Resultater Myrsprinten 2018



Resultater Myrsprinten
Vang, Hedmark - 5. mai 2018

Arrangementstype: Orientering

D -10

1 550 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Ane Beitdokken Lillehammer OK 15:14   9:49
0 Maren Bleken Rud Vang OL 25:06 +9:52 16:11
0 Linnea Haneberg Vang OL 13:36 +-1:38 8:46
0 Magnhild Kleppa Madslien Lillehammer OK 14:58 +-0:16 9:39
0 Sofie Taraldsen Lillehammer OK 19:30 +4:16 12:34
0 Ulrikke Visted-Hansen Gjø-Vard OL 24:26 +9:12 15:45

 

D 11-12

1 880 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mina Bleken Rud Vang OL 18:30   9:50
2 Johanne Berg Løten o-lag 23:20 +4:50 12:24
3 Julie Vardebakken Vang OL 28:24 +9:54 15:06
4 Emilie Kloppbakken Stenbrenden Gjø-Vard OL 38:02 +19:32 20:13
  Eiril Erlien Solerød Gjø-Vard OL diskvalifisert    

 

H -10

1 550 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Sebastian Welhaven Thorstad Lillehammer OK 14:48 +-14:46 9:32
0 Martin Edvardsen Hamar OK 29:34   19:04
0 Eivind Lutnæs Hamar OK 18:01 +-11:33 11:37
0 Nikolai Teslo Hadeland OL 12:29 +-17:05 8:03
  Fredrik Funderud Wedum Lillehammer OK diskvalifisert    

 

H 11-12

1 880 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ola Dåsnes Vang OL 14:06   7:30
2 Even Lien Gjø-Vard OL 15:43 +1:37 8:21
3 Magnus Svaland Dale OL Vallset/Stange 19:04 +4:58 10:08
4 Josef Øhman Gjø-Vard OL 19:17 +5:11 10:15
5 Mats Ligaarden Gjø-Vard OL 19:46 +5:40 10:30
6 Tage Raknes Sogstad Gjø-Vard OL 22:39 +8:33 12:02
7 Ole Solli Kvikstad OL Toten-Troll 24:20 +10:14 12:56

 

D13-16

2 380 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martine Skjelsvik Lillehammer OK 21:14   8:55
2 Serine Jørgensen Lillehammer OK 23:58 +2:44 10:04
3 June Rogstad Bekkevold Løten o-lag 24:43 +3:29 10:23
4 Henriette Berg Løten o-lag 25:33 +4:19 10:44
5 Guro Schjølberg Tynset IF 26:00 +4:46 10:55
6 Mathilde Oustad Løten o-lag 28:20 +7:06 11:54
7 Berthe Teslo Hadeland OL 29:41 +8:27 12:28
8 Anne Frøisland Vang OL 29:43 +8:29 12:29
9 Madeleine Aaslund Jenack Gjø-Vard OL 40:00 +18:46 16:48
  Birgit Dorthea Kleppa Madslien Lillehammer OK ikke startet    
  Emma Dåsnes Vang OL ikke startet    

 

D17

3 090 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Agnethe Hasli Gjø-Vard OL 27:55   9:02
2 Eva Lutnæs Hamar OK 33:51 +5:56 10:57
3 May Lise Kloppbakken Gjø-Vard OL 39:41 +11:46 12:50
  Ingeborg Rognstad Hadeland OL ikke startet    

 

D50

2 380 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eirin Lodgaard Byåsen IL 21:20   8:57
2 Hege Solerød Gjø-Vard OL 24:54 +3:34 10:27
3 Vanja Staff OL Toten-Troll 25:40 +4:20 10:47
4 Unn Mette Klopbakken Snertingdal IF Orientering 26:35 +5:15 11:10
5 Ingebjørg Felde Snertingdal IF Orientering 28:56 +7:36 12:09
6 Hege Heiberg Hadeland OL 36:47 +15:27 15:27

 

D60

2 020 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Wenche Bjørnstad Ringsaker OK 19:44   9:46
2 Gro Solnørdal Rudsbygd IL 20:23 +0:39 10:05
3 Margrete Jørandli Gjø-Vard OL 20:57 +1:13 10:22
4 Mona Bugge Haug OL Vallset/Stange 21:53 +2:09 10:50
5 Marit Tyldum Rudsbygd IL 25:45 +6:01 12:44
6 Berit Røste Ringsaker OK 27:32 +7:48 13:37
7 Bente Tangen Wikstrøm Ringsaker OK 27:49 +8:05 13:46
8 Bente Grøndalen Hamar OK 31:39 +11:55 15:40

 

D70

2 020 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inger K. Brøndbo OL Vallset/Stange 25:58   12:51
2 Liv Feiring Hamar OK 26:22 +0:24 13:03
3 Marith Brekke Hamar OK 29:41 +3:43 14:41
4 Kirsten Bakke Gjø-Vard OL 35:08 +9:10 17:23
5 Inger E. Vamnes Hamar OK 36:24 +10:26 18:01
6 Odbjørg Nordeng Rudsbygd IL 45:36 +19:38 22:34

 

H13-16

2 710 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sander Tonjer Fingarsen Elverum OK 20:53   7:42
2 Grunde Isaksætre Grue IL 21:13 +0:20 7:49
3 Jørgen Schjølberg Tynset IF 21:14 +0:21 7:50
4 Mats Lindaas Elverum OK 22:52 +1:59 8:26
5 Sune Raknes Sogstad Gjø-Vard OL 24:20 +3:27 8:58
6 Anders Kvamme Felde Snertingdal IF Orientering 25:43 +4:50 9:29
7 Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL 27:22 +6:29 10:05
8 Jo Randar Holmøy Hadeland OL 34:05 +13:12 12:34
9 Gaute Lindaas Elverum OK 34:06 +13:13 12:34
10 Anders Taraldsen Lillehammer OK 35:08 +14:15 12:57
11 Lars Wallin Snertingdal IF Orientering 35:45 +14:52 13:11

 

H17

3 610 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øyvind Wiggen Byåsen IL 23:58   6:38
2 Sverre Bang Støeng NTNUI 25:03 +1:05 6:56
3 Ove Antvord Haugereid Løten o-lag 27:12 +3:14 7:32
4 Sverre Berg Lutnæs Hamar OK 28:08 +4:10 7:47
5 Jakob Mo OL Toten-Troll 31:01 +7:03 8:35
6 Stian Overskeid Indre Østfold OK 32:31 +8:33 9:00
7 Marius Staff OL Toten-Troll 33:19 +9:21 9:13
  Njaal Ellegaard Melby Vang OL ikke startet    
  Ole Johan Bråten Vang OL ikke startet    

 

H50

3 090 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Onno Verberne OL Toten-Troll 26:20   8:31
2 Bjørn Solbergseter Austmarka IL 27:06 +0:46 8:46
3 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 27:09 +0:49 8:47
4 Frode Haug Hamar OK 28:44 +2:24 9:17
5 Ole Christian Bang Hamar OK 29:59 +3:39 9:42
6 Bent Ove Barmoen Rinden Løten o-lag 31:38 +5:18 10:14
7 Kristian Storsveen Løten o-lag 32:10 +5:50 10:24
8 Bjarte Lindstad OL Toten-Troll 32:46 +6:26 10:36
9 Arne Arnesen Hamar OK 33:05 +6:45 10:42
10 Morten Stenberg Vang OL 34:42 +8:22 11:13
11 Herman Bakke Løten o-lag 39:32 +13:12 12:47
  Kai Funderud Lillehammer OK diskvalifisert    
  Morten Moen Hamar OK ikke startet    

 

H60

2 710 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arnfinn Pedersen Gjø-Vard OL 25:47   9:30
2 Einar Lund Hamar OK 25:56 +0:09 9:34
3 Harald Østbye Elverum OK 26:40 +0:53 9:50
4 Frode Bergersen Hamar OK 27:04 +1:17 9:59
5 Harald Volden Hamar OK 28:23 +2:36 10:28
6 Erik Grøndalen Hamar OK 28:58 +3:11 10:41
7 Jon Gunnar Henriksen Rudsbygd IL 29:11 +3:24 10:46
8 Knut Malmo Ringsaker OK 30:31 +4:44 11:15
9 Erik Hasli Snertingdal IF Orientering 31:59 +6:12 11:48
10 Sjur Gjestvang OL Toten-Troll 34:42 +8:55 12:48
  Erik Haugen Ringsaker OK diskvalifisert    

 

H70

2 020 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Paul Martin Berg Rudsbygd IL 20:54   10:20
2 Knut Wikstrøm Ringsaker OK 21:40 +0:46 10:43
3 Trond Feiring Hamar OK 23:15 +2:21 11:30
4 Jon Tyldum Rudsbygd IL 23:52 +2:58 11:48
5 John Birger Skansen Rudsbygd IL 30:57 +10:03 15:19
6 Knut Fjæstad Hamar OK 36:01 +15:07 17:49
  Jon Vegard Lunde Lillehammer OK diskvalifisert    
  Arne Sveen Ringsaker OK ikke startet    

 

D17N

1 550 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nina Haavi Gjø-Vard OL 16:49   10:50
2 Liv Simonsen OK Øst 18:23 +1:34 11:51
3 An Margit Brøndmo Lillehammer OK 20:25 +3:36 13:10

 

H11-12N

1 210 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ole Petter Visted-Hansen Gjø-Vard OL 20:36   17:01

 

H17N

1 550 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Robert Reid Lillehammer OK 8:57   5:46
2 Trond Brøndmo Lillehammer OK 9:41 +0:44 6:14
3 Tor Simonsen OK Øst 22:15 +13:18 14:21

 

N-åpen

1 210 m, 38 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Erik Beitdokken Lillehammer OK 11:32   9:31
0 Sondre Bekkelund Gjø-Vard OL 19:48 +8:16 16:21
0 MIra Bjørnbekk-Dalsrud Vang OL 15:31 +3:59 12:49
0 Margit Brøndmo Lillehammer OK 13:40 +2:08 11:17
0 Severin Brøndmo Lillehammer OK 20:15 +8:43 16:44
0 Sivert Dåsnes Vang OL 13:31 +1:59 11:10
0 Emma Pedersen Elverhøi Vang OL 25:12 +13:40 20:49
0 Aleksander Haave Gjø-Vard OL 13:48 +2:16 11:24
0 Kai Magnus Haave Gjø-Vard OL 13:50 +2:18 11:25
0 Johannes Høie Gjø-Vard OL 11:10 +-0:22 9:13
0 Emma Aaslund Jenack Gjø-Vard OL 23:05 +11:33 19:04
0 Henrik Jørgensen Lillehammer OK 13:25 +1:53 11:05
0 Ingrid Jørgensen Lillehammer OK 12:37 +1:05 10:25
0 Kristine Villa Kristiansen Gjø-Vard OL 17:39 +6:07 14:35
0 Aksel Krogstie Ringsaker OK 19:40 +8:08 16:15
0 Pål Solli Kvikstad OL Toten-Troll 19:00 +7:28 15:42
0 Julie Libak- Feiring Vang OL 24:01 +12:29 19:50
0 Marte Libak- Feiring Vang OL 11:56 +0:24 9:51
0 Elise Libak-Feiring Vang OL 24:07 +12:35 19:55
0 Hanna Lutnæs Hamar OK 26:08 +14:36 21:35
0 Eirin Melgalvis Bilstad Vang OL 17:04 +5:32 14:06
0 Peder Melgalvis Bilstad Vang OL 14:27 +2:55 11:56
0 Ingeborg Meyer Hamar OK 26:25 +14:53 21:49
0 Ville Langgård Munch Lillehammer OK 21:03 +9:31 17:23
0 Leon Norman-Haavi Gjø-Vard OL 14:54 +3:22 12:18
0 Seren Norman-Haavi Gjø-Vard OL 17:04 +5:32 14:06
0 Madison Reid Lillehammer OK 19:47 +8:15 16:20
0 Mina Reid Lillehammer OK 13:41 +2:09 11:18
0 Eskil Bergseng Rinden Løten o-lag 17:09 +5:37 14:10
0 Selma Bergseng Rinden Løten o-lag 18:26 +6:54 15:14
0 Karoline Røysheim Gjø-Vard OL 17:45 +6:13 14:40
0 Tuva Sels-Agersten Lillehammer OK 21:33 +10:01 17:48
0 Andreas Skistad Gjø-Vard OL 20:14 +8:42 16:43
0 Daniel Skistad Gjø-Vard OL 20:23 +8:51 16:50
0 Nora Dybvik Lillehammer OK 21:32 +10:00 17:47
0 Andrine Vardebakken Vang OL 25:15 +13:43 20:52
0 Jonathan Aaslund Jenack Gjø-Vard OL 12:29 +0:57 10:19
0 Eline Malmo Jordheim Vang OL 25:11 +13:39 20:48

 

D40

3 090 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mari Gullbrekken Schjølberg Tynset IF 30:00   9:42
2 Randi Lilleengen Beitdokken Lillehammer OK 30:28 +0:28 9:51
3 Marita Hernandez OL Toten-Troll 30:42 +0:42 9:56
4 Elianne Haneberg Vang OL 35:00 +5:00 11:19
5 Line Merete Libak Vang OL 35:16 +5:16 11:24
6 Øyfrid Larsen Moen Hamar OK 40:51 +10:51 13:13
7 Elin Bergseng Løten o-lag 42:35 +12:35 13:46
8 Gunn Elin Rudi Hadeland OL 45:51 +15:51 14:50
  Eli Stensli Løten o-lag ikke startet    

 

H40

3 610 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigurd Dæhli Løten o-lag 27:34   7:38
2 Sigmund Hansen Gjø-Vard OL 29:16 +1:42 8:06
3 Geir Schølberg Tynset IF 33:50 +6:16 9:22
4 Tormod Kleppa Lillehammer OK 36:31 +8:57 10:06
5 Thomas Jørgensen Lillehammer OK 37:01 +9:27 10:15
6 Even Erlien Gjø-Vard OL 38:19 +10:45 10:36
7 Jens-Henrik Simonsen OK Øst 48:42 +21:08 13:29
  Martin Øhman Gjø-Vard OL ikke startet


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +