Resultater Marumila 2015



Resultater Marumila
Sandefjord, Vestfold - 11. oktober 2015

Arrangementstype: Orientering

Damer - 2,5 km

2 590 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ragne Klavenes Sandefjord OK 20:56   8:04
2 Serine Kierulf Dirdal Larvik OK 21:19 +0:23 8:13
3 Patricia De Lourdes Henriquez Martinez Hedrum OL 23:42 +2:46 9:09
4 Kristin Johansson Hedrum OL 23:50 +2:54 9:12
5 Ingeborg Eikås Sandefjord OK 26:22 +5:26 10:10
6 Gjendine Gjelstad Rebård Sandefjord OK 26:25 +5:29 10:11
7 Lise Strøm Sandefjord OK 26:46 +5:50 10:20
8 Hjørdis Øvreås Botne SK 28:36 +7:40 11:02
9 Inger Marie Johansson Porsgrunn OL 28:41 +7:45 11:04
10 Lill Birkelund Porsgrunn OL 29:04 +8:08 11:13
10 Astrid Gjelstad Sandefjord OK 29:04 +8:08 11:13
  Renate Bettum Stokke IL brutt    
  Elin Slokvik Notodden OL brutt    

Damer - 5 km

4 740 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Annette Cecilie Arentz Sandefjord OK 42:55   9:03
1 Mai Britt Bjørk Sandefjord OK 42:55   9:03
3 Hilde Vassend Porsgrunn OL 44:24 +1:29 9:22
4 Ingvild Eckdahl OK Horten 46:58 +4:03 9:54
5 Stine Arntzen Sandefjord OK 47:04 +4:09 9:55
6 Sandra B. Robertsen OL Tønsberg og omegn 47:10 +4:15 9:57
7 Silje Island OL Tønsberg og omegn 48:51 +5:56 10:18
8 Ida Vår Dirdal Larvik OK 49:46 +6:51 10:29
9 Elin Gravningen Stokke IL 49:59 +7:04 10:32
10 Elisabeth Meum Johansen OK Moss 51:25 +8:30 10:50
11 Linn Carina Daland Kristiansand OK 55:54 +12:59 11:47
12 Tone Sølie Lysnes Hedrum OL 56:18 +13:23 11:52
13 Randi Kristin Nærum Larvik OK 1:05:51 +22:56 13:53
14 Torill Hynne Fjære Hedrum OL 1:06:46 +23:51 14:05
15 Kristin Dahl Sandefjord OK 1:13:30 +30:35 15:30
16 Inger Nergaard Stokke IL 1:14:07 +31:12 15:38
17 Linda Fredh Måren OK 1:28:26 +45:31 18:39
18 Elin Bordøy Hedrum OL 1:28:53 +45:58 18:45

Damer - 10 km

9 790 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Undstad Larvik OK 1:14:30   7:36
2 Julie Hjortland Larvik OK 1:17:33 +3:03 7:55
3 Martine Topstad Larvik OK 1:18:50 +4:20 8:03
4 Maiken Økern Hågård Stjørdals-Blink Orientering 1:23:54 +9:24 8:34
5 Tone Stokland Sandefjord OK 1:23:57 +9:27 8:34
6 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 1:24:52 +10:22 8:40
7 Tonje Rasmussen OL Tønsberg og omegn 1:34:31 +20:01 9:39
8 Lill-Ann Torp Sandefjord OK 1:41:58 +27:28 10:24
  Hilde Kløvstad Sandefjord OK diskvalifisert    

Herrer - 2,5 km

2 590 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Theodor Bjørk Sandefjord OK 17:54   6:54
2 Anders Klavenes Sandefjord OK 17:57 +0:03 6:55
3 Brage Eikås Sandefjord OK 18:02 +0:08 6:57
4 Jan Ivar Gundersen Hedrum OL 23:33 +5:39 9:05
5 Brynjar Røgeberg Sandefjord TIF 31:05 +13:11 12:00
  Gaute Nysæter Skien OK diskvalifisert    

Herrer - 5 km

4 740 m, 37 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Magne Wiig Mathisen Porsgrunn OL 37:29   7:54
2 Torgeir Strandhagen Røyken OL 38:57 +1:28 8:13
3 Asgeir Fremstad Larvik OK 39:14 +1:45 8:16
4 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 41:36 +4:07 8:46
5 Hans Petter Bettum Stokke IL 44:12 +6:43 9:19
6 Knut Anders Løken Fossum IF 45:47 +8:18 9:39
7 Martin Nauf Hedrum OL 46:20 +8:51 9:46
8 Dagfinn Torpe Porsgrunn OL 46:31 +9:02 9:48
9 Andreas Skjelland Hegg Stokke IL 46:36 +9:07 9:49
10 Atle Remme Porsgrunn OL 46:41 +9:12 9:50
11 Runar Kittilsen Stokke IL 46:50 +9:21 9:52
12 Eelco van Raaij Hedrum OL 46:51 +9:22 9:53
13 Ole Johansson Porsgrunn OL 46:55 +9:26 9:53
14 Ragnar Hillestad Lardal OL 47:06 +9:37 9:56
15 Espen Johnsen Hedrum OL 47:16 +9:47 9:58
16 Elling Aakre Andebu IL 47:41 +10:12 10:03
17 Rune Røed Stokke IL 48:50 +11:21 10:18
18 Arne Kristensen Stokke IL 50:37 +13:08 10:40
19 Svein Olav Ellingvåg Stokke IL 50:42 +13:13 10:41
20 Jakob Kløverød Porsgrunn OL 51:01 +13:32 10:45
21 Rolf Gjølberg Larvik OK 51:21 +13:52 10:50
22 Kjetil Jacobsen Hamar OK 53:21 +15:52 11:15
23 Roy Gjerding OK Moss 54:32 +17:03 11:30
24 Jiri Urvalek Porsgrunn OL 56:03 +18:34 11:49
25 Svein Eriksen Sandefjord OK 56:04 +18:35 11:49
26 Bjørn Nordvik Kolbotn og Skimt OL 56:49 +19:20 11:59
27 Åge Dåsvand Abrahamsen OL Trollo 59:22 +21:53 12:31
28 Per Øystein Andersen Larvik OK 1:01:23 +23:54 12:57
29 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 1:02:49 +25:20 13:15
30 Oddvar Gjelstad Sandefjord OK 1:03:20 +25:51 13:21
31 Kåre Nilsen Sandefjord TIF 1:14:18 +36:49 15:40
32 Magnar Øvreås Botne SK 1:17:36 +40:07 16:22
33 Ole Petter Ruud OK Horten 1:31:57 +54:28 19:23
34 Oskar Kaaløy Sandefjord OK 1:32:29 +55:00 19:30
  Jo Børre Eikås Sandefjord OK diskvalifisert    
  Svein Thorsen Sandefjord TIF diskvalifisert    
  Bernt Tollefsen IL GeoForm diskvalifisert    

Herrer - 10 km

9 790 m, 34 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sjur Hovi Kristiansand OK 1:00:55   6:13
2 Sebastian Daland Kristiansand OK 1:00:57 +0:02 6:13
3 Frode Nysæter Skien OK 1:01:03 +0:08 6:14
4 Einar Melsom Fossum IF 1:03:14 +2:19 6:27
5 Tobias Kristensen Larvik OK 1:04:03 +3:08 6:32
6 Erik Haug Stokke IL 1:04:14 +3:19 6:33
7 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 1:04:15 +3:20 6:33
8 Gjermund Røren Eiker OL 1:04:29 +3:34 6:35
9 Gisle Nysæter Skien OK 1:08:37 +7:42 7:00
10 Håvard Hågård Stjørdals-Blink Orientering 1:11:15 +10:20 7:16
11 Christian Jomaas Fossum IF 1:11:26 +10:31 7:17
12 Roar Fjeldbo Sandefjord OK 1:11:40 +10:45 7:19
13 Martin Mehlum Hasle Sandefjord OK 1:11:59 +11:04 7:21
14 Arve Glittum OK Skeidi 1:14:17 +13:22 7:35
15 Simen Kjær Haugberg Nydalens SK 1:14:23 +13:28 7:35
16 Lars Erik Gjein Sandefjord OK 1:14:29 +13:34 7:36
17 Jørgen Fjære Hedrum OL 1:14:32 +13:37 7:36
18 Tom Kristensen Larvik OK 1:14:41 +13:46 7:37
19 Ole Flaatten OK Skeidi 1:18:45 +17:50 8:02
20 Per Olav Gulbrandsen Larvik OK 1:18:58 +18:03 8:03
21 Jarle Lysnes Hedrum OL 1:19:07 +18:12 8:04
22 Kjetil Karlsen OK Moss 1:23:33 +22:38 8:32
23 Terje Melsom Fossum IF 1:25:00 +24:05 8:40
24 Jørn Myrland Notodden OL 1:25:13 +24:18 8:42
25 Tor Ringstad Hedrum OL 1:25:43 +24:48 8:45
26 Robert Fredriksen Notodden OL 1:33:56 +33:01 9:35
27 Morten Tangen Måren OK 1:34:11 +33:16 9:37
28 Simon Nysæter Skien OK 1:37:40 +36:45 9:58
29 Frode Robertsen OL Tønsberg og omegn 1:41:58 +41:03 10:24
30 Morten Johansen OK Moss 1:50:20 +49:25 11:16
  Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK diskvalifisert    
  Kjetil Kløvstad Sandefjord OK diskvalifisert    
  Fredrik Moe Sandefjord OK diskvalifisert    
  Torkel Reinhartsen Kristiansand OK diskvalifisert    

MOT.TV D13-14

5 390 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 46:54   8:42
2 Hanna Johansson Hedrum OL 48:40 +1:46 9:01
3 Elise Ausen Porsgrunn OL 55:30 +8:36 10:17
4 Ida Sofie Hjortland Larvik OK 56:19 +9:25 10:26
5 Bethina Staulen Fredin Skien OK 1:25:40 +38:46 15:53

MOT.TV H13-14

5 390 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Even Gravningen Stokke IL 40:03   7:25
2 Cornelius Bjørk Sandefjord OK 40:06 +0:03 7:26
3 Åsmund Slokvik Notodden OL 40:20 +0:17 7:28
4 Jonas Eikås Sandefjord OK 40:27 +0:24 7:30
5 Viljan van Raaij Hedrum OL 51:49 +11:46 9:36
6 Henrik R Holt Hedrum OL 53:18 +13:15 9:53
7 Halvard Kornmo Porsgrunn OL 53:48 +13:45 9:58
8 Kristoffer Fjære Hedrum OL 1:32:34 +52:31 17:10
  Per Anders Eckdahl OK Horten diskvalifisert    

MOT.TV D15-16

5 390 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 39:49   7:23
2 Maria Prestbøen Sandefjord OK 42:38 +2:49 7:54
3 Hanne Vassend Porsgrunn OL 44:01 +4:12 8:09
4 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 44:27 +4:38 8:14
5 Andrine Harriet Fremstad Larvik OK 46:50 +7:01 8:41
6 Hanna Nysæter Skien OK 52:58 +13:09 9:49
7 Anna Meen Porsgrunn OL 58:50 +19:01 10:54

MOT.TV H15-16

5 390 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sindre R Holt Hedrum OL 36:21   6:44
2 Håkon Kornmo Porsgrunn OL 37:42 +1:21 6:59
3 Skjalg Nysæter Skien OK 37:43 +1:22 6:59
4 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 41:13 +4:52 7:38
5 Alexander Repstad Storemyr IL Hauken 44:24 +8:03 8:14
  Trym B Island OL Tønsberg og omegn diskvalifisert    
  Even Andre Thorbjørnsen Notodden OL diskvalifisert    

N-Åpen

2 590 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Magnus Sigurdsson Stokke IL 23:01   8:53
2 Sindre Furland Sandefjord OK 24:07 +1:06 9:18
3 Ragnhild Sørsdal Idland Andebu IL 33:48 +10:47 13:03
4 Ada Josefine Knoop OL Tønsberg og omegn 52:04 +29:03 20:06


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +