Resultater Lørdagskjappen 2019



Resultater Lørdagskjappen
Moss, Østfold - 13. april 2019

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 470 m, 70 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
  Celine Agnalt Heggenes Trøsken IL fullført      
  Isak Andersen Nydalens SK fullført      
  Mats Andersen Varteig OL fullført      
  Anne Siri Halaas Appenzeller Fossum IF fullført      
  Ludvig Balchen Ludvigsen IL Koll fullført      
  Erik Bergan Kongsberg OL fullført      
  Erlend Bråten Berge IL Koll fullført      
  Olai Biseth Kongsberg OL fullført      
  Jørgen Bjerva Ås-NMBU Orientering fullført      
  Elias Hauge Bjugan Halden SK fullført      
  Emma Berby Braathen Trøsken IL fullført      
  Petter Brenna-Lund Nittedal OL fullført      
  Joel Bronebakk Johansson Halden SK fullført      
  Håkon Bryggen Halden SK fullført      
  Fredrik Bue OL Tønsberg og omegn fullført      
  Felix Fabricius Bye Nydalens SK fullført      
  Eline Dalands Kristiansand OK fullført      
  Sondre Davidsen Håvak OK Moss fullført      
  Viktoria Ebeltoft NOTEAM fullført      
  Christopher David Eriksen Larvik OK fullført      
  Elida Espenes Varteig OL fullført      
  Milli Espenes Varteig OL fullført      
  Åse Marie Halaas Appenzeller Fossum IF fullført      
  Sofia Hansen OK Moss fullført      
  Elise Hauge Sarpsborg OL fullført      
  Live Ek Hedlund Trøsken IL fullført      
  Elise Holm Nedrebø OK Moss fullført      
  Jone Rygh Holten Nydalens SK fullført      
  Julie Økern Hågård Konnerud IL fullført      
  Eva Riddervold Kahrs Fredrikstad SK fullført      
  Henrik Riddervold Kahrs Fredrikstad SK fullført      
  Eivind Kjernsmo Asker Skiklubb fullført      
  Ada Josefine Knoop OL Tønsberg og omegn fullført      
  Marlene Knoop OL Tønsberg og omegn fullført      
  Natalie Kollerud Lillomarka OL fullført      
  Enya Marie Larsen Varteig OL fullført      
  Simen Lian Mortensen IL Koll fullført      
  Kristian Lind-Larsen OK Moss fullført      
  Mira Lundsrud OK Moss fullført      
  Solan Løken OK Moss fullført      
  Dyre Stokke Meen Ås-NMBU Orientering fullført      
  Erlend Stokke Meen Ås-NMBU Orientering fullført      
  Esten Valentin Nybråten Tyrving IL fullført      
  Max Alexander Nybråten Tyrving IL fullført      
  Trym Fuglseth Olsen Asker Skiklubb fullført      
  Eline Pedersen OK Moss fullført      
  Mia Pedersen OK Moss fullført      
  Julia Malathi Brox Rayamajhi Oppsal Orientering fullført      
  Marion Lie Redalen OK Moss fullført      
  Jørgen Reusch Heming Orientering fullført      
  Lotta Ringstad Holt Fredrikstad SK fullført      
  Selmer Ringstad Holt Fredrikstad SK fullført      
  Marina Sandvold Eiker OL fullført      
  Vigdis Sigurdsdottir Stokke IL fullført      
  Sturla Sigurdsson Stokke IL fullført      
  Milla Skaland Trøsken IL fullført      
  Caspian Skåland Trøsken IL fullført      
  Aksel Solberg Fredrikstad SK fullført      
  Oskar Stene Nydalens SK fullført      
  Troy Victor Stokseth Halden SK fullført      
  Trym Strømberg Fredrikstad SK fullført      
  Mathias Sundby Larvik OK fullført      
  Jens Vonen Svae Sarpsborg OL fullført      
  Even Vogt Kortner Østmarka OK fullført      
  Amund Kortner Vogt Østmarka OK fullført      
  Jonas Kortner Vogt Østmarka OK fullført      
  Helene Hellerud Øpstad Asker Skiklubb fullført      
  Julie Hellerud Øpstad Asker Skiklubb fullført      
  Emma Åsheimer OL Tønsberg og omegn fullført      
  Theo Skjærgård Nydalens SK diskvalifisert      
  Odin Schei Danevad Ås-NMBU Orientering ikke startet      
  Solveig Ruud Tednes Østmarka OK ikke startet      

D -10

1 420 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
  Ingrid Sofie Hox Brynildsen Fredrikstad SK 13.45   9.40  
  Vilma Danevad Fredrikstad SK 18.35   13.05  
  Pauline Gudim Valsgård Indre Østfold OK 13.58   9.50  
  Helene Harstad Kolbotn og Skimt OL 15.50   11.09  
  Anna Strøm Juliussen Sandefjord OK 10.48   7.36  
  Eline Kravdal Gjø-Vard OL 15.05   10.37  
  Tuva Lundsrud OK Moss 16.08   11.21  
  Sigrid Moen Ås-NMBU Orientering ikke startet      
  Wilma Moen Ås-NMBU Orientering ikke startet      

D 11-12

2 080 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jenny Danevad Fredrikstad SK 18.46   9.01  
2 Helene Scheele Nydalens SK 20.08 +1.22 9.40  
3 Minna Sofie Wingstedt Halden SK 22.52 +4.06 10.59  
4 Wilma Evensen OL Tønsberg og omegn 26.13 +7.27 12.36  
5 Emma Aune Jakobsen OK Moss 30.56 +12.10 14.52  
6 Elise Renard Kongsberg OL 31.53 +13.07 15.19  
7 Sigrid Fugleneb Aamand Idrettslaget Dyre Vaa 32.22 +13.36 15.33  
8 Synne Schei Danevad Ås-NMBU Orientering 37.17 +18.31 17.55  
9 Eiril Erlien Solerød Gjø-Vard OL 37.51 +19.05 18.11  
10 Malin Husebye Aamodt Fredrikstad SK 39.41 +20.55 19.04  
11 Sofie Holm Nedrebø OK Moss 39.56 +21.10 19.11  
12 Ida Kristine Bue OL Tønsberg og omegn 41.17 +22.31 19.50  
13 Astrid Reusch Heming Orientering 42.12 +23.26 20.17  
14 Abelone Josefine Axelson Eiker OL 43.22 +24.36 20.50  
15 Eline Noelia Larsen Varteig OL 43.38 +24.52 20.58  
16 Tuva Berger Gjelstad Oppsal Orientering 44.43 +25.57 21.29  
17 Marte Eger Kongsberg OL 45.21 +26.35 21.48  
18 Iben Johansen-Barli Oppsal Orientering 47.47 +29.01 22.58  
19 Erle Pedersen Wetterhus OK Moss 49.34 +30.48 23.49  
20 Betina Arnesen Fredrikstad SK 50.21 +31.35 24.12  
21 Charlotte Hopsnes Fossum IF 50.54 +32.08 24.28  
22 Silje Andresen Skotte Fossum IF 54.23 +35.37 26.08  
23 Daniella Gjone Sandefjord OK 55.17 +36.31 26.34  
24 Erle Elise Wold OK Moss 56.01 +37.15 26.55  
25 Kinga Banfi Ås-NMBU Orientering 1.13.04 +54.18 35.07  
  Alma Rygh Holten Nydalens SK diskvalifisert      
  Malin Gjetanger Måren OK ikke startet      

D 11-12N

1 470 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Selma Aure Skogedal Asker Skiklubb 11.22   7.43  
2 Randi Fugleneb Aamand Idrettslaget Dyre Vaa 16.34 +5.12 11.16  
3 Ine Marie Fagerland Sturla, IF 17.00 +5.38 11.33  
4 Synne Kjernsmo Asker Skiklubb 23.04 +11.42 15.41  
5 Julie Wold Sturla, IF 24.05 +12.43 16.22  

D 13-14

2 700 m, 40 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anna Taksdal Ganddal IL 20.11   7.28  
2 Maja Mo Hjelseth Nydalens SK 22.40 +2.29 8.23  
3 Marie Scheele Nydalens SK 22.54 +2.43 8.28  
4 Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK 23.12 +3.01 8.35  
5 Marie Kravdal Gjø-Vard OL 23.23 +3.12 8.39  
6 Ingeborg Roll Mosland Oppsal Orientering 24.36 +4.25 9.06  
7 Synne Sandven Notodden OL 24.50 +4.39 9.11  
8 Marte Hox Brynildsen Fredrikstad SK 25.26 +5.15 9.25  
8 Marte Lillegraven Langsæter Trøsken IL 25.26 +5.15 9.25  
10 Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 26.55 +6.44 9.58  
11 Astrid Ytterbø Asker Skiklubb 27.26 +7.15 10.09  
12 Signe Holo Fossum IF 28.03 +7.52 10.23  
13 Ingrid Pedersen Holmskau Trøsken IL 28.52 +8.41 10.41  
14 Pauline Myklebust IL Koll 28.53 +8.42 10.41  
15 Mari Aarseth Nydalens SK 29.28 +9.17 10.54  
16 Erika Lind-Larsen OK Moss 31.20 +11.09 11.36  
17 Nora Christine Hansen Asker Skiklubb 32.19 +12.08 11.58  
18 Sofie Solheim Undeberget Oppsal Orientering 32.25 +12.14 12.00  
19 Maren Aure Skogedal Asker Skiklubb 33.00 +12.49 12.13  
20 Sigrid Schmitt Gran Halden SK 33.12 +13.01 12.17  
21 Sigrid Hauge Sarpsborg OL 33.45 +13.34 12.29  
22 Ingrid Johansen-Barli Oppsal Orientering 34.57 +14.46 12.56  
23 Karin Halsaa Dolven Asker Skiklubb 35.49 +15.38 13.15  
24 Hanna Spangberg Konnerud IL 36.46 +16.35 13.37  
25 Nora Sørberg Raumar Orientering 36.52 +16.41 13.39  
26 Maren Henriksen Vang OL 38.09 +17.58 14.07  
26 Julie Brenås Varteig OL 38.09 +17.58 14.07  
28 Elma Sagli Gudim Indre Østfold OK 38.43 +18.32 14.20  
29 Sara Martini Asker Skiklubb 39.13 +19.02 14.31  
30 Silje Ruud Fossheim Asker Skiklubb 42.43 +22.32 15.49  
31 Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 43.26 +23.15 16.05  
32 Marthe Graff-Wiik Sturla, IF 43.49 +23.38 16.13  
33 Johanne Moen Ås-NMBU Orientering 44.45 +24.34 16.34  
34 Anne Østvold Heming Orientering 46.05 +25.54 17.04  
35 Synne Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering 47.25 +27.14 17.33  
36 Johanne Storhaug Konnerud IL 47.49 +27.38 17.42  
37 Mari Kalleson Oppsal Orientering 54.37 +34.26 20.13  
38 Inger Anne Svendsby Braarud Halden SK 1.22.47 +1.02.36 30.39  
39 Mari Ovidia Ranestad Hamar OK 1.23.49 +1.03.38 31.02  
  Selma Størmer-Antonsen Nydalens SK brutt      

D 13-16C

2 230 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Åse Valero Kjerkreit Halden SK 41.59   18.49  
2 Ane Kristine Eid Kongsberg OL 48.06 +6.07 21.34  
3 Josefin Eylertsen Halden SK 56.12 +14.13 25.12  
4 Amalie Skjønhaug Fet OL 1.05.22 +23.23 29.18  
  Sandra Sofie Tømt IL Imås diskvalifisert      

D 15-16

3 620 m, 42 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 30.06   8.18  
2 Vilde Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 31.07 +1.01 8.35  
3 Pia Young Vik Nydalens SK 31.51 +1.45 8.47  
4 Mille Vasshaug Jægtvik Konnerud IL 33.16 +3.10 9.11  
5 Birgit Dorthea Kleppa Madslien Lillehammer OK 35.20 +5.14 9.45  
6 Emma Sofie Steinsland Fredrikstad SK 35.46 +5.40 9.52  
7 Alva Marika Niklasson Kolbotn og Skimt OL 36.43 +6.37 10.08  
8 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 39.13 +9.07 10.50  
9 Eline Schjerven Lardal OL 39.22 +9.16 10.52  
10 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 40.27 +10.21 11.10  
11 Mina Akiko Johnsen Sturla, IF 41.00 +10.54 11.19  
12 Mari Eidsmo Freidig 41.09 +11.03 11.22  
13 Marie Saugestad Nydalens SK 41.26 +11.20 11.26  
14 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 41.38 +11.32 11.30  
15 Anine Kjørholt Lie Porsgrunn OL 41.41 +11.35 11.30  
16 Ingvild Gustafsson Kongsberg OL 41.45 +11.39 11.31  
17 Kristine Bog Vikane Fana IL 42.07 +12.01 11.38  
18 Martine Skjelsvik Lillehammer OK 43.06 +13.00 11.54  
19 Konstanse Moholth Kongsberg OL 43.47 +13.41 12.05  
20 Heidi Kristina Sebjørnsen Fossum IF 45.01 +14.55 12.26  
21 Ida Marie Flågen Heming Orientering 45.03 +14.57 12.26  
22 Sigrid Nermoen Østmarka OK 45.22 +15.16 12.31  
23 Klara Graversen IL BUL-Tromsø 45.40 +15.34 12.36  
24 Frida Hovgaard Eisvang OK Moss 46.43 +16.37 12.54  
25 Kristin Lundanes Emblem IL 48.58 +18.52 13.31  
26 Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF 49.07 +19.01 13.34  
27 Emma Visted-Hansen Gjø-Vard OL 49.54 +19.48 13.47  
28 Marie Kvarme Sturla, IF 51.17 +21.11 14.10  
29 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 51.56 +21.50 14.20  
30 Dina Torgersen Stavanger Orienteringsklubb 52.00 +21.54 14.21  
31 Julie Sophie Wold OK Moss 52.01 +21.55 14.22  
32 Signe Strand Gulbrandsen Fredrikstad SK 52.02 +21.56 14.22  
33 Hedda Spangberg Konnerud IL 54.40 +24.34 15.06  
34 Maria Grovan OL Tønsberg og omegn 54.59 +24.53 15.11  
35 Ragnhild Blom-Hagen Fossum IF 55.12 +25.06 15.14  
36 Mari Øverby Kongsberg OL 55.14 +25.08 15.15  
37 Lise Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 55.28 +25.22 15.19  
38 Katrine Bjordal Veggan Oppsal Orientering 55.45 +25.39 15.24  
39 Astrid Rognstad Hadeland OL 55.49 +25.43 15.25  
40 Emma Helene Olsen Halden SK 59.21 +29.15 16.23  
41 Lerke Hjelseth OL Tønsberg og omegn 1.04.06 +34.00 17.42  
  Hannah Syrdal Øen Heming Orientering diskvalifisert      
  Mari Brende Fossum IF ikke startet      

D 15-16B

2 700 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anne Maren Eidsten Sturla, IF 26.50   9.56  
2 Anne Frøisland Vang OL 35.22 +8.32 13.05  
3 Amanda Axelson Eiker OL 54.09 +27.19 20.03  
4 Hedda Kind Kjellevold Modum OL 1.31.45 +1.04.55 33.58  

D 17-A kort

3 730 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Linda Solberg Fredrikstad SK 35.53   9.37  
2 Cassie Trewin Tyrving IL 41.13 +5.20 11.03  
3 Kjersti Fuglseth Olsen Asker Skiklubb 42.07 +6.14 11.17  
4 Marit Owren Nydalens SK 43.06 +7.13 11.33  
5 Kristin Ottesen Fredrikstad SK 45.31 +9.38 12.12  
6 Camilla Öhman NTNUI 49.11 +13.18 13.11  
7 Ina Catharina Storrønning Ås-NMBU Orientering 49.56 +14.03 13.23  
8 Trine D. Kihle NTNUI 52.14 +16.21 14.00  
9 Stine Njåstein Tyrving IL 1.00.15 +24.22 16.09  
10 Silje Carlsen Sturla, IF 1.04.08 +28.15 17.11  
11 Kjersti Myhre Kongsberg OL 1.10.04 +34.11 18.47  
12 Silje Slungaard Tyrving IL 1.12.47 +36.54 19.30  

D 17-B

3 190 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Inger Svaland OL Vallset/Stange 42.26   13.18  
2 Kari Lund Nittedal OL 44.32 +2.06 13.57  
3 Frida van Megen Oppsal Orientering 48.18 +5.52 15.08  
4 Marte Bjørke Sollien OL Toten-Troll 55.27 +13.01 17.22  
5 Ellen Akiko Horni-Johnsen Sturla, IF 57.25 +14.59 17.59  
6 Sigrun Gjone Sandefjord OK 57.43 +15.17 18.05  
7 Gro Ellegaard Vang OL 59.33 +17.07 18.40  
8 Ina Blågestad Indre Østfold OK 1.02.33 +20.07 19.36  
9 Linnea Evensen OL Tønsberg og omegn 1.02.55 +20.29 19.43  
10 Judit Banfi Ås-NMBU Orientering 1.03.51 +21.25 20.00  
11 Beate Undeberget Oppsal Orientering 1.04.48 +22.22 20.18  
12 Britt Stine Strand Fredrikstad SK 1.05.39 +23.13 20.34  
13 Cecilie Wærp Hauge Nydalens SK 1.12.31 +30.05 22.43  
14 Hanne Brende Fossum IF 1.13.47 +31.21 23.07  
15 Hilde Moholth Kongsberg OL 1.22.38 +40.12 25.54  
16 Therese Nilsen IL Imås 1.40.33 +58.07 31.31  
  Veronica Elena Svindseth Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert      
  Anne Berg Gjølberg Larvik OK diskvalifisert      
  Tanja Appenzeller Fossum IF diskvalifisert      
  Eldrid Odden Otterlei Østmarka OK diskvalifisert      
  Heidi Eriksen Larvik OK diskvalifisert      

D 17-C

2 230 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Eirill Dalan Røyken OL 39.15   17.36  
2 Anne-Marthe Hansen Fet OL 53.45 +14.30 24.06  
3 Kari Berg Larvik OK 1.02.27 +23.12 28.00  
4 Ping Ouyang Østmarka OK 1.22.04 +42.49 36.48  
5 Nina Eidsten Sturla, IF 1.22.09 +42.54 36.50  
  Inger-Helene Carlsen Sturla, IF diskvalifisert      
  Hege Andersen IL Koll ikke startet      

D 17-N

2 500 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tina Bjørnstad Raumar Orientering 40.42   16.16  
2 Nina Irene Guttormsen Sørum Skien OK 45.32 +4.50 18.12  

D 21-A

4 000 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sofie Aarnes Nydalens SK 39.40   9.55  
2 Linnea Olofsson Kongsberg OL 40.34 +0.54 10.08  
3 Karoline Andersen Tyrving IL 44.13 +4.33 11.03  
4 Solveig Sletner Røyken OL 47.20 +7.40 11.50  
5 Aina Viena Ringerike OL 51.42 +12.02 12.55  
6 Marianne Bakken Nydalens SK 51.59 +12.19 12.59  
7 Kristine Ausen Porsgrunn OL 53.39 +13.59 13.24  
8 Selma Kristiansen OK Moss 55.28 +15.48 13.52  
9 Kristine Grønlund Ringerike OL 56.48 +17.08 14.12  
10 Tonje Kvamme Dahl Ringerike OL 57.38 +17.58 14.24  
11 Hege Holth Rekaa Røyken OL 1.03.32 +23.52 15.53  
12 Stefani Popova Hadeland OL 1.04.28 +24.48 16.07  
13 Anne Marthe Peveri Eiker OL 1.04.38 +24.58 16.09  
14 Greta Dimitrova Sever 1.04.47 +25.07 16.11  
  Helena Åsberg Sarpsborg OL ikke startet      
  Silje Borge Hovi Skien OK ikke startet      

D 35-

4 000 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tonje Rasmussen OL Tønsberg og omegn 40.11   10.02  
2 Marie Rygh Holten Nydalens SK 45.48 +5.37 11.27  
3 Jannicke Ødegård OL Tønsberg og omegn 48.24 +8.13 12.06  
4 Heidi Vogt Østmarka OK 55.21 +15.10 13.50  
5 Frida Guerrero Nydalens SK 58.57 +18.46 14.44  
6 Ellen Strøm Juliussen Sandefjord OK 59.10 +18.59 14.47  
7 Lene Margrethe Sætaberget Lunderseter IL 1.03.14 +23.03 15.48  
8 Lina Undrum Mariussen Oppsal Orientering 1.03.18 +23.07 15.49  
9 Lea Taraldsvik Varteig OL 1.26.46 +46.35 21.41  
10 Helena Granberg Østmarka OK 1.32.40 +52.29 23.10  
  Kristin Sletner IL GeoForm diskvalifisert      

D 40-

4 000 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingrid Kronborg Bronebakk Halden SK 35.59   8.59  
2 Karin Skedsmo Danevad Fredrikstad SK 39.35 +3.36 9.53  
3 Elin Bjerva Larvik OK 41.24 +5.25 10.21  
4 Heidi Stokseth Halden SK 43.12 +7.13 10.48  
5 Karoline Bredland Kongsberg OL 44.41 +8.42 11.10  
6 Astrid Kravdal Gjø-Vard OL 44.42 +8.43 11.10  
7 Ann-Kristin Stokke Ås-NMBU Orientering 46.29 +10.30 11.37  
8 Heidi Tronbøl Fet OL 47.23 +11.24 11.50  
9 Guro Bryggen Halden SK 48.31 +12.32 12.07  
10 Lene Sandvik Halden SK 53.39 +17.40 13.24  
11 Liv Schjerven Lardal OL 58.23 +22.24 14.35  
12 Kari Strand Kongsberg OL 1.00.44 +24.45 15.11  
  Anja Wingstedt Halden SK diskvalifisert      
  Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering ikke startet      

D 45-

3 850 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Katja Mjøsund Nydalens SK 35.42   9.16  
2 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 36.20 +0.38 9.26  
3 Ellen Kathrine Svendsby Halden SK 37.47 +2.05 9.48  
4 Berit Sofie Wiklund Nydalens SK 37.51 +2.09 9.49  
5 Karianne Strømme Varegg Fleridrett 38.56 +3.14 10.06  
6 Ellen Aure Skogedal Asker Skiklubb 45.54 +10.12 11.55  
7 Bodil Nordenström Fossum IF 48.18 +12.36 12.32  
8 Else Kari Nordli Scheele Nydalens SK 48.49 +13.07 12.40  
9 Audrun Utskarpen IL GeoForm 48.54 +13.12 12.42  
10 Linda M. Torper Bystrøm Indre Østfold OK 49.01 +13.19 12.43  
11 Anne Urset IL BUL-Tromsø 53.33 +17.51 13.54  
12 Arnhild Krogh Oppsal Orientering 54.18 +18.36 14.06  
13 Ann Elin Flågen Heming Orientering 54.22 +18.40 14.07  
14 Cathrine Lillestrand Trøsken IL 56.17 +20.35 14.37  
15 Anne Nilsen Ås-NMBU Orientering 57.53 +22.11 15.02  
16 Elin Kalleson Oppsal Orientering 59.31 +23.49 15.27  
17 Ellen Gustafsson Kongsberg OL 1.00.29 +24.47 15.42  
18 Katrine Bakke Fossum IF 1.00.47 +25.05 15.47  
19 Anna Karlqvist IL BUL-Tromsø 1.01.34 +25.52 15.59  
20 Kristin Eger Kongsberg OL 1.05.00 +29.18 16.52  
21 Heidi Bjordal Oppsal Orientering 1.10.19 +34.37 18.15  
22 Rikke Kristin Gåsholt Hedrum OL 1.13.59 +38.17 19.12  
23 Margrethe Roalsø Sandnes IL (Rogaland) 1.17.04 +41.22 20.01  
24 Eli Ringstad Lien Gjø-Vard OL 1.19.18 +43.36 20.35  
25 Kristin Falk Fossum IF 1.32.51 +57.09 24.07  
26 Hanne Marthe Østvold Heming Orientering 1.43.40 +1.07.58 26.55  
  Sara Mathisen Porsgrunn OL diskvalifisert      
  Maiken Skirstad Mo Nydalens SK ikke startet      
  Ingunn Berget Ås-NMBU Orientering ikke startet      

D 50-

3 310 m, 41 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Isa Heggedal Konnerud IL 34.13   10.20  
2 Marianne Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 35.23 +1.10 10.41  
3 Hilda Øfsthus Asker Skiklubb 36.15 +2.02 10.57  
4 Hege Feiring Tyrving IL 36.44 +2.31 11.05  
5 Maria Jonsson Nydalens SK 36.48 +2.35 11.07  
6 Jorun Ruud Asker Skiklubb 37.51 +3.38 11.26  
7 Kjersti Holt Hanssen Måren OK 37.52 +3.39 11.26  
8 Anne-Kristin Kvamme Ringerike OL 39.31 +5.18 11.56  
9 Hanne Lerche Raadal Halden SK 39.50 +5.37 12.02  
10 Aud Ellen Brevik Sturla, IF 40.16 +6.03 12.09  
11 Tove Heimdal Konnerud IL 40.46 +6.33 12.18  
12 Ingrid Kvistad Kongsberg OL 41.16 +7.03 12.28  
13 Unn Mette Klopbakken Snertingdal IF Orientering 41.42 +7.29 12.35  
14 Kari Madslien Nydalens SK 42.23 +8.10 12.48  
15 Mona Lome Hamar OK 42.36 +8.23 12.52  
16 Hege Solerød Gjø-Vard OL 43.30 +9.17 13.08  
17 Hilde Vassend Porsgrunn OL 43.53 +9.40 13.15  
18 Wenche Lindløv Sarpsborg OL 44.13 +10.00 13.21  
19 Marianne Njåstein Tyrving IL 44.31 +10.18 13.26  
20 Torunn Økern Jensen Ringerike OL 44.54 +10.41 13.33  
21 Ingeborg Øderud Bækkelagets SK 45.28 +11.15 13.44  
22 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 48.11 +13.58 14.33  
23 Kristin Sandven Notodden OL 48.42 +14.29 14.42  
24 Ida Syversen Røyken OL 49.32 +15.19 14.57  
25 Emma Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 50.25 +16.12 15.13  
26 Toini Skyttersæter Konnerud IL 51.11 +16.58 15.27  
27 Tove Aasheim Varegg Fleridrett 54.17 +20.04 16.23  
28 Tone Karina Ingesen Sarpsborg OL 54.24 +20.11 16.26  
29 Kathrine Lunøe Nydalens SK 59.11 +24.58 17.52  
30 Ida Vår Kierulf Larvik OK 1.00.50 +26.37 18.22  
31 Hege Wang Lillomarka OL 1.02.30 +28.17 18.52  
32 Anne Karin Thorstensen Oppsal Orientering 1.03.28 +29.15 19.10  
33 Maria Torgersen Bækkelagets SK 1.03.35 +29.22 19.12  
34 Mette Spangberg Konnerud IL 1.05.10 +30.57 19.41  
35 Marianne Reusch Heming Orientering 1.11.54 +37.41 21.43  
36 Charlotte Skourup Sturla, IF 1.14.18 +40.05 22.26  
37 Eldri Holo Fossum IF 1.15.43 +41.30 22.52  
38 Merete Undeland Sturla, IF 1.24.29 +50.16 25.31  
39 Katrine Holen Østmarka OK 1.29.18 +55.05 26.58  
  Anniken Ausen Porsgrunn OL diskvalifisert      
  Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme Sturla, IF diskvalifisert      
  Sigrun Hernes Ytterbø Asker Skiklubb ikke startet      
  Karen Johanne Strømstad Bækkelagets SK ikke startet      
  Marianne Myklebust Hamar OK ikke startet      
  Maria Persson Asker Skiklubb ikke startet      
  Gro Sandstad Eidsmo Freidig ikke startet      

D 55-

3 310 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tove Strand Måren OK 35.56   10.51  
2 Kjersti Rønning Hamar OK 36.55 +0.59 11.09  
3 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 40.41 +4.45 12.17  
4 Runa Skyttersæter Heming Orientering 41.29 +5.33 12.31  
5 Kjersti Skantze Tyrving IL 41.47 +5.51 12.37  
6 Sille Winsnes Ås-NMBU Orientering 42.41 +6.45 12.53  
7 Kjersti Hov Fossum IF 42.57 +7.01 12.58  
8 Vanja Staff OL Toten-Troll 43.31 +7.35 13.08  
9 Else Grandal Tyrving IL 43.37 +7.41 13.10  
10 Marianne Hjermstad Fossum IF 45.03 +9.07 13.36  
11 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 46.48 +10.52 14.08  
12 Veslemøy Solberg Konnerud IL 50.09 +14.13 15.09  
13 Trude Fixdal IL Koll 51.51 +15.55 15.39  
14 Hilde Storløkken Kongsberg OL 52.29 +16.33 15.51  
15 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 52.49 +16.53 15.57  
16 Magnhild T. Mølnvik Fossum IF 52.57 +17.01 15.59  
17 Frøy Grøndahl Lillomarka OL 53.21 +17.25 16.07  
18 Ingrid Nermoen Østmarka OK 53.49 +17.53 16.15  
19 Unni Rye Asker Skiklubb 59.46 +23.50 18.03  
20 Ann Katrin Olsen Asker Skiklubb 1.00.10 +24.14 18.10  
21 Anne Dahl Nydalens SK 1.02.23 +26.27 18.50  
22 Gro Hege Ludvigsen Måren OK 1.04.54 +28.58 19.36  
23 Tove Evensen Mathisen Porsgrunn OL 1.10.11 +34.15 21.12  
24 Ellen-Christine Koren Ås-NMBU Orientering 1.11.33 +35.37 21.36  
25 Kristin Fleisje Nittedal OL 1.17.15 +41.19 23.20  
26 Ingrid Tveite Ås-NMBU Orientering 1.20.45 +44.49 24.23  
27 Anna Göhlman Tyrving IL 1.23.47 +47.51 25.18  
  Randi Nicolaisen Asker Skiklubb diskvalifisert      
  Monica Nordbrøden Halden SK diskvalifisert      
  Ann Karin Tjørhom Ganddal IL diskvalifisert      
  Solveig Sikkeland Tyrving IL ikke startet      

D 60-

2 900 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Helga Haverstad Lierbygda OL 39.29   13.36  
2 Anne Julsrud Haugen Halden SK 43.01 +3.32 14.50  
3 Wenche Hultgreen Tyrving IL 43.21 +3.52 14.56  
4 Mona Bugge Haug OL Vallset/Stange 45.57 +6.28 15.50  
5 Grete Berge Owren Freidig 46.50 +7.21 16.08  
6 Gunhild Hennum Lierbygda OL 46.54 +7.25 16.10  
7 Aase Løvland Kolbotn og Skimt OL 50.35 +11.06 17.26  
8 Gunn Astrid Jakobsen Fredrikstad SK 54.53 +15.24 18.55  
9 Anne Sørum Indre Østfold OK 1.07.35 +28.06 23.18  
10 Anne-Elise Jensrud Edstrøm Oppsal Orientering 1.14.08 +34.39 25.33  
  Turid Ødegård OL Tønsberg og omegn diskvalifisert      
  Grete Berntsen Måren OK diskvalifisert      
  Grete S B Hovi Skien OK ikke startet      
  Ellen Marie Turter Nydalens SK ikke startet      
  Reidunn Hallan Lillomarka OL ikke startet      

D 65-

2 900 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Gabriella Axelsson Idefjordens SK 44.56   15.29  
2 Emma Grete Feyling Haare Konnerud IL 53.50 +8.54 18.33  
3 Inger Tiltnes Tyrving IL 1.05.06 +20.10 22.26  
4 Anne-Berit Rasmussen OL Tønsberg og omegn 1.06.13 +21.17 22.50  
5 Elle M. Melbye Heming Orientering 1.07.51 +22.55 23.23  
6 Lis Dæhli Løten o-lag 1.14.08 +29.12 25.33  
  Kari Undrum Elverum OK diskvalifisert      
  Helga Peveri Eiker OL diskvalifisert      
  Aud Kjemperud Eiker OL diskvalifisert      
  Ingeborg Bakken Måren OK brutt      

D 70-

2 550 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Liv Feiring Hamar OK 41.35   16.18  
2 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 56.40 +15.05 22.13  
3 Gerd Langseth Larvik OK 58.06 +16.31 22.47  
4 Inger Halck Måren OK 58.57 +17.22 23.07  
5 Kari Vikerhaugen Odal OL - Orientering 1.08.44 +27.09 26.57  
6 Bodil Berby Trøsken IL 1.10.53 +29.18 27.47  
7 Gry Bruland Vråle Sturla, IF 1.11.22 +29.47 27.59  
8 Anne Marit Færden Kolbotn og Skimt OL 1.16.14 +34.39 29.53  
  Gunn Kari Hygen Freidig ikke startet      

D 75-

2 550 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Birgitte Bekkelund Røyken OL 49.06   19.15  
2 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 1.07.40 +18.34 26.32  
3 Inger Lise Bjordal Oppsal Orientering 1.15.50 +26.44 29.44  
4 Aase Tove Golden Måren OK 1.17.05 +27.59 30.13  
5 Aud Margret Kirkhorn Måren OK 1.30.03 +40.57 35.18  
  Hjørdis Øvreås Botne SK diskvalifisert      

D 80-

2 550 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Unni Dirro Bøhlerengen Måren OK 57.01   22.21  
2 Johanna Ytterbøl Gimle IF 1.06.01 +9.00 25.53  
  Unni Drage Haugerud IF ikke startet      

H -10

1 420 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
  Iver Aarseth Nydalens SK 11.51   8.20  
  Trym Breimo OK Moss 20.31   14.26  
  Jakob Bredland Eid Kongsberg OL 12.23   8.43  
  Mathias Bredland Eid Kongsberg OL 10.38   7.29  
  Halvor Ek Hedlund Trøsken IL 22.11   15.37  
  Sander Agnalt Heggenes Trøsken IL 47.39   33.33  
  Kristian Kaiser Sturla, IF 16.27   11.35  
  Rasmus Mjøsund Nydalens SK 12.44   8.58  
  Pål Moen Ås-NMBU Orientering 28.53   20.20  
  Ole Jacob Myklebust IL Koll 18.38   13.07  
  Gaute Fuglseth Olsen Asker Skiklubb 32.34   22.56  
  Mathis Renard Kongsberg OL 12.43   8.57  
  Isak Solberg Fredrikstad SK 11.22   8.00  
  Sondre Strømberg Fredrikstad SK 15.30   10.54  
  Johan Fredrik Svendsby Braarud Halden SK 16.03   11.18  
  Ville Emil Wingstedt Halden SK 10.06   7.06  
  Simen Ånensen Oppsal Orientering 15.53   11.11  
  Simen Ånensen Oppsal Orientering ikke startet      

H 11-12

2 080 m, 35 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Erlend Sommerhein Fossum IF 17.43   8.31  
2 Magnus Sigurdsson Stokke IL 21.24 +3.41 10.17  
3 Boye Wangensteen Lillomarka OL 24.32 +6.49 11.47  
4 Syver Strand Gulbrandsen Fredrikstad SK 25.53 +8.10 12.26  
5 Ask Felland Sætnan Fossum IF 29.03 +11.20 13.57  
6 Simen Dalen Eriksen Asker Skiklubb 29.09 +11.26 14.00  
7 Henrik Elias Sebjørnsen Fossum IF 29.44 +12.01 14.17  
8 Magnus Svaland Dale OL Vallset/Stange 30.12 +12.29 14.31  
9 Sigve Nygård Fagervold Asker Skiklubb 30.49 +13.06 14.48  
10 Selmer Løken OK Moss 30.59 +13.16 14.53  
11 Hans Mathias Økern Hågård Konnerud IL 31.26 +13.43 15.06  
12 Jonas Alstad Frol IL 32.53 +15.10 15.48  
13 Henrik Harstad Kolbotn og Skimt OL 33.20 +15.37 16.01  
14 Anders Hovgaard Eisvang OK Moss 33.25 +15.42 16.03  
15 Gaute Skjønhaug Fet OL 34.24 +16.41 16.32  
16 Erlend Hellerud Øpstad Asker Skiklubb 35.20 +17.37 16.59  
17 Jan Olav Bergan Kongsberg OL 35.34 +17.51 17.05  
18 Jon Strand Kongsberg OL 36.49 +19.06 17.42  
19 Eskil Pehrsen-Lunde Sarpsborg OL 37.10 +19.27 17.52  
20 Håkon Lillegraven Langsæter Trøsken IL 38.16 +20.33 18.23  
21 Nikolai Teslo Hadeland OL 38.54 +21.11 18.42  
22 Eskil Olaussen Oppsal Orientering 41.01 +23.18 19.43  
23 Arne Biseth Kongsberg OL 42.40 +24.57 20.30  
24 Tore Lind-Larsen OK Moss 43.22 +25.39 20.50  
25 Olav Solheim Undeberget Oppsal Orientering 45.57 +28.14 22.05  
26 Gunnar Bjerva Ås-NMBU Orientering 48.15 +30.32 23.11  
27 Henrik Mathisen OL Tønsberg og omegn 48.59 +31.16 23.32  
28 Theo Winsents Sæter Nydalens SK 49.14 +31.31 23.40  
29 Tollef Tjentland Lardal OL 50.28 +32.45 24.15  
30 Alfred Nikolaisen Oppsal Orientering 50.47 +33.04 24.24  
31 Brage Fuglseth Olsen Asker Skiklubb 51.53 +34.10 24.56  
32 Olaf Blom-Hagen Fossum IF 1.13.56 +56.13 35.32  
  Brage Kristiansen OK Moss diskvalifisert      
  Josef Öhman Gjø-Vard OL diskvalifisert      
  Lars Flaskerud OL Toten-Troll utenfor konkurranse      
  Jesper Vonen Svae Sarpsborg OL ikke startet      
  Kristian Kaupang Lye Larvik OK ikke startet      

H 11-12N

1 470 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Alvar Evensen OK Moss 12.23   8.25  
2 Karl Rein Rådahl Tyrving IL 15.27 +3.04 10.30  
3 Aksel Johan Sandvik Halden SK 15.51 +3.28 10.46  

H 13-14

2 790 m, 35 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Emil Husebye Aamodt Fredrikstad SK 21.27   7.41  
2 Sondre Olaussen Oppsal Orientering 21.57 +0.30 7.52  
3 Gabriel Gjone Sandefjord OK 23.32 +2.05 8.26  
4 Henrik Julian Fontes Aarbu Varteig OL 23.47 +2.20 8.31  
5 Lukas Jones Arnesen Heming Orientering 26.16 +4.49 9.24  
6 Mathias Linløkken Østmarka OK 26.18 +4.51 9.25  
7 Magnus Alstad Frol IL 26.30 +5.03 9.29  
8 Even Lien Gjø-Vard OL 26.35 +5.08 9.31  
9 Per Noah Sommerhein Nydalens SK 27.57 +6.30 10.01  
10 Vebjørn Emil Blindheim Lillomarka OL 28.00 +6.33 10.02  
11 Simen Gløgård Stensrud Nittedal OL 28.48 +7.21 10.19  
12 Tobias Tronbøl Lium IL Koll 30.26 +8.59 10.54  
13 Erlend Otterlei Østmarka OK 31.33 +10.06 11.18  
14 Christoffer Ånensen Oppsal Orientering 31.43 +10.16 11.22  
15 Jakob A. Gjedebo Oppsal Orientering 32.30 +11.03 11.38  
16 Mats Johnsen Sturla, IF 33.16 +11.49 11.55  
17 Sebastian Bøhn-Bryntesen Halden SK 33.50 +12.23 12.07  
18 Henrik Repstad Storemyr IL Hauken 35.07 +13.40 12.35  
19 Vetle Frydenlund Norling Nydalens SK 37.36 +16.09 13.28  
20 Mathias Axelson Eiker OL 38.52 +17.25 13.55  
21 Johannes Bjørke Sollien OL Toten-Troll 39.01 +17.34 13.59  
22 Sindre Mathisen OL Tønsberg og omegn 42.25 +20.58 15.12  
23 Martin Bryggen Halden SK 42.54 +21.27 15.22  
24 Magnus Skourup Rognebakke Sturla, IF 45.16 +23.49 16.13  
25 Amund Flaskerud OL Toten-Troll 46.46 +25.19 16.45  
26 Birk Breimo OK Moss 50.00 +28.33 17.55  
27 Lars Emil Bue OL Tønsberg og omegn 51.58 +30.31 18.37  
28 Sverre Sandvik Halden SK 59.46 +38.19 21.25  
29 Sigurd Størmer-Antonsen Nydalens SK 1.03.13 +41.46 22.39  
30 Erlend Bakke Fossum IF 1.05.31 +44.04 23.28  
31 Einar Østvold Heming Orientering 1.13.35 +52.08 26.22  
32 Jens Wold Sturla, IF 1.15.27 +54.00 27.02  
33 Vilhelm Svarød Idd Sportsklubb 1.33.10 +1.11.43 33.23  
  Mikkel Rastad Asker Skiklubb diskvalifisert      
  Henrik Kaiser Sturla, IF diskvalifisert      
  Martin Christoffer Borg IL Koll ikke startet      
  Audun Nordby Fredrikstad SK ikke startet      

H 13-16C

2 230 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Balder Hasvik Larsen Halden SK 31.52   14.17  
2 Linus Mjøsund Nydalens SK 32.41 +0.49 14.39  
3 Isak Fagerland Sturla, IF 33.27 +1.35 15.00  
4 Mikkel Aasness Odal OL - Orientering 38.21 +6.29 17.11  
5 Christoffer Gzyl OK Moss 38.44 +6.52 17.22  
6 Sivert Finstad Fredrikstad SK 40.05 +8.13 17.58  
7 Fredrik Pytten Torridal IL 56.19 +24.27 25.15  

H 13-16N

2 500 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jakob Tungesvik Høstmark OK Moss 46.52   18.44  

H 15-16

4 190 m, 55 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hans Urset IL BUL-Tromsø 34.35   8.15  
2 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 34.59 +0.24 8.20  
3 Sivert Poppe Fredrikstad SK 35.02 +0.27 8.21  
4 Sigurd Saxe Sandvik Halden SK 36.32 +1.57 8.43  
5 Alfred Bjørnerød OK Moss 36.39 +2.04 8.44  
6 Adam Conway Kongsberg OL 36.42 +2.07 8.45  
7 Tobias Mathisen Porsgrunn OL 36.59 +2.24 8.49  
8 Johan Eger Kongsberg OL 37.33 +2.58 8.57  
9 Andreas Dale Bergens TF 38.39 +4.04 9.13  
10 Christian Fredrik Borg IL Koll 38.51 +4.16 9.16  
11 Mikael Birkelund Asker Skiklubb 39.05 +4.30 9.19  
12 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 39.10 +4.35 9.20  
13 Philip Lehmann Romøren Fossum IF 39.38 +5.03 9.27  
14 Sondre Ladim OK Moss 40.14 +5.39 9.36  
15 Ask Olaussen Oppsal Orientering 41.13 +6.38 9.50  
16 Herman Lien Backstrøm Halden SK 41.28 +6.53 9.53  
17 Gaute Bergan Nydalens SK 41.55 +7.20 10.00  
17 Vegard Ranestad Hamar OK 41.55 +7.20 10.00  
19 Henrik Kaupang Lye Larvik OK 42.04 +7.29 10.02  
20 Simen Aure Skogedal Asker Skiklubb 42.44 +8.09 10.11  
21 Martin Nøkleby Melling Ringerike OL 43.08 +8.33 10.17  
22 Lars Lien Gjø-Vard OL 44.13 +9.38 10.33  
23 Thomas Blomkvist Fredrikstad SK 44.28 +9.53 10.36  
24 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 44.31 +9.56 10.37  
25 Benjamin Gjone Sandefjord OK 44.38 +10.03 10.39  
26 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 44.53 +10.18 10.42  
27 Ludvik Sæther Fredrikstad SK 45.06 +10.31 10.45  
28 Aleksander Jørgensen Haugesund IL Orientering 45.39 +11.04 10.53  
29 Fridtjof Reusch Heming Orientering 46.04 +11.29 10.59  
30 Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL 47.13 +12.38 11.16  
31 Birk Felland Sætnan Fossum IF 47.40 +13.05 11.22  
32 Arne Jacob Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 48.14 +13.39 11.30  
33 Sigurd Rødnes Oppsal Orientering 48.28 +13.53 11.34  
34 Axel Aalde Nydalens SK 48.45 +14.10 11.38  
35 Martin Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 48.46 +14.11 11.38  
36 Anders Håvard Larsen Nydalens SK 48.54 +14.19 11.40  
37 Peder Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 50.49 +16.14 12.07  
38 Brage Bell Lysaker Fana IL 50.58 +16.23 12.09  
39 Tor Erling Gjølsjø OK Moss 52.14 +17.39 12.27  
40 Elias Stubberud Nydalens SK 52.33 +17.58 12.32  
41 Sindre Vie Strisland Fossum IF 52.40 +18.05 12.34  
42 Arne Bergan Kongsberg OL 53.12 +18.37 12.41  
43 Mats Lindaas Elverum OK 53.37 +19.02 12.47  
44 Jakob Rastad Asker Skiklubb 53.48 +19.13 12.50  
45 Eirik Vie Strisland Fossum IF 54.07 +19.32 12.54  
46 Hallvard Tjentland Lardal OL 57.41 +23.06 13.46  
47 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 1.02.56 +28.21 15.01  
48 Jonas Aarseth Nydalens SK 1.03.39 +29.04 15.11  
49 Benjamin August Viken Tverlandet IL 1.06.38 +32.03 15.54  
50 Jonathan Eylertsen Halden SK 1.06.54 +32.19 15.57  
51 Peder Bryggen Halden SK 1.16.27 +41.52 18.14  
52 Emil Ruud Fossheim Asker Skiklubb 1.16.59 +42.24 18.22  
53 Mathias Pedersen Holmskau Trøsken IL 1.20.26 +45.51 19.11  
  Daniel Nystuen Røyken OL diskvalifisert      
  Gaute Lindaas Elverum OK diskvalifisert      
  Harald Mansaas Fet OL ikke startet      
  Magnus Strømme Lid Varegg Fleridrett ikke startet      
  Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer OK ikke startet      
  Martin Størmer-Antonsen Nydalens SK ikke startet      

H 15-16B

2 790 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Martin Ausen Porsgrunn OL 33.07   11.52  
2 Oskar Storler Melhus IL 38.13 +5.06 13.41  
3 Martin Kaiser Sturla, IF 44.38 +11.31 15.59  
4 Jørgen Westerheim Stord Orientering 44.42 +11.35 16.01  
5 Emil Skytteren Odal OL - Orientering 45.42 +12.35 16.22  
  Bo Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering diskvalifisert      
  Henrik Andreas Tømt IL Imås diskvalifisert      
  Andreas Gjetanger Måren OK ikke startet      

H 17-A kort

3 730 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Thomas Ruud Oppsal Orientering 28.40   7.41  
2 Vidar Solberg Fredrikstad SK 32.58 +4.18 8.50  
3 Roger Wiik Sturla, IF 37.13 +8.33 9.58  
4 Vegard Østlid Bagstevold Kongsberg OL 39.48 +11.08 10.40  
5 Nils Albert Aamand Idrettslaget Dyre Vaa 41.28 +12.48 11.07  
6 Vegard Løvli Asker Skiklubb 46.33 +17.53 12.28  
7 Peter Carlsen Sturla, IF 48.15 +19.35 12.56  
8 Pål Winsents Nydalens SK 49.16 +20.36 13.12  
9 Thomas Olsen Asker Skiklubb 49.22 +20.42 13.14  
10 Arnstein Dale OL Vallset/Stange 51.36 +22.56 13.50  
11 Jurijus Siskovas Hadeland OL 52.19 +23.39 14.01  
12 Martin Sørensen Eiker OL 55.20 +26.40 14.50  
13 Remi Johannesen Idd Sportsklubb 58.08 +29.28 15.35  
14 Jan Andreas Edstrøm Oppsal Orientering 1.03.11 +34.31 16.56  
15 Anders Hvasshovd Kongsberg OL 1.07.41 +39.01 18.08  
16 Vegar Arnesen Fredrikstad SK 1.07.52 +39.12 18.11  

H 17-B

3 190 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R