Resultater Myrtrampen 2015



Resultater Myrtrampen
Vang, Hamar, Hedmark - 12. april 2015

Arrangemenstype: Orientering

D 11-12

2 510 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Astrid Rognstad Hadeland OL 34:59   13:56

D 13-14

3 640 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Ingeborg Rognstad Hadeland OL 44:09   12:07
2 Berthe Teslo Hadeland OL 1:00:03 +15:54 16:29

D 15-16

4 110 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Ane Holm Grøneng Lillehammer OK 49:53   12:08
2 Synne Solberg Gjø-Vard OL 1:08:28 +18:35 16:39

D 17-18

4 740 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Dorte Narum Hamar OK 41:47   8:48
2 Stine Frogner Tømmervold Hamar OK 48:54 +7:07 10:18
3 Sigrid Bjørgen Hamar OK 50:26 +8:39 10:38

D 17-C

2 950 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Elin Bergseng Løten o-lag 32:53   11:08
2 Mari Gotteberg NOTEAM 34:52 +1:59 11:49
3 Eli Stensli Løten o-lag 42:12 +9:19 14:18
4 Claire Bant Hamar OK 48:57 +16:04 16:35
5 Guro Mo OL Toten-Troll 54:39 +21:46 18:31
6 Ann-Magritt Sande Gjø-Vard OL 55:35 +22:42 18:50
7 Mette Marit Jensen Hamar OK 58:08 +25:15 19:42
8 Oddný Guðmundsdóttir Hamar OK 1:01:07 +28:14 20:43
9 Wenche Brobakken Snertingdal IF Orientering 1:27:52 +54:59 29:47

D 17-N

2 910 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Maja Seigerud Haugen Lunderseter IL 42:45   14:41
2 Randi Bekkelund Osen IL 1:01:22 +18:37 21:05
3 Marissa Penelope Bergersen Eidskog OL 1:03:09 +20:24 21:42
  Tina Bjørnstad Raumar Orientering diskvalifisert    

D19-

5 880 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Sofie Johansson Løten o-lag 47:00   7:59
2 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 47:49 +0:49 8:07
3 Lone Malmgren Gjø-Vard OL 49:47 +2:47 8:27
4 Evine Westli Andersen Løten o-lag 51:33 +4:33 8:46
5 Ingeborg Ellegaard Melby Nydalens SK 54:50 +7:50 9:19
6 Nina Smestad Løten o-lag 58:13 +11:13 9:54
7 Marianne Dæhli NTNUI 1:09:31 +22:31 11:49

D 40-

4 740 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Hilde Grøneng Lillehammer OK 43:26   9:09
2 Unn Mette Klopbakken Snertingdal IF Orientering 49:33 +6:07 10:27
3 Hege Solerød Gjø-Vard OL 56:54 +13:28 12:00
4 Kjersti Vestengen Hamar OK 59:52 +16:26 12:37
5 Gunn Elin Rudi Hadeland OL 1:01:38 +18:12 13:00
6 Hilde Tvedt Ryen Hamar OK 1:04:06 +20:40 13:31
7 Anita Stenseth Snertingdal IF Orientering 1:06:13 +22:47 13:58
  May Kristin Pedersen Tangen Ringsaker OK diskvalifisert    

D 50-

4 110 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Vanja Staff OL Toten-Troll 40:37   9:52
2 Mona Bugge Haug OL Vallset/Stange 45:30 +4:53 11:04
3 Berit Danielsen IL Tyrving 45:38 +5:01 11:06
4 Lis Dæhli Løten o-lag 47:06 +6:29 11:27
5 Ida Engen Raumar Orientering 50:30 +9:53 12:17
6 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 52:02 +11:25 12:39
7 Anne-Guri Jevne Hamar OK 1:00:13 +19:36 14:39
8 Anne Sørum Ringsaker OK 1:06:40 +26:03 16:13
  Wenche Bjørnstad Ringsaker OK diskvalifisert    
  Kjersti Narum OL Vallset/Stange brutt    

D 60-

3 210 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Gro Solnørdal Rudsbygd IL 38:49   12:05
2 Margrete Jørandli Gjø-Vard OL 39:24 +0:35 12:16
3 Bente Tangen Wikstrøm Ringsaker OK 46:00 +7:11 14:19
4 Sidsel Storihle Ringsaker OK 47:24 +8:35 14:45
5 Randi Aas Fjæstad Hamar OK 54:06 +15:17 16:51
6 Kirsten Bakke Gjø-Vard OL 55:24 +16:35 17:15

D 70-

3 210 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Tea Forberg Rond OL 45:28   14:09
2 Marith Brekke Hamar OK 46:19 +0:51 14:25
3 Liv Feiring Hamar OK 55:02 +9:34 17:08
4 Siri Hestad Hamar OK 58:07 +12:39 18:06

