Resultater Mandalsløpet 2018



Resultater Mandalsløpet - 9,6 og 4,8 km
Mandal, Vest-Agder - 19. mai 2018

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp

4,8km
Menn junior

1. Benjamin Malz 44 Kr.s løpkl. 16.55
2. Tore M. Tøfte 13 Kr.s løpkl. 17.15
3. Geir Lervik 94 Matningsdal 17.56
4. Martin U. Sløgedal 93 MIL 19.01
5. Anders B. Solbjørg 33 Moi IL 19.14
6. Ole S. Daasvatn 91 MK 20.28
7. Lauritz Dyrkolbotn 98 MK 23.39

Kvinner junior
1. Ingrid B. Solbjørg 28 Moi IL 20.01
2. Isabelle Fidjeland 67 Hovden Skl 21.26
3. Stine U. Sløgedal 92 MIL 33.10

Kvinner aktive 23 – 34
1. Eli Åse Grisledal 137 21.15

Kvinner vet. 35 – 39
1. Ingrid Ukkelberg 80 MIL 18.43
2. Randi M. Dyrkolbotn 99 Vass.Dam. 19.16

Kvinner vet. 45 – 49
1. Anne-Lill Larsen 60 Eiendomsm. 22.46

Kvinner vet. 50 – 54
1. Anne Lill E. Tøfte 9 Kr.s løpkl. 22.48

Kvinner vet. 55 – 59
1. Inger D. Saanum 72 G.E.Healthc. 18.35
2. Julika Fidjeland 61 PTSV Rosen. 20.48
3. Anita Kvaase 95 MHI 23.55
4. Anne Bjørsom 1 Man.Komm. 24.15
5. Siren Rosseland 97 Vass.Dam. 26.42
6. Gjertrud Wendt 127 Rambøll 27.17

Kvinner mosjon
Eide, Andrea 110 Røa IL 22.34
Eide, Christina S. 123 Skiforening 23.50
Eide, Julia 112 Røa IL 23.40
Eide, Rebecca 111 Røa IL 23.38
Fladen, Gudrun 125 Vass.Dam. 24.58
Fotland, Cecilie S. 20 33.35
Heia, Julianne 57 33.06
Lunde, Lise 129 I & L Kjøkk. 21.19
Vasby, Thea Celine 76 MHI Friidr. 25.25
Vennesland, Anne M. 84 29.59
Vennesland, Lena L. 85 29.40

Menn mosjon
Aanensen, Kristoffer 139 UMOE 22.34
Askildsen, Sten-Rune 96 Man.Komm. 18.45
Borø, Fredrik V. 78 Team Borø 32.43
Borø, Jonathan V. 83 Team Borø 40.58
Borø, Trond V. 82 Team Borø 40.59
Daasvatn, Kjetil 90 MHI 20.20
Eide, Erik 124 Skiforening. 23.51
Fladen, Odin 126 MK 20.03
Fredriksen, Kenneth 87 Maratongj. 22.46
Harbakk, Roy Lyngdal IL deltatt
Hjortland, Tomas 108 G.E.Healthc. 24.08
Moradi, Hadi 66 MHI 16.34
Mortensen, Kaare 73 Nanset IF 34.26
Nyvold, Olav 138 29.53
Saanum, Anders 77 Sørbåt 17.59
Skuland, Erik 74 Søgne Sykk. 26.37
Stensland, Arne 43 Sørlandsb. 25.37
Tjørnhom, Kristian 46 Kr.s løpkl. 14.57
Tøfte, Kjell-Arild 5 Kr.s løpkl. 22.05
Ukkelberg, Einar 47 Søgne skikl. 33.12
Wergeland, Øystein 89 Sandnes IL 16.42
Wergeland, Steinar 88 MHI 20.24

9,6km
Menn aktive 23 – 34

1. Kristian Tjørnhom 208 Kr.s løpkl. 31.55
2. Arian Losmann 251 Kr.s løpkl. 33.32
3. Eirik Johannesen 255 Team Olymp 34.13
4. Robert Bue 259 MIL 38.25
5. Simon Odland 265 Bryne Triath 38.59
6. Even Skuland 261 Vågsbygd R. 41.04
Abrahm Syum 269 MHI deltatt

Menn vet. 35 – 39
1. Tommy Aanensen 277 Mandalit Sp. 37.48
2. Kenneth Sløgedal 254 MIL 37.57
3. Rune Rugland 270 Bryne Triath 38.05
4. Arild Sletten 262 Holum 38.28
5. Jan Arild Fredriksen 274 40.34

Menn vet. 40 – 44
1. Kjetil Vasby 243 MT 39.35
2. Yngve Finne 281 Mandalitten 40.11
3. Even T. Sagebakken 264 Lindesnes Sk. 41.55

Menn vet. 45 – 49
1. Lars Kr. Larsen 276 MHI 39.22

Menn vet. 50 – 54
1. Stein Aanensen 278 MHI 37.22
2. Einar Buø 250 49.18

Menn vet. 55 – 59
1. Haavard Nyvold 271 Nordic S.Run 60.21

Menn vet. 60 – 64
1. Kristian Kleppan 256 MHI 39.52
2. Knut Owing 279 Kr.s løpkl. 45.02
3. Rune Lia 207 MHI 46.59

Menn vet. 65 – 69
1. Kristen Bue 260 MIL 50.07
2. Åge Hansen 258 55.18
3. Arne Pedersen 263 Revmatikern 55.21

Menn vet. 70+
1. Odd G. Nordstrøm 247 Vigmostad IL 58.11

Kvinner mosjon
Tryland, Karina N. 246 Vass.Dam. 50.42
Ellingsen, Kari H. 272 Vass.Dam. 47.43
Kråkeland, Hanne 280 Vass.Dam. 49.43
Iversen, Therese 268 G.T.I. Stavan 45.13
Odland, Oddveig 267 Varhaug IL 42.31



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +