Resultater Militært VM Mungyeong - Lagkonkurranse 2015



Resultater Militært VM i orientering - Lagkonkurranse
Mungyeong, Sør-Korea - 8. oktober 2015

Arrangementstype: Orientering

Komplette resultater
Kvinner

Rank Nation Name Middle Distance Long Distance Total Time
Rank Time Rank Time
1  Russia RYABKINA Tatiana 1 00:35:20 1 01:02:55 05:09:46
NOVIKOVA Yulia 2 00:36:25 2 01:07:04
MIRONOVA Svetlana 4 00:37:40 6 01:10:22
    01:49:25   03:20:21
2  Latvia SKRASTINA Aija 3 00:37:23 5 01:09:28 05:54:27
VIKE Laura 6 00:40:07 3 01:08:35
KARKLINA Elina 36 00:52:49 27 01:26:05
    02:10:19   03:44:08
3  Estonia VANJUK Merike 9 00:41:09 13 01:15:49 06:02:23
RIHMA Annika 11 00:41:34 10 01:15:25
JOONAS Laura 18 00:46:10 19 01:22:16
    02:08:53   03:53:30
4  France VERCELLOTTI Lea 7 00:40:12 7 01:11:27 06:09:44
ROCHE Fanny 8 00:41:02 4 01:09:12
BRUNEL Catherine 45 00:59:16 53 01:54:19
BOURGEOIS-PIN Elodie 48 01:01:46 32 01:28:35
    02:20:30   03:49:14
5  Lithuania PAUZAITE Sandra 13 00:41:55 15 01:18:21 06:10:37
GVILDYTE Tekle Emilija 15 00:43:41 30 01:27:13
VALAITE Indre 20 00:46:54 8 01:12:33
    02:12:30   03:58:07
6  Poland WISNIEWSKA Hanna Elzbieta 14 00:43:02 11 01:15:39 06:12:36
LAJN Daria Marta 16 00:44:16 24 01:24:44
GWOZDZ Ewa Malgorzata 31 00:51:40 9 01:13:15
    02:18:58   03:53:38
7  Sweden WICKBOM Evelina 21 00:48:00 12 01:15:46 06:32:04
GRANEFELT Stina Ingrid 24 00:48:52 16 01:19:39
AHLANDER Nina Rebecka 36 00:52:49 37 01:31:17
HOLMGREN Louise Amanda 39 00:54:49 29 01:26:58
    02:29:41   04:02:23
8  Brazil da SILVA SALTORI Leticia 22 00:48:01 28 01:26:53 06:38:19
JESUS de CARVALHO Tania Maria 23 00:48:39 20 01:23:16
de SIQUEIRA CHILES Franciely 25 00:49:55 18 01:21:35
    02:26:35   04:11:44
9  Denmark REIME Lea 5 00:39:06 21 01:23:20 06:50:50
NAJBJERG Nina 30 00:51:11 25 01:25:09
HADBERG Astrid 43 00:58:14 38 01:33:50
    02:28:31   04:22:19
10  Norway FRISTAD Goeril 17 00:45:30 23 01:23:47 07:18:59
HARSTAD Guro 26 00:50:06   DSQ
MOE Jenny Andreassen 40 00:56:08 40 01:39:51
    02:31:44   04:47:15
11  Kazakhstan VLASSOVA Mariya 33 00:51:58 36 01:31:06 07:22:30
MOLDASHEVA Elmira 35 00:52:25 33 01:28:50
NAZYROVA Assem 41 00:56:34 45 01:45:02
KHASSANOVA Riana 47 01:00:11 41 01:41:37
    02:40:57   04:41:33
12  Korea, R. PARK Soo Ji 10 00:41:16 26 01:25:12 07:44:02
KIM Su Kyung 29 00:50:29 47 01:46:11
SHIN Ye Seul 42 00:57:22 57 02:03:32
    02:29:07   05:14:55
13  Spain RUIZ ALONSO Esmeralda 19 00:46:42 17 01:21:27 08:07:09
ABALDE VILA Araceli 44 00:58:36 54 01:56:13
FERNANDEZ SAIZ Cristina 56 01:10:38 51 01:53:33
    02:55:56   05:11:13
14  China SUN Rui 28 00:50:19 48 01:47:33 08:07:18
ZHU Yan 38 00:53:04 39 01:34:07
LI Qing 52 01:08:12 52 01:54:03
    02:51:35   05:15:43
15  Germany KELLER Gina 53 01:08:37 56 02:00:39 09:17:45
WILKE Katharina 54 01:09:19 58 02:07:13
GUENTHER Melanie 55 01:09:52 42 01:42:05
    03:27:48   05:49:57


Menn

Rank Nation Name Middle Distance Long Distance Total Time
Rank Time Rank Time
1  Russia TCVETKOV Dmitrii 1 00:33:22 8 01:29:56 08:26:30
KHRAMOV Andrey 2 00:34:26 3 01:26:41
NOVIKOV Leonid 5 00:35:10 16 01:35:43
NAKONECHNYI Dmitrii 23 00:38:28 34 01:42:49
NOVIKOV Valentin 24 00:38:45 13 01:32:44
    02:21:26   06:05:04
2  Switzerland KYBURZ Matthias 3 00:34:32 1 01:23:32 08:33:10
HUBMANN Martin 7 00:36:08   DNS
ROLLIER Baptiste 9 00:36:10 14 01:32:55
HOWALD Florian 10 00:36:11 61 01:59:00
KYBURZ Andreas 17 00:37:11 12 01:32:42
HUBER Raffael 32 00:40:53 29 01:41:00
    02:23:01   06:10:09
3  Poland KOWALSKI Wojciech 4 00:34:43 4 01:28:22 08:50:00
OLEJNIK Michal Stanislaw 12 00:36:39 7 01:29:47
PAWLAK Bartosz 34 00:41:11 21 01:36:54
DWOJAK Wojciech 51 00:44:26 56 01:55:48
WENSLAW Mateusz 73 00:49:48 22 01:37:58
    02:36:59   06:13:01
4  Finland TAIVAINEN Olli Markus 14 00:36:58 9 01:30:27 09:06:54
KUUKKA Elias 25 00:38:50 11 01:32:26
FOEHR Tero 28 00:39:22 28 01:40:57
MYLLAERINEN Jani 41 00:42:26 40 01:45:28
    02:37:36   06:29:18
5  Austria KERSCHBAUMER Gernot 6 00:35:51 6 01:28:44 09:09:35
MERL Robert 18 00:37:32 15 01:33:56
WARTBICHLER Christian 35 00:41:12 44 01:47:09
REINER Matthias 61 00:46:24 24 01:38:47
    02:40:59   06:28:36
6  Norway OSKARSSON Nicholas Alexander Marcha 21 00:38:00 18 01:35:57 09:34:48
JOHANSEN Per Harald Havnen 27 00:39:07 42 01:45:54
TILTNES Anders Arnesen 29 00:39:53 41 01:45:39
NYBRAATEN Jim Oystein 46 00:42:50 45 01:47:28
    02:39:50   06:54:58
7  Lithuania KREPSTA Simonas 15 00:36:59 19 01:36:02 09:43:04
GVILDYS Jonas Vytautas 19 00:37:59 26 01:40:04
ALELIUNAS Vilius   DSQ 35 01:44:00
BARTKEVICIUS Algirdas 40 00:42:16 46 01:47:50
AMBRAZAS Svajunas 97 00:57:54 64 02:01:14
    02:55:08   06:47:56
8  France BASSET Lucas 16 00:37:06   DSQ 09:49:11
TRANCHAND Frederic 31 00:40:24 2 01:24:37
LOCATELLI Yann 38 00:41:31 60 01:57:04
VANNIER Fabrice 49 00:43:41 52 01:52:52
KLEIN Christophe 65 00:47:25 51 01:51:56
    02:42:42   07:06:29
9  Brazil FARIAS SOUSA Sidnaldo 33 00:41:05 23 01:38:40 10:14:03
PEREIRA PASTURIZA Leandro 36 00:41:24 47 01:48:02
EV Ironir Alberto 42 00:42:31 53 01:53:16
KUCZKOSKI Fabio 56 00:45:28 107 02:27:46
NITSCH Claudinei 88 00:52:17 69 02:03:37
    02:50:28   07:23:35
10  Romania BOGYA Tamas 37 00:41:25 17 01:35:52 10:30:46
MUTIU Ovidiu Mugurel 39 00:42:10 31 01:42:07
DUMITRASCU George 69 00:48:12 63 02:01:06
SEBESTYEN Istvan Ferenc 98 00:58:03 68 02:01:51
    03:09:50   07:20:56
11  Sweden NORDSTROM Jonas 8 00:36:08 48 01:48:48 10:58:42
SKOGTJARN Pal 43 00:42:37   DSQ
LIF Per Olof Anton 60 00:46:12 57 01:56:00
FORSBERG Per Conny 70 00:49:01 71 02:05:21
PIHEL Mikael 108 01:02:11 86 02:14:35
    02:53:58   08:04:44
12  China WU Kangdi 48 00:43:28 87 02:14:56 11:36:14
JIAN Xiaogang 59 00:45:47 97 02:21:46
ENTEMAKE Maowulietibieke 77 00:50:27 25 01:39:06
LU Jian 87 00:51:59 82 02:10:55
NIE Chao 96 00:57:41 95 02:19:36
    03:11:41   08:24:33
13  Denmark JENSEN Thomas 45 00:42:48 49 01:49:27 11:41:21
MIKKELSEN JENSEN Andreas 72 00:49:26 81 02:10:51
STAUGAARD Ulrik 75 00:50:21 89 02:15:17
STROM JENSEN Tue 91 00:54:16 78 02:08:55
    03:16:51   08:24:30
14  Chile ARRIAGADA OLIVOS Jorge Antoni 44 00:42:40 79 02:09:02 11:47:52
GARCIA CAMPOS Herman Antonio 89 00:52:39 67 02:01:42
CIFUENTES CONTRERAS Jorge Alexis 100 00:58:20 43 01:46:50
PINEIRA CONTRERAS Victor Gabriel 113 01:04:39 93 02:17:27
TORRES PENA Jervacio Erinson 129 01:28:34 84 02:12:00
    03:38:18   08:09:34
15  Ecuador NOA SANTI Jose Javier 62 00:46:51 38 01:44:57 11:52:24
LARA ULCUANGO Wilson Oswaldo 83 00:51:20 92 02:16:48
JARRIN URRUTIA Celso 85 00:51:46 65 02:01:16
IMBAQUINGO PAMBAQUISHPE Luis F. 119 01:09:39 80 02:09:42
    03:39:36   08:12:48
16  Korea, R. SONG Byung Seok 50 00:43:43 66 02:01:33 12:22:25
LEE Jung Soo 55 00:45:15 94 02:18:42
HAN Sang Min 71 00:49:26 83 02:11:06
KIM Jae Woong 80 00:50:41 116 02:41:59
    03:09:05   09:13:20
17  Netherlands ROOS Clemens 79 00:50:41 88 02:15:05 14:04:40
MASONE Tony 102 01:00:01 91 02:16:26
DONGEN van Michel 109 01:02:22 105 02:25:45
NOUWELAND van den Pim 121 01:13:39 120 03:00:41
    04:06:43   09:57:57
18  United Arab Emirates ALMAZROUEI Rashed 66 00:47:40 109 02:32:22 14:05:37
ALZEYOUDI Saeed 116 01:07:27 100 02:22:39
ALHASHMI Abdulaziz 117 01:07:59 90 02:16:03
ALMURSHIDI Ahmed 130 01:29:15   DNS
ALKTEBI Khalid 133 01:32:58 99 02:22:12
    04:32:21   09:33:16
19  Germany REHNER Klaus 90 00:54:10 75 02:06:06 14:42:26
JANISCHOWSKY Lukas 114 01:06:15 111 02:34:32
REICHERT Manuel 120 01:11:59 115 02:41:55
FRIELING Bjoern 124 01:15:50 119 02:51:39
    04:28:14   10:14:12
20  Indonesia MISTIYONO Nova 105 01:01:34 112 02:37:07 15:37:03
SUMARDI Mohamad Asep 110 01:02:55 114 02:39:14
ARISANDI Frengki 127 01:24:44 122 03:10:28
TALLE Mikron 131 01:31:01 123 03:19:56
    05:00:14   10:36:49


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +