Resultater Marummila 2019



Resultater Marummila
Sandefjord, Vestfold - 13. oktober 2019

Arrangementstype: Orientering

Damer - 2,5 km

2 780 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Silje Ruud Fossheim Asker Skiklubb 33.54   12.11
2 Karen Klavenes Sandefjord OK 33.59 +0.05 12.13
3 Vigdis Sigurdsdottir Stokke IL 34.02 +0.08 12.14
4 Anikken Gjein Dybvik Stokke IL 36.11 +2.17 13.00
5 Tanja Appenzeller Fossum IF 40.25 +6.31 14.32
6 Elisabeth Windvik Sandefjord OK 42.32 +8.38 15.17
7 Charlotte  Lindqvist Stokke IL 44.29 +10.35 16.00
8 Else Stordal OL Tønsberg og omegn 48.28 +14.34 17.26
9 Gun Inger Jørgensen Porsgrunn OL 57.18 +23.24 20.36
10 Kari Berg Larvik OK 57.31 +23.37 20.41
11 Anne Marie Ceeberg Hedrum OL 57.53 +23.59 20.49
12 Anne Melsom Bjerke Stokke IL 58.10 +24.16 20.55
12 Jose Van Der Waar NOTEAM 58.10 +24.16 20.55
14 Astrid Lunde Drangedal OL 1.03.06 +29.12 22.41
15 Oda Holme Berntsen Larvik OK 1.30.04 +56.10 32.23
  Hjørdis Øvreås Botne SK ikke startet    

Damer - 5 km

5 040 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emilie Johansen Sandefjord OK 40.38   8.03
2 Anna Strøm Juliussen Sandefjord OK 42.16 +1.38 8.23
3 Jannicke Ødegård OL Tønsberg og omegn 43.50 +3.12 8.41
4 Anne Berit Bredholt Sandefjord OK 45.51 +5.13 9.05
5 Magnhild Frydenlund Sturla, IF 46.23 +5.45 9.12
6 Aud Ellen Brevik Sturla, IF 47.02 +6.24 9.19
7 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 47.49 +7.11 9.29
8 Lise Horntvedt Larvik OK 48.48 +8.10 9.40
9 Astrid Brevik Stokke IL 52.20 +11.42 10.23
10 Tone Sølie Lysnes Hedrum OL 52.28 +11.50 10.24
11 Maren Sofie Fremstad Larvik OK 56.39 +16.01 11.14
12 Ragne Klavenes Sandefjord OK 56.40 +16.02 11.14
13 Ida Vår Kierulf Meyer Larvik OK 58.18 +17.40 11.34
14 Kristin Sæthre Sørensen Sturla, IF 58.26 +17.48 11.35
15 Elin Bordøy Hedrum OL 1.02.23 +21.45 12.22
16 Rikke Kristin Gåsholt Hedrum OL 1.09.36 +28.58 13.48
  Mariann Øren Arvesen Sandefjord OK ikke startet    
  Rita Raastad Skien OK ikke startet    

Damer - 10 km

9 830 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kine Gulliksen Bækkelaget 1.11.49   7.18
2 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 1.13.03 +1.14 7.25
3 Ingrid Undstad Larvik OK 1.19.20 +7.31 8.04
4 Jorun Ruud Asker Skiklubb 1.37.18 +25.29 9.53
5 Ingrid Mobråthen Botne SK 1.38.44 +26.55 10.02
6 Tone Stokland Sandefjord OK 1.40.32 +28.43 10.13
7 Ida Sofie Hjortland Larvik OK 1.46.09 +34.20 10.47
8 Malene Instanes Sturla, IF 1.50.31 +38.42 11.14
9 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 2.09.54 +58.05 13.12

Herrer - 2,5 km

2 780 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Jarle Eikeland OL Tønsberg og omegn 27.57   10.03
2 Jens Wold Sturla, IF 29.10 +1.13 10.29
3 Kenneth Dybvik Stokke IL 31.00 +3.03 11.09
4 Eirik Eliassen Sandefjord OK 31.02 +3.05 11.09
5 Oddvar Bruun OL Tønsberg og omegn 41.47 +13.50 15.01
6 Marcus Windvik Sandefjord OK 48.05 +20.08 17.17
7 Odd Egil Frogner OL Tønsberg og omegn 57.15 +29.18 20.35
8 Helge Halvorsen Larvik OK 1.30.59 +1.03.02 32.43
  Alexander Dybvik Stokke IL diskvalifisert    

Herrer - 5 km

5 040 m, 57 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christian Frøyd Sogndal IL 36.10   7.10
2 Henrik R Holt Hedrum OL 37.33 +1.23 7.27
3 Herman Tofte Olsen Sandefjord OK 37.47 +1.37 7.29
4 Gaute Nysæter Skien OK 37.49 +1.39 7.30
5 Vilmer Nyberg Asker Skiklubb 37.53 +1.43 7.30
6 Magnus Sigurdsson Stokke IL 37.57 +1.47 7.31
7 Ludvig Johnsen Hedrum OL 38.47 +2.37 7.41
8 Sigurd Ravnan OL Toten-Troll 39.02 +2.52 7.44
9 Espen Johnsen Hedrum OL 40.38 +4.28 8.03
10 Trond Hegna Asker Skiklubb 41.57 +5.47 8.19
11 Frode Robertsen Stokke IL 42.15 +6.05 8.22
12 Sigurdur Freyr Sigurdsson Stokke IL 42.34 +6.24 8.26
13 Einar Klavenes Sandefjord OK 44.16 +8.06 8.46
14 Sveinung Rekaa Notodden OL 45.44 +9.34 9.04
15 Torgeir Brandal Kongsberg OL 45.48 +9.38 9.05
16 Ole Johansson Porsgrunn OL 46.17 +10.07 9.10
17 Snorre Frydenlund Sturla, IF 47.00 +10.50 9.19
18 Jens G. Dybvik Stokke IL 47.05 +10.55 9.20
19 Arne Fossheim Asker Skiklubb 47.08 +10.58 9.21
19 Sindre Furland Sandefjord OK 47.08 +10.58 9.21
21 Runar Kittilsen Stokke IL 47.24 +11.14 9.24
22 Sigbjørn  Myhre Andebu IL 47.33 +11.23 9.26
22 Martin Nauf Hedrum OL 47.33 +11.23 9.26
24 Helge Fossheim Hedrum OL 47.45 +11.35 9.28
24 Harald Omland Skien OK 47.45 +11.35 9.28
26 Jan Erik Røed Sandefjord OK 47.48 +11.38 9.29
27 Atle Remme Porsgrunn OL 48.21 +12.11 9.35
28 Emil Ruud Fossheim Asker Skiklubb 51.31 +15.21 10.13
29 Elling Aakre Andebu IL 52.05 +15.55 10.20
30 Hugo A. Christensen Notodden OL 52.50 +16.40 10.28
31 Arne Håkon Jørgensen Sandefjord OK 53.25 +17.15 10.35
32 Jakob Kløverød Porsgrunn OL 54.52 +18.42 10.53
33 Rune Sørensen Sturla, IF 54.59 +18.49 10.54
34 Morten  Holst Sturla, IF 55.05 +18.55 10.55
35 Roy Gjerding OK Moss 55.41 +19.31 11.02
36 Magnar Øvreås Botne SK 56.32 +20.22 11.13
37 Jiri Urvalek Porsgrunn OL 57.35 +21.25 11.25
38 Kay Jørgensen Porsgrunn OL 57.39 +21.29 11.26
39 Anders Windvik Sandefjord OK 57.44 +21.34 11.27
40 Bjørn Arnfinn Paulsen OK Moss 58.17 +22.07 11.33
41 Bjørn Helge Ceeberg Hedrum OL 59.40 +23.30 11.50
42 Per Øystein Andersen Larvik OK 59.45 +23.35 11.51
42 Rolf Gjølberg Larvik OK 59.45 +23.35 11.51
44 Svein Eriksen Larvik OK 59.56 +23.46 11.53
45 Kåre Thorbjørnsen Larvik OK 1.00.14 +24.04 11.57
46 Hans Stordal OL Tønsberg og omegn 1.06.12 +30.02 13.08
47 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 1.06.26 +30.16 13.10
47 Rolf Lye Porsgrunn OL 1.06.26 +30.16 13.10
49 Lars Haakon Eriksson Tyrving IL 1.12.24 +36.14 14.21
50 Lars Andreas Eriksson Tyrving IL 1.12.27 +36.17 14.22
51 Tor Eivind Edvardsen Larvik OK 1.22.25 +46.15 16.21
52 Magne Klovning Porsgrunn OL 1.24.16 +48.06 16.43
53 Oddvar Gjelstad Sandefjord OK 1.29.56 +53.46 17.50
54 Kåre Nilsen Sandefjord TIF 1.31.13 +55.03 18.05
55 Yngve Mobråthen Botne SK 1.37.43 +1.01.33 19.23
  Jørn Bue Olsen Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Jan Bøhle OL Trollo brutt    
  Ólavur Mortensen Oslostudentenes IK ikke startet    
  Espen Raastad Skien OK ikke startet    

Herrer - 10 km

9 830 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sindre R Holt Hedrum OL 57.56   5.53
2 Johan Undeland Sturla, IF 1.10.24 +12.28 7.09
3 Benjamin Gjone Sandefjord OK 1.11.34 +13.38 7.16
4 Charles Halaas Fossum IF 1.11.38 +13.42 7.17
5 Asgeir Fremstad Larvik OK 1.11.48 +13.52 7.18
6 Stig Instanes Sturla, IF 1.11.52 +13.56 7.18
7 Mikael Birkelund Asker Skiklubb 1.15.47 +17.51 7.42
8 Sturle Furland Sandefjord OK 1.16.08 +18.12 7.44
9 Anders Klavenes Sandefjord OK 1.16.19 +18.23 7.45
10 Georg  Ellila Stokke IL 1.16.23 +18.27 7.46
11 Helge Gisholt OK Skeidi 1.16.31 +18.35 7.47
12 Lars Fremstad Larvik OK 1.16.56 +19.00 7.49
13 Knut Ivar Johansen Sandefjord OK 1.18.24 +20.28 7.58
14 Per Olav Gulbrandsen Larvik OK 1.18.38 +20.42 7.59
15 Arve Glittum OK Skeidi 1.19.14 +21.18 8.03
16 Onno Verberne OL Toten-Troll 1.19.37 +21.41 8.05
17 Åsmund Slokvik Notodden OL 1.23.18 +25.22 8.28
18 Petter Løe Notodden OL 1.24.54 +26.58 8.38
19 Alexander Repstad Storemyr Porsgrunn OL 1.25.34 +27.38 8.42
20 Anders L. Rosenvold Porsgrunn OL 1.26.05 +28.09 8.45
21 Robert Fredriksen Notodden OL 1.29.40 +31.44 9.07
22 Erik Juliussen Sandefjord OK 1.30.10 +32.14 9.10
23 Tore H. Hvideberg OK Skeidi 1.35.43 +37.47 9.44
24 Erik Bergsbakk Holter Larvik OK 1.36.57 +39.01 9.51
25 Jon Skriubakken Porsgrunn OL 1.40.39 +42.43 10.14
  Gisle Nysæter Skien OK brutt    
  Egil Furua Berger og Svelvik OL ikke startet    
  Håvard Skriubakken Porsgrunn OL ikke startet    
  Henrik Wennerstrand Porsgrunn OL ikke startet    

N-åpen

1 650 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Anne Siri Halaas Appenzeller Fossum IF fullført    
  Thea Evensen Sandefjord OK fullført    
  Benjamin Frøyd Sogndal IL fullført    
  Casper Frøyd Drangedal OL fullført    
  Åse Marie Halaas Appenzeller Fossum IF fullført    
  Mia Hasle Sandefjord OK fullført    
  William Douglas Hillgaar Sandefjord OK fullført    
  Douglas  Lindqvist Stokke IL fullført    
  Sverre Rosingaunet Sandefjord OK fullført    
  Sturla Sigurdsson Stokke IL fullført    
  Henriette Holtedahl Simonsen Sandefjord OK fullført    
  Veronica Holtedahl Simonsen Sandefjord OK fullført    
  Anton Windvik Sandefjord OK fullført    
  Ingrid Strøm Juliussen Sandefjord OK ikke startet


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +