 +7:50 11:27
15 Hege Feiring IL Tyrving 39:59 +7:51 11:27
16 Anne Borgen Sturød Nydalens SK 40:20 +8:12 11:33
17 Anne-Kristin Kvamme Ringerike OL 41:02 +8:54 11:45
18 Hege Solerød Gjø-Vard OL 41:14 +9:06 11:48
19 Kjersti Holt Hanssen Måren OK 41:40 +9:32 11:56
20 Ingrid Eide Rapp Raumar Orientering 44:06 +11:58 12:38
21 Mona Lome Hamar OK 44:41 +12:33 12:48
22 Torill Vister Indre Østfold OK 45:09 +13:01 12:56
23 Trine Olaussen Fredrikstad SK 45:13 +13:05 12:57
24 Annette Cecilie Arentz Sandefjord OK 45:15 +13:07 12:57
25 Marit Egner Asker Skiklubb 47:06 +14:58 13:29
26 Heidi Østli Raumar Orientering 47:10 +15:02 13:30
27 Lenka Westin Porsgrunn OL 47:47 +15:39 13:41
28 Kristin Sørensen Sturla, IF 48:37 +16:29 13:55
29 Toril Fougner Wisløff Asker Skiklubb 48:38 +16:30 13:56
30 Åse Ulltveit-Moe Norrud Fossum IF 49:02 +16:54 14:02
31 Line Skjevik Arnevik Ringerike OL 49:56 +17:48 14:18
32 Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme Røyken OL 50:39 +18:31 14:30
33 Irene Felde Olaussen Halden SK 52:45 +20:37 15:06
34 Anne Mia Olsen Modum OL 54:23 +22:15 15:34
35 Mette Spangberg Konnerud IL 55:53 +23:45 16:00
36 Katrine Bakke Fossum IF 56:38 +24:30 16:13
37 Aud Ellen Brevik Sturla, IF 57:06 +24:58 16:21
38 Tone Skram Røyken OL 1:00:17 +28:09 17:16
39 Barbara Willkommen Eiken Kongsberg OL 1:00:43 +28:35 17:23
40 Anne Teigland Arntzen Raumar Orientering 1:02:36 +30:28 17:56
41 Maria Torgersen Bækkelagets SK 1:05:10 +33:02 18:40
42 Paula Berstad Heming Orientering 1:05:15 +33:07 18:41
43 Kathrine Lunøe Nydalens SK 1:08:11 +36:03 19:32
44 Solveig Bergan Nydalens SK 1:08:25 +36:17 19:36
45 Ann Elin Flågen Heming Orientering 1:08:47 +36:39 19:42
46 Marianne Reusch Heming Orientering 1:09:38 +37:30 19:57
47 Stine Arntzen Sandefjord OK 1:16:29 +44:21 21:54
48 Cora Ebner Kongsberg OL 1:29:29 +57:21 25:38
49 Merete Undeland Sturla, IF 2:34:27 +2:02:19 44:15
  Tone Karina Ingesen Sarpsborg OL diskvalifisert    
  Ina Cecilie Landro Konnerud IL diskvalifisert    
  Trine Oldernes Lillomarka OL diskvalifisert    

D 50-

3 370 m, 42 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Alix Young Vik Nydalens SK 35:12   10:26
2 Kjersti Stræte Ringerike OL 35:26 +0:14 10:30
3 Marie Alfredsson OK Tyr 38:09 +2:57 11:19
4 Tove Strand Måren OK 38:41 +3:29 11:28
5 Marianne Njåstein IL Tyrving 38:45 +3:33 11:29
6 Anne Marit Bordal Ringsaker OK 40:09 +4:57 11:54
7 Dagrun Melkild Heming Orientering 40:10 +4:58 11:55
8 Hilde Storløkken Kongsberg OL 41:35 +6:23 12:20
9 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 41:40 +6:28 12:21
10 Tove Heimdal Konnerud IL 42:02 +6:50 12:28
11 Heidi Schatvet Notodden OL 43:01 +7:49 12:45
12 Kari Madslien Nydalens SK 43:06 +7:54 12:47
13 Unn Hilde Heggedal Kongsberg OL 43:30 +8:18 12:54
14 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 45:00 +9:48 13:21
15 Anne Marit Bjergaard Nydalens SK 45:25 +10:13 13:28
16 Tiri Rebård Sandefjord OK 46:11 +10:59 13:42
17 Ida Syversen Røyken OL 46:38 +11:26 13:50
18 Ann Katrin Olsen Asker Skiklubb 46:47 +11:35 13:52
19 Åshild Bergstøl Kongsberg OL 48:05 +12:53 14:16
20 Heidi Børstad Sarpsborg OL 53:17 +18:05 15:48
21 Wenche Lindløv Sarpsborg OL 54:04 +18:52 16:02
22 Eldri Holo Fossum IF 54:54 +19:42 16:17
23 Trude Fixdal IL Koll 56:28 +21:16 16:45
24 Randi Nicolaisen Asker Skiklubb 56:33 +21:21 16:46
25 Anne Kristine Norderud IL Tyrving 58:09 +22:57 17:15
26 Lill-Ann Torp Sandefjord OK 59:31 +24:19 17:39
27 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 1:01:06 +25:54 18:07
28 Anne Madslien Nydalens SK 1:02:05 +26:53 18:25
29 Anne-Kristin Eriksrud Karlsen Oppsal Orientering 1:07:40 +32:28 20:04
30 Anna Göhlman IL Tyrving 1:08:09 +32:57 20:13
31 Elisabeth Hetlevik Kongsberg OL 1:08:34 +33:22 20:20
32 Ingrid Tveite Ås-NMBU Orientering 1:10:33 +35:21 20:56
33 Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 1:13:27 +38:15 21:47
34 Eva Syversen Røyken OL 1:14:19 +39:07 22:03
35 Jane Rødder Kongsberg OL 1:23:37 +48:25 24:48
36 Siw Solstad IL Tyrving 1:26:37 +51:25 25:42
37 Kirsti Rogstad Kongsberg OL 1:29:00 +53:48 26:24
38 Monica Nordbrøden Halden SK 1:29:37 +54:25 26:35
  Marianne Hjermstad Fossum IF diskvalifisert    
  Eirin Mathiesen Ringerike OL diskvalifisert    
  Åshild Flatebakken IL Tyrving diskvalifisert    
  Maria Persson Asker Skiklubb brutt    

D 55-

3 370 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lene Kinneberg Raumar Orientering 34:48   10:19
2 Grete Hovi Skien OK 36:16 +1:28 10:45
3 Kjersti Skantze IL Tyrving 37:22 +2:34 11:05
4 Kari Elisabeth Natvig Nittedal OL 37:47 +2:59 11:12
5 Christine Gjermo Østmarka OK 40:16 +5:28 11:56
6 Ellen Marie Turter Nydalens SK 40:21 +5:33 11:58
7 Karin Eriksen OL Tønsberg og omegn 41:01 +6:13 12:10
8 Elisabeth Strandhagen Göteborg Majorna OK 42:02 +7:14 12:28
9 Anne Berit Eid Nydalens SK 43:05 +8:17 12:47
10 Anne Julsrud Haugen Halden SK 44:04 +9:16 13:04
11 Kirsti Aas Olsen Eiker OL 44:35 +9:47 13:13
12 Berit Berge IL Tyrving 44:44 +9:56 13:16
13 Tone Hollowell OK Tyr 45:18 +10:30 13:26
14 Eli Marie Wiig Porsgrunn OL 45:54 +11:06 13:37
15 Gerd Fossestøl Nittedal OL 49:10 +14:22 14:35
16 Gunhild Hennum Lierbygda OL 50:03 +15:15 14:51
17 Turid Ødegård OL Tønsberg og omegn 52:46 +17:58 15:39
18 Unni Rye Asker Skiklubb 56:14 +21:26 16:41
19 Kirsti Grundnes Berg IL Tyrving 57:42 +22:54 17:07
20 Grete Berntsen Måren OK 1:00:17 +25:29 17:53
21 Laila Spångmyr IK Jarl Rättvik 1:01:06 +26:18 18:07
22 Anne-Elise Edstrøm Oppsal Orientering 1:16:08 +41:20 22:35
23 Eli Tufte Hanssen Eiker OL 1:18:57 +44:09 23:25
  Kristin Tandberg Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Astrid Waaler Kaas Heming Orientering diskvalifisert    
  Mette Hallén Nydalens SK diskvalifisert    

D 60-

2 930 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Unni Strand Karlsen Fredrikstad SK 35:18   12:02
2 Anne Sørum Ringsaker OK 35:24 +0:06 12:04
3 Bjørg Svanberg Røyken OL 36:28 +1:10 12:26
4 Sirpa Lilja Modum OL 38:38 +3:20 13:11
5 Mona Bugge Haug OL Vallset/Stange 41:28 +6:10 14:09
6 Wenche Hultgreen IL Tyrving 44:11 +8:53 15:04
7 Lisa Annersand OK Tyr 47:32 +12:14 16:13
8 Margrete Jørandli Gjø-Vard OL 47:54 +12:36 16:20
9 Elle M. Melbye Heming Orientering 49:38 +14:20 16:56
10 Randi Kristin Nærum Larvik OK 52:07 +16:49 17:47
11 Live Joronn Ytrehus Ringerike OL 56:09 +20:51 19:09
12 Aud Kjemperud Eiker OL 56:25 +21:07 19:15
13 Tove Damgaard OL Trollo 1:07:34 +32:16 23:03
14 Inger Nergaard Stokke IL 1:10:30 +35:12 24:03
15 Tove Skiri Wahlgren Sarpsborg OL 1:14:44 +39:26 25:30
16 Elisabeth Rød Andebu IL 1:17:17 +41:59 26:22
17 Kari Undrum Elverum OK 1:17:39 +42:21 26:30

D 65-

2 930 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emma Grete Feyling Haare Konnerud IL 38:26   13:07
2 Kari Strande Ringerike OL 40:27 +2:01 13:48
3 Marit Vågsnes Kolbotn og Skimt OL 41:29 +3:03 14:09
4 Ingeborg Bakken Måren OK 59:47 +21:21 20:24
5 Anne Marit Færden Kolbotn og Skimt OL 1:00:41 +22:15 20:42
6 Ildiko Horvati IL Tyrving 1:00:45 +22:19 20:44
7 Aud I Spjelkavik IL Tyrving 1:03:16 +24:50 21:35
8 Bodil Berby Trøsken IL 1:20:09 +41:43 27:21
  Toril Riddervold Heming Orientering diskvalifisert    
  Siv Antonsen Fredrikstad SK brutt    

D 70-

2 520 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tea Forberg Rond OL 35:33   14:06
2 Kjersti Tho Stabæk IF 35:40 +0:07 14:09
3 Birgitte Bekkelund Røyken OL 37:47 +2:14 14:59
4 Torill Nebell Mikkelsen Berger og Svelvik OL 38:43 +3:10 15:21
5 Inger Skaug Oppsal Orientering 44:04 +8:31 17:29
6 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 48:32 +12:59 19:15
7 Eli Klovning Porsgrunn OL 51:52 +16:19 20:34
8 Sidsel Sandelien Heming Orientering 54:36 +19:03 21:40
9 Heidrun Mattick Gimle IF 57:54 +22:21 22:58
10 Astrid Gjelstad Sandefjord OK 58:17 +22:44 23:07
11 Liv Feiring Hamar OK 58:38 +23:05 23:16
12 Elin Dahlen Ringerike OL 59:41 +24:08 23:41
13 Kirsten Bakke Gjø-Vard OL 1:03:13 +27:40 25:05
14 Inger Lise Bjordal Oppsal Orientering 1:05:43 +30:10 26:04
15 Hjørdis Øvreås Botne SK 1:20:32 +44:59 31:57

D 75-

2 520 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Unni Drage Haugerud IF 56:00   22:13
2 Torunn Hege Frøvoll Sturla, IF 58:53 +2:53 23:21
3 Johanna Ytterbøl Gimle IF 59:41 +3:41 23:41
4 Tirill Liby Seip OK Skeidi 1:21:52 +25:52 32:29

H -10

1 640 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Lukas Jones Arnesen Heming Orientering fullført    
  Birk Breimo OK Moss fullført    
  Jørgen Dahl Fredrikstad SK fullført    
  Jon Magnus Telnes Engan OK Moss fullført    
  Abdirahman Hassan OK Moss fullført    
  Emil Husebye Aamodt Fredrikstad SK fullført    
  Edvard Kerans Fredrikstad SK fullført    
  Håvard Rekve Lian Fossum IF fullført    
  Mathias Linløkken Østmarka OK fullført    
  Selmer Løken OK Moss fullført    
  Magnus Molund IL Tyrving fullført    
  Audun Nordby Fredrikstad SK fullført    
  Erlend Otterlei Østmarka OK fullført    
  Håkon Sæl Steen Fossum IF fullført    
  Tollef Tjentland Lardal OL fullført    
  Anders Hovgaard Eisvang OK Moss diskvalifisert    
  Sverre Sandvik Halden SK brutt    

H 11-12

1 950 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Isak Eskilsson IK Hakarpspojkarna 17:54   9:10
2 Alfred Bjørnerød OK Moss 18:16 +0:22 9:22
3 Axel Aalde Nydalens SK 19:14 +1:20 9:51
4 Sondre Ladim OK Moss 19:48 +1:54 10:09
5 Herman Lien Backstrøm Halden SK 21:39 +3:45 11:06
6 Sindre Sæl Steen Fossum IF 22:13 +4:19 11:23
7 Jonas Krogh Oppsal Orientering 22:34 +4:40 11:34
8 Liam Viggo Wingstedt Halden SK 23:18 +5:24 11:56
9 Jakob Rastad Asker Skiklubb 24:30 +6:36 12:33
10 Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer OK 24:43 +6:49 12:40
11 Martin Nøkleby Melling Ringerike OL 25:20 +7:26 12:59
12 Jonas Olaussen Halden SK 25:40 +7:46 13:09
13 Simen Hagen Strømsnes Asker Skiklubb 27:09 +9:15 13:55
14 Anders Klavenes Sandefjord OK 27:43 +9:49 14:12
15 Rasmus Berglund Ringerike OL 29:49 +11:55 15:17
16 Martin Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 31:22 +13:28 16:05
17 Ludvik Sæther Fredrikstad SK 32:06 +14:12 16:27
18 Vebjørn Emil Blindheim Lillomarka OL 32:20 +14:26 16:34
19 Theodor Bjørk Sandefjord OK 32:42 +14:48 16:46
20 Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL 33:47 +15:53 17:19
21 Erlend Bjerknes Fagerlid Måren OK 34:06 +16:12 17:29
22 Sindre Mathisen OL Tønsberg og omegn 41:04 +23:10 21:03
23 Emil Ruud Fossheim Asker Skiklubb 41:44 +23:50 21:24
24 Lars Emil Bue OL Tønsberg og omegn 42:15 +24:21 21:40
25 Mats Olsen Bye Modum OL 44:08 +26:14 22:37
26 Hallvard Tjentland Lardal OL 44:52 +26:58 23:00
27 Felix R. Hylleseth Sentrum OK 45:12 +27:18 23:10
28 Knut Kolltveit Sørlie Fossum IF 49:06 +31:12 25:10
29 Arne Bergan Kongsberg OL 55:09 +37:15 28:16
  Anders Bredal-Andersen Ås-NMBU Orientering brutt    
  Anders Næss-Ulseth Heming Orientering brutt    

H 11-12N

1 650 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Erlend Grønlund Moen Gimle IF 20:57   12:41
2 Vetle Fosdal Gimle IF 32:27 +11:30 19:40
3 Tobias Halmstad Andersen Gjø-Vard OL 34:46 +13:49 21:04
4 Brage Fosstveit Raumar Orientering 39:06 +18:09 23:41
5 Kristoffer Engebretsen Raumar Orientering 40:52 +19:55 24:46
  Emil Skytteren Odal OL - Orientering diskvalifisert    

H 13-14

3 010 m, 65 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 24:37   8:10
2 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 28:10 +3:33 9:21
3 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 28:37 +4:00 9:30
4 Odin Sæther Fredrikstad SK 28:58 +4:21 9:37
5 Adam Conway Kongsberg OL 32:35 +7:58 10:49
6 Cornelius Bjørk Sandefjord OK 33:23 +8:46 11:05
7 Jørgen Nøkleby Melling Ringerike OL 33:43 +9:06 11:12
8 Ole Jakob Frankrig Nydalens SK 34:00 +9:23 11:17
9 Erlend Børli Fossum IF 35:08 +10:31 11:40
10 Tobias Mikael Espedal Nydalens SK 36:57 +12:20 12:16
11 Lukas Klausen Sturla, IF 37:14 +12:37 12:22
12 August Syrdal Øen Heming Orientering 37:49 +13:12 12:33
13 Rolf Trygve Haug Kongsberg OL 37:58 +13:21 12:36
14 Sigurd Saxe Sandvik Halden SK 38:02 +13:25 12:38
15 Vegard Aarstad Ås-NMBU Orientering 38:13 +13:36 12:41
16 Vetle Drage Kongsberg OL 38:27 +13:50 12:46
17 Jonas Myhr Asker Skiklubb 38:29 +13:52 12:47
18 Atle Nikolai Wøllo Kongsberg OL 40:16 +15:39 13:22
19 Tor Erling Gjølsjø OK Moss 40:49 +16:12 13:33
20 Tobias Mathisen Porsgrunn OL 41:06 +16:29 13:39
21 Mikkel Berglund Ringerike OL 41:32 +16:55 13:47
22 Tore Herman Kirkebøen Halden SK 41:49 +17:12 13:53
23 Kristoffer B. Helminsen Fredrikstad SK 42:27 +17:50 14:06
24 Felix Finsrud Asker Skiklubb 42:31 +17:54 14:07
25 Johan Eger Kongsberg OL 43:09 +18:32 14:20
26 Sivert Poppe Fredrikstad SK 43:26 +18:49 14:25
27 Grunde Isaksætre Grue IL 43:44 +19:07 14:31
28 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 44:18 +19:41 14:43
29 Henrik Reusch Heming Orientering 44:39 +20:02 14:50
30 Birk Felland Sætnan Fossum IF 44:48 +20:11 14:53
31 Mikkel Katla Fossum IF 45:55 +21:18 15:15
32 Kristian Østermann Heming Orientering 45:58 +21:21 15:16
33 Christopher Ladim OK Moss 46:46 +22:09 15:32
34 Ferdinand Fremming Heming Orientering 48:35 +23:58 16:08
35 Mats Lindaas Elverum OK 50:35 +25:58 16:48
36 Jakob Torgersen Halden SK 50:46 +26:09 16:51
37 Joakim Wilkens Jernberg Nydalens SK 52:28 +27:51 17:25
38 Ole Henrik Woxholth Asker Skiklubb 54:16 +29:39 18:01
39 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 57:41 +33:04 19:09
40 John Otterlei Østmarka OK 57:45 +33:08 19:11
41 Simen Aure Skogedal Asker Skiklubb 58:15 +33:38 19:21
42 Stein Aas Stræte Ringerike OL 58:58 +34:21 19:35
43 Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK 59:37 +35:00 19:48
44 Adam Kristiansen OK Moss 59:44 +35:07 19:50
45 Sander Tonjer Fingarsen Elverum OK 1:00:35 +35:58 20:07
46 Anders L. Rosenvold Porsgrunn OL 1:01:59 +37:22 20:35
47 Marius Bakke Fossum IF 1:02:22 +37:45 20:43
48 Gaute Fosstveit Raumar Orientering 1:02:49 +38:12 20:52
49 Peder Bonden Kjørsvik Kongsberg OL 1:03:52 +39:15 21:13
50 Sindre Gisholt Fossum IF 1:07:44 +43:07 22:30
51 Vegard Ranestad Hamar OK 1:09:37 +45:00 23:07
52 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 1:11:11 +46:34 23:38
53 Olav Lund Kongsberg OL 1:11:37 +47:00 23:47
54 Sigurd Amundsen Bjørkli Ringerike OL 1:12:26 +47:49 24:03
55 Storm Kleiva Nydalens SK 1:12:28 +47:51 24:04
56 Elias Stubberud Nydalens SK 1:19:24 +54:47 26:22
57 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 1:20:41 +56:04 26:48
  Eirik Øvstedal Nydalens SK diskvalifisert    
  Even Bordal Ringsaker OK diskvalifisert    
  Peder Aabogen Haugaard Indre Østfold OK diskvalifisert    
  Eilev Kvaale Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Mathias Skourup Rognebakke Sturla, IF diskvalifisert    
  Vetle Lysaker Norbom Konnerud IL diskvalifisert    
  Ådne Skjærstein IL Tyrving diskvalifisert    
  Stian Måseide Sørlie Raumar Orientering diskvalifisert    

H 13-16C

1 960 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sander Bystrøm Indre Østfold OK 26:11   13:21
2 Isak Juel Fagermoen Fredrikstad SK 29:37 +3:26 15:06
3 Anders Roum Ringerike OL 35:17 +9:06 18:00
4 Lukas Bjelde Fossheim Måren OK 37:57 +11:46 19:21
5 Amund Øiseth Bedin Indre Østfold OK 41:05 +14:54 20:57
6 Simen Høyer Fossum IF 44:24 +18:13 22:39
7 Even Amundsen Bjørkli Ringerike OL 47:59 +21:48 24:28
8 Håkon Kopperud Knutsen Gimle IF 49:09 +22:58 25:04
9 Gaute Lindaas Elverum OK 57:19 +31:08 29:14
  Gard Laeskogen Ringerike OL diskvalifisert    
  Herman Karterud Vang OL diskvalifisert    

H 13-16N

1 700 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Gylterud Kvålsgard Fossum IF 26:16   15:27
2 Martin Kindem Gimle IF 31:14 +4:58 18:22
3 Petter Kristoffer Husås Odal OL - Orientering 37:04 +10:48 21:48
  Lars Mikkel Lødeng Nilsen OK Moss diskvalifisert    

H 15-16

4 660 m, 54 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sander Arntzen Asker Skiklubb 33:23   7:09
2 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 34:47 +1:24 7:27
3 Lars Young Vik Nydalens SK 35:19 +1:56 7:34
4 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 35:34 +2:11 7:37
5 Niels Christian Hellerud Halden SK 36:47 +3:24 7:53
6 Bendik Eliassen Fredrikstad SK 36:56 +3:33 7:55
7 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 37:21 +3:58 8:00
8 Aslak Heimdal Konnerud IL 38:11 +4:48 8:11
9 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 40:04 +6:41 8:35
10 Even Lindaas Vang OL 41:47 +8:24 8:57
11 Eskil Frøisland Vang OL 42:56 +9:33 9:12
12 Alexander Repstad Storemyr IL Hauken 43:15 +9:52 9:16
13 Eirik Blågestad Indre Østfold OK 43:18 +9:55 9:17
14 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 45:15 +11:52 9:42
15 Håkon Sturød Nydalens SK 45:39 +12:16 9:47
16 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 45:47 +12:24 9:49
17 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 45:53 +12:30 9:50
18 Sølve Drage Kongsberg OL 46:44 +13:21 10:01
19 Emil Størmer Fossum IF 46:59 +13:36 10:04
20 Audun Melby Jacobsen Lardal OL 47:54 +14:31 10:16
21 Isak Jonsson Nydalens SK 51:52 +18:29 11:07
22 Sindre Lysaker Norbom Konnerud IL 51:55 +18:32 11:08
23 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 52:33 +19:10 11:16
24 Runar Saur Modahl Fredrikstad SK 52:57 +19:34 11:21
25 Trygve Myhr Asker Skiklubb 53:19 +19:56 11:26
26 Johan Kristian Undeland Sturla, IF 53:25 +20:02 11:27
27 Sivert Sande Kverme Fossum IF 54:34 +21:11 11:42
28 Andreas Ramberg Østmarka OK 54:53 +21:30 11:46
29 Peter Gisholt Fossum IF 55:48 +22:25 11:58
30 Nikolai Nordhaug Konnerud IL 56:08 +22:45 12:02
31 Elias Øhman Gjø-Vard OL 56:57 +23:34 12:13
32 Sondre Ottesen Fredrikstad SK 57:05 +23:42 12:14
33 Morten Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 57:19 +23:56 12:17
34 Eirik Imrik Fredrikstad SK 1:00:45 +27:22 13:02
35 Jonatan Aune Halden SK 1:00:56 +27:33 13:04
36 Eivind Berner Myhre Fossum IF 1:01:01 +27:38 13:05
37 Oliver Hagaseth Mydske Fredrikstad SK 1:01:06 +27:43 13:06
38 Øistein Fagerli Næss Raumar Orientering 1:03:25 +30:02 13:36
39 Sondre Skytteren Odal OL - Orientering 1:06:34 +33:11 14:17
40 Fredrik Sveen Vang OL 1:06:40 +33:17 14:18
41 Kristian Markhus Brekke Lillomarka OL 1:11:03 +37:40 15:14
42 Sverre Graffer Ringerike OL 1:13:45 +40:22 15:49
43 Frikk Dukefoss Lillehammer OK 1:16:14 +42:51 16:21
44 Ole Øivind Norsted Halden SK 1:20:38 +47:15 17:18
45 Håvard Skriubakken Porsgrunn OL 1:20:52 +47:29 17:21
46 Egil Frydenlund Sturla, IF 1:27:00 +53:37 18:40
47 Henrik Åserud Sørensen Odal OL - Orientering 1:31:54 +58:31 19:43
  Vegard Løvli Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Njaal Ellegaard Melby Vang OL diskvalifisert    
  Mats Andre Nygård Indre Østfold OK diskvalifisert    
  Sivert Åmodt Amundsen Lardal OL diskvalifisert    
  Simen Gran Blystad Løten o-lag diskvalifisert    
  Bernhard Bryhn Sturla, IF diskvalifisert    
  Oskar Arnevik Ringerike OL diskvalifisert    

H 15-16B

3 010 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håvard Gjestvang OL Toten-Troll 40:58   13:36
2 Markus Månum Moen Måren OK 46:41 +5:43 15:30
  Endre Rognskog Mella Oppsal Orientering diskvalifisert    

H 17-A kort

3 140 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Pål Christian Ingierd Bækkelagets SK 33:00   10:30
2 Kjetil Molund IL Tyrving 33:05 +0:05 10:32
3 Peter Carlsen Røyken OL 34:19 +1:19 10:55
4 Tor Ringstad Hedrum OL 34:38 +1:38 11:01
5 Ole Underthun Johansen IL Tyrving 34:58 +1:58 11:08
6 Einar Klavenes Sandefjord OK 36:42 +3:42 11:41
7 Stein Mella Oppsal Orientering 37:20 +4:20 11:53
8 Anders Færden Kolbotn og Skimt OL 38:38 +5:38 12:18
9 Arno Lilja Grønhovd Modum OL 38:40 +5:40 12:18
10 Roar Mathisen OL Tønsberg og omegn 39:47 +6:47 12:40
11 Even Erlien Gjø-Vard OL 41:29 +8:29 13:12
12 Inge Ramberg Østmarka OK 42:16 +9:16 13:27
13 Martin Skytteren Odal OL - Orientering 44:07 +11:07 14:02
14 Håvard W. Pettersen Berger og Svelvik OL 49:09 +16:09 15:39
15 Fredrik Saugestad Nydalens SK 1:03:43 +30:43 20:17
  Tor Halvor Bolkesjø Bækkelagets SK diskvalifisert    
  Tobias R. Hylleseth Sentrum OK diskvalifisert    
  Espen Torseth Gjø-Vard OL diskvalifisert    

H 17-B

3 050 m, 18 startende deltakere
Plass Navn