Resultater Militært VM Mungyeong - Stafett 2015



Resultater Militært VM i orientering - Stafett
Mungyeong, Sør-Korea - 10. oktober 2015

Arrangementstype: Orientering

Kvinner

Rank Nation Order Name Time Total Time
1  Russia 1023 RYABKINA Tatiana 00:33:07 01:46:46
1021 NOVIKOVA Yulia 00:37:55
1022 MIRONOVA Svetlana 00:35:44
2  Latvia 1151 KARKLINA Elina 00:47:13 01:53:46
1152 SKRASTINA Aija 00:32:27
1153 VIKE Laura 00:34:06
3  Lithuania 1031 GVILDYTE Tekle Emilija 00:38:18 01:55:22
1033 PAUZAITE Sandra 00:37:35
1032 VALAITE Indre 00:39:29
4  Estonia 1012 VANJUK Merike 00:44:56 01:57:36
1013 RIHMA Annika 00:34:19
1011 JOONAS Laura 00:38:21
5  Poland 1161 LAJN Daria Marta 00:40:26 01:57:56
1162 WISNIEWSKA Hanna Elzbieta 00:40:17
1163 GWOZDZ Ewa Malgorzata 00:37:13
6  France 1041 BOURGEOIS-PIN Elodie 00:46:18 02:08:56
1042 ROCHE Fanny 00:43:28
1043 VERCELLOTTI Lea 00:39:10
7  Sweden 1082 AHLANDER Nina Rebecka 00:56:06 02:16:28
1083 HOLMGREN Louise Amanda 00:41:52
1081 WICKBOM Evelina 00:38:30
8  Norway 1071 FRISTAD Goeril 00:38:22 02:19:29
1072 HARSTAD Guro 00:51:52
1073 MOE Jenny Andreassen 00:49:15
9  Denmark 1093 HADBERG Astrid 00:51:58 02:19:35
1091 REIME Lea 00:43:50
1092 NAJBJERG Nina 00:43:47
10  Korea, R. 1133 KIM Su Kyung 00:49:42 02:19:36
1131 PARK Soo Ji 00:43:04
1132 SHIN Ye Seul 00:46:50
11  Kazakhstan 1051 VLASSOVA Mariya 00:50:28 02:45:13
1053 MOLDASHEVA Elmira 00:51:20
1052 KHASSANOVA Riana 01:03:25
12  Spain 1111 RUIZ ALONSO Esmeralda 00:50:30 02:52:21
1112 ABALDE VILA Araceli 01:07:19
1113 FERNANDEZ SAIZ Cristina 00:54:32
13  China 1121 ZHU Yan 00:57:11 03:11:07
1123 SUN Rui 01:22:28
1122 LI Qing 00:51:28
14  Netherlands 1101 SCHRADER Linda 00:56:42 03:07:22
1102 MALLEKOOTE Mijke 00:57:13
1103 LIEVAART Anouska 01:13:27
15  Brazil 1061 de SIQUEIRA CHILES Franciely 01:08:03 03:11:09
1062 JESUS de CARVALHO Tania Maria 00:53:46
1063 da SILVA SALTORI Leticia 01:09:20
16  Germany 1141 GUENTHER Melanie 01:08:06 03:21:04
1142 WILKE Katharina 01:01:05
1143 KELLER Gina 01:11:53


Menn

Rank Nation Order Name Time Total Time
1  Switzerland 12 HERTNER Fabian 00:40:25 02:02:33
11 KYBURZ Andreas 00:44:18
13 KYBURZ Matthias 00:37:50
2  Russia 22 KHRAMOV Andrey 00:39:47 02:02:43
21 NOVIKOV Leonid 00:42:25
23 TCVETKOV Dmitrii 00:40:31
3  Estonia 32 VAHER Sander 00:43:37 02:03:51
31 SILD Lauri 00:41:19
33 SILD Timo 00:38:55
4  Austria 53 KERSCHBAUMER Gernot 00:38:49 02:05:38
52 MERL Robert 00:43:47
51 REINER Matthias 00:43:02
5  Lithuania 83 GVILDYS Jonas Vytautas 00:41:39 02:06:33
81 KREPSTA Simonas 00:44:14
82 ALELIUNAS Vilius 00:40:40
6  Finland 92 TAIVAINEN Olli Markus 00:44:56 02:08:43
91 FOEHR Tero 00:42:24
93 KUUKKA Elias 00:41:23
7  Russia 103 NOVIKOV Valentin 00:41:25 02:08:45
102 NAKONECHNYI Dmitrii 00:43:07
101 POPOV Igor 00:44:13
8  Poland 63 KOWALSKI Wojciech 00:42:31 02:12:35
61 PAWLAK Bartosz 00:48:19
62 OLEJNIK Michal Stanislaw 00:41:45
9  Norway 72 TILTNES Anders Arnesen 00:43:06 02:16:53
73 OSKARSSON Nicholas Alexander Marcha 00:47:18
71 JOHANSEN Per Harald Havnen 00:46:29
10  France 172 VANNIER Fabrice 00:46:22 02:17:01
173 TRANCHAND Frederic 00:44:01
171 LOCATELLI Yann 00:46:38
11  Norway 153 JUVELI Jonas 00:50:11 02:17:14
152 NYBRAATEN Jim Oystein 00:42:45
151 OKKENHAUG Kjetil 00:44:18
12  Sweden 162 LIF Per Olof Anton 00:48:52 02:21:32
161 NORDSTROM Jonas 00:42:30
163 HENRIKSSON Arvid 00:50:10
13  Latvia 112 SIRMAIS Martins 00:49:44 02:31:03
111 PAULINS Arturs 00:41:18
113 REKUNENKO Artjoms 01:00:01
14  Austria 141 WARTBICHLER Christian 00:47:09 02:32:17
142 PAUSER Jakob 00:55:06
143 GREMMEL Helmut 00:50:02
15  Sweden 202 FORSBERG Per Conny 00:57:05 02:32:25
203 PIHEL Mikael 00:50:58
201 THORN Niklas 00:44:22
16  Brazil 312 PEREIRA PASTURIZA Leandro 00:51:30 02:33:37
311 EV Ironir Alberto 00:54:50
313 FARIAS SOUSA Sidnaldo 00:47:17
17  Denmark 191 STROM JENSEN Tue 00:58:16 02:43:08
193 MIKKELSEN JENSEN Andreas 00:57:20
192 JENSEN Thomas 00:47:33
18  Lithuania 222 AMBRAZAS Svajunas 00:48:35 02:44:22
223 AMBRAZAITE Vesta 01:11:33
221 BARTKEVICIUS Algirdas 00:44:14
19  Brazil 321 KUCZKOSKI Fabio 00:54:41 02:45:23
323 NITSCH Claudinei 00:59:03
322 KARNIKOWSKI Juscelino Alencar 00:51:39
20  Switzerland 43 HUBMANN Martin 00:54:41 02:46:24
42 ROLLIER Baptiste 01:00:16
41 LOMBRISER Stefan 00:51:27
21  Chile 332 CIFUENTES CONTRERAS Jorge Alexis 01:00:52 02:46:31
333 ARRIAGADA OLIVOS Jorge Antoni 00:59:01
331 GARCIA CAMPOS Herman Antonio 00:46:38
22  Serbia 272 MILIC Milovan 01:00:26 02:46:38
273 POPOVIC Dejan 00:59:02
271 MAKSIMOVIC Blazo 00:47:10
23  Spain 212 GARCIA CRESPO Jose Manuel 00:57:54 02:54:07
213 RODRIGUEZ MACIAS Miguel Angel 01:04:38
211 LOPEZ LOPEZ Antonio 00:51:35
24  Romania 123 MUTIU Ovidiu Mugurel 01:21:35 03:02:49
122 DUMITRASCU George 00:54:37
121 BOGYA Tamas 00:46:37
25  Ecuador 342 NOA SANTI Jose Javier 00:55:56 03:07:49
341 IMBAQUINGO PAMBAQUISHPE Luis F. 01:03:48
343 JARRIN URRUTIA Celso 01:08:05
26  Germany 252 SONNENBERG Andrej 01:07:36 03:09:39
253 REHNER Klaus 01:03:49
251 JANISCHOWSKY Lukas 00:58:14
27  China 241 LU Jian 01:08:23 03:11:23
242 WU Kangdi 01:03:19
243 NIE Chao 00:59:42
28  Denmark 361 STAUGAARD Ulrik 01:10:49 03:22:54
362 MOSE JENSEN Jes 01:06:58
363 LARSEN Hans Kresten 01:05:07
29  Netherlands 231 ROOS Clemens 01:02:53 03:25:02
233 DONGEN van Michel 01:11:32
232 MASONE Tony 01:10:37
30  China 291 JIAN Xiaogang 00:58:16 03:31:00
292 LIU Jinming 01:07:26
293 GONG Guorui 01:25:18
31  Germany 263 RIEHL Hans Joachim 01:49:15 04:25:48
262 REICHERT Manuel 01:23:44
261 FRIELING Bjoern 01:12:49
   France 181 KLEIN Christophe   DSQ
(00:51:46)
183 BOUVIER William  
182 BENACEK Philippe 00:51:46
   Korea, R. 303 CHOI Jae Sung 01:05:52 DSQ
(02:09:43)
301 KIM Jae Woong 01:03:51
302 HONG Ji Hyuk  
   Korea, R. 353 SONG Byung Seok   DSQ
(01:51:33)
352 HAN Sang Min 01:07:11
351 LEE Jung Soo 00:44:22
   Netherlands 372 HEIKOOP Anne   DSQ
(03:13:49)
373 BLOKZIJL Jurien  
371 NOUWELAND van den Pim 01:26:19
   Poland 133 PORZYCZ Janusz Przemyslaw   DSQ
(01:29:29)
132 DWOJAK Wojciech 00:45:04
131 WENSLAW Mateusz 00:44:25
   United Arab Emirates 282 ALHASHMI Abdulaziz   DSQ
(01:10:42)
283 ALZEYOUDI Saeed  
281 ALMAZROUEI Rashed 01:10:42


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +