Resultater Myrsprinten 2019



Resultater Myrsprinten
Vang, Hedmark - 22. april 2019

Arrangementstype: Orientering

D -10

1 820 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Maren Bleken Rud Vang OL 16.14   8.55  
0 Julie Libak- Feiring Vang OL 21.32   11.49  
0 Elise Libak-Feiring Vang OL 21.26   11.46  
  Andrine Vardebakken Vang OL ikke startet      

D 11-12

2 040 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Johanne Berg Løten o-lag 19.23   9.30  
0 Eiril Erlien Solerød Gjø-Vard OL 15.52   7.46  
0 Mina Bleken Rud Vang OL 14.48   7.15  
0 Marte Libak- Feiring Vang OL 13.29   6.36  
  Julie Vardebakken Vang OL ikke startet      
  Emilie Kloppbakken Stenbrenden Gjø-Vard OL ikke startet      

H -10

1 820 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Sivert Dåsnes Vang OL 19.25   10.40  

H 11-12

2 040 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Tage Rogstad Bekkevold Løten o-lag 18.39   9.08  
0 Magnus Svaland Dale OL Vallset/Stange 15.53   7.47  
0 Ole Solli Kvikstad OL Toten-Troll 17.30   8.34  
0 Eivind Lutnæs Hamar OK 17.13   8.26  
  Torgrim Hasle Haslestad Ringsaker OK ikke startet      

D13-16

2 160 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Emma Dåsnes Vang OL 19.40   9.06  
2 Emma Bangstad Bergersen Hamar OK 20.08 +0.28 9.19  
3 Martine Skjelsvik Lillehammer OK 20.35 +0.55 9.31 Last ned GPS-spor i gpx-format
4 June Rogstad Bekkevold Løten o-lag 20.59 +1.19 9.42  
5 Henriette Berg Løten o-lag 21.12 +1.32 9.48  
6 Emma Visted-Hansen Gjø-Vard OL 21.57 +2.17 10.09  
7 Mari Ovidia Ranestad Hamar OK 22.02 +2.22 10.12  
8 Anne Frøisland Vang OL 24.36 +4.56 11.23  
9 Maren Henriksen Vang OL 26.49 +7.09 12.24  
10 Sunniva Alm-Kristiansen Vang OL 31.56 +12.16 14.47  
  Ingeborg Hasle Haslestad Ringsaker OK ikke startet      

D17

2 760 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 22.20   8.05  
2 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 23.00 +0.40 8.20  
3 Evine Westli Andersen Løten o-lag 25.34 +3.14 9.15  
4 Stine Olsen Kirkevik Hamar OK 25.59 +3.39 9.24  
5 Stine Ølstad Dalberg Raumar Orientering 28.34 +6.14 10.21  
6 Marita Hernandez OL Toten-Troll 31.51 +9.31 11.32  
7 Hildegunn Lindstad OL Toten-Troll 38.50 +16.30 14.04  
8 Janne Robyn Cummins Raufoss IL Orientering 1.05.10 +42.50 23.36  
  Eva Lutnæs Hamar OK diskvalifisert      
  Agnethe Hasli Bækkelagets SK diskvalifisert      
  Ingeborg Ellegaard Melby NTNUI diskvalifisert      
  Lene Oskal Hamar OK diskvalifisert      
  May Lise Kloppbakken Gjø-Vard OL ikke startet      

D50

2 160 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anne-Guri Jevne Hamar OK 18.52   8.44  
2 Kjersti Rønning Hamar OK 19.26 +0.34 8.59  
3 Hege Solerød Gjø-Vard OL 20.49 +1.57 9.38 Last ned GPS-spor i gpx-format
4 Unn Mette Klopbakken Snertingdal IF Orientering 21.29 +2.37 9.56  
5 Vanja Staff OL Toten-Troll 22.33 +3.41 10.26  
6 Eirin Lodgaard Byåsen IL 22.39 +3.47 10.29  
7 Marianne Myklebust Hamar OK 22.47 +3.55 10.32  
8 Kjersti Narum OL Vallset/Stange 25.45 +6.53 11.55  
9 May Jorunn Rognlien Modum OL 32.08 +13.16 14.52  
  Kristin Hasle Haslestad Ringsaker OK ikke startet      

D60

1 940 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Gro Solnørdal Rudsbygd IL 20.08   10.22  

D70

1 940 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Inger K. Brøndbo OL Vallset/Stange 23.00   11.51  
2 Marit Tyldum Rudsbygd IL 25.41 +2.41 13.14  
3 Kirsten Bakke Gjø-Vard OL 34.58 +11.58 18.01  
4 Berit Eskerud Lillehammer OK 50.24 +27.24 25.58  

H13-16

2 300 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Vegard Ranestad Hamar OK 20.17   8.49  
2 Mats Lindaas Elverum OK 21.25 +1.08 9.18  
3 Kristian Fredriksen Aas Asker Skiklubb 22.00 +1.43 9.33  
4 Ola Dåsnes Vang OL 26.15 +5.58 11.24  
5 Gjermund Taje Skeie Raumar Orientering 28.17 +8.00 12.17  
6 Anders Taraldsen Lillehammer OK 31.06 +10.49 13.31  
7 Kristoffer Børke Sætaberget Vang OL 34.53 +14.36 15.10  
8 Oliver Nygård Løten o-lag 34.57 +14.40 15.11  
9 Madeleine Aaslund Jenack Gjø-Vard OL 36.52 +16.35 16.01  
10 Eirik Olsen Kirkevik Hamar OK 48.46 +28.29 21.12  
  Gaute Lindaas Elverum OK diskvalifisert      
  Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL diskvalifisert      
  Eyvind Hasle Haslestad Ringsaker OK ikke startet      

H17

3 530 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Vegard Ølstad Dalberg Bækkelagets SK 24.15   6.52  
2 Øyvind Wiggen Byåsen IL 25.41 +1.26 7.16  
3 Eskil Frøisland Vang OL 26.08 +1.53 7.24  
4 Marius Øie Løten o-lag 26.56 +2.41 7.37  
5 Even Lindaas Vang OL 27.22 +3.07 7.45  
5 Simen Jevne Arnesen Hamar OK 27.22 +3.07 7.45  
7 Simen Ballangrud OL Toten-Troll 27.59 +3.44 7.55  
8 Ole Antvord Haugereid Vang OL 29.04 +4.49 8.14  
9 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 30.03 +5.48 8.30  
10 Sverre Berg Lutnæs Hamar OK 31.23 +7.08 8.53  
11 Simen Oskal Hamar OK 33.28 +9.13 9.28  
12 Sigurd Kvamme OL Toten-Troll 34.43 +10.28 9.50  
13 Ole Johan Bråten Vang OL 35.27 +11.12 10.02  
14 Sjur Grindstuen Indre Østfold OK 36.09 +11.54 10.14  
15 Lars Grøndalen Hamar OK 39.57 +15.42 11.19  
  Ivar Jevne Arnesen NTNUI diskvalifisert      
  John Anders Bakke Løten o-lag diskvalifisert      
  Stian Overskeid Indre Østfold OK diskvalifisert      
  Tore Borchgrevink Alu Hamar OK diskvalifisert      

H50

2 760 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Harald Berge Løten o-lag 25.30   9.14  
2 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 26.00 +0.30 9.25  
3 Tommy Olsen Hamar OK 26.38 +1.08 9.38  
4 Bjørn Solbergseter Austmarka IL 27.37 +2.07 10.00  
5 Ole Christian Bang Hamar OK 27.48 +2.18 10.04  
6 Frode Haug Hamar OK 28.25 +2.55 10.17  
7 Kristian Storsveen Løten o-lag 32.04 +6.34 11.37  
8 Bjarne Harkinn Hamar OK 32.23 +6.53 11.43  
9 Torbjørn Løkken Hamar OK 33.14 +7.44 12.02  
10 Arne Arnesen Hamar OK 33.22 +7.52 12.05  
11 Stein Magnus Moen Grue IL 36.47 +11.17 13.19  
12 Magne Aas Asker Skiklubb 37.11 +11.41 13.28  
13 Gaute Skjeldsvik Lillehammer OK 37.13 +11.43 13.29  

H60

2 300 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Arnfinn Pedersen Gjø-Vard OL 23.19   10.08  
2 Terje Gudbrandsen Hamar OK 23.35 +0.16 10.15  
3 Harald Østbye Elverum OK 25.07 +1.48 10.55  
4 Erik Hasli Snertingdal IF Orientering 29.11 +5.52 12.41  
5 Erik Haugen Ringsaker OK 29.28 +6.09 12.48  
6 Håkon Beitnes Hamar OK 30.04 +6.45 13.04  
7 Knut Malmo Ringsaker OK 30.23 +7.04 13.12  
8 Herman Bakke Løten o-lag 36.20 +13.01 15.47  
  Erik Grøndalen Hamar OK diskvalifisert      

H70

1 940 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Paul Martin Berg Rudsbygd IL 18.24   9.29  
2 Einar Lund Hamar OK 19.49 +1.25 10.12  
3 Hasse Bergstrøm Tyrving IL 20.21 +1.57 10.29  
4 Knut Wikstrøm Ringsaker OK 20.46 +2.22 10.42  
5 Jon Tyldum Rudsbygd IL 23.26 +5.02 12.04  
6 Hans A. Tingvold Raufoss IL Orientering 25.17 +6.53 13.01  
7 Jon Vegard Lunde Oppland 31.51 +13.27 16.25  
  Rolf Karset Steinkjer OK ikke startet      
  Terje Malm Hamar OK ikke startet      

D11-12N

1 450 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Linnea Haneberg Vang OL 9.40   6.40  
0 Mari Børke Sætaberget Vang OL 14.00   9.39  

D13-16N

1 860 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ane Wiik Melve Ringsaker OK 16.29   8.51  
  Sina Wiik Melve Ringsaker OK diskvalifisert      

D17N

1 860 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Petra Kaderkova Gjø-Vard OL 16.30   8.52  
2 Liv Simonsen OK Øst 20.15 +3.45 10.53  

H13-16N

1 860 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
  Finn Elias Haneberg Vang OL diskvalifisert      
  Benjamin Elverhøi Vang OL ikke startet      

H17N

1 860 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tor Simonsen OK Øst 23.09   12.26  

N-åpen

1 450 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Niklas Bakke Løten o-lag 20.30   14.08  
0 Ingvild Bjørnøy Nylund Molde og Omegn IF 23.00   15.51  
0 Emma Pedersen Elverhøi Vang OL 25.33   17.37  
0 Sivert Pedersen Elverhøi Vang OL 34.04   23.29  
0 Maja Haugereid Vang OL 30.49   21.15  
0 Emma Aaslund Jenack Gjø-Vard OL 21.18   14.41  
0 Jonathan Aaslund Jenack Gjø-Vard OL 17.55   12.21  
0 Eskil Malmo Jordheim Vang OL 27.58   19.17  
0 Hanna Lutnæs Hamar OK 19.50   13.40  
0 Eirin Melgalvis Bilstad Vang OL 16.09   11.08  
0 Peder Melgalvis Bilstad Vang OL 16.12   11.10  
0 Johannes Wiik Melve Ringsaker OK 17.42   12.12  
0 Elisa Kaderkova Mæhlum Gjø-Vard OL 23.12   16.00  
0 Matilde Nylund Vang OL 37.27   25.49  
0 Aurora M Opsahl Vang OL 33.28   23.04  
0 Erik Oskal Hamar OK 20.00   13.47  
0 Tuva Jordheim Otten OL Vallset/Stange 19.22   13.21  
0 Selma Rinden Løten o-lag 22.07   15.15  
0 Johannes Rugsveen Vang OL 16.10   11.08  
0 Sara-Sofie Larsen Simonsen OK Øst 17.39   12.10  
0 Julie Gjessing Skjeset Vang OL 23.31   16.13  
0 Esther Stenberg Vang OL 33.18   22.57  
0 Mari Stenberg Vang OL 23.31   16.13  
0 Erika Maria Vilimaite Ottestad IL 30.49   21.15  
0 Andrius Daniel Vilimas Ottestad IL 27.52   19.13  
0 Eline Malmo Jordheim Vang OL 30.38   21.07  
0 Dina Jordheim Otten OL Vallset/Stange 18.32   12.46  
0 Vilma Larsen Vang OL 19.00   13.06  
  Niklas Mykleset Vang OL diskvalifisert      
  Tuva Mykleset Vang OL diskvalifisert      
  Per Taje Skeie Raumar Orientering diskvalifisert      

D40

2 760 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingvild Gjessing Vang OL 28.58   10.29  
2 Elianne Haneberg Vang OL 34.51 +5.53 12.37  
3 Eldrid Hågård Aas OL Toten-Troll 36.25 +7.27 13.11  
4 Stine Sønsterud Berg Løten o-lag 40.08 +11.10 14.32  
5 Eli Stensli Løten o-lag 47.52 +18.54 17.20  
6 Eivor Stensrud Aas Raufoss IL Orientering 47.57 +18.59 17.22  

H40

3 530 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kenneth Bilstad Vang OL 27.11   7.42  
2 Sigmund Hansen Gjø-Vard OL 29.43 +2.32 8.25  
3 Amund Beitnes OK 77 30.44 +3.33 8.42  
4 Finn Ansgar Haneberg Vang OL 36.08 +8.57 10.14  
5 Øystein Bieltvedt Skeie Raumar Orientering 38.46 +11.35 10.58  
6 Håvard Kvamme OL Toten-Troll 38.54 +11.43 11.01  
7 Even Erlien Gjø-Vard OL 39.52 +12.41 11.17  
8 Børge Taraldsen Lillehammer OK 48.29 +21.18 13.44  
9 Stig Åge Melve Ringsaker OK 48.41 +21.30 13.47  
10 Jens-Henrik Simonsen OK Øst 51.08 +23.57 14.29


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +