Resultater Midt-Norsk Mesterskap - Langdistanse - KM Hedmark 2016



Resultater Midt-Norsk Mesterskap - KM Hedmark - Langdistanse
Os, Hedmark - 27. august 2016

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 750 m, 32 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Idun Aaen Stjørdals-Blink Orientering 24:23   13:56
  Jonas Alstad Frol IL 17:40   10:05
  Aurora Brobakken Snertingdal IF Orientering 44:03   25:10
  Emma Drønnesund Emblem IL 23:48   13:36
  Erlend Grønli Freidig 31:49   18:10
  Simen Hansæl-Nergaard Kvikne IL 16:40   9:31
  Oskar Elias Heggeset Freidig 25:22   14:29
  Sverre August Heggeset Freidig 42:01   24:00
  Helene Heggheim Jensen Emblem IL 25:50   14:45
  Ine Storhaug Langøien Os IL 34:26   19:40
  Tea Storhaug Langøien Il Nansen 39:59   22:50
  Johannes Lerli Melhus IL 15:11   8:40
  Anna Emilie Lona Wing OK 22:15   12:42
  Mads Stensland Melbye Verdal OK 47:51   27:20
  Mia Stensland Melbye Verdal OK 27:38   15:47
  Nikoline Munkeby Frol IL 28:14   16:08
  Karita Møller Steinkjer OK 24:55   14:14
  Emilie Nubdal Frøseth Verdal OK 32:58   18:50
  Martine Nubdal Frøseth Verdal OK 47:55   27:22
  Nora Rossvold Otterlei Byåsen IL 19:32   11:09
  Maia Ruano Strand Wing OK 29:50   17:02
  Amund Ryen Os IL 48:55   27:57
  Svanhild Ryen Os IL 49:12   28:06
  Astrid Schjølberg Røros IL 18:34   10:36
  Ole Ulseth Sylte Freidig 19:15   11:00
  Hedda Sæbø Nidarøst OK 24:23   13:56
  Stina Sørensen Il Nansen 38:33   22:01
  Noah Tryggestad Emblem IL 27:27   15:41
  Kaja Staff Valstad Nittedal OL 33:25   19:05
  Einar Østgårdsgjelten Il Nansen 37:57   21:41
  Jenny Østgårdsgjelten Il Nansen 35:57   20:32
  Anne Eline Vehus Skjerve Verdal OK diskvalifisert    

 

D -10

2 730 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Synne Kvittum Nytrøen Tynset IF 32:22   11:51
  Aurora Oldertrøen Tynset IF 41:39   15:15
  Ida Joanne Oldertrøen Tynset IF 49:04   17:58
  Ine Bohnhorst Tegdan Freidig 34:48   12:44
  Fanny Staff Valstad Nittedal OL 32:35   11:56
  Lisa Sæther Verdenius Vingelen IL 34:14   12:32
  Ingrid Wollan Benum Byåsen IL 32:51   12:01
  Marie Wollan Benum Byåsen IL 38:46   14:12

 

D 11-12

2 880 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mathea Spets Storhov Freidig 20:13   7:01
2 Andrea sæther Verdenius Vingelen IL 29:49 +9:36 10:21
3 Mathea Baglo Bjørkeng Verdal OK 35:07 +14:54 12:11
4 Anne Frøysland Vang OL 40:12 +19:59 13:57
5 Julie Drønnesund Emblem IL 47:38 +27:25 16:32
6 Una Kittilsen Freidig 56:44 +36:31 19:41
7 Ida Høsøien Tynset IF 1:01:53 +41:40 21:29
8 Tora Kittilsen Freidig 1:02:53 +42:40 21:50
9 Aasne Sofie Ellevold Odal OL - Orientering 1:08:39 +48:26 23:50
  Guro Schjølberg Tynset IF diskvalifisert    
  Emma Dåsnes Vang OL diskvalifisert    

 

D 11-12N

2 690 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigrid Haugskott OL Trollelg 22:14   8:15
2 Ingvild Torgersen Jakobsen Molde og Omegn IF 23:15 +1:01 8:38
3 Fredrikke Baglo Bjørkeng Verdal OK 27:21 +5:07 10:10
  Anne Kristine Sanderud Nordgaard Odal OL - Orientering diskvalifisert    

 

D 13-14

3 480 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mari Eidsmo Freidig 30:57   8:53
2 Tale Tannvik Skei Freidig 31:31 +0:34 9:03
3 Ane Malene Kolstad Freidig 32:57 +2:00 9:28
4 Vilde Lereim Storli Freidig 33:25 +2:28 9:36
5 Frida Haugskott OL Trollelg 33:36 +2:39 9:39
6 Mari Grøtli Svergja Kvikne IL 34:34 +3:37 9:55
7 Trude Markhus Verdal OK 34:39 +3:42 9:57
8 June Munkeby Frol IL 36:19 +5:22 10:26
9 Linnea Munkeby Frol IL 43:21 +12:24 12:27
10 Oline Hyttebakk Løten o-lag 44:23 +13:26 12:45
11 Kristin Lundanes Emblem IL 49:20 +18:23 14:10
12 Silje Marie Nissen Freidig 56:55 +25:58 16:21
13 Maren Viken Byåsen IL 1:04:14 +33:17 18:27
14 Serine Skogeng Reiten Emblem IL 1:06:32 +35:35 19:07
  Iselina Myhr Imsland Frol IL diskvalifisert    

 

D 13-16C

2 880 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Thea Walseth Malvik IL 50:08   17:24
2 Line Tryggestad Emblem IL 1:13:07 +22:59 25:23

 

D 15-16

4 790 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ane Ingeborg Kalbækken Tynset IF 44:34   9:18
2 Mari Kilskar Grevskott Frol IL 45:00 +0:26 9:23
3 Sigrid Vehus Skjerve Verdal OK 45:56 +1:22 9:35
4 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 48:09 +3:35 10:03
5 Ragne Munkeby Frol IL 51:43 +7:09 10:47
6 Dina Reitan Freidig 52:54 +8:20 11:02
7 Kamilla Lome Hamar OK 57:11 +12:37 11:56
8 Sofie Hallem Verdal OK 57:44 +13:10 12:03
9 Matilde Munkeby Frol IL 1:02:16 +17:42 12:59
10 Vibeke Kvistad Dengerud Steinkjer OK 1:07:32 +22:58 14:05
11 Rønnaug Hansæl-Nergaard Kvikne IL 1:15:18 +30:44 15:43
12 Jorun Bækken Os IL 1:18:58 +34:24 16:29
13 Ane Hagset Stavnesli Molde og Omegn IF 1:32:24 +47:50 19:17
14 Hanne Helmine Rogstad Nidarøst OK 1:34:26 +49:52 19:42
  Mona Ulseth Sylte Freidig diskvalifisert    
  Ane Marte Vatn Frol IL diskvalifisert    

 

D 17-A kort

4 790 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Line Hovdenak Lyng Nidarøst OK 50:20   10:30
2 Maja Fjellstad Knutsen NTNUI 51:02 +0:42 10:39
3 Marit Schmid OL Trollelg 51:22 +1:02 10:43
4 Randi Johanne Skjerve Frol IL 59:21 +9:01 12:23
5 Unni Øygard Løten o-lag 1:03:24 +13:04 13:14
6 Tina Strømdal Wik Freidig 1:03:36 +13:16 13:16

 

D 17-C

3 500 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marit Follstad Vang OL 36:24   10:24
2 Liv Tennes Wing OK 39:10 +2:46 11:11
3 Marit Brødreskift Freidig 41:25 +5:01 11:50
4 Mari Braathen Wing OK 45:26 +9:02 12:58
5 Kari Tønset Guttvik Wing OK 48:25 +12:01 13:50

 

D 17-18

6 280 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anine Lome Hamar OK 53:30   8:31
2 Vilde Årøen Lykke Emblem IL 1:03:25 +9:55 10:05
3 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 1:04:20 +10:50 10:14
4 Ragnhild Eide Byåsen IL 1:04:32 +11:02 10:16
5 Line Sølberg OL Trollelg 1:05:22 +11:52 10:24
6 Vera Melkild Freidig 1:07:28 +13:58 10:44
7 Oda Q Fossum Freidig 1:11:48 +18:18 11:25
8 Rikke Gjeitnes Dahle Molde og Omegn IF 1:13:37 +20:07 11:43
9 Guri Sandvold Tynset IF 1:14:16 +20:46 11:49
10 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 1:14:31 +21:01 11:51
11 Marte Lien Johnsen Byåsen IL 1:18:23 +24:53 12:28
12 Martha Skogeng Reiten Emblem IL 1:22:33 +29:03 13:08
13 Andrine Viken Byåsen IL 1:26:51 +33:21 13:49
  Maria Ulseth Sylte Freidig diskvalifisert    

 

D 19-20

7 200 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emma Arnesen Byåsen IL 56:57   7:54
2 Åshild Kolstad Freidig 58:22 +1:25 8:06
3 Ingrid Lundanes Emblem IL 59:09 +2:12 8:12
4 Ingeborg Eide Byåsen IL 1:00:17 +3:20 8:22
5 Marte Hoff Hagen NTNUI 1:05:25 +8:28 9:05
6 Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) 1:18:00 +21:03 10:50
7 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 1:24:48 +27:51 11:46
  Kristine Ausen NTNUI diskvalifisert    

 

D 21-

8 410 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mathilde Rundhaug Frol IL 1:01:37   7:19
2 Kristine Fjellanger NTNUI 1:02:50 +1:13 7:28
3 Audhild Bakken Rognstad NTNUI 1:04:46 +3:09 7:42
4 Sofie Johansson Løten o-lag 1:05:46 +4:09 7:49
5 Maren Jansson Haverstad NTNUI 1:08:18 +6:41 8:07
6 Gøril Rønning Sund Frol IL 1:08:36 +6:59 8:09
7 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 1:10:22 +8:45 8:22
8 Elen Katrine Skjerve Frol IL 1:13:14 +11:37 8:42
9 Julie Størmer NTNUI 1:15:02 +13:25 8:55
10 Gry Granstedt NTNUI 1:15:21 +13:44 8:57
11 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 1:15:31 +13:54 8:58
12 Ingeborg Ellegaard Melby NTNUI 1:18:16 +16:39 9:18
13 Mali Kanstad NTNUI 1:19:38 +18:01 9:28
14 Camilla Öhman NTNUI 1:21:12 +19:35 9:39
15 Nina Smestad Løten o-lag 1:22:17 +20:40 9:47
16 Marianne Opsahl Bredesen NTNUI 1:22:35 +20:58 9:49
17 Sara Profors Frol IL 1:23:00 +21:23 9:52
18 Solveig Blandkjenn NTNUI 1:24:04 +22:27 9:59
19 Marta Ulvensøen NTNUI 1:24:24 +22:47 10:02
20 Ingvild Maalen-Johansen NTNUI 1:31:03 +29:26 10:49
21 Norunn Kvistad Dengerud NTNUI 1:33:03 +31:26 11:03
22 Karoline Dahl Fosby NTNUI 1:35:35 +33:58 11:21
23 Aurora Fossøy NTNUI 1:38:05 +36:28 11:39
24 Kajsa Stina Sandstad NTNUI 1:41:00 +39:23 12:00
25 Mari jensen Aas Ås-NMBU Orientering 2:00:31 +58:54 14:19
26 Lene Margrethe Sætaberget Lunderseter IL 2:09:49 +1:08:12 15:26

 

D 35-

6 840 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingvild Gjessing Vang OL 1:12:29   10:35

 

D 40-

5 730 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mari Angell-Petersen Freidig 52:15   9:07
2 Kristin Haugskott OL Trollelg 54:59 +2:44 9:35
3 Kari Solem Aune Byåsen IL 1:00:58 +8:43 10:38
4 Mari Moseid Freidig 1:03:45 +11:30 11:07
5 Anne Kjersti Briskerud Grue IL 1:18:31 +26:16 13:42
6 Anne Mette Grøtli Nord-Østerdal OK 1:26:31 +34:16 15:05
  Margot Bolstad Lynum Freidig brutt    

 

D 45-

4 790 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gro Sandstad Eidsmo Freidig 43:20   9:02
2 Torunn Spets Storhov Freidig 43:57 +0:37 9:10
3 Britt Vangen Sandvold Tynset IF 45:53 +2:33 9:34
4 Janita Skogeng Emblem IL 48:22 +5:02 10:05
5 Mona Lome Hamar OK 49:59 +6:39 10:26
6 Heidi Arnesen Freidig 51:46 +8:26 10:48
7 Eirin Lodgaard Byåsen IL 53:34 +10:14 11:10
8 Kari Ulseth Freidig 54:14 +10:54 11:19
9 Gøril Eide Byåsen IL 56:23 +13:03 11:46
10 Ingunn Vangen Lunåsmo Tynset IF 57:54 +14:34 12:05
11 Tone Almås IL Leik 1:00:18 +16:58 12:35
12 Monica Hægstad Stjørdals-Blink Orientering 1:07:11 +23:51 14:01
13 Mai Iren Almås IL Leik 1:07:45 +24:25 14:08
14 Marianne Lykke Emblem IL 1:12:18 +28:58 15:05
  Mette Wanvik Stjørdals-Blink Orientering diskvalifisert    

 

D 50-

4 270 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rine Hanssen Byåsen IL 43:37   10:12
2 Anne Marit Bordal Ringsaker OK 46:07 +2:30 10:48
3 Anne Marit Bjergaard Nydalens SK 46:43 +3:06 10:56
4 Hege Solhjem Melhuus Melhus IL 49:39 +6:02 11:37
5 Randi Jensen Frol IL 50:04 +6:27 11:43
6 Ingrid Gjersvold Ålen IL 50:11 +6:34 11:45
7 Hilde Forbord Malvik IL 50:32 +6:55 11:50
8 Evy Meisingseth Molde og Omegn IF 50:42 +7:05 11:52
9 Turid Arnesen Byåsen IL 52:39 +9:02 12:19
10 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 54:07 +10:30 12:40
11 Gunhild Kvistad Steinkjer OK 54:10 +10:33 12:41
12 Marit Sylte Lundanes Emblem IL 57:17 +13:40 13:24
13 Elisabeth Sæthre Freidig 58:35 +14:58 13:43
14 Gunhild Bredesen Verdal OK 1:02:59 +19:22 14:45
15 Hanne-Merete Hagset Molde og Omegn IF 1:05:05 +21:28 15:14
16 Trine Sunnset Melhus IL 1:10:01 +26:24 16:23
17 Randi Fallbakken Berge Løten o-lag 1:11:51 +28:14 16:49
18 Ragnhild Skogsrud OL Vallset/Stange 1:14:34 +30:57 17:27
19 Helen Margrethe Schjelderup Nord-Østerdal OK 1:15:25 +31:48 17:39

 

D 55-

4 270 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjersti Rønning Hamar OK 39:09   9:10
2 Marit Hæreid Sandstad Frol IL 50:24 +11:15 11:48
3 Grete Berge Owren Freidig 51:18 +12:09 12:00
4 Karin Galaaen Selbu OK 54:28 +15:19 12:45
5 Anne Mette Normann Tynset IF 54:43 +15:34 12:48
6 Eldbjørg G. Kalbækken Tynset IF 57:55 +18:46 13:33
7 Ingrid Lien Johnsen Byåsen IL 1:01:44 +22:35 14:27
8 Anita Østgård Olsen Løten o-lag 1:06:04 +26:55 15:28
9 Inger Marie Øygard Løten o-lag 1:07:00 +27:51 15:41
10 Helene Rusten Tynset IF 1:44:48 +1:05:39 24:32

 

D 60-

4 270 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjellrun Sporild Malvik IL 45:30   10:39
2 Gerd Bjørseth Krokstadøra IL 46:58 +1:28 10:59
3 Mona Bugge Haug Valset-Stange 50:49 +5:19 11:54
4 Helga Haverstad Lierbygda OL 52:06 +6:36 12:12
5 Inger Tiltnes IL Tyrving 59:17 +13:47 13:53
6 Eldbjørg Ryen Tynset IF 1:10:54 +25:24 16:36
7 Heidi Meyer Midtun Freidig 1:22:40 +37:10 19:21
8 Bente Grøndalen Hamar OK 1:28:57 +43:27 20:49

 

D 65-

3 750 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helle Jørstad Hamar OK 59:56   15:58
  Kari Lillealtern Freidig brutt    
  Anne Furuholt OL Trollelg brutt    

 

D 70-

3 420 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Solveig Vingelen Vingelen IL 1:00:48   17:46
2 Randi Helland Wing OK 1:12:42 +11:54 21:15

 

D 75-

3 420 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kari Sollid Verdal OK 1:26:38   25:19

 

H -10

2 730 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Vebjørn Bergh-Hansen Byåsen IL 1:16:42   28:05
  Ola Dåsnes Vang OL 34:08   12:30
  Karsten Ellevold Odal OL - Orientering 58:45   21:31
  Alf Petter Lynum Freidig 40:20   14:46
  Jørgen Moseid Ulven Freidig 46:09   16:54
  Sivert Sæther Levin Freidig 39:31   14:28
  Ole Jacob Ellevold Odal OL - Orientering diskvalifisert    

 

H 11-12

2 880 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristoffer Strømdal Wik Freidig 20:24   7:05
2 Kristoffer Lerli Melhus IL 30:29 +10:05 10:35
3 Magnus Alstad Frol IL 31:12 +10:48 10:50
4 Sigurd Vatn Frol IL 34:05 +13:41 11:50
5 Sverre Hellevik Freidig 34:17 +13:53 11:54
6 Martin Moseid Ulven Freidig 36:18 +15:54 12:36
7 Jørgen Aune Byåsen IL 37:44 +17:20 13:06
8 Tristan Halvorsen Freidig 38:48 +18:24 13:28
9 Emil Grønli Freidig 38:52 +18:28 13:29
10 Lukas Kort Stor-Elvdal SK 41:33 +21:09 14:25
11 Truls Lunåsmo Tynset IF 44:30 +24:06 15:27
12 Kasper Lodgaard Byåsen IL 55:39 +35:15 19:19
13 Johannes Halvorsrud Melhus IL 1:04:39 +44:15 22:26
14 Sigurd Braathen Wing OK 1:05:21 +44:57 22:41
15 Vegard Lereim Storli Freidig 1:19:00 +58:36 27:25
16 Jakob Lundgren Meland Wing OK 1:27:18 +1:06:54 30:18
  Magne Guttvik Wing OK diskvalifisert    

 

H 11-12N

2 690 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bennet Sauer Os IL 15:56   5:55
2 Henrik Holstad Freidig 20:48 +4:52 7:43
3 Emil Skytteren Odal OL - Orientering 32:26 +16:30 12:03

 

H 13-14

3 480 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tobias Alstad Frol IL 24:58   7:10
2 Jørgen Schjølberg Tynset IF 27:28 +2:30 7:53
3 Mikkel Holt Freidig 28:32 +3:34 8:11
4 Grunde Isaksætre Grue IL 29:09 +4:11 8:22
5 Sander Tonjer Fingarsen Elverum OK 29:19 +4:21 8:25
6 Jostein Rø Freidig 31:16 +6:18 8:59
7 Mats Lindaas Elverum OK 31:55 +6:57 9:10
8 Einar Eide Byåsen IL 34:14 +9:16 9:50
9 Martin Wold Stavrum Frol IL 37:04 +12:06 10:39
10 Even Bordal Ringsaker OK 41:35 +16:37 11:56
11 Fredrik Møller Steinkjer OK 43:11 +18:13 12:24
12 Henrik Braathen Wing OK 47:25 +22:27 13:37
13 Vegard Ulseth Sylte Freidig 51:58 +27:00 14:55
14 Andreas Aagensen Melhus IL 55:34 +30:36 15:58
15 Jacob Sæther Verdenius Vingelen IL 56:39 +31:41 16:16
16 Petter Andreas Lona Wing OK 1:00:06 +35:08 17:16
17 Erlend Aune Byåsen IL 1:00:42 +35:44 17:26
18 Ørjan Sæter Melhus IL 1:07:23 +42:25 19:21
19 Peter Prytz Jensen Melhus IL 1:17:42 +52:44 22:19
20 Håkon Wærnes Øfsti Melhus IL 1:19:10 +54:12 22:44
21 Eirik Skurdal Melhus IL 1:22:06 +57:08 23:35
22 Oskar Storler Melhus IL 1:31:03 +1:06:05 26:09

 

H 13-16C

2 880 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anton Øyvindsson Ringsaker OK 30:12   10:29
2 Joakim Solberg Qvenild Melhus IL 30:30 +0:18 10:35
3 Gaute Lindaas Elverum OK 36:33 +6:21 12:41
4 Sindre Tuset Steinkjer OK 57:48 +27:36 20:04
5 Erik Tofte jr Melhus IL 1:06:52 +36:40 23:13
6 Espen Karlsen Melhus IL 1:09:52 +39:40 24:15
7 Martin Aune Melhus IL 1:12:48 +42:36 25:16

 

H 13-16N

2 690 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Johan Daniel Holm Undhjem Steinkjer OK 27:29   10:13
2 Petter Kristoffer Husås Odal OL - Orientering 36:22 +8:53 13:31

 

H 15-16

5 930 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gaute Kvittum Nytrøen Tynset IF 40:36   6:50
2 Mats Eidsmo Freidig 42:02 +1:26 7:05
3 Even Lindaas Vang OL 46:01 +5:25 7:45
4 Eskil Frøisland Vang OL 48:05 +7:29 8:06
5 Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 48:23 +7:47 8:09
6 Simen Spets Storhov Freidig 49:02 +8:26 8:16
7 Kristian Fredrik Lynum Freidig 50:03 +9:27 8:26
8 Are Lodgaard Byåsen IL 50:26 +9:50 8:30
9 Fredrik Vehus Skjerve Verdal OK 51:02 +10:26 8:36
10 Vegard Kittilsen Freidig 51:39 +11:03 8:42
11 Håkon Holstad Freidig 52:17 +11:41 8:49
12 Matias Nissen Freidig 52:47 +12:11 8:54
13 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 55:35 +14:59 9:22
14 Ludvig Williams Strømsnes Malvik IL 57:21 +16:45 9:40
15 Alf Briskerud Hasselvold Grue IL 58:28 +17:52 9:51
15 Marius Møller Steinkjer OK 58:28 +17:52 9:51
17 Lars Ranheim Brynestad Ringsaker OK 59:28 +18:52 10:01
18 Jo Even Kolstad Freidig 1:01:43 +21:07 10:24
19 Martin Alfei Løten o-lag 1:06:52 +26:16 11:16
20 Njaal Ellegaard Melby Vang OL 1:07:20 +26:44 11:21
21 Henrik Kraft Stjørdals-Blink Orientering 1:08:50 +28:14 11:36
22 Ole Johan Bråten Vang OL 1:09:21 +28:45 11:41
23 Tore Markhus Verdal OK 1:09:44 +29:08 11:45
24 Jonas Vindal Wing OK 1:11:52 +31:16 12:07
25 Kasper Ramlo Os IL 1:12:34 +31:58 12:14
26 Jonas Grønli Freidig 1:14:37 +34:01 12:34
27 Asgeir Espeland Tynset IF 1:24:48 +44:12 14:18
28 Iver Hyttebakk Løten o-lag 1:40:39 +1:00:03 16:58
29 Henrik Åserud Sørensen Odal OL - Orientering 1:42:24 +1:01:48 17:16
30 Yngve Aaen Stjørdals-Blink Orientering 1:45:53 +1:05:17 17:51
31 Kenneth Kjelaas Malvik IL 2:05:20 +1:24:44 21:08
  Sondre Skytteren Odal OL - Orientering diskvalifisert    
  Elias Øhman Gjø-Vard OL diskvalifisert    

 

H 17-A kort

6 280 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eirik Aal NTNUI 49:58   7:57
2 Harald Kalager NTNUI 53:17 +3:19 8:29
3 Tommy Schmid OL Trollelg 54:42 +4:44 8:42
4 Ole Morten Frøseth Verdal OK 1:06:31 +16:33 10:35
5 Sindre Engzelius Gylver NTNUI 1:09:06 +19:08 11:00
6 Stian Lundteppen Elverum OK 1:17:27 +27:29 12:19
7 Espen Stornes NTNUI 1:29:25 +39:27 14:14
8 Joar Dørum Kleiva Elverum OK 1:56:20 +1:06:22 18:31

 

H 17-C

3 630 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torbjørn Dalløkken IL GeoForm 43:05   11:52
2 Petter Lyng Nidarøst OK 53:54 +10:49 14:50
3 Knut Andersen Løten o-lag 1:15:13 +32:08 20:43

 

H 17-18

8 410 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oskar Spets Storhov Freidig 55:52   6:38
2 Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF 57:19 +1:27 6:48
3 Anders Haugskott OL Trollelg 57:47 +1:55 6:52
4 Oscar Lyngen Frol IL 58:04 +2:12 6:54
5 Jonas Unsgård IL Leik 1:00:31 +4:39 7:11
6 Aleksander Skoglund Freidig 1:01:09 +5:17 7:16
7 Ole Wanvik Haugen Freidig 1:01:51 +5:59 7:21
8 Mathias Hermstad Freidig 1:02:54 +7:02 7:28
9 Mathias Vindal Freidig 1:05:07 +9:15 7:44
10 Sverre Narum OL Vallset/Stange 1:15:25 +19:33 8:58
11 Thomas Kort Nord-Østerdal OK 1:19:09 +23:17 9:24

 

H 19-20

10 390 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Audun Heimdal Konnerud IL 1:02:30   6:00
2 Stian Sundsvik Frol IL 1:07:51 +5:21 6:31
3 Øyvind Wiggen Byåsen IL 1:10:14 +7:44 6:45
4 Erlend Nilsen Sandnes Emblem IL 1:11:12 +8:42 6:51
5 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 1:11:23 +8:53 6:52
6 Elias T. Mølnvik Fossum IF 1:11:30 +9:00 6:52
7 Håvard Eidsmo Freidig 1:13:09 +10:39 7:02
8 Håkon Fruseth Christiansen NTNUI 1:14:01 +11:31 7:07
9 Kristian Nilsen Sandnes Emblem IL 1:16:03 +13:33 7:19
10 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 1:24:36 +22:06 8:08
11 Nils Ola Kvam Freidig 1:56:38 +54:08 11:13
  Endre Aaen Ås-NMBU Orientering diskvalifisert    

 

H 21-

13 450 m, 43 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jo Forseth Indgaard Frol IL 1:18:08   5:48
2 Ivar Lundanes Emblem IL 1:18:24 +0:16 5:49
3 Yngve Skogstad Frol IL 1:18:46 +0:38 5:51
4 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 1:21:45 +3:37 6:04
5 Andreas Sølberg OL Trollelg 1:21:55 +3:47 6:05
6 Paul Sirum Frol IL 1:22:42 +4:34 6:08
7 Martin Vister Frol IL 1:23:07 +4:59 6:10
8 Isak Bergset NTNUI 1:23:49 +5:41 6:13
9 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 1:23:56 +5:48 6:14
10 Jonas Klausen Espedal NTNUI 1:26:08 +8:00 6:24
11 Raffael Huber Göteborg Majorna OK 1:26:39 +8:31 6:26
12 Per Melander Often NTNUI 1:26:41 +8:33 6:26
13 Lars Sandstad Skjeset Frol IL 1:26:43 +8:35 6:26
14 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 1:28:30 +10:22 6:34
15 Håvard Vassenden Frol IL 1:28:42 +10:34 6:35
16 Sindre Østgulen Deisz NTNUI 1:31:07 +12:59 6:46
17 Marius Wikstrøm Ringsaker OK 1:31:08 +13:00 6:46
17 Simen Aamodt NTNUI 1:31:08 +13:00 6:46
19 Simen Eid Nielsen NTNUI 1:32:09 +14:01 6:51
20 Magne Jutulstad NTNUI 1:33:32 +15:24 6:57
21 Terje Maroni Byåsen IL 1:34:10 +16:02 7:00
22 Anders Felde Olaussen Halden SK 1:34:47 +16:39 7:02
22 Ove Antvord Haugereid Løten o-lag 1:34:47 +16:39 7:02
24 Sindre Johannessen Freidig 1:34:51 +16:43 7:03
25 Gustav Fiskum NTNUI 1:35:46 +17:38 7:07
26 Sverre Turter Sandvold NTNUI 1:37:05 +18:57 7:13
27 Yngve Volden Løten o-lag 1:39:33 +21:25 7:24
28 Erik Gustafsson NTNUI 1:42:33 +24:25 7:37
29 Mattis Holt Freidig 1:43:39 +25:31 7:42
30 Roar Skulbørstad OL Trollelg 1:43:40 +25:32 7:42
31 Jørgen Fiskum Frol IL 1:49:09 +31:01 8:06
32 Adrian Opheim NTNUI 1:49:41 +31:33 8:09
33 Ola Keiserås IL Leik 1:51:05 +32:57 8:15
34 Lars Owren Freidig 1:52:26 +34:18 8:21
35 Niklas Profors NTNUI 1:54:15 +36:07 8:29
36 Jon Arve U Engebakken Nord-Østerdal OK 1:56:26 +38:18 8:39
37 Jacob Berg Lofthus NTNUI 1:56:34 +38:26 8:40
38 Vegard Line NTNUI 2:12:05 +53:57 9:49
39 Asle Heide Vaskinn Melhus IL 2:12:08 +54:00 9:49
40 Kristoffer Nesland NTNUI 2:12:33 +54:25 9:51
  Vegard Blomseth Johnsen NTNUI diskvalifisert    
  Mikkel Sørensen NTNUI diskvalifisert    
  Carl Petter Lyngen Frol IL diskvalifisert    

 

H 35-

10 390 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Skjeset Vang OL 1:31:18   8:47

 

H 40-

8 410 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jørgen Tegdan OL Trollelg 58:21   6:56
2 Tomas Eidsmo Freidig 58:22 +0:01 6:56
3 Kurt Ove Melbye Verdal OK 1:01:58 +3:37 7:22
4 Vegard Grønli Freidig 1:06:32 +8:11 7:54
5 Øystein Braathen Wing OK 1:14:24 +16:03 8:50
6 Christer Jensen Emblem IL 1:17:17 +18:56 9:11
7 Kjell Rune Logan-Halvorsrud Melhus IL 1:23:46 +25:25 9:57
8 Kyrre Kraft Stjørdals-Blink Orientering 1:44:03 +45:42 12:22

 

H 45-

7 200 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Pål Kittilsen Freidig 49:48   6:55
2 Bjørnar Lynum Freidig 51:33 +1:45 7:09
3 Torgeir Aune Byåsen IL 55:34 +5:46 7:43
4 Torger Høsøien Tynset IF 55:49 +6:01 7:45
5 Håkon Dåsnes Vang OL 57:21 +7:33 7:57
6 Gunnar Vatn Frol IL 58:06 +8:18 8:04
7 Jakob Haugen Stjørdals-Blink Orientering 58:26 +8:38 8:06
8 Otto Richard Eide Byåsen IL 58:42 +8:54 8:09
9 Morten Strand Wing OK 59:25 +9:37 8:15
10 Harald Storrønning Byåsen IL 1:02:48 +13:00 8:43
11 Jan Hage IL Leik 1:03:34 +13:46 8:49
12 Arild H Clausen Freidig 1:05:07 +15:19 9:02
13 Jon Holstad Freidig 1:05:17 +15:29 9:04
14 Robert Otterlei Byåsen IL 1:06:15 +16:27 9:12
15 Jogeir Mylius Ålen IL 1:07:20 +17:32 9:21
16 Lars Erik Strømsnes Malvik IL 1:11:33 +21:45 9:56
17 Jens Kjetil Mehammer Wing OK 1:11:44 +21:56 9:57
18 Bård Øyvind Solberg Stjørdals-Blink Orientering 1:13:20 +23:32 10:11
19 Leif Arne Skei Freidig 1:13:26 +23:38 10:11
20 Gerard Kort Stor-Elvdal SK 1:13:43 +23:55 10:14
21 Øivind Frøisland Vang OL 1:15:20 +25:32 10:27
22 Jon-Anders Bordal Ringsaker OK 1:20:19 +30:31 11:09

 

H 50-

6 840 m, 29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jens Even Storhov Freidig 49:09   7:11
2 Atle Dengerud Steinkjer OK 49:23 +0:14 7:13
3 John Svergja Nord-Østerdal OK 51:57 +2:48 7:35
4 Vidar Skjerve Verdal OK 54:06 +4:57 7:54
5 Harald Svergja Nord-Østerdal OK 55:09 +6:00 8:03
6 Frode Sjøvold Røros IL 57:16 +8:07 8:22
7 Rune Stræte Wing OK 58:05 +8:56 8:29
8 Stig Magnar Løvås Freidig 59:04 +9:55 8:38
9 Kjell Baardsgaard OL Trollelg 59:06 +9:57 8:38
10 Svein Erik Bratsberg Wing OK 1:00:38 +11:29 8:51
11 Arne Grevskott Frol IL 1:02:45 +13:36 9:10
12 Frode Haugskott OL Trollelg 1:04:40 +15:31 9:27
13 Øystein Wiggen Byåsen IL 1:04:45 +15:36 9:27
14 Haakon Arnesen Byåsen IL 1:04:55 +15:46 9:29
15 Frode Ødegårdstuen Snertingdal IF Orientering 1:06:02 +16:53 9:39
16 Andreas Huber Hamar OK 1:06:46 +17:37 9:45
17 Stein Markhus Verdal OK 1:07:17 +18:08 9:50
18 Jon Inge Breen Ålen IL 1:09:04 +19:55 10:05
19 Tor Ove Hallem Verdal OK 1:09:46 +20:37 10:11
20 Geir Arne Lodgaard Byåsen IL 1:11:31 +22:22 10:27
21 Olve Morken Ålen IL 1:12:29 +23:20 10:35
22 Stig Bratsberg Molde og Omegn IF 1:12:49 +23:40 10:38
23 Jon Vindal Wing OK 1:15:39 +26:30 11:03
24 Harald Berge Løten o-lag 1:15:48 +26:39 11:04
25 Svein Thorsberg Grue IL 1:20:37 +31:28 11:47
26 Bjørn P. Løvås Nidarøst OK 1:21:17 +32:08 11:53
27 Geir Paulsen OL Trollelg 1:25:07 +35:58 12:26
  Stein Ivar Foss Melhus IL diskvalifisert    
  Svein Terje Kolstad Freidig diskvalifisert    

 

H 55-

6 280 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trond Olsen Løten o-lag 54:33   8:41
2 Dag Ove Tinmannsvik OL Trollelg 55:21 +0:48 8:48
3 Arne Okkenhaug Verdal OK 56:04 +1:31 8:55
4 Petter Gullikstad Røros IL 56:29 +1:56 8:59
5 Svein Olav Åmot IL Leik 59:54 +5:21 9:32
6 Ingemar Jansson Haverstad Lierbygda OL 1:00:22 +5:49 9:36
7 Arild Vassenden Frol IL 1:03:05 +8:32 10:02
8 Terje Gudbrandsen Hamar OK 1:06:26 +11:53 10:34
9 Pål Wærum Steinkjer OK 1:06:38 +12:05 10:36
10 Terje Schjølberg Røros IL 1:07:24 +12:51 10:43
11 Stein Arne Negård Vang OL 1:07:27 +12:54 10:44
12 Dag Stenersen Nidarøst OK 1:07:47 +13:14 10:47
13 Harald Østbye Elverum OK 1:08:02 +13:29 10:50
14 Arne Arnesen Hamar OK 1:08:59 +14:26 10:59
15 John Lerli Melhus IL 1:16:38 +22:05 12:12
16 Bjørn Erik Johnsen Byåsen IL 1:26:26 +31:53 13:45
17 Bjørn Olav Bergsløkken Grue IL 1:38:47 +44:14 15:43

 

H 60-

5 730 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjell Magne Nordvi Grue IL 57:17   9:59
2 Magnar Often Tynset IF 57:37 +0:20 10:03
3 Jostein Alvestad Wing OK 1:03:25 +6:08 11:04
4 Asmund Pedersen Alvdal IL 1:05:29 +8:12 11:25
5 Terje Hansen Vingelen IL 1:06:48 +9:31 11:39
6 Geir Nilsen Emblem IL 1:07:24 +10:07 11:45
7 Kjell Maroni Byåsen IL 1:08:26 +11:09 11:56
8 Frank Bjarkø Wing OK 1:09:49 +12:32 12:11
9 Audun Årøen Emblem IL 1:19:25 +22:08 13:51
10 Erik Grøndalen Hamar OK 1:24:00 +26:43 14:39
11 Eivind Bakk Melhus IL 1:30:10 +32:53 15:44

 

H 65-

4 790 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Knut Haug Valset-Stange 51:27   10:44
2 Tore Angell-Petersen Freidig 52:25 +0:58 10:56
3 Knut Lillealtern Freidig 52:27 +1:00 10:56
4 Ole Lien Løten o-lag 53:21 +1:54 11:08
5 Arne Tiltnes IL Tyrving 54:01 +2:34 11:16
6 Tor Trøan Hadeland OL 54:18 +2:51 11:20
7 Harald Bakken Frol IL 54:23 +2:56 11:21
8 Jon Arne Klemetsaune OL Trollelg 55:07 +3:40 11:30
9 Knut Skjeset Vang OL 55:15 +3:48 11:32
10 Rolf Wærnes Orkanger IF 56:27 +5:00 11:47
11 Edgar Furuholt OL Trollelg 57:05 +5:38 11:55
12 Steinar Aasvang Wing OK 1:03:18 +11:51 13:12
13 Bjørn Jakobsen Molde og Omegn IF 1:06:09 +14:42 13:48
14 Terje Malm Hamar OK 1:15:40 +24:13 15:47
15 Nils Olav Vennevik Freidig 1:21:59 +30:32 17:06
16 Asgeir Brustad Verdal OK 1:22:17 +30:50 17:10
17 Anders Waage Freidig 1:23:22 +31:55 17:24
18 Svein Endre Hove Byåsen IL 1:29:35 +38:08 18:42

 

H 70-

4 270 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Olav Høiås Vang OL 46:08   10:48
2 Frode Stensrud OL Trollelg 50:39 +4:31 11:51
3 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 51:44 +5:36 12:06
4 Lars Buttingsrud Vingelen IL 53:31 +7:23 12:31
5 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 53:36 +7:28 12:33
6 Leif Røhjell Byåsen IL 54:04 +7:56 12:39
7 Magnus Landstad Freidig 56:33 +10:25 13:14
8 Bjørn Ivar Ryen Vingelen IL 58:22 +12:14 13:40
9 Pål Skyberg Nidarøst OK 1:02:49 +16:41 14:42
10 Rolf Karset Steinkjer OK 1:02:58 +16:50 14:44
11 Tore Kiste Nidarøst OK 1:05:20 +19:12 15:18
12 Øistein Åsmul OL Trollelg 1:05:37 +19:29 15:22
13 Egil Repvik OL Trollelg 1:07:44 +21:36 15:51
14 Stein Erik Edvardsen Elverum OK 1:08:18 +22:10 15:59
15 Knut Skjesol Wing OK 1:14:42 +28:34 17:29
16 Roar Forbord Malvik IL 1:23:10 +37:02 19:28

 

H 75-

3 750 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Lauglo OL Trollelg 47:26   12:38
2 Leif Engen Nidarøst OK 50:30 +3:04 13:28
3 Tore Brurok Nidarøst OK 50:59 +3:33 13:35
4 Jardar Sandstad Selbu OK 52:15 +4:49 13:56
5 Stig Arild Haugskott OL Trollelg 57:13 +9:47 15:15
6 Eigil Sørli Malvik IL 1:02:08 +14:42 16:34
7 Reidar Mylius Ålen IL 1:03:22 +15:56 16:53
8 Kåre Østgård OL Vallset/Stange 1:03:23 +15:57 16:54
9 Finn Bjørgum Nidarøst OK 1:05:07 +17:41 17:21
10 Robert Strøm Wing OK 1:10:11 +22:45 18:42
11 Arne Sæterhaug Byåsen IL 1:13:44 +26:18 19:39
12 Oddvar Erlien Vingelen IL 1:20:07 +32:41 21:21

 

H 80-

3 420 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Paul Forseth OL Trollelg 51:40   15:06
2 Arnfinn Langeland Byåsen IL 59:25 +7:45 17:22
3 Johannes Sollid Verdal OK 1:02:08 +10:28 18:10

 

H 85-

3 420 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Brynjulf Forseth OL Trollelg 1:24:02   24:34

 

Direkte A 3,2 km

3 420 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Leif Arne Nytrøen Tynset IF 31:08   9:06
2 Torgeir Volden Løten o-lag 35:39 +4:31 10:25
3 Stig Dahle Molde og Omegn IF 37:17 +6:09 10:54
4 Arild Heggeset Freidig 38:10 +7:02 11:09
5 Atle Pedersen Melhus IL 38:22 +7:14 11:13
6 Kine Sofie Sandstad Skjeset Frol IL 39:18 +8:10 11:29
7 Torbjørn Sirum Frol IL 39:39 +8:31 11:35
8 Ole Gunnar Sølberg IL Leik 41:42 +10:34 12:11
9 Simen Kalbækken Tynset IF 48:22 +17:14 14:08
10 Guro Torpe Frol IL 49:11 +18:03 14:22
11 Elise Taylor Spets Frol IL 54:37 +23:29 15:58
12 Martin Selmer Freidig 57:47 +26:39 16:53
13 Kathrine Austmo Møller Steinkjer OK 59:50 +28:42 17:29
14 Dagrun Urseth Vingelen IL 1:02:26 +31:18 18:15
  Fritjof Sandstad Frol IL diskvalifisert    
  Harald E. Krogstad Nidarøst OK brutt    

 

Direkte A 5,7 km

5 730 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørnar Valstad Nittedal OL 39:44   6:56
2 Bjørn Norman Kfum Ørebro orientering 51:10 +11:26 8:55
3 Reidar Selmer Freidig 53:35 +13:51 9:21
4 Sebastian Kvithammer Wing OK 59:45 +20:01 10:25
5 Stein Vidar Thun Klæbu IL 1:04:42 +24:58 11:17
6 Eivind Lona Wing OK 1:12:23 +32:39 12:37
7 Torgrim Sund Steinkjer OK 1:21:29 +41:45 14:13
  Hanne Staff Nittedal OL brutt    

 

Direkte B 3,5 km

3 480 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hilde Moan Bjørshol Kvikne IL 30:06   8:38
2 Kjetil Thoresen Tynset IF 32:51 +2:45 9:26
3 Geir Schjølberg Tynset IF 35:57 +5:51 10:19
4 Kåre Martin Ellevold Odal OL - Orientering 37:56 +7:50 10:54
5 Randi Wold Stavrum Frol IL 38:40 +8:34 11:06
6 Martin Skytteren Odal OL - Orientering 40:25 +10:19 11:36
7 Kjell Sølberg Leik 40:48 +10:42 11:43
8 Elisabeth Espeland Tynset IF 41:20 +11:14 11:52
9 Erik Sæbø Nidarøst OK 42:31 +12:25 12:13
10 Anne Guri Jevne Hamar OK 42:42 +12:36 12:16
11 Jens Øystein Gjersvold Nidarøst OK 43:28 +13:22 12:29
12 Gunn-Marit Wanvik Selbu OK 45:17 +15:11 13:00
13 Ellen Nilsen Stjørdals-Blink Orientering 48:00 +17:54 13:47
14 Jørill Gjeitnes Molde og Omegn IF 49:47 +19:41 14:18
15 Annar Vangen Tynset IF 50:44 +20:38 14:34
16 Ingeborg Gurine Kraft Stjørdals-Blink Orientering 57:11 +27:05 16:25
17 Aase Ranheim Ringsaker OK 59:05 +28:59 16:58
18 Sondre Østbye Elverum OK 59:13 +29:07 17:00
19 Marius Walseth Malvik IL 1:01:35 +31:29 17:41
20 Rune M. Holt Freidig 1:04:22 +34:16 18:29
21 Tor Petter Lunåsmo Tynset IF 1:04:34 +34:28 18:33
22 Harald Lauglo OL Trollelg 1:06:41 +36:35 19:09
23 Anne-Lise Bratsberg Wing OK 1:09:14 +39:08 19:53
24 Frank Drønnesund Emblem IL 1:09:20 +39:14 19:55
25 Gro Ellegaard Vang OL 1:09:46 +39:40 20:02
26 Sander Sandmo Melhus IL 1:16:38 +46:32 22:01
27 Helge Brynestad Ringsaker OK 1:29:17 +59:11 25:39
28 Marleen Kort Stor-Elvdal SK 1:38:20 +1:08:14 28:15

 

Direkte C 2,7 km

2 880 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inger Anne Ryen Wing OK 33:32   11:38
2 Anie-Loise Holm Emblem IL 43:32 +10:00 15:06
3 Kjersti Selmer Freidig 55:10 +21:38 19:09
4 Liv Gystad Freidig 1:12:04 +38:32 25:01
5 Liv Gystad Freidig 1:12:06 +38:34 25:02

 

H 15-16B

3 480 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torstein Nordgaard Odal OL - Orientering 1:24:21   24:14

 

H 17-20B

3 480 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Are Årøen Lykke Emblem IL 26:21   7:34
2 Daniel Ryen Os IL 1:06:07 +39:46 18:59


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +