Resultater Midt-Norsk Mesterskap - Stafett 2016



Resultater Midt-Norsk Mesterskap - Stafett
Os, Hedmark - 28. august 2016

Arrangementstype: Orientering

D13-16

8 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Freidig 1       1:27:08        
  1. Tale Tannvik Skei 30:30 4 +2:29 30:30 4   +2:29  
  2. Mari Eidsmo 26:00 1   56:30 1 -3    
  3. Dina Reitan 30:38 2 +1:31 1:27:08 1 0   0:00
2 Frol IL 1       1:27:20     +0:12  
  1. Mari Kilskar Grevaskott 28:26 3 +0:25 28:26 3   +0:25  
  2. Mathilde Munkeby 28:11 3 +2:11 56:37 2 -1 +0:07 -0:18
  3. Ragne Munkeby 30:43 3 +1:36 1:27:20 2 0 +0:12 +0:05
3 Tynset IF 1       1:32:45     +5:37  
  1. Ane Ingeborg Kalbækken 31:51 5 +3:50 31:51 5   +3:50  
  2. Anna Vangen Lunåsmo 26:10 2 +0:10 58:01 3 -2 +1:31 -2:19
  3. Inga Sandvold 34:44 6 +5:37 1:32:45 3 0 +5:37 +4:06
4 Freidig 2       1:33:45     +6:37  
  1. Vilde Lereim Storli 28:22 2 +0:21 28:22 2   +0:21  
  2. Silje Marie Nissen 32:00 6 +6:00 1:00:22 5 +3 +3:52 +3:31
  3. Ane Malene Kolstad 33:23 4 +4:16 1:33:45 4 -1 +6:37 +2:45
5 Kvikne IL 1       1:33:46     +6:38  
  1. Mari Grøtli Svergja 28:01 1   28:01 1      
  2. Hanne Grøtli Svergja 31:28 4 +5:28 59:29 4 +3 +2:59 +2:59
  3. Rønnaug Hansæl-Nergaard 34:17 5 +5:10 1:33:46 5 +1 +6:38 +3:39
6 Verdal OK 1       1:42:29     +15:21  
  1. Sofie Hallem 41:29 8 +13:28 41:29 8   +13:28  
  2. Trude Markhus 31:53 5 +5:53 1:13:22 6 -2 +16:52 +3:24
  3. Sigrid Vehus Skjerve 29:07 1   1:42:29 6 0 +15:21  
7 Frol IL 2       1:52:15     +25:07  
  1. Ane Mart Vatn 41:19 7 +13:18 41:19 7   +13:18  
  2. Linnea Munkeby 32:18 7 +6:18 1:13:37 7 0 +17:07 +3:49
  3. June Munkeby 38:38 7 +9:31 1:52:15 7 0 +25:07 +8:00
8 Emblem IL 1       1:54:23     +27:15  
  1. Serine Skogeng Reiten 35:50 6 +7:49 35:50 6   +7:49  
  2. Maren Viken 39:11 8 +13:11 1:15:01 8 +2 +18:31 +10:42
  3. Kristin Lundanes 39:22 8 +10:15 1:54:23 8 0 +27:15 +8:44

H13-16

16 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Freidig 1       1:08:37        
  1. Simen Spets Storhov 23:44 2 +0:04 23:44 2   +0:04  
  2. Mikkel Holt 23:09 3 +3:23 46:53 2 0 +3:27 +3:23
  3. Mats Eidsmo 21:44 1   1:08:37 1 -1    
2 Vang OL 1       1:09:00     +0:23  
  1. Even Lindaas 23:40 1   23:40 1      
  2. Njaal Ellegaard Melby 19:46 1   43:26 1 0    
  3. Eskil Frøisland 25:34 5 +3:50 1:09:00 2 +1 +0:23 +0:23
3 Tynset IF 1       1:16:41     +8:04  
  1. Jørgen Schjølberg 30:07 12 +6:27 30:07 12   +6:27  
  2. Asgeir Espeland 22:30 2 +2:44 52:37 3 -9 +9:11 +2:44
  3. Gaute Kvittum Nytrøen 24:04 3 +2:20 1:16:41 3 0 +8:04 -1:07
4 Stjørdals-Blink Orientering 1       1:16:48     +8:11  
  1. Henrik Kraft 26:09 6 +2:29 26:09 6   +2:29  
  2. Yngve Aaen 26:36 4 +6:50 52:45 4 -2 +9:19 +6:50
  3. Audun Wanvik Haugen 24:03 2 +2:19 1:16:48 4 0 +8:11 -1:08
5 Freidig 2       1:19:57     +11:20  
  1. Kristian Fredrik Lynum 23:59 5 +0:19 23:59 5   +0:19  
  2. Jostein Rø 30:38 9 +10:52 54:37 7 +2 +11:11 +10:52
  3. Vegard Kittilsen 25:20 4 +3:36 1:19:57 5 -2 +11:20 +0:09
6 Ringsaker OK 1       1:23:53     +15:16  
  1. Lars Ranheim Brynestad 23:47 3 +0:07 23:47 3   +0:07  
  2. Anton Øyvindsson 29:20 7 +9:34 53:07 5 +2 +9:41 +9:34
  3. Even Bordal 30:46 9 +9:02 1:23:53 6 +1 +15:16 +5:35
7 Byåsen IL 1       1:25:01     +16:24  
  1. Are Lodgaard 30:06 10 +6:26 30:06 10   +6:26  
  2. Einar Eide 28:40 5 +8:54 58:46 9 -1 +15:20 +8:54
  3. Petter Liabakk Eriksen 26:15 6 +4:31 1:25:01 7 -2 +16:24 +1:04
8 Freidig 3       1:25:03     +16:26  
  1. Matias Nissen 23:55 4 +0:15 23:55 4   +0:15  
  2. Vegard Ulseth Sylte 29:13 6 +9:27 53:08 6 +2 +9:42 +9:27
  3. Håkon Holstad 31:55 11 +10:11 1:25:03 8 +2 +16:26 +6:44
9 Wing OK 1       1:32:41     +24:04  
  1. Jonas Vindal 28:06 9 +4:26 28:06 9   +4:26  
  2. Henrik Braathen 30:39 10 +10:53 58:45 8 -1 +15:19 +10:53
  3. Petter Andreas Lona 33:56 13 +12:12 1:32:41 9 +1 +24:04 +8:45
10 Freidig 4       1:35:08     +26:31  
  1. Jo Even Kolstad 27:36 8 +3:56 27:36 8   +3:56  
  2. Mona Ulseth Sylte 38:38 15 +18:52 1:06:14 11 +3 +22:48 +18:52
  3. Jonas Grønli 28:54 7 +7:10 1:35:08 10 -1 +26:31 +3:43
11 Steinkjer OK 1       1:37:42     +29:05  
  1. Marius Møller 26:19 7 +2:39 26:19 7   +2:39  
  2. Fredrik Møller 36:36 13 +16:50 1:02:55 10 +3 +19:29 +16:50
  3. Vibeke Kvistad Dengerud 34:47 14 +13:03 1:37:42 11 +1 +29:05 +9:36
12 Elverum OK 1       1:44:37     +36:00  
  1. Mats Lindaas 37:36 13 +13:56 37:36 13   +13:56  
  2. Gaute Lindaas 36:48 14 +17:02 1:14:24 13 0 +30:58 +17:02
  3. Sander Tonjer Fingarsen 30:13 8 +8:29 1:44:37 12 -1 +36:00 +5:02
13 Odal OL - Orientering 1       1:45:28     +36:51  
  1. Henrik Åserud Sørensen 39:30 14 +15:50 39:30 14   +15:50  
  2. Torstein Nordgaard 35:11 12 +15:25 1:14:41 14 0 +31:15 +15:25
  3. Sondre Skytteren 30:47 10 +9:03 1:45:28 13 -1 +36:51 +5:36
14 Løten o-lag 1       1:55:22     +46:45  
  1. Iver Hyttebakk 49:47 16 +26:07 49:47 16   +26:07  
  2. Oline Hyttebakk 33:16 11 +13:30 1:23:03 16 0 +39:37 +13:30
  3. Martin Alfei 32:19 12 +10:35 1:55:22 14 -2 +46:45 +7:08
15 Malvik IL 1       1:58:31     +49:54  
  1. Ludvig Williams Strømsnes 30:06 10 +6:26 30:06 10   +6:26  
  2. Thea Walseth 40:32 16 +20:46 1:10:38 12 +2 +27:12 +20:46
  3. Kenneth Kjelaas 47:53 15 +26:09 1:58:31 15 +3 +49:54 +22:42
16 Melhus IL 1       2:18:15     +1:09:38  
  1. Sander Sandmo 47:11 15 +23:31 47:11 15   +23:31  
  2. Kristoffer Lerli 29:59 8 +10:13 1:17:10 15 0 +33:44 +10:13
  3. Håkon Werner Øfsti 1:01:05 16 +39:21 2:18:15 16 +1 +1:09:38 +35:54

D 17

16 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Byåsen IL 1       2:09:04        
  1. Emma Arnesen 46:17 3 +1:24 46:17 3   +1:24  
  2. Ragnhild Eide 37:58 1   1:24:15 1 -2    
  3. Ingeborg Eide 44:49 1   2:09:04 1 0    
2 NTNUI 1       2:11:17     +2:13  
  1. Kristine Fjellanger 46:12 2 +1:19 46:12 2   +1:19  
  2. Julie Størmer 38:36 2 +0:38 1:24:48 2 0 +0:33 -0:46
  3. Audhild Bakken Rognstad 46:29 2 +1:40 2:11:17 2 0 +2:13 +1:40
3 Frol IL 1       2:25:07     +16:03  
  1. Elen Katrine Skjerve 46:32 4 +1:39 46:32 4   +1:39  
  2. Gøril Rønning Sønd 47:19 6 +9:21 1:33:51 4 0 +9:36 +7:57
  3. Mathilde Rundhaug 51:16 5 +6:27 2:25:07 3 -1 +16:03 +6:27
4 Løten o-lag 1       2:25:17     +16:13  
  1. Emilie Westli Andersen 54:00 7 +9:07 54:00 7   +9:07  
  2. Nina Smestad 44:44 4 +6:46 1:38:44 5 -2 +14:29 +5:22
  3. Sofie Johansson 46:33 3 +1:44 2:25:17 4 -1 +16:13 +1:44
5 Freidig 1       2:25:20     +16:16  
  1. Åshild Kolstad 48:56 5 +4:03 48:56 5   +4:03  
  2. Vera Melkild 39:51 3 +1:53 1:28:47 3 -2 +4:32 +0:29
  3. Mari Angell-Petersen 56:33 6 +11:44 2:25:20 5 +2 +16:16 +11:44
6 NTNUI 2       2:34:54     +25:50  
  1. Marthe Hoff Hagen 56:49 8 +11:56 56:49 8   +11:56  
  2. Mali Kannstad 49:14 9 +11:16 1:46:03 6 -2 +21:48 +9:52
  3. Gry Granstedt 48:51 4 +4:02 2:34:54 6 0 +25:50 +4:02
7 NTNUI 3       2:47:12     +38:08  
  1. Solveig Blandkjenn 59:35 9 +14:42 59:35 9   +14:42  
  2. Marianne Bredesen 49:07 8 +11:09 1:48:42 7 -2 +24:27 +9:45
  3. Camilla Øhmann 58:30 7 +13:41 2:47:12 7 0 +38:08 +13:41
8 Emblem IL 1       2:56:07     +47:03  
  1. Ingrid Lundanes 44:53 1   44:53 1      
  2. Martha Skogeng Reiten 1:03:57 13 +25:59 1:48:50 8 +7 +24:35 +24:35
  3. Vilde Årøen Lykke 1:07:17 9 +22:28 2:56:07 8 0 +47:03 +22:28
9 Frol IL 2       3:02:38     +53:34  
  1. Kine Sofie Sandstad 1:01:20 10 +16:27 1:01:20 10   +16:27  
  2. Randi Johanne Skjerve 59:19 12 +21:21 2:00:39 12 +2 +36:24 +19:57
  3. Sara Profors 1:01:59 8 +17:10 3:02:38 9 -3 +53:34 +17:10
10 NTNUI 4       3:06:32     +57:28  
  1. Norunn Dengerud 1:06:22 12 +21:29 1:06:22 12   +21:29  
  2. Ingvild Maalen-Johansen 46:47 5 +8:49 1:53:09 11 -1 +28:54 +7:25
  3. Maya Knutsen 1:13:23 10 +28:34 3:06:32 10 -1 +57:28 +28:34
11 NTNUI 7       3:10:58     +1:01:54  
  1. Vilde Malmei 53:04 6 +8:11 53:04 6   +8:11  
  2. Martha Kalvig Skogan 57:33 10 +19:35 1:50:37 9 +3 +26:22 +18:11
  3. Kristine Ausen 1:20:21 11 +35:32 3:10:58 11 +2 +1:01:54 +35:32
12 NTNUI 5       3:13:25     +1:04:21  
  1. Kaisa Stina Sandstad 1:03:03 11 +18:10 1:03:03 11   +18:10  
  2. Aurora Fossøy 48:02 7 +10:04 1:51:05 10 -1 +26:50 +8:40
  3. Karoline Dahl Fosby 1:22:20 12 +37:31 3:13:25 12 +2 +1:04:21 +37:31
13 Byåsen IL 2       3:36:48     +1:27:44  
  1. Lene Berg Hanssen 1:09:49 14 +24:56 1:09:49 14   +24:56  
  2. Emilie Liabakk Eriksen 58:54 11 +20:56 2:08:43 13 -1 +44:28 +19:32
  3. Kari Solem Aune 1:28:05 14 +43:16 3:36:48 13 0 +1:27:44 +43:16
14 Byåsen IL 3       3:45:02     +1:35:58  
  1. Marte Lien Johnsen 1:09:46 13 +24:53 1:09:46 13   +24:53  
  2. Andrine Viken 1:07:28 14 +29:30 2:17:14 14 +1 +52:59 +28:06
  3. Eirin Lodgaard 1:27:48 13 +42:59 3:45:02 14 0 +1:35:58 +42:59
  Freidig 2       diskvalifisert        
  1. Gro Sandstad Eidsmo diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Sigrid Melkild diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Torunn Spets Storhov diskvalifisert     diskvalifisert        
  Tynset IF 1       diskvalifisert        
  1. Ingunn Vangen Lunåsmo diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Anne Marit V. Bjergård diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Britt V Sandvold diskvalifisert     diskvalifisert        

H17

26 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Frol IL 1       2:15:42        
  1. Ulf Forseth Indgaard 49:32 1   49:32 1      
  2. Yngve Skogstad 36:51 1   1:26:23 1 0    
  3. Jo Forseth Indgaard 49:19 1   2:15:42 1 0    
2 Frol IL 3       2:22:22     +6:40  
  1. Stian Sundsvik 49:43 5 +0:11 49:43 5   +0:11  
  2. Håvard Vassenden 40:15 6 +3:24 1:29:58 2 -3 +3:35 +3:24
  3. Carl Petter Lyngen 52:24 3 +3:05 2:22:22 2 0 +6:40 +3:05
3 Frol IL 2       2:22:45     +7:03  
  1. Martin Vister 52:03 7 +2:31 52:03 7   +2:31  
  2. Lars Sandstad Skjeset 38:55 2 +2:04 1:30:58 3 -4 +4:35 +2:04
  3. Paul Sirum 51:47 2 +2:28 2:22:45 3 0 +7:03 +2:28
4 NTNUI 3       2:28:18     +12:36  
  1. Simen Aamodt 49:40 4 +0:08 49:40 4   +0:08  
  2. Simen Eid Nielsen 41:46 9 +4:55 1:31:26 4 0 +5:03 +4:55
  3. Magne Jutulstad 56:52 8 +7:33 2:28:18 4 0 +12:36 +7:33
5 NTNUI 2       2:28:43     +13:01  
  1. Rasmus Rørholt Theisen 51:37 6 +2:05 51:37 6   +2:05  
  2. Sindre Deisz 41:37 8 +4:46 1:33:14 5 -1 +6:51 +4:46
  3. Per Melander Often 55:29 7 +6:10 2:28:43 5 0 +13:01 +6:10
6 NTNUI 1       2:28:48     +13:06  
  1. Isak Bergset 55:54 8 +6:22 55:54 8   +6:22  
  2. Jonas Klausen Espedal 39:28 4 +2:37 1:35:22 7 -1 +8:59 +2:37
  3. Jon Aukrust Osmoen 53:26 6 +4:07 2:28:48 6 -1 +13:06 +4:07
7 Freidig 1       2:31:23     +15:41  
  1. Oskar Spets Storhov 59:21 12 +9:49 59:21 12   +9:49  
  2. Sindre Johannessen 39:20 3 +2:29 1:38:41 8 -4 +12:18 +2:29
  3. Håvard Eidsmo 52:42 4 +3:23 2:31:23 7 -1 +15:41 +3:23
8 NTNUI 10       2:31:54     +16:12  
  1. Audun Heimdal 49:34 3 +0:02 49:34 3   +0:02  
  2. Anders Felde Olaussen 49:23 16 +12:32 1:38:57 9 +6 +12:34 +12:32
  3. Dag Blandkjenn 52:57 5 +3:38 2:31:54 8 -1 +16:12 +3:38
9 Emblem IL 1       2:35:23     +19:41  
  1. Ivar Lundanes 49:33 2 +0:01 49:33 2   +0:01  
  2. Kristian Nilsen Sandnes 43:42 11 +6:51 1:33:15 6 +4 +6:52 +6:51
  3. Erlend Nilsen Sandnes 1:02:08 14 +12:49 2:35:23 9 +3 +19:41 +12:49
10 OL Trollelg 1       2:44:06     +28:24  
  1. Andreas Sølberg 57:13 10 +7:41 57:13 10   +7:41  
  2. Anders Haugskott 42:03 10 +5:12 1:39:16 10 0 +12:53 +5:12
  3. Roar Skulbørstad 1:04:50 16 +15:31 2:44:06 10 0 +28:24 +15:31
11 Byåsen IL 1       2:45:39     +29:57  
  1. Øyvind Wiggen 57:20 11 +7:48 57:20 11   +7:48  
  2. Torgeir Aune 47:53 15 +11:02 1:45:13 12 +1 +18:50 +11:02
  3. Terje Maroni 1:00:26 12 +11:07 2:45:39 11 -1 +29:57 +11:07
12 Løten o-lag 1       2:46:52     +31:10  
  1. Ove Haugereid 59:27 13 +9:55 59:27 13   +9:55  
  2. Yngve Volden 49:58 17 +13:07 1:49:25 16 +3 +23:02 +13:07
  3. Marius Øye 57:27 9 +8:08 2:46:52 12 -4 +31:10 +8:08
13 NTNUI 4       2:48:43     +33:01  
  1. Gustav Fiskum 1:08:51 21 +19:19 1:08:51 21   +19:19  
  2. Håkon Fruseth Christiansen 39:54 5 +3:03 1:48:45 15 -6 +22:22 +3:03
  3. Sverre Turter Sandvold 59:58 11 +10:39 2:48:43 13 -2 +33:01 +10:39
14 Freidig 2       2:48:45     +33:03  
  1. Pål Kittilsen 1:01:29 15 +11:57 1:01:29 15   +11:57  
  2. Tomas Eidsmo 40:49 7 +3:58 1:42:18 11 -4 +15:55 +3:58
  3. Mattis Holt 1:06:27 17 +17:08 2:48:45 14 +3 +33:03 +17:08
15 Ringsaker OK 1       2:49:05     +33:23  
  1. Marius Wikstrøm 56:19 9 +6:47 56:19 9   +6:47  
  2. Geir Myhr Øien 51:02 18 +14:11 1:47:21 14 +5 +20:58 +14:11
  3. Jon-Anders Bordal 1:01:44 13 +12:25 2:49:05 15 +1 +33:23 +12:25
16 Frol IL 4       2:55:12     +39:30  
  1. Majorna Oscar Lyngen 1:04:33 20 +15:01 1:04:33 20   +15:01  
  2. Jørgen Fiskum 52:42 21 +15:51 1:57:15 20 0 +30:52 +15:51
  3. Raffael Huber 57:57 10 +8:38 2:55:12 16 -4 +39:30 +8:38
17 NTNUI 5       3:00:26     +44:44  
  1. Erik Gustafsson 1:02:10 16 +12:38 1:02:10 16   +12:38  
  2. Niklas Profors 47:48 14 +10:57 1:49:58 17 +1 +23:35 +10:57
  3. Adrian Opheim 1:10:28 18 +21:09 3:00:26 17 0 +44:44 +21:09
18 Freidig 4       3:10:43     +55:01  
  1. Mathias Vindal 1:01:07 14 +11:35 1:01:07 14   +11:35  
  2. Jens Even Storhov 46:06 12 +9:15 1:47:13 13 -1 +20:50 +9:15
  3. Jon Holstad 1:23:30 23 +34:11 3:10:43 18 +5 +55:01 +34:11
19 Hamar OK 1       3:10:58     +55:16  
  1. Ivar Jevne Arnesen 1:04:03 19 +14:31 1:04:03 19   +14:31  
  2. Anine Lome 53:29 22 +16:38 1:57:32 21 +2 +31:09 +16:38
  3. Nicoline Ekeberg Schjerve 1:13:26 19 +24:07 3:10:58 19 -2 +55:16 +24:07
20 Freidig 3       3:13:42     +58:00  
  1. Lars Owren 1:03:51 18 +14:19 1:03:51 18   +14:19  
  2. Bjørnar Lynum 47:20 13 +10:29 1:51:11 18 0 +24:48 +10:29
  3. Mathias Hermstad 1:22:31 22 +33:12 3:13:42 20 +2 +58:00 +33:12
21 NTNUI 6       3:13:55     +58:13  
  1. Eirik Aal 1:02:38 17 +13:06 1:02:38 17   +13:06  
  2. Harald Kalager 51:43 19 +14:52 1:54:21 19 +2 +27:58 +14:52
  3. Jakob Berg Lofthus 1:19:34 20 +30:15 3:13:55 21 +2 +58:13 +30:15
22 NTNUI 7       3:25:06     +1:09:24  
  1. Kristoffer Nesland 1:11:50 23 +22:18 1:11:50 23   +22:18  
  2. Vegard Line 1:10:40 24 +33:49 2:22:30 24 +1 +56:07 +33:49
  3. Brynjar Larssen Bakken 1:02:36 15 +13:17 3:25:06 22 -2 +1:09:24 +13:17
23 Vang OL 1       3:45:13     +1:29:31  
  1. Anders Skjeset 1:13:52 24 +24:20 1:13:52 24   +24:20  
  2. Ole Johan Bråten 1:11:24 25 +34:33 2:25:16 25 +1 +58:53 +34:33
  3. Ingvild Gjessing 1:19:57 21 +30:38 3:45:13 23 -2 +1:29:31 +30:38
24 Wing OK 1       3:52:23     +1:36:41  
  1. Sebastian Kvithammer 1:15:51 25 +26:19 1:15:51 25   +26:19  
  2. Øystein Braathen 55:32 23 +18:41 2:11:23 23 -2 +45:00 +18:41
  3. Eivind Lona 1:41:00 24 +51:41 3:52:23 24 +1 +1:36:41 +51:41
  NTNUI 8       fullført        
  1. Mikkel Sørensen 1:11:33 22 +22:01 1:11:33 22   +22:01  
  2. fullført     fullført        
  3. fullført     fullført        
  OL Trollelg 2       fullført        
  1. Kristian Stensrud 1:18:59 26 +29:27 1:18:59 26   +29:27  
  2. Tommy Schmid 52:02 20 +15:11 2:11:01 22 -4 +44:38 +15:11
  3. fullført     fullført        

D 150

7 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Hamar OK 1       1:45:23        
  1. Mona Lome 33:12 1   33:12 1      
  2. Kjersti Rønning 31:28 1   1:04:40 1 0    
  3. Anne-Guri Jevne 40:43 5 +5:22 1:45:23 1 0   0:00
2 Freidig 1       1:50:30     +5:07  
  1. Mari Moseid 33:14 2 +0:02 33:14 2   +0:02  
  2. Elisabeth Sæthre 37:31 2 +6:03 1:10:45 2 0 +6:05 +6:03
  3. Grete Berge Owren 39:45 3 +4:24 1:50:30 2 0 +5:07 -0:58
3 Emblem IL 1       2:03:38     +18:15  
  1. Marianne Lykke 36:40 3 +3:28 36:40 3   +3:28  
  2. Marit Sylte Lundanes 46:29 3 +15:01 1:23:09 3 0 +18:29 +15:01
  3. Janita Skogeng 40:29 4 +5:08 2:03:38 3 0 +18:15 -0:14
4 Byåsen IL 1       2:12:51     +27:28  
  1. Turid Arnesen 38:55 5 +5:43 38:55 5   +5:43  
  2. Nina-Beate Liabakk 58:35 4 +27:07 1:37:30 4 -1 +32:50 +27:07
  3. Rine Hanssen 35:21 1   2:12:51 4 0 +27:28  
5 Frol IL 1       2:15:06     +29:43  
  1. Randi Jensen 38:54 4 +5:42 38:54 4   +5:42  
  2. Marit Hæreid Sandstad 58:39 5 +27:11 1:37:33 5 +1 +32:53 +27:11
  3. Magnhild Forseth 37:33 2 +2:12 2:15:06 5 0 +29:43 -3:10
6 Tynset IF 1       3:09:18     +1:23:55  
  1. Eldbjørg G. Kalbækken 52:18 7 +19:06 52:18 7   +19:06  
  2. Helene Rusten 1:03:14 6 +31:46 1:55:32 6 -1 +50:52 +31:46
  3. Anne Mette Normann 1:13:46 6 +38:25 3:09:18 6 0 +1:23:55 +33:03
  Løten o-lag 1       fullført        
  1. Anita Østgård Olsen 40:44 6 +7:32 40:44 6   +7:32  
  2. Randi Fallbakken Berge 3:02:07 7 +2:30:39 3:42:51 7 +1 +2:38:11 +2:30:39
  3. fullført     fullført        

H 150

13 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Verdal OK 1       1:58:34        
  1. Vidar Skjerve 39:47 4 +2:04 39:47 4   +2:04  
  2. Arne Okkenhaug 41:58 1   1:21:45 2 -2 +0:59  
  3. Kurt Ove Melbye 36:49 1   1:58:34 1 -1    
2 Byåsen IL 1       2:12:44     +14:10  
  1. Otto Richard Eide 40:09 6 +2:26 40:09 6   +2:26  
  2. Harald Storrønning 45:18 3 +3:20 1:25:27 4 -2 +4:41 +2:15
  3. Haakon Arnesen 47:17 5 +10:28 2:12:44 2 -2 +14:10 +9:29
3 Frol IL 1       2:14:04     +15:30  
  1. Gunnar Vatn 38:11 3 +0:28 38:11 3   +0:28  
  2. Arne Grevskott 42:35 2 +0:37 1:20:46 1 -2   -0:28
  3. Arild Vassenden 53:18 8 +16:29 2:14:04 3 +2 +15:30 +15:30
4 Røros IL 1       2:14:08     +15:34  
  1. Frode Sjøvold 41:19 7 +3:36 41:19 7   +3:36  
  2. Terje Schjølberg 46:57 5 +4:59 1:28:16 5 -2 +7:30 +3:54
  3. Petter Gullikstad 45:52 3 +9:03 2:14:08 4 -1 +15:34 +8:04
5 OL Trollelg 1       2:16:57     +18:23  
  1. Frode Haugskott 37:43 1   37:43 1      
  2. Kjell Baardsgard 46:15 4 +4:17 1:23:58 3 +2 +3:12 +3:12
  3. Jon Arne Klemetsaune 52:59 7 +16:10 2:16:57 5 +2 +18:23 +15:11
6 Byåsen IL 2       2:23:47     +25:13  
  1. Øystein Wiggen 48:29 10 +10:46 48:29 10   +10:46  
  2. Robert Otterlei 48:03 6 +6:05 1:36:32 8 -2 +15:46 +5:00
  3. Kjell Maroni 47:15 4 +10:26 2:23:47 6 -2 +25:13 +9:27
7 Wing OK 1       2:25:52     +27:18  
  1. Svein Erik Bratsberg 37:55 2 +0:12 37:55 2   +0:12  
  2. Jon Vindal 1:03:21 11 +21:23 1:41:16 10 +8 +20:30 +20:18
  3. Rune Stræte 44:36 2 +7:47 2:25:52 7 -3 +27:18 +6:48
8 Løten o-lag 1       2:27:42     +29:08  
  1. Trond Olsen 40:02 5 +2:19 40:02 5   +2:19  
  2. Ole Lien 53:39 9 +11:41 1:33:41 7 +2 +12:55 +10:36
  3. Harald Berge 54:01 9 +17:12 2:27:42 8 +1 +29:08 +16:13
9 Melhus IL 1       2:28:12     +29:38  
  1. Stein Ivar Foss 46:06 9 +8:23 46:06 9   +8:23  
  2. John Lerli 52:55 8 +10:57 1:39:01 9 0 +18:15 +9:52
  3. Kjell Rune Logan-Halvorsrud 49:11 6 +12:22 2:28:12 9 0 +29:38 +11:23
10 Freidig 1       2:32:36     +34:02  
  1. Arild H Clausen 41:40 8 +3:57 41:40 8   +3:57  
  2. Arild Heggeset 51:43 7 +9:45 1:33:23 6 -2 +12:37 +8:40
  3. Anders Waage 59:13 10 +22:24 2:32:36 10 +4 +34:02 +21:25
11 Grue IL 1       2:55:40     +57:06  
  1. Kjell Magne Nordvi 54:45 11 +17:02 54:45 11   +17:02  
  2. Bjørn Olav Bergsløkken 57:28 10 +15:30 1:52:13 11 0 +31:27 +14:25
  3. Svein Thorsberg 1:03:27 11 +26:38 2:55:40 11 0 +57:06 +25:39
  Emblem IL 1       diskvalifisert        
  1. Christer Jensen diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Audun Årøen diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Roar Reiten diskvalifisert     diskvalifisert        
  Vang OL 1       diskvalifisert        
  1. Håkon Dåsnes diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Øivind Frøisland diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Gerard Kort diskvalifisert     diskvalifisert        

D 180

11 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Vang OL 1       1:45:50        
  1. Stein Arne Negård 37:19 4 +6:10 37:19 4   +6:10  
  2. Olav Høiås 35:57 2 +3:49 1:13:16 3 -1 +9:59 +3:49
  3. Knut Skjeset 32:34 2 +2:41 1:45:50 1 -2   -9:59
2 Wing OK 1       1:55:57     +10:07  
  1. Jens Kjetil Mehammer 37:48 5 +6:39 37:48 5   +6:39  
  2. Knut Skjesol 42:17 5 +10:09 1:20:05 4 -1 +16:48 +10:09
  3. Steinar Aasvang 35:52 3 +5:59 1:55:57 2 -2 +10:07 -6:41
3 Nidarøst OK 1       1:56:39     +10:49  
  1. Pål Skyberg 40:37 7 +9:28 40:37 7   +9:28  
  2. Leif Engen 46:09 8 +14:01 1:26:46 8 +1 +23:29 +14:01
  3. Dag Stenersen 29:53 1   1:56:39 3 -5 +10:49  
4 Frol IL 1       1:57:29     +11:39  
  1. Harald Bakken 40:42 8 +9:33 40:42 8   +9:33  
  2. Torbjørn Sirum 40:51 4 +8:43 1:21:33 5 -3 +18:16 +8:43
  3. Olav M Indgaard 35:56 4 +6:03 1:57:29 4 -1 +11:39 -6:37
5 Freidig 1       2:03:14     +17:24  
  1. Magnus Landstad 41:49 9 +10:40 41:49 9   +10:40  
  2. Nils Olav Vennevik 44:28 7 +12:20 1:26:17 7 -2 +23:00 +12:20
  3. Tore Angell-Petersen 36:57 6 +7:04 2:03:14 5 -2 +17:24 -5:36
6 Hamar OK 1       2:04:35     +18:45  
  1. Arne Arnesen 34:12 2 +3:03 34:12 2   +3:03  
  2. Erik Grøndalen 36:45 3 +4:37 1:10:57 2 0 +7:40 +4:37
  3. Terje Malm 53:38 8 +23:45 2:04:35 6 +4 +18:45 +11:05
7 Verdal OK 1       2:06:32     +20:42  
  1. Stein Markhus 31:09 1   31:09 1      
  2. Tor Ove Hallem 32:08 1   1:03:17 1 0    
  3. Johannes Sollid 1:03:15 9 +33:22 2:06:32 7 +6 +20:42 +20:42
8 Vingelen IL 1       2:14:38     +28:48  
  1. Lars Buttingsrud 40:08 6 +8:59 40:08 6   +8:59  
  2. Bjørn Ivar Ryen 43:03 6 +10:55 1:23:11 6 0 +19:54 +10:55
  3. Otto Engebakken 51:27 7 +21:34 2:14:38 8 +2 +28:48 +8:54
9 Nidarøst OK 2       2:20:45     +34:55  
  1. Tore Brurok 49:32 11 +18:23 49:32 11   +18:23  
  2. Tore Kiste 55:09 10 +23:01 1:44:41 10 -1 +41:24 +23:01
  3. Bjørn P Løvås 36:04 5 +6:11 2:20:45 9 -1 +34:55 -6:29
10 OL Trollelg 2       2:50:38     +1:04:48  
  1. Edgard Furuholt 43:46 10 +12:37 43:46 10   +12:37  
  2. Stig Arild Haugskott 52:27 9 +20:19 1:36:13 9 -1 +32:56 +20:19
  3. Anders Lauglo 1:14:25 10 +44:32 2:50:38 10 +1 +1:04:48 +31:52
  Malvik IL 1       fullført        
  1. Lars Erik Strømsnes 35:40 3 +4:31 35:40 3   +4:31  
  2. Jardar Sandstad 2:46:40 11 +2:14:32 3:22:20 11 +8 +2:19:03 +2:14:32
  3. fullført     fullført        

MIX

17 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Frol IL 1       1:14:30        
  1. Fredrik Vehus Skjerve 26:09 1   26:09 1      
  2. Tobias Alstad 19:41 1   45:50 1 0    
  3. Tore Markhus 28:40 1   1:14:30 1 0    
2 Nord-Østerdal OK 1       1:53:09     +38:39  
  1. Jon Arve U Engebakken 39:12 5 +13:03 39:12 5   +13:03  
  2. Thomas Kort 25:42 2 +6:01 1:04:54 2 -3 +19:04 +6:01
  3. Harald Svergja 48:15 3 +19:35 1:53:09 2 0 +38:39 +19:35
3 IL Leik 1       2:02:18     +47:48  
  1. Ola Keiserås 40:57 7 +14:48 40:57 7   +14:48  
  2. May Iren Almås 32:52 9 +13:11 1:13:49 6 -1 +27:59 +13:11
  3. Tone Almås 48:29 4 +19:49 2:02:18 3 -3 +47:48 +19:49
4 Løten o-lag 1       2:14:03     +59:33  
  1. Bjørn Normann 49:09 12 +23:00 49:09 12   +23:00  
  2. Unni Øygard 32:45 8 +13:04 1:21:54 8 -4 +36:04 +13:04
  3. Torgeir Volden 52:09 5 +23:29 2:14:03 4 -4 +59:33 +23:29
5 Ås-NMBU Orientering 1       2:15:47     +1:01:17  
  1. Endre Aaen 34:47 2 +8:38 34:47 2   +8:38  
  2. Rolf Karseth 40:35 13 +20:54 1:15:22 7 +5 +29:32 +20:54
  3. Mari Jensen Aas 1:00:25 10 +31:45 2:15:47 5 -2 +1:01:17 +31:45
6 Tynset IF 1       2:17:18     +1:02:48  
  1. Erlend Kvittum Nytrøen 38:35 4 +12:26 38:35 4   +12:26  
  2. Elisabeth Espeland 35:03 11 +15:22 1:13:38 5 +1 +27:48 +15:22
  3. Leif Arne Nytrøen 1:03:40 11 +35:00 2:17:18 6 +1 +1:02:48 +35:00
7 Byåsen IL 1       2:17:36     +1:03:06  
  1. Geir Arne Lodgaard 54:43 15 +28:34 54:43 15   +28:34  
  2. Bjørn Erik Johnsen 28:11 4 +8:30 1:22:54 9 -6 +37:04 +8:30
  3. Gøril Eide 54:42 6 +26:02 2:17:36 7 -2 +1:03:06 +26:02
8 Stjørdals-Blink Orientering 1       2:18:36     +1:04:06  
  1. Ane Nielsen Solberg 54:23 14 +28:14 54:23 14   +28:14  
  2. Mette Wanvik 29:03 5 +9:22 1:23:26 10 -4 +37:36 +9:22
  3. Monica Hægstad 55:10 7 +26:30 2:18:36 8 -2 +1:04:06 +26:30
9 Tynset IF 2       2:19:17     +1:04:47  
  1. Geir Schjølberg 48:39 11 +22:30 48:39 11   +22:30  
  2. Tor Petter Lunåsmo 47:14 14 +27:33 1:35:53 14 +3 +50:03 +27:33
  3. Torger Høsøien 43:24 2 +14:44 2:19:17 9 -5 +1:04:47 +14:44
10 Grue IL 1       2:20:27     +1:05:57  
  1. Alf Briskerud Hasselvold 46:41 9 +20:32 46:41 9   +20:32  
  2. Lene Margrethe Sætaberget 37:15 12 +17:34 1:23:56 12 +3 +38:06 +17:34
  3. Anne Kjersti Briskerud 56:31 9 +27:51 2:20:27 10 -2 +1:05:57 +27:51
11 Stjørdals-Blink Orientering 2       2:23:08     +1:08:38  
  1. Jakob Haugen 39:45 6 +13:36 39:45 6   +13:36  
  2. Ingeborg Gurine Kraft 33:32 10 +13:51 1:13:17 3 -3 +27:27 +13:51
  3. Kyrre Kraft 1:09:51 12 +41:11 2:23:08 11 +8 +1:08:38 +41:11
12 Elverum OK 1       2:26:21     +1:11:51  
  1. Harald Østbye 1:03:06 16 +36:57 1:03:06 16   +36:57  
  2. Joar Dørum Kleiva 27:54 3 +8:13 1:31:00 13 -3 +45:10 +8:13
  3. Stian Lundteppen 55:21 8 +26:41 2:26:21 12 -1 +1:11:51 +26:41
13 Melhus IL 1       2:27:14     +1:12:44  
  1. Asle Heide Vaskinn 41:10 8 +15:01 41:10 8   +15:01  
  2. Hege Solhjem Melhuus 32:11 7 +12:30 1:13:21 4 -4 +27:31 +12:30
  3. Eivind Bakk 1:13:53 13 +45:13 2:27:14 13 +9 +1:12:44 +45:13
14 Steinkjer OK 1       3:02:50     +1:48:20  
  1. Atle Dengerud 34:55 3 +8:46 34:55 3   +8:46  
  2. Sindre Tuset 1:10:38 16 +50:57 1:45:33 15 +12 +59:43 +50:57
  3. Gunhild Kvistad 1:17:17 14 +48:37 3:02:50 14 -1 +1:48:20 +48:37
  OL Trollelg 1       fullført        
  1. Marit Schmid 53:11 13 +27:02 53:11 13   +27:02  
  2. Kirsti Næss Olsen 30:16 6 +10:35 1:23:27 11 -2 +37:37 +10:35
  3. fullført     fullført        
  Verdal OK 1       fullført        
  1. Ole Morten Frøseth 47:24 10 +21:15 47:24 10   +21:15  
  2. Mari Karoline Nubdal Frøseth 58:48 15 +39:07 1:46:12 16 +6 +1:00:22 +39:07
  3. fullført     fullført        
  Nidarøst OK 1       diskvalifisert        
  1. Line H Lyng diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Hanne H Rogstad diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Erik Sæbø diskvalifisert     diskvalifisert


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +