Resultater Mellomdistanse Hedmark 2017



Resultater Mellomdistanse Hedmark
Vang, Hedmark - 17. september 2017

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

2 260 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Ane Beitdokken Lillehammer OK 18:09   8:01
0 Selma Bekkelund Gjø-Vard OL 21:05 +2:56 9:19
0 Mads Francis Book Bratbak Lillehammer OK 21:02 +2:53 9:18
0 Marina Dagny Book Bratbak Lillehammer OK 20:50 +2:41 9:13
0 Hans Axel Brodshaug OL Vallset/Stange 28:58 +10:49 12:49
0 Sivert Dåsnes Vang OL 24:38 +6:29 10:53
0 Aksel Tonjer Fingarsen Elverum OK 17:11   7:36
0 Markus Skappel Finsand Lillehammer OK 20:03 +1:54 8:52
0 Lars Flaskerud OL Toten-Troll 30:20 +12:11 13:25
0 Linnea Haneberg Vang OL 20:34 +2:25 9:06
0 Johannes Høie Gjø-Vard OL 17:47   7:52
0 Marie Kalgraff Ringsaker OK 28:17 +10:08 12:30
0 Eunice Lundby Korsmo Vang OL 25:06 +6:57 11:06
0 Magnhild Kleppa Madslien Lillehammer OK 30:21 +12:12 13:25
0 Eirin Melgalvis Bilstad Vang OL 45:57 +27:48 20:19
0 Peder Melgalvis Bilstad Vang OL 27:34 +9:25 12:11
0 Niklas Mykleset Vang OL 25:43 +7:34 11:22
0 Tuva Mykleset Vang OL 25:07 +6:58 11:06
0 Leon Norman-Haavi Gjø-Vard OL 35:52 +17:43 15:52
0 Per Taje Skeie Raumar Orientering 23:16 +5:07 10:17
0 Sivert Mickelson Standerholen OL Vallset/Stange 18:49 +0:40 8:19
0 Sebastian Welhaven Thorstad Lillehammer OK 18:03   7:59
0 Ulrikke Visted-Hansen Gjø-Vard OL 45:15 +27:06 20:01
0 Hanna Lutnes Hamar OK 36:54 +18:45 16:19
0 Martin Edvardsen Hamar OK 39:04 +20:55 17:17
0 Johannes Rugsveen Vang OL 27:32 +9:23 12:10
0 Eivind Lutnes Hamar OK 18:48 +0:39 8:19
0 Ville Langgård Munch Lillehammer OK 30:37 +12:28 13:32

D -10

2 260 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Eiril Erlien Solerød Gjø-Vard OL 16:32   7:18
0 Karen Haanes Strandlie Gjø-Vard OL 14:39   6:28

D 11-12

2 770 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marthe Graff-Wiik Sturla, IF 56:23   20:21
  Mari Ovidia Ranestad Hamar OK brutt    

D 11-12N

2 260 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Madeleine Aaslund Jenack Gjø-Vard OL 19:27   8:36

D 13-14

2 720 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Birgit Kleppa Madslien Lillehammer OK 28:33   10:29
2 Marie Kvarme Sturla, IF 30:37 +2:04 11:15
3 Emma Bangstad Bergersen Hamar OK 33:10 +4:37 12:11
4 Emma Visted-Hansen Gjø-Vard OL 35:11 +6:38 12:56
5 Astrid Rognstad Hadeland OL 35:37 +7:04 13:05
6 Mina Akiko Johnsen Sturla, IF 36:54 +8:21 13:33
7 Emma Dåsnes Vang OL 1:04:16 +35:43 23:37

D 13-16C

2 770 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Frøisland Vang OL 59:03   21:19
2 Sunniva Alm-Kristiansen Vang OL 59:35 +0:32 21:30

D 15-16

3 870 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingeborg Kvarme Sturla, IF 1:11:28   18:28
2 Berthe Teslo Hadeland OL 1:25:35 +14:07 22:06

D 17-C

2 770 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eli Stensli Løten o-lag 50:17   18:09
2 Tina Bjørnstad Raumar Orientering 53:20 +3:03 19:15

D 17-N

2 260 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Liv Simonsen OK Øst 26:44   11:49

D 17-20

4 280 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Heidi Therese Wiest Vang OL 53:51   12:34

D 21-

4 540 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 42:54   9:26
2 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 46:10 +3:16 10:10
3 Stine Olsen Kirkevik Hamar OK 50:16 +7:22 11:04
4 Stine Austad Raumar Orientering 1:29:40 +46:46 19:45

D 35-

4 280 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristine Sollien Flaskerud OL Toten-Troll 48:43   11:22
2 Valborg Madslien Lillehammer OK 49:52 +1:09 11:39
3 Mari Jøranli Torpa O-Lag 56:42 +7:59 13:14
4 Yngvild Malmo Vang OL 58:48 +10:05 13:44
5 Marita Hernandez OL Toten-Troll 1:01:16 +12:33 14:18
6 Anna-Thekla Tonjer Elverum OK 1:03:00 +14:17 14:43
7 Elianne Haneberg Vang OL 1:04:11 +15:28 14:59
8 Ragnhild Jetlund Vang OL 1:07:08 +18:25 15:41

D 45-

3 870 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hilde Grøneng Lillehammer OK 44:27   11:29
2 Hege Solerød Gjø-Vard OL 50:21 +5:54 13:00
3 Vanja Staff OL Toten-Troll 57:18 +12:51 14:48
4 Gunn Elin Rudi Hadeland OL 59:02 +14:35 15:15
5 Margrethe Nilsen Hamar OK 1:30:24 +45:57 23:21
  Ingrid Ravnan OL Toten-Troll diskvalifisert    

D 55-

3 090 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjersti Rønning Hamar OK 38:31   12:27
2 Berit Danielsen IL Tyrving 40:43 +2:12 13:10
3 Ida Engen Raumar Orientering 53:14 +14:43 17:13
4 Wenche Bjørnstad Ringsaker OK 1:03:30 +24:59 20:33
5 Gro Ellegaard Vang OL 1:14:35 +36:04 24:08

D 65-

3 090 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Berit Saxhaug Raumar Orientering 1:21:09   26:15

H -10

2 260 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Mats Kalgraff Ringsaker OK 21:29   9:30
0 Emil Tonjer Fingarsen Elverum OK 13:11   5:50
0 Erik Dehli Saxhaug Raumar Orientering 22:13   9:49
0 Magnus Molund IL Tyrving 16:53   7:28
0 Nikolai Teslo Hadeland OL 16:19   7:13
0 Magnus Svaland Dale OL Vallset/Stange 37:06   16:24
0 Ole Solli Kvikstad OL Toten-Troll 15:22   6:47

H 11-12

2 770 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jørgen Holm Grøneng Lillehammer OK 22:41   8:11
2 Even Lien Gjø-Vard OL 23:00 +0:19 8:18
3 Ola Dåsnes Vang OL 29:12 +6:31 10:32
4 Amund Flaskerud OL Toten-Troll 39:17 +16:36 14:10
5 Thomas Kalgraff Ringsaker OK 47:34 +24:53 17:10
6 Gjermund Taje Skeie Raumar Orientering 54:27 +31:46 19:39

H 11-12N

2 260 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Finn Elias Haneberg Vang OL 16:01   7:05
2 Mats Ligaarden Gjø-Vard OL 18:36 +2:35 8:13
3 Kristoffer Børke Sætaberget Vang OL 19:37 +3:36 8:40
4 Adrian Rogstad Dørum Vang OL 20:50 +4:49 9:13
5 Ole Petter Visted-Hansen Gjø-Vard OL 46:12 +30:11 20:26

H 13-14

2 720 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sander Tonjer Fingarsen Elverum OK 25:49   9:29
2 Mats Lindaas Elverum OK 30:17 +4:28 11:08
3 Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer OK 30:31 +4:42 11:13
4 Sindre Grøv Svensen Lillehammer OK 33:29 +7:40 12:18
5 Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL 34:48 +8:59 12:47
6 Gaute Lindaas Elverum OK 1:08:35 +42:46 25:12

H 13-16C

2 770 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Simen Dehli Saxhaug Raumar Orientering 28:06   10:08

H 17-C

2 770 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Finn Ansgar Haneberg Vang OL 26:00   9:23
2 Jan Åsmund Sætaberget Vang OL 28:00 +2:00 10:06
3 Stein Sandaker Vang OL 34:47 +8:47 12:33
4 Anders Johnsen Sturla, IF 37:27 +11:27 13:31
5 Magne Johansen Vang OL 40:14 +14:14 14:31
6 Morten Fjell Røyken OL 42:38 +16:38 15:23

H 17-N

2 260 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tor Simonsen OK Øst 29:48   13:11

H 17-20

4 540 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Njaal Ellegaard Melby Vang OL 42:58   9:27
2 Sverre Narum Vang OL 43:07 +0:09 9:29
3 Eskil Frøisland Vang OL 44:28 +1:30 9:47
4 Jostein Svaland Dale Vang OL 48:50 +5:52 10:45
  Emil Bjørnstad Strand Raumar Orientering diskvalifisert    

H 21-

5 100 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ove Antvord Haugereid Løten o-lag 47:27   9:18
2 Kenneth Bilstad Vang OL 48:22 +0:55 9:29
3 Anders Skjeset Vang OL 55:34 +8:07 10:53
4 Jan Ola  Pedersen Vang OL 57:57 +10:30 11:21
5 Pål Stenberg Vang OL 1:06:22 +18:55 13:00
6 Marius Staff OL Toten-Troll 1:27:21 +39:54 17:07

H 35-

4 540 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sverre Berg Lutnæs Hamar OK 47:23   10:26
2 Tore Borchgrevink Alu Hamar OK 55:24 +8:01 12:12
3 Asbjørn Myren Svensen Lillehammer OK 59:06 +11:43 13:01
4 Audun Fingarsen Elverum OK 1:03:46 +16:23 14:02
5 Øystein Bieltvedt Skeie Raumar Orientering 1:12:06 +24:43 15:52
6 Jens-Henrik Simonsen OK Øst 1:18:37 +31:14 17:18

H 45-

4 280 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Sollien OL Toten-Troll 40:24   9:26
2 Håkon Dåsnes Vang OL 41:00 +0:36 9:34
3 Øyvind Frøisland Vang OL 46:59 +6:35 10:58
4 Knut Jetlund Vang OL 47:06 +6:42 11:00
5 Roger Wiik Sturla, IF 47:31 +7:07 11:06
6 Jon Erik Kvarme Sturla, IF 49:16 +8:52 11:30
7 Henning Wernøe Hamar OK 51:12 +10:48 11:57
8 Are Strandlie Gjø-Vard OL 52:13 +11:49 12:12
9 Kjetil Molund IL Tyrving 52:48 +12:24 12:20
10 Roar Saxhaug Raumar Orientering 56:12 +15:48 13:07
11 Hans Reier Sigmond Lillehammer OK 1:02:36 +22:12 14:37
12 Even Erlien Gjø-Vard OL 1:05:38 +25:14 15:20
13 Svein Thorsberg Grue IL 1:05:57 +25:33 15:24
14 Geir Jota Bjørlo Hamar OK 1:22:14 +41:50 19:12

H 55-

3 870 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ole Kjell  Langmyren Lillomarka 35:57   9:17
2 Sigurd Dæhli Løten o-lag 36:19 +0:22 9:23
3 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 39:13 +3:16 10:08
4 Onno Verberne OL Toten-Troll 39:14 +3:17 10:08
5 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 40:27 +4:30 10:27
6 Trond Olsen Løten o-lag 40:46 +4:49 10:32
7 Arild Nordsveen Ringsaker OK 42:16 +6:19 10:55
8 Andreas Huber Hamar OK 45:49 +9:52 11:50
9 Bjarte Lindstad OL Toten-Troll 46:55 +10:58 12:07
10 Stein Arne Negård Vang OL 47:58 +12:01 12:23
11 Arne Arnesen Hamar OK 48:57 +13:00 12:38
12 Øystein Melby Vang OL 49:15 +13:18 12:43
13 Harald Østbye Elverum OK 49:26 +13:29 12:46
14 Knut Engen Raumar Orientering 50:17 +14:20 12:59
15 Kristian Storsveen Løten o-lag 52:48 +16:51 13:38
16 Egil Rundberget Nydalens SK 54:05 +18:08 13:58
17 Erik Haugen Ringsaker OK 54:27 +18:30 14:04
18 Tor Strand Raumar Orientering 54:29 +18:32 14:04
19 Ole Hans Øie Løten o-lag 56:21 +20:24 14:33
20 John Hofoss Hadeland OL 58:52 +22:55 15:12
21 Herman Bakke Løten o-lag 1:02:49 +26:52 16:13
22 Helge Ryen Hamar OK 1:11:25 +35:28 18:27
  Jan Sveen Raumar Orientering brutt    

H 65-

3 090 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Terje Wikstrøm Ringsaker OK 31:59   10:21
2 Asbjørn Schjerve Løten o-lag 33:27 +1:28 10:49
3 Ola Brox OL Toten-Troll 35:58 +3:59 11:38
4 Knut Skjeset Vang OL 38:35 +6:36 12:29
5 Ole Lien Løten o-lag 43:42 +11:43 14:08
6 Trond Feiring Hamar OK 44:29 +12:30 14:23
7 Knut Malmo Ringsaker OK 44:35 +12:36 14:25
8 Olav Høiås Vang OL 45:00 +13:01 14:33
9 Einar Lund Hamar OK 50:40 +18:41 16:23
10 Hans A. Tingvold Raufoss IL Orientering 52:27 +20:28 16:58
11 Knut Wikstrøm Ringsaker OK 54:31 +22:32 17:38
12 Lars Saxhaug Raumar Orientering 56:23 +24:24 18:14
13 Øystein Skappel Lillehammer OK 1:03:57 +31:58 20:41


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +