Resultater Midt-Norsk Mesterskap - Sprint 2015

Resultater Midt-Norsk Mesterskap - Sprint
Orkanger, Sør-Trøndelag - 28. august 2015

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 500 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Idun Aaen Stjørdals-Blink Orientering 18:42   12:28
  Eira Forsbak Asplem Freidig 14:55   9:56
  Torvin Bergh-Hansen Byåsen IL 25:55   17:16
  Johannes Halvorsrud Melhus IL 21:17   14:11
  Julie Hovset Orkanger IF 18:13   12:08
  Thea Hovset Orkanger IF 22:53   15:15
  Anja Lorentzen Orkanger IF 23:03   15:22
  Anne Moa Solstad Orkanger IF 18:41   12:27
  Kari Moa Solstad Orkanger IF 22:49   15:12
  Nikoline Munkeby Frol IL 19:43   13:08
  Karita Møller Stjørdals-Blink Orientering 16:00   10:40
  Synne Kvittum Nytrøen Tynset IF 1:06:21   44:14
  Aurora Oldertrøen Tynset IF 1:21:40   54:26
  Ida Joanne Oldertrøen Tynset IF 1:10:35   47:03
  Anne Eline Vehus Skjerve Verdal OK 23:16   15:30
  Gunhild Solem Slupphaug Orkanger IF 22:59   15:19
  Hannah Gustad Strøm OK Skøynar 16:19   10:52
  Ingrid Gustad Strøm OK Skøynar 20:17   13:31
  Ole Ulseth Sylte Freidig 23:26   15:37
  Noah Tryggestad Emblem IL 24:42   16:28

D -10

1 720 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Julie Drønnesund Emblem IL 18:54   10:59
  Sigrid Haugskott OL Trollelg 17:06   9:56
  Guro Hegstad OK Skøynar 14:45   8:34
  Martine Myhr Imsland Frol IL 21:20   12:24
  Ingvild Torgersen Jakobsen Molde og Omegn IF 19:33   11:21
  Tora Kittilsen Freidig 15:40   9:06
  Una Kittilsen Freidig 20:55   12:09
  Lisa Sæther Verdenius Vingelen IL 33:22   19:23
  Guro Schjølberg Tynset IF diskvalifisert    

D 11-12

1 790 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mari Grøtli Svergja Kvikne IL 11:39   6:30
2 Eline Horten Jordet Vingelen IL 11:55 +0:16 6:39
3 Mathea Spets Storhov Freidig 12:21 +0:42 6:53
4 Mari Eidsmo Freidig 12:37 +0:58 7:02
5 Kristin Lundanes Emblem IL 13:06 +1:27 7:19
6 Iselina Myhr Imsland Frol IL 13:11 +1:32 7:21
7 Linnea Munkeby Frol IL 14:28 +2:49 8:04
8 June Munkeby Frol IL 14:36 +2:57 8:09
9 Trude Markhus Verdal OK 15:17 +3:38 8:32
10 Serine Skogeng Reiten Emblem IL 18:29 +6:50 10:19
  Andrea sæther Verdenius Vingelen IL diskvalifisert    

D 11-12N

1 500 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Line Tryggestad Emblem IL 18:01   12:00

D 13-14

2 220 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hedda Hoff Hagen Byåsen IL 14:55   6:43
2 Mari Kilskar Grevskott Frol IL 14:57 +0:02 6:44
3 Frida Haugskott OL Trollelg 16:04 +1:09 7:14
4 Vilde Lereim Storli Freidig 18:05 +3:10 8:08
5 Tale Tannvik Skei Freidig 18:20 +3:25 8:15
6 Maren Viken Byåsen IL 18:41 +3:46 8:24
7 Matilde Munkeby Frol IL 18:52 +3:57 8:29
8 Randi Marie Glomsrud Stjørdals-Blink Orientering 20:06 +5:11 9:03

D 13-16N

1 720 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Thea Walseth Malvik IL 23:59   13:56

D 15-16

2 490 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anine Lome Hamar OK 13:52   5:34
2 Ragnhild Eide Byåsen IL 15:06 +1:14 6:03
3 Guri Sandvold Tynset IF 15:36 +1:44 6:15
4 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 16:12 +2:20 6:30
5 Marte Lien Johnsen Byåsen IL 16:20 +2:28 6:33
6 Sigrid Vehus Skjerve Verdal OK 16:41 +2:49 6:42
7 Vera Melkild Freidig 16:49 +2:57 6:45
8 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 17:13 +3:21 6:54
9 Ragne Munkeby Frol IL 17:57 +4:05 7:12
10 Ane Marte Vatn Frol IL 19:23 +5:31 7:47
11 Sofie Hallem Verdal OK 19:24 +5:32 7:47
12 Ingrid Wanvik Krogstadmo Selbu OK 19:51 +5:59 7:58
13 Andrine Viken Byåsen IL 21:35 +7:43 8:40
14 Sarah Brynhildsen Wing OK 23:15 +9:23 9:20
  Dina Reitan Freidig diskvalifisert    
  Anna Renolen Wing OK diskvalifisert    

D 17-18

2 680 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emma Arnesen Byåsen IL 15:51   5:54
2 Ingeborg Eide Byåsen IL 15:57 +0:06 5:57
3 Oda Q Fossum Freidig 17:49 +1:58 6:38
4 Line Sølberg OL Trollelg 18:04 +2:13 6:44
5 Marie Dale Steinkjer OK 18:05 +2:14 6:44
6 Pernille Opheim Freidig 19:50 +3:59 7:24
7 Mirjam Halvorsrud Melhus IL 21:50 +5:59 8:08

D 19-20

3 100 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Karen Oline Kolstad Freidig 18:11   5:51
2 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 18:19 +0:08 5:54
3 Marte Hoff Hagen Byåsen IL 18:25 +0:14 5:56
4 Maren Grande Frol IL 18:36 +0:25 6:00
5 Frida Sæther Freidig 18:39 +0:28 6:00
6 Evine Westli Andersen Løten o-lag 19:15 +1:04 6:12
7 Ingvild Torgersen Halden SK 19:49 +1:38 6:23
8 Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno OL Trollelg 19:59 +1:48 6:26
9 Sigrid Merete Moen Pedersli OL Trollelg 20:36 +2:25 6:38
10 Kajsa Stina Sandstad Frol IL 21:31 +3:20 6:56
11 Synne Fossøy NTNUI 24:37 +6:26 7:56
  Kristine Ausen Porsgrunn OL diskvalifisert    

D 21-

3 100 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 16:18   5:15
2 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 17:33 +1:15 5:39
3 Kristine Fjeldbo NTNUI 18:02 +1:44 5:49
4 Gunhild Rogne Halland NTNUI 19:11 +2:53 6:11
5 Gry Granstedt NTNUI 19:15 +2:57 6:12
6 Kristine Fjellanger NTNUI 19:19 +3:01 6:13
7 Ida Lindkvist NTNUI 19:21 +3:03 6:14
8 Guro Torpe Frol IL 19:23 +3:05 6:15
9 Mari Angell-Petersen Freidig 19:42 +3:24 6:21
10 Kari Lien Johnsen NTNUI 19:59 +3:41 6:26
11 Aurora Fossøy NTNUI 20:33 +4:15 6:37
12 Julie Arnesen NTNUI 20:56 +4:38 6:45
13 Solveig Blandkjenn NTNUI 21:06 +4:48 6:48
14 Camilla Øhman NTNUI 21:09 +4:51 6:49
15 Ingrid Okkenhaug NTNUI 21:37 +5:19 6:58
16 Kjersti Elisabeth Midtbø Wing OK 23:55 +7:37 7:42
17 Elisabeth Espeland Tynset IF 33:11 +16:53 10:42

D 40-

2 490 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristin Haugskott OL Trollelg 16:53   6:46
2 Torunn Spets Storhov Freidig 17:05 +0:12 6:51
3 Margot Bolstad Lynum Freidig 17:08 +0:15 6:52
4 Sigrid Melkild Freidig 17:45 +0:52 7:07
5 Ingunn Vangen Lunåsmo Tynset IF 17:47 +0:54 7:08
6 Mona J. Mølnvik Freidig 17:49 +0:56 7:09
7 Mette Wanvik Stjørdals-Blink Orientering 18:16 +1:23 7:20
8 Mari Hoff Byåsen IL 18:47 +1:54 7:32
9 Kari Ulseth Freidig 19:04 +2:11 7:39
10 Liv Tennes Wing OK 19:40 +2:47 7:53
10 Hilde Forbord Malvik IL 19:40 +2:47 7:53
12 Toril Hovdenak Molde og Omegn IF 20:26 +3:33 8:12
13 Janita Skogeng Emblem IL 21:30 +4:37 8:38
14 Maj-Lisbet Rønning Freidig 22:54 +6:01 9:11
15 Kristin Sølberg IL Leik 23:26 +6:33 9:24
16 Mai Iren Almås IL Leik 25:38 +8:45 10:17
17 Anne Elisabeth Helland Wing OK 26:03 +9:10 10:27
18 Kjersti Selmer Freidig 26:34 +9:41 10:40
  Monica Hægstad Stjørdals-Blink Orientering diskvalifisert    

D 50-

2 040 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 16:07   7:54
2 Ingrid Lien Johnsen Byåsen IL 16:31 +0:24 8:05
3 Hege Solhjem Melhuus Melhus IL 16:39 +0:32 8:09
4 Guri Bjørndal Byåsen IL 16:46 +0:39 8:13
5 Randi Jensen Frol IL 17:15 +1:08 8:27
6 Kari Osmoen Os IL 17:36 +1:29 8:37
7 Ragnhild Dåsnes Os IL 17:47 +1:40 8:43
8 Åse Rita Ellingsen Wing OK 18:49 +2:42 9:13
9 Ann Sissel Vehus Verdal OK 19:34 +3:27 9:35
10 Trine Sunnset Melhus IL 19:36 +3:29 9:36
11 Helen Margrethe Schjelderup Nord-Østerdal OK 21:38 +5:31 10:36
  Gunhild Bredesen Verdal OK diskvalifisert    
  Grete Berge Owren Freidig diskvalifisert    

D 60-

2 040 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gerd Bjørseth Krokstadøra IL 18:12   8:55
2 Sunniva Johaug Ryen Os IL 23:22 +5:10 11:27

D 70-

2 040 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Katharina Mo Berge Freidig 20:44   10:09
2 Randi Helland Wing OK 27:19 +6:35 13:23
3 Aslaug Mølnvik Steinkjer OK 33:41 +12:57 16:30

H -10

1 720 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Magnus Alstad Frol IL 12:20   7:10
  Jørgen Aune Byåsen IL 16:17   9:28
  Vebjørn Bergh-Hansen Byåsen IL 24:38   14:19
  Alf Petter Lynum Freidig 15:39   9:05

H 11-12

1 790 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martin Vehus Skjerve Verdal OK 12:01   6:42
2 Vetle Bondhus Often Tynset IF 12:46 +0:45 7:07
3 Petter Andreas Lona Wing OK 13:09 +1:08 7:20
4 Erlend Aune Byåsen IL 13:40 +1:39 7:38
5 Fredrik Møller Stjørdals-Blink Orientering 14:37 +2:36 8:09
6 Vegard Ulseth Sylte Freidig 14:38 +2:37 8:10
7 Sigurd Vatn Frol IL 15:08 +3:07 8:27
8 Lukas Kort Os IL 16:18 +4:17 9:06
9 William P Walseth Malvik IL 18:15 +6:14 10:11
  Lars Horten Jordet Vingelen IL diskvalifisert    
  Sebastian Rød Feragen Tynset IF diskvalifisert    
  Kristoffer Lerli Melhus IL diskvalifisert    
  Vegard Jermstad Steinkjer OK diskvalifisert    

H 11-12N

1 500 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Peter Prytz Jensen Melhus IL 15:29   10:19
2 Oskar Storler Melhus IL 16:46 +1:17 11:10
3 Andreas Aagensen Melhus IL 17:26 +1:57 11:37
4 Michael Olsen Melhus IL 18:58 +3:29 12:38
5 Espen Karlsen Melhus IL 19:26 +3:57 12:57

H 13-14

2 220 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Simen Spets Storhov Freidig 12:23   5:34
2 Lars Sandstad Freidig 13:11 +0:48 5:56
3 Vegard Kittilsen Freidig 13:20 +0:57 6:00
3 Gaute Kvittum Nytrøen Tynset IF 13:20 +0:57 6:00
5 Fredrik Vehus Skjerve Verdal OK 14:23 +2:00 6:28
6 Trym Nergård Rønning OK Skøynar 14:30 +2:07 6:31
7 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 14:36 +2:13 6:34
8 Henrik Kraft Stjørdals-Blink Orientering 15:00 +2:37 6:45
9 Marius Møller Stjørdals-Blink Orientering 15:16 +2:53 6:52
10 Jonas Grønli Freidig 15:26 +3:03 6:57
11 Tore Markhus Verdal OK 15:27 +3:04 6:57
12 Jo Even Kolstad Freidig 15:31 +3:08 6:59
13 Mikkel Holt Freidig 15:45 +3:22 7:05
14 Jonas Vindal Wing OK 15:50 +3:27 7:07
15 Jørgen Schjølberg Tynset IF 15:55 +3:32 7:10
16 Simen Hegstad OK Skøynar 16:10 +3:47 7:16
17 Asgeir Espeland Tynset IF 16:49 +4:26 7:34
18 Håkon Holstad Freidig 17:11 +4:48 7:44
19 Yngve Aaen Stjørdals-Blink Orientering 18:01 +5:38 8:06
20 Hallvar Hallan OK Skøynar 18:12 +5:49 8:11
21 Nikolai Renolen Wing OK 18:41 +6:18 8:24
22 Kasper Ramlo Os IL 19:13 +6:50 8:39
23 Martin Wold Stavrum Frol IL 20:15 +7:52 9:07
24 Jacob Sæther Verdenius Vingelen IL 21:07 +8:44 9:30
25 Håkon Sæternes Byåsen IL 21:30 +9:07 9:41
  Tobias Alstad Frol IL diskvalifisert    
  Odin Unsgård IL Leik diskvalifisert    

H 13-16N

1 720 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Brage Asplem Freidig 13:25   7:48

H 15-16

2 680 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jørgen Rannem Halse Steinkjer OK 14:03   5:14
1 Oskar Spets Storhov Freidig 14:03   5:14
3 Oscar Lyngen Frol IL 14:09 +0:06 5:16
4 Mathias Vindal Freidig 14:25 +0:22 5:22
5 Mathias Hermstad Freidig 14:53 +0:50 5:33
6 Anders Haugskott OL Trollelg 15:25 +1:22 5:45
7 Mats Eidsmo Freidig 15:44 +1:41 5:52
8 Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 16:10 +2:07 6:01
9 Kristian Fredrik Lynum Freidig 16:43 +2:40 6:14
10 Morten Svendgård OK Skøynar 16:51 +2:48 6:17
11 Thomas Kort Nord-Østerdal OK 17:48 +3:45 6:38
12 Eirik Lundteigen Aune Byåsen IL 18:14 +4:11 6:48
13 Magne Angelhus Morstøl Molde og Omegn IF 18:21 +4:18 6:50
14 Hallvard Dahle Wing OK 18:27 +4:24 6:53
15 Even Svegård Bye Byåsen IL 18:37 +4:34 6:56
16 Erik Hovdenak Sylte Molde og Omegn IF 18:55 +4:52 7:03
17 Andreas Glomsrud Stjørdals-Blink Orientering 19:29 +5:26 7:16
18 Martin Selmer Freidig 22:02 +7:59 8:13
19 Kristian Gåsø Freidig 23:34 +9:31 8:47
20 Ulrik Harsha Vasseljen Lundbo Wing OK 23:39 +9:36 8:49
21 Andreas Helland Eriksen Wing OK 24:09 +10:06 9:00
  Martin Grøntvedt Pedersen Wing OK diskvalifisert    
  Håkon Grande Verdal OK diskvalifisert    
  Even Kjøsen Unsgård IL Leik diskvalifisert    

H 17-18

3 100 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Petter Vangen Lunåsmo Tynset IF 15:05   4:51
2 Håvard Eidsmo Freidig 15:08 +0:03 4:52
3 Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF 15:10 +0:05 4:53
4 Jonas Unsgård IL Leik 15:56 +0:51 5:08
5 Kjetil Mølnvik Freidig 16:22 +1:17 5:16
6 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 16:30 +1:25 5:19
7 Ole Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 17:00 +1:55 5:29
8 Adrian Opheim Freidig 17:25 +2:20 5:37
9 Trygve Lægran Steinkjer OK 17:41 +2:36 5:42
10 Johannes K. Midtbø Wing OK 21:28 +6:23 6:55
11 Martin Løvås Nidarøst OK 30:44 +15:39 9:54

H 19-20

3 260 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gaute Friestad Kristiansand OK 16:14   4:58
2 Ivar Aukrust Osmoen Nord-Østerdal OK 17:06 +0:52 5:14
3 Øyvind Berg NTNUI 18:58 +2:44 5:49
4 Endre Aaen Stjørdals-Blink Orientering 19:30 +3:16 5:58
5 Erik Olsvik Dengerud Nydalens SK 26:16 +10:02 8:03
  Henrik Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering diskvalifisert    
  Ola Keiserås IL Leik diskvalifisert    
  Vegard Ressem Frol IL brutt    

H 21-

3 260 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 15:20   4:42
1 Carl Petter Lyngen Frol IL 15:20   4:42
3 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 15:55 +0:35 4:52
4 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 16:00 +0:40 4:54
5 Sindre Johannessen Freidig 16:09 +0:49 4:57
5 Sindre Østgulen Deisz NTNUI 16:09 +0:49 4:57
7 Paul Sirum Frol IL 16:14 +0:54 4:58
8 Bjørn Lundanes NTNUI 16:26 +1:06 5:02
9 Jan Schmid OL Trollelg 16:30 +1:10 5:03
10 Jonas Klausen Espedal NTNUI 16:39 +1:19 5:06
11 Terje Maroni Byåsen IL 16:47 +1:27 5:08
12 Mattis Holt Freidig 17:05 +1:45 5:14
13 Andreas Magerøy Frol IL 17:13 +1:53 5:16
14 Ove Baardsgaard OL Trollelg 17:25 +2:05 5:20
15 Eivind Schjelderup Skarpsno NTNUI 17:39 +2:19 5:24
16 Øystein Haug Frol IL 17:41 +2:21 5:25
17 Harald Kalager NTNUI 17:58 +2:38 5:30
18 Lars Owren Freidig 18:06 +2:46 5:33
19 Erik Gustafsson NTNUI 18:13 +2:53 5:35
20 Jakob Kalvig Skogan NTNUI 18:20 +3:00 5:37
21 Niklas Profors NTNUI 19:04 +3:44 5:50
22 Jon Arve U Engebakken Nord-Østerdal OK 19:28 +4:08 5:58
23 Roar Skulbørstad OL Trollelg 19:56 +4:36 6:06
24 Johan Riseth Hammer Børsa IL 20:06 +4:46 6:09
25 Tommy Schmid OL Trollelg 20:25 +5:05 6:15
26 Sigurd Helle Opedal NTNUI 26:36 +11:16 8:09
  Tor Håkon Skogstad OL Gaula diskvalifisert    
  Per Melander Often NTNUI diskvalifisert    

H 40-

2 680 m, 29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Pål Kittilsen Freidig 14:51   5:32
2 Jørgen Tegdan OL Trollelg 14:55 +0:04 5:33
3 Jens Even Storhov Freidig 15:30 +0:39 5:47
4 Jon Arne Glomsrud Stjørdals-Blink Orientering 16:09 +1:18 6:01
5 Geir Schjølberg Tynset IF 16:22 +1:31 6:06
6 Jakob Haugen Stjørdals-Blink Orientering 16:44 +1:53 6:14
7 Jon Røstum OL Gaula 16:55 +2:04 6:18
8 Vegard Hansen OL Trollelg 16:57 +2:06 6:19
9 Jens Kjetil Mehammer Wing OK 17:20 +2:29 6:28
10 Bernt Brynhildsen Wing OK 17:21 +2:30 6:28
11 Arild H Clausen Freidig 17:36 +2:45 6:34
12 Roar Reiten Emblem IL 17:50 +2:59 6:39
13 Jan Jacob Verdenius Vingelen IL 18:06 +3:15 6:45
14 Olle Malmring Freidig 18:27 +3:36 6:53
15 Per Ivar Skinderhaug Wing OK 18:48 +3:57 7:00
16 Joar Svendgård OK Skøynar 18:52 +4:01 7:02
17 Kyrre Kraft Stjørdals-Blink Orientering 19:02 +4:11 7:06
18 Tor Ove Hallem Verdal OK 19:07 +4:16 7:07
19 Arild Heggeset Freidig 19:22 +4:31 7:13
20 Gerard Kort Os IL 19:24 +4:33 7:14
21 Bjørn P. Løvås Nidarøst OK 19:26 +4:35 7:15
22 Agnar Renolen Wing OK 19:29 +4:38 7:16
23 Jon Vindal Wing OK 19:44 +4:53 7:21
24 Eivind Lona Wing OK 19:54 +5:03 7:25
25 Rune Stræte Wing OK 21:22 +6:31 7:58
26 Marius Walseth Malvik IL 25:34 +10:43 9:32
  Martin Solli OL Trollelg diskvalifisert    
  Lars Strøm OK Skøynar diskvalifisert    
  Kjell Rune Logan-Halvorsrud Melhus IL diskvalifisert    

H 50-

2 490 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Atle Dengerud Steinkjer OK 14:05   5:39
2 Frode Haugskott OL Trollelg 14:24 +0:19 5:46
3 Bjarne Lien Byåsen IL 14:42 +0:37 5:54
4 Knut Hagen Byåsen IL 15:00 +0:55 6:01
5 Sturla Sæther Freidig 15:27 +1:22 6:12
6 Terje Rønning OK Skøynar 15:34 +1:29 6:15
7 Harald Svergja Nord-Østerdal OK 15:45 +1:40 6:19
8 Haakon Arnesen Byåsen IL 15:55 +1:50 6:23
9 Frode Sjøvold Røros IL 16:02 +1:57 6:26
10 Øyvind Schjelderup Freidig 16:13 +2:08 6:30
11 Arild Vassenden Frol IL 16:44 +2:39 6:43
12 Stein Ivar Foss Melhus IL 16:46 +2:41 6:44
13 Vidar Skjerve Verdal OK 17:30 +3:25 7:01
14 Stein Markhus Verdal OK 17:40 +3:35 7:05
15 Terje Schjølberg Røros IL 17:43 +3:38 7:06
16 Eivind Morstøl Molde og Omegn IF 17:59 +3:54 7:13
17 Pål Wærum Steinkjer OK 19:25 +5:20 7:47
18 Jan Arild Johnsen Fossum IF 19:43 +5:38 7:55
19 John Lerli Melhus IL 20:13 +6:08 8:07
20 John Henry Hammer Børsa IL 20:37 +6:32 8:16

H 60-

2 040 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Karl Arne Melbye Verdal OK 15:41   7:41
2 Harald Bakken Frol IL 16:03 +0:22 7:52
3 Lars Skrøvseth Wing OK 16:27 +0:46 8:03
4 Tom Bugge Byåsen IL 17:51 +2:10 8:45
5 Helge Rustad Freidig 17:55 +2:14 8:46
6 Bjørn Jakobsen Molde og Omegn IF 18:30 +2:49 9:04
6 Tor Gjermstad Wing OK 18:30 +2:49 9:04
8 Jan Erik Kofoed Nidarøst OK 18:41 +3:00 9:09
9 Ottar Ryen Os IL 19:21 +3:40 9:29
10 Nils Olav Vennevik Freidig 19:27 +3:46 9:32
11 Sverre Kristoffersen Verdal OK 20:50 +5:09 10:12
12 Eivind Bakk Melhus IL 23:22 +7:41 11:27
  Rolf Karset Steinkjer OK diskvalifisert    
  Tor Østvang Os IL diskvalifisert    
  Steinar Aasvang Wing OK diskvalifisert    
  Anders Waage Freidig diskvalifisert    

H 70-

2 040 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Leidulv Vinje Nidarøst OK 15:55   7:48
2 Øistein Åsmul OL Trollelg 17:49 +1:54 8:44
3 Eigil Sørli Malvik IL 17:58 +2:03 8:48
4 Magnus Landstad Freidig 18:24 +2:29 9:01
5 Tore Kiste Nidarøst OK 18:55 +3:00 9:16
6 Robert Strøm Wing OK 19:12 +3:17 9:24
7 Odd Musum OL Trollelg 19:18 +3:23 9:27
8 Bjørn Ivar Ryen Vingelen IL 20:07 +4:12 9:51
9 Leif Engen Nidarøst OK 20:37 +4:42 10:06
10 Leif Røhjell Byåsen IL 20:41 +4:46 10:08
11 Stig Arild Haugskott OL Trollelg 21:12 +5:17 10:23
12 Jardar Sandstad Selbu OK 21:14 +5:19 10:24
13 Lars Buttingsrud Vingelen IL 21:21 +5:26 10:27
14 Henry Sundsetvik OL Trollelg 25:39 +9:44 12:34

H 80-

2 040 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arne Kjell Foldvik Nidarøst OK 23:23   11:27
2 Johannes Sollid Verdal OK 24:12 +0:49 11:51
3 Mads Berg Nord-Østerdal OK 26:59 +3:36 13:13
  Gunnar Smistad OL Trollelg diskvalifisert    
  Paul Forseth OL Trollelg diskvalifisert    

Direkte

2 220 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Søvik Flyfemkamp 15:31   6:59
2 Leif Arne Nytrøen Tynset IF 15:32 +0:01 6:59
3 Elise Taylor Spets Frol IL 17:51 +2:20 8:02
4 Bente Horten Vingelen IL 18:58 +3:27 8:32
5 Idunn Assev Flyfemkamp 19:18 +3:47 8:41
6 Randi Wold Stavrum Frol IL 20:02 +4:31 9:01
7 Leif Jordet Vingelen IL 21:28 +5:57 9:40
8 Åse Ingvild Græe Steinkjer OK 29:15 +13:44 13:10
9 Marleen Kort Os IL 29:32 +14:01 13:18
10 Bjørn Brenne OL Trollelg 31:11 +15:40 14:02
11 Anne-Berit Kyhring Karset Steinkjer OK 49:51 +34:20 22:27
  Anne Lise Brenne OL Trollelg diskvalifisert    
  Frank Sandberg Flyfemkamp diskvalifisert    
  Lena Lyngsaunet Alstad Frol IL diskvalifisert  


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +