Resultater Midtsommersprinten 2016



Resultater Midtsommersprinten
Stokke, Vestfold - 11. juni 2016

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Magnus Sigurdsson Stokke IL 11:54  
2 Silje Eckdahl OK Horten 12:31 +0:37
3 Martin Halvorsen Stokke IL 12:57 +1:03
4 Ida Kristine Bue OL Tønsberg og omegn 15:33 +3:39
5 Henrik Ringheim OL Trollo 16:08 +4:14
6 Henrik Mathisen OL Tønsberg og omegn 16:16 +4:22
7 Jesper Hagland Stokke IL 17:18 +5:24
8 Ane Gjertsen Stokke IL 17:19 +5:25
9 Georg Gjertsen Stokke IL 17:44 +5:50
10 Malin Liljebäk OL Tønsberg og omegn 18:34 +6:40
11 Sofie Wiersdalen Thunold Porsgrunn OL 19:03 +7:09
12 Ludvik Hiis Stokke IL 19:54 +8:00
13 Teodor Hiis Stokke IL 19:56 +8:02
14 Fredrik Bue OL Tønsberg og omegn 22:30 +10:36
15 Lars Håkon Eriksson IL Tyrving 22:56 +11:02
16 Jens G. Dybvik Stokke IL 26:27 +14:33
17 Wilmer Hansson OL Tønsberg og omegn 32:48 +20:54

D -10

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
0 Maren Sofie Fremstad Larvik OK 11:07  
0 Wilma Evensen OL Tønsberg og omegn 11:36  

D 11-12

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kristine Ringheim OL Trollo 18:39  

D 11-12N

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Marlene Skramdal Hedrum OL 12:45  
2 Karoline Fjære Hedrum OL 16:39 +3:54

D 13-14

50 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Åsne Haavengen Kongsberg OL 12:29  
2 Netta Bar-Nathan Lillomarka OL 13:15 +0:46
3 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 13:21 +0:52
4 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 13:56 +1:27
5 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 14:05 +1:36
6 Pia Young Vik Nydalens SK 14:13 +1:44
7 Mathilde Sæter Flesseberg Kongsberg OL 14:22 +1:53
8 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 14:38 +2:09
9 Martine Skjelsvik Lillehammer OK 14:41 +2:12
10 Birgit Kleppa Madslien Lillehammer OK 15:04 +2:35
11 Alexandra Angvoll Fredrikstad SK 15:27 +2:58
12 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 15:28 +2:59
13 Oda Isnes Tyse Eiker OL 15:44 +3:15
14 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 15:47 +3:18
15 Ingrid Kristine Hansen Sarpsborg OL 15:52 +3:23
16 Julie Christiansen Kristiansand OK 16:04 +3:35
17 Mina Schjerven Lardal OL 16:06 +3:37
18 Ingrid Bogen Arenth Sturla, IF 16:17 +3:48
19 Iselin Sørensen Sturla, IF 16:19 +3:50
20 Eline Schjerven Lardal OL 16:31 +4:02
21 Tina Kalleson Oppsal Orientering 16:36 +4:07
22 Synne Marie Jenssen Halden SK 16:43 +4:14
23 Lise Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 16:44 +4:15
24 Maria Gammelsæter Mehammer Porsgrunn OL 16:52 +4:23
25 Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 17:15 +4:46
26 Johanna Sofie Longfjeld Modum OL 17:24 +4:55
27 Ada Helene Olsen IF Trauma 17:34 +5:05
28 Alva Marika Niklasson Kolbotn og Skimt OL 17:54 +5:25
29 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 18:01 +5:32
30 Alvilde Lysaker Sanden Eiker OL 18:23 +5:54
31 Emma Engehult Notodden OL 18:49 +6:20
32 Kristina Johansen Fet OL 19:30 +7:01
33 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 19:48 +7:19
34 Ingrid Solheim Undeberget Oppsal Orientering 20:04 +7:35
35 Nora Småge Hilsen Konnerud IL 20:10 +7:41
36 Elisabeth Brandal Søfting Kongsberg OL 20:27 +7:58
37 Ine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 20:55 +8:26
38 Maren Bruserud OL Trollo 21:11 +8:42
39 Hedda Johanne Slang sunsetvik Halden SK 21:21 +8:52
40 Gjendine Gjelstad Rebård Sandefjord OK 21:41 +9:12
41 Karoline Torø Kongsberg OL 21:44 +9:15
42 Nina Pedersen Sarpsborg OL 21:54 +9:25
43 Malene Instanes Sturla, IF 22:16 +9:47
44 Kristin Nordgård Notodden OL 22:28 +9:59
45 Lise Strøm Sandefjord OK 26:16 +13:47
46 Louise Bentsen Malmquist Hedrum OL 30:10 +17:41
47 Pernille Halvorsen Stokke IL 34:54 +22:25
  Mia Hirsch IF Trauma diskvalifisert  
  Live Østvold Heming Orientering diskvalifisert  
  Ine Instanes Sturla, IF diskvalifisert  

