Resultater Midtsommerløpet 2015



Resultater Midtsommerløpet
Stokke, Vestfold - 14. juni 2015

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

46 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
0 Tuva Bredholt Kongsberg OL 25:13 +4:37
0 Alexander Dybvik Stokke IL 50:48 +30:12
0 Jens Dybvik Stokke IL 50:48 +30:12
0 Ask Felland Sætnan Fossum IF 17:28  
0 Anne Haugberg Andebu IL 30:47 +10:11
0 Magnus Sigurdsson Stokke IL 16:54  
0 Brage Winterstad OL Tønsberg og omegn 20:06  
0 Ole Magnus Stormyr IL Hauken 23:25 +2:49
0 Andreas Lie OK Skeidi 26:44 +6:08
0 Ida Kristine Bue OL Tønsberg og omegn 27:07 +6:31
0 Lars Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 19:39  
0 Marie Ljådal Porsgrunn OL 20:54 +0:18
0 Line Borgejordet Simones Notodden OL 28:40 +8:04
0 Henrik Ringheim OL Trollo 28:10 +7:34
0 Einar Østvold Heming Orientering 33:16 +12:40
0 Karoline Nordgård Notodden OL 36:06 +15:30
0 Oda Huseklepp Rustan OL Trollo 44:15 +23:39
0 Kristian Ekeberg Fliid Skien OK 25:18 +4:42
0 Fredrik Bue OL Tønsberg og omegn 31:59 +11:23
0 Linus Bredesen Porsgrunn OL 35:47 +15:11
0 Emma Åsheimer OL Tønsberg og omegn 28:41 +8:05
0 Niclas Gunnerød Stokke IL 33:31 +12:55
0 Wilma Evensen OL Tønsberg og omegn 17:37  
0 Anne Østvold Heming Orientering 23:52 +3:16
0 Sigrid Buchazc Notodden OL 38:05 +17:29
0 Ane Røed Gjertsen Stokke IL 48:20 +27:44
0 Sofie Wiersdalen Thunold Porsgrunn OL 22:29 +1:53
0 Mathilde Kristensen Stokke IL 48:14 +27:38
0 Solveig Sollerud Konst OL Tønsberg og omegn 28:35 +7:59
0 Marie Beitdokken Porsgrunn OL 20:36  
0 Martin Bu Knippen Andebu IL 48:52 +28:16
0 Sigrid Bruem Porsgrunn OL 22:48 +2:12
0 Nora Løberg Pettersen Skien OK 28:24 +7:48
0 Sander Ravndal Johnsen Arnadal IL 16:32  
0 Lillian Myrland Porsgrunn OL 35:53 +15:17
0 Sindre Flatin Erichsen Skien OK 28:16 +7:40
0 Ragne Klavenes Sandefjord OK 18:34  
0 Oda Skjelland Hegg Stokke IL 45:47 +25:11
0 Tuva Eckdahl Book OK Horten 27:12 +6:36
0 Johanna Kristensen Stokke IL 45:56 +25:20
0 Bjørn Morten Moan Stokke IL 18:10  
0 Mari Kalleson Oppsal Orientering 27:50 +7:14
0 Ellinor Myrland Porsgrunn OL 36:52 +16:16
0 Andrea Strøm Stokke IL 45:55 +25:19
  Sondre Randahl Lie Porsgrunn OL diskvalifisert  
  Maiken Østrem Dignes Botne SK diskvalifisert  

D -10

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Maren Cecilie Mustad OK Skeidi 16:57  
2 Ine Bjaadal Winberg OK Skeidi 20:53 +3:56
3 Elise Nilsen Berg Fossum IF 21:15 +4:18
4 Tiril Kamfjord OK Skeidi 25:05 +8:08
5 Helene Bjørnstad OK Skeidi 26:58 +10:01
6 Serine Kierulf Dirdal Larvik OK 28:16 +11:19
7 Ingeborg Eikås Sandefjord OK 48:04 +31:07

D 11-12

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Une Holtermann Porsgrunn OL 25:32  
2 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 26:16 +0:44
3 Oda Vaagen Paulsen Notodden OL 29:07 +3:35
4 Emma Engehult Notodden OL 29:38 +4:06
5 Kristin Nordgård Notodden OL 32:08 +6:36
6 Maren Bruserud OL Trollo 33:55 +8:23
7 Marlene Skramdal Hedrum OL 34:14 +8:42
8 Ingrid Mobråthen Botne SK 40:13 +14:41
9 Sigrid Steinmoen Notodden OL 42:08 +16:36
10 Anne Beitdokken Porsgrunn OL 43:09 +17:37

D 11-12N

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mari Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 15:59  
2 Ingrid Finnebråten Notodden OL 20:07 +4:08
3 Lerke Hjelseth OL Tønsberg og omegn 21:24 +5:25
4 Anna Paulsen Ask Lierbygda OL 24:59 +9:00
5 Karoline Fjære Hedrum OL 26:28 +10:29
6 Gjendine Gjølstad Rebård Sandefjord OK 30:06 +14:07

D 13-14

51 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jenny Baklid Konnerud IL 24:51  
2 Karoline Bjørnerød OK Moss 27:16 +2:25
3 Mari Landro Svingheim Konnerud IL 27:25 +2:34
4 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 28:22 +3:31
5 Mia Hirsch IF Trauma 28:39 +3:48
6 Silje Kregnes Kristiansand OK 29:04 +4:13
7 Andrea Ranvik Konnerud IL 29:32 +4:41
8 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 29:43 +4:52
9 Anniken Ranvik Konnerud IL 30:50 +5:59
10 Malin Hauge Hisøy OK 31:30 +6:39
11 Marie Liland Nydalens SK 32:08 +7:17
12 Kaisa Antonsen Fredrikstad SK 32:11 +7:20
13 Carmen Dirro Måren OK 32:34 +7:43
14 Tuva Aas Stræte Ringerike OL 33:59 +9:08
15 Hanne Eide Rapp Raumar Orientering 34:20 +9:29
16 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 34:31 +9:40
17 Malene Nysæter Skien OK 34:40 +9:49
18 Emma Danevad Fredrikstad SK 34:49 +9:58
19 Ada Wulfsberg Nydalens SK 35:07 +10:16
20 Sigrid Ekeland Oddersjaa SSK 35:22 +10:31
21 Ada Helene Olsen IF Trauma 36:31 +11:40
22 Tale Strand Kongsberg OL 36:38 +11:47
23 Kamilla Lome Hamar OK 37:10 +12:19
24 Tomine Lysaker Sanden Eiker OL 37:45 +12:54
25 Marie F. Lindløv Jensen Sarpsborg OL 38:05 +13:14
26 Christine Hoen Eiker OL 39:23 +14:32
27 Ingrid Kristine Hansen Sarpsborg OL 39:30 +14:39
28 Tuva Eik Haave Oppsal Orientering 40:04 +15:13
28 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 40:04 +15:13
30 Frida Daler Stokke IL 40:10 +15:19
31 Solveig Letmolie Eiker OL 40:29 +15:38
32 Ingeborg Kvarme Røyken OL 40:44 +15:53
33 Hanna Johansson Hedrum OL 40:45 +15:54
34 Tina Kalleson Oppsal Orientering 41:28 +16:37
35 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 42:27 +17:36
36 Marte Karine Larsen Kongsberg OL 42:50 +17:59
37 Elise Ausen Porsgrunn OL 45:21 +20:30
38 Nina Pedersen Sarpsborg OL 46:00 +21:09
39 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 46:05 +21:14
40 Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 46:19 +21:28
40 Emma Meyer Larsson IL Tyrving 46:19 +21:28
42 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 46:57 +22:06
43 Maya Jones Arnesen Heming Orientering 47:06 +22:15
44 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 48:04 +23:13
45 Oda Gjerdahl Berger og Svelvik OL 52:20 +27:29
46 Monica Brevik Østmarka OK 55:12 +30:21
47 Torill Oldernes Lillomarka OL 58:00 +33:09
48 Fanny Skindlo IF Trauma 1:05:01 +40:10
49 Isabel Handstanger Kolbotn og Skimt OL 1:10:51 +46:00
50 Viktoria Tinderholt OK Skeidi 1:11:44 +46:53
  Live Østvold Heming Orientering diskvalifisert  

D 13-16C

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Annette Bjørnås Krogstie Konnerud IL 22:45  
2 Karin Steen IF Trauma 26:59 +4:14
3 Dina Laeskogen Ringerike OL 28:06 +5:21
4 Ida Kristine Nordvik Asker Skiklubb 30:55 +8:10
5 Ingrid Lund Hovden IL Tyrving 32:12 +9:27
6 Nora Småge Hilsen Konnerud IL 34:05 +11:20
7 Ylva Aasestad Hedrum OL 35:22 +12:37
8 Åsta Firing Simonsen Andebu IL 36:36 +13:51
9 Silje Carlsen Røyken OL 37:48 +15:03
  Vera Gano Mønnich Røyken OL diskvalifisert  
  Guro Hjerpaasen Asker Skiklubb brutt  
  Aleksandra Mathiesen Stokke IL brutt  

D 13-16N

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Emilie Myhre Skien OK 23:16  
2 Andrea Sortedal OK Skeidi 30:02 +6:46
3 Andrea Svingen OK Skeidi 33:07 +9:51

D 15-16

66 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ragne Wiklund Nydalens SK 29:53  
2 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 30:39 +0:46
3 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 31:12 +1:19
4 Anine Lome Hamar OK 31:48 +1:55
5 Aurora Moholth Kongsberg OL 32:52 +2:59
6 Ane Dyrkorn Eiker OL 33:50 +3:57
7 Hanne Vassend Porsgrunn OL 34:25 +4:32
8 Helene Eger Kongsberg OL 35:05 +5:12
9 Rikke Hjelseth Larsen Kongsberg OL 36:46 +6:53
10 Aurora Gjølsjø OK Moss 37:02 +7:09
11 Rikke Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 37:34 +7:41
12 Thea Dyrkorn Eiker OL 37:41 +7:48
13 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 37:52 +7:59
14 Sigrid Saur Modahl Fredrikstad SK 37:57 +8:04
15 Thea Sildnes Baklid Konnerud IL 38:27 +8:34
15 Marie Hansen Sarpsborg OL 38:27 +8:34
17 Ane Holm Grøneng Lillehammer OK 39:37 +9:44
17 Maren Norderud IL Tyrving 39:37 +9:44
19 Ragne Norrud Fossum IF 39:43 +9:50
20 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 40:07 +10:14
21 Synne Skjærstein IL Tyrving 40:17 +10:24
22 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 40:53 +11:00
23 Emma Eithun Paulsen Nittedal OL 41:03 +11:10
24 Hedda Skatvedt Raumar Orientering 41:20 +11:27
25 Åsne Holo Fossum IF 41:39 +11:46
26 Nora Torgersen Halden SK 41:53 +12:00
27 Karoline Aune Halden SK 41:57 +12:04
28 Frida Bakken Ulseth Nydalens SK 41:59 +12:06
29 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 42:09 +12:16
30 Jorun Bækken Os IL 42:26 +12:33
31 Maria Prestbøen Sandefjord OK 42:27 +12:34
32 Jorid Nandrup Nielsen Indre Østfold OK 42:45 +12:52
33 Marlin Haavengen Kongsberg OL 42:58 +13:05
34 Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK 43:15 +13:22
35 Andrine Harriet Fremstad Larvik OK 44:40 +14:47
36 Inger Marie Rødnes Oppsal Orientering 44:42 +14:49
37 Heidi Elisabeth Brække Halden SK 44:44 +14:51
38 Hanna Lye Moum Halden SK 44:47 +14:54
39 Camilla L. Rosenvold Porsgrunn OL 45:28 +15:35
40 Sarah Wøllo Kongsberg OL 45:57 +16:04
41 Julie Bakke Fossum IF 46:18 +16:25
42 Ingrid Aaslund Fet OL 46:44 +16:51
43 Ingvild Marie Haug Konnerud IL 47:13 +17:20
44 Kristin Mestad Torridal IL 47:43 +17:50
45 Ingrid Hasaas Fossum IF 48:19 +18:26
46 Lisa Jenssen Halden SK 49:35 +19:42
47 Anna Meen Porsgrunn OL 49:37 +19:44
48 Kristine Haanes Strandlie Gjø-Vard OL 51:23 +21:30
49 Lotte Myklemyr Eiker OL 52:12 +22:19
50 Solveig Eline Berg IL Tyrving 52:57 +23:04
51 Synne Strand Asker Skiklubb 53:42 +23:49
52 Hanna Nysæter Skien OK 54:10 +24:17
53 Andrea Willkommen Eiken Kongsberg OL 54:45 +24:52
54 Ida Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 56:06 +26:13
55 Ane Ingeborg Kalbækken Tynset IF 59:14 +29:21
56 Oda Marie Colquhoun Nittedal OL 59:29 +29:36
57 Thea Feiring Haltia IL Tyrving 1:00:36 +30:43
58 Ida-Synnøve Kristiansen Fredrikstad SK 1:01:45 +31:52
59 Siri Pedersen Sarpsborg OL 1:04:01 +34:08
60 Andrea Vanebo Kongsberg OL 1:19:12 +49:19
  Hedda Raadal Bjørlo Halden SK diskvalifisert  
  Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF diskvalifisert  
  Tuva Nesheim Flatebakken IL Tyrving diskvalifisert  
  Synne Eikeland Røstadsand Nydalens SK diskvalifisert  
  Kjersti Tønnessen Bergstøl Kongsberg OL diskvalifisert  
  Ella Arentz Hagen Sandefjord OK diskvalifisert  

D 15-16B

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Katrine Gjestrum Hedrum OL 42:44  
2 Ingrid Meling Spikkeland Oddersjaa SSK 43:28 +0:44
3 Henriette Olsen IF Trauma 49:03 +6:19
4 Sara Roberg Ghabeli OL Trollo 54:44 +12:00
5 Silje Skatvedt Stensrud OK Horten 1:10:57 +28:13

D 17-A kort

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Trude Nysæter Skien OK 40:41  
2 Anne Sofie Forseth Bue OL Tønsberg og omegn 41:17 +0:36
3 Anniken Ausen Porsgrunn OL 42:56 +2:15
4 Norrud Åse Fossum IF 42:58 +2:17
5 Torill Hynne Fjære Hedrum OL 45:18 +4:37
6 Anne Berg Gjølberg Larvik OK 50:11 +9:30
7 Liv-Hege Roberg-Ringheim OL Trollo 50:42 +10:01
8 Tone Sølie Lysnes Hedrum OL 55:19 +14:38
9 Elin Bordøy Hedrum OL 1:02:07 +21:26
10 Alise Kløvstad Sandefjord OK 1:06:27 +25:46
  Pernille Nauf Hedrum OL diskvalifisert  

D 17-C

19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Siv Wiersdalen Porsgrunn OL 27:26  
2 Jorunn Isaksen Porsgrunn OL 28:28 +1:02
3 Linda Fredh Måren OK 32:35 +5:09
4 Hanne Marthe Østvold Heming Orientering 33:21 +5:55
5 Linnea Evensen OL Tønsberg og omegn 33:50 +6:24
6 May Nordkvelde Hedrum OL 36:09 +8:43
7 Elin Slokvik Notodden OL 38:16 +10:50
8 Anne Helene Sommerstad OL Trollo 38:17 +10:51
9 Lene Meen Porsgrunn OL 39:52 +12:26
10 Kristin Johansson Hedrum OL 40:04 +12:38
11 May-Britt Skramdal Hedrum OL 43:40 +16:14
12 Sissel Bentsen Hedrum OL 48:33 +21:07
13 Heidi Eriksen Larvik OK 48:48 +21:22
14 Kristin Storemyr IL Hauken 59:02 +31:36
15 Lill Birkelund Porsgrunn OL 1:01:42 +34:16
16 Liv Edle Grønstad Gimle IF 1:06:21 +38:55
  Rita Raastad Skien OK diskvalifisert  
  Randi Mobråthen Botne SK diskvalifisert  
  Inger Marie Johansson Porsgrunn OL brutt  

D 17-18

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Silje Hauge Hisøy OK 49:38  
2 Karine Vestøl Vegårshei IL 54:43 +5:05
3 Kristin Ottesen Fredrikstad SK 55:16 +5:38
4 Dina Sofie Antonsen Fredrikstad SK 58:07 +8:29
5 Benedicte Pedersen Sarpsborg OL 1:04:00 +14:22
6 Linn Hege Roso Lardal OL 1:04:02 +14:24
7 Sandra B. Robertsen OL Tønsberg og omegn 1:04:16 +14:38
8 Fride Sørensen Sturla, IF 1:06:42 +17:04

D 19-

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kari Christiansen Sandefjord OK 44:25  
2 Marthe Gløersen OL Tønsberg og omegn 47:06 +2:41
3 Ingrid Undstad Larvik OK 47:34 +3:09
4 Hedvig Åstebøl NTNUI 49:05 +4:40
5 Jannicke Ødegård OL Tønsberg og omegn 52:20 +7:55
6 Martine Åstebøl NTNUI 55:31 +11:06
7 Ida Katrine Børstad Thoresen Sarpsborg OL 55:42 +11:17
8 Bente Konst OL Tønsberg og omegn 56:31 +12:06
9 Lene Therese Myrland Notodden OL 1:05:07 +20:42

D 40-

19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hilda Øfsthus Asker Skiklubb 36:15  
2 Kjersti Holt Hanssen Måren OK 37:45 +1:30
3 Marianne Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 40:58 +4:43
4 Gyri Myhre Skien OK 41:28 +5:13
5 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 42:17 +6:02
6 Silje Island OL Tønsberg og omegn 42:42 +6:27
7 Hilde Vassend Porsgrunn OL 43:28 +7:13
8 Kristin Bruserud OL Trollo 43:39 +7:24
9 Kristin Sørensen Sturla, IF 43:45 +7:30
10 Ingvild Eckdahl OK Horten 45:18 +9:03
11 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 47:45 +11:30
12 Stine Arntzen Sandefjord OK 53:23 +17:08
13 Ida Vår Dirdal Larvik OK 55:51 +19:36
14 Marianne Hauge Hisøy OK 56:21 +20:06
15 Lill-Ann Torp Sandefjord OK 56:32 +20:17
16 Lene Loftesnes OL Tønsberg og omegn 57:24 +21:09
17 Anette Firing Andebu IL 58:31 +22:16
18 Heidi Myklemyr Eiker OL 59:02 +22:47
19 Heidi Ravndal Johnsen Arnadal IL 1:05:43 +29:28

D 50-

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tone Stokland Sandefjord OK 41:49  
2 Tiri Rebård Sandefjord OK 46:45 +4:56
3 Tove Strand Måren OK 49:06 +7:17
4 Hilde Kløvstad Sandefjord OK 49:42 +7:53
5 Ragnhild Dåsnes Os IL 49:58 +8:09
6 Tone Bakken Lillomarka OL 56:19 +14:30
7 Gro Hege Ludvigsen Måren OK 1:07:18 +25:29
  Kristin Dahl Sandefjord OK diskvalifisert  
  Bente Blix Sandefjord OK diskvalifisert  

D 55-

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Grete Hovi Skien OK 32:19  
2 Bente Mestad Torridal IL 35:36 +3:17
3 Turid Ødegård OL Tønsberg og omegn 41:13 +8:54
4 Eli Tufte Hanssen Eiker OL 42:49 +10:30
5 Cathrine Norvik Røyken OL 47:48 +15:29
6 Kristil Kristensen OK Skeidi 56:22 +24:03
7 Elisabeth Holth Johannessen Røyken OL 57:04 +24:45
  Hanne Herum OK Skeidi brutt  

D 60-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Gro Eia OL Trollo 40:55  
2 Randi Hansen Arnadal IL 45:19 +4:24
3 Anne-Berit Rasmussen OL Tønsberg og omegn 45:43 +4:48
4 Randi Kristin Nærum Larvik OK 47:27 +6:32
5 Berit Lund Sandefjord OK 51:44 +10:49
6 Aud Kjemperud Eiker OL 54:04 +13:09

D 70-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Birgitte Bekkelund Røyken OL 45:48  
2 May Helene Hansen Sandefjord OK 48:47 +2:59
3 Hjørdis Øvreås Botne SK 49:07 +3:19
4 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 51:32 +5:44
5 Inger Lise Bjordal Oppsal Orientering 58:18 +12:30
  Eli Klovning Porsgrunn OL diskvalifisert  

D 75-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Unni Drage Haugerud IF 50:01  
2 Margith Reppesgård Hedrum OL 51:21 +1:20
3 Tirill Liby Seip OK Skeidi 1:14:13 +24:12
4 Anne-Lise Blomhoff Ronæss Porsgrunn OL 1:21:35 +31:34

H -10

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Gaute Nysæter Skien OK 18:41  
2 Martin Dybvik Stokke IL 19:11 +0:30
3 Birk Bjaadal Winberg OK Skeidi 19:28 +0:47
4 Ludvig Skramdal Hedrum OL 24:22 +5:41
5 Henrik Repstad Storemyr IL Hauken 26:22 +7:41
6 Magnus Lie OK Skeidi 27:29 +8:48
7 Lars Emil Bue OL Tønsberg og omegn 29:19 +10:38
8 Brage Eikås Sandefjord OK 36:47 +18:06

H 11-12

16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Birk F. Sætnan Fossum IF 26:49  
2 Ola Meen Porsgrunn OL 27:59 +1:10
3 Anders Klavenes Sandefjord OK 28:36 +1:47
4 Anders L. Rosenvold Porsgrunn OL 31:10 +4:21
5 Simon Nilsen Porsgrunn OL 33:18 +6:29
6 Magnus Brodin Porsgrunn OL 34:33 +7:44
7 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 34:39 +7:50
8 Oscar Wiersdalen Thunold Porsgrunn OL 38:10 +11:21
9 Thomas Blomkvist Fredrikstad SK 38:25 +11:36
10 Theodor Bjørk Sandefjord OK 38:50 +12:01
11 Martin Ausen Porsgrunn OL 40:29 +13:40
12 Christian Filip Selbo Malmquist Hedrum OL 41:17 +14:28
13 Tor Herum Austjore OK Skeidi 49:26 +22:37
14 Mathias Ljådal Porsgrunn OL 1:34:41 +1:07:52
  Kristoffer Eckdahl OK Horten diskvalifisert  
  Simen Gravningen Stokke IL brutt  

H 11-12N

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Vetle Vik Notodden OL 17:24  
2 Ask Naper Kjelaas Notodden OL 17:33 +0:09
3 Eirik Golid Haug Notodden OL 1:03:08 +45:44
  Erik Rønhovde Frostmo Stokke IL diskvalifisert  

H 13-14

53 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 19:18  
2 Christopher Engebretsen OK Moss 22:09 +2:51
3 David Runde Kristiansand OK 23:05 +3:47
4 Eirik Blågestad Indre Østfold OK 24:05 +4:47
5 Eivind Berner Myhre Fossum IF 24:13 +4:55
6 Isak Jonsson Nydalens SK 24:28 +5:10
6 Lars Young Vik Nydalens SK 24:28 +5:10
8 Bendik Eliassen Fredrikstad SK 24:34 +5:16
9 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 26:02 +6:44
10 Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb 26:10 +6:52
11 Cornelius Bjørk Sandefjord OK 26:15 +6:57
12 Sindre Lysaker Norbom Konnerud IL 26:29 +7:11
13 Even Gravningen Stokke IL 26:45 +7:27
14 Henrik Reusch Heming Orientering 27:08 +7:50
15 Anders Vestøl Vegårshei IL 27:17 +7:59
16 Felix Finsrud Asker Skiklubb 27:26 +8:08
17 Tobias Mikael Espedal Nydalens SK 27:36 +8:18
18 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 27:54 +8:36
19 Erlend Børli Fossum IF 27:59 +8:41
20 Ferdinand Fremming Heming Orientering 28:04 +8:46
21 Frikk Dukefoss Lillehammer OK 28:05 +8:47
22 Ole Jakob Frankrig Nydalens SK 28:08 +8:50
23 Kristian Østermann Heming Orientering 28:19 +9:01
24 Sondre Ottesen Fredrikstad SK 28:21 +9:03
25 Jakob Mo OL Toten-Troll 28:36 +9:18
26 Jonas Eikås Sandefjord OK 29:17 +9:59
27 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 29:42 +10:24
28 Gaute Fosstveit Raumar Orientering 29:50 +10:32
28 Åsmund Slokvik Notodden OL 29:50 +10:32
30 Mikkel Katla Fossum IF 29:58 +10:40
30 Ådne Skjærstein IL Tyrving 29:58 +10:40
32 Iver Ringheim Larvik OK 30:28 +11:10
33 August Syrdal Øen Heming Orientering 30:45 +11:27
34 Johannes Halvorsen Nydalens SK 30:53 +11:35
35 Anders Roum Ringerike OL 31:40 +12:22
36 Kristoffer B. Helminsen Fredrikstad SK 31:59 +12:41
37 Runar Saur Modahl Fredrikstad SK 32:00 +12:42
38 Magnus Mosfjell Birkenes IL 32:35 +13:17
39 Audun Brevik Stokke IL 32:58 +13:40
40 Ole Gunnar Lund Jensen Oddersjaa SSK 33:15 +13:57
41 Henrik Åserud Sørensen Odal OL - Orientering 33:23 +14:05
42 Mats Andre Nygård Indre Østfold OK 34:25 +15:07
43 Per Anders Eckdahl OK Horten 35:29 +16:11
44 Eirik Øvstedal Nydalens SK 36:08 +16:50
45 Mardon Rødli Birkenes IL 37:54 +18:36
46 Marius Bakke Fossum IF 38:06 +18:48
47 Anders Horvei Raumar Orientering 38:09 +18:51
48 Kasper Ramlo Os IL 42:11 +22:53
49 Odd-Anton Hermansen Kristiansand OK 44:25 +25:07
50 Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF 46:04 +26:46
51 Karl Mathias Wold OK Horten 47:10 +27:52
52 Snorre Slokvik Notodden OL 52:39 +33:21
53 Adrian Gunnar Lauterer Asker Skiklubb 1:05:08 +45:50

H 13-16C

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ole Henrik Woxholth Asker Skiklubb 28:11  
2 Andreas Skjelland Hegg Stokke IL 30:03 +1:52
3 Brede Tolo Haugland Asker Skiklubb 34:49 +6:38
4 Kristian Juel Johannessen Hedrum OL 43:09 +14:58
5 Ole Anders Glomsås Odal OL - Orientering 43:30 +15:19
6 Sigurd Paulsen Ask Lierbygda OL 45:51 +17:40
7 Sondre Kvalø Haug Fet OL 51:47 +23:36
  Eilev Kvaale Asker Skiklubb diskvalifisert  

H 13-16N

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Magnus Sortedal OK Skeidi 23:59  
2 Sigurd Gano Mønnich Røyken OL 34:20 +10:21

H 15-16

60 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kasper Fosser Heming Orientering 31:43  
2 Lukas Liland Nydalens SK 33:52 +2:09
3 Øyvind Hjermstad Fossum IF 34:00 +2:17
4 Sebastian Daland Kristiansand OK 34:51 +3:08
5 Sindre R Holt Hedrum OL 35:45 +4:02
6 Tord Strand Kongsberg OL 36:00 +4:17
7 Elias Jonsson Nydalens SK 37:00 +5:17
8 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 37:05 +5:22
9 Håkon Lund Kongsberg OL 37:53 +6:10
10 Erlend Brendstuen Halden SK 38:22 +6:39
11 Niels Christian Hellerud Halden SK 38:31 +6:48
12 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 39:06 +7:23
13 Erling Hjermstad Fossum IF 39:45 +8:02
14 August Asheim Birkeland Halden SK 40:01 +8:18
15 Joar Oldernes Lillomarka OL 40:53 +9:10
16 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 40:55 +9:12
17 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 41:48 +10:05
18 Kristian Pytten Kristiansand OK 42:08 +10:25
19 Audun Uglenes Bergan Nydalens SK 42:16 +10:33
20 Sander Arntzen Asker Skiklubb 42:21 +10:38
21 Marius Aurebekk Kristiansand OK 42:38 +10:55
22 Aslak Heimdal Konnerud IL 42:41 +10:58
23 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 42:52 +11:09
24 Håkon Sturød Nydalens SK 43:53 +12:10
25 Simen Ballangrud Raufoss IL Orientering 44:07 +12:24
26 Thomas Kort Nord-Østerdal OK 44:17 +12:34
27 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 44:27 +12:44
28 Trym B Island OL Tønsberg og omegn 44:52 +13:09
29 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 44:56 +13:13
30 Alexander Repstad Storemyr IL Hauken 45:17 +13:34
31 Truls Hodt Fossum IF 45:21 +13:38
32 Knut Selstad Fossum IF 45:31 +13:48
33 Einar Ekeland Oddersjaa SSK 46:09 +14:26
34 Eirik Høst Fossgard Lillomarka OL 46:41 +14:58
35 Sigurd Gjerdingen Hadeland OL 46:46 +15:03
36 Joar Gjerdahl Konnerud IL 47:16 +15:33
37 Sindre Vestengen Lian Lillomarka OL 47:32 +15:49
38 Kristian Markhus Brekke Lillomarka OL 48:19 +16:36
39 Sølve Drage Kongsberg OL 49:10 +17:27
40 Emil Størmer Fossum IF 49:13 +17:30
41 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 49:19 +17:36
42 Martin Andresen Skotte Fossum IF 49:48 +18:05
43 Axel Hoveid Asker Skiklubb 50:08 +18:25
44 Olav Torgersen Bækkelagets SK 50:22 +18:39
45 Ole Jørgen Bogen Arenth Sturla, IF 52:32 +20:49
46 Elias Lindhjem Mathisen Sandefjord OK 57:11 +25:28
47 Martin Adelsten Røsholm Bækkelagets SK 59:40 +27:57
48 Haakon Johann Slang-Sundsetvik Halden SK 59:54 +28:11
49 Even Andre Thorbjørnsen Notodden OL 1:05:27 +33:44
50 Haakon Johannesen Indre Østfold OK 1:05:51 +34:08
51 Andreas Moldskred Oppsal Orientering 1:08:42 +36:59
52 Henrik Bertelsen Porsgrunn OL 1:10:05 +38:22
53 Alf Briskerud Hasselvold Grue IL 1:14:18 +42:35
54 Simen Gran Blystad Løten o-lag 1:18:36 +46:53
55 Samuel Braaten Odal OL - Orientering 1:28:05 +56:22
  Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK diskvalifisert  
  Jonas Myhre Kristiansand OK diskvalifisert  
  Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF diskvalifisert  
  William Resvoll Skaug Oppsal Orientering diskvalifisert  
  Håkon Kornmo Porsgrunn OL brutt  

H 15-16B

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Oscar Melheim Sturla, IF 32:30  
2 Eivind Kløvstad Sandefjord OK 37:34 +5:04
3 Bernhard Bryhn Sturla, IF 40:26 +7:56
4 Sivert Åmodt Amundsen Lardal OL 47:24 +14:54
5 Nikolai Nordhaug Konnerud IL 51:33 +19:03

H 17-A kort

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Peter Carlsen Røyken OL 39:39  
2 Ingar Aasestad Hedrum OL 43:58 +4:19
3 Lars Rune Lie OK Skeidi 47:09 +7:30
4 Håvard Sandvoll Ask Lierbygda OL 50:26 +10:47
5 Trond Foss Sandefjord OK 59:21 +19:42
  Ole Petter Ruud OK Horten brutt  

H 17-C

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Roger Østvold Heming Orientering 28:26  
2 Bjarne Sommerstad Andebu IL 29:51 +1:25
3 Knut Bjerknes Røyken OL 31:46 +3:20
4 Stig Hjelseth OL Tønsberg og omegn 36:27 +8:01
5 Gunnar Rustan OL Trollo 36:41 +8:15
6 Thor Magne Malmquist Hedrum OL 50:42 +22:16

H 17-18

14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sturla Frydenlund Sturla, IF 37:44  
2 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 39:22 +1:38
3 Marius Pytten Kristiansand OK 40:05 +2:21
4 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 47:31 +9:47
5 Tarjei Holo Fossum IF 48:04 +10:20
6 Fredrik Moe Sandefjord OK 50:14 +12:30
7 Simen Åmodt Amundsen Lardal OL 51:15 +13:31
8 Jarle Lysnes Hedrum OL 57:42 +19:58
9 Sigurd Svaland Aas Kristiansand OK 59:41 +21:57
10 Jonas Solem Tronrud Eiker OL 1:01:09 +23:25
11 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 1:01:43 +23:59
12 Bjørnar Brevik Stokke IL 1:03:29 +25:45
13 Emil Løwengreen Fredrikstad SK 1:15:27 +37:43
  Ole Jakob Olsrød Stokke IL diskvalifisert  

H 19-

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Gjermund Røren Eiker OL 37:40  
2 Lasse Kløvstad Sandefjord OK 38:57 +1:17
3 Simen Kjær Haugberg Nydalens SK 42:18 +4:38
4 Stein Martinsen Sandefjord OK 42:19 +4:39
5 Marius Martinsen Sandefjord OK 44:18 +6:38
6 Rune Firing Haugberg Andebu IL 45:38 +7:58
7 Robert Fredriksen Notodden OL 52:41 +15:01
8 Henrik Bergman Sandefjord OK 55:52 +18:12
9 Morten Tangen Måren OK 58:10 +20:30
10 Donatas Kontautas OK Moss 1:04:15 +26:35

H 40-

35 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Trond Gjelstad Sandefjord OK 37:29  
2 Steinar Lande Bø OL 39:37 +2:08
3 Martin Øhman Gjø-Vard OL 40:00 +2:31
4 Harald Bakke Fossum IF 40:01 +2:32
5 Odd Strand Kongsberg OL 40:58 +3:29
6 Anders Kristian Holt Hedrum OL 41:36 +4:07
7 Magne Wiig Mathisen Porsgrunn OL 42:15 +4:46
8 Jørn Myrland Notodden OL 42:41 +5:12
9 Jørgen Fjære Hedrum OL 43:16 +5:47
10 Knut Jostein Sætnan Fossum IF 43:54 +6:25
11 Henning Bratland Carlsen OK Moss 44:27 +6:58
12 Kjetil Eckdahl OK Horten 46:35 +9:06
13 Gard Antonsen Fredrikstad SK 46:39 +9:10
14 Christian Jomaas Fossum IF 47:03 +9:34
15 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 47:52 +10:23
16 Arne Håkon Jørgensen Sandefjord OK 47:56 +10:27
17 Dag Strisland Kolbotn og Skimt OL 48:01 +10:32
18 Geir Henrik Hirsch IF Trauma 48:44 +11:15
19 Pål Winberg OK Skeidi 49:46 +12:17
20 Olaf Haug Konnerud IL 49:58 +12:29
21 Jon Terje Ekeland Oddersjaa SSK 50:51 +13:22
22 Knut Aurebekk Torridal IL 51:16 +13:47
23 Trond Evensen OL Tønsberg og omegn 51:36 +14:07
24 Torstein Kvaale NOTEAM 52:24 +14:55
25 Øyvind Sollerud Haugen OL Tønsberg og omegn 55:13 +17:44
26 Ian Ringheim OL Trollo 56:35 +19:06
27 Rune Sørensen Sturla, IF 58:09 +20:40
28 Jan Erik Tinderholt OK Skeidi 1:00:41 +23:12
29 Espen Johnsen Hedrum OL 1:01:31 +24:02
30 Arnfinn Moe Fredrikstad SK 1:02:41 +25:12
31 Atle Borgersen Hedrum OL 1:15:54 +38:25
32 Jo Børre Eikås Sandefjord OK 1:24:23 +46:54
  Tor Olsen IF Trauma diskvalifisert  
  Yngve Mobråthen Botne SK brutt  
  Torstein Hole Nydalens SK brutt  

H 50-

20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ole Kjell Langmyren Lillomarka OL 39:20  
2 Øyvind Drage Kongsberg OL 41:07 +1:47
3 Petter Løe Notodden OL 41:44 +2:24
4 Knut Aas Ringerike OL 41:59 +2:39
5 Jan Gatevold Porsgrunn OL 44:54 +5:34
6 Frode Robertsen OL Tønsberg og omegn 45:42 +6:22
7 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 47:43 +8:23
8 Ole Petter Vestøl Vegårshei IL 48:24 +9:04
9 Roar Nilsen Sandefjord OK 50:38 +11:18
10 Mons Kr. Løvfald Nydalens SK 52:25 +13:05
11 Roger Andre Vanebo Kongsberg OL 53:27 +14:07
12 Morten Johnsen Arnadal IL 54:07 +14:47
13 Roar Pedersen Oppsal Orientering 56:15 +16:55
14 Snorre Frydenlund Sturla, IF 56:41 +17:21
15 Øystein Holo Fossum IF 59:51 +20:31
16 Olav Bakken Lillomarka OL 1:07:32 +28:12
17 Terje Ulla Eiken Kongsberg OL 1:12:59 +33:39
18 Per Einar Strøm Hedrum OL 1:15:07 +35:47
19 Oskar Kaaløy Sandefjord OK 2:18:17 +1:38:57
  Bent Skatvedt Raumar Orientering diskvalifisert  

H 55-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Morten Due Måren OK 38:06  
2 Sigbjørn Modalsli Fossum IF 46:23 +8:17
3 Axel Damgaard OL Trollo 48:20 +10:14
4 Morten Karlsen Måren OK 48:59 +10:53
5 Ketil Åstebøl Oppsal Orientering 51:41 +13:35
6 Kjetil Kløvstad Sandefjord OK 54:55 +16:49
7 Roy Gjerding OK Moss 57:56 +19:50

H 60-

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Torgeir Strandhagen Røyken OL 38:44  
2 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 47:13 +8:29
3 Geir Holm Gundersen Sturla, IF 48:05 +9:21
4 Morten Johannessen Røyken OL 49:23 +10:39
5 Stein Turtumøygard Måren OK 49:33 +10:49
6 Ole Johansson Porsgrunn OL 51:26 +12:42
7 Sveinung Rekaa Notodden OL 55:14 +16:30
8 Odd Harald Nilsen OL Tønsberg og omegn 58:25 +19:41
9 Per Dag Nordkvelde Hedrum OL 58:48 +20:04
  Jan Bøhle OL Trollo diskvalifisert  

H 65-

16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Willy Grønstad Gimle IF 27:28  
2 Eldar Børsum Bækkelagets SK 28:44 +1:16
3 Helge Fossheim Hedrum OL 32:06 +4:38
4 Atle Remme Porsgrunn OL 32:44 +5:16
5 Dag Rønning Jensen OL Trollo 32:49 +5:21
6 Rolf Gjølberg Larvik OK 34:50 +7:22
7 Elling Aakre Andebu IL 36:30 +9:02
8 Jørgen Holmboe IL Tyrving 37:58 +10:30
9 Jiri Urvalek Porsgrunn OL 40:25 +12:57
10 Paul Skjaker Hadeland OL 40:58 +13:30
11 Tor-Eivind Bergsvåg Sandefjord OK 41:15 +13:47
12 Kjell Dolva Skien OK 43:10 +15:42
13 Martin Nauf Hedrum OL 48:14 +20:46
14 Kåre Thorbjørnsen Larvik OK 49:40 +22:12
15 Jørgen Kvilhaug Botne SK 57:10 +29:42
16 Bjørn Helge Ceeberg Hedrum OL 1:05:02 +37:34

H 70-

17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Frank Eliassen Sandefjord OK 33:43  
2 Kjell Røkke IL Tyrving 35:00 +1:17
3 Roar Bjordal Oppsal Orientering 35:11 +1:28
4 Arne Kristensen Arnadal IL 37:22 +3:39
5 Bjørn W. Ludvigsen Sturla, IF 37:59 +4:16
6 Hans Stordal OL Tønsberg og omegn 38:49 +5:06
7 Anton Lomme Hedrum OL 39:11 +5:28
8 Ragnar Hillestad Lardal OL 39:59 +6:16
9 Per Øystein Andersen Larvik OK 40:38 +6:55
10 Bjørn Willy Hansen Sandefjord OK 41:21 +7:38
11 Kjell Stenstadvold IL Tyrving 42:16 +8:33
12 Magnar Øvreås Botne SK 46:44 +13:01
13 Roar Løken Sandefjord OK 50:40 +16:57
14 Ole Richard Brattbakk Sandefjord OK 1:00:54 +27:11
15 Ole Kristoffer Throndsen Kongsberg OL 1:04:25 +30:42
16 Egil Ronæss Porsgrunn OL 1:09:43 +36:00
  Carl Ove Berg OK Skeidi brutt  

H 75-

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Rolf Arvid Leijon Pedersen Alta OL 34:44  
2 Thor Edvardsen Larvik OK 36:06 +1:22
3 Oddvar Gjelstad Sandefjord OK 39:03 +4:19
4 Trygve Fosse Gimle IF 39:46 +5:02
5 Ronald Malcolm Larvik OK 41:37 +6:53
6 Eigil Kongsfjell OL Tønsberg og omegn 43:12 +8:28
7 Bjørn Gunnerød Asker Skiklubb 43:42 +8:58
8 Leif Rebård Sandefjord OK 47:33 +12:49
9 Steinar Ruud Konnerud IL 51:38 +16:54
10 Helge Halvorsen Larvik OK 51:42 +16:58
11 Magnar Reppesgård Hedrum OL 53:56 +19:12
12 Bjørn Haugen Sandefjord OK 1:03:13 +28:29
  Harald Lundhaug OK Moss brutt  

H 80-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Helge Tvedten Larvik OK 43:28  
2 Tor Drage Haugerud IF 46:41 +3:13

A-åpen

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Håkon Njåstein IL Tyrving 45:41  
2 Truls Ljådal Porsgrunn OL 48:56 +3:15
3 Stein Helge Lie Porsgrunn OL 57:34 +11:53
4 Are Njåstein IL Tyrving 1:13:38 +27:57

B-åpen

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Einar Klavenes Sandefjord OK 23:45  
2 August Borgevad Kornerud Eiker OL 28:20 +4:35
3 Henrik Herø Eiker OL 30:45 +7:00
4 Mai Britt Bjørk Sandefjord OK 32:04 +8:19
5 Martin Skytteren Grue IL 32:08 +8:23
6 Bjørn Nordvik Kolbotn og Skimt OL 38:11 +14:26
7 Mette Wold OK Horten 38:58 +15:13
8 Sverre Wisløff Asker Skiklubb 39:38 +15:53
9 Pål Espen Nordhaug Konnerud IL 39:48 +16:03
10 Hans Herman Herø Eiker OL 40:07 +16:22
11 Egil Amundsen Lardal OL 50:12 +26:27
12 Inger Svaland OL Vallset/Stange 1:05:30 +41:45
  Sissel Eliassen Sandefjord OK diskvalifisert  

C-åpen

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Therese Jakobsen Porsgrunn OL 46:32  
2 Inger Anne Ljådal Porsgrunn OL 46:35 +0:03
3 Hans Gøran Bjørk Sandefjord OK 50:18 +3:46
4 Inger-Lene Flatin Skien OK 52:05 +5:33
5 Louise Bentsen Malmquist Hedrum OL 52:39 +6:07
6 Anne Marie Ceeberg Hedrum OL 1:19:32 +33:00
  Henrik Borgersen Hedrum OL diskvalifisert  
  Brede Ekeberg Fliid Skien OK diskvalifisert


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +