Resultater Midtsommerløpet 2016



Resultater Midtsommerløpet
Stokke, Vestfold - 12. juni 2016

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
0 Tuva Eckdahl OK Horten 20:39  
0 Ane Røed Gjertsen Stokke IL 33:43  
0 Georg Gjertsen Stokke IL 46:54 +12:28
0 Jesper Hagland Stokke IL 21:47  
0 Marius Bu Knippen Andebu IL 27:29  
0 Majken Krokeborg Rypdal Stokke IL 44:11 +9:45
0 Ira Opedal OK Horten 35:06 +0:40
0 Saga Opedal OK Horten 35:16 +0:50
0 Astrid Reusch Heming Orientering 24:24  
0 Børre  Sander-Røkenes Sandefjord OK 40:36 +6:10
0 Vigdis Sigurdsdottir Stokke IL 28:44  
0 Magnus Sigurdsson Stokke IL 17:22  
0 Sofie Wiersdalen Thunold Porsgrunn OL 20:03  
0 Mathis Renard Kongsberg OL 28:16  
0 Anne Haugberg Andebu IL 24:30  
0 Henrik Ringheim OL Trollo 28:41  
0 Emma Åsheimer OL Tønsberg og omegn 32:32  
0 Martin Bu Knippen Andebu IL 35:00 +0:34
0 Fredrik Bue OL Tønsberg og omegn 23:54  
0 Sindre Furland Sandefjord OK 22:18  
0 Alexander Dybvik Stokke IL 28:58  
0 Ida Kristine Bue OL Tønsberg og omegn 28:24  
0 Jens G. Dybvik Stokke IL 28:41  
0 Ada Josefine Knoop OL Tønsberg og omegn 41:26 +7:00
0 Victoria Støren Bø OL 26:38  
0 Maiken Rypdal Stokke IL 22:00  
0 Martin Halvorsen Stokke IL 20:51  
0 Henrik Mathisen OL Tønsberg og omegn 25:11  
0 Tuva Bredholt Kongsberg OL 34:26  

D -10

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
0 Vilde Aakre Leistad Skien OK 14:01  
0 Wilma Evensen OL Tønsberg og omegn 14:08  
0 Elise Renard Kongsberg OL 19:02 +4:54
0 Annika van Raaij Hedrum OL 23:56 +9:48
0 Ragne Klavenes Sandefjord OK 26:05 +11:57

D 11-12

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 22:37  
2 Karin Halsaa Dolven Asker Skiklubb 30:28 +7:51
3 Hannah Syrdal Øen Heming Orientering 35:32 +12:55
4 Nora Arentz Hagen Sandefjord OK 44:54 +22:17

D 11-12N

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Marlene Skramdal Hedrum OL 19:06  
2 Karoline Fjære Hedrum OL 21:17 +2:11
3 Kristine Ringheim OL Trollo 25:26 +6:20

D 13-14

49 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Pia Young Vik Nydalens SK 22:37  
2 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 23:23 +0:46
3 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 25:31 +2:54
4 Åsne Haavengen Kongsberg OL 25:40 +3:03
5 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 26:14 +3:37
6 Birgit Kleppa Madslien Lillehammer OK 27:04 +4:27
7 Ada Helene Olsen IF Trauma 27:56 +5:19
8 Mathilde Sæter Flesseberg Kongsberg OL 27:57 +5:20
9 Johanna Sofie Longfjeld Modum OL 28:41 +6:04
10 Martine Skjelsvik Lillehammer OK 28:48 +6:11
11 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 29:46 +7:09
12 Mina Schjerven Lardal OL 30:32 +7:55
13 Eline Schjerven Lardal OL 30:43 +8:06
14 Alexandra Angvoll Fredrikstad SK 31:05 +8:28
15 Malene Nysæter Skien OK 32:26 +9:49
16 Netta Bar-Nathan Lillomarka OL 32:39 +10:02
17 Mia Hirsch IF Trauma 32:48 +10:11
18 Maria Gammelsæter Mehammer Porsgrunn OL 33:11 +10:34
19 Alvilde Lysaker Sanden Eiker OL 33:34 +10:57
20 Tina Kalleson Oppsal Orientering 34:20 +11:43
21 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 34:21 +11:44
22 Emma Engehult Notodden OL 34:22 +11:45
23 Iselin Sørensen Sturla, IF 34:25 +11:48
24 Nora Småge Hilsen Konnerud IL 35:16 +12:39
25 Malene Instanes Sturla, IF 35:23 +12:46
26 Live Østvold Heming Orientering 36:01 +13:24
27 Oda Isnes Tyse Eiker OL 37:06 +14:29
28 Alva Marika Niklasson Kolbotn og Skimt OL 37:48 +15:11
29 Lise Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 38:38 +16:01
30 Ine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 39:23 +16:46
31 Ingrid Kristine Hansen Sarpsborg OL 39:58 +17:21
32 Synne Marie Jenssen Halden SK 40:53 +18:16
33 Kristin Nordgård Notodden OL 41:22 +18:45
34 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 41:26 +18:49
35 Ingrid Solheim Undeberget Oppsal Orientering 42:05 +19:28
36 Ingrid Bogen Arenth Sturla, IF 42:16 +19:39
37 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 43:00 +20:23
38 Mille Jægtvik Konnerud IL 43:16 +20:39
39 Kristina Johansen Fet OL 43:54 +21:17
40 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 44:31 +21:54
41 Hedda Johanne Slang sunsetvik Halden SK 44:49 +22:12
42 Karoline Torø Kongsberg OL 46:43 +24:06
43 Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 47:19 +24:42
44 Gjendine Gjelstad Rebård Sandefjord OK 49:06 +26:29
45 Julie Christiansen Kristiansand OK 50:48 +28:11
46 Nina Pedersen Sarpsborg OL 54:19 +31:42
47 Elisabeth Brandal Søfting Kongsberg OL 1:00:28 +37:51
  Ine Instanes Sturla, IF diskvalifisert  
  Pernille Halvorsen Stokke IL brutt  

D 13-16C

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Emilie Johansen Sandefjord OK 27:33  
2 Tuva Hepburn Kristiansand OK 31:46 +4:13
3 Ida Therese Guttormsen Sørum Skien OK 32:09 +4:36
4 Lita Lerke Leodine Hjelseth OL Tønsberg og omegn 36:40 +9:07
5 Emilie Kleppan Stampe Sandefjord OK 36:42 +9:09
6 Julie Eikeland OL Tønsberg og omegn 37:06 +9:33
7 Emilie Støren Bø OL 37:47 +10:14
8 Maren Bruserud OL Trollo 40:31 +12:58
9 Ida Kristine Nordvik Asker Skiklubb 41:43 +14:10
10 Anny Rogne OL Tønsberg og omegn 44:02 +16:29
11 Mina Borgejordet Simones Notodden OL 44:42 +17:09
12 Lise Strøm Sandefjord OK 59:21 +31:48
13 Sigrid Steinmoen Notodden OL 1:05:54 +38:21

D 13-16N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Alexandra. T.Rognlidalen Sandefjord OK brutt  

D 15-16

68 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Pernille Katla Fossum IF 29:44  
2 Tale Strand Kongsberg OL 30:33 +0:49
3 Ragne Wiklund Nydalens SK 30:43 +0:59
4 Jenny Baklid Konnerud IL 30:55 +1:11
5 Åsne Holo Fossum IF 31:04 +1:20
6 Hanne Vassend Porsgrunn OL 31:17 +1:33
7 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 31:33 +1:49
8 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 31:41 +1:57
9 Malin Hauge Hisøy OK 31:42 +1:58
10 Ingrid Hasaas Fossum IF 33:32 +3:48
11 Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK 34:16 +4:32
12 Ingvild Langeggen Kongsberg OL 34:28 +4:44
13 Marie Hansen Sarpsborg OL 34:36 +4:52
14 Kjersti Tønnessen Bergstøl Kongsberg OL 34:37 +4:53
15 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 34:41 +4:57
16 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 36:18 +6:34
17 Oda Marie Colquhoun Lillomarka OL 36:24 +6:40
18 Maren Norderud IL Tyrving 37:21 +7:37
19 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 38:11 +8:27
20 Mari Strømme Lid TIF Viking 39:33 +9:49
21 Marlin Haavengen Kongsberg OL 39:38 +9:54
22 Silje Kregnes Kristiansand OK 39:49 +10:05
23 Ragne Norrud Fossum IF 39:52 +10:08
24 Marie Liland Nydalens SK 40:07 +10:23
25 Linn Mei Waaler Måren OK 40:10 +10:26
26 Andrea Ranvik Konnerud IL 40:24 +10:40
27 Hanna Johansson Hedrum OL 41:05 +11:21
28 Anna Meen Porsgrunn OL 41:08 +11:24
29 Hanne Eide Rapp Raumar Orientering 41:21 +11:37
29 Annette Bjørnås Krogstie Konnerud IL 41:21 +11:37
31 Anniken Ranvik Konnerud IL 41:27 +11:43
32 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 41:29 +11:45
33 Hanna Nysæter Skien OK 41:32 +11:48
34 Kristine Haanes Strandlie Gjø-Vard OL 42:29 +12:45
35 Sigrid Ekeland Oddersjaa SSK 43:12 +13:28
36 Tora Aasheim Nymark TIF Viking 44:24 +14:40
37 Hanna Lye Moum Halden SK 44:41 +14:57
38 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 44:55 +15:11
39 Solveig Eline Berg IL Tyrving 45:03 +15:19
39 Hedda Skatvedt Raumar Orientering 45:03 +15:19
41 Thea Land Konnerud IL 45:29 +15:45
42 Sarah Wøllo Kongsberg OL 45:38 +15:54
43 Karoline Bjørnerød OK Moss 45:40 +15:56
44 Elisabeth Brække Halden SK 46:51 +17:07
45 Tonje Rognerud Bøe Fossum IF 47:09 +17:25
46 Christine Hoen Eiker OL 47:47 +18:03
47 Tuva Nesheim Flatebakken IL Tyrving 47:57 +18:13
48 Marie F. Lindløv Jensen Sarpsborg OL 48:58 +19:14
49 Ingrid Madslien Nydalens SK 49:12 +19:28
50 Ida Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 50:00 +20:16
51 Marte Karine Larsen Kongsberg OL 52:28 +22:44
52 Christiane Ruud Bøckman Kristiansand OK 52:49 +23:05
53 Solveig Letmolie Eiker OL 52:55 +23:11
54 Thea Charlotte Hansen Asker Skiklubb 53:27 +23:43
55 Andrea Vanebo Kongsberg OL 54:02 +24:18
56 Elise Støren Bø OL 56:38 +26:54
57 Inga Stødle Kristiansand OK 58:06 +28:22
58 Henriette Olsen IF Trauma 59:08 +29:24
59 Vera Gano Mønnich Røyken OL 59:18 +29:34
60 Silje Morlandstø Eiker OL 1:02:50 +33:06
61 Tonje-Malin Rhrich Konnerud IL 1:02:54 +33:10
62 Oda Gjerdahl Berger og Svelvik OL 1:06:29 +36:45
  Ida-Synnøve Kristiansen Fredrikstad SK diskvalifisert  
  Frida Daler Stokke IL brutt  
  Helene Eger Kongsberg OL brutt  
  Elise Ausen Porsgrunn OL brutt  
  Lisa Jenssen Halden SK brutt  
  Kristine Eide Rapp Raumar Orientering brutt  

