Resultater Marummila 2016



Resultater Orientering
Marummila
Sandefjord, Vestfold - 16. oktober 2016

Damer - 2,5 km

2 910 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Synne Sommerstad Røste Kongsberg OL 25:05   8:37
2 Serine Kierulf Dirdal Larvik OK 25:54 +0:49 8:54
3 Kjersti Småstuen OL Toten-Troll 30:35 +5:30 10:30
4 Wilma Evensen OL Tønsberg og omegn 31:50 +6:45 10:56
5 Anny Rogne OL Tønsberg og omegn 32:13 +7:08 11:04
6 Lita Lerke Leodine Hjelseth OL Tønsberg og omegn 32:17 +7:12 11:05
7 Mariam Khoury Larvik OK 38:59 +13:54 13:23
8 Faya Khoury Larvik OK 39:15 +14:10 13:29
9 Hjørdis Øvreås Botne SK 42:36 +17:31 14:38
10 Lill Birkelund Porsgrunn OL 42:46 +17:41 14:41
11 Gun Jørgensen Porsgrunn OL 43:33 +18:28 14:57
12 Kari Berg Larvik OK 51:59 +26:54 17:51
13 Amada Bjørge Sandefjord OK 1:08:17 +43:12 23:27

Damer - 5 km

5 430 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Runa Fremstad Larvik OK 41:19   7:36
2 Kari Christiansen Sandefjord OK 42:24 +1:05 7:48
3 Julie Hjortland Larvik OK 45:42 +4:23 8:24
4 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 45:49 +4:30 8:26
5 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 51:56 +10:37 9:33
6 Tone Stokland Sandefjord OK 52:12 +10:53 9:36
7 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 52:21 +11:02 9:38
8 Pernille Nauf Hedrum OL 54:35 +13:16 10:03
9 Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 55:27 +14:08 10:12
10 Tiri Rebård Sandefjord OK 57:17 +15:58 10:32
11 Stine Arntzen Sandefjord OK 57:19 +16:00 10:33
12 Karianne Hjortland NOTEAM 59:04 +17:45 10:52
13 Hanna Johansson Hedrum OL 59:44 +18:25 11:00
14 Randi Nærum Larvik OK 59:47 +18:28 11:00
15 Ida Vår Dirdal Larvik OK 1:00:27 +19:08 11:07
16 Lill-Ann Torp Sandefjord OK 1:02:18 +20:59 11:28
17 Tone Sølie Lysnes Hedrum OL 1:06:28 +25:09 12:14
18 Kristin Johansson Hedrum OL 1:07:56 +26:37 12:30
19 Anne Lise Andreassen Sandefjord OK 1:08:06 +26:47 12:32
20 Linda Fredh Måren OK 1:15:14 +33:55 13:51
21 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 1:15:16 +33:57 13:51
22 Eli Klovning Porsgrunn OL 1:17:00 +35:41 14:10
23 Inger Marie Johansson Porsgrunn OL 1:19:00 +37:41 14:32
24 Elin Bordøy Hedrum OL 1:30:35 +49:16 16:40
25 Ana Maria Wilhelmsen Larvik OK 1:38:36 +57:17 18:09
  Linnea Evensen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert    

Damer - 10 km

10 500 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Louise Oram Bækkelagets SK 1:29:09   8:29
2 Ingrid Undstad Larvik OK 1:34:42 +5:33 9:01
3 Ingjerd Sommerstad Kongsberg OL 1:38:31 +9:22 9:22
4 Liv Schjerven Lardal OL 1:46:52 +17:43 10:10

Herrer - 2,5 km

2 910 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Iver Ringheim Larvik OK 19:37   6:44
2 Henrik Kaupang Lye Larvik OK 19:48 +0:11 6:48
3 Anders Klavenes Sandefjord OK 19:53 +0:16 6:49
4 Brage Eikås Sandefjord OK 20:05 +0:28 6:54
5 Benjamin Gjone Sandefjord OK 23:05 +3:28 7:55
6 Gabriel Gjone Sandefjord OK 23:23 +3:46 8:02
7 Håvard Gjestvang OL Toten-Troll 28:35 +8:58 9:49
8 Yousef Khoury Larvik OK 38:22 +18:45 13:11
9 Helge Halvorsen Larvik OK 43:42 +24:05 15:01
10 Brynjar Røgeberg Sandefjord TIF 44:10 +24:33 15:10
11 Pierre Khoury Larvik OK 57:03 +37:26 19:36

Herrer - 5 km

5 430 m, 53 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jørgen Frøyd Larvik OK 40:15   7:24
2 Lars Fremstad Larvik OK 41:22 +1:07 7:37
3 Åsmund Slokvik Notodden OL 41:30 +1:15 7:38
4 Erlend Slokvik OL Toten-Troll 41:31 +1:16 7:38
5 Trond Hegna Asker Skiklubb 44:14 +3:59 8:08
6 Syver Løken Kongsberg OL 45:08 +4:53 8:18
7 Ole Edvard Hjortland Larvik OK 46:10 +5:55 8:30
8 Audun Melby Jacobsen Lardal OL 48:09 +7:54 8:52
9 Jonas Eikås Sandefjord OK 49:43 +9:28 9:09
10 Halvor Løken Kongsberg OL 49:51 +9:36 9:10
11 Dagfinn Torpe Porsgrunn OL 49:54 +9:39 9:11
12 Espen Johnsen Hedrum OL 49:55 +9:40 9:11
13 Kent Oddvik Hjortland Larvik OK 49:56 +9:41 9:11
14 Arne Håkon Jørgensen Sandefjord OK 50:02 +9:47 9:12
14 Frode Robertsen OL Tønsberg og omegn 50:02 +9:47 9:12
16 Jørn Bue Olsen Asker Skiklubb 50:19 +10:04 9:15
17 Helge Fossheim Hedrum OL 50:57 +10:42 9:22
18 Arne Kristensen Stokke IL 52:10 +11:55 9:36
19 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 53:01 +12:46 9:45
20 Martin Nauf Hedrum OL 54:43 +14:28 10:04
21 Atle Remme Porsgrunn OL 55:07 +14:52 10:09
22 Ole Johansson Porsgrunn OL 55:12 +14:57 10:09
23 Snorre Slokvik Notodden OL 55:22 +15:07 10:11
24 Sigbjørn Modalsli Fossum IF 55:56 +15:41 10:18
25 Jakob Kløverød Porsgrunn OL 58:03 +17:48 10:41
26 Harald Omland Skien OK 59:52 +19:37 11:01
27 Oskar Kaaløy Sandefjord OK 59:57 +19:42 11:02
28 Odd Harald Nilsen OL Tønsberg og omegn 1:00:32 +20:17 11:08
29 Roy Gjerding OK Moss 1:00:42 +20:27 11:10
30 Elling Aakre Andebu IL 1:02:00 +21:45 11:25
31 Per Øystein Andersen Larvik OK 1:02:11 +21:56 11:27
32 Magnar Øvreås Botne SK 1:02:16 +22:01 11:28
33 Bjørn Nordvik Kolbotn og Skimt OL 1:03:23 +23:08 11:40
34 Jan Erik Røed Sandefjord OK 1:04:42 +24:27 11:54
35 Øystein Madsen Haugerud IF 1:04:45 +24:30 11:55
36 Rolf Gjølberg Larvik OK 1:06:18 +26:03 12:12
37 Kay Jørgensen Porsgrunn OL 1:07:45 +27:30 12:28
38 Oddvar Gjelstad Sandefjord OK 1:08:06 +27:51 12:32
39 Kjetil Jacobsen Hamar OK 1:09:01 +28:46 12:42
40 Magne Klovning Porsgrunn OL 1:09:40 +29:25 12:49
41 Svein Børge Haugberg Sandefjord OK 1:10:24 +30:09 12:57
42 Per Ivar Halvorsen Sandefjord OK 1:14:11 +33:56 13:39
43 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 1:14:56 +34:41 13:47
44 Bjørn Helge Ceeberg Hedrum OL 1:14:59 +34:44 13:48
45 Bjørn Gunnerød Asker Skiklubb 1:15:29 +35:14 13:54
46 Tor Eivind Edvardsen Larvik OK 1:31:13 +50:58 16:47
47 Steinar Ruud Konnerud IL 1:38:41 +58:26 18:10
48 Odd Egil Frogner OL Tønsberg og omegn 1:41:01 +1:00:46 18:36
49 Egil Ronæss Porsgrunn OL 2:10:05 +1:29:50 23:57
  Jan Bøhle OL Trollo diskvalifisert    
  Knut Anders Løken Fossum IF diskvalifisert    
  Svein Thorsen Sandefjord TIF diskvalifisert    
  Thorolf Trolsrud Botne SK diskvalifisert    

Herrer - 10 km

10 500 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 1:12:23   6:53
2 Thomas Nipen Nydalens SK 1:12:28 +0:05 6:54
3 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 1:12:30 +0:07 6:54
4 Cornelius Bjørk Sandefjord OK 1:12:34 +0:11 6:54
5 Tobias Kristensen Larvik OK 1:14:02 +1:39 7:03
6 David Løver Modum OL 1:20:02 +7:39 7:37
7 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 1:20:05 +7:42 7:37
8 Trym B Island OL Tønsberg og omegn 1:20:06 +7:43 7:37
9 Roar Fjeldbo Sandefjord OK 1:20:21 +7:58 7:39
10 Gjermund Røren Eiker OL 1:20:37 +8:14 7:40
11 Gjelstad Trond Sandefjord OK 1:21:02 +8:39 7:43
12 Christian Jomaas Fossum IF 1:27:57 +15:34 8:22
13 Knut Ivar Johansen Sandefjord OK 1:29:48 +17:25 8:33
14 Arve Glittum OK Skeidi 1:33:27 +21:04 8:54
15 Tor Ivar Christiansen OL Tønsberg og omegn 1:35:06 +22:43 9:03
16 Per Olav Gulbrandsen Larvik OK 1:37:13 +24:50 9:15
17 Morten Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 1:37:16 +24:53 9:15
18 Tom Kristensen Larvik OK 1:37:25 +25:02 9:16
19 Jo Børre Eikås Sandefjord OK 1:37:46 +25:23 9:18
20 Tor Ringstad Hedrum OL 1:39:11 +26:48 9:26
21 Helge Gisholt OK Skeidi 1:40:15 +27:52 9:32
22 Jens Didrik Berg Larvik OK 1:43:34 +31:11 9:51
23 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 1:44:07 +31:44 9:54
24 Morten Hamre IL Hauken 1:58:26 +46:03 11:16
25 Morten Tangen Måren OK 2:08:56 +56:33 12:16
26 Robert Fredriksen Notodden OL 2:09:32 +57:09 12:20
  Martin Mehlum Hasle Sandefjord OK diskvalifisert    
  Simen Kjær Haugberg NOTEAM diskvalifisert    
  Kjetil Kløvstad Sandefjord OK diskvalifisert    
  Bjørnar Olsrød Stokke IL diskvalifisert    

N-Åpen

2 910 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Sindre Furland Sandefjord OK 31:11   10:42
0 Daniella Gjone Sandefjord OK 36:55 +5:44 12:41
0 Kristian Kaupang Lye Larvik OK 38:31 +7:20 13:14
0 Ragne Klavenes Sandefjord OK 36:50 +5:39 12:39
0 Simen Sommerstad Røste Kongsberg OL 27:11   9:20
0 Marcus Windvik Sandefjord OK 56:04 +24:53 19:16


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +