Resultater Marummila 2018



Resultater Marummila
Sandefjord, Vestfold - 14. oktober 2018

Arrangementstype: Orientering

Damer - 2,5 km

2 740 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anna Strøm Juliussen Sandefjord OK 21:36   7:52
2 Maren Sofie Fremstad Larvik OK 24:43 +3:07 9:01
3 Pernille Zagar Larvik OK 25:44 +4:08 9:23
4 Marlene Skramdal Hedrum OL 33:48 +12:12 12:20
5 May-Britt Skramdal Hedrum OL 34:05 +12:29 12:26
6 Margareta Brynhildsen Stokke IL 35:45 +14:09 13:02
7 Anikken Gjein Dybvik Stokke IL 36:41 +15:05 13:23
8 Jorunn Brun Saga Skien OK 36:48 +15:12 13:25
9 Kaja Barsnes Frøyd Sogndal IL 36:59 +15:23 13:29
10 Eli Klovning Porsgrunn OL 37:40 +16:04 13:44
11 Inger Marie Johansson Porsgrunn OL 42:09 +20:33 15:22
12 Lill Birkelund Porsgrunn OL 43:10 +21:34 15:45
13 Kari Berg Larvik OK 58:15 +36:39 21:15
14 Hjørdis Øvreås Botne SK 1:09:47 +48:11 25:28
15 Gun Inger Jørgensen Porsgrunn OL 1:09:52 +48:16 25:29

Damer - 5 km

5 230 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 40:31   7:44
2 Mai Britt Bjørk Sandefjord OK 41:04 +0:33 7:51
3 Synne Sandven Notodden OL 41:57 +1:26 8:01
4 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 44:29 +3:58 8:30
5 Emilie Johansen Sandefjord OK 45:30 +4:59 8:41
6 Synne Sommerstad Røste Kongsberg OL 46:04 +5:33 8:48
7 Aud Ellen Brevik Sturla, IF 47:34 +7:03 9:05
8 Annette Cecilie Arentz Sandefjord OK 49:23 +8:52 9:26
9 Pernille Nauf Hedrum OL 51:11 +10:40 9:47
10 Maria Grovan OL Tønsberg og omegn 52:03 +11:32 9:57
11 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 52:05 +11:34 9:57
12 Stine Arntzen Sandefjord OK 54:22 +13:51 10:23
13 Ragne Klavenes Sandefjord OK 54:53 +14:22 10:29
14 Daniella Gjone Sandefjord OK 54:54 +14:23 10:29
15 Kristin Sæthre Sørensen Sturla, IF 55:47 +15:16 10:39
16 Tone Sølie Lysnes Hedrum OL 55:53 +15:22 10:41
17 Torill Hynne Fjære Hedrum OL 56:54 +16:23 10:52
18 Kari Reppesgård Holt Hedrum OL 57:28 +16:57 10:59
19 Anne Lise Andreassen Sandefjord OK 1:05:14 +24:43 12:28
20 Rita Raastad Skien OK 1:05:25 +24:54 12:30
21 Silje Borge Hovi Skien OK 1:06:19 +25:48 12:40
22 Kristin Solberg Fredheim Sandefjord OK 1:12:07 +31:36 13:47
23 Elin Bordøy Hedrum OL 1:20:41 +40:10 15:25
24 Gerd Langseth Larvik OK 1:29:25 +48:54 17:05
  Linda Fredh OK Moss diskvalifisert    
  Tanja Instanes Sturla, IF diskvalifisert    
  Kristine Sparre Knudsen Stokke IL diskvalifisert    
  Lise Strøm Sandefjord OK ikke startet    
  Elise Støren Bø OL ikke startet    

Damer - 10 km

9 630 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Undstad Larvik OK 1:24:11   8:44
2 Ingjerd Sommerstad Kongsberg OL 1:25:07 +0:56 8:50
3 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 1:33:20 +9:09 9:41
4 Kristin Sandven Notodden OL 1:50:14 +26:03 11:26
5 Lill-Ann Torp Sandefjord OK 1:54:46 +30:35 11:55
6 Gjendine Gjelstad Rebård Sandefjord OK 2:01:44 +37:33 12:38
7 Hilde Kløvstad Sandefjord OK 2:09:41 +45:30 13:27
  Wenche Eikås Sandefjord OK diskvalifisert    
  Grete S B Hovi Skien OK ikke startet    
  Tone Stokland Sandefjord OK ikke startet    

Herrer - 2,5 km

2 740 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Simen Sommerstad Røste Kongsberg OL 20:12   7:22
2 Håvard Østby OL Tønsberg og omegn 20:28 +0:16 7:28
3 Sindre Furland Sandefjord OK 22:35 +2:23 8:14
4 Niclas Gunnerød Stokke IL 25:10 +4:58 9:11
5 Martin Dybvik Stokke IL 28:58 +8:46 10:34
6 Gaute Nysæter Skien OK 29:10 +8:58 10:38
7 Torstein Lye Larvik OK 29:15 +9:03 10:40
8 Diderik Rønning Bøe Sandefjord OK 29:28 +9:16 10:45
9 Jens G. Dybvik Stokke IL 31:39 +11:27 11:33
10 Ludvig Skramdal Hedrum OL 34:11 +13:59 12:28
11 Helge Halvorsen Larvik OK 58:41 +38:29 21:25

Herrer - 5 km

5 230 m, 50 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christian Frøyd Sogndal IL 36:59   7:04
2 Gabriel Gjone Sandefjord OK 40:22 +3:23 7:43
3 Kristoffer Fjære Hedrum OL 41:24 +4:25 7:54
4 Henrik R Holt Hedrum OL 41:57 +4:58 8:01
5 Morten Hamre IL Hauken 42:13 +5:14 8:04
6 Torgeir Strandhagen Røyken OL 43:49 +6:50 8:22
7 Brage Eikås Sandefjord OK 44:38 +7:39 8:32
8 Atle Borgersen Hedrum OL 44:48 +7:49 8:33
9 Espen Raastad Skien OK 45:22 +8:23 8:40
10 Espen Johnsen Hedrum OL 47:06 +10:07 9:00
11 Tom Saga Skien OK 49:38 +12:39 9:29
12 Magnus Sigurdsson Stokke IL 50:01 +13:02 9:33
13 Kenneth Dybvik Stokke IL 50:18 +13:19 9:37
14 Sveinung Rekaa Notodden OL 50:47 +13:48 9:42
15 Sigurdur Freyr Sigurdsson Stokke IL 51:00 +14:01 9:45
16 Jørn Bue Olsen Asker Skiklubb 51:05 +14:06 9:46
17 Runar Kittilsen Stokke IL 51:17 +14:18 9:48
18 Ole Johansson Porsgrunn OL 51:42 +14:43 9:53
19 Oskar Kaaløy Sandefjord OK 51:44 +14:45 9:53
20 Per Furuheim Skien OK 51:54 +14:55 9:55
21 Helge Fossheim Hedrum OL 52:02 +15:03 9:56
22 Martin Nauf Hedrum OL 52:30 +15:31 10:02
23 Atle Remme Porsgrunn OL 52:41 +15:42 10:04
24 Øyvind Støren Bø OL 53:06 +16:07 10:09
25 Anders L. Rosenvold Porsgrunn OL 54:14 +17:15 10:22
26 Elling Aakre Andebu IL 54:21 +17:22 10:23
27 Einar Klavenes Sandefjord OK 54:58 +17:59 10:30
28 Jan Erik Røed Sandefjord OK 55:37 +18:38 10:38
29 Harald Omland Skien OK 55:59 +19:00 10:42
30 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 56:17 +19:18 10:45
31 Roy Gjerding OK Moss 56:31 +19:32 10:48
32 Kay Jørgensen Porsgrunn OL 56:58 +19:59 10:53
33 Rolf Gjølberg Larvik OK 57:13 +20:14 10:56
34 Magnar Øvreås Botne SK 57:14 +20:15 10:56
35 Børre Grovan OL Tønsberg og omegn 57:35 +20:36 11:00
36 Thorolf Trolsrud Botne SK 1:00:28 +23:29 11:33
37 Per Einar Strøm Hedrum OL 1:00:52 +23:53 11:38
38 Knut Gjone Sandefjord OK 1:01:32 +24:33 11:45
39 Ludvig Johnsen Hedrum OL 1:04:15 +27:16 12:17
40 Oddvar Gjelstad Sandefjord OK 1:05:29 +28:30 12:31
41 Kjetil Jacobsen Hamar OK 1:07:25 +30:26 12:53
42 Torgeir Brandal Kongsberg OL 1:08:53 +31:54 13:10
43 Alf Johan Hjelmtvedt Eiker OL 1:09:00 +32:01 13:11
44 Bjørn Helge Ceeberg Hedrum OL 1:09:18 +32:19 13:15
45 Per Øystein Andersen Larvik OK 1:10:06 +33:07 13:24
46 Magne Klovning Porsgrunn OL 1:13:25 +36:26 14:02
47 Svein Børge Haugberg Sandefjord OK 1:14:30 +37:31 14:14
48 Jon Harald Bøvre Stokke IL 1:15:15 +38:16 14:23
49 Tor Eivind Edvardsen Larvik OK 1:22:22 +45:23 15:44
50 Svein Eriksen Larvik OK 1:40:52 +1:03:53 19:17
  Kjetil Karlsen Team Jeløy ikke startet    

Herrer - 10 km

9 630 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Cornelius Bjørk Sandefjord OK 1:03:28   6:35
2 Mathias Gløersen Bækkelagets SK 1:08:40 +5:12 7:07
3 Oliver Østby OL Tønsberg og omegn 1:12:07 +8:39 7:29
4 Gisle Nysæter Skien OK 1:12:21 +8:53 7:30
5 Roar Fjeldbo Sandefjord OK 1:12:39 +9:11 7:32
6 Helge Gisholt OK Skeidi 1:15:19 +11:51 7:49
7 Åsmund Slokvik Notodden OL 1:15:29 +12:01 7:50
8 Espen Røste Kongsberg OL 1:16:00 +12:32 7:53
9 Iver Ringheim Larvik OK 1:18:17 +14:49 8:07
10 Arve Glittum OK Skeidi 1:18:30 +15:02 8:09
11 Stein Martinsen Sandefjord OK 1:19:07 +15:39 8:12
12 Henrik Kaupang Lye Larvik OK 1:22:40 +19:12 8:35
13 Anders Klavenes Sandefjord OK 1:22:48 +19:20 8:35
14 Egil Furua Berger og Svelvik OL 1:22:54 +19:26 8:36
15 Eirik Larsen Skien OK 1:23:07 +19:39 8:37
16 Martin Mehlum Hasle Sandefjord OK 1:23:57 +20:29 8:43
17 Jørgen Fjære Hedrum OL 1:24:03 +20:35 8:43
18 Jo Børre Eikås Sandefjord OK 1:24:25 +20:57 8:45
19 Trond Evensen OL Tønsberg og omegn 1:25:02 +21:34 8:49
20 Asgeir Fremstad Larvik OK 1:25:49 +22:21 8:54
21 Tom Kristensen Larvik OK 1:26:05 +22:37 8:56
22 Morten Tangen OK Moss 1:30:23 +26:55 9:23
23 Robert Fredriksen Notodden OL 1:30:35 +27:07 9:24
24 Morten Due Måren OK 1:32:32 +29:04 9:36
25 Martin Aske Andebu IL 1:34:56 +31:28 9:51
26 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 1:40:26 +36:58 10:25
27 Frode Robertsen OL Tønsberg og omegn 1:54:46 +51:18 11:55
28 Kjetil Kløvstad Sandefjord OK 2:09:41 +1:06:13 13:27
  Jonas Eikås Sandefjord OK diskvalifisert    
  Lars Hasle Rønningen Sandefjord OK diskvalifisert    
  Theodor Bjørk Sandefjord OK ikke startet    
  Knut Ivar Johansen Sandefjord OK ikke startet    

N-åpen

2 440 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Ingeborg Angeltveit Sandefjord OK 33:38   13:47
0 Ole Martin Blæstrud Stenbrenden Sandefjord OK 1:02:55   25:47
0 Alexander Dybvik Stokke IL 27:27   11:15
0 Guro Grønhaug Franck Sandefjord OK 43:27   17:48
0 Balder Solberg Fredheim Sandefjord OK 24:47   10:09
0 Theo Solberg Fredheim Sandefjord OK 21:48   8:56
0 Mia Hasle Sandefjord OK 1:05:35   26:52
0 Eva Larsen Hovi Skien OK 59:55   24:33
0 Amund Johansson Henden Hedrum OL 43:51   17:58
0 Gaute Johansson Henden Hedrum OL 43:31   17:50
0 Malin Johansson Henden Hedrum OL 44:51   18:22
0 Ingrid Strøm Juliussen Sandefjord OK 25:00   10:14
0 Hanna Slaatten Sandefjord OK 28:36   11:43
0 Ingebord Slaatten Sandefjord OK 44:55   18:24
0 Torjus Slaatten Sandefjord OK 50:03   20:30
0 Erik Sunde Sandefjord OK 50:12   20:34
0 Ida Sunde Sandefjord OK 45:26   18:37
0 Oscar Sunde Sandefjord OK 45:46   18:45
0 Sam Swain Sandefjord OK 39:32   16:12
0 Ida Wabø Sandefjord OK 33:32   13:44
0 Marcus Windvik Sandefjord OK 32:59   13:31
0 Erik Zagar Larvik OK 48:37   19:55
0 Vigdis Sigurdsdottir Stokke IL 22:17   9:07
0 Sturla Sigurdsson Stokke IL 22:44   9:19


Se våre sider for Beitosprinten:
* Startlister| Påmeldte: Kvinner - Menn| Program| Værvarsel