D 15-16B

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ragnhild Bohne Varegg Fleridrett 38:16  
  Ingrid Elise Vingerrhagen Kristiansand OK diskvalifisert  

D 17-A kort

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Stine Njåstein IL Tyrving 34:14  
2 Pernille Nauf Hedrum OL 35:47 +1:33
3 Monica Meum Johansen OK Moss 37:42 +3:28
4 Kari Hasaas Klavenes Sandefjord OK 39:35 +5:21
5 Torill Hynne Fjære Hedrum OL 50:43 +16:29
6 Katrine van Raaij Hedrum OL 1:06:03 +31:49

D 17-C

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Gry Aakre Skien OK 28:15  
2 Kjersti Gullord Gjø-Vard OL 30:11 +1:56
3 Ida Bredholt Kongsberg OL 32:18 +4:03
4 Kristin Johansson Hedrum OL 34:48 +6:33
5 Mette Spangelo Wold OK Horten 36:36 +8:21
6 Lene Meen Porsgrunn OL 38:29 +10:14
7 Anne Sørlien Gjø-Vard OL 44:35 +16:20
8 Else Stordal OL Tønsberg og omegn 45:11 +16:56
9 Inger-Lene Flatin Skien OK 47:04 +18:49
10 Inger Marie Johansson Porsgrunn OL 48:45 +20:30
11 May Nordkvelde Hedrum OL 52:41 +24:26
12 Lill Birkelund Porsgrunn OL 1:18:32 +50:17

D 17-N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 May-Britt Skramdal Hedrum OL 33:13  

D 17-18

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 40:26  
2 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 42:15 +1:49
3 Maria Prestbøen Sandefjord OK 43:48 +3:22
4 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 45:22 +4:56
5 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 48:17 +7:51
6 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 48:36 +8:10
7 Linn Hege Roso Lardal OL 51:29 +11:03
8 Agnes Irene Longfjeld Modum OL 53:21 +12:55
9 Kornelia Brurberg Sturla, IF 1:00:56 +20:30

D 19-

17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Lene Godager Kaas Bækkelagets SK 37:27  
2 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 38:06 +0:39
3 Ingrid Undstad Larvik OK 39:03 +1:36
4 Lone Malmgren Gjø-Vard OL 39:52 +2:25
5 Elin Bjerva Larvik OK 39:57 +2:30
6 Hedvig Åstebøl NTNUI 46:34 +9:07
7 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 46:36 +9:09
8 Celine Renard Kongsberg OL 50:23 +12:56
9 Kari Christiansen Sandefjord OK 51:54 +14:27
10 Jannicke Ødegård OL Tønsberg og omegn 52:48 +15:21
11 Ida Hope Oslostudentenes IK 53:47 +16:20
12 Turid Zagar Nes Larvik OK 55:33 +18:06
13 Tonje Rasmussen OL Tønsberg og omegn 55:43 +18:16
14 Anne Marthe Peveri Eiker OL 58:36 +21:09
15 Katarina Johansen Fet OL 1:10:43 +33:16
16 Silje Borge Hovi Skien OK 1:33:38 +56:11
17 Ingrid Knotten Haugberg Andebu IL 1:37:24 +59:57

D 40-

28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Isa Heggedal Konnerud IL 36:00  
2 Mariann Øren Arvesen Sandefjord OK 36:57 +0:57
3 Anne Guro Nøkleby Ringerike OL 39:17 +3:17
4 Liv Schjerven Lardal OL 41:40 +5:40
5 Kjersti Holt Hanssen Måren OK 41:53 +5:53
6 Annette Cecilie Arentz Sandefjord OK 41:58 +5:58
7 Gunn Mariken Bjerva Drangedal OL 42:47 +6:47
8 Ann-Lene Bakken Ulseth Nydalens SK 43:54 +7:54
9 Sara Mathisen Porsgrunn OL 44:17 +8:17
10 Ingvild Eckdahl OK Horten 46:05 +10:05
11 Hilde Vassend Porsgrunn OL 46:06 +10:06
12 Marianne Hauge Hisøy OK 48:17 +12:17
13 Aud Ellen Brevik Sturla, IF 49:06 +13:06
14 Kristin Bruserud OL Trollo 51:35 +15:35
15 Kristin Eger Kongsberg OL 54:03 +18:03
16 Stine Arntzen Sandefjord OK 54:38 +18:38
17 Siri Thortveit Myhre Kristiansand OK 55:22 +19:22
18 Anette Firing Andebu IL 1:03:24 +27:24
19 Anne Sofie Forseth Bue OL Tønsberg og omegn 1:08:50 +32:50
20 Marianne Reusch Heming Orientering 1:12:30 +36:30
21 Trude Nysæter Skien OK 1:12:45 +36:45
22 Kristin Sæthre Sørensen Sturla, IF 1:17:10 +41:10
23 Tone Sølie Lysnes Hedrum OL 1:27:51 +51:51
24 Merete Undeland Sturla, IF 1:33:31 +57:31
25 Linda Fredh Måren OK 2:10:30 +1:34:30
  Tone Hirsch IF Trauma diskvalifisert  
  Siv Wiersdalen Porsgrunn OL diskvalifisert  
  Hilde Poppe Fredrikstad SK brutt  

D 50-

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Alix Young Vik Nydalens SK 36:55  
2 Marianne Njåstein IL Tyrving 40:40 +3:45
3 Tone Stokland Sandefjord OK 42:21 +5:26
4 Tiri Rebård Sandefjord OK 44:30 +7:35
5 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 44:40 +7:45
6 Lill-Ann Torp Sandefjord OK 53:14 +16:19
7 Ida Syversen Røyken OL 53:39 +16:44
8 Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 58:29 +21:34
9 Anne Dahl Nydalens SK 58:44 +21:49
10 Hilde Kløvstad Sandefjord OK 1:00:04 +23:09
11 Maria Persson Asker Skiklubb 1:00:38 +23:43
12 Elisabeth Hetlevik Kongsberg OL 1:01:46 +24:51
  Anniken Ausen Porsgrunn OL brutt  

D 55-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Grete S B Hovi Skien OK 32:25  
2 Eli Marie Wiig Porsgrunn OL 35:31 +3:06
3 Edel Sofie Nilsen Asker Skiklubb 46:03 +13:38
4 Elisabeth Meum Johansen OK Moss 48:36 +16:11
5 Eli Tufte Hanssen Eiker OL 49:01 +16:36
6 Turid Ødegård OL Tønsberg og omegn 50:29 +18:04
7 Kirsti Grundnes Berg IL Tyrving 53:26 +21:01

D 60-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ingrid Strande Skien OK 41:45  
2 Randi Kristin Nærum Larvik OK 41:59 +0:14
3 Turid Rustand Olsen Kongsberg OL 47:41 +5:56
4 Gro Eia OL Trollo 48:02 +6:17
5 Berit Lund Sandefjord OK 54:21 +12:36
6 Aud Kjemperud Eiker OL 57:57 +16:12
  Elisabeth Rød Andebu IL brutt  

D 65-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Rakel Øren Sandefjord OK 48:26  
2 Astrid Lunde Drangedal OL 49:26 +1:00
3 Aud I Spjelkavik IL Tyrving 58:22 +9:56

D 70-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Birgitte Bekkelund Røyken OL 44:24  
2 Thorunn Aamodt Ovesen Lardal OL 49:24 +5:00
3 Eli Klovning Porsgrunn OL 49:42 +5:18
4 May Helene Hansen Sandefjord OK 57:41 +13:17
5 Hjørdis Øvreås Botne SK 1:05:01 +20:37
6 Inger Lise Bjordal Oppsal Orientering 1:08:49 +24:25

D 75-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tirill Liby Seip OK Skeidi 55:44  
  Anne-Lise Blomhoff Ronæss Porsgrunn OL diskvalifisert  

H -10

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
0 Sindre Flatin Erichsen Skien OK 32:52  
0 Gaute Nysæter Skien OK 25:43  
0 Niclas Gunnerød Stokke IL 28:42  
0 Ludvig Skramdal Hedrum OL 19:57  

H 11-12

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Henrik Kaupang Lye Larvik OK 20:48  
2 Sindre Mathisen OL Tønsberg og omegn 25:38 +4:50
3 Brage Eikås Sandefjord OK 29:01 +8:13
4 Anders Klavenes Sandefjord OK 29:33 +8:45
5 Kristoffer Eckdahl OK Horten 29:49 +9:01
6 Lars Emil Bue OL Tønsberg og omegn 30:59 +10:11
7 Martin Dybvik Stokke IL 34:03 +13:15
8 Oscar Wiersdalen Thunold Porsgrunn OL 35:33 +14:45
9 Theodor Bjørk Sandefjord OK 37:02 +16:14
10 Mathias Nyhaug Asker Skiklubb 48:36 +27:48
11 Erik Zagar Larvik OK 50:45 +29:57

H 13-14

76 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Odin Sæther Fredrikstad SK 21:06  
2 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 21:16 +0:10
3 Vetle Drage Kongsberg OL 22:01 +0:55
4 Viljan van Raaij Hedrum OL 22:15 +1:09
5 Cornelius Bjørk Sandefjord OK 23:16 +2:10
6 Erlend Børli Fossum IF 23:35 +2:29
7 Iver Ringheim Larvik OK 23:36 +2:30
8 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 23:44 +2:38
9 Ferdinand Fremming Heming Orientering 23:52 +2:46
10 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 24:03 +2:57
11 Jakob Torgersen Halden SK 24:04 +2:58
12 Kristian Østermann Heming Orientering 24:21 +3:15
13 Gaute Fosstveit Raumar Orientering 24:41 +3:35
14 Jørgen Nøkleby Melling Ringerike OL 24:43 +3:37
15 Martin Birkelund Asker Skiklubb 25:29 +4:23
16 Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb 25:34 +4:28
17 Halvard Kornmo Porsgrunn OL 25:35 +4:29
18 Jonas Eikås Sandefjord OK 25:36 +4:30
19 Ådne Skjærstein IL Tyrving 26:05 +4:59
20 Christopher Ladim OK Moss 26:08 +5:02
21 Ole Jakob Frankrig Nydalens SK 26:22 +5:16
22 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 26:35 +5:29
22 Sivert Poppe Fredrikstad SK 26:35 +5:29
24 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 27:02 +5:56
25 Anders Håvard Larsen Nydalens SK 27:10 +6:04
26 Mikkel Katla Fossum IF 27:37 +6:31
27 Sune Raknes Sogstad Gjø-Vard OL 27:40 +6:34
28 Magnus Strømme Lid TIF Viking 28:54 +7:48
29 Brage Takle Kristiansand OK 29:03 +7:57
30 Stein Aas Stræte Ringerike OL 29:31 +8:25
31 Tobias Mathisen Porsgrunn OL 29:55 +8:49
32 Kristoffer Fjære Hedrum OL 30:35 +9:29
33 Eilev Kvaale Asker Skiklubb 30:47 +9:41
34 Marius Bakke Fossum IF 30:49 +9:43
35 August Syrdal Øen Heming Orientering 30:55 +9:49
36 Henrik Reusch Heming Orientering 31:11 +10:05
37 Kristian Norum Meløysund Nydalens SK 31:31 +10:25
38 Tore Herman Kirkebøen Halden SK 31:45 +10:39
39 Kristoffer B. Helminsen Fredrikstad SK 32:25 +11:19
40 Isak Juel Fagermoen Fredrikstad SK 32:35 +11:29
41 Mathias Skourup Rognebakke Sturla, IF 32:56 +11:50
42 Christoffer Sletten Raumar Orientering 33:19 +12:13
43 Mikkel Berglund Ringerike OL 33:57 +12:51
44 Vemund Heier Nydalens SK 34:06 +13:00
45 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 34:30 +13:24
46 Trygve Børte Nomeland Kristiansand OK 34:32 +13:26
47 Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF 34:39 +13:33
48 Atle Nikolai Wøllo Kongsberg OL 34:40 +13:34
49 Andreas Gjetanger Måren OK 34:49 +13:43
50 Eirik Øvstedal Nydalens SK 34:59 +13:53
51 Anders L. Rosenvold Porsgrunn OL 35:46 +14:40
52 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 35:50 +14:44
53 Felix Finsrud Asker Skiklubb 35:57 +14:51
54 Johan Eger Kongsberg OL 38:01 +16:55
55 Erik Bohne Varegg Fleridrett 38:48 +17:42
56 Magnus Lehmann Varegg Fleridrett 38:54 +17:48
57 Birk Felland Sætnan Fossum IF 39:17 +18:11
58 Erlend Odd Berge Oddersjaa SSK 40:01 +18:55
59 Hallgeir Brevik Stokke IL 40:08 +19:02
60 Henrik R Holt Hedrum OL 40:25 +19:19
61 Elias Stubberud Nydalens SK 41:16 +20:10
62 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 42:04 +20:58
63 Ole Henrik Woxholth Asker Skiklubb 42:05 +20:59
64 Olaf Halsaa Dolven Asker Skiklubb 42:28 +21:22
65 Stian Måseide Sørlie Raumar Orientering 44:38 +23:32
66 Sigurd Kvamme OL Toten-Troll 44:49 +23:43
67 Sigurd Amundsen Bjørkli Ringerike OL 48:20 +27:14
68 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 48:42 +27:36
69 Kasper Kjær Jørgensen Måren OK 53:37 +32:31
70 Hans Matias Glomsrud Indre Østfold OK 1:00:55 +39:49
71 Jon Erik Doppelhofer Ervik Varegg Fleridrett 1:05:12 +44:06
72 Bo Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering 1:12:06 +51:00
  Ulrik Hellen TIF Viking diskvalifisert  
  Tor Erling Gjølsjø OK Moss diskvalifisert  
  Erik Rønhovde Stokke IL diskvalifisert  
  Simon Beckmann Kristiansen Oddersjaa SSK diskvalifisert  

H 13-16C

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Gard Laeskogen Ringerike OL 29:03  
2 Even Amundsen Bjørkli Ringerike OL 31:30 +2:27
3 Martin Ausen Porsgrunn OL 33:39 +4:36
4 Eivind Lahnstein Fossum IF 37:32 +8:29
5 Joachim Knudsen Sturla, IF 50:42 +21:39
6 Fredrik Berg-Nielsen Sandefjord OK 59:59 +30:56
7 Kevin Havenstrøm Sandefjord OK 1:19:22 +50:19

H 15-16

58 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Marius Aurebekk Kristiansand OK 33:48  
2 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 34:44 +0:56
3 Niels Christian Hellerud Halden SK 35:38 +1:50
4 Sander Arntzen Asker Skiklubb 35:50 +2:02
5 Audun Uglenes Bergan Nydalens SK 37:08 +3:20
6 Bendik Eliassen Fredrikstad SK 38:48 +5:00
7 Trym B Island OL Tønsberg og omegn 39:53 +6:05
8 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 40:14 +6:26
9 Isak Jonsson Nydalens SK 40:19 +6:31
10 Lars Young Vik Nydalens SK 40:26 +6:38
11 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 40:41 +6:53
12 Alexander Smeby Nydalens SK 41:24 +7:36
13 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 42:09 +8:21
14 Eirik Blågestad Indre Østfold OK 42:19 +8:31
15 Skjalg Nysæter Skien OK 42:24 +8:36
16 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 42:39 +8:51
17 David Runde Kristiansand OK 43:36 +9:48
18 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 44:21 +10:33
19 Sondre Ottesen Fredrikstad SK 44:41 +10:53
20 Sivert Sande Kverme Fossum IF 44:47 +10:59
21 Kristian Pytten Kristiansand OK 44:52 +11:04
22 Johan Kristian Undeland Sturla, IF 44:58 +11:10
23 Magnus Mosfjell Birkenes IL 45:24 +11:36
24 Aslak Heimdal Konnerud IL 45:35 +11:47
25 Peter Gisholt Fossum IF 46:20 +12:32
26 Asgeir Reiersen Jensen Birkenes IL 46:29 +12:41
27 Audun Melby Jacobsen Lardal OL 47:10 +13:22
28 Kristian Fredrik Thomassen Varegg Fleridrett 47:14 +13:26
29 Sølve Drage Kongsberg OL 47:28 +13:40
30 Eirik Høst Fossgard Lillomarka OL 47:36 +13:48
31 Kristian Markhus Brekke Lillomarka OL 48:07 +14:19
32 Eivind Berner Myhre Fossum IF 48:08 +14:20
33 Eirik Imrik Fredrikstad SK 48:11 +14:23
34 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 49:37 +15:49
35 Alexander Repstad Storemyr IL Hauken 49:44 +15:56
36 Øistein Fagerli Næss Raumar Orientering 50:48 +17:00
37 Morten Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 50:52 +17:04
38 Egil Frydenlund Sturla, IF 51:34 +17:46
39 Jakob Mo OL Toten-Troll 52:11 +18:23
40 Nikolai Nordhaug Konnerud IL 52:53 +19:05
41 Even Gravningen Stokke IL 53:12 +19:24
42 Ole Gunnar Lund Jensen Oddersjaa SSK 53:15 +19:27
43 Even Nygaard Østreng Raumar Orientering 54:20 +20:32
44 Jonas Myhre Kristiansand OK 54:22 +20:34
45 Oliver Hagaseth Mydske Fredrikstad SK 55:27 +21:39
46 Olav Aasmundtveit Hoff OL Tønsberg og omegn 55:59 +22:11
47 Runar Saur Modahl Fredrikstad SK 57:03 +23:15
48 Audun Brevik Stokke IL 57:49 +24:01
49 Odd-Anton Hermansen Kristiansand OK 58:13 +24:25
50 Anders Horvei Raumar Orientering 1:02:14 +28:26
51 Andreas Skjelland Hegg Stokke IL 1:03:39 +29:51
52 Frikk Dukefoss Lillehammer OK 1:04:18 +30:30
53 Per Anders Eckdahl OK Horten 1:09:17 +35:29
54 Anders Roum Ringerike OL 1:20:29 +46:41
55 Håvard Skriubakken Porsgrunn OL 1:20:39 +46:51
  Kristian Juel Johannessen Hedrum OL diskvalifisert  
  Elias Øhman Gjø-Vard OL diskvalifisert  
  Bernhard Bryhn Sturla, IF diskvalifisert  

H 15-16B

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Oscar Melheim Sturla, IF diskvalifisert  
  Terjei Lillehammer Ås-NMBU Orientering diskvalifisert  

H 17-A kort

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Peter Carlsen Røyken OL 53:34  
2 Eelco van Raaij Hedrum OL 1:01:19 +7:45

H 17-C

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Erik Lahnstein Fossum IF 29:07  
2 Per Jarle Eikeland OL Tønsberg og omegn 29:37 +0:30
3 Anders Hvasshovd Kongsberg OL 34:13 +5:06
4 Torbjørn Barikmo Kongsberg OL 43:19 +14:12
5 Stig Hjelseth OL Tønsberg og omegn 46:14 +17:07
6 Arnfinn Sørum Skien OK 48:13 +19:06

H 17-18

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jørgen Baklid Konnerud IL 38:34  
2 Sturla Frydenlund Sturla, IF 39:32 +0:58
3 August Birkeland Halden SK 39:50 +1:16
4 Erlend Brendstuen Halden SK 44:39 +6:05
5 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 45:24 +6:50
6 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 46:35 +8:01
7 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 48:39 +10:05
8 Ole Jørgen Bogen Arenth Sturla, IF 50:00 +11:26
9 Joar Gjerdahl Konnerud IL 50:20 +11:46
10 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 51:15 +12:41
11 Håkon Kornmo Porsgrunn OL 1:00:29 +21:55
  Sindre R Holt Hedrum OL brutt  
  Axel Hoveid Asker Skiklubb brutt  

H 19-

14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 32:18  
2 Damien Renard Kongsberg OL 36:18 +4:00
3 Carl Henrik Bjørseth OL Tønsberg og omegn 38:40 +6:22
4 Sondre Ruud Bråten Nydalens SK 38:54 +6:36
5 Gjermund Røren Eiker OL 42:55 +10:37
6 Rune Firing Haugberg Andebu IL 46:47 +14:29
7 Eirik Larsen Skien OK 47:39 +15:21
8 Harald Hovi Skien OK 51:07 +18:49
9 Magnus Barth Gustavsen Oslostudentenes IK 51:49 +19:31
10 Jarle Lysnes Hedrum OL 53:32 +21:14
11 Donatas Kontautas OK Moss 56:25 +24:07
12 Vebjørn Røtvold Kongsberg OL 1:02:27 +30:09
13 Morten Tangen Måren OK 1:04:03 +31:45
14 Fredrik Moe Sandefjord OK 1:05:53 +33:35

H 40-

42 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Odd Strand Kongsberg OL 34:46  
2 Lars Erik Gjein Fossum IF 38:07 +3:21
3 Hans Christian Meen Porsgrunn OL 38:26 +3:40
4 Gisle Nysæter Skien OK 38:29 +3:43
5 Knut Ivar Johansen Sandefjord OK 38:30 +3:44
6 Magne Wiig Mathisen Porsgrunn OL 38:58 +4:12
7 Frode Nysæter Skien OK 41:27 +6:41
8 Sturle Furland Sandefjord OK 42:24 +7:38
9 Anders Kristian Holt Hedrum OL 42:50 +8:04
10 Jørgen Frøyd Larvik OK 43:00 +8:14
11 Torbjørn Kravdal Gjø-Vard OL 43:13 +8:27
12 Torstein Hole Nydalens SK 43:16 +8:30
13 Rune Engehult Notodden OL 43:25 +8:39
14 Lars Berglund Ringerike OL 44:09 +9:23
15 Kjetil Eckdahl OK Horten 44:34 +9:48
16 Knut Jostein Sætnan Fossum IF 45:09 +10:23
17 Øyvind Flaatten OK Skeidi 46:35 +11:49
18 Espen Bekhus Fredrikstad SK 46:53 +12:07
19 Jørgen Fjære Hedrum OL 47:15 +12:29
20 Atle Borgersen Hedrum OL 47:22 +12:36
21 Pål Angvoll Fredrikstad SK 47:38 +12:52
22 Jon Skriubakken Porsgrunn OL 49:07 +14:21
23 Øyvind Støren Bø OL 50:09 +15:23
24 Jørn-Are Longfjeld Modum OL 51:57 +17:11
25 Trond Evensen OL Tønsberg og omegn 52:19 +17:33
26 Harald Eide-Fredriksen Heming Orientering 52:35 +17:49
27 Olav Hasaas Fossum IF 53:31 +18:45
28 Roar Mathisen OL Tønsberg og omegn 54:03 +19:17
29 Lars Ole Thunold Porsgrunn OL 54:07 +19:21
30 Gunnar Engen Vik Nydalens SK 54:32 +19:46
31 Ian Ringheim OL Trollo 57:14 +22:28
32 Asbjørn Roe Larvik OK 57:59 +23:13
33 Gernot Doppelhofer Varegg Fleridrett 59:11 +24:25
34 Jo Børre Eikås Sandefjord OK 59:48 +25:02
35 Jan Erik Aalberg Bækkelagets SK 1:02:08 +27:22
36 Rune Sørensen Sturla, IF 1:02:48 +28:02
37 Christian Reusch Heming Orientering 1:06:37 +31:51
38 Espen Johnsen Hedrum OL 1:08:47 +34:01
39 Trond Foss Sandefjord OK 1:15:46 +41:00
40 Arild Nyhaug Asker Skiklubb 1:21:11 +46:25
  Einar Klavenes Sandefjord OK diskvalifisert  
  Arnfinn Moe Fredrikstad SK brutt  

H 50-

14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Helge Gisholt OK Skeidi 39:26  
2 Idar Brekke Ås-NMBU Orientering 42:24 +2:58
3 Jan Gatevold Porsgrunn OL 42:49 +3:23
4 Frode Robertsen OL Tønsberg og omegn 43:47 +4:21
5 Arild Andresen Fossum IF 44:19 +4:53
6 Knut Erling Øen Heming Orientering 44:24 +4:58
7 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 45:43 +6:17
8 Roger Lysnes Hedrum OL 47:08 +7:42
9 Arne Håkon Jørgensen Sandefjord OK 47:49 +8:23
10 Roar Bye Modum OL 48:11 +8:45
11 Tom Olav Guren Sandefjord OK 1:10:27 +31:01
12 Roger Andre Vanebo Kongsberg OL 1:11:22 +31:56
13 Oskar Kaaløy Sandefjord OK 2:29:07 +1:49:41
  Torgeir Brandal Kongsberg OL diskvalifisert  

H 55-

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Knut Aas Ringerike OL 32:03  
2 Børge Brubæk Kongsberg OL 35:17 +3:14
3 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 38:52 +6:49
4 Roar Tønnessen Kongsberg OL 39:23 +7:20
5 Morten Karlsen Måren OK 40:45 +8:42
6 Hallvard Berg IL Tyrving 44:01 +11:58
7 Morten Johansen OK Moss 48:17 +16:14
8 Roy Gjerding OK Moss 52:38 +20:35
9 Kjetil Kløvstad Sandefjord OK 53:33 +21:30

H 60-

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Torgeir Strandhagen Røyken OL 34:04  
2 Reidar Fossum Asker Skiklubb 36:26 +2:22
3 Are Eriksen Oslostudentenes IK 37:38 +3:34
4 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 39:41 +5:37
5 Terje Ludvigsen Larvik OK 41:14 +7:10
6 Per Chr. Hagen Bø OL 44:51 +10:47
7 Per Dag Nordkvelde Hedrum OL 51:00 +16:56
8 Stein Ødegård OL Tønsberg og omegn 51:44 +17:40
9 Odd Harald Nilsen OL Tønsberg og omegn 52:27 +18:23
10 Svein Larsen Kongsberg OL 56:58 +22:54
11 Rolf Lunde Eiker OL 58:16 +24:12
12 Even Tore Steinsholt Lardal OL 58:52 +24:48
13 Jan Bøhle OL Trollo 1:01:10 +27:06

H 65-

14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Atle Remme Porsgrunn OL 33:44  
2 Eldar Børsum Bækkelagets SK 33:58 +0:14
3 Jørn Bue Olsen Asker Skiklubb 34:47 +1:03
4 Elling Aakre Andebu IL 36:35 +2:51
5 Dag Rønning Jensen OL Trollo 36:52 +3:08
6 Jiri Urvalek Porsgrunn OL 37:19 +3:35
7 Åmund Tonna Eiker OL 40:11 +6:27
8 Jimmy Nordli Trøsken IL 45:10 +11:26
9 Martin Nauf Hedrum OL 45:29 +11:45
10 Paul Skjaker Hadeland OL 45:58 +12:14
11 Kay Jørgensen Porsgrunn OL 49:21 +15:37
12 Kjell Dolva Skien OK 50:06 +16:22
13 Ole Johansson Porsgrunn OL 52:40 +18:56
14 Bernt Tollefsen IL GeoForm 1:16:11 +42:27

H 70-

17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 John Thomas Petersen Nittedal OL 34:13  
2 Ingar Håkonsen Kongsberg OL 35:07 +0:54
3 Bjørn W. Ludvigsen Sturla, IF 36:11 +1:58
4 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 37:18 +3:05
5 Ragnar Hillestad Lardal OL 38:11 +3:58
6 Hans Stordal OL Tønsberg og omegn 41:32 +7:19
7 Kåre Thorbjørnsen Larvik OK 42:38 +8:25
8 Roar Løken Sandefjord OK 46:38 +12:25
9 Bjørn Spjelkavik IL Tyrving 47:53 +13:40
10 Kjell Stenstadvold IL Tyrving 48:31 +14:18
11 Ronald Bjerva Drangedal OL 48:56 +14:43
12 Odd Aure Drangedal OL 53:43 +19:30
13 Magnar Øvreås Botne SK 54:26 +20:13
14 Bjørn Willy Hansen Sandefjord OK 58:40 +24:27
15 Thorolf Trolsrud Botne SK 59:29 +25:16
  Roar Bjordal Oppsal Orientering diskvalifisert  
  Helge Revhaug Ringerike OL diskvalifisert  

H 75-

14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anton Lomme Hedrum OL 33:52  
2 Tor Eivind Edvardsen Larvik OK 37:12 +3:20
3 Oddvar Gjelstad Sandefjord OK 37:17 +3:25
4 Per Øystein Andersen Larvik OK 37:44 +3:52
5 Harald Lundhaug OK Moss 39:03 +5:11
6 Steinar Ruud Konnerud IL 39:08 +5:16
7 Magnar Reppesgård Hedrum OL 40:19 +6:27
8 Eigil Kongsfjell OL Tønsberg og omegn 40:31 +6:39
9 Rolf Arvid Leijon Pedersen Alta OL 43:23 +9:31
10 Ivar Louis Berg Sturla, IF 49:27 +15:35
11 Bjørn Gunnerød Asker Skiklubb 55:11 +21:19
12 Helge Halvorsen Larvik OK 1:00:42 +26:50
13 Egil Ronæss Porsgrunn OL 1:09:03 +35:11
  Magne Klovning Porsgrunn OL diskvalifisert  

H 80-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Helge Tvedten Larvik OK 53:02  
2 Frithjof Robertsen OL Tønsberg og omegn 53:07 +0:05
3 Leiv Hope Kongsberg OL 1:05:35 +12:33

Direkte A

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Håkon Fruseth Christensen NTNUI 33:21  
2 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 49:05 +15:44
3 Mo Rolf OL Toten-Troll 52:29 +19:08
4 Trond Brevik Fossum IF 55:40 +22:19
5 Merete Lysebo Lardal OL 58:06 +24:45
6 Atle Wøllo Kongsberg OL 1:04:17 +30:56
7 Mai Britt Bjørk Sandefjord OK 1:07:49 +34:28
8 Snorre Frydenlund Sturla, IF 1:18:44 +45:23
  Roar Pedersen Oppsal Orientering brutt  

Direkte B

16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Toini Skyttesæter Konnerud IL 36:17  
2 Bjørn Baklid Konnerud IL 37:58 +1:41
3 Bjørn Nordvik Kolbotn og Skimt OL 39:32 +3:15
4 Pål Espen Nordhaug Konnerud IL 39:39 +3:22
5 Haakon Dolven Asker Skiklubb 41:06 +4:49
6 Eilef Landsverk Skien OK 42:41 +6:24
7 Anne Lise Andreassen Sandefjord OK 43:29 +7:12
8 Line Nordhaug Konnerud IL 45:29 +9:12
9 Linnea Evensen OL Tønsberg og omegn 46:26 +10:09
10 Jan Arild Rygg Sande Sportsklubb 46:37 +10:20
11 Turid Vongraven Skien OK 47:56 +11:39
12 Marit Gano Røyken OL 49:41 +13:24
13 Reidun Hansen Sarpsborg OL 55:32 +19:15
14 Marius Bjørkli Ringerike OL 55:41 +19:24
15 Lisa Hansen Sandefjord OK 1:02:52 +26:35
  Dag Otter Johansen Asker Skiklubb diskvalifisert  
  David Hansson OL Tønsberg og omegn ikke startet  

Direkte C

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Gunnar Fosstveit Raumar Orientering 30:17  
2 Elin Kalleson Oppsal Orientering 31:16 +0:59
3 Liv Hege Roberg-Ringheim OL Trollo 37:12 +6:55
4 Rolf Berg Kjelsås IL 40:21 +10:04
5 Vera Halsaa Asker Skiklubb 56:11 +25:54
6 Ellen Ruud Eiker OL 1:14:34 +44:17
7 Anne Berit H. Larsen Kongsberg OL 1:15:45 +45:28

N-åpen lang

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Aina Rogne OL Tønsberg og omegn 1:06:22


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +