Resultater Militært VM Mungyeong - Langdistanse 2015



Resultater Militært VM i orientering - Langdistanse
Mungyeong, Sør-Korea - 8. oktober 2015

Arrangementstype: Orientering

Komplette resultater

Kvinner

Rank Name Nation Time Behind
1 RYABKINA Tatiana  Russia 01:02:55 00:00:00
2 NOVIKOVA Yulia  Russia 01:07:04 00:04:09
3 VIKE Laura  Latvia 01:08:35 00:05:40
4 ROCHE Fanny  France 01:09:12 00:06:17
5 SKRASTINA Aija  Latvia 01:09:28 00:06:33
6 MIRONOVA Svetlana  Russia 01:10:22 00:07:27
7 VERCELLOTTI Lea  France 01:11:27 00:08:32
8 VALAITE Indre  Lithuania 01:12:33 00:09:38
9 GWOZDZ Ewa Malgorzata  Poland 01:13:15 00:10:20
10 RIHMA Annika  Estonia 01:15:25 00:12:30
11 WISNIEWSKA Hanna Elzbieta  Poland 01:15:39 00:12:44
12 WICKBOM Evelina  Sweden 01:15:46 00:12:51
13 VANJUK Merike  Estonia 01:15:49 00:12:54
14 EFIMOVA Natalia  Russia 01:17:06 00:14:11
15 PAUZAITE Sandra  Lithuania 01:18:21 00:15:26
16 GRANEFELT Stina Ingrid  Sweden 01:19:39 00:16:44
17 RUIZ ALONSO Esmeralda  Spain 01:21:27 00:18:32
18 de SIQUEIRA CHILES Franciely  Brazil 01:21:35 00:18:40
19 JOONAS Laura  Estonia 01:22:16 00:19:21
20 JESUS de CARVALHO Tania Maria  Brazil 01:23:16 00:20:21
21 REIME Lea  Denmark 01:23:20 00:20:25
22 FLERIN Mojca  Slovenia 01:23:35 00:20:40
23 FRISTAD Goeril  Norway 01:23:47 00:20:52
24 LAJN Daria Marta  Poland 01:24:44 00:21:49
25 NAJBJERG Nina  Denmark 01:25:09 00:22:14
26 PARK Soo Ji  Korea, R. 01:25:12 00:22:17
27 KARKLINA Elina  Latvia 01:26:05 00:23:10
28 da SILVA SALTORI Leticia  Brazil 01:26:53 00:23:58
29 HOLMGREN Louise Amanda  Sweden 01:26:58 00:24:03
30 GVILDYTE Tekle Emilija  Lithuania 01:27:13 00:24:18
31 AMBRAZAITE Vesta  Lithuania 01:27:24 00:24:29
32 BOURGEOIS-PIN Elodie  France 01:28:35 00:25:40
33 MOLDASHEVA Elmira  Kazakhstan 01:28:50 00:25:55
34 REBANE Kirti  Estonia 01:29:29 00:26:34
35 STANKIEWICZ Agata Katarzyna  Poland 01:30:28 00:27:33
36 VLASSOVA Mariya  Kazakhstan 01:31:06 00:28:11
37 AHLANDER Nina Rebecka  Sweden 01:31:17 00:28:22
38 HADBERG Astrid  Denmark 01:33:50 00:30:55
39 ZHU Yan  China 01:34:07 00:31:12
40 MOE Jenny Andreassen  Norway 01:39:51 00:36:56
41 KHASSANOVA Riana  Kazakhstan 01:41:37 00:38:42
42 GUENTHER Melanie  Germany 01:42:05 00:39:10
43 BERGERSEN Grethe  Norway 01:43:37 00:40:42
44 EDSEN Anne  Denmark 01:43:53 00:40:58
45 NAZYROVA Assem  Kazakhstan 01:45:02 00:42:07
46 SCHRADER Linda  Netherlands 01:46:10 00:43:15
47 KIM Su Kyung  Korea, R. 01:46:11 00:43:16
48 SUN Rui  China 01:47:33 00:44:38
49 MALLEKOOTE Mijke  Netherlands 01:49:22 00:46:27
50 FERRAZ PASTURIZA Mirian  Brazil 01:53:28 00:50:33
51 FERNANDEZ SAIZ Cristina  Spain 01:53:33 00:50:38
52 LI Qing  China 01:54:03 00:51:08
53 BRUNEL Catherine  France 01:54:19 00:51:24
54 ABALDE VILA Araceli  Spain 01:56:13 00:53:18
55 FERIYANTI Pebti  Indonesia 01:58:07 00:55:12
56 KELLER Gina  Germany 02:00:39 00:57:44
57 SHIN Ye Seul  Korea, R. 02:03:32 01:00:37
58 WILKE Katharina  Germany 02:07:13 01:04:18
59 LEE Seok Hwa  Korea, R. 02:12:13 01:09:18
60 SUN Yingwei  China 02:52:45 01:49:50
  GRANSTEDT Gry Emilie  Norway    
  MICELI Tatiana Yanina  Argentina DSQ  
  HARSTAD Guro  Norway DSQ  


Menn

Rank Name Nation Time Behind
1 KYBURZ Matthias  Switzerland 01:23:32 00:00:00
2 TRANCHAND Frederic  France 01:24:37 00:01:05
3 KHRAMOV Andrey  Russia 01:26:41 00:03:09
4 KOWALSKI Wojciech  Poland 01:28:22 00:04:50
5 JUBELIS Andris  Latvia 01:28:28 00:04:56
6 KERSCHBAUMER Gernot  Austria 01:28:44 00:05:12
7 OLEJNIK Michal Stanislaw  Poland 01:29:47 00:06:15
8 TCVETKOV Dmitrii  Russia 01:29:56 00:06:24
9 TAIVAINEN Olli Markus  Finland 01:30:27 00:06:55
10 SILD Timo  Estonia 01:32:15 00:08:43
11 KUUKKA Elias  Finland 01:32:26 00:08:54
12 KYBURZ Andreas  Switzerland 01:32:42 00:09:10
13 NOVIKOV Valentin  Russia 01:32:44 00:09:12
14 ROLLIER Baptiste  Switzerland 01:32:55 00:09:23
15 MERL Robert  Austria 01:33:56 00:10:24
16 NOVIKOV Leonid  Russia 01:35:43 00:12:11
17 BOGYA Tamas  Romania 01:35:52 00:12:20
18 OSKARSSON Nicholas Alexander Marcha  Norway 01:35:57 00:12:25
19 KREPSTA Simonas  Lithuania 01:36:02 00:12:30
20 PAULINS Arturs  Latvia 01:36:03 00:12:31
21 PAWLAK Bartosz  Poland 01:36:54 00:13:22
22 WENSLAW Mateusz  Poland 01:37:58 00:14:26
23 FARIAS SOUSA Sidnaldo  Brazil 01:38:40 00:15:08
24 REINER Matthias  Austria 01:38:47 00:15:15
25 ENTEMAKE Maowulietibieke  China 01:39:06 00:15:34
26 GVILDYS Jonas Vytautas  Lithuania 01:40:04 00:16:32
27 SIRMAIS Martins  Latvia 01:40:46 00:17:14
28 FOEHR Tero  Finland 01:40:57 00:17:25
29 HUBER Raffael  Switzerland 01:41:00 00:17:28
30 BERTUKS Edgars  Latvia 01:41:09 00:17:37
31 MUTIU Ovidiu Mugurel  Romania 01:42:07 00:18:35
32 SILD Lauri  Estonia 01:42:22 00:18:50
33 HERTNER Fabian  Switzerland 01:42:26 00:18:54
34 NAKONECHNYI Dmitrii  Russia 01:42:49 00:19:17
35 ALELIUNAS Vilius  Lithuania 01:44:00 00:20:28
36 MILIC Milovan  Serbia 01:44:26 00:20:54
37 POPOV Igor  Russia 01:44:51 00:21:19
38 NOA SANTI Jose Javier  Ecuador 01:44:57 00:21:25
39 LOPEZ LOPEZ Antonio  Spain 01:45:28 00:21:56
39 MYLLAERINEN Jani  Finland 01:45:28 00:21:56
41 TILTNES Anders Arnesen  Norway 01:45:39 00:22:07
42 JOHANSEN Per Harald Havnen  Norway 01:45:54 00:22:22
43 CIFUENTES CONTRERAS Jorge Alexis  Chile 01:46:50 00:23:18
44 WARTBICHLER Christian  Austria 01:47:09 00:23:37
45 NYBRAATEN Jim Oystein  Norway 01:47:28 00:23:56
46 BARTKEVICIUS Algirdas  Lithuania 01:47:50 00:24:18
47 PEREIRA PASTURIZA Leandro  Brazil 01:48:02 00:24:30
48 NORDSTROM Jonas  Sweden 01:48:48 00:25:16
49 JENSEN Thomas  Denmark 01:49:27 00:25:55
50 OKKENHAUG Kjetil  Norway 01:51:01 00:27:29
51 KLEIN Christophe  France 01:51:56 00:28:24
52 VANNIER Fabrice  France 01:52:52 00:29:20
53 EV Ironir Alberto  Brazil 01:53:16 00:29:44
54 REKUNENKO Artjoms  Latvia 01:54:31 00:30:59
55 POPOVIC Dejan  Serbia 01:55:15 00:31:43
56 DWOJAK Wojciech  Poland 01:55:48 00:32:16
57 LIF Per Olof Anton  Sweden 01:56:00 00:32:28
58 EFIMOV Roman  Russia 01:56:05 00:32:33
59 HEINMANN Kristo  Estonia 01:56:46 00:33:14
60 LOCATELLI Yann  France 01:57:04 00:33:32
61 HOWALD Florian  Switzerland 01:59:00 00:35:28
62 BENACEK Philippe  France 01:59:55 00:36:23
63 DUMITRASCU George  Romania 02:01:06 00:37:34
64 AMBRAZAS Svajunas  Lithuania 02:01:14 00:37:42
65 JARRIN URRUTIA Celso  Ecuador 02:01:16 00:37:44
66 SONG Byung Seok  Korea, R. 02:01:33 00:38:01
67 GARCIA CAMPOS Herman Antonio  Chile 02:01:42 00:38:10
68 SEBESTYEN Istvan Ferenc  Romania 02:01:51 00:38:19
69 NITSCH Claudinei  Brazil 02:03:37 00:40:05
70 IVKOVIC Slobodan  Serbia 02:04:18 00:40:46
71 FORSBERG Per Conny  Sweden 02:05:21 00:41:49
72 BOUVIER William  France 02:05:48 00:42:16
73 KARNIKOWSKI Juscelino Alencar  Brazil 02:05:56 00:42:24
74 GARCIA CRESPO Jose Manuel  Spain 02:06:05 00:42:33
75 REHNER Klaus  Germany 02:06:06 00:42:34
76 GREMMEL Helmut  Austria 02:06:26 00:42:54
77 PAUSER Jakob  Austria 02:07:44 00:44:12
78 STROM JENSEN Tue  Denmark 02:08:55 00:45:23
79 ARRIAGADA OLIVOS Jorge Antoni  Chile 02:09:02 00:45:30
80 IMBAQUINGO PAMBAQUISHPE Luis F.  Ecuador 02:09:42 00:46:10
81 MIKKELSEN JENSEN Andreas  Denmark 02:10:51 00:47:19
82 LU Jian  China 02:10:55 00:47:23
83 HAN Sang Min  Korea, R. 02:11:06 00:47:34
84 TORRES PENA Jervacio Erinson  Chile 02:12:00 00:48:28
85 MADSLIEN Joergen  Norway 02:13:24 00:49:52
86 PIHEL Mikael  Sweden 02:14:35 00:51:03
87 WU Kangdi  China 02:14:56 00:51:24
88 ROOS Clemens  Netherlands 02:15:05 00:51:33
89 STAUGAARD Ulrik  Denmark 02:15:17 00:51:45
90 ALHASHMI Abdulaziz  United Arab Emirates 02:16:03 00:52:31
91 MASONE Tony  Netherlands 02:16:26 00:52:54
92 LARA ULCUANGO Wilson Oswaldo  Ecuador 02:16:48 00:53:16
93 PINEIRA CONTRERAS Victor Gabriel  Chile 02:17:27 00:53:55
94 LEE Jung Soo  Korea, R. 02:18:42 00:55:10
95 NIE Chao  China 02:19:36 00:56:04
96 HENRIKSSON Arvid  Sweden 02:20:04 00:56:32
97 JIAN Xiaogang  China 02:21:46 00:58:14
98 GIGAURI Varlam  Georgia 02:21:56 00:58:24
99 ALKTEBI Khalid  United Arab Emirates 02:22:12 00:58:40
100 ALZEYOUDI Saeed  United Arab Emirates 02:22:39 00:59:07
101 RODRIGUEZ MACIAS Miguel Angel  Spain 02:22:57 00:59:25
102 MOSE JENSEN Jes  Denmark 02:23:21 00:59:49
103 MOELLER Jan  Denmark 02:23:47 01:00:15
104 THORN Niklas  Sweden 02:24:33 01:01:01
105 DONGEN van Michel  Netherlands 02:25:45 01:02:13
106 LIU Jinming  China 02:26:39 01:03:07
107 KUCZKOSKI Fabio  Brazil 02:27:46 01:04:14
108 CUELHO Christian  Uruguay 02:28:26 01:04:54
109 ALMAZROUEI Rashed  United Arab Emirates 02:32:22 01:08:50
110 KOPADZE Vakhtangi  Georgia 02:32:37 01:09:05
111 JANISCHOWSKY Lukas  Germany 02:34:32 01:11:00
112 MISTIYONO Nova  Indonesia 02:37:07 01:13:35
113 LARSEN Hans Kresten  Denmark 02:38:10 01:14:38
114 SUMARDI Mohamad Asep  Indonesia 02:39:14 01:15:42
115 REICHERT Manuel  Germany 02:41:55 01:18:23
116 KIM Jae Woong  Korea, R. 02:41:59 01:18:27
117 GULEDANI Beka  Georgia 02:47:58 01:24:26
118 GONG Guorui  China 02:49:21 01:25:49
119 FRIELING Bjoern  Germany 02:51:39 01:28:07
120 NOUWELAND van den Pim  Netherlands 03:00:41 01:37:09
121 HONG Ji Hyuk  Korea, R. 03:01:46 01:38:14
122 ARISANDI Frengki  Indonesia 03:10:28 01:46:56
123 TALLE Mikron  Indonesia 03:19:56 01:56:24
  RIEHL Hans Joachim  Germany DSQ  
  SCASSO Lucas Emmanuel  Argentina DSQ  
  KOISER Michael  Austria DNS  
  SHENKENASHVILI Giorgi  Georgia DSQ  
  ALMURSHIDI Ahmed  United Arab Emirates DNS  
  JUVELI Jonas  Norway DSQ  
  HEIKOOP Anne  Netherlands DSQ  
  CHOI Jae Sung  Korea, R. DSQ  
  BERNAL GOMEZ Jesus Maria  Spain DNS  
  HUBMANN Martin  Switzerland DNS  
  MAKSIMOVIC Blazo  Serbia DSQ  
  ALRUBAEI Mohammed  United Arab Emirates DSQ  
  KIM Won Ki  Korea, R. DNS  
  SKOGTJARN Pal  Sweden DSQ  
  VAHER Sander  Estonia DSQ  
  BLOKZIJL Jurien  Netherlands DSQ  
  BASSET Lucas  France DSQ  


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +