Resultater Midt-Norsk Mesterskap - Stafett 2015



Resultater Midt-Norsk Mesterskap - Stafett
Orkanger, Sør-Trøndelag - 30. august 2015

Arrangementstype: Orientering

D13-16

8 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Byåsen IL 1       1:09:29        
  1. Lene Berg Hanssen 26:51 2 +0:03 26:51 2   +0:03  
  2. Marte Lien Johnsen 20:18 2 +0:13 47:09 1 -1   --0:03
  3. Ragnhild Eide 22:20 1   1:09:29 1 0    
2 Freidig 1       1:16:45     +7:16  
  1. Vera Melkild 27:34 3 +0:46 27:34 3   +0:46  
  2. Vilde Lereim Storli 20:05 1   47:39 2 -1 +0:30  
  3. Dina Reitan 29:06 2 +6:46 1:16:45 2 0 +7:16 +6:46
3 Frol IL 1       1:23:09     +13:40  
  1. Mari Kilskar Grevskott 30:52 6 +4:04 30:52 6   +4:04  
  2. Ane Marte Vatn 20:52 3 +0:47 51:44 4 -2 +4:35 +0:31
  3. Ragne Munkeby 31:25 4 +9:05 1:23:09 3 -1 +13:40 +9:05
4 Verdal OK 1       1:23:30     +14:01  
  1. Sigrid Vehus Skjerve 26:48 1   26:48 1      
  2. Liva-Mari Løvstad 21:21 4 +1:16 48:09 3 +2 +1:00 +1:00
  3. Sofie Hallem 35:21 5 +13:01 1:23:30 4 +1 +14:01 +13:01
5 Byåsen IL 2       1:32:10     +22:41  
  1. Andrine Viken 36:31 8 +9:43 36:31 8   +9:43  
  2. Maren Viken 25:32 5 +5:27 1:02:03 8 0 +14:54 +5:11
  3. Ingrid Wanvik Krogstadmo 30:07 3 +7:47 1:32:10 5 -3 +22:41 +7:47
6 Stjørdals-Blink Orientering 1       1:36:04     +26:35  
  1. Ane Nielsen Solberg 28:21 5 +1:33 28:21 5   +1:33  
  2. Randi Marie Glomsrud 29:17 8 +9:12 57:38 6 +1 +10:29 +8:56
  3. Matilde Munkeby 38:26 6 +16:06 1:36:04 6 0 +26:35 +16:06
7 Freidig 2       1:51:08     +41:39  
  1. Tale Tannvik Skei 34:39 7 +7:51 34:39 7   +7:51  
  2. Emilie Mikkelsen 26:52 6 +6:47 1:01:31 7 0 +14:22 +6:31
  3. Mona Ulseth Sylte 49:37 7 +27:17 1:51:08 7 0 +41:39 +27:17
8 Kvikne IL 1       1:54:55     +45:26  
  1. Hilde Moan Bjørshol 28:07 4 +1:19 28:07 4   +1:19  
  2. Hanne Grøtli Svergja 28:57 7 +8:52 57:04 5 +1 +9:55 +8:36
  3. Rønnaug Hansæl-Nergaard 57:51 8 +35:31 1:54:55 8 +3 +45:26 +35:31

H13-16

16 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Freidig 1       56:52        
  1. Mathias Vindal 23:14 6 +1:09 23:14 6   +1:09  
  2. Mats Eidsmo 13:33 1   36:47 1 -5    
  3. Oskar Spets Storhov 20:05 1   56:52 1 0    
2 Freidig 2       57:22     +0:30  
  1. Simen Spets Storhov 22:12 2 +0:07 22:12 2   +0:07  
  2. Kristian Fredrik Lynum 14:54 3 +1:21 37:06 3 +1 +0:19 +0:12
  3. Vegard Kittilsen 20:16 2 +0:11 57:22 2 -1 +0:30 +0:11
3 Freidig 3       58:48     +1:56  
  1. Lars Sandstad 22:05 1   22:05 1      
  2. Jo Even Kolstad 14:46 2 +1:13 36:51 2 +1 +0:04 +0:04
  3. Mathias Hermstad 21:57 3 +1:52 58:48 3 +1 +1:56 +1:52
4 Steinkjer OK 1       1:03:02     +6:10  
  1. Jørgen Rannem Halse 23:23 7 +1:18 23:23 7   +1:18  
  2. Sivert Sem 16:46 6 +3:13 40:09 6 -1 +3:22 +2:04
  3. Sigurd Landsem Melhus 22:53 5 +2:48 1:03:02 4 -2 +6:10 +2:48
5 Stjørdals-Blink Orientering 1       1:04:22     +7:30  
  1. Audun Wanvik Haugen 23:25 8 +1:20 23:25 8   +1:20  
  2. Emil Aaen 14:57 4 +1:24 38:22 5 -3 +1:35 +0:15
  3. Henrik Kraft 26:00 6 +5:55 1:04:22 5 0 +7:30 +5:55
6 Frol IL 1       1:07:22     +10:30  
  1. Tobias Alstad 24:38 11 +2:33 24:38 11   +2:33  
  2. Martin Wold Stavrum 20:25 10 +6:52 45:03 11 0 +8:16 +5:43
  3. Oscar Lyngen 22:19 4 +2:14 1:07:22 6 -5 +10:30 +2:14
7 Byåsen IL 1       1:11:43     +14:51  
  1. Are Lodgaard 25:16 12 +3:11 25:16 12   +3:11  
  2. Einar Eide 19:07 8 +5:34 44:23 8 -4 +7:36 +4:25
  3. Petter Liabakk Eriksen 27:20 7 +7:15 1:11:43 7 -1 +14:51 +7:15
8 OK Skøynar 1       1:13:13     +16:21  
  1. Morten Svendgård 22:16 3 +0:11 22:16 3   +0:11  
  2. Andreas Ronglan 14:59 5 +1:26 37:15 4 +1 +0:28 +0:17
  3. Kristian Veie 35:58 14 +15:53 1:13:13 8 +4 +16:21 +15:53
9 Stjørdals-Blink Orientering 2       1:13:30     +16:38  
  1. Marius Møller 23:11 5 +1:06 23:11 5   +1:06  
  2. Yngve Aaen 21:24 11 +7:51 44:35 10 +5 +7:48 +6:42
  3. Andreas Glomsrud 28:55 8 +8:50 1:13:30 9 -1 +16:38 +8:50
10 Freidig 4       1:17:06     +20:14  
  1. Jonas Grønli 24:34 10 +2:29 24:34 10   +2:29  
  2. Mikkel Holt 18:57 7 +5:24 43:31 7 -3 +6:44 +4:15
  3. Martin Selmer 33:35 11 +13:30 1:17:06 10 +3 +20:14 +13:30
11 Tynset IF 1       1:21:19     +24:27  
  1. Gaute Kvittum Nytrøen 24:10 9 +2:05 24:10 9   +2:05  
  2. Jørgen Schjølberg 20:23 9 +6:50 44:33 9 0 +7:46 +5:41
  3. Asgeir Espeland 36:46 15 +16:41 1:21:19 11 +2 +24:27 +16:41
12 OK Skøynar 2       1:34:42     +37:50  
  1. Trym Nergård Rønning 22:58 4 +0:53 22:58 4   +0:53  
  2. Hallvar Hallan 36:03 14 +22:30 59:01 12 +8 +22:14 +21:21
  3. Simen Hegstad 35:41 13 +15:36 1:34:42 12 0 +37:50 +15:36
13 OK Skøynar 3       1:34:52     +38:00  
  1. Louise Ronglan 32:32 14 +10:27 32:32 14   +10:27  
  2. Hege Hallan 30:23 13 +16:50 1:02:55 14 0 +26:08 +15:41
  3. Håvard Veie 31:57 9 +11:52 1:34:52 13 -1 +38:00 +11:52
14 Malvik IL 1       1:35:16     +38:24  
  1. Ludvig Williams Strømsnes 34:10 15 +12:05 34:10 15   +12:05  
  2. Øystein Moltumyr 28:41 12 +15:08 1:02:51 13 -2 +26:04 +13:59
  3. Emil Kristoffer Auran 32:25 10 +12:20 1:35:16 14 +1 +38:24 +12:20
15 Wing OK 1       1:47:17     +50:25  
  1. Hallvard Dahle 32:17 13 +10:12 32:17 13   +10:12  
  2. Ulrik Harsha Vasseljen Lundbo 40:29 15 +26:56 1:12:46 15 +2 +35:59 +25:47
  3. Jonas Vindal 34:31 12 +14:26 1:47:17 15 0 +50:25 +14:26
  Verdal OK 1       diskvalifisert        
  1. Fredrik Vehus Skjerve diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Tore Markhus diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Håkon Grande diskvalifisert     diskvalifisert        

D17-

18 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 NTNUI 1       2:08:40        
  1. Linn Hokholt 42:50 1   42:50 1      
  2. Ida Lindkvist 43:22 3 +1:55 1:26:12 1 0   0:00
  3. Maren Jansson Haverstad 42:28 3 +1:39 2:08:40 1 0   0:00
2 Freidig 1       2:11:25     +2:45  
  1. Frida Sæther 45:33 10 +2:43 45:33 10   +2:43  
  2. Karen Oline Kolstad 45:03 4 +3:36 1:30:36 3 -7 +4:24 +1:41
  3. Hanne Sandstad 40:49 1   2:11:25 2 -1 +2:45  
3 Bækkelagets SK 1       2:17:21     +8:41  
  1. Nikoline Ekeberg Schjerve 43:14 3 +0:24 43:14 3   +0:24  
  2. Emilie Westli Andersen 46:51 5 +5:24 1:30:05 2 -1 +3:53 +3:29
  3. Anine Lome 47:16 4 +6:27 2:17:21 3 +1 +8:41 +4:48
4 Frol IL 1       2:17:36     +8:56  
  1. Guro Torpe 43:47 5 +0:57 43:47 5   +0:57  
  2. Line Sundsvik 51:35 7 +10:08 1:35:22 6 +1 +9:10 +8:13
  3. Eirin Svanøe-Hafstad 42:14 2 +1:25 2:17:36 4 -2 +8:56 --0:14
5 NTNUI 2       2:18:23     +9:43  
  1. Kristine Fjeldbo 43:58 9 +1:08 43:58 9   +1:08  
  2. Gunhild Rogne Halland 46:56 6 +5:29 1:30:54 4 -5 +4:42 +3:34
  3. Martine Åstebøl 47:29 5 +6:40 2:18:23 5 +1 +9:43 +5:01
6 Byåsen IL 1       2:27:10     +18:30  
  1. Emma Arnesen 43:35 4 +0:45 43:35 4   +0:45  
  2. Marte Hoff Hagen 51:52 9 +10:25 1:35:27 7 +3 +9:15 +8:30
  3. Ingeborg Eide 51:43 6 +10:54 2:27:10 6 -1 +18:30 +9:15
7 Frol IL 3       2:35:40     +27:00  
  1. Kari Svingheim 53:31 12 +10:41 53:31 12   +10:41  
  2. Gøril Rønning Sund 41:27 1   1:34:58 5 -7 +8:46  
  3. Kajsa Stina Sandstad 1:00:42 13 +19:53 2:35:40 7 +2 +27:00 +18:14
8 NTNUI 5       2:38:06     +29:26  
  1. Miina Kanko 43:54 6 +1:04 43:54 6   +1:04  
  2. Aurora Fossøy 57:24 11 +15:57 1:41:18 10 +4 +15:06 +14:02
  3. Åsta Venås Flægstad 56:48 10 +15:59 2:38:06 8 -2 +29:26 +14:20
9 NTNUI 7       2:39:30     +30:50  
  1. Ingrid Gulbrandsen 43:54 6 +1:04 43:54 6   +1:04  
  2. Solveig Blindheim 51:44 8 +10:17 1:35:38 8 +2 +9:26 +8:22
  3. Ina Charlotte Moe 1:03:52 14 +23:03 2:39:30 9 +1 +30:50 +21:24
10 NTNUI 3       2:47:21     +38:41  
  1. Kristine Fjellanger 43:10 2 +0:20 43:10 2   +0:20  
  2. Hedvig Åstebøl 59:30 12 +18:03 1:42:40 11 +9 +16:28 +16:08
  3. Solveig Blandkjen 1:04:41 15 +23:52 2:47:21 10 -1 +38:41 +22:13
11 Steinkjer OK 1       2:51:57     +43:17  
  1. Kjersti Kvistad Dengerud 57:24 15 +14:34 57:24 15   +14:34  
  2. Marie Dale 56:32 10 +15:05 1:53:56 13 -2 +27:44 +13:10
  3. Norunn Kvistad Dengerud 58:01 11 +17:12 2:51:57 11 -2 +43:17 +15:33
12 Frol IL 2       2:55:31     +46:51  
  1. Kine Sofie Sandstad 53:41 13 +10:51 53:41 13   +10:51  
  2. Mathilde Rundhaug 42:07 2 +0:40 1:35:48 9 -4 +9:36 --1:15
  3. Maren Grande 1:19:43 17 +38:54 2:55:31 12 +3 +46:51 +37:15
13 OL Trollelg 1       2:58:32     +49:52  
  1. Kristin Haugskott 51:20 11 +8:30 51:20 11   +8:30  
  2. Line Sølberg 1:13:38 15 +32:11 2:04:58 14 +3 +38:46 +30:16
  3. Sigrid Merete Moen Pedersli 53:34 8 +12:45 2:58:32 13 -1 +49:52 +11:06
14 NTNUI 4       3:04:05     +55:25  
  1. Ingvild Maalen-Johnsen 53:54 14 +11:04 53:54 14   +11:04  
  2. Ingrid Okkenhaug 1:16:40 17 +35:13 2:10:34 15 +1 +44:22 +33:18
  3. Gry Granstedt 53:31 7 +12:42 3:04:05 14 -1 +55:25 +11:03
15 Freidig 2       3:04:26     +55:46  
  1. Mari Angell-Petersen 43:57 8 +1:07 43:57 8   +1:07  
  2. Malin Sandstad 1:02:16 13 +20:49 1:46:13 12 +4 +20:01 +18:54
  3. Oda Q Fossum 1:18:13 16 +37:24 3:04:26 15 +3 +55:46 +35:45
16 Freidig 3       3:12:49     +1:04:09  
  1. Randi Lillealtern 57:37 16 +14:47 57:37 16   +14:47  
  2. Pernille Opheim 1:16:15 16 +34:48 2:13:52 16 0 +47:40 +32:53
  3. Hege Holth Johannessen 58:57 12 +18:08 3:12:49 16 0 +1:04:09 +16:29
17 Wing OK 1       3:15:25     +1:06:45  
  1. Kjersti Elisabeth Midtbø 1:13:59 17 +31:09 1:13:59 17   +31:09  
  2. Melanie Simpson 1:05:27 14 +24:00 2:19:26 17 0 +53:14 +22:05
  3. Marte Reenaas 55:59 9 +15:10 3:15:25 17 0 +1:06:45 +13:31
  NTNUI 6       diskvalifisert        
  1. Maja Fjellstad Knutsen diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Synne Fossøy diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Maria Dahl Fosby diskvalifisert     diskvalifisert        

H17-

26 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Frol IL 1       2:09:48        
  1. Carl Petter Lyngen 44:41 4 +1:11 44:41 4   +1:11  
  2. Yngve Skogstad 44:48 1   1:29:29 2 -2 +0:09  
  3. Ulf Forseth Indgaard 40:19 1   2:09:48 1 -1    
2 Frol IL 2       2:12:33     +2:45  
  1. Martin Vister 43:41 2 +0:11 43:41 2   +0:11  
  2. Paul Sirum 45:39 2 +0:51 1:29:20 1 -1   --0:11
  3. Jo Forseth Indgaard 43:13 3 +2:54 2:12:33 2 +1 +2:45 +2:45
3 NTNUI 2       2:18:34     +8:46  
  1. Mikkel Sørensen 45:04 5 +1:34 45:04 5   +1:34  
  2. Kjetil Okkenhaug 45:47 3 +0:59 1:30:51 3 -2 +1:31 --0:03
  3. Sverre Turter Sandvold 47:43 5 +7:24 2:18:34 3 0 +8:46 +7:15
4 OL Trollelg 1       2:19:19     +9:31  
  1. Trond Einar Moen Pedersli 43:30 1   43:30 1      
  2. Bård Nonstad 49:11 4 +4:23 1:32:41 4 +3 +3:21 +3:21
  3. Jan Schmid 46:38 4 +6:19 2:19:19 4 0 +9:31 +6:10
5 NTNUI 1       2:19:22     +9:34  
  1. Rasmus Rørholt Theisen 48:06 8 +4:36 48:06 8   +4:36  
  2. Dag Lofthus 49:30 5 +4:42 1:37:36 6 -2 +8:16 +3:40
  3. Jon Aukrust Osmoen 41:46 2 +1:27 2:19:22 5 -1 +9:34 +1:18
6 NTNUI 3       2:22:58     +13:10  
  1. Per Melander Often 45:06 6 +1:36 45:06 6   +1:36  
  2. Bjørn Lundanes 49:55 6 +5:07 1:35:01 5 -1 +5:41 +4:05
  3. Jonas Klausen Espedal 47:57 6 +7:38 2:22:58 6 +1 +13:10 +7:29
7 Frol IL 3       2:27:33     +17:45  
  1. Håvard Vassenden 49:12 13 +5:42 49:12 13   +5:42  
  2. Jonas Ressem 50:12 7 +5:24 1:39:24 7 -6 +10:04 +4:22
  3. Stian Sundsvik 48:09 7 +7:50 2:27:33 7 0 +17:45 +7:41
8 Freidig 1       2:33:41     +23:53  
  1. Sindre Johannessen 48:40 10 +5:10 48:40 10   +5:10  
  2. Pål Kittilsen 53:02 9 +8:14 1:41:42 9 -1 +12:22 +7:12
  3. Tomas Eidsmo 51:59 11 +11:40 2:33:41 8 -1 +23:53 +11:31
9 Freidig 4       2:34:33     +24:45  
  1. Knut Sveinung Rekaa 49:00 12 +5:30 49:00 12   +5:30  
  2. Bjørnar Lynum 54:05 13 +9:17 1:43:05 10 -2 +13:45 +8:15
  3. Adrian Opheim 51:28 10 +11:09 2:34:33 9 -1 +24:45 +11:00
10 Frol IL 4       2:36:35     +26:47  
  1. Jørgen Fiskum 53:27 18 +9:57 53:27 18   +9:57  
  2. Johan Asphjell Bjørnaas 52:47 8 +7:59 1:46:14 14 -4 +16:54 +6:57
  3. Øystein Haug 50:21 9 +10:02 2:36:35 10 -4 +26:47 +9:53
11 Freidig 3       2:37:29     +27:41  
  1. Håvard Eidsmo 44:31 3 +1:01 44:31 3   +1:01  
  2. Mattis Holt 56:12 16 +11:24 1:40:43 8 +5 +11:23 +10:22
  3. Lars Owren 56:46 14 +16:27 2:37:29 11 +3 +27:41 +16:18
12 Freidig 2       2:37:45     +27:57  
  1. Jens Even Storhov 55:45 19 +12:15 55:45 19   +12:15  
  2. Kjetil Mølnvik 53:39 10 +8:51 1:49:24 16 -3 +20:04 +7:49
  3. Johan Ivarsson 48:21 8 +8:02 2:37:45 12 -4 +27:57 +7:53
13 OL Trollelg 2       2:39:21     +29:33  
  1. Ove Baardsgaard 51:27 14 +7:57 51:27 14   +7:57  
  2. Olav Andreas Remmen 54:27 14 +9:39 1:45:54 12 -2 +16:34 +8:37
  3. Roar Skulbørstad 53:27 13 +13:08 2:39:21 13 +1 +29:33 +12:59
14 NTNUI 4       2:45:55     +36:07  
  1. Vegard Blomseth Johnsen 53:22 17 +9:52 53:22 17   +9:52  
  2. Magne Jutulstad 53:41 12 +8:53 1:47:03 15 -2 +17:43 +7:51
  3. Erik Gustafsson 58:52 15 +18:33 2:45:55 14 -1 +36:07 +18:24
15 NTNUI 5       2:49:43     +39:55  
  1. Eivind Schjelderup Skarpsno 53:17 16 +9:47 53:17 16   +9:47  
  2. Harri Luchsinger 57:23 17 +12:35 1:50:40 17 +1 +21:20 +11:33
  3. Harald Kalager 59:03 16 +18:44 2:49:43 15 -2 +39:55 +18:35
16 Frol IL 5       2:52:00     +42:12  
  1. Andreas Magerøy 46:28 7 +2:58 46:28 7   +2:58  
  2. Gunnar Vatn 57:40 18 +12:52 1:44:08 11 +4 +14:48 +11:50
  3. Sara Profors 1:07:52 20 +27:33 2:52:00 16 +5 +42:12 +27:24
17 Nord-Østerdal OK 1       2:54:58     +45:10  
  1. Ivar Aukrust Osmoen 48:48 11 +5:18 48:48 11   +5:18  
  2. Thomas Kort 1:13:10 25 +28:22 2:01:58 21 +10 +32:38 +27:20
  3. Jon Arve U Engebakken 53:00 12 +12:41 2:54:58 17 -4 +45:10 +12:32
18 Tynset IF 1       3:03:07     +53:19  
  1. Erlend Kvittum Nytrøen 58:27 20 +14:57 58:27 20   +14:57  
  2. Petter Vangen Lunåsmo 53:40 11 +8:52 1:52:07 18 -2 +22:47 +7:50
  3. Geir Schjølberg 1:11:00 22 +30:41 3:03:07 18 0 +53:19 +30:32
19 OL Trollelg 3       3:03:47     +53:59  
  1. Anders Haugskott 1:00:48 22 +17:18 1:00:48 22   +17:18  
  2. Tommy Schmid 59:13 19 +14:25 2:00:01 20 -2 +30:41 +13:23
  3. Vegard Hansen 1:03:46 17 +23:27 3:03:47 19 -1 +53:59 +23:18
20 IL Leik 1       3:05:24     +55:36  
  1. Jonas Unsgård 51:33 15 +8:03 51:33 15   +8:03  
  2. Ola Keiserås 54:35 15 +9:47 1:46:08 13 -2 +16:48 +8:45
  3. Runar Krognes 1:19:16 24 +38:57 3:05:24 20 +7 +55:36 +38:48
21 Steinkjer OK 1       3:08:53     +59:05  
  1. Marius Landsem Melhus 1:01:24 23 +17:54 1:01:24 23   +17:54  
  2. Trygve Lægran 1:02:04 20 +17:16 2:03:28 22 -1 +34:08 +16:14
  3. Svein Anders Melhus 1:05:25 18 +25:06 3:08:53 21 -1 +59:05 +24:57
22 NTNUI 7       3:20:44     +1:10:56  
  1. Adrian Oheim 1:09:23 24 +25:53 1:09:23 24   +25:53  
  2. Jakob Kalvig Skogan 1:03:07 22 +18:19 2:12:30 24 0 +43:10 +17:17
  3. Jokob Berg Lofthus 1:08:14 21 +27:55 3:20:44 22 -2 +1:10:56 +27:46
23 Wing OK 1       3:20:50     +1:11:02  
  1. Johannes K. Midtbø 1:12:41 25 +29:11 1:12:41 25   +29:11  
  2. Rune Stræte 1:02:40 21 +17:52 2:15:21 25 0 +46:01 +16:50
  3. Joakim Blix Prestmo 1:05:29 19 +25:10 3:20:50 23 -2 +1:11:02 +25:01
24 Stjørdals-Blink Orientering 1       3:25:48     +1:16:00  
  1. Ole Wanvik Haugen 1:00:46 21 +17:16 1:00:46 21   +17:16  
  2. Endre Aaen 1:10:39 24 +25:51 2:11:25 23 +2 +42:05 +24:49
  3. Henrik Nielsen Solberg 1:14:23 23 +34:04 3:25:48 24 +1 +1:16:00 +33:55
25 Byåsen IL 1       3:25:55     +1:16:07  
  1. Terje Maroni 48:32 9 +5:02 48:32 9   +5:02  
  2. Snorre Sæternes 1:07:07 23 +22:19 1:55:39 19 +10 +26:19 +21:17
  3. Svein Rypdal Henninen 1:30:16 25 +49:57 3:25:55 25 +6 +1:16:07 +49:48
  NTNUI 6       diskvalifisert        
  1. Øyvind Berg diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Olav Vestøl diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Simen Eid Nielsen diskvalifisert     diskvalifisert        

D35-

2 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Freidig 1       2:24:58        
  1. Sigrid Melkild 47:41 1   47:41 1      
  2. Grete Berge Owren 47:37 1   1:35:18 1 0    
  3. Kari Ulseth 49:40 1   2:24:58 1 0    
2 Stjørdals-Blink Orientering 1       2:39:34     +14:36  
  1. Mette Wanvik 48:42 2 +1:01 48:42 2   +1:01  
  2. Katrine Austmo Møller 1:00:32 2 +12:55 1:49:14 2 0 +13:56 +12:55
  3. Monica Hægstad 50:20 2 +0:40 2:39:34 2 0 +14:36 +0:40

H35-

2 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Stjørdals-Blink Orientering 1       2:24:53        
  1. Jon Arne Glomsrud 43:49 1   43:49 1      
  2. Jakob Haugen 47:28 1   1:31:17 1 0    
  3. Bård Øyvind Solberg 53:36 2 +6:53 2:24:53 1 0   0:00
2 Freidig 1       2:39:55     +15:02  
  1. Arild H Clausen 52:45 2 +8:56 52:45 2   +8:56  
  2. Olle Malmring 1:00:27 2 +12:59 1:53:12 2 0 +21:55 +12:59
  3. Vegard Grønli 46:43 1   2:39:55 2 0 +15:02  

D150

4 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Steinkjer OK 1       1:39:05        
  1. Gunhild Kvistad 30:32 2 +1:31 30:32 2   +1:31  
  2. Liv Venås 37:51 1   1:08:23 1 -1    
  3. Mari Ann Landsem Melhus 30:42 1   1:39:05 1 0    
2 Frol IL 1       1:49:42     +10:37  
  1. Bente H. Sundsvik 29:01 1   29:01 1      
  2. Marit Hæreid Sandstad 49:51 4 +12:00 1:18:52 3 +2 +10:29 +10:29
  3. Randi Jensen 30:50 2 +0:08 1:49:42 2 -1 +10:37 +0:08
3 Verdal OK 1       1:51:13     +12:08  
  1. Ann Sissel Vehus 32:53 3 +3:52 32:53 3   +3:52  
  2. Kari Halvorsen Melbye 41:44 2 +3:53 1:14:37 2 -1 +6:14 +2:22
  3. Gunhild Bredesen 36:36 4 +5:54 1:51:13 3 +1 +12:08 +5:54
4 Os IL 1       1:55:03     +15:58  
  1. Ragnhild Dåsnes 33:37 4 +4:36 33:37 4   +4:36  
  2. Sunniva Johaug Ryen 45:23 3 +7:32 1:19:00 4 0 +10:37 +6:01
  3. Kari Osmoen 36:03 3 +5:21 1:55:03 4 0 +15:58 +5:21

H150

8 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Nord-Østerdal OK 1       2:11:49        
  1. Harald Svergja 41:43 3 +4:01 41:43 3   +4:01  
  2. Per Engebakken 53:13 5 +5:21 1:34:56 3 0 +4:06 +0:05
  3. John Svergja 36:53 1   2:11:49 1 -2    
2 Verdal OK 1       2:17:55     +6:06  
  1. Vidar Skjerve 38:59 2 +1:17 38:59 2   +1:17  
  2. Tor Ove Hallem 51:54 3 +4:02 1:30:53 2 0 +0:03 --1:14
  3. Arne Okkenhaug 47:02 3 +10:09 2:17:55 2 0 +6:06 +6:03
3 Freidig 1       2:20:32     +8:43  
  1. Stig Magnar Løvås 50:48 6 +13:06 50:48 6   +13:06  
  2. Arild Heggeset 51:44 2 +3:52 1:42:32 5 -1 +11:42 --1:24
  3. Jostein Mårdalen 38:00 2 +1:07 2:20:32 3 -2 +8:43 --2:59
4 OL Trollelg 1       2:26:59     +15:10  
  1. Frode Haugskott 37:42 1   37:42 1      
  2. Jon Arne Klemetsaune 53:08 4 +5:16 1:30:50 1 0   0:00
  3. Martin Solli 56:09 6 +19:16 2:26:59 4 +3 +15:10 +15:10
5 Molde og Omegn IF 1       2:29:26     +17:37  
  1. Eivind Morstøl 47:19 4 +9:37 47:19 4   +9:37  
  2. Stig Bratsberg 47:52 1   1:35:11 4 0 +4:21  
  3. Geir Sylte 54:15 5 +17:22 2:29:26 5 +1 +17:37 +13:16
6 Røros IL 1       2:34:17     +22:28  
  1. Frode Sjøvold 47:45 5 +10:03 47:45 5   +10:03  
  2. Petter Gullikstad 55:31 6 +7:39 1:43:16 6 +1 +12:26 +2:23
  3. Terje Schjølberg 51:01 4 +14:08 2:34:17 6 0 +22:28 +10:02
7 Verdal OK 2       2:53:56     +42:07  
  1. Inge Hafstad 54:46 7 +17:04 54:46 7   +17:04  
  2. Sverre Kristoffersen 1:17:21 8 +29:29 2:12:07 7 0 +41:17 +24:13
  3. Terje Rønning 41:49 7 +4:56 2:53:56 7 0 +42:07 +0:50
8 Melhus IL 1       2:56:42     +44:53  
  1. Kjell Rune Logan-Halvorsrud 1:00:59 8 +23:17 1:00:59 8   +23:17  
  2. Eivind Bakk 1:13:50 7 +25:58 2:14:49 8 0 +43:59 +20:42
  3. Stein Ivar Foss 41:53 8 +5:00 2:56:42 8 0 +44:53 +0:54

H175

13 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 OL Trollelg 1       2:06:24        
  1. Per Einar Pedersli 36:17 3 +0:10 36:17 3   +0:10  
  2. Øistein Åsmul 52:34 4 +9:41 1:28:51 1 -2   --0:10
  3. Kjell Baardsgaard 37:33 2 +6:29 2:06:24 1 0   0:00
2 Steinkjer OK 1       2:13:23     +6:59  
  1. Trond Svanøe Hafstad 40:36 4 +4:29 40:36 4   +4:29  
  2. Rolf Karset 1:01:43 7 +18:50 1:42:19 7 +3 +13:28 +8:59
  3. Atle Dengerud 31:04 1   2:13:23 2 -5 +6:59  
3 Frol IL 1       2:15:16     +8:52  
  1. Harald Bakken 48:19 7 +12:12 48:19 7   +12:12  
  2. Olav Martin Indgaard 44:58 2 +2:05 1:33:17 4 -3 +4:26 --7:46
  3. Arild Vassenden 41:59 3 +10:55 2:15:16 3 -1 +8:52 +4:26
4 Freidig 1       2:16:27     +10:03  
  1. Knut Lillealtern 46:38 6 +10:31 46:38 6   +10:31  
  2. Tore Angell-Petersen 42:53 1   1:29:31 2 -4 +0:40  
  3. Gunnar Østerbø 46:56 6 +15:52 2:16:27 4 +2 +10:03 +9:23
5 Wing OK 1       2:21:35     +15:11  
  1. Jon Vindal 43:21 5 +7:14 43:21 5   +7:14  
  2. Lars Skrøvseth 55:25 5 +12:32 1:38:46 5 0 +9:55 +2:41
  3. Steinar Aasvang 42:49 4 +11:45 2:21:35 5 0 +15:11 +5:16
6 IL Leik 1       2:24:48     +18:24  
  1. Svein Olav Åmot 36:07 1   36:07 1      
  2. Kjell Sølberg 1:04:20 9 +21:27 1:40:27 6 +5 +11:36 +11:36
  3. Svein Unsgård 44:21 5 +13:17 2:24:48 6 0 +18:24 +6:48
7 Byåsen IL 1       2:32:13     +25:49  
  1. Haakon Arnesen 36:07 1   36:07 1      
  2. Leif Røhjell 55:54 6 +13:01 1:32:01 3 +2 +3:10 +3:10
  3. Svein Hove 1:00:12 9 +29:08 2:32:13 7 +4 +25:49 +22:39
8 Freidig 2       2:41:57     +35:33  
  1. Nils Olav Vennevik 55:58 9 +19:51 55:58 9   +19:51  
  2. Magnus Landstad 51:29 3 +8:36 1:47:27 8 -1 +18:36 --1:15
  3. Anders Waage 54:30 8 +23:26 2:41:57 8 0 +35:33 +16:57
9 OL Trollelg 2       2:42:05     +35:41  
  1. Odd Musum 51:07 8 +15:00 51:07 8   +15:00  
  2. Anders Lauglo 1:02:40 8 +19:47 1:53:47 9 +1 +24:56 +9:56
  3. Geir Paulsen 48:18 7 +17:14 2:42:05 9 0 +35:41 +10:45
10 Verdal OK 1       3:12:52     +1:06:28  
  1. Johannes Sollid 1:21:54 13 +45:47 1:21:54 13   +45:47  
  2. Karl Arne Melbye 1:13:51 12 +30:58 2:35:45 13 0 +1:06:54 +21:07
  3. Stein Markhus 37:07 10 +6:03 3:12:52 10 -3 +1:06:28 --0:26
11 Os IL 1       3:17:09     +1:10:45  
  1. Gerard Kort 1:07:57 12 +31:50 1:07:57 12   +31:50  
  2. Ottar Ryen 58:52 10 +15:59 2:06:49 10 -2 +37:58 +6:08
  3. Tor Østvang 1:10:20 12 +39:16 3:17:09 11 +1 +1:10:45 +32:47
12 OL Trollelg 3       3:20:24     +1:14:00  
  1. Stig Arild Haugskott 1:06:54 11 +30:47 1:06:54 11   +30:47  
  2. Henry Sundsetvik 1:12:24 11 +29:31 2:19:18 12 +1 +50:27 +19:40
  3. Paul Forseth 1:01:06 11 +30:02 3:20:24 12 0 +1:14:00 +23:33
13 Stjørdals-Blink Orientering 1       3:23:03     +1:16:39  
  1. Arild Moa 51:19 10 +15:12 51:19 10   +15:12  
  2. Stig Gulbrandsen 1:19:13 13 +36:20 2:10:32 11 +1 +41:41 +26:29
  3. Arnt Olav Dragsten 1:12:31 13 +41:27 3:23:03 13 +2 +1:16:39 +34:58

MIX

8 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Tynset IF 1       1:29:47        
  1. Guri Sandvold 45:15 3 +4:11 45:15 3   +4:11  
  2. Ingunn Vangen Lunåsmo 19:45 2 +0:05 1:05:00 2 -1 +0:05 --4:06
  3. Mari Gullbrekken Schjølberg 24:47 2 +0:49 1:29:47 1 -1   --0:05
2 Emblem IL 1       1:30:54     +1:07  
  1. Roar Reiten 41:04 1   41:04 1      
  2. Janita Skoeng 25:52 6 +6:12 1:06:56 4 +3 +2:01 +2:01
  3. Lars R Lundanes 23:58 1   1:30:54 2 -2 +1:07  
3 Molde og Omegn IF 1       1:31:07     +1:20  
  1. Magne Angelhus Morstøl 45:20 4 +4:16 45:20 4   +4:16  
  2. Toril Hovdenak 19:40 1   1:05:00 2 -2 +0:05  
  3. Erik Hovdenak Sylte 26:07 3 +2:09 1:31:07 3 +1 +1:20 +1:15
4 OL Trollelg 1       1:34:23     +4:36  
  1. Harald Musum 42:06 2 +1:02 42:06 2   +1:02  
  2. Andrine Næss Kvam 22:49 4 +3:09 1:04:55 1 -1   --1:02
  3. Frida Haugskott 29:28 5 +5:30 1:34:23 4 +3 +4:36 +4:36
5 IL Leik 1       1:44:34     +14:47  
  1. Geir Inge Kaiserås 52:35 6 +11:31 52:35 6   +11:31  
  2. Mai Iren Almås 24:03 5 +4:23 1:16:38 5 -1 +11:43 +0:12
  3. Tone Almås 27:56 4 +3:58 1:44:34 5 0 +14:47 +3:04
6 Steinkjer OK 1       1:57:48     +28:01  
  1. Arve Lægran 49:15 5 +8:11 49:15 5   +8:11  
  2. Åse Ingvild Græe 32:55 7 +13:15 1:22:10 6 +1 +17:15 +9:04
  3. Pål Wærum 35:38 6 +11:40 1:57:48 6 0 +28:01 +10:46
7 Stjørdals-Blink Orientering 1       2:07:17     +37:30  
  1. Kyrre Kraft 1:04:57 7 +23:53 1:04:57 7   +23:53  
  2. Sigrid Solheim 21:40 3 +2:00 1:26:37 7 0 +21:42 --2:11
  3. Tore Solheim 40:40 7 +16:42 2:07:17 7 0 +37:30 +15:48
  Melhus IL 1       diskvalifisert        
  1. John Lerli diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Mirjam Halvorsrud diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Trine Sunnset diskvalifisert     diskvalifisert


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +