Resultater Militært VM Mungyeong - Mellomdistanse 2015



Resultater Militært VM i orientering - Mellomdistanse
Mungyeong, Sør-Korea - 7. oktober 2015

Arrangementstype: Orientering

Kvinner

Rank Name Nation Time Behind
1 RYABKINA Tatiana  Russia 00:35:20 00:00:00
2 NOVIKOVA Yulia  Russia 00:36:25 00:01:05
3 SKRASTINA Aija  Latvia 00:37:23 00:02:03
4 MIRONOVA Svetlana  Russia 00:37:40 00:02:20
5 REIME Lea  Denmark 00:39:06 00:03:46
6 VIKE Laura  Latvia 00:40:07 00:04:47
7 VERCELLOTTI Lea  France 00:40:12 00:04:52
8 ROCHE Fanny  France 00:41:02 00:05:42
9 VANJUK Merike  Estonia 00:41:09 00:05:49
10 PARK Soo Ji  Korea, R. 00:41:16 00:05:56
11 RIHMA Annika  Estonia 00:41:34 00:06:14
12 EFIMOVA Natalia  Russia 00:41:40 00:06:20
13 PAUZAITE Sandra  Lithuania 00:41:55 00:06:35
14 WISNIEWSKA Hanna Elzbieta  Poland 00:43:02 00:07:42
15 GVILDYTE Tekle Emilija  Lithuania 00:43:41 00:08:21
16 LAJN Daria Marta  Poland 00:44:16 00:08:56
17 FRISTAD Goeril  Norway 00:45:30 00:10:10
18 JOONAS Laura  Estonia 00:46:10 00:10:50
19 RUIZ ALONSO Esmeralda  Spain 00:46:42 00:11:22
20 VALAITE Indre  Lithuania 00:46:54 00:11:34
21 WICKBOM Evelina  Sweden 00:48:00 00:12:40
22 da SILVA SALTORI Leticia  Brazil 00:48:01 00:12:41
23 JESUS de CARVALHO Tania Maria  Brazil 00:48:39 00:13:19
24 GRANEFELT Stina Ingrid  Sweden 00:48:52 00:13:32
25 de SIQUEIRA CHILES Franciely  Brazil 00:49:55 00:14:35
26 HARSTAD Guro  Norway 00:50:06 00:14:46
27 REBANE Kirti  Estonia 00:50:12 00:14:52
28 SUN Rui  China 00:50:19 00:14:59
29 KIM Su Kyung  Korea, R. 00:50:29 00:15:09
30 NAJBJERG Nina  Denmark 00:51:11 00:15:51
31 GWOZDZ Ewa Malgorzata  Poland 00:51:40 00:16:20
32 STANKIEWICZ Agata Katarzyna  Poland 00:51:44 00:16:24
33 VLASSOVA Mariya  Kazakhstan 00:51:58 00:16:38
34 FLERIN Mojca  Slovenia 00:52:08 00:16:48
35 MOLDASHEVA Elmira  Kazakhstan 00:52:25 00:17:05
36 KARKLINA Elina  Latvia 00:52:49 00:17:29
36 AHLANDER Nina Rebecka  Sweden 00:52:49 00:17:29
38 ZHU Yan  China 00:53:04 00:17:44
39 HOLMGREN Louise Amanda  Sweden 00:54:49 00:19:29
40 MOE Jenny Andreassen  Norway 00:56:08 00:20:48
41 NAZYROVA Assem  Kazakhstan 00:56:34 00:21:14
42 SHIN Ye Seul  Korea, R. 00:57:22 00:22:02
43 HADBERG Astrid  Denmark 00:58:14 00:22:54
44 ABALDE VILA Araceli  Spain 00:58:36 00:23:16
45 BRUNEL Catherine  France 00:59:16 00:23:56
46 FERRAZ PASTURIZA Mirian  Brazil 00:59:39 00:24:19
47 KHASSANOVA Riana  Kazakhstan 01:00:11 00:24:51
48 BOURGEOIS-PIN Elodie  France 01:01:46 00:26:26
49 AMBRAZAITE Vesta  Lithuania 01:02:17 00:26:57
50 LEE Seok Hwa  Korea, R. 01:04:32 00:29:12
51 MALLEKOOTE Mijke  Netherlands 01:07:10 00:31:50
52 LI Qing  China 01:08:12 00:32:52
53 KELLER Gina  Germany 01:08:37 00:33:17
54 WILKE Katharina  Germany 01:09:19 00:33:59
55 GUENTHER Melanie  Germany 01:09:52 00:34:32
56 FERNANDEZ SAIZ Cristina  Spain 01:10:38 00:35:18
57 EDSEN Anne  Denmark 01:18:13 00:42:53
58 SCHRADER Linda  Netherlands 01:34:14 00:58:54
59 FERIYANTI Pebti  Indonesia 01:35:31 01:00:11
60 SUN Yingwei  China 01:52:33 01:17:13
  GRANSTEDT Gry Emilie  Norway DSQ  
  MICELI Tatiana Yanina  Argentina DSQ  
  RISAPUTTY Maria  Indonesia DSQ  


Menn

Rank Name Nation Time Behind
1 TCVETKOV Dmitrii  Russia 00:33:22 00:00:00
2 KHRAMOV Andrey  Russia 00:34:26 00:01:04
3 KYBURZ Matthias  Switzerland 00:34:32 00:01:10
4 KOWALSKI Wojciech  Poland 00:34:43 00:01:21
5 NOVIKOV Leonid  Russia 00:35:10 00:01:48
6 KERSCHBAUMER Gernot  Austria 00:35:51 00:02:29
7 HUBMANN Martin  Switzerland 00:36:08 00:02:46
7 NORDSTROM Jonas  Sweden 00:36:08 00:02:46
9 ROLLIER Baptiste  Switzerland 00:36:10 00:02:48
10 HOWALD Florian  Switzerland 00:36:11 00:02:49
11 BERTUKS Edgars  Latvia 00:36:30 00:03:08
12 OLEJNIK Michal Stanislaw  Poland 00:36:39 00:03:17
13 SILD Timo  Estonia 00:36:53 00:03:31
14 TAIVAINEN Olli Markus  Finland 00:36:58 00:03:36
15 KREPSTA Simonas  Lithuania 00:36:59 00:03:37
16 BASSET Lucas  France 00:37:06 00:03:44
17 KYBURZ Andreas  Switzerland 00:37:11 00:03:49
18 MERL Robert  Austria 00:37:32 00:04:10
19 GVILDYS Jonas Vytautas  Lithuania 00:37:59 00:04:37
20 SIRMAIS Martins  Latvia 00:38:00 00:04:38
20 OSKARSSON Nicholas Alexander Marcha  Norway 00:38:00 00:04:38
22 JUBELIS Andris  Latvia 00:38:20 00:04:58
23 NAKONECHNYI Dmitrii  Russia 00:38:28 00:05:06
24 NOVIKOV Valentin  Russia 00:38:45 00:05:23
25 KUUKKA Elias  Finland 00:38:50 00:05:28
26 HERTNER Fabian  Switzerland 00:39:04 00:05:42
27 JOHANSEN Per Harald Havnen  Norway 00:39:07 00:05:45
28 FOEHR Tero  Finland 00:39:22 00:06:00
29 TILTNES Anders Arnesen  Norway 00:39:53 00:06:31
30 VAHER Sander  Estonia 00:40:17 00:06:55
31 TRANCHAND Frederic  France 00:40:24 00:07:02
32 HUBER Raffael  Switzerland 00:40:53 00:07:31
33 FARIAS SOUSA Sidnaldo  Brazil 00:41:05 00:07:43
34 PAWLAK Bartosz  Poland 00:41:11 00:07:49
35 WARTBICHLER Christian  Austria 00:41:12 00:07:50
36 PEREIRA PASTURIZA Leandro  Brazil 00:41:24 00:08:02
37 BOGYA Tamas  Romania 00:41:25 00:08:03
38 LOCATELLI Yann  France 00:41:31 00:08:09
39 MUTIU Ovidiu Mugurel  Romania 00:42:10 00:08:48
40 BARTKEVICIUS Algirdas  Lithuania 00:42:16 00:08:54
41 MYLLAERINEN Jani  Finland 00:42:26 00:09:04
42 EV Ironir Alberto  Brazil 00:42:31 00:09:09
43 SKOGTJARN Pal  Sweden 00:42:37 00:09:15
44 ARRIAGADA OLIVOS Jorge Antoni  Chile 00:42:40 00:09:18
45 JENSEN Thomas  Denmark 00:42:48 00:09:26
46 NYBRAATEN Jim Oystein  Norway 00:42:50 00:09:28
47 SILD Lauri  Estonia 00:42:57 00:09:35
48 WU Kangdi  China 00:43:28 00:10:06
49 VANNIER Fabrice  France 00:43:41 00:10:19
50 SONG Byung Seok  Korea, R. 00:43:43 00:10:21
51 DWOJAK Wojciech  Poland 00:44:26 00:11:04
52 EFIMOV Roman  Russia 00:44:42 00:11:20
53 LOPEZ LOPEZ Antonio  Spain 00:44:49 00:11:27
54 HEINMANN Kristo  Estonia 00:44:59 00:11:37
55 LEE Jung Soo  Korea, R. 00:45:15 00:11:53
56 KUCZKOSKI Fabio  Brazil 00:45:28 00:12:06
57 POPOV Igor  Russia 00:45:38 00:12:16
58 MILIC Milovan  Serbia 00:45:45 00:12:23
59 JIAN Xiaogang  China 00:45:47 00:12:25
60 LIF Per Olof Anton  Sweden 00:46:12 00:12:50
61 REINER Matthias  Austria 00:46:24 00:13:02
62 NOA SANTI Jose Javier  Ecuador 00:46:51 00:13:29
63 GARCIA CRESPO Jose Manuel  Spain 00:47:04 00:13:42
64 MAKSIMOVIC Blazo  Serbia 00:47:16 00:13:54
65 KLEIN Christophe  France 00:47:25 00:14:03
66 ALMAZROUEI Rashed  United Arab Emirates 00:47:40 00:14:18
67 PAUSER Jakob  Austria 00:47:47 00:14:25
68 OKKENHAUG Kjetil  Norway 00:48:03 00:14:41
69 DUMITRASCU George  Romania 00:48:12 00:14:50
70 FORSBERG Per Conny  Sweden 00:49:01 00:15:39
71 HAN Sang Min  Korea, R. 00:49:26 00:16:04
71 MIKKELSEN JENSEN Andreas  Denmark 00:49:26 00:16:04
73 WENSLAW Mateusz  Poland 00:49:48 00:16:26
74 THORN Niklas  Sweden 00:50:10 00:16:48
75 STAUGAARD Ulrik  Denmark 00:50:21 00:16:59
76 KARNIKOWSKI Juscelino Alencar  Brazil 00:50:24 00:17:02
77 ENTEMAKE Maowulietibieke  China 00:50:27 00:17:05
78 JUVELI Jonas  Norway 00:50:36 00:17:14
79 ROOS Clemens  Netherlands 00:50:41 00:17:19
79 KIM Jae Woong  Korea, R. 00:50:41 00:17:19
81 BENACEK Philippe  France 00:50:47 00:17:25
82 PORZYCZ Janusz Przemyslaw  Poland 00:51:05 00:17:43
83 LARA ULCUANGO Wilson Oswaldo  Ecuador 00:51:20 00:17:58
84 POPOVIC Dejan  Serbia 00:51:36 00:18:14
85 JARRIN URRUTIA Celso  Ecuador 00:51:46 00:18:24
86 CHOI Jae Sung  Korea, R. 00:51:57 00:18:35
87 LU Jian  China 00:51:59 00:18:37
88 NITSCH Claudinei  Brazil 00:52:17 00:18:55
89 GARCIA CAMPOS Herman Antonio  Chile 00:52:39 00:19:17
90 REHNER Klaus  Germany 00:54:10 00:20:48
91 STROM JENSEN Tue  Denmark 00:54:16 00:20:54
92 HONG Ji Hyuk  Korea, R. 00:54:21 00:20:59
93 IVKOVIC Slobodan  Serbia 00:55:12 00:21:50
94 RODRIGUEZ MACIAS Miguel Angel  Spain 00:55:35 00:22:13
95 LIU Jinming  China 00:57:06 00:23:44
96 NIE Chao  China 00:57:41 00:24:19
97 AMBRAZAS Svajunas  Lithuania 00:57:54 00:24:32
98 SEBESTYEN Istvan Ferenc  Romania 00:58:03 00:24:41
99 MADSLIEN Joergen  Norway 00:58:14 00:24:52
100 CIFUENTES CONTRERAS Jorge Alexis  Chile 00:58:20 00:24:58
101 HENRIKSSON Arvid  Sweden 00:59:13 00:25:51
102 MASONE Tony  Netherlands 01:00:01 00:26:39
103 GULEDANI Beka  Georgia 01:00:03 00:26:41
104 LARSEN Hans Kresten  Denmark 01:01:08 00:27:46
105 MISTIYONO Nova  Indonesia 01:01:34 00:28:12
106 MOELLER Jan  Denmark 01:02:07 00:28:45
107 CUELHO Christian  Uruguay 01:02:09 00:28:47
108 PIHEL Mikael  Sweden 01:02:11 00:28:49
109 DONGEN van Michel  Netherlands 01:02:22 00:29:00
110 SUMARDI Mohamad Asep  Indonesia 01:02:55 00:29:33
111 BOUVIER William  France 01:03:08 00:29:46
112 KIM Won Ki  Korea, R. 01:03:32 00:30:10
113 PINEIRA CONTRERAS Victor Gabriel  Chile 01:04:39 00:31:17
114 JANISCHOWSKY Lukas  Germany 01:06:15 00:32:53
115 GREMMEL Helmut  Austria 01:06:30 00:33:08
116 ALZEYOUDI Saeed  United Arab Emirates 01:07:27 00:34:05
117 ALHASHMI Abdulaziz  United Arab Emirates 01:07:59 00:34:37
118 KOISER Michael  Austria 01:09:07 00:35:45
119 IMBAQUINGO PAMBAQUISHPE Luis F.  Ecuador 01:09:39 00:36:17
120 REICHERT Manuel  Germany 01:11:59 00:38:37
121 NOUWELAND van den Pim  Netherlands 01:13:39 00:40:17
122 HEIKOOP Anne  Netherlands 01:15:45 00:42:23
123 MOSE JENSEN Jes  Denmark 01:15:47 00:42:25
124 FRIELING Bjoern  Germany 01:15:50 00:42:28
125 SHENKENASHVILI Giorgi  Georgia 01:20:00 00:46:38
126 GONG Guorui  China 01:21:33 00:48:11
127 ARISANDI Frengki  Indonesia 01:24:44 00:51:22
128 GIGAURI Varlam  Georgia 01:26:34 00:53:12
129 TORRES PENA Jervacio Erinson  Chile 01:28:34 00:55:12
130 ALMURSHIDI Ahmed  United Arab Emirates 01:29:15 00:55:53
131 TALLE Mikron  Indonesia 01:31:01 00:57:39
132 RIEHL Hans Joachim  Germany 01:31:33 00:58:11
133 ALKTEBI Khalid  United Arab Emirates 01:32:58 00:59:36
134 KOPADZE Vakhtangi  Georgia 01:41:54 01:08:32
135 ALRUBAEI Mohammed  United Arab Emirates 01:52:49 01:19:27
136 DELTUVA Audronis  Lithuania 01:53:47 01:20:25
  SCASSO Lucas Emmanuel  Argentina DSQ  
  REKUNENKO Artjoms  Latvia DSQ  
  PAULINS Arturs  Latvia DSQ  
  BERNAL GOMEZ Jesus Maria  Spain DNS  
  ALELIUNAS Vilius  Lithuania DSQ  
  BLOKZIJL Jurien  Netherlands DSQ  


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +