PETTER NORTHUG
DU GA ALLTID ALT - VI TAKKER DEG!!!

Resultater Madshus Skimaraton 2007



Madshus Skimaraton
Madshus Skimaraton Øverby Idrettspark 18.02.2007

Rennleder: Børge Moen

Resultat

M1 -89-90 

Plass Start     Idretts   Tid
1 0003 Vegard Ruttenborg Østre Toten Skilag 220345 2:22.01  
2 0005 Marius Hageengen Gjøvik Skiklubb 219546 2:32.54 10.53
3 0002 Arvid Nysveen Torpa Ski 219627 2:33.19 11.18
4 0006 Thomas Bøe Jevnaker Raufoss IL Langrenn   2:36.47 14.46
5 0004 Marius Beck Raufoss IL Langrenn 213773 2:40.49 18.48
6 0001 Kristian Myhrer Eidsvold Verk Skikl 234367 2:42.50 20.49

6 påmeldte. 6 startet. 6 resultater.
M2 -87-88
Plass Start     Idretts   Tid
1 0013 Torbjørn Fredlund Gjøvik Skiklubb 213246 2:26.35  
2 0011 Jonas Skoog Hansen Lillehammer Skiklubb 245704 2:33.07 06.32

3 påmeldte. 3 startet. 2 resultater.
M3 -82-86
Plass Start     Idretts   Tid
1 0041 Øystein Solbjørg Vestringen il/Team Hovden   2:06.40  
2 0024 Inge Kristoffersen Vind IL   2:06.45 00.05
3 0029 Henning Offigstad Øyer-Tretten IF   2:12.39 05.59
4 0026 Anders Fiskvik Tynset IF   2:12.42 06.02
5 0030 Oddvin Offigstad Øyer-Tretten IF   2:12.45 06.05
6 0027 Lars Bjeglerud Nordre Land IL   2:12.49 06.09
7 0022 Øyvind Hasli Raufoss IL Langrenn   2:20.03 13.23
8 0025 Terje Dalby Raufoss IL Langrenn 213133 2:22.45 16.05
9 0023 Stian Ekern Biri IL 203618 2:28.08 21.28
10 0021 Alexander Hjelmtvedt Reinsvoll IF 244363 2:41.47 35.07

11 påmeldte. 11 startet. 10 resultater.
M4 -77-81
Plass Start     Idretts   Tid
1 0044 Tor-Atle Fuglerud Raufoss IL Langrenn   2:06.39  
2 0038 Daniel Lunde Harestua IL   2:06.41 00.02
3 0039 Ronnie Frydenlund Hansen Raufoss IL Langrenn   2:09.46 03.07
4 0045 Syver Berg-Domås Dombås IL 243045 2:21.41 15.02
5 0037 Øistein Lunde Gjøvik Skiklubb   2:24.56 18.17
6 0046 Trond Martinsen Amundsen SP   2:35.02 28.23
7 0043 Sigurd Tellum Xxx 214734 2:46.42 40.03
8 0042 Tor Snare Bakke Glåmdal SK 240114 2:49.00 42.21
9 0040 Steinar Grønland Xxx 240704 3:15.16 1:08.37

10 påmeldte. 10 startet. 9 resultater.
M5 -72-76
Plass Start     Idretts   Tid
1 0069 Vidar Igeltjørn Korlevoll   2:14.19  
2 0056 Rune Kvikstad Klubb IK   2:22.18 07.59
3 0054 Frode Sørumshagen Moen Sportsklubb 41043 2:25.23 11.04
4 0053 Rune Hansen Snertingdal IF Ski 21272 2:28.56 14.37
5 0060 Ken Olav Philips Xxx 239256 2:32.12 17.53
6 0068 Kjell Ingebregt Nilsen Apotek 1 24280 2:32.20 18.01
7 0066 Ingar Halvorsen Gjøvik Skiklubb 18875 2:35.58 21.39
8 0063 Oddbjørn Grimsbø Xxx   2:36.55 22.36
9 0065 Jon Nicholas Thorp Xxx 240061 2:43.03 28.44
10 0067 Lars Bjelvin Gjøvik Skiklubb 235241 2:47.49 33.30
11 0062 Frode Farstad Xxx   2:49.13 34.54
12 0052 Sverre Berg Xxx 206420 2:54.12 39.53
13 0061 Øyvind Seielstad Johnsen Xxx 228329 3:03.15 48.56
14 0057 Ola Strandbakken Røberg Spill og Vinn 26368 3:07.20 53.01
15 0051 Kim Tolfsen Xxx 243312 3:18.22 1:04.03

19 påmeldte. 17 startet. 15 resultater.
M6 -67-71
Plass Start     Idretts   Tid
1 0095 Ivar Johansen Østre Toten Skilag   2:15.09  
2 0091 Tom Harald Foss Gjøvik Skiklubb 21298 2:22.33 07.24
3 0079 Thorstein Nereng Fluberg IL   2:28.43 13.34
4 0078 Gjermund Nereng Fluberg IL   2:28.48 13.39
5 0094 Olav Høgset Ringerike o-lag 17293 2:31.19 16.10
6 0089 Rune Karlsen CK Valdresekspressen 73706 2:31.25 16.16
7 0092 Olaf Eide Xxx 25879 2:32.09 17.00
8 0080 Arnfinn Nereng Hydro BIL 237657 2:32.32 17.23
9 0084 Ronny Arntzen Gjøvik Skiklubb 209010 2:33.49 18.40
10 0099 Olve Sjetne Gjøvik Skiklubb 210513 2:36.04 20.55
11 0086 Steffen Skolseg Snertingdal IF Ski 31970 2:40.43 25.34
12 0088 Arne Sørvang Xxx 229863 2:43.52 28.43
13 0083 Halvor Nordby Xxx 231105 2:46.15 31.06
14 0102 Håvard Kvamme Svett og Mett 212075 2:46.50 31.41
15 0077 Jostin Flata Lillehammer Sykehus BIL 47583 2:48.13 33.04
16 0098 Sten Tore Odden Fossum IL 219381 2:53.03 37.54
17 0087 Anders Westby Xxx 211594 3:00.10 45.01
18 0085 Jan Tore Skaug Xxx 237710 3:02.03 46.54
19 0100 Sten Einar Lunder Grindvoll IL 35185 3:06.25 51.16
20 0096 Knut Måleng Østre Toten Skilag   3:13.34 58.25
21 0090 Morten Normann Torpa Ski   3:18.17 1:03.08
22 0082 Tore Flaterud Hydro Raufoss BIL 56353 3:27.48 1:12.39

27 påmeldte. 27 startet. 22 resultater.
M7 -62-66
Plass Start     Idretts   Tid
1 0118 Jan Olav Beitmyren Team Sport 1   2:06.42  
2 0121 Geir Strandbakke Redalen IL   2:16.59 10.17
3 0113 Frode Holst Nordre Oppdalen IL 213972 2:24.15 17.33
4 0135 Lars Lodgaard Raufoss IL Langrenn   2:25.02 18.20
5 0128 Bjørn Olav Røstad Nordre Land IL 22016 2:26.25 19.43
6 0130 Svein Olav Midtlien Vestringen il/Team Hovden   2:28.10 21.28
7 0124 Thor Magne Ulven Eina Sportsklubb 41818 2:28.30 21.48
8 0132 Runar Baklien Øvre Vardal Sp.kl.   2:32.55 26.13
9 0111 Haavard H Holstad Xxx 226467 2:36.52 30.10
10 0116 Tom Leonardsen Redalen IL 236692 2:40.53 34.11
11 0126 Ole Hoem Svett og Mett 77718 2:41.37 34.55
12 0122 Gjermund Walby Gjøvik Skiklubb   2:42.24 35.42
13 0125 Arnt Steinar Olasveen Lillehammer Skiklubb 46364 2:42.29 35.47
14 0115 Arne Lønstad Vind IL 204740 2:44.47 38.05
15 0127 Svein Hjelmås Gjøvik Skiklubb 234940 2:45.25 38.43
16 0120 Tor Arne Stjern Xxx 40860 2:46.54 40.12
17 0114 John Brendbakken Gjøvik Skiklubb 226818 2:49.39 42.57
18 0123 Cato Dybdahl Xxx 6049 2:49.40 42.58
19 0119 Jan Kjetil Brekken Xxx 221892 3:00.07 53.25
20 0129 Roy Olsen Sarpsborg Sykleklubb 237375 3:15.20 1:08.38

24 påmeldte. 22 startet. 20 resultater.
M8 -57-61
Plass Start     Idretts   Tid
1 0159 Per Briskelund Team Sport 1   2:11.41  
2 0163 Olav Sveum Gjøvik Skiklubb   2:19.56 08.15
3 0161 Geir Svingheim Gran IL   2:20.15 08.34
4 0151 Atle Grøndalen Raufoss IL Langrenn   2:28.14 16.33
5 0167 Audun Strandlie Gjøvik Skiklubb 2564 2:28.18 16.37
6 0154 Håkon Østberg Gjøvik Skiklubb   2:29.23 17.42
7 0158 Harlald Glæserud Toten Tråkk 67198 2:29.57 18.16
8 0156 Tom Jevnaker Raufoss IL Langrenn   2:30.40 18.59
9 0170 Narve Nilsen Lensbygda Sp.Kl   2:31.19 19.38
10 0168 Arne Brandslien Vestringen il/Team Hovden   2:33.05 21.24
11 0164 Hans Lillesveen Furnes Ski 46315 2:36.51 25.10
12 0157 Roar Rise Gjøvik Skiklubb 246299 2:39.50 28.09
13 0152 Uwe Lampe Xxx 204429 2:39.55 28.14
14 0162 Pierre Thevenard Frankrike 204424 2:43.06 31.25
15 0153 Halvor Bjaaland Gjøvik Skiklubb 204409 2:44.46 33.05
16 0173 Erlend Gjestvvang Østre Toten Skilag   2:50.39 38.58
17 0165 John Grue Rustad 244595 2:51.40 39.59
18 0160 Knut Eskild Svett og Mett 201343 2:54.00 42.19
19 0171 Øyvind Karsrud Xxx   3:00.05 48.24
20 0169 Jan Frydenlund Brumund IF 246928 3:00.22 48.41
21 0155 Arild Wesum Øyer Tretten IF 235074 3:16.35 1:04.54
22 0172 Kai Hauger Xxx   3:21.53 1:10.12
23 0166 Tore Lia Xxx 240226 3:32.45 1:21.04

23 påmeldte. 23 startet. 23 resultater.
M9 -52-56
Plass Start     Idretts   Tid
1 0207 Svein Løkken Toten Treningsenter   2:14.55  
2 0211 Dag Lunder Gjøvik Skiklubb 314 2:23.44 08.49
3 0218 Roar Grøndalen Raufoss IL Langrenn   2:26.58 12.03
4 0210 Odd Henning Jevne Nybygda IL   2:27.01 12.06
5 0214 Tom Foss Romerike Sykkelklubb 11741 2:29.06 14.11
6 0217 Kjetil Sollien Torpa Ski   2:29.10 14.15
7 0209 Per Nyhus Sør-fron IL   2:30.44 15.49
8 0213 Ivar R Hjelmseth Sport og Fritid Lillehamm 9610 2:34.12 19.17
9 0204 Andreas Melby Heming IL 226171 2:34.26 19.31
10 0208 Ole Ivar Hoelsveen Eina Sportsklubb 4897 2:36.31 21.36
11 0206 Nils Halvor Thorsrud Vikersund IF 240147 2:39.57 25.02
12 0216 Trond Owern Sp.kl Rye 203173 2:44.36 29.41
13 0215 Bjørn Olav Øistad Torpa Ski   2:44.44 29.49
14 0205 Jens Martin Vesterås Eina Sportsklubb 19106 3:00.46 45.51
15 0212 Odd Arne Madsstuen Xxx   3:01.03 46.08
16 0203 Bjørn Kjelsrud AF Skandinavia AS 226997 3:37.56 1:23.01

18 påmeldte. 18 startet. 16 resultater.
M10 -47-51
Plass Start     Idretts   Tid
1 0237 Hans Petter Gulbrandsen Berger IL 56744 2:23.19  
2 0230 Olaf Pedersen Søre Ål IL 2970 2:28.05 04.46
3 0235 Einar Haugen Øyer Tretten IF 16204 2:30.52 07.33
4 0222 Kjell Rudlang Gjøvik Skiklubb 73575 2:39.06 15.47
5 0236 Erik Lien RA BIL   2:39.37 16.18
6 0233 Gunnar Hansen Sør-fron IL   2:43.27 20.08
7 0227 Leif Taaje Enebakkneset UIL 21579 2:47.31 24.12
8 0225 Ove Anton Utti Reinsvoll IL 63928 2:47.35 24.16
9 0224 Harald Sveen Kolbu IL 24402 2:48.02 24.43
10 0226 Helge Tørud Veldre IL 4653 2:49.38 26.19
11 0232 Magne Hasli Team Torpa/ Vest-Torpa UL 38938 2:51.17 27.58
12 0223 Sigbjørn Nydal Team Torpa/ Vest-Torpa UL 2441 2:54.07 30.48
13 0228 Morten Grundtvig LS BIL 215051 2:54.43 31.24
14 0229 Michael Hall Hydro BIL 235677 3:10.48 47.29
15 0231 Knut Jevanord Arne Hagen BIL 226336 3:18.58 55.39

17 påmeldte. 17 startet. 15 resultater.
M11 -42-46
Plass Start     Idretts   Tid
1 0248 Knut Kvernerud Milslukeren Sport   2:21.48  
2 0251 Olav Ringhus Vinje IL 37146 2:29.12 07.24
3 0249 Ernst Sølvsberg Gjøvik Skiklubb 4158 2:38.09 16.21
4 0250 Harald Skjevdal Mjøsen Skog BA 6706 3:01.27 39.39
5 0246 Mikael Sørbøen Bagn IL   3:10.13 48.25

6 påmeldte. 6 startet. 5 resultater.
M12 -37-41
Plass Start     Idretts   Tid
1 0257 Ola Fossheim Røn IL   2:36.36  
2 0258 Åge Ludvigsen Lillehammer Skiklubb   2:37.37 01.01
3 0256 Torbjørn Kristoffersen Redalen IL   2:42.44 06.08
4 0262 Bjørn Myhrmoen Søndre Land IL 2448 2:58.30 21.54
5 0260 Arne Sørensen Harestua IL 2577 3:00.22 23.46
6 0259 Eivind Hagen Harestua IL 42534 3:02.42 26.06
7 0261 Hans Østbye Søndre Land IL 222052 3:09.12 32.36

7 påmeldte. 7 startet. 7 resultater.
M13 -32-36
Plass Start     Idretts   Tid
1 0266 Thorvald Skaug Hydro Raufoss BIL   2:53.24  
2 0268 Per Enger Xxx   3:15.08 21.44
3 0267 Sverre Sollihagn Breiskallen Sportskl   3:22.05 28.41

4 påmeldte. 4 startet. 3 resultater.
K3 -82-86
Plass Start     Idretts   Tid
1 0276 Marthe Katrine Myhre Gjøvik Skiklubb   2:23.44  
2 0278 Ingrid Lorvik Melhus Ski   2:40.08 16.24
3 0277 Christine W Johansen Xxx 240115 3:31.49 1:08.05

3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.
K4 -77-81
Plass Start     Idretts   Tid
1 0282 Marte Beitnes Johansen Xxx 234627 3:11.16  

2 påmeldte. 2 startet. 1 resultater.
K5 -72-76
Plass Start     Idretts   Tid
1 0285 Kirsti Bævre Xxx 22977 2:49.11  
2 0286 Siv B Ugland Xxx 240089 2:51.10 01.59

2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.
K6 -67-71
Plass Start     Idretts   Tid
1 0293 Hilde Håkenstad Roterud IL 32903 2:24.50  
2 0292 Tonje Bakkum Xxx 245750 3:07.14 42.24
3 0291 Roya Øverjordet Sykehuset BIL 232677 4:07.27 1:42.37

3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.
K7 -62-66
Plass Start     Idretts   Tid
1 0296 Anne Breivik Ergogroup BIL 050663 3:10.15  
2 0297 Siv Schlytter Sykehuset BIL 230548 3:28.06 17.51

2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.
K-8 -57-61
Plass Start     Idretts   Tid
1 0306 Sissel Vien DnB NOR 66512 2:36.54  
2 0302 Elin Dunker Søndre Land IL   2:50.13 13.19
3 0304 Eivor Gjestvang Østre Toten Skilag 220123 2:56.21 19.27
4 0303 Aud Taraldstad Team Torpa/ Vest-Torpa UL 230277 3:08.46 31.52
5 0307 Annbjørg Håøy Rustad IL 204826 3:16.44 39.50
6 0301 Siv Strand Xxx 246754 3:50.00 1:13.06

7 påmeldte. 7 startet. 6 resultater.
K9 -52-56
Plass Start     Idretts   Tid
1 0313 Marit Vardenær Gjøvik Skiklubb 9156 2:49.05  
2 0311 Heidi Vien Arcus Gruppen BIL 221524 2:54.10 05.05
3 0312 Synnøve Aas Gjøvik Kommune BIL   3:16.47 27.42

3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.
K10 -47-51
Plass Start     Idretts   Tid
1 0316 Liv I Foss Romerike Sykkelklubb 215091 3:12.47  
2 0317 Marit Holmgren Arve Hagen Bil   3:57.29 44.42

2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.
K12
Plass Start     Idretts   Tid
1 0318 Liv Løkken Raufoss IL Langrenn   3:21.07  

1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.