Resultater Midtsommersprinten 2015



Resultater Midtsommersprinten
Stokke, Vestfold - 13. juni 2015

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

37 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
0 Tuva Bredholt Kongsberg OL 25:17 +6:29
0 Alexander Dybvik Stokke IL 28:49 +10:01
0 Jens Dybvik Stokke IL 28:52 +10:04
0 Julie Håkonsen Liljebekk OL Tønsberg og omegn 33:29 +14:41
0 Malin Håkonsen Liljebekk OL Tønsberg og omegn 19:50 +1:02
0 Magnus Sigurdsson Stokke IL 19:19 +0:31
0 Ole Magnus Stormyr IL Hauken 20:17 +1:29
0 Fredrik Bue OL Tønsberg og omegn 30:10 +11:22
0 Sigrid Buchazc Notodden OL 27:45 +8:57
0 Emma Åsheimer OL Tønsberg og omegn 38:23 +19:35
0 Ellinor Myrland Porsgrunn OL 26:40 +7:52
0 Solveig Sollerud Konst OL Tønsberg og omegn 31:41 +12:53
0 Bjørn Morten Moan Stokke IL 17:55  
0 Linus Bredesen Porsgrunn OL 23:54 +5:06
0 Oda Skjelland Hegg Stokke IL 35:49 +17:01
0 Tuva Eckdahl Book OK Horten 19:28 +0:40
0 Marie Beitdokken Porsgrunn OL 18:48  
0 Andreas Lie OK Skeidi 24:36 +5:48
0 Marie Ljådal Porsgrunn OL 18:47  
0 Johanna Kristensen Stokke IL 35:58 +17:10
0 Nora Løberg Pettersen Skien OK 26:51 +8:03
0 Ane Røed Gjertsen Stokke IL 29:06 +10:18
0 Sindre Flatin Erichsen Skien OK 26:26 +7:38
0 Mathilde Kristensen Stokke IL 28:56 +10:08
0 Karoline Nordgård Notodden OL 27:04 +8:16
0 Sondre Randahl Lie Porsgrunn OL 42:24 +23:36
0 Henrik Ringheim OL Trollo 23:27 +4:39
0 Elise Nilsen Berg Fossum IF 24:04 +5:16
0 Sigrid Bruem Porsgrunn OL 27:34 +8:46
0 Oda Huseklepp Rustan OL Trollo 24:37 +5:49
0 Line Borgejordet Simones Notodden OL 23:36 +4:48
0 Sofie Wiersdalen Thunold Porsgrunn OL 27:32 +8:44
0 Kristian Ekeberg Fliid Skien OK 20:08 +1:20
0 Lillian Myrland Porsgrunn OL 26:18 +7:30
0 Niclas Gunnerød Stokke IL 31:39 +12:51
0 Ida Kristine Bue OL Tønsberg og omegn 30:17 +11:29
0 Andrea Strøm Stokke IL 35:55 +17:07

 

D -10

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Synne Sandven Notodden OL 10:34  
2 Serine Kierulf Dirdal Larvik OK 13:11 +2:37
3 Ine Bjaadal Winberg OK Skeidi 15:47 +5:13
4 Maren Cecilie Mustad OK Skeidi 16:33 +5:59
5 Ada Othilie Dahl Borkamo Notodden OL 16:50 +6:16
6 Tiril Kamfjord OK Skeidi 17:26 +6:52
7 Helene Bjørnstad OK Skeidi 21:54 +11:20

 

D 11-12

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 13:31  
2 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 15:00 +1:29
3 Eline Schjerven Lardal OL 15:18 +1:47
4 Oda Vaagen Paulsen Notodden OL 15:31 +2:00
5 Linnea Holst IL Tyrving 15:47 +2:16
6 Emma Engehult Notodden OL 16:29 +2:58
7 Une Holtermann Porsgrunn OL 17:28 +3:57
8 Kristin Nordgård Notodden OL 18:53 +5:22
9 Maren Bruserud OL Trollo 19:08 +5:37
10 Anne Beitdokken Porsgrunn OL 21:04 +7:33
11 Sigrid Steinmoen Notodden OL 24:16 +10:45
12 Marlene Skramdal Hedrum OL 25:22 +11:51

 

D 11-12N

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mari Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 12:23  
2 Lise Strøm Sandefjord OK 16:07 +3:44
3 Ingrid Finnebråten Notodden OL 17:34 +5:11
4 Gjendine Gjelstad Rebård Sandefjord OK 19:23 +7:00
5 Marthe Engelstad Lardal OL 20:06 +7:43
6 Lerke Hjelseth OL Tønsberg og omegn 20:21 +7:58
7 Amalie Kvernsmyr Andebu IL 20:49 +8:26
8 Emilie Jahre Andebu IL 22:52 +10:29
9 Karoline Fjære Hedrum OL 25:03 +12:40

 

D 13-14

53 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tale Strand Kongsberg OL 15:27  
2 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 16:10 +0:43
3 Jenny Baklid Konnerud IL 16:16 +0:49
4 Karoline Bjørnerød OK Moss 16:47 +1:20
5 Andrea Ranvik Konnerud IL 17:23 +1:56
6 Christine Hoen Eiker OL 17:27 +2:00
7 Silje Kregnes Kristiansand OK 17:42 +2:15
8 Sigrid Ekeland Oddersjaa SSK 18:01 +2:34
9 Malin Hauge Hisøy OK 18:05 +2:38
10 Hanna Johansson Hedrum OL 18:18 +2:51
11 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 18:30 +3:03
12 Marie F. Lindløv Jensen Sarpsborg OL 18:40 +3:13
13 Maya Jones Arnesen Heming Orientering 18:45 +3:18
14 Tuva Aas Stræte Ringerike OL 18:58 +3:31
14 Elise Ausen Porsgrunn OL 18:58 +3:31
16 Kaisa Antonsen Fredrikstad SK 19:04 +3:37
17 Marie Liland Nydalens SK 19:07 +3:40
18 Ada Helene Olsen IF Trauma 19:13 +3:46
19 Marte Karine Larsen Kongsberg OL 19:21 +3:54
20 Emma Danevad Fredrikstad SK 19:28 +4:01
21 Hanne Eide Rapp Raumar Orientering 19:48 +4:21
22 Ada Wulfsberg Nydalens SK 20:00 +4:33
23 Tomine Lysaker Sanden Eiker OL 20:22 +4:55
24 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 20:32 +5:05
25 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 20:44 +5:17
26 Mina Schjerven Lardal OL 21:00 +5:33
27 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 21:29 +6:02
28 Malene Nysæter Skien OK 21:41 +6:14
29 Ingrid Kristine Hansen Sarpsborg OL 22:06 +6:39
30 Emma Meyer Larsson IL Tyrving 22:23 +6:56
31 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 22:35 +7:08
32 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 22:48 +7:21
33 Mia Hirsch IF Trauma 23:08 +7:41
34 Fanny Skindlo IF Trauma 23:12 +7:45
35 Dina Laeskogen Ringerike OL 23:16 +7:49
36 Ingeborg Kvarme Røyken OL 23:17 +7:50
37 Ida Bolette Enerhaugen Ringerike OL 24:05 +8:38
38 Carmen Dirro Måren OK 24:17 +8:50
39 Monica Brevik Østmarka OK 24:38 +9:11
40 Tuva Eik Haave Oppsal Orientering 24:57 +9:30
41 Tina Kalleson Oppsal Orientering 25:12 +9:45
42 Nina Pedersen Sarpsborg OL 25:47 +10:20
43 Solveig Letmolie Eiker OL 26:45 +11:18
44 Oda Gjerdahl Berger og Svelvik OL 30:03 +14:36
45 Torill Oldernes Lillomarka OL 30:11 +14:44
46 Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 30:21 +14:54
47 Isabel Handstanger Kolbotn og Skimt OL 31:37 +16:10
48 Ragnhild Marie Kristensen Stokke IL 32:19 +16:52
49 Viktoria Tinderholt OK Skeidi 43:45 +28:18
50 Nora Småge Hilsen Konnerud IL 44:15 +28:48
  Iris Holst IL Tyrving diskvalifisert  
  Anni Saarela Konnerud IL diskvalifisert  
  Anniken Ranvik Konnerud IL diskvalifisert  

 

D 13-16C

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Silje Carlsen Røyken OL 15:16  
2 Annette Bjørnås Krogstie Konnerud IL 16:09 +0:53
3 Vera Gano Mønnich Røyken OL 16:29 +1:13
4 Guro Hjerpaasen Asker Skiklubb 19:19 +4:03
5 Ingrid Lund Hovden IL Tyrving 19:38 +4:22
6 Åsta Firing Simonsen Andebu IL 20:47 +5:31
7 Aleksandra Mathiesen Stokke IL 25:10 +9:54
  Karin Steen IF Trauma diskvalifisert  

 

D 13-16N

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Emilie Myhre Skien OK 18:19  
2 Andrea Sortedal OK Skeidi 25:27 +7:08
3 Stine Asmyhr Lardal OL 26:40 +8:21
  Andrea Svingen OK Skeidi diskvalifisert  

 

D 15-16

63 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ragne Wiklund Nydalens SK 14:35  
2 Hanne Vassend Porsgrunn OL 15:05 +0:30
3 Marlin Haavengen Kongsberg OL 15:07 +0:32
4 Aurora Gjølsjø OK Moss 15:34 +0:59
5 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 15:36 +1:01
6 Maria Prestbøen Sandefjord OK 15:44 +1:09
7 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 15:48 +1:13
8 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 15:51 +1:16
9 Helene Eger Kongsberg OL 15:57 +1:22
10 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 16:07 +1:32
11 Ane Dyrkorn Eiker OL 16:09 +1:34
12 Aurora Moholth Kongsberg OL 16:13 +1:38
13 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 16:25 +1:50
14 Kjersti Tønnessen Bergstøl Kongsberg OL 16:35 +2:00
15 Kristine Haanes Strandlie Gjø-Vard OL 16:40 +2:05
16 Ingrid Hasaas Fossum IF 16:41 +2:06
17 Ragne Norrud Fossum IF 16:51 +2:16
18 Thea Dyrkorn Eiker OL 17:11 +2:36
19 Rikke Hjelseth Larsen Kongsberg OL 17:17 +2:42
19 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 17:17 +2:42
21 Rikke Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 17:28 +2:53
22 Marie Hansen Sarpsborg OL 17:39 +3:04
23 Nora Torgersen Halden SK 17:43 +3:08
23 Hanna Nysæter Skien OK 17:43 +3:08
25 Inger Marie Rødnes Oppsal Orientering 17:56 +3:21
26 Andrine Harriet Fremstad Larvik OK 18:06 +3:31
27 Thea Feiring Haltia IL Tyrving 18:07 +3:32
28 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 18:08 +3:33
28 Oda Marie Colquhoun Nittedal OL 18:08 +3:33
30 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 18:10 +3:35
31 Synne Eikeland Røstadsand Nydalens SK 18:16 +3:41
32 Ingrid Aaslund Fet OL 18:25 +3:50
33 Ane Ingeborg Kalbækken Tynset IF 18:28 +3:53
34 Tuva Nesheim Flatebakken IL Tyrving 18:31 +3:56
34 Ane Holm Grøneng Lillehammer OK 18:31 +3:56
36 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 18:33 +3:58
37 Emma Eithun Paulsen Nittedal OL 18:44 +4:09
38 Hedda Skatvedt Raumar Orientering 18:45 +4:10
39 Jorid Nandrup Nielsen Indre Østfold OK 18:49 +4:14
40 Anna Meen Porsgrunn OL 18:54 +4:19
41 Solveig Eline Berg IL Tyrving 18:58 +4:23
42 Synne Skjærstein IL Tyrving 19:17 +4:42
43 Sigrid Saur Modahl Fredrikstad SK 19:18 +4:43
44 Camilla L. Rosenvold Porsgrunn OL 19:34 +4:59
45 Jorun Bækken Os IL 19:49 +5:14
46 Sarah Wøllo Kongsberg OL 20:21 +5:46
47 Karoline Aune Halden SK 20:36 +6:01
48 Heidi Elisabeth Brække Halden SK 20:41 +6:06
49 Julie Bakke Fossum IF 20:59 +6:24
50 Ida-Synnøve Kristiansen Fredrikstad SK 21:21 +6:46
51 Kristin Mestad Torridal IL 21:37 +7:02
52 Andrea Vanebo Kongsberg OL 21:46 +7:11
52 Lotte Myklemyr Eiker OL 21:46 +7:11
54 Andrea Willkommen Eiken Kongsberg OL 22:15 +7:40
54 Lisa Jenssen Halden SK 22:15 +7:40
56 Thea Morlandstø Eiker OL 23:35 +9:00
57 Ida Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 25:48 +11:13
58 Siri Pedersen Sarpsborg OL 27:09 +12:34
59 Synne Strand Asker Skiklubb 28:30 +13:55
60 Silje Skatvedt Stensrud OK Horten 34:18 +19:43
  Frida Bakken Ulseth Nydalens SK diskvalifisert  
  Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK diskvalifisert  
  Pernille Katla Fossum IF diskvalifisert  

 

D 15-16B

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Henriette Olsen IF Trauma 31:55  
2 Ingrid Meling Spikkeland Oddersjaa SSK 32:52 +0:57
3 Sara Roberg Ghabeli OL Trollo 33:15 +1:20

 

D 17-A kort

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Torill Hynne Fjære Hedrum OL 33:01  
2 Trude Nysæter Skien OK 33:45 +0:44
3 Anne Berg Gjølberg Larvik OK 36:28 +3:27
4 Linda Fredh Måren OK 38:31 +5:30

 

D 17-C

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Siv Wiersdalen Porsgrunn OL 16:30  
2 Mona Jahre Andebu IL 17:48 +1:18
3 Lene Meen Porsgrunn OL 18:12 +1:42
4 Heidi Eriksen Larvik OK 18:38 +2:08
5 Jorunn Isaksen Porsgrunn OL 19:08 +2:38
6 May-Britt Skramdal Hedrum OL 20:01 +3:31
7 May Nordkvelde Hedrum OL 21:29 +4:59
8 Kristin Storemyr IL Hauken 29:21 +12:51

 

D 17-18

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Silje Hauge Hisøy OK 29:55  
2 Kristin Ottesen Fredrikstad SK 33:54 +3:59
3 Benedicte Pedersen Sarpsborg OL 35:39 +5:44
4 Linn Hege Roso Lardal OL 37:41 +7:46
5 Fride Sørensen Sturla, IF 37:43 +7:48
6 Sandra B. Robertsen OL Tønsberg og omegn 41:45 +11:50
  Dina Sofie Antonsen Fredrikstad SK diskvalifisert  

 

D 19-

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kari Christiansen Sandefjord OK 27:26  
2 Ingrid Undstad Larvik OK 28:40 +1:14
3 Ida Katrine Børstad Thoresen Sarpsborg OL 28:55 +1:29
4 Hedvig Åstebøl NTNUI 29:33 +2:07
5 Marthe Gløersen OL Tønsberg og omegn 29:38 +2:12
6 Jannicke Ødegård OL Tønsberg og omegn 31:32 +4:06
7 Kristin Nergaard Berg Fossum IF 31:34 +4:08
8 Bente Konst OL Tønsberg og omegn 31:51 +4:25
9 Anita Beitdokken Porsgrunn OL 32:45 +5:19
10 Tonje Rasmussen OL Tønsberg og omegn 33:54 +6:28

 

D 40-

22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hilde Vassend Porsgrunn OL 28:00  
2 Hilda Øfsthus Asker Skiklubb 28:16 +0:16
3 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 29:03 +1:03
4 Kjersti Kjeldaas OL Trollo 29:23 +1:23
4 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 29:23 +1:23
6 Gyri Myhre Skien OK 31:54 +3:54
7 Kjersti Holt Hanssen Måren OK 31:57 +3:57
8 Ingvild Eckdahl OK Horten 32:07 +4:07
9 Nora Skauen IL Tyrving 32:12 +4:12
10 Kristin Bruserud OL Trollo 32:25 +4:25
11 Ida Vår Dirdal Larvik OK 33:44 +5:44
12 Marianne Hauge Hisøy OK 34:18 +6:18
13 Kristin Sørensen Sturla, IF 35:20 +7:20
14 Liv Kristin Omholt Berrefjord Lardal OL 35:32 +7:32
15 Lene Loftesnes OL Tønsberg og omegn 37:39 +9:39
16 Tone Sølie Lysnes Hedrum OL 39:02 +11:02
17 Kari Reppesgård Holt Hedrum OL 40:05 +12:05
18 Anne Sofie Forseth Bue OL Tønsberg og omegn 41:58 +13:58
19 Lill-Ann Torp Sandefjord OK 43:48 +15:48
20 Liv-Hege Roberg-Ringheim OL Trollo 46:01 +18:01
21 Elin Bordøy Hedrum OL 46:47 +18:47
  Anette Firing Andebu IL diskvalifisert  

 

D 50-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tove Strand Måren OK 29:46  
2 Tone Bakken Lillomarka OL 32:24 +2:38
3 Tiri Rebård Sandefjord OK 32:34 +2:48
4 Ragnhild Dåsnes Os IL 38:32 +8:46

 

D 55-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Grete Hovi Skien OK 27:24  
2 Bente Mestad Torridal IL 37:14 +9:50
3 Astrid Waaler Kaas Heming Orientering 37:42 +10:18
4 Eli Tufte Hanssen Eiker OL 49:54 +22:30
  Kristil Kristensen OK Skeidi diskvalifisert  

 

D 60-

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ingrid Strande Skien OK 31:08  
2 Gro Eia OL Trollo 35:03 +3:55
3 Randi Hansen Arnadal IL 38:31 +7:23
4 Elisabeth Rød Andebu IL 40:18 +9:10
5 Anne Marit Nauf Hedrum OL 40:40 +9:32
6 Aud Kjemperud Eiker OL 41:06 +9:58
7 Randi Kristin Nærum Larvik OK 45:05 +13:57
8 Rakel Øren Sandefjord OK 54:00 +22:52

 

D 65-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Gry Bruland Vråle Sturla, IF 40:30  
2 Kari Berg Larvik OK 52:07 +11:37

 

D 70-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Eli Klovning Porsgrunn OL 54:13  
2 Hjørdis Øvreås Botne SK 58:21 +4:08
3 Astrid Reppesgård Lie Hedrum OL 1:05:08 +10:55

 

D 75-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Margith Reppesgård Hedrum OL 37:33  
2 Tirill Liby Seip OK Skeidi 50:53 +13:20
  Unni Drage Haugerud IF diskvalifisert  
  Anne-Lise Blomhoff Ronæss Porsgrunn OL diskvalifisert  

 

H -10

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Gaute Nysæter Skien OK 16:36  
2 Martin Dybvik Stokke IL 19:18 +2:42
3 Birk Bjaadal Winberg OK Skeidi 19:23 +2:47
4 Henrik Repstad Storemyr IL Hauken 19:47 +3:11
5 Ludvig Skramdal Hedrum OL 20:48 +4:12
6 Mathias Jahre Andebu IL 23:36 +7:00
7 Lars Emil Bue OL Tønsberg og omegn 34:11 +17:35
  Magnus Lie OK Skeidi diskvalifisert  

 

H 11-12

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Simen Gravningen Stokke IL 14:47  
2 Theodor Bjørk Sandefjord OK 16:33 +1:46
3 Ola Meen Porsgrunn OL 16:36 +1:49
4 Anders L. Rosenvold Porsgrunn OL 17:52 +3:05
5 Magnus Brodin Porsgrunn OL 18:45 +3:58
6 Oscar Wiersdalen Thunold Porsgrunn OL 19:35 +4:48
7 Erik Rønhovde Frostmo Stokke IL 20:13 +5:26
8 Kristoffer Eckdahl OK Horten 21:49 +7:02
9 Børge Nilsen Berg Fossum IF 22:04 +7:17
10 Simon Nilsen Porsgrunn OL 22:58 +8:11
11 Tor Herum Austjore OK Skeidi 36:36 +21:49
12 Mathias Ljådal Porsgrunn OL 46:37 +31:50

 

H 11-12N

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Vetle Vik Notodden OL 14:39  
2 Ask Naper Kjelaas Notodden OL 17:29 +2:50
3 Eirik Golid Haug Notodden OL 22:14 +7:35

 

H 13-14

57 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Lars Young Vik Nydalens SK 14:07  
2 Isak Jonsson Nydalens SK 14:23 +0:16
3 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 14:39 +0:32
4 Bendik Eliassen Fredrikstad SK 14:58 +0:51
4 David Runde Kristiansand OK 14:58 +0:51
6 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 15:02 +0:55
7 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 15:30 +1:23
8 Ådne Skjærstein IL Tyrving 16:17 +2:10
9 Eirik Blågestad Indre Østfold OK 16:34 +2:27
10 Tobias Mikael Espedal Nydalens SK 16:41 +2:34
11 Cornelius Bjørk Sandefjord OK 16:50 +2:43
12 Mats Andre Nygård Indre Østfold OK 17:01 +2:54
13 Christopher Engebretsen OK Moss 17:23 +3:16
14 Henrik Reusch Heming Orientering 17:43 +3:36
15 Runar Saur Modahl Fredrikstad SK 17:45 +3:38
16 Iver Ringheim Larvik OK 17:48 +3:41
17 Sondre Ottesen Fredrikstad SK 17:56 +3:49
18 Felix Finsrud Asker Skiklubb 18:14 +4:07
19 Eivind Berner Myhre Fossum IF 18:16 +4:09
20 Ole Jakob Frankrig Nydalens SK 18:17 +4:10
21 Sindre Lysaker Norbom Konnerud IL 18:22 +4:15
22 Frikk Dukefoss Lillehammer OK 18:27 +4:20
23 Anders Horvei Raumar Orientering 18:37 +4:30
24 Erlend Børli Fossum IF 18:42 +4:35
25 Jakob Mo OL Toten-Troll 18:54 +4:47
26 August Syrdal Øen Heming Orientering 19:01 +4:54
27 Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF 19:11 +5:04
28 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 19:26 +5:19
29 Ole Gunnar Lund Jensen Oddersjaa SSK 19:30 +5:23
30 Even Gravningen Stokke IL 19:50 +5:43
31 Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb 19:51 +5:44
32 Gaute Fosstveit Raumar Orientering 20:19 +6:12
33 Henrik R Holt Hedrum OL 20:42 +6:35
34 Kristoffer B. Helminsen Fredrikstad SK 20:43 +6:36
35 Mikkel Katla Fossum IF 21:02 +6:55
36 Magnus Mosfjell Birkenes IL 21:08 +7:01
37 Odd-Anton Hermansen Kristiansand OK 21:19 +7:12
38 Odin Sæther Fredrikstad SK 22:41 +8:34
39 Snorre Slokvik Notodden OL 23:09 +9:02
40 Henrik Åserud Sørensen Odal OL - Orientering 23:19 +9:12
41 Anders Roum Ringerike OL 23:32 +9:25
42 Asgeir Reiersen Jensen Birkenes IL 23:45 +9:38
43 Marius Bakke Fossum IF 24:10 +10:03
44 Johannes Halvorsen Nydalens SK 24:16 +10:09
45 Filip Andreas Larsen Botne SK 24:21 +10:14
46 Karl Mathias Wold OK Horten 25:06 +10:59
47 Kristian Østermann Heming Orientering 25:33 +11:26
48 Kristoffer Fjære Hedrum OL 26:11 +12:04
49 Per Anders Eckdahl OK Horten 27:02 +12:55
50 Eirik Øvstedal Nydalens SK 27:08 +13:01
51 Mardon Rødli Birkenes IL 28:26 +14:19
52 Jonas Eikås Sandefjord OK 29:29 +15:22
53 Kasper Ramlo Os IL 29:33 +15:26
54 Audun Brevik Stokke IL 32:19 +18:12
55 Adrian Gunnar Lauterer Asker Skiklubb 32:47 +18:40
  Ferdinand Fremming Heming Orientering diskvalifisert  
  Åsmund Slokvik Notodden OL diskvalifisert  

 

H 13-16C

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sondre Kvalø Haug Fet OL 11:12  
2 Eilev Kvaale Asker Skiklubb 15:39 +4:27
3 Håkon Omholt Berrefjord Lardal OL 17:27 +6:15
4 Brede Tolo Haugland Asker Skiklubb 18:52 +7:40
5 Ole Anders Glomsås Odal OL - Orientering 19:20 +8:08
6 Kristian Juel Johannessen Hedrum OL 20:38 +9:26
7 Sigurd Paulsen Ask Lierbygda OL 20:44 +9:32
8 Andreas Skjelland Hegg Stokke IL 26:03 +14:51
  Ole Henrik Woxholth Asker Skiklubb diskvalifisert  

 

H 13-16N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Magnus Sortedal OK Skeidi diskvalifisert  

 

H 15-16

68 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kasper Fosser Heming Orientering 14:15  
2 Lukas Liland Nydalens SK 14:55 +0:40
3 Elias Jonsson Nydalens SK 15:03 +0:48
4 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 15:21 +1:06
5 Marius Aurebekk Kristiansand OK 15:25 +1:10
6 Tord Strand Kongsberg OL 15:32 +1:17
7 Sebastian Daland Kristiansand OK 15:46 +1:31
8 Einar Ekeland Oddersjaa SSK 16:00 +1:45
9 Erling Hjermstad Fossum IF 16:16 +2:01
10 Sander Arntzen Asker Skiklubb 16:27 +2:12
11 Elias Øhman Gjø-Vard OL 16:31 +2:16
12 Sindre R Holt Hedrum OL 16:38 +2:23
13 Niels Christian Hellerud Halden SK 16:41 +2:26
14 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 16:51 +2:36
15 August Asheim Birkeland Halden SK 16:53 +2:38
16 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 17:19 +3:04
17 Thomas Kort Nord-Østerdal OK 17:21 +3:06
18 Audun Uglenes Bergan Nydalens SK 17:42 +3:27
19 Olav Torgersen Bækkelagets SK 17:46 +3:31
20 Kristian Pytten Kristiansand OK 17:53 +3:38
21 Simen Ballangrud Raufoss IL Orientering 17:54 +3:39
22 Aslak Heimdal Konnerud IL 17:59 +3:44
23 Joar Gjerdahl Konnerud IL 18:00 +3:45
24 Erlend Brendstuen Halden SK 18:04 +3:49
25 Håkon Sturød Nydalens SK 18:14 +3:59
26 Truls Hodt Fossum IF 18:33 +4:18
26 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 18:33 +4:18
28 Håkon Kornmo Porsgrunn OL 18:37 +4:22
29 Audun Melby Jacobsen Lardal OL 18:59 +4:44
30 Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK 19:01 +4:46
31 Bernhard Bryhn Sturla, IF 19:07 +4:52
32 Håkon Lund Kongsberg OL 19:09 +4:54
33 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 19:11 +4:56
34 Sigurd Gjerdingen Hadeland OL 19:18 +5:03
35 Jonas Myhre Kristiansand OK 19:19 +5:04
36 Eirik Høst Fossgard Lillomarka OL 19:20 +5:05
37 Knut Selstad Fossum IF 19:22 +5:07
38 Sølve Drage Kongsberg OL 19:29 +5:14
39 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 19:49 +5:34
40 Emil Størmer Fossum IF 19:51 +5:36
41 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 20:12 +5:57
42 Martin Andresen Skotte Fossum IF 20:20 +6:05
43 Kristian Markhus Brekke Lillomarka OL 20:27 +6:12
44 Henrik Bertelsen Porsgrunn OL 20:29 +6:14
45 Alexander Repstad Storemyr IL Hauken 20:39 +6:24
46 Ole Jørgen Bogen Arenth Sturla, IF 20:40 +6:25
47 Sivert Åmodt Amundsen Lardal OL 21:12 +6:57
48 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 21:37 +7:22
49 Sindre Vestengen Lian Lillomarka OL 21:55 +7:40
50 Haakon Johann Slang-Sundsetvik Halden SK 22:32 +8:17
51 Samuel Braaten Odal OL - Orientering 22:55 +8:40
52 Haakon Johannesen Indre Østfold OK 22:56 +8:41
53 Hermund Ulvensøen OL Tønsberg og omegn 23:17 +9:02
54 Alf Briskerud Hasselvold Grue IL 23:23 +9:08
55 Martin Adelsten Røsholm Bækkelagets SK 24:30 +10:15
56 Andreas Moldskred Oppsal Orientering 24:38 +10:23
57 Ludvig Johnsen Hedrum OL 25:11 +10:56
58 Nikolai Nordhaug Konnerud IL 25:35 +11:20
59 Henrik Hvidsten Fredrikstad SK 26:48 +12:33
60 Elias Lindhjem Mathisen Sandefjord OK 26:51 +12:36
61 Oscar Melheim Sturla, IF 31:01 +16:46
62 Simen Gran Blystad Løten o-lag 32:43 +18:28
  William Resvoll Skaug Oppsal Orientering diskvalifisert  
  Joar Oldernes Lillomarka OL diskvalifisert  
  Even Andre Thorbjørnsen Notodden OL diskvalifisert  
  Øyvind Hjermstad Fossum IF diskvalifisert  
  Axel Hoveid Asker Skiklubb diskvalifisert  
  Sondre Skytteren Grue IL brutt  

 

H 17-A kort

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Håvard Sandvoll Ask Lierbygda OL 29:33  
2 Lars Rune Lie OK Skeidi 29:36 +0:03
3 Jens Christian Holst IL Tyrving 33:25 +3:52
4 Frode Larsen Botne SK 46:53 +17:20
5 Ole Petter Ruud OK Horten 59:44 +30:11

 

H 17-C

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Gunnar Rustan OL Trollo 16:30  
2 Trond Olav Jahre Andebu IL 16:43 +0:13
3 Stig Hjelseth OL Tønsberg og omegn 22:20 +5:50
4 Lars-Erik Østerud Eiker OL 22:32 +6:02
5 Knut Bjerknes Røyken OL 31:49 +15:19

 

H 17-N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tor Engen Sørkedalens IF 1:06:10  

 

H 17-18

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Marius Pytten Kristiansand OK 22:00  
2 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 23:55 +1:55
3 Sturla Frydenlund Sturla, IF 24:11 +2:11
4 Simen Åmodt Amundsen Lardal OL 26:55 +4:55
5 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 27:30 +5:30
6 Fredrik Moe Sandefjord OK 27:56 +5:56
7 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 28:06 +6:06
8 Bjørnar Brevik Stokke IL 30:08 +8:08
9 Emil Løwengreen Fredrikstad SK 32:20 +10:20
10 Sigurd Svaland Aas Kristiansand OK 32:24 +10:24

 

H 19-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Marius Martinsen Sandefjord OK 25:28  
2 Simen Kjær Haugberg Nydalens SK 25:41 +0:13
3 Morten Tangen Måren OK 29:07 +3:39
4 Donatas Kontautas OK Moss 30:05 +4:37
5 Robert Fredriksen Notodden OL 31:03 +5:35
6 Henrik Bergman Sandefjord OK 31:41 +6:13

 

H 40-

26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Harald Bakke Fossum IF 22:20  
2 Martin Øhman Gjø-Vard OL 22:25 +0:05
3 Trond Gjelstad Sandefjord OK 22:27 +0:07
4 Magne Wiig Mathisen Porsgrunn OL 23:29 +1:09
5 Odd Strand Kongsberg OL 24:12 +1:52
6 Dag Strisland Kolbotn og Skimt OL 25:23 +3:03
7 Anders Kristian Holt Hedrum OL 25:32 +3:12
8 Jørgen Fjære Hedrum OL 25:33 +3:13
9 Kjetil Eckdahl OK Horten 26:32 +4:12
10 Arne Håkon Jørgensen Sandefjord OK 26:36 +4:16
11 Per Erik Larsen Sandefjord OK 26:42 +4:22
12 Jon Terje Ekeland Oddersjaa SSK 27:14 +4:54
13 Stian Kvernsmyr Andebu IL 27:20 +5:00
14 Henning Bratland Carlsen OK Moss 27:49 +5:29
15 Gard Antonsen Fredrikstad SK 27:53 +5:33
16 Jon Skriubakken Porsgrunn OL 29:22 +7:02
17 Knut Aurebekk Torridal IL 29:39 +7:19
18 Espen Johnsen Hedrum OL 31:03 +8:43
19 Ian Ringheim OL Trollo 31:19 +8:59
20 Tor Olsen IF Trauma 34:44 +12:24
21 Jan Erik Tinderholt OK Skeidi 36:22 +14:02
22 Arild Nyhaug Asker Skiklubb 36:35 +14:15
23 Rune Sørensen Sturla, IF 47:12 +24:52
  Martin Skytteren Grue IL diskvalifisert  
  Geir Henrik Hirsch IF Trauma diskvalifisert  
  Arnfinn Moe Fredrikstad SK diskvalifisert  

 

H 50-

14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 23:50  
2 Knut Aas Ringerike OL 24:23 +0:33
3 Frode Robertsen OL Tønsberg og omegn 25:48 +1:58
4 Bent Skatvedt Raumar Orientering 27:03 +3:13
5 Roger Andre Vanebo Kongsberg OL 27:48 +3:58
6 Roar Nilsen Sandefjord OK 29:21 +5:31
7 Per Arne Arnesen Kolbotn og Skimt OL 30:46 +6:56
8 Snorre Frydenlund Sturla, IF 31:17 +7:27
9 Roar Pedersen Oppsal Orientering 32:57 +9:07
10 Terje Ulla Eiken Kongsberg OL 35:38 +11:48
11 Olav Bakken Lillomarka OL 43:56 +20:06
12 Per Einar Strøm Hedrum OL 44:22 +20:32
13 Morten Andresen OK Skeidi 48:47 +24:57
14 Oskar Kaaløy Sandefjord OK 57:00 +33:10

 

H 55-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Terje Wiig Mathisen Nydalens SK 23:04  
2 Morten Karlsen Måren OK 29:41 +6:37
3 Axel Damgaard OL Trollo 30:47 +7:43
4 Roy Gjerding OK Moss 34:35 +11:31

 

H 60-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Torgeir Strandhagen Røyken OL 24:18  
2 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 29:10 +4:52
3 Geir Holm Gundersen Sturla, IF 30:23 +6:05
4 Jan Bøhle OL Trollo 32:39 +8:21
5 Odd Harald Nilsen OL Tønsberg og omegn 43:48 +19:30
  Per Dag Nordkvelde Hedrum OL brutt  

 

H 65-

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Eldar Børsum Bækkelagets SK 25:09  
2 Dag Rønning Jensen OL Trollo 26:04 +0:55
3 Elling Aakre Andebu IL 27:48 +2:39
4 Martin Nauf Hedrum OL 28:43 +3:34
5 Paul Skjaker Hadeland OL 29:48 +4:39
6 Rolf Gjølberg Larvik OK 34:16 +9:07
7 Kåre Thorbjørnsen Larvik OK 36:58 +11:49
8 Tor-Eivind Bergsvåg Sandefjord OK 37:35 +12:26
9 Jørgen Kvilhaug Botne SK 42:53 +17:44
10 Bjørn Helge Ceeberg Hedrum OL 43:45 +18:36
  Dag Kaas Heming Orientering diskvalifisert  
  Helge Fossheim Hedrum OL diskvalifisert  

 

H 70-

18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Arne Kristensen Arnadal IL 33:09  
2 Anton Lomme Hedrum OL 33:11 +0:02
3 Lars Magne Klovning Porsgrunn OL 33:35 +0:26
4 Carl Ove Berg OK Skeidi 34:02 +0:53
5 Hans Stordal OL Tønsberg og omegn 34:20 +1:11
6 Kjell Meen Porsgrunn OL 34:47 +1:38
7 Per Øystein Andersen Larvik OK 35:04 +1:55
8 Bjørn W. Ludvigsen Sturla, IF 35:25 +2:16
9 Ragnar Hillestad Lardal OL 36:29 +3:20
10 Svein Børge Haugberg Sandefjord OK 36:59 +3:50
11 Magnar Øvreås Botne SK 37:00 +3:51
12 Roar Løken Sandefjord OK 40:04 +6:55
13 Ole Kristoffer Throndsen Kongsberg OL 44:16 +11:07
14 Lasse Vråle Sturla, IF 49:35 +16:26
15 Egil Ronæss Porsgrunn OL 50:18 +17:09
  Frank Eliassen Sandefjord OK diskvalifisert  
  Ole Richard Brattbakk Sandefjord OK diskvalifisert  
  Henning Gaarder Konnerud IL diskvalifisert  

 

H 75-

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Eigil Kongsfjell OL Tønsberg og omegn 33:06  
2 Oddvar Gjelstad Sandefjord OK 33:24 +0:18
3 Bjørn Gunnerød Asker Skiklubb 37:29 +4:23
4 Magnar Reppesgård Hedrum OL 50:22 +17:16
5 Helge Halvorsen Larvik OK 52:07 +19:01
  Steinar Ruud Konnerud IL diskvalifisert  
  Ivar Louis Berg Sturla, IF diskvalifisert  
  Rolf Arvid Leijon Pedersen Alta OL diskvalifisert  

 

H 80-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tor Drage Haugerud IF 43:40  
  Brynjar Røgeberg Sandefjord TIF diskvalifisert  
  Helge Tvedten Larvik OK brutt  

 

A-åpen

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Torbjørn Blom-Hagen Fossum IF 25:37  
2 Lars Ole Thunold Porsgrunn OL 30:53 +5:16
3 Stein Helge Lie Porsgrunn OL 39:44 +14:07

 

B-åpen

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tony Halsall Otra IL 23:40  
2 Mai Britt Bjørk Sandefjord OK 34:49 +11:09

 

C-åpen

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Inger-Lene Flatin Skien OK 22:57  
2 Hans Gøran Bjørk Sandefjord OK 23:25 +0:28
  Brede Ekeberg Fliid Skien OK diskvalifisert  
  Therese Jakobsen Porsgrunn OL diskvalifisert  
  Inger Anne Ljådal Porsgrunn OL diskvalifisert


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +