Resultater Midterfjellrennet 2019



Resultater Midterfjellrennet
Steinkjer, Trøndelag - 9. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

M17 - 10 km klassisk
         
Nr Etternavn  Fornavn Klubb Tid
1 Saugestad Kristian Beitstad IL  00:31:37
         
         
G16 - 5 km klassisk
         
Nr Etternavn  Fornavn Klubb Tid
1 Lillefjell Haakon Andreas Steinkjer Skiklubb  00:14:40
         
         
G15 - 5 km klassisk
Nr Etternavn  Fornavn Klubb Tid
1 Lillefjell Marius Lukas Steinkjer Skiklubb  00:15:09
         
         
J14 - 3 km klassisk
Nr Etternavn  Fornavn Klubb Tid
1 Aksnes Sunniva Helgådal IL  00:13:48
2 Hynne Anniken Torp Følling IL  00:16:28
         
         
G13 - 3 km klassisk
Nr Etternavn  Fornavn Klubb Tid
1 Vist Sigve Inderøy IL  00:15:32
2 Overrein Kristian Bragstad Ogndal IL  00:16:35
3 Vekseth-Hahn Tage Steinkjer Skiklubb  00:17:48
         
         
J13 - 3 km klassisk
Nr Etternavn  Fornavn Klubb Tid
1 Farbu Jenny Inderøy IL  00:15:17
2 Benan Tora Kvitvang Steinkjer Skiklubb  00:18:24
3 Modell Langlid Ingrid Sofie Kvam IL  00:18:40
         
         
G12 - 2 km klassisk
Nr Etternavn  Fornavn Klubb Tid
1 Lillefjell Anders Henrik Steinkjer Skiklubb  00:09:50
2 Modell Ole Johan Hatling Følling IL  00:11:11
3 Mork Petter Skatland Namdalseid IL  00:12:57
         
         
J12 - 2 km klassisk
Nr Etternavn  Fornavn Klubb Tid
1 Mjømen Ingeborg Skei Inderøy IL  00:09:07
2 Ivardatter Vår Steinkjer Skiklubb  00:10:30
3 Finstad Rakel Bergh Beitstad IL  00:10:56
4 Saugestad Ragnhild Beitstad IL  00:11:25
5 Benjaminsen Hanna Marie Inderøy IL  00:11:37
         
         
G11 - 2 km klassisk
Nr Etternavn  Fornavn Klubb Tid
1 Barli Sivert Gudding Vinne Skilag  00:09:13
2 Mjømen Sindre Skei Inderøy IL  00:09:27
3 Kjesbu Eirik Ogndal IL  00:10:28
4 Langlid Karl Petter Modell Kvam IL  00:10:52
5 Agle Even Våset Inderøy IL  00:10:56
5 Sagen Ole Christian Inderøy IL  00:10:56
7 Tyldum Simen Johannes Følling IL  00:12:40
8 Grøtan Johan Moen Kvam IL  00:14:11
         
         
J11 - 2 km klassisk
Nr Etternavn  Fornavn Klubb Tid
1 Overrein Hanna Ogndal IL  00:11:08
2 Haugseth Malene Cecilia Steinkjer Skiklubb  00:12:10
2 Solum Vanja Modell Namdalseid IL  00:12:10
4 Barzyk Vanessa Tamara Ogndal IL  00:12:35
5 Gystad Runa Vanebo Namdalseid IL  00:12:40
         
         
G10 - 1 km klassisk
Etternavn  Fornavn Klubb Tid  
Overrein Andreas Bragstad Ogndal IL  00:04:53  
Bolås Johannes Hanem Ogndal IL  00:05:33  
Kjøren Nikolai Storm Steinkjer Skiklubb  00:06:52  
         
         
J10 - 1 km klassisk
Etternavn  Fornavn Klubb Tid  
Klepp Kristine Iversen Inderøy IL  00:04:56  
Ringseth Ragne Belbo Rygg IL  00:06:08  
Farbu Signe Inderøy IL  00:04:37  
Guin Ingebjørg Kvam IL  00:06:30  
Rømo Mina Sofie Følling IL  00:06:14  
Vist Mali Inderøy IL  00:05:02  
         
         
G9 - 1 km klassisk
Etternavn  Fornavn Klubb Tid  
Kjesbu Amund Ogndal IL  00:05:18  
Haugseth Albert Steinkjer Skiklubb  00:06:31  
Opdahl Filip Bentzen Steinkjer Skiklubb  00:05:36  
Ludvigsen Sivert Sand Steinkjer Skiklubb  00:05:32  
         
         
J9 - 1 km klassisk
Etternavn  Fornavn Klubb Tid  
Sjaastad Sofia Halås Steinkjer Skiklubb  00:05:44  
Stokke Sigrid Ogndal IL  00:06:26  
Folstad Elin Stokke Ogndal IL  00:07:01  
Finstad Lilja Steinkjer Skiklubb  00:05:24  
Grøtan Synnøve Moen Kvam IL  00:06:32  
Ivardatter Live Steinkjer Skiklubb  00:05:49  
Almlid-Larsen Ella Steinkjer Skiklubb  00:06:12  
         
         
G8 - 1 km klassisk
Etternavn  Fornavn Klubb Tid  
Stokke Martin Ogndal IL  00:06:49  
Farbu Aksel Inderøy IL  00:05:46  
Sagen Oskar Lundås Inderøy IL  00:07:54  
Kjøren Alexander Storm Steinkjer Skiklubb  00:06:59  
Tyldum Sigurd Elias Følling IL  00:06:30  
         
         
J8 - 1 km klassisk
Etternavn  Fornavn Klubb Tid  
Barli Johanne Gudding Vinne Skilag  00:05:31  
Saugestad Rebekka Beitstad IL  00:06:45  
Mork Stina Skatland Namdalseid IL  00:06:46  
Langlid Kari Elise Modell Kvam IL  00:06:20  
Grøtan Ingeborg Moen Kvam IL  00:07:23