Resultater Lørenskogløpet 2016



Resultater Lørenskogløpet - 5 og 10 km
Lørenskog, Akershus - 10. september 2016

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Komplette resultater

Kvinner 12-13 (5KM)

1,Thea Ekern,Fjellhammer IL Håndball,25:19

Menn 12 -13 (5KM)
1,Daniel Aakervik,Fet skiklubb,19:43
2,Lukas Greisiger,NOTEAM,20:59
3,Henrik Linløkken,NOTEAM,24:42
4,Oliver Baastad Haug,NOTEAM,26:27
5,Ole Henrik Hytjanstorp,Nordre Eidsvoll IL,30:21

Kvinner 14-15 (5KM)
1,Tuva Emily Hofseth,NOTEAM,26:23
2,Guri Svenssen ,NOTEAM,29:35

Kvinner 20-22 (10KM)
1,Live Solheimsdal,SK Vidar,36:32

Kvinner 23-34 (10KM)
1,Heidi Dietrichson Pharo,Bøler IF - Friidrett,36:35
2,Julie Dahl Benum,NOTEAM,42:36
3,Thea Skaar,NOTEAM,49:05
4,Linda Dihle Borgen,NOTEAM,56:55

Kvinner 35-39 (10KM)
1,Helen Baastad Haug,NOTEAM,43:47
2,Karoline Lutnæs Aigner,Nittedal/Hufsrypene,44:50

Kvinner 40-44 (10KM)
1,Rita Steinvik,NOTEAM,44:13
2,Henriette Waldner,NOTEAM,45:01
3,Vibeke Ekern,Lørenskog Skiklubb,45:37
4,Ann-Loise Vålvannet,NOTEAM,45:51
5,Sidsel Nordhagen ,Lørenskog Friidrettslag,47:37

Kvinner 45-49 (10KM)
1,Dorte Foss,Raufoss Friidrett,44:22
2,Ellen Sauar Norli,NOTEAM,57:32
3,Nina Hanssen,Fagforeninga,1:09:21

Kvinner 50-54 (10KM)
1,Nina Wavik Ytterstad,SK Vidar,41:39
2,Kristin Moen,Lørenskog Friidrettslag,51:56

Menn 14-15 (5KM)
1,Espen Aakervik,Fet skiklubb,18:03
2,Magnus Sedeniussen,Nittedal IL,18:19
3,Vetle Holvik ,Tyrving IL,19:59
4,Aleksander Ullerud Westby,Lørenskog Friidrettslag,20:24
5,Oscar Engelien ,NOTEAM,21:42

Menn 16-17 (10KM)
1,Torjus Tandberg Guntvedt,Bekkegrenda Athletics,43:02
2,Tollef Tandberg Guntvedt,Bekkegrenda Athletics,51:00
3,Axel Berg,Lørenskog Friidrettslag,53:52
4,Benjamin Borge,Østmarka IL,57:30

Menn 18-19 (10KM)
1,Henrik Hanssen,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,34:42
2,Joakim Ekern,Lørenskog Skiklubb - Skiskytin,35:54
3,Trygve Larsen,Larsen IL,55:10

Menn 20-22 (10KM)
1,Morten Hansen,Lørenskog Friidrettslag,34:06
2,Even Årekol,Lørenskog Ski Klubb,39:20

Menn 23-34 (10KM)
1,Ulrik Hovig,Sk Vidar,33:36
2,Eirik Johannessen,Vidar, Sportsklubben,35:25
3,Janis Arsenikovs,Lørenskog Friidrettslag,35:29
4,Magnus Skaar,NOTEAM,35:47
5,Magnus Salberg,Spårti Studio,38:05
6,Steffen Stebbing,NOTEAM,40:26
7,Øystein Haug,Rye Sp.Kl.,41:44
8,Kristian Guntvedt,NOTEAM,43:49
9,Joakim Øren Antonsen,NOTEAM,43:52
10,Thair Hussein ,Østmarka IL,57:30

Menn 35-39 (10KM)
1,Henrik Flesje ,Harestua IL,35:44
2,Øyvind Bertelsen-Tangvik,Trondheim Triatlonklubb,37:34
3,Stian Haug,NOTEAM,41:34
4,Frode Braaten,NOTEAM,43:22
5,Øyvind Kjønsberg,Vind IL,43:45
6,Tor Olav Eikrem,Norsk Energi,48:00
7,Geir-Ove Vollebæk,NOTEAM,51:16
8,Steinar Vollebæk,Svette gutter i trange trikkot,52:05
9,Frode Overvik,NOTEAM,57:42

Menn 40-44 (10KM)
1,Morten Grønneberg,Asker Sk. Friidrett,39:38
2,Ronnie Hallén,LCK-Tri,41:34
3,Shaher Yar Khan,Orkla Health,42:16
4,Øyvind Kjølseth Andresen,NOTEAM,43:43
5,Kjell Ingebret Nilsen ,Lørenskog CK,43:49
6,Oscar Ramirez,NOTEAM,45:55
7,Stephen Meinich-Bache,NOTEAM,46:37
8,Kenneth Antonsen,Rye Sp.Kl.,47:34
9,Tommy Kristiansen,iSky,52:30
10,Juan Chako,NOTEAM,52:33

Menn 45-49 (10KM)
1,Harald Furuseth,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,39:39
2,Inge Henning Fredagsvik,Team Coop,41:41
3,Snorre Evjen,NOTEAM,43:43
4,Svein-Åke Arntzen,NOTEAM,46:17
5,Frode Ommundsen,NOTEAM,48:10
6,Per Anders Sigtun,Sigrip expressen,49:34
7,Morten Lange,Like IT,50:46
8,Jarle A Skarset ,Lørenskog HK,51:45
9,Geir Linløkken,NOTEAM,52:11

Menn 50-54 (10KM)
1,Asmund Sveen,Aas-Jakobsen BIL,42:46
2,Agnar Øystein Varsi,Sirma IL,46:18
3,Knut Ytrehus,Ski IL Friidrett,48:58
4,Roar Guntvedt,Bekkegrenda Athletics,51:39
5,Svenn Larsen,Larsen IL,55:34

Menn 55-59 (10KM)
1,Kjell Arne Olsen,NOTEAM,40:03
2,Pål Simonsen,Grand Bodø IK,40:47
3,Halvor Holvik ,Haslum IL,47:57
4,Reidar Søbstad,Rye Sp.Kl.,48:17
5,Odd Magne Gjerde,NOTEAM,50:32
6,Åge Jensen,Romerike Runners Team,51:05
7,Ketil Stølen,NOTEAM,53:08

Menn 60-64 (10KM)
1,Jahn Bakke,Kondis Norge,48:50
2,Jan-Erik Østlie,Fagforeninga,1:09:21

Menn 65-69 (10KM)
1,Svein Erik Bjørkelo,NOTEAM,49:47
2,Tor Hegde,Lørenskog Friidrettslag,52:46
3,Gunnar Nordhus,AKS 77,1:09:21

Metrojoggen Kvinner 12-99 ÅR 5 KM
1,Torill Grøndahl Wahlberg,Thales BIL,21:00
2,Ingunn Monsen,NOTEAM,21:58
3,Hanne Litlere,Fana IL,23:45
4,Bente Wenche Nina Nielsen,NOTEAM,24:16
5,Sofie Bratland,NOTEAM,25:14
6,Helena Ahlmen,NOTEAM,26:41
7,Lizzy Namucere Aaberg,NOTEAM,27:01
8,Randi Hjertaker,NOTEAM,29:06
9,Linne Terese Tande-Igelkjøn,NOTEAM,29:21
10,Kristin Svenssen ,NOTEAM,29:43
11,Hilde Bjørkelo Moe,NOTEAM,30:31
12,Line H Fielding,NOTEAM,30:48
12,Charlotte Mjaaseth,NOTEAM,30:48
14,Anette Aarset,NOTEAM,30:49
15,Anita Patel,Lørenskog AP,32:19
16,Harriet Svendsen,NOTEAM,33:03
17,Solveig Gromholt,NOTEAM,34:41
18,Renate Skilnand,Nordbygrenda Trim og Vin,36:28

Metrojoggen Menn 12-99 ÅR (5KM9
1,Ole Jakob Michelsen ,NOTEAM,19:39
2,Helge Bratland,NOTEAM,22:46
3,John Ivar Kleve,NOTEAM,22:57
4,Erland Nærby,NOTEAM,27:09
5,Odd Vollebæk,NOTEAM,29:10
6,Thor Larsen,NOTEAM,30:39
7,Per Halvorsen,Jutul, IL,30:48
8,Henrik Mathias Holm ,Team Jumbo,31:22
9,Kristian Holm ,Team Jumbo,31:23
10,Stian Løken ,NOTEAM,32:41



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +