Resultater Marsipanløpet 2016



Resultater Marsipanløpet
Skreia, Oppland - 29. desember 2016

Arrangementstype: Orientering

D lang

7 500 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 1:38:36   13:08

H lang

7 500 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håvard Lucasen Fredrikstad SK 50:24   6:43
2 Marius Wikstrøm Ringsaker OK 54:35 +4:11 7:16
3 Håkon Fruseth Christiansen NTNUI 55:50 +5:26 7:26
4 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 57:50 +7:26 7:42
5 Simen Ballangrud Raufoss IL Orientering 1:01:28 +11:04 8:11
6 Anders Sollien OL Toten-Troll 1:02:17 +11:53 8:18
7 Bjarte Lindstad OL Toten-Troll 1:02:27 +12:03 8:19
8 Brynjar Larssen Bakken NTNUI 1:03:38 +13:14 8:29
9 Onno Verberne OL Toten-Troll 1:05:37 +15:13 8:44
10 Harald Hovi Skien OK 1:06:38 +16:14 8:53
11 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 1:07:26 +17:02 8:59
12 Sture Ottesen Indre Østfold OK 1:07:51 +17:27 9:02
13 Øyvind Lien Gjø-Vard OL 1:08:06 +17:42 9:04
14 Sigurd Ravnan OL Toten-Troll 1:09:17 +18:53 9:14
15 Arno Schneider OL Toten-Troll 1:10:23 +19:59 9:23
16 Jakob Mo OL Toten-Troll 1:13:44 +23:20 9:49
17 Michael Sætvedt Snertingdal IF Orientering 1:16:46 +26:22 10:14
18 Marius Staff OL Toten-Troll 1:28:32 +38:08 11:48
19 Steinar Bakken Lillehammer OK 1:49:23 +58:59 14:35
  Øystein Bakken Lillehammer OK diskvalifisert    
  Tor Ivar Christiansen OL Tønsberg og omegn brutt    

D mellom

4 800 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christine Turter Sandvold Nydalens SK 48:14   10:02
2 Grete Borge Hovi Skien OK 53:52 +5:38 11:13
3 Hege Solerød Gjø-Vard OL 53:57 +5:43 11:14
4 Hildegunn Lindstad OL Toten-Troll 56:20 +8:06 11:44
5 Jasmin Schwammberger Gjø-Vard OL 58:10 +9:56 12:07
6 Vanja Staff OL Toten-Troll 1:01:10 +12:56 12:44
7 Eldrid Hågård Aas OL Toten-Troll 1:01:35 +13:21 12:49
8 Unn Mette Klopbakken Snertingdal IF Orientering 1:03:56 +15:42 13:19
9 Eivor Stensrud Raufoss IL Orientering 1:14:40 +26:26 15:33
10 Margrete Jørandli Gjø-Vard OL 1:20:28 +32:14 16:45
11 Anita Stenseth Snertingdal IF Orientering 1:24:50 +36:36 17:40
12 Eli Ringstad Lien Gjø-Vard OL 1:26:29 +38:15 18:01
  Anne Sørum Ringsaker OK diskvalifisert    
  Hege Heiberg Hadeland OL diskvalifisert    

H mellom

4 800 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Lien Gjø-Vard OL 42:16   8:48
2 Terje Gudbrandsen Hamar OK 44:42 +2:26 9:18
3 Eskil Sande Gullord Raumar Orientering 48:15 +5:59 10:03
4 Stein Arne Negård Vang OL 48:35 +6:19 10:07
5 Lars Grøndalen Hamar OK 52:09 +9:53 10:51
6 Trond Flaskerud OL Toten-Troll 52:19 +10:03 10:53
7 Even Erlien Gjø-Vard OL 1:00:09 +17:53 12:31
8 Erik Haugen Ringsaker OK 1:03:50 +21:34 13:17
9 Hans A. Tingvold Raufoss IL Orientering 1:09:41 +27:25 14:31
10 Helge Revhaug Ringerike OL 1:12:37 +30:21 15:07
11 Philip Føyen Gjø-Vard OL 1:12:42 +30:26 15:08
12 Jan Sveen Raumar Orientering 1:18:55 +36:39 16:26
  Robert Solli Hamar OK diskvalifisert    
  Jo Randar Holmøy Hadeland OL diskvalifisert    
  Sigurd Kvamme OL Toten-Troll brutt    

D kort

2 700 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Guro Mo OL Toten-Troll 29:01   10:44
2 Guri Larssen Lillehammer OK 32:55 +3:54 12:11
3 Anne-Grete Austad Raumar Orientering 35:53 +6:52 13:17
4 Tove Bakken Lillehammer OK 46:34 +17:33 17:14
5 Eva Stensrud Raufoss IL Orientering 1:01:17 +32:16 22:41
  Anna Emilie Torseth Gjø-Vard OL diskvalifisert    

H kort

2 700 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Svein Solerød OL Toten-Troll 38:35   14:17
2 Kjell Joar Rognstad Lillehammer OK 40:27 +1:52 14:58
3 Amund Flaskerud OL Toten-Troll 50:55 +12:20 18:51
4 Johannes Bjørke Sollien OL Toten-Troll 50:57 +12:22 18:52

N

1 600 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Even Lien Gjø-Vard OL 20:12   12:37
2 Eiril Erlien Solerød Gjø-Vard OL 23:43 +3:31 14:49
3 Ole Solli Kvikstad OL Toten-Troll 27:58 +7:46 17:28
4 Peder Mo OL Toten-Troll 28:02 +7:50 17:31
5 Selma Kvamme OL Toten-Troll 34:42 +14:30 21:41
6 Lars Flaskerud OL Toten-Troll 39:11 +18:59 24:29
7 Sivert Isak Torseth Gjø-Vard OL 58:46 +38:34 36:43
8 Espen Torseth Gjø-Vard OL 59:01 +38:49 36:53
9 Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL 1:17:01 +56:49 48:08


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +