Resultater Lørdagskjappen 2018



Resultater Lørdagskjappen
Moss, Østfold - 22. april 2018

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 850 m, 98 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Aksel Nikolai Aubert NOTEAM 14:30 +14:30 7:50  
0 Erlend Bråten Berge IL Koll 20:28 +20:28 11:03  
0 Kajsa Christensen Sarpsborg OL 30:17 +30:17 16:22  
0 LMaren Julie Finstad Raumar Orientering 27:02 +27:02 14:36  
0 Marie Fosser-Kildal Heming Orientering 53:49 +53:49 29:05  
0 Filip Halvorsen Nydalens SK 19:01 +19:01 10:16  
0 Helena Halvorsen Nydalens SK 17:11 +17:11 9:17  
0 Lea Haug Ås-NMBU Orientering 20:20 +20:20 10:59  
0 Mads Jevanord Fossum IF 24:47 +24:47 13:23  
0 Magnus Jevanord Fossum IF 12:56 +12:56 6:59  
0 Andreas Melheim Sturla, IF 18:09 +18:09 9:48  
0 Emma Hølås Mortensen Asker Skiklubb 31:32 +31:32 17:02  
0 Pernille Hølås Mortensen Asker Skiklubb 29:10 +29:10 15:45  
0 Esten Valentin Nybråten IL Tyrving 17:51 +17:51 9:38  
0 Eskil Pehrsen-Lunde Sarpsborg OL 30:09 +30:09 16:17  
0 Oskar Roskifte OK Moss 19:43 +19:43 10:39  
0 Silje Strand Lierbygda OL 45:14 +45:14 24:27  
0 Iver Aukrust Størksen Kolbotn og Skimt OL 19:52 +19:52 10:44  
0 Jens Vonen Svae Sarpsborg OL 15:34 +15:34 8:24  
0 Oskar S. Thorsen Bækkelagets SK 25:03 +25:03 13:32  
0 Jakob Tungesvik Høstmark OK Moss 23:35 +23:35 12:44  
0 Erle Wetterhus OK Moss 21:28 +21:28 11:36  
0 Amelia Aune Bryne OK Moss 34:08 +34:08 18:27  
0 Tuve Lundsrud Våler IL 20:20 +20:20 10:59  
0 Tom Viktor Stokseth Halden SK 33:58 +33:58 18:21  
0 Mons Sætre-Lorenszen Fet OL 13:34 +13:34 7:20  
0 Gustav Strøm Ferden Kolbotn og Skimt OL 35:29 +35:29 19:10  
0 Johanne Ragvinn Rystad Nydalens SK 42:08 +42:08 22:46  
0 Anna Elisabeth Fontes Aarbu Varteig OL 31:46 +31:46 17:10  
0 Mathias Bredland Eid Asker Skiklubb 15:05 +15:05 8:09  
0 Jakob Marinius Bredland Eid Asker Skiklubb 17:37 +17:37 9:31  
0 Max Alexsander Nybråten IL Tyrving 16:03 +16:03 8:40  
0 Sixten Sand Halden SK 29:20 +29:20 15:51  
0 Åse Marie H. Appenzeller Fossum IF 26:16 +26:16 14:11  
0 Kristian  Lind-Larsen OK Moss 24:54 +24:54 13:27  
0 Tore Lind-Larsen OK Moss 16:48 +16:48 9:04  
0 Anders R. Elmi OK Moss 18:27 +18:27 9:58  
0 Lars Markus Blomquist NOTEAM 27:58 +27:58 15:07  
0 Ada Rodem Nydalens SK 40:41 +40:41 21:59  
0 Milla Skåland Trøsken IL 20:31 +20:31 11:05  
0 Gabriel Trobe OK Moss 31:52 +31:52 17:13  
0 Nathaniel Trobe OK Moss 31:31 +31:31 17:02  
0 Adele Øen Skåland Trøsken IL 21:49 +21:49 11:47  
0 Johan Kalsson Kahrs Fredrikstad SK 48:44 +48:44 26:20  
0 Assar Sand Halden SK 46:55 +46:55 25:21  
0 Hanna Birkeland NOTEAM 25:53 +25:53 13:59  
0 Selma Birkeland NOTEAM 25:24 +25:24 13:43  
0 Elias Hauge Bjugan Halden SK 25:40 +25:40 13:52  
0 Eivind Kjernsmo Asker Skiklubb 26:28 +26:28 14:18  
0 Wilma Stopar IL Tyrving 19:29 +19:29 10:31  
0 Synne Kjernsmo Asker Skiklubb 25:16 +25:16 13:39  
0 Sondre Høilund Dragseth Fet OL 22:24 +22:24 12:06  
0 Kristian Rigo OK Moss 17:30 +17:30 9:27  
0 Ingeborg Rekkertbø Koren Nydalens SK 25:30 +25:30 13:47  
0 Amalie Birkelund Asker Skiklubb 30:38 +30:38 16:33  
0 Maren Emine Glomsrud Indre Østfold OK 23:37 +23:37 12:45  
0 Trym Meinert Rystad Kjelsås IL 16:25 +16:25 8:52  
0 Trym Strømberg Fredrikstad SK 32:04 +32:04 17:20  
0 Martina Vågsnes Oppsal Orientering 21:43 +21:43 11:44  
0 Kinga Banfi Ås-NMBU Orientering 23:25 +23:25 12:39  
0 Håkon Fenne Ingierd Bækkelagets SK 24:50 +24:50 13:25  
0 Iselin Hermo Ås-NMBU Orientering 26:38 +26:38 14:23  
0 Sivert Høilund Dragseth Fet OL 22:24 +22:24 12:06  
0 Trym Breimo OK Moss 28:44 +28:44 15:31  
0 Julia Malathi Brox Rayamajhi Oppsal Orientering 27:08 +27:08 14:40  
0 Emma Margrethe Finstad Raumar Orientering 26:12 +26:12 14:09  
0 Aksel Solberg Fredrikstad SK 32:06 +32:06 17:21  
0 Håkon Bryggen Halden SK 27:33 +27:33 14:53  
0 Magnus Lesteberg Kongsberg OL 18:12 +18:12 9:50  
0 Helene Harstad Kolbotn og Skimt OL 22:56 +22:56 12:23  
0 Mats Dyrlie Andersen Varteig OL 21:09 +21:09 11:25  
0 Isa Milene Brekke Fredrikstad SK 44:33 +44:33 24:04  
0 Odin Schei Danevad Ås-NMBU Orientering 21:05 +21:05 11:23  
0 Halvor Ek Hedlund Trøsken IL 27:15 +27:15 14:43  
0 Jo Bogstrand Ingvaldsen Nittedal OL 17:12 +17:12 9:17  
0 Julie Økern Hågård Konnerud IL 21:31 +21:31 11:37  
0 Erle Fosstveit Raumar Orientering 44:54 +44:54 24:16  
0 Simen Ånensen Oppsal Orientering 19:53 +19:53 10:44  
0 Adele C.S. Edvardsen Fredrikstad SK 27:06 +27:06 14:38  
0 Mathilde Lindhom Ackenhausen Konnerud IL 33:41 +33:41 18:12  
0 Kristian Kaiser Sturla, IF 25:35 +25:35 13:49  
0 Simen Lian Mortensen IL Koll 30:38 +30:38 16:33  
0 Elida Espenes Varteig OL 31:43 +31:43 17:08  
0 Sondre Meinert Rystad Kjelsås IL 22:14 +22:14 12:01  
0 Hanna Haldin Halden SK 40:21 +40:21 21:48  
0 Julia Meland-Tangen Bækkelagets SK 21:34 +21:34 11:39  
0 Una Retteraasen Indre Østfold OK 21:27 +21:27 11:35  
0 Nicola Warzinska Ås-NMBU Orientering 24:06 +24:06 13:01  
0 Vilma Danevad Fredrikstad SK 20:48 +20:48 11:14  
0 Erlend Hellerud Øpstad Asker Skiklubb 15:34 +15:34 8:24  
0 Herman Finstad Land IL Tyrving 24:03 +24:03 13:00  
0 Gunnar Bjerva Ås-NMBU Orientering 18:06 +18:06 9:47  
0 Eirik Lesteberg Kongsberg OL 32:15 +32:15 17:25  
0 Elise Holm Nedrebø OK Moss 32:49 +32:49 17:44  
0 Helene Hellerud Øpstad Asker Skiklubb 22:50 +22:50 12:20  
0 Solan Løken OK Moss 28:26 +28:26 15:22  
  Sander Agnalt Heggenes Trøsken IL diskvalifisert      
  Eline Frosterød Simensen OK Moss diskvalifisert      
  Isak Andersen Nydalens SK ikke startet      
  Ellen Maria Ringstad Fredrikstad SK ikke startet      
  Ingrid Johanne Rinngstad NOTEAM ikke startet      
  Ingrid Wangensteen Nydalens SK ikke startet      
  Alma Alver NOTEAM ikke startet      
  Olav Markus Blomquist NOTEAM ikke startet      
  Ludvig Balchen Ludvigsen IL Koll ikke startet      
  Astri Bredal-Knutsen Ås-NMBU Orientering ikke startet      

D -10

1 900 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Malin Husebye Aamodt Fredrikstad SK 25:31 +5:45 13:25  
0 Mone Småge-Hilsen Konnerud IL 29:14 +9:28 15:23  
0 Astrid Reusch Heming Orientering 31:33 +11:47 16:36  
0 Magnhild Kleppa Madslien Lillehammer OK 28:44 +8:58 15:07  
0 Helene Scheele Nydalens SK 13:40 +-6:06 7:11  
0 Ingrid Sofie Hox Brynildsen Fredrikstad SK 19:46   10:24  
0 Amalie Myrvold Skovlyst Kongsberg OL 24:15 +4:29 12:45  
0 Sofie Holm Nedrebø OK Moss 26:30 +6:44 13:56  
0 Mathilde Rekkertbø Koren Nydalens SK 17:41 +-2:05 9:18  
0 Synne Schei Danevad Ås-NMBU Orientering 22:43 +2:57 11:57  

D 11-12

2 280 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Selma Størmer-Antonsen Nydalens SK 19:45   8:39  
2 Jenny Danevad Fredrikstad SK 23:19 +3:34 10:13  
3 Marte Hox Brynildsen Fredrikstad SK 25:22 +5:37 11:07  
4 Anna Øvrebø Myrvold Heming Orientering 25:24 +5:39 11:08  
5 Wilma Evensen OL Tønsberg og omegn 26:49 +7:04 11:45  
6 Aina Elisabeth Tirkkonen Toft Nydalens SK 30:00 +10:15 13:09  
7 Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 30:32 +10:47 13:23  
8 Pernille Nor-Woll Østmarka OK 30:44 +10:59 13:28  
9 Marte Lillegraven Langsæter Trøsken IL 31:33 +11:48 13:50  
10 Ingrid Steinsland Fredrikstad SK 31:48 +12:03 13:56  
11 Emma Aune Jakobsen OK Moss 32:30 +12:45 14:15  
12 Erle Elise Wold OK Moss 34:41 +14:56 15:12  
13 Malin Gjetanger Måren OK 35:27 +15:42 15:32  
14 Andrine K. S. Edvardsen Fredrikstad SK 36:24 +16:39 15:57  
15 Synne Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering 37:10 +17:25 16:18  
16 Sigrid Schmitt Gran Halden SK 40:06 +20:21 17:35  
17 Hanna Spangberg Konnerud IL 40:40 +20:55 17:50  
18 Inger Anne Svendsby Braarud Halden SK 41:23 +21:38 18:09  
19 Ingrid Lesteberg Kongsberg OL 41:28 +21:43 18:11  
  Minna Sofie Wingstedt Halden SK diskvalifisert      
  Johanne Storhaug Konnerud IL ikke startet      
  Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK ikke startet      

D 11-12N

1 850 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tuva Berger Gjelstad Oppsal Orientering 15:13   8:13  
2 Synne Syversen Gihle Oppsal Orientering 16:20 +1:07 8:49  
3 Iben Johansen-Barli Oppsal Orientering 16:32 +1:19 8:56  
4 Selma Aure Skogedal Asker Skiklubb 16:42 +1:29 9:01  
  Erle Wetterhus OK Moss ikke startet      

D 13-14

2 580 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marie Kvarme Sturla, IF 23:38   9:09  
2 Marie Kravdal Gjø-Vard OL 24:37 +0:59 9:32  
3 Emma Sofie Steinsland Fredrikstad SK 26:17 +2:39 10:11  
4 Emma Helene Olsen Halden SK 26:25 +2:47 10:14  
5 Ingvild Gustafsson Kongsberg OL 27:19 +3:41 10:35  
6 Amalie Løkkeberg Fredrikstad SK 28:31 +4:53 11:03  
7 Marie Lien Backstrøm Halden SK 30:22 +6:44 11:46  
8 Nora Christine Hansen Røyken OL 30:48 +7:10 11:56  
9 Maren Aure Skogedal Asker Skiklubb 32:52 +9:14 12:44  
10 Martine Gjermstad Pettersen Konnerud IL 37:16 +13:38 14:26  
10 Julie Sophie Wold OK Moss 37:16 +13:38 14:26  
12 Marthe Graff-Wiik Sturla, IF 37:23 +13:45 14:29  
13 Emma Visted-Hansen Gjø-Vard OL 38:14 +14:36 14:49  
14 Mina Akiko Johnsen Sturla, IF 38:52 +15:14 15:03  
15 Sara Martini Asker Skiklubb 39:14 +15:36 15:12  
16 Julie Brenås Varteig OL 44:09 +20:31 17:06  
17 Elma Sagli Gudim Indre Østfold OK 44:17 +20:39 17:09  
18 Sigrid Hauge Sarpsborg OL 49:25 +25:47 19:09  
19 Anette Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 1:01:10 +37:32 23:42  
20 Karin Halsaa Dolven Asker Skiklubb 1:11:27 +47:49 27:41  
  Sigrid Nermoen Østmarka OK ikke startet      
  Maren Henriksen Halden SK ikke startet      

D 13-16C

2 330 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sigrid Aaby Møretrø Kolbotn og Skimt OL 32:37   13:59  
2 Marikken Christensen Sarpsborg OL 37:06 +4:29 15:55  
3 Annabell Aunmo Kjellevold Modum OL 39:31 +6:54 16:57  
4 Hedda Kind Kjellevold Modum OL 42:23 +9:46 18:11  
5 Erika Lind-Larsen OK Moss 44:37 +12:00 19:08  
6 Marte Sofie Skrove Ringerike OL 47:03 +14:26 20:11  
  Solveig Pehrsen-Lunde Varteig OL ikke startet      

D 13-16N

2 410 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Vilja Størksen Kolbotn og Skimt OL 38:13   15:51  

D 15-16

3 520 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 36:30   10:22  
2 Ina Martini Asker Skiklubb 37:57 +1:27 10:46  
3 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 38:01 +1:31 10:48  
4 Birgit Dorthea Kleppa Madslien Lillehammer OK 39:01 +2:31 11:05  
5 Mathilde Sæter Flesseberg Kongsberg OL 39:06 +2:36 11:06  
6 Mille Vasshaug Jægtvik Konnerud IL 39:08 +2:38 11:07  
7 Marieluise Schmitt Gran Halden SK 41:01 +4:31 11:39  
8 Oda Isnes Tyse Eiker OL 41:21 +4:51 11:44  
9 Embla Øvretveit Fredrikstad SK 41:37 +5:07 11:49  
10 Elida Sagli Gudim Indre Østfold OK 42:46 +6:16 12:08  
11 Mari Øverby Kongsberg OL 44:00 +7:30 12:30  
12 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 47:15 +10:45 13:25  
13 Konstanse Moholth Kongsberg OL 48:58 +12:28 13:54  
14 Malene Instanes Sturla, IF 52:54 +16:24 15:01  
15 Nora Småge Hilsen Konnerud IL 53:18 +16:48 15:08  
16 Ine Instanes Sturla, IF 54:01 +17:31 15:20  
17 Iselin Sørensen Sturla, IF 56:22 +19:52 16:00  
18 Alexandra Angvoll Fredrikstad SK 58:49 +22:19 16:42  
19 Signe Strand Gulbrandsen Fredrikstad SK 59:57 +23:27 17:01  
20 Iris Holst IL Tyrving 1:00:40 +24:10 17:14  
21 Silje Slungaard IL Tyrving 1:05:01 +28:31 18:28  
22 Vilde Retteraasen Indre Østfold OK 1:06:01 +29:31 18:45  
23 Hedda Johanne Skaug-Sundsetvik Halden SK 1:10:57 +34:27 20:09  
24 Nina Pedersen Sarpsborg OL 1:12:28 +35:58 20:35  
  Synne Marie Jenssen Halden SK diskvalifisert      
  Hedda Spangberg Konnerud IL ikke startet      

D 17-A kort

3 640 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Malin Sand Halden SK 35:32   9:45  
2 Karen Bjergaard Nydalens SK 49:56 +14:24 13:43  
3 Ida Katrine Børstad Thoresen Sarpsborg OL 51:47 +16:15 14:13  
4 Solveig Sletner Røyken OL 58:42 +23:10 16:07  
5 Elin Speake Lillomarka OL 1:00:23 +24:51 16:35  
6 Ida Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 1:06:30 +30:58 18:16  
7 Julie Bakke Fossum IF 1:15:57 +40:25 20:51  
8 Stine Austad Raumar Orientering 1:16:05 +40:33 20:54  
9 Rikke Kristin Gåsholt Hedrum OL 1:41:19 +1:05:47 27:50  
  Lene Godager Kaas Bækkelagets SK diskvalifisert      
  Astrid Waaler Kaas Heming Orientering diskvalifisert      

D 17-B

2 960 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Silje Carlsen Sturla, IF 37:30   12:40  
2 Ann-Karin Lesteberg Kongsberg OL 38:18 +0:48 12:56  
3 Heidi Berner Fossum IF 45:30 +8:00 15:22  
4 Camilla Imrik Fredrikstad SK 45:34 +8:04 15:23  
5 Cecilie Wærp Hauge Nydalens SK 48:56 +11:26 16:31  
6 Ingrid Lundin Bergan Kongsberg OL 49:28 +11:58 16:42  
7 Gunhild Myhr Asker Skiklubb 50:25 +12:55 17:01  
8 Kirsten Gjermstad Berger og Svelvik OL 53:31 +16:01 18:04  
9 Yvonne Svendsen IL Tyrving 55:10 +17:40 18:38  
10 Anne Karin Thorstensen Oppsal Orientering 55:56 +18:26 18:53  
11 Judit Banfi Ås-NMBU Orientering 58:32 +21:02 19:46  
12 Anne Nydal Asker Skiklubb 1:01:04 +23:34 20:37  
13 Katrine Holen Østmarka OK 1:04:35 +27:05 21:49  
14 Anne Berit Rørlien Fossum IF 1:11:16 +33:46 24:04  
15 Ina Blågestad Indre Østfold OK 1:13:23 +35:53 24:47  
16 Lene Flesseberg Kongsberg OL 1:14:56 +37:26 25:18  
  Mona Dalegård Løken Kongsberg OL ikke startet      
  Anne-Kristin Swärd Hadeland OL ikke startet      

D 17-C

2 330 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Britt Stine Strand Fredrikstad SK 30:53   13:15  
2 Katherine Estep Konnerud IL 32:48 +1:55 14:04  
3 Anne Sørlien Gjø-Vard OL 35:44 +4:51 15:20  
4 Kristin Mortensen IL Koll 37:25 +6:32 16:03  
5 Reidun Hansen Sarpsborg OL 39:44 +8:51 17:03  
6 Anne-Sofie Hox Brynildsen Fredrikstad SK 41:22 +10:29 17:45  
7 Marianne Truslew Harstad Kolbotn og Skimt OL 42:52 +11:59 18:23  
8 Camilla Fosstveit Raumar Orientering 45:32 +14:39 19:32  
9 Tove Tesdal Indre Østfold OK 47:32 +16:39 20:24  

D 21-A

4 080 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Heidi Østlid Bagstevold Fredrikstad SK 49:36   12:09  
2 Ida Tangen Nydalens SK 1:00:11 +10:35 14:45  
3 Joanna Eriksson Nydalens SK 1:08:29 +18:53 16:47  
4 Anne Marthe Peveri Eiker OL 1:24:06 +34:30 20:36  

D 35-

4 080 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Linda Solberg Fredrikstad SK 40:24   9:54  
2 Lene Moe Blom Nydalens SK 41:08 +0:44 10:04  
3 Dana B. Stene Nydalens SK 48:47 +8:23 11:57  
4 Dagrun Brox Rayamajhi Oppsal Orientering 54:50 +14:26 13:26  
5 Cristina Luis Nydalens SK 1:00:11 +19:47 14:45  

D 40-

4 080 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Astrid Kravdal Gjø-Vard OL 44:01   10:47  
2 Anja Wingstedt Halden SK 44:49 +0:48 10:59  
3 Kari-Ann Ånensen Oppsal Orientering 45:19 +1:18 11:06  
4 Aasne Fenne Hoksrud Bækkelagets SK 46:08 +2:07 11:18  
5 Randi Høilund Fet OL 50:46 +6:45 12:26  
6 Heidi Stokseth Halden SK 53:17 +9:16 13:03  
7 Ingunn Berget Ås-NMBU Orientering 1:00:56 +16:55 14:56  
8 Ann Helen Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 1:07:39 +23:38 16:34  
9 Silje Syversen Oppsal Orientering 1:14:10 +30:09 18:10  
10 Mari Taraldrud Sentrum OK 1:28:20 +44:19 21:39  
11 Nina Birkelund Asker Skiklubb 1:32:54 +48:53 22:46  
  Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK diskvalifisert      
  Mila Zaharinova Oppsal Orientering diskvalifisert      
  Kristin Roskifte Kolbotn og Skimt OL brutt      

D 45-

3 790 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ellen Kathrine Svendsby Halden SK 33:56   8:57  
2 Berit Sofie Wiklund Nydalens SK 36:43 +2:47 9:41  
3 Ellen Aure Skogedal Asker Skiklubb 41:15 +7:19 10:53  
4 Valborg Madslien Lillehammer OK 41:59 +8:03 11:04  
5 Birgit Økern Jensen Konnerud IL 42:14 +8:18 11:08  
6 Runa Lien Backstrøm Halden SK 42:46 +8:50 11:17  
7 Hanne Lerche Raadal Halden SK 43:29 +9:33 11:28  
8 Torunn Økern Jensen Ringerike OL 44:21 +10:25 11:42  
9 Marit Egner Asker Skiklubb 47:41 +13:45 12:34  
10 Aud Ellen Brevik Sturla, IF 48:14 +14:18 12:43  
11 Siri Størmer Nydalens SK 48:56 +15:00 12:54  
12 Linda M. Torper Bystrøm Indre Østfold OK 49:10 +15:14 12:58  
13 Katrine Bakke Fossum IF 53:44 +19:48 14:10  
14 Frauke Schmitt Gran Halden SK 53:47 +19:51 14:11  
15 Else Kari Scheele Nydalens SK 55:10 +21:14 14:33  
16 Tone Skram Røyken OL 1:06:41 +32:45 17:35  
17 Mette Spangberg Konnerud IL 1:08:58 +35:02 18:11  
18 Lenka Westin Porsgrunn OL 1:14:14 +40:18 19:35  
19 Marianne Reusch Heming Orientering 1:21:27 +47:31 21:29  
20 Gry Merete Olaisen Ås-NMBU Orientering 1:27:32 +53:36 23:05  
21 Charlotte Skourup Sturla, IF 1:33:44 +59:48 24:43  
22 Cora Ebner Kongsberg OL 1:50:05 +1:16:09 29:02  
23 Kristin Stubban Hygen Østmarka OK 2:01:54 +1:27:58 32:09  
24 Kristin Falk Fossum IF 2:02:23 +1:28:27 32:17  
  Arnhild Krogh Oppsal Orientering ikke startet      

D 50-

3 270 m, 32 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Maria Jonsson Nydalens SK 34:01   10:24  
2 Marianne Njåstein IL Tyrving 35:34 +1:33 10:52  
3 Anita Sørensen Drage Kongsberg OL 36:31 +2:30 11:10  
4 Tove Strand Måren OK 36:43 +2:42 11:13  
5 Sissel Skovly Ringerike OL 38:48 +4:47 11:51  
6 Trine Olaussen Fredrikstad SK 39:39 +5:38 12:07  
7 Hanne Løver Thon Modum OL 40:49 +6:48 12:28  
8 Trude Fixdal IL Koll 41:30 +7:29 12:41  
9 Kjersti Holt Hanssen Måren OK 41:43 +7:42 12:45  
10 Tove Heimdal Konnerud IL 42:28 +8:27 12:59  
11 Gry Anita Gjerde Alnæs Raumar Orientering 43:04 +9:03 13:10  
12 Monica Tørnqvist Halden Nydalens SK 44:26 +10:25 13:35  
13 Britt Helene Fossøy Notodden OL 44:46 +10:45 13:41  
14 Ingeborg Øderud Bækkelagets SK 45:01 +11:00 13:45  
15 Heli Marjomaa Stigsökarna 45:22 +11:21 13:52  
16 Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme Sturla, IF 45:44 +11:43 13:59  
17 Anne-Grete Austad Raumar Orientering 46:49 +12:48 14:19  
18 Kristin Sæthre Sørensen Sturla, IF 47:46 +13:45 14:36  
19 Torill Vister Indre Østfold OK 48:37 +14:36 14:52  
20 Else Grandal IL Tyrving 48:48 +14:47 14:55  
21 Wenche Lindløv Sarpsborg OL 54:39 +20:38 16:42  
22 Tonje Røgeberg OL Tønsberg og omegn 55:09 +21:08 16:51  
23 Ingrid Eide Rapp Raumar Orientering 56:07 +22:06 17:09  
24 Anne-Kristin Kvamme Ringerike OL 56:10 +22:09 17:10  
25 Ida Syversen Røyken OL 56:22 +22:21 17:14  
26 Kari Madslien Nydalens SK 57:52 +23:51 17:41  
27 Maria Persson Asker Skiklubb 59:00 +24:59 18:02  
28 Trine Marit Justad Raaen Lierbygda OL 1:01:57 +27:56 18:56  
29 Anne Marit Bjergaard Nydalens SK 1:03:09 +29:08 19:18  
30 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 1:03:32 +29:31 19:25  
31 Tone Karina Ingesen Sarpsborg OL 1:09:28 +35:27 21:14  
32 Lill-Ann Torp Sandefjord OK 1:12:14 +38:13 22:05  
  Toini Skyttersæter Konnerud IL ikke startet      

D 55-

3 270 m, 29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anne Marie Solheim Haugerud Indre Østfold OK 33:21   10:11  
2 Kari Christiansen Sandefjord OK 37:30 +4:09 11:28  
3 Sidsel Nørstebø IL Tyrving 37:38 +4:17 11:30  
4 Gunhild Hennum Lierbygda OL 37:39 +4:18 11:30  
5 Unn Hilde Heggedal Kongsberg OL 38:22 +5:01 11:43  
6 Ann Katrin Olsen Asker Skiklubb 38:23 +5:02 11:44  
7 Gunn-Torill Hokholt Kolbotn og Skimt OL 40:28 +7:07 12:22  
8 Kjersti Skantze IL Tyrving 40:36 +7:15 12:24  
9 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 41:06 +7:45 12:34  
10 Kjersti Hov Fossum IF 41:41 +8:20 12:44  
11 Anne Berit Eid Nydalens SK 42:14 +8:53 12:54  
12 Heidi Schatvet Notodden OL 42:33 +9:12 13:00  
13 Berit Danielsen IL Tyrving 42:40 +9:19 13:02  
14 Ragnhild Elsrud Hultgreen Ringerike OL 43:37 +10:16 13:20  
15 Berit Berge IL Tyrving 46:35 +13:14 14:14  
16 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 48:28 +15:07 14:49  
17 Anne Julsrud Haugen Halden SK 48:34 +15:13 14:51  
18 Hilde Storløkken Kongsberg OL 49:00 +15:39 14:59  
19 Bente Landmark Fossum IF 49:26 +16:05 15:07  
20 Ingrid Nermoen Østmarka OK 49:49 +16:28 15:14  
21 Randi Nicolaisen Asker Skiklubb 53:58 +20:37 16:30  
22 Kirsti Grundnes Berg IL Tyrving 54:11 +20:50 16:34  
23 Unni Rye Asker Skiklubb 59:56 +26:35 18:19  
24 Heidi Børstad Sarpsborg OL 1:01:25 +28:04 18:46  
25 Anna Göhlman IL Tyrving 1:06:16 +32:55 20:15  
26 Grete Berntsen Måren OK 1:11:49 +38:28 21:57  
27 Randi Fallbakken Berge Løten o-lag 1:18:21 +45:00 23:57  
28 Inger Schibsted Røyken OL 1:49:25 +1:16:04 33:27  
  Ellen-Christine Koren Ås-NMBU Orientering diskvalifisert      
  Solveig Sikkeland IL Tyrving ikke startet      

D 60-

2 900 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Wenche Bjørnstad Ringsaker OK 33:38   11:35  
2 Liv Inger Prangerød Tistedalen FL 34:04 +0:26 11:44  
3 Sirpa Lilja Modum OL 36:22 +2:44 12:32  
4 Lis Dæhli Løten o-lag 37:49 +4:11 13:02  
5 Mona Bugge Haug OL Vallset/Stange 38:02 +4:24 13:06  
6 Bjørg Svanberg Røyken OL 41:44 +8:06 14:23  
7 Anne Sørum Indre Østfold OK 43:28 +9:50 14:59  
8 Gunn Astrid Jakobsen Fredrikstad SK 44:27 +10:49 15:19  
9 Ellen Marie Turter Nydalens SK 46:31 +12:53 16:02  
10 Wenche Hultgreen IL Tyrving 47:45 +14:07 16:27  
11 Cathrine Norvik Røyken OL 48:26 +14:48 16:42  
12 Marianne Spanli Lierbygda OL 53:35 +19:57 18:28  
13 Anne-Elise Jensrud Edstrøm Oppsal Orientering 55:38 +22:00 19:11  
14 Randi Nilstad IL Tyrving 56:16 +22:38 19:24  
15 Mette Hallén Nydalens SK 58:14 +24:36 20:04  
16 Elisabeth Holth Johannessen Røyken OL 1:01:30 +27:52 21:12  
17 Margaret Roseveare Oppsal Orientering 1:22:41 +49:03 28:30  

D 65-

2 900 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Unni Strand Karlsen Fredrikstad SK 39:26   13:35  
2 Inger Tiltnes IL Tyrving 40:13 +0:47 13:52  
3 Linda Verde Sturla, IF 43:57 +4:31 15:09  
4 Eva Taraldrud Indre Østfold OK 58:13 +18:47 20:04  
5 Ingeborg Bakken Måren OK 1:02:31 +23:05 21:33  
6 Aud I Spjelkavik IL Tyrving 1:06:46 +27:20 23:01  
7 Bodil Berby Trøsken IL 1:10:08 +30:42 24:11  

D 70-

2 560 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingrid Lome-Hagman Kolbotn og Skimt OL 47:37   18:36  
2 Liv Feiring Hamar OK 55:28 +7:51 21:40  
3 Sidsel Sandelien Heming Orientering 1:03:00 +15:23 24:36  
4 Kirsten Bakke Gjø-Vard OL 1:05:26 +17:49 25:33  

D 75-

2 560 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Birgitte Bekkelund Røyken OL 44:36   17:25  
2 Unni Drage Haugerud IF 53:29 +8:53 20:53  
3 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 1:03:48 +19:12 24:55  
4 Aase Tove Golden Måren OK 1:14:07 +29:31 28:57  
  Inger Lise Bjordal Oppsal Orientering diskvalifisert      

D 80-

2 560 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Unni Dirro Bøhlerengen Måren OK 54:43   21:22  
2 Johanna Ytterbøl Gimle IF 1:31:31 +36:48 35:44  

H -10

1 900 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Nils Erlend Soldal Ursin Nydalens SK 17:57 +-1:02 9:26  
0 Sondre Hafskjold Nydalens SK 16:50 +-2:09 8:51  
0 Ville Emil Wingstedt Halden SK 16:43 +-2:16 8:47  
0 Eivind Vågsnes Oppsal Orientering 21:17 +2:18 11:12  
0 Ola Gjermstad Pettersen Berger og Svelvik OL 30:11 +11:12 15:53  
0 Johan Fredrik Svendsby Braarud Halden SK 26:26 +7:27 13:54  
0 Selmer Løken OK Moss 20:54 +1:55 11:00  
0 Sondre Strømberg Fredrikstad SK 31:53 +12:54 16:46  
0 Olav Grevstad Fossum IF 18:59   9:59  
0 Håkon Lillegraven Langsæter Trøsken IL 1:31:37 +1:12:38 48:13  
0 Isak Solberg Fredrikstad SK 16:33 +-2:26 8:42  
0 Alfred Nikolaisen Oppsal Orientering 17:23 +-1:36 9:08  
  Sigurd Øvrebø Myrvold Heming Orientering diskvalifisert      

H 11-12

2 280 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Christoffer Ånensen Oppsal Orientering 19:44   8:39  
2 Emil Husebye Aamodt Fredrikstad SK 22:48 +3:04 10:00  
3 Audun Nordby Fredrikstad SK 23:42 +3:58 10:23  
4 Jonas Fenne Ingierd Bækkelagets SK 23:47 +4:03 10:25  
5 Mats Johnsen Sturla, IF 24:05 +4:21 10:33  
6 Per Noah Sommerhein Nydalens SK 24:46 +5:02 10:51  
7 Jesper Vonen Svae Sarpsborg OL 25:36 +5:52 11:13  
7 Simen Skeide Oppsal Orientering 25:36 +5:52 11:13  
9 Sverre Sandvik Halden SK 26:10 +6:26 11:28  
10 Henrik Kaiser Sturla, IF 26:16 +6:32 11:31  
11 Sigurd Størmer-Antonsen Nydalens SK 26:31 +6:47 11:37  
12 Erlend Sommerhein OK Horten 26:41 +6:57 11:42  
13 Anders Hovgaard Eisvang OK Moss 29:55 +10:11 13:07  
14 Viktor Meland-Tangen Bækkelagets SK 30:03 +10:19 13:10  
15 Hans Mathias Økern Hågård Konnerud IL 32:02 +12:18 14:02  
16 Jens Wold Sturla, IF 32:37 +12:53 14:18  
17 Olaf Blom-Hagen Fossum IF 35:05 +15:21 15:23  
18 Syver Strand Gulbrandsen Fredrikstad SK 35:57 +16:13 15:46  
19 Jacob Finstad Land IL Tyrving 36:26 +16:42 15:58  
20 Mathias Linløkken Østmarka OK 36:59 +17:15 16:13  
21 Henrik Harstad Kolbotn og Skimt OL 37:54 +18:10 16:37  
22 Brage Kristiansen OK Moss 38:32 +18:48 16:54  
23 Martin Bryggen Halden SK 40:00 +20:16 17:32  
24 Mathias Birkelund Asker Skiklubb 40:56 +21:12 17:57  
25 Erlend Bakke Fossum IF 41:14 +21:30 18:05  
26 Birk Breimo OK Moss 43:17 +23:33 18:59  
27 Erlend Otterlei Østmarka OK 44:44 +25:00 19:37  
28 Ivar Kleppa Madslien Lillehammer OK 48:39 +28:55 21:20  
29 Vetle Frydenlund Norling Nydalens SK 50:44 +31:00 22:15  
  Abdirahman Hassan OK Moss diskvalifisert      
  Philip Orud Hovland Halden SK diskvalifisert      

H 11-12N

1 850 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sigmund Ølstad Fet OL 12:24   6:42  
2 Magnus Svaland Dale OL Vallset/Stange 14:09 +1:45 7:38  
3 Gaute Skjønhaug Fet OL 18:02 +5:38 9:44  

H 13-14

2 730 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Alfred Bjørnerød OK Moss 25:33   9:21  
2 Henrik Julian Fontes Årbu Varteig OL 25:50 +0:17 9:27  
3 Ludvik Sæther Fredrikstad SK 29:53 +4:20 10:56  
4 Sondre Ladim OK Moss 30:14 +4:41 11:04  
5 Herman Lien Backstrøm Halden SK 31:51 +6:18 11:40  
6 Theodor Bjørk Sandefjord OK 34:50 +9:17 12:45  
7 Arne Bergan Kongsberg OL 34:57 +9:24 12:48  
8 Andreas Myrvold Skovlyst Kongsberg OL 35:42 +10:09 13:04  
9 Martin Nøkleby Melling Ringerike OL 39:18 +13:45 14:23  
10 Oskar Baklid Konnerud IL 54:30 +28:57 19:57  
11 Martin Kaiser Sturla, IF 1:00:55 +35:22 22:18  
12 Peder Bryggen Halden SK 1:27:19 +1:01:46 31:59  
  Magnus Skourup Rognebakke Sturla, IF diskvalifisert      
  Halvor Løken Kongsberg OL ikke startet      

H 13-16C

2 330 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hans Peder Bergland Indre Østfold OK 21:44   9:19  
2 Sebastian Blomfeldt Unnerud OK Moss 28:49 +7:05 12:22  
3 Ole Marius Glomsrud Indre Østfold OK 31:33 +9:49 13:32  
4 Petter Kristoffer Husås Odal OL - Orientering 35:05 +13:21 15:03  
5 Emil Skytteren Odal OL - Orientering 41:48 +20:04 17:56  
6 Anders Heitmann Fossum IF 43:02 +21:18 18:28  
7 Brage Fosstveit Raumar Orientering 1:00:24 +38:40 25:55  

H 15-16

4 360 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 34:59   8:01  
2 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 40:03 +5:04 9:11  
3 Sander Tonjer Fingarsen Elverum OK 43:11 +8:12 9:54  
4 Cornelius Bjørk Sandefjord OK 44:31 +9:32 10:12  
5 Rolf Trygve Haug Kongsberg OL 52:56 +17:57 12:08  
6 Ole Jakob Frankrig Nydalens SK 53:39 +18:40 12:18  
7 Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK 54:36 +19:37 12:31  
8 Jørgen Nøkleby Melling Ringerike OL 55:22 +20:23 12:41  
9 Sigurd Saxe Sandvik Halden SK 56:02 +21:03 12:51  
10 Vetle Drage Kongsberg OL 56:43 +21:44 13:00  
11 Joachim Sandor Knudsen Sturla, IF 1:00:15 +25:16 13:49  
12 Mathias Skourup Rognebakke Sturla, IF 1:02:14 +27:15 14:16  
13 Alf Kristian Helle Halden SK 1:02:31 +27:32 14:20  
14 Martin Brække Halden SK 1:04:30 +29:31 14:47  
15 Kristoffer B. Helminsen Fredrikstad SK 1:05:26 +30:27 15:00  
16 Mats Lindaas Elverum OK 1:08:39 +33:40 15:44  
17 Tor Erling Gjølsjø OK Moss 1:10:08 +35:09 16:05  
18 Olav Melheim Sturla, IF 1:10:27 +35:28 16:09  
19 Peder Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 1:14:23 +39:24 17:03  
20 Christopher Ladim OK Moss 1:15:23 +40:24 17:17  
21 Simen Kolbergsrud Røyken OL 1:16:24 +41:25 17:31  
22 Olaf Halsaa Dolven Asker Skiklubb 1:17:52 +42:53 17:51  
23 Jakob Torgersen Halden SK 1:17:59 +43:00 17:53  
24 Adam Kristiansen OK Moss 1:30:50 +55:51 20:50  
25 Gaute Lindaas Elverum OK 1:38:59 +1:04:00 22:42  
  Grunde Isaksætre Grue IL diskvalifisert      
  Stian Måseide Sørlie Raumar Orientering ikke startet      
  Tobias Espedal Nydalens SK ikke startet      
  John Otterlei Østmarka OK ikke startet      

H 15-16B

2 730 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Andreas Gjetanger Måren OK 33:33   12:17  
2 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 1:23:43 +50:10 30:39  
  Bo Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering ikke startet      

H 17-A kort

3 640 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Markus Månum Moen Måren OK 53:53   14:48  
2 Henrik Haug Kongsberg OL 55:20 +1:27 15:12  
3 Jens Erik Mortensen Asker Skiklubb 57:02 +3:09 15:40  
4 Geir Elvhaug Raumar Orientering 1:12:12 +18:19 19:50  
5 Magnus Zachariasen Oppsal Orientering 1:12:30 +18:37 19:55  
6 John Ytternæs Kolbotn og Skimt OL 1:14:39 +20:46 20:30  
7 Haakon Dolven Asker Skiklubb 1:30:27 +36:34 24:50  
8 Simen Elvhaug Raumar Orientering 1:31:21 +37:28 25:05  
9 Petter Fure Oppsal Orientering 1:48:39 +54:46 29:50  

H 17-B

2 960 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Martin Skytteren Odal OL - Orientering 39:47   13:26  
2 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 41:21 +1:34 13:58  
3 Harald Aulie IL Koll 43:10 +3:23 14:35  
4 Eivind Bøhn Heiebråten Røyken OL 44:32 +4:45 15:02  
5 Runar Thorstensen Oppsal Orientering 47:33 +7:46 16:03  
6 Torleif Galteland Asker Skiklubb 55:22 +15:35 18:42  
  Kristin Swärd Hadeland OL diskvalifisert      
  Martin Heitmann Gimle IF ikke startet      
  Michal Paško Sturla, IF ikke startet      
  Bjørn Nordvik Kolbotn og Skimt OL ikke startet      

H 17-C

2 330 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ram Rayamajhi Oppsal Orientering 19:16   8:16  
2 Roy Roger Espenes Varteig OL 30:38 +11:22 13:08  
3 Johannes Hedlund Trøsken IL 33:13 +13:57 14:15  
4 Morten Dragseth Fet OL 38:49 +19:33 16:39  

H 21-A

5 220 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Halvor Saunes Nydalens SK 42:03   8:03  
2 Petter Reinemo Kongsberg OL 42:53 +0:50 8:12  
3 Bjørn Haavengen Kongsberg OL 44:56 +2:53 8:36  
4 Daniel Oliversen Trøsken IL 47:54 +5:51 9:10  
5 Pål Skogedal Asker Skiklubb 48:09 +6:06 9:13  
6 Bjørn Gulbrandsen Asker Skiklubb 54:20 +12:17 10:24  
7 Bård Engzelius Gylver Asker Skiklubb 55:10 +13:07 10:34  
8 Eirik Holth Johannessen Røyken OL 55:16 +13:13 10:35  
  Marius Wikstrøm Ringsaker OK ikke startet      

H 35-

5 220 m, 0 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
  Øyvind Larsen Indre Østfold OK ikke startet      

H 40-

5 220 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Bjørn Erik Glomsrud Indre Østfold OK 39:52   7:38  
2 Rune Rystad Nydalens SK 40:46 +0:54 7:48  
3 Håkon Gjerde Indre Østfold OK 43:49 +3:57 8:23  
4 Anders Lunde Varteig OL 45:57 +6:05 8:48  
5 Thomas Bedin Indre Østfold OK 46:11 +6:19 8:50  
6 Per Øyvind Stene Nydalens SK 47:15 +7:23 9:03  
7 Håvard Harstad Kolbotn og Skimt OL 47:23 +7:31 9:04  
8 Per-Ivar Nikolaisen Oppsal Orientering 47:30 +7:38 9:05  
9 Ola Lesteberg Kongsberg OL 48:23 +8:31 9:16  
10 Ivar Seierstad IL GeoForm 50:16 +10:24 9:37  
11 Øyvind Steinbekken Odal OL - Orientering 51:02 +11:10 9:46  
12 Jan Tore Ludvigsen IL Koll 55:55 +16:03 10:42  
13 Pål Christian Ingierd Bækkelagets SK 58:23 +18:31 11:11  
14 Sigmund Hansen Gjø-Vard OL 59:04 +19:12 11:18  
15 Robert Banfi Ås-NMBU Orientering 59:05 +19:13 11:19  
16 Fredrik Larsen Indre Østfold OK 59:09 +19:17 11:19  
17 Frode Rystad Nydalens SK 1:01:40 +21:48 11:48  
18 Håkon Meland-Tangen Bækkelagets SK 1:07:49 +27:57 12:59  
19 Sindre Valsgård Indre Østfold OK 1:34:37 +54:45 18:07  

H 45-

5 090 m, 47 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Bent Olav Aamodt Fredrikstad SK 38:43   7:36  
2 David Løver Modum OL 40:51 +2:08 8:01  
3 Henrik Ottesen Fredrikstad SK 43:25 +4:42 8:31  
4 Frank Løwengreen Fredrikstad SK 44:31 +5:48 8:44  
5 Esten Koren Nydalens SK 45:02 +6:19 8:50  
6 Håvard Hågård Konnerud IL 45:51 +7:08 9:00  
7 Jo Inge Fjellstad Ås-NMBU Orientering 46:32 +7:49 9:08  
8 Espen Danevad Fredrikstad SK 46:39 +7:56 9:09  
9 Odd Strand Kongsberg OL 46:44 +8:01 9:10  
10 Dyre Martin Gulbrandsen Fredrikstad SK 47:01 +8:18 9:14  
11 Terje W. Pettersen Berger og Svelvik OL 48:43 +10:00 9:34  
12 Rune Blågestad Indre Østfold OK 49:32 +10:49 9:43  
13 Torstein Hole Nydalens SK 52:47 +14:04 10:22  
14 Bjørn Martini Asker Skiklubb 53:48 +15:05 10:34  
15 Bjørn Hauge Nydalens SK 53:58 +15:15 10:36  
16 Pål Sommerhein OK Horten 54:16 +15:33 10:39  
17 Dag Arne Lier Indre Østfold OK 54:17 +15:34 10:39  
18 André Jægtvik Konnerud IL 54:22 +15:39 10:40  
19 Eirik Jørgensen IL Tyrving 54:37 +15:54 10:43  
20 Kyrre Gran Fet OL 55:41 +16:58 10:56  
21 Geir Hoff IL Tyrving 56:43 +18:00 11:08 Last ned GPS-spor i gpx-format
22 Geir Torgersen Halden SK 56:57 +18:14 11:11  
23 Anders Grevstad Fossum IF 58:26 +19:43 11:28  
24 Vidar Gjelstad Oppsal Orientering 58:39 +19:56 11:31  
25 Anders Færden Kolbotn og Skimt OL 58:45 +20:02 11:32  
26 Olav Hasaas Fossum IF 59:31 +20:48 11:41  
27 Thomas Lie Fredrikstad SK 59:48 +21:05 11:44  
28 Asle Sagli Gudim Indre Østfold OK 59:55 +21:12 11:46  
29 Ståle Heitmann Fossum IF 1:01:30 +22:47 12:04  
30 Boye Dirro Bøhlerengen Oppsal Orientering 1:01:37 +22:54 12:06  
31 Stig Melling Ringerike OL 1:02:13 +23:30 12:13  
32 Lars Petter Glomsrud Indre Østfold OK 1:02:54 +24:11 12:21  
33 Tor Ringstad Hedrum OL 1:03:36 +24:53 12:29  
34 Torgeir Skjønhaug Fet OL 1:07:12 +28:29 13:12  
35 Tormod Kleppa Lillehammer OK 1:10:28 +31:45 13:50  
36 Kent Kopperud Indre Østfold OK 1:11:09 +32:26 13:58  
37 Christian Reusch Heming Orientering 1:14:30 +35:47 14:38  
38 Øyvind Thømt Indre Østfold OK 1:14:42 +35:59 14:40  
39 Hans Olav Hygen Østmarka OK 1:17:51 +39:08 15:17  
40 Rune Nygård Indre Østfold OK 1:25:49 +47:06 16:51  
41 Anders Norling Nydalens SK 1:26:02 +47:19 16:54  
42 Bernt Inge Steinsland Fredrikstad SK 1:28:52 +50:09 17:27  
43 Kjell Petter Småge Konnerud IL 1:29:45 +51:02 17:37  
44 Pål Angvoll Fredrikstad SK 1:30:32 +51:49 17:47  
45 Torodd Kolbergsrud Røyken OL 1:39:48 +1:01:05 19:36  
  Håkon Wold Sturla, IF diskvalifisert      
  Tore Sandvik Halden SK diskvalifisert      
  Kenneth Bilstad Vang OL ikke startet      
  Øystein Rognebakke Sturla, IF ikke startet      

H 50-

4 780 m, 40 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jan Richard Eriksen Asker Skiklubb 39:09   8:11  
2 Per Henning Bjerva Ås-NMBU Orientering 39:57 +0:48 8:21  
3 Ståle Sønsterudbråten Raumar Orientering 40:59 +1:50 8:34  
4 Jon Iver Bakken Nydalens SK 41:13 +2:04 8:37  
5 Sigmund Vister Indre Østfold OK 41:16 +2:07 8:37  
6 Svein Melby Sarpsborg OL 42:14 +3:05 8:50  
7 Morten Heir Fossum IF 43:57 +4:48 9:11  
8 Gjermund Gravir Asker Skiklubb 45:17 +6:08 9:28  
9 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 45:19 +6:10 9:28  
10 Ole Ingesen Sarpsborg OL 45:28 +6:19 9:30  
11 Helge Gisholt OK Skeidi 46:07 +6:58 9:38  
12 Carl Erik Wasberg Oppsal Orientering 47:44 +8:35 9:59  
13 Lars Baklid Konnerud IL 47:46 +8:37 9:59  
14 Jan Erik Isaksen Nydalens SK 47:58 +8:49 10:02  
15 Einar Gisholt Fossum IF 48:18 +9:09 10:06  
16 Øystein Rapp Raumar Orientering 48:32 +9:23 10:09  
17 Kjetil Bjørlo Halden SK 49:03 +9:54 10:15  
18 Bjørn Hallan Lommedalens IL 49:25 +10:16 10:20 Last ned GPS-spor i gpx-format
19 Odd Arne Lian IL Koll 51:21 +12:12 10:44  
20 Børge Pedersen Nydalens SK 51:29 +12:20 10:46  
21 Håkon Danevad Ås-NMBU Orientering 52:09 +13:00 10:54  
22 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 52:22 +13:13 10:57  
23 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 52:43 +13:34 11:01  
24 Nils Bergan Nydalens SK 53:54 +14:45 11:16  
25 Christian Jomaas Fossum IF 55:27 +16:18 11:36  
26 Stein Mella Oppsal Orientering 55:53 +16:44 11:41  
27 Kjetil Espedal Nydalens SK 56:12 +17:03 11:45  
28 Svein Granerud Asker Skiklubb 57:06 +17:57 11:56  
29 Trond Holter Måren OK 57:46 +18:37 12:05  
30 Dag Brenås Varteig OL 58:34 +19:25 12:15  
31 Peter Carlsen Sturla, IF 59:27 +20:18 12:26  
32 Tore Sandem Indre Østfold OK 59:36 +20:27 12:28  
33 Christian Grotnes IL Tyrving 1:00:05 +20:56 12:34  
34 Jan Erik Aalberg Bækkelagets SK 1:02:49 +23:40 13:08  
35 Rune Sørensen Sturla, IF 1:11:10 +32:01 14:53  
36 Gudmund Jenssen Halden SK 1:11:38 +32:29 14:59  
37 Pål Kogstad Næss Raumar Orientering 1:18:50 +39:41 16:29  
38 Arne Kongsnes Oppsal Orientering 1:37:38 +58:29 20:25  
39 Oskar Kaaløy Sandefjord OK 2:14:11 +1:35:02 28:04  
  Trond Lund IL Tyrving diskvalifisert      
  Roger Wiik Sturla, IF ikke startet      
  Syver Løken Kongsberg OL ikke startet      
  Øystein Jensen Sarpsborg OL ikke startet      
  Geir Sommerhein OK Horten ikke startet      

H 55-

4 290 m, 42 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Øyvind Drage Kongsberg OL 35:04   8:10  
2 Knut Wiig Mathisen Porsgrunn OL 36:43 +1:39 8:33  
3 Kim Farnes Hansen Lierbygda OL 37:14 +2:10 8:40  
4 Morten Aamodt Sandnes IL (Rogaland) 37:44 +2:40 8:47  
5 Yngvar Christiansen Bækkelagets SK 37:46 +2:42 8:48  
6 Øystein Holo Fossum IF 38:08 +3:04 8:53  
7 Gunnar Tenge Ås-NMBU Orientering 38:24 +3:20 8:57  
8 Svein-Erik Søgård Kongsberg OL 38:59 +3:55 9:05  
9 Vidar Benjaminsen Lillomarka OL 39:17 +4:13 9:09  
10 Bjørnar Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 40:34 +5:30 9:27  
11 Per Slungaard IL Tyrving 40:58 +5:54 9:32  
12 Harald Kvisli