D 13-16C

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Lita Lerke Leodine Hjelseth OL Tønsberg og omegn 15:18  
2 Guro Hjerpaasen Asker Skiklubb 16:19 +1:01
3 Anny Rogne OL Tønsberg og omegn 25:09 +9:51
4 Julie Eikeland OL Tønsberg og omegn 26:49 +11:31
5 Emilie Kleppan Stampe Sandefjord OK 30:04 +14:46
6 Emilie Johansen Sandefjord OK 30:14 +14:56
7 Sigrid Steinmoen Notodden OL 33:03 +17:45
  Åsta Firing Simonsen Andebu IL diskvalifisert  
  Mina Borgejordet Simones Notodden OL diskvalifisert  

D 13-16N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Alexandra. T.Rognlidalen Sandefjord OK 19:59  

D 15-16

67 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ragne Wiklund Nydalens SK 13:58  
2 Hanne Vassend Porsgrunn OL 14:06 +0:08
3 Tale Strand Kongsberg OL 14:14 +0:16
4 Jenny Baklid Konnerud IL 14:43 +0:45
5 Åsne Holo Fossum IF 14:44 +0:46
6 Kristine Haanes Strandlie Gjø-Vard OL 15:24 +1:26
7 Andrea Ranvik Konnerud IL 15:30 +1:32
8 Helene Eger Kongsberg OL 15:48 +1:50
9 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 15:52 +1:54
10 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 16:00 +2:02
11 Hanne Eide Rapp Raumar Orientering 16:10 +2:12
12 Ingvild Langeggen Kongsberg OL 16:25 +2:27
13 Malin Hauge Hisøy OK 16:39 +2:41
14 Andrine Harriet Fremstad Larvik OK 16:42 +2:44
15 Pernille Katla Fossum IF 16:56 +2:58
16 Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK 17:07 +3:09
17 Ragne Norrud Fossum IF 17:12 +3:14
18 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 17:16 +3:18
19 Aurora Gjølsjø OK Moss 17:22 +3:24
20 Kristine Eide Rapp Raumar Orientering 17:46 +3:48
21 Sigrid Ekeland Oddersjaa SSK 17:52 +3:54
22 Tuva Nesheim Flatebakken IL Tyrving 18:07 +4:09
23 Kjersti Tønnessen Bergstøl Kongsberg OL 18:21 +4:23
24 Marie Hansen Sarpsborg OL 18:24 +4:26
25 Marie Liland Nydalens SK 18:25 +4:27
26 Mari Strømme Lid TIF Viking 18:32 +4:34
27 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 18:40 +4:42
28 Maren Norderud IL Tyrving 18:42 +4:44
29 Christine Hoen Eiker OL 18:57 +4:59
30 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 19:15 +5:17
31 Ingrid Hasaas Fossum IF 19:21 +5:23
32 Annette Bjørnås Krogstie Konnerud IL 19:23 +5:25
33 Tora Aasheim Nymark TIF Viking 19:26 +5:28
34 Anna Meen Porsgrunn OL 19:58 +6:00
35 Tonje Rognerud Bøe Fossum IF 20:00 +6:02
36 Ida-Synnøve Kristiansen Fredrikstad SK 20:16 +6:18
37 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 20:17 +6:19
38 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 20:18 +6:20
39 Hedda Skatvedt Raumar Orientering 20:19 +6:21
40 Ida Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 20:24 +6:26
41 Silje Kregnes Kristiansand OK 20:26 +6:28
42 Linn Mei Waaler Måren OK 20:27 +6:29
43 Ingrid Madslien Nydalens SK 20:59 +7:01
44 Marlin Haavengen Kongsberg OL 21:06 +7:08
45 Lisa Jenssen Halden SK 21:37 +7:39
46 Solveig Eline Berg IL Tyrving 21:43 +7:45
47 Oda Marie Colquhoun Lillomarka OL 22:03 +8:05
48 Karoline Bjørnerød OK Moss 22:04 +8:06
48 Solveig Letmolie Eiker OL 22:04 +8:06
50 Hanna Johansson Hedrum OL 22:19 +8:21
50 Hanna Lye Moum Halden SK 22:19 +8:21
52 Silje Morlandstø Eiker OL 22:28 +8:30
53 Sarah Wøllo Kongsberg OL 22:35 +8:37
54 Elisabeth Brække Halden SK 23:12 +9:14
55 Elise Ausen Porsgrunn OL 23:19 +9:21
56 Andrea Vanebo Kongsberg OL 24:17 +10:19
57 Inga Stødle Kristiansand OK 24:19 +10:21
58 Thea Land Konnerud IL 25:23 +11:25
59 Tonje-Malin Rhrich Konnerud IL 25:26 +11:28
60 Ragnhild Bohne Varegg Fleridrett 25:35 +11:37
61 Hanna Nysæter Skien OK 26:03 +12:05
62 Oda Gjerdahl Berger og Svelvik OL 27:04 +13:06
63 Marie F. Lindløv Jensen Sarpsborg OL 28:32 +14:34
64 Christiane Ruud Bøckman Kristiansand OK 32:53 +18:55
65 Henriette Olsen IF Trauma 44:24 +30:26
  Frida Daler Stokke IL diskvalifisert  
  Tomine Lysaker Sanden Eiker OL brutt  

D 15-16B

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Vera Gano Mønnich Røyken OL 17:14  
2 Ingrid Elise Vingerrhagen Kristiansand OK 22:03 +4:49
3 Tuva Hepburn Kristiansand OK 25:27 +8:13
4 Kaja Vikerhaug Fet OL 30:41 +13:27
  Anniken Berger Fet OL diskvalifisert  

D 17-A kort

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Susanne Strøm Hedrum OL 30:21  

D 17-C

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kjersti Gullord Gjø-Vard OL 13:16  
2 Mette Spangelo Wold OK Horten 17:00 +3:44
3 May Nordkvelde Hedrum OL 18:24 +5:08
4 Kristin Johansson Hedrum OL 19:05 +5:49
5 Else Stordal OL Tønsberg og omegn 23:25 +10:09
6 Sissel Bentsen Hedrum OL 24:08 +10:52
7 Lill Birkelund Porsgrunn OL 44:08 +30:52

D 17-N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 May-Britt Skramdal Hedrum OL 18:58  

D 17-18

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 17:58  
2 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 18:58 +1:00
3 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 19:24 +1:26
4 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 20:45 +2:47
5 Maria Prestbøen Sandefjord OK 20:55 +2:57
6 Kornelia Brurberg Sturla, IF 22:07 +4:09
7 Sigrid Saur Modahl Fredrikstad SK 23:47 +5:49
8 Linn Hege Roso Lardal OL 27:17 +9:19
9 Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK 29:10 +11:12
10 Camilla L. Rosenvold Porsgrunn OL 30:23 +12:25
  Sara Roberg Ghabeli OL Trollo diskvalifisert  

D 19-

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 17:28  
2 Lene Godager Kaas Bækkelagets SK 17:50 +0:22
3 Lone Malmgren Gjø-Vard OL 19:00 +1:32
4 Elin Bjerva Larvik OK 19:56 +2:28
5 Hedvig Åstebøl NTNUI 20:06 +2:38
6 Ingrid Undstad Larvik OK 22:22 +4:54
7 Anne Marthe Peveri Eiker OL 22:41 +5:13
8 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 25:53 +8:25
9 Ida Hope Oslostudentenes IK 26:27 +8:59
10 Torill Hynne Fjære Hedrum OL 28:54 +11:26
11 Stefani Popova Hadeland OL 29:15 +11:47
12 Anne Berg Gjølberg Larvik OK 35:37 +18:09

D 40-

19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Isa Heggedal Konnerud IL 18:58  
2 Anne Guro Nøkleby Ringerike OL 19:59 +1:01
3 Sara Mathisen Porsgrunn OL 20:12 +1:14
4 Ingvild Eckdahl OK Horten 20:55 +1:57
5 Kjersti Holt Hanssen Måren OK 21:28 +2:30
6 Marianne Hauge Hisøy OK 21:55 +2:57
7 Hilde Vassend Porsgrunn OL 22:18 +3:20
8 Tone Hirsch IF Trauma 22:37 +3:39
9 Liv Schjerven Lardal OL 22:52 +3:54
10 Siri Thortveit Myhre Kristiansand OK 23:21 +4:23
11 Hilde Poppe Fredrikstad SK 23:32 +4:34
12 Tone Sølie Lysnes Hedrum OL 23:51 +4:53
13 Annette Cecilie Arentz Sandefjord OK 24:12 +5:14
14 Anette Firing Andebu IL 24:20 +5:22
15 Elise Gisholt Fossum IF 26:32 +7:34
16 Siv Wiersdalen Porsgrunn OL 27:19 +8:21
17 Anne Sofie Forseth Bue OL Tønsberg og omegn 27:20 +8:22
18 Linda Fredh Måren OK 45:05 +26:07
  Tone Karina Ingesen Sarpsborg OL diskvalifisert  

D 50-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tiri Rebård Sandefjord OK 20:53  
2 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 20:54 +0:01
3 Lill-Ann Torp Sandefjord OK 24:40 +3:47
  Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL diskvalifisert  

D 55-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Grete S B Hovi Skien OK 17:32  
2 Eli Tufte Hanssen Eiker OL 25:08 +7:36

D 60-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Randi Kristin Nærum Larvik OK 21:15  
2 Elisabeth Rød Andebu IL 24:37 +3:22
3 Aud Kjemperud Eiker OL 26:51 +5:36
4 Inger Marie Johansson Porsgrunn OL 32:38 +11:23

D 65-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kari Berg Larvik OK 36:52  

D 70-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Thorunn Aamodt Ovesen Lardal OL 19:42  
2 Eli Klovning Porsgrunn OL 21:57 +2:15
3 May Helene Hansen Sandefjord OK 23:15 +3:33
4 Astrid Reppesgård Lie Hedrum OL 28:02 +8:20
5 Hjørdis Øvreås Botne SK 32:57 +13:15

D 75-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tirill Liby Seip OK Skeidi 26:34  
2 Anne-Lise Blomhoff Ronæss Porsgrunn OL 53:05 +26:31

H -10

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
0 Ludvig Skramdal Hedrum OL 14:28  
0 Niclas Gunnerød Stokke IL 15:47  

H 11-12

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Brage Eikås Sandefjord OK 10:36  
2 Theodor Bjørk Sandefjord OK 12:04 +1:28
3 Kristoffer Eckdahl OK Horten 12:51 +2:15
4 Christian Filip Selbo Malmquist Hedrum OL 13:31 +2:55
5 Sindre Mathisen OL Tønsberg og omegn 16:19 +5:43
6 Martin Dybvik Stokke IL 16:28 +5:52
7 Lars Emil Bue OL Tønsberg og omegn 17:45 +7:09
8 Oscar Wiersdalen Thunold Porsgrunn OL 20:36 +10:00
  Anders Klavenes Sandefjord OK diskvalifisert  

H 13-14

81 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 11:30  
2 Christopher Ladim OK Moss 11:53 +0:23
3 Tobias Mikael Espedal Nydalens SK 12:11 +0:41
4 Cornelius Bjørk Sandefjord OK 12:23 +0:53
5 Vetle Drage Kongsberg OL 12:30 +1:00
6 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 12:36 +1:06
7 Henrik Reusch Heming Orientering 12:42 +1:12
8 Viljan van Raaij Hedrum OL 12:44 +1:14
8 Atle Nikolai Wøllo Kongsberg OL 12:44 +1:14
10 Ådne Skjærstein IL Tyrving 12:47 +1:17
11 Vemund Heier Nydalens SK 13:04 +1:34
12 Erlend Børli Fossum IF 13:08 +1:38
13 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 13:16 +1:46
14 Sune Raknes Sogstad Gjø-Vard OL 13:20 +1:50
15 Iver Ringheim Larvik OK 13:24 +1:54
15 Jørgen Nøkleby Melling Ringerike OL 13:24 +1:54
17 Ulrik Hellen TIF Viking 13:34 +2:04
18 Johan Eger Kongsberg OL 13:39 +2:09
18 Mikkel Katla Fossum IF 13:39 +2:09
18 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 13:39 +2:09
21 Tore Herman Kirkebøen Halden SK 13:47 +2:17
22 Sivert Poppe Fredrikstad SK 13:56 +2:26
22 Kristian Østermann Heming Orientering 13:56 +2:26
24 Brage Takle Kristiansand OK 13:57 +2:27
25 Ole Jakob Frankrig Nydalens SK 14:01 +2:31
25 Odin Sæther Fredrikstad SK 14:01 +2:31
27 Jakob Torgersen Halden SK 14:02 +2:32
28 Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF 14:20 +2:50
28 Henrik R Holt Hedrum OL 14:20 +2:50
30 Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb 14:24 +2:54
31 August Syrdal Øen Heming Orientering 14:26 +2:56
32 Ferdinand Fremming Heming Orientering 14:35 +3:05
33 Isak Juel Fagermoen Fredrikstad SK 14:39 +3:09
34 Tobias Mathisen Porsgrunn OL 14:42 +3:12
35 Erik Bohne Varegg Fleridrett 14:47 +3:17
36 Simon Beckmann Kristiansen Oddersjaa SSK 14:51 +3:21
37 Jonas Eikås Sandefjord OK 14:56 +3:26
38 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 14:57 +3:27
39 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 15:38 +4:08
40 Halvard Kornmo Porsgrunn OL 15:44 +4:14
41 Gaute Fosstveit Raumar Orientering 15:47 +4:17
42 Kristoffer Fjære Hedrum OL 15:48 +4:18
43 Anders L. Rosenvold Porsgrunn OL 15:51 +4:21
44 Andreas Gjetanger Måren OK 15:55 +4:25
45 Kristoffer B. Helminsen Fredrikstad SK 15:59 +4:29
45 Kasper Kjær Jørgensen Måren OK 15:59 +4:29
47 Eilev Kvaale Asker Skiklubb 16:17 +4:47
48 Mathias Skourup Rognebakke Sturla, IF 16:19 +4:49
49 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 16:38 +5:08
50 Marius Bakke Fossum IF 16:52 +5:22
51 Sigurd Kvamme OL Toten-Troll 17:09 +5:39
52 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 17:16 +5:46
53 Trygve Børte Nomeland Kristiansand OK 17:28 +5:58
54 Erik Rønhovde Frostmo Stokke IL 17:49 +6:19
55 Christoffer Sletten Raumar Orientering 17:53 +6:23
55 Ole Henrik Woxholth Asker Skiklubb 17:53 +6:23
57 Stian Måseide Sørlie Raumar Orientering 18:19 +6:49
58 Martin Birkelund Asker Skiklubb 18:25 +6:55
59 Sindre Gisholt Fossum IF 18:29 +6:59
60 Elias Stubberud Nydalens SK 18:32 +7:02
61 Anders Håvard Larsen Nydalens SK 18:37 +7:07
62 Olaf Halsaa Dolven Asker Skiklubb 19:33 +8:03
63 Birk Felland Sætnan Fossum IF 20:02 +8:32
64 Erlend Odd Berge Oddersjaa SSK 20:08 +8:38
65 Gard Laeskogen Ringerike OL 20:23 +8:53
66 Hans Matias Glomsrud Indre Østfold OK 20:50 +9:20
67 Stein Aas Stræte Ringerike OL 21:46 +10:16
68 Magnus Strømme Lid TIF Viking 21:53 +10:23
69 Bo Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering 22:24 +10:54
70 Sigurd Amundsen Bjørkli Ringerike OL 22:43 +11:13
71 Jon Erik Doppelhofer Ervik Varegg Fleridrett 25:27 +13:57
72 Eirik Øvstedal Nydalens SK 26:54 +15:24
73 Magnus Lehmann Varegg Fleridrett 27:51 +16:21
74 Kristian Norum Meløysund Nydalens SK 31:47 +20:17
  Tor Erling Gjølsjø OK Moss diskvalifisert  
  Mikkel Berglund Ringerike OL diskvalifisert  
  Felix Finsrud Asker Skiklubb diskvalifisert  
  Sondre Zahl Hagen Fossum IF diskvalifisert  
  Peder Torhaug-Mollerud Larvik OK diskvalifisert  
  Thomas Blomkvist Fredrikstad SK diskvalifisert  
  Sondre Ytterbø Asker Skiklubb diskvalifisert  

H 13-16C

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Even Amundsen Bjørkli Ringerike OL 13:54  
2 Eivind Lahnstein Fossum IF 14:10 +0:16
3 Fredrik Berg-Nielsen Sandefjord OK 15:55 +2:01
4 Joachim Knudsen Sturla, IF 21:56 +8:02
5 Kevin Havenstrøm Sandefjord OK 33:48 +19:54

H 15-16

62 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Niels Christian Hellerud Halden SK 15:18  
2 Bendik Eliassen Fredrikstad SK 15:36 +0:18
3 Sander Arntzen Asker Skiklubb 15:37 +0:19
4 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 16:03 +0:45
4 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 16:03 +0:45
6 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 16:51 +1:33
7 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 17:13 +1:55
8 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 17:27 +2:09
9 Alexander Repstad Storemyr IL Hauken 17:37 +2:19
10 Audun Melby Jacobsen Lardal OL 17:44 +2:26
11 Trym B Island OL Tønsberg og omegn 17:51 +2:33
12 Peter Gisholt Fossum IF 18:13 +2:55
13 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 18:21 +3:03
14 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 18:32 +3:14
15 Aslak Heimdal Konnerud IL 18:38 +3:20
16 Even Gravningen Stokke IL 18:46 +3:28
17 Jakob Mo OL Toten-Troll 18:55 +3:37
18 David Runde Kristiansand OK 19:00 +3:42
19 Audun Uglenes Bergan Nydalens SK 19:05 +3:47
20 Kristian Pytten Kristiansand OK 19:10 +3:52
21 Nikolai Nordhaug Konnerud IL 19:13 +3:55
22 Sivert Sande Kverme Fossum IF 19:16 +3:58
23 Eirik Blågestad Indre Østfold OK 19:24 +4:06
23 Runar Saur Modahl Fredrikstad SK 19:24 +4:06
25 Lars Young Vik Nydalens SK 19:42 +4:24
26 Vegar Skinne Indre Østfold OK 19:56 +4:38
27 Skjalg Nysæter Skien OK 20:00 +4:42
28 Asgeir Reiersen Jensen Birkenes IL 20:05 +4:47
29 Eirik Høst Fossgard Lillomarka OL 20:09 +4:51
30 Kristian Markhus Brekke Lillomarka OL 20:14 +4:56
31 Jonas Myhre Kristiansand OK 20:28 +5:10
32 Anders Horvei Raumar Orientering 20:43 +5:25
33 Isak Jonsson Nydalens SK 20:54 +5:36
34 Olav Aasmundtveit Hoff OL Tønsberg og omegn 20:58 +5:40
35 Morten Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 20:59 +5:41
36 Odd-Anton Hermansen Kristiansand OK 21:00 +5:42
37 Even Nygaard Østreng Raumar Orientering 21:02 +5:44
38 Elias Øhman Gjø-Vard OL 21:05 +5:47
38 Eirik Imrik Fredrikstad SK 21:05 +5:47
40 Eivind Berner Myhre Fossum IF 21:10 +5:52
41 Alexander Smeby Nydalens SK 21:17 +5:59
42 Sondre Ottesen Fredrikstad SK 21:27 +6:09
43 Aune Dørmænen Varegg Fleridrett 21:49 +6:31
44 Kristian Fredrik Thomassen Varegg Fleridrett 21:59 +6:41
45 Johan Kristian Undeland Sturla, IF 22:12 +6:54
46 Oliver Hagaseth Mydske Fredrikstad SK 22:13 +6:55
47 Egil Frydenlund Sturla, IF 23:10 +7:52
48 Magnus Mosfjell Birkenes IL 24:27 +9:09
49 Bernhard Bryhn Sturla, IF 24:41 +9:23
50 Frikk Dukefoss Lillehammer OK 25:08 +9:50
51 Ole Øivind Norsted Halden SK 25:14 +9:56
52 Per Anders Eckdahl OK Horten 25:54 +10:36
53 Kristian Juel Johannessen Hedrum OL 26:54 +11:36
54 Andreas Skjelland Hegg Stokke IL 27:04 +11:46
55 Anders Roum Ringerike OL 28:31 +13:13
56 Ole Gunnar Lund Jensen Oddersjaa SSK 30:58 +15:40
57 Håvard Skriubakken Porsgrunn OL 31:05 +15:47
  Marius Aurebekk Kristiansand OK diskvalifisert  
  Øistein Fagerli Næss Raumar Orientering diskvalifisert  
  Audun Brevik Stokke IL diskvalifisert  
  Sølve Drage Kongsberg OL diskvalifisert  
  Oscar Melheim Sturla, IF diskvalifisert  

H 15-16B

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Karl Mathias Wold OK Horten 16:58  
2 Terjei Lillehammer Ås-NMBU Orientering 18:50 +1:52

H 17-C

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Erik Lahnstein Fossum IF 13:09  
2 Lars-Erik Østerud Eiker OL 17:48 +4:39
3 Stig Hjelseth OL Tønsberg og omegn 19:19 +6:10

H 17-18

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sindre R Holt Hedrum OL 17:39  
2 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 17:46 +0:07
3 August Birkeland Halden SK 18:06 +0:27
4 Jørgen Baklid Konnerud IL 18:18 +0:39
5 Håkon Kornmo Porsgrunn OL 18:25 +0:46
6 Ole Jørgen Bogen Arenth Sturla, IF 22:17 +4:38
7 Erlend Brendstuen Halden SK 22:29 +4:50
8 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 22:33 +4:54
9 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 22:40 +5:01
10 Jens Didrik Berg Larvik OK 23:16 +5:37
11 Joar Gjerdahl Konnerud IL 23:20 +5:41

H 19-

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jørn Sundby Larvik OK 17:56  
2 Sondre Ruud Bråten Nydalens SK 18:20 +0:24
3 Øyvind Watterdal Hadeland OL 19:00 +1:04
4 Marius Martinsen Sandefjord OK 20:04 +2:08
5 Harald Hovi Skien OK 21:48 +3:52
6 Henrik Bergman Sandefjord OK 23:16 +5:20
7 Morten Tangen Måren OK 25:10 +7:14
8 Donatas Kontautas OK Moss 26:30 +8:34
9 Magnus Barth Gustavsen Oslostudentenes IK 26:47 +8:51
10 Eirik Gullord Gjø-Vard OL 29:01 +11:05

H 40-

28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jørgen Frøyd Larvik OK 16:51  
2 Knut Ivar Johansen Sandefjord OK 18:46 +1:55
3 Einar Gisholt Fossum IF 18:48 +1:57
4 Asgeir Fremstad Larvik OK 18:52 +2:01
5 Magne Wiig Mathisen Porsgrunn OL 19:07 +2:16
6 Anders Kristian Holt Hedrum OL 19:19 +2:28
7 Lars Berglund Ringerike OL 19:27 +2:36
8 Jørgen Fjære Hedrum OL 19:43 +2:52
9 Per Olav Gulbrandsen Larvik OK 19:52 +3:01
10 Kjetil Eckdahl OK Horten 20:02 +3:11
11 Knut Jostein Sætnan Fossum IF 20:24 +3:33
12 Jon Skriubakken Porsgrunn OL 20:31 +3:40
13 Rune Engehult Notodden OL 20:50 +3:59
14 Einar Klavenes Sandefjord OK 21:25 +4:34
15 Eirik Jørgensen IL Tyrving 21:26 +4:35
16 Espen Johnsen Hedrum OL 22:03 +5:12
17 Jan Erik Aalberg Bækkelagets SK 22:06 +5:15
18 Roar Mathisen OL Tønsberg og omegn 22:25 +5:34
19 Torbjørn Kravdal Gjø-Vard OL 22:41 +5:50
19 Pål Angvoll Fredrikstad SK 22:41 +5:50
21 Arnfinn Moe Fredrikstad SK 23:15 +6:24
22 Ian Ringheim OL Trollo 24:07 +7:16
23 Gernot Doppelhofer Varegg Fleridrett 24:08 +7:17
24 Trond Evensen OL Tønsberg og omegn 24:28 +7:37
25 Espen Bekhus Fredrikstad SK 25:17 +8:26
26 Trond Gjelstad Sandefjord OK 25:44 +8:53
27 Morten Hamre IL Hauken 26:15 +9:24
28 Lars Ole Thunold Porsgrunn OL 28:35 +11:44

H 50-

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Arild Andresen Fossum IF 18:59  
2 Frode Robertsen OL Tønsberg og omegn 19:31 +0:32
2 Knut Erling Øen Heming Orientering 19:31 +0:32
4 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 19:39 +0:40
5 Jan Gatevold Porsgrunn OL 19:54 +0:55
6 Arne Håkon Jørgensen Sandefjord OK 21:09 +2:10
7 Ole Ingesen Sarpsborg OL 22:09 +3:10
8 Roger Andre Vanebo Kongsberg OL 23:14 +4:15
9 Per Einar Strøm Hedrum OL 29:46 +10:47
10 Oskar Kaaløy Sandefjord OK 39:59 +21:00

H 55-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 18:06  
2 Morten Karlsen Måren OK 18:16 +0:10
3 Per Jarle Eikeland OL Tønsberg og omegn 24:09 +6:03
4 Roy Gjerding OK Moss 25:46 +7:40

H 60-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Per Chr. Hagen Bø OL 18:51  
2 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 20:01 +1:10
3 Tore Watterdal OL Tønsberg og omegn 22:57 +4:06
4 Per Dag Nordkvelde Hedrum OL 25:31 +6:40
5 Jan Bøhle OL Trollo 27:33 +8:42
6 Thor Magne Malmquist Hedrum OL 36:00 +17:09

H 65-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Eldar Børsum Bækkelagets SK 16:08  
2 Dag Rønning Jensen OL Trollo 16:11 +0:03
3 Elling Aakre Andebu IL 16:21 +0:13
4 Ole Johansson Porsgrunn OL 16:22 +0:14
5 Atle Remme Porsgrunn OL 18:11 +2:03
6 Martin Nauf Hedrum OL 20:00 +3:52
  Paul Skjaker Hadeland OL diskvalifisert  

H 70-

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Helge Revhaug Ringerike OL 16:58  
2 Bjørn W. Ludvigsen Sturla, IF 17:24 +0:26
3 Rolf Gjølberg Larvik OK 17:32 +0:34
4 Hans Stordal OL Tønsberg og omegn 19:06 +2:08
5 Ragnar Hillestad Lardal OL 19:21 +2:23
6 Bjørn Willy Hansen Sandefjord OK 20:04 +3:06
7 Thorolf Trolsrud Botne SK 20:25 +3:27
8 Magnar Øvreås Botne SK 22:09 +5:11
9 Roar Løken Sandefjord OK 24:21 +7:23
10 Odd Egil Frogner OL Tønsberg og omegn 29:55 +12:57

H 75-

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Oddvar Gjelstad Sandefjord OK 18:34  
2 Anton Lomme Hedrum OL 19:12 +0:38
3 Eigil Kongsfjell OL Tønsberg og omegn 19:41 +1:07
4 Ivar Louis Berg Sturla, IF 19:59 +1:25
5 Oddvar Bruun OL Tønsberg og omegn 27:24 +8:50
6 Rolf Arvid Leijon Pedersen Alta OL 27:38 +9:04
7 Egil Ronæss Porsgrunn OL 28:26 +9:52
8 Magne Klovning Porsgrunn OL 28:49 +10:15
9 Helge Halvorsen Larvik OK 31:03 +12:29
10 Magnar Reppesgård Hedrum OL 35:57 +17:23

H 80-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Helge Tvedten Larvik OK 25:10  

Direkte A

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Rolf Mo OL Toten-Troll 20:29  
2 Roar Pedersen Oppsal Orientering 23:40 +3:11
3 Mai Britt Bjørk Sandefjord OK 23:46 +3:17
4 Anniken Ausen Porsgrunn OL 29:05 +8:36
5 Liv Hege Roberg-Ringhem OL Toten-Troll 38:34 +18:05
  Børge Brubæk Kongsberg OL diskvalifisert  

Direkte B

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Linnea Evensen OL Tønsberg og omegn 21:50  
2 Bjørn Anthony Halsall Otra IL 21:59 +0:09
3 Ole Petter Ruud OK Horten 29:18 +7:28


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +