Resultater Marcialonga - Ski Classics 6 - Menn 2017



Resultater Marcialonga - Visma Ski Classics 6 - Menn - 57 km, klassisk (forkortet fra 70 km)
Moena til Cavalese, Italia - 29. januar 2017

Arrangementstype: Langrenn

Menn som var med i Visma Ski Classics-delen av Marcialonga
NB1 - Klikk denne linken for alle resultater fra Marcialonga
NB2 - Klikk her for elite kvinner i Visma Ski Classics

Topp 50

# first name last name country team time
1 Tord Asle Gjerdalen NOR Team Santander 2:08:36.0
2 Johan Kjølstad NOR Team United Bakeries 2:08:38.6+(2.6)
3 Morten Eide Pedersen NOR Team BN Bank 2:08:38.9+(2.9)
4 Anders Aukland NOR Team Santander 2:08:54.4+(18.4)
5 Stian Hoelgaard NOR Team LeasePlan 2:09:12.5+(36.5)
6 Øystein Pettersen NOR Team BN Bank 2:09:22.5+(46.5)
7 Andreas Nygaard NOR Team Santander 2:09:25.7+(49.7)
8 Torleif Syrstad NOR Team Synnfjell 2:09:29.0+(53.0)
9 Toni Livers SUI Gel Intérim Rossignol 2:09:29.5+(53.5)
10 Petter Eliassen NOR Team LeasePlan 2:09:29.9+(53.9)
11 Kjetil Dammen NOR Team LeasePlan 2:09:45.6+(1:09.6)
12 Candide Pralong SUI Gel Intérim Rossignol 2:09:48.3+(1:12.3)
13 Andreas Holmberg SWE Team IFK Mora Skidklubb 2:09:49.1+(1:13.1)
14 Tore Bjørseth Berdal NOR Team United Bakeries 2:09:50.6+(1:14.6)
15 Fredrik Byström SWE Lager 157 Ski Team 2:09:52.2+(1:16.2)
16 Marcus Johansson SWE Lager 157 Ski Team 2:09:58.5+(1:22.5)
17 Petr Novák CZE Atlas Craft Team 2:10:15.0+(1:39.0)
18 Jens Eriksson SWE Team Santander 2:10:17.7+(1:41.7)
19 John Kristian Dahl NOR Team United Bakeries 2:10:24.4+(1:48.4)
20 Torgeir Skare Thygesen NOR Team LeasePlan 2:10:31.3+(1:55.3)
21 Klas Nilsson SWE Team Igne 2:10:31.7+(1:55.7)
22 Simen Østensen NOR Team BN Bank 2:10:37.3+(2:01.3)
23 Vinjar Skogsholm NOR Team Parkettpartner 2:10:37.4+(2:01.4)
24 Jerry Ahrlin SWE Team Tynell 2:10:46.7+(2:10.7)
25 Bastien Poirrier FRA Gel Intérim Rossignol 2:10:50.9+(2:14.9)
26 Øyvind Moen Fjeld NOR Team Santander 2:11:08.9+(2:32.9)
27 Oscar Persson SWE Lager 157 Ski Team 2:11:28.0+(2:52.0)
28 Mauro Brigadoi ITA Team Robinson Petshop Trainer 2:12:10.1+(3:34.1)
29 Anders Høst NOR Team LeasePlan 2:12:15.6+(3:39.6)
30 Jörgen Brink SWE Brink Ski Team 2:12:36.8+(4:00.8)
31 Johan Lövgren SWE Team Igne 2:12:44.7+(4:08.7)
32 Simen Engebretsen Nordli NOR Team Parkettpartner 2:12:56.7+(4:20.7)
33 Jiří Ročárek CZE Atlas Craft Team 2:12:58.0+(4:22.0)
34 Jimmie Johnsson SWE Lager 157 Ski Team 2:13:09.5+(4:33.5)
35 Stanislav Řezáč CZE Silvini Madshus team 2:13:19.6+(4:43.6)
36 Runar Hermo NOR   2:13:23.5+(4:47.5)
37 Thomas Gjestrumbakken NOR Team Parkettpartner 2:13:34.1+(4:58.1)
38 Anders Solin SWE Team IFK Mora Skidklubb 2:13:35.4+(4:59.4)
39 Bruno Debertolis ITA Team Xcalibur Lill Sport 2:13:41.6+(5:05.6)
40 Vetle Thyli NOR Team United Bakeries 2:13:42.1+(5:06.1)
41 Rikard Tynell SWE Team Tynell 2:13:45.4+(5:09.4)
42 Joar Thele NOR   2:13:48.9+(5:12.9)
43 Jan Šrail CZE Team Pioneer Investments 2:14:23.4+(5:47.4)
44 Thomas Bormolini ITA Team Robinson Petshop Trainer 2:14:27.1+(5:51.1)
45 Tyler KORNFIELD USA   2:14:30.7+(5:54.7)
46 Thomas Gifstad NOR Team Forever Nordic 2:14:32.1+(5:56.1)
47 Bob Impola SWE Team Serneke 2:15:32.7+(6:56.7)
48 Florian Rohde GER Team Forever Nordic 2:15:44.1+(7:08.1)
49 Adrien Mougel FRA Gel Intérim Rossignol 2:16:20.9+(7:44.9)
50 Kjetil Tyrom NOR Team Parkettpartner 2:16:29.1+(7:53.1)