H 11-12

2 510 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Mats Lindaas Elverum OK 25:39   10:13
2 Lars Lien Gjø-Vard OL 26:37 +0:58 10:36
3 Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL 40:41 +15:02 16:12

H 13-14

3 640 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Jakob Mo OL Toten-Troll 38:06   10:28
2 Frikk Dukefoss Lillehammer OK 41:41 +3:35 11:27

H 13-16C

2 510 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Petter Stensli Forseth Løten o-lag 34:38   13:47
2 Noak Øhman Gjø-Vard OL 48:48 +14:10 19:26

H 15-16

4 740 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Sverre Narum OL Vallset/Stange 37:40   7:56
2 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 40:38 +2:58 8:34
3 Even Lindaas Elverum OK 51:09 +13:29 10:47
4 Sigurd Gjerdingen Hadeland OL 57:33 +19:53 12:08
5 Fredrik Sveen Vang OL 1:00:36 +22:56 12:47
  Elias Øhman Gjø-Vard OL diskvalifisert    
  Simen Gran Blystad Løten o-lag diskvalifisert    
  Emil Bjørnstad Strand Raumar Orientering diskvalifisert    

H 17-C

2 950 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Jan Åsmund Sætaberget Vang OL 29:05   9:51
2 Jan Kampenhaug Løten o-lag 36:32 +7:27 12:23
3 Tommy Gullord Gjø-Vard OL 38:55 +9:50 13:11
4 Tor Sætaberget Lunderseter IL 39:14 +10:09 13:17
5 Espen Torseth Gjø-Vard OL 55:53 +26:48 18:56

H19-

7 370 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Sondre Sande Gullord NTNUI 49:13   6:40
2 Vegard Rønning Huber Hamar OK 49:38 +0:25 6:44
3 Ove Antvord Haugereid Løten o-lag 52:08 +2:55 7:04
4 Øyvind Steinbekken Odal OL - Orientering 53:34 +4:21 7:16
5 Geir Myhr Øien Ringsaker OK 54:22 +5:09 7:22
6 Øystein Storsveen Løten o-lag 57:25 +8:12 7:47
7 Audun Strandlie Gjø-Vard OL 57:40 +8:27 7:49
8 Rolf Pettersen Mo OL Toten-Troll 57:48 +8:35 7:50
9 Sindre Bæk Løten o-lag 58:57 +9:44 7:59
10 Yngve Volden Løten o-lag 59:30 +10:17 8:04
  Marius Wikstrøm Ringsaker OK diskvalifisert    

H 40-

5 880 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Øyvind Lien Gjø-Vard OL 50:54   8:39
2 Martin Øhman Gjø-Vard OL 52:05 +1:11 8:51
3 Einar Teslo Hadeland OL 56:56 +6:02 9:40

H 50-

4 740 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 34:38   7:18
2 Erlend Slokvik Nydalens SK 35:19 +0:41 7:27
3 Frode Haug Hamar OK 35:46 +1:08 7:32
4 Bjørn Solbergseter Austmarka IL 36:24 +1:46 7:40
5 Trond Olsen Løten o-lag 36:28 +1:50 7:41
6 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 36:46 +2:08 7:45
7 Tore Nilsen Elverum OK 37:30 +2:52 7:54
8 Terje Gudbrandsen Hamar OK 39:09 +4:31 8:15
9 Onno Verberne OL Toten-Troll 39:46 +5:08 8:23
10 Ole Inge Rismoen Brandval/Kongsvinger OK 42:02 +7:24 8:52
11 Harald Østbye Elverum OK 42:51 +8:13 9:02
12 Jon Ivar Bergersen Eidskog OL 43:13 +8:35 9:07
13 Knut Engen Raumar Orientering 44:02 +9:24 9:17
14 Tor Strand Raumar Orientering 44:59 +10:21 9:29
15 Henning Wernøe Hamar OK 45:19 +10:41 9:33
16 Bjarte Lindstad OL Toten-Troll 46:12 +11:34 9:44
17 Kristian Storsveen Løten o-lag 47:26 +12:48 10:00
18 Frode Ødegårdstuen Snertingdal IF Orientering 48:56 +14:18 10:19
19 Bjørn Olav Bergsløkken Grue IL 49:11 +14:33 10:22
20 Kjell Magne Nordvi Grue IL 51:08 +16:30 10:47
21 Helge Ryen Hamar OK 51:10 +16:32 10:47
22 Arne Arnesen Hamar OK 53:02 +18:24 11:11
23 Herman Bakke Løten o-lag 57:39 +23:01 12:09
24 Tore Lindaas Elverum OK 59:39 +25:01 12:35
25 Trond Ivar Tømmervold Hamar OK 1:00:48 +26:10 12:49
  Andreas Huber Hamar OK diskvalifisert    

H 60-

4 110 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Ola Brox OL Toten-Troll 32:52   7:59
2 Bjørn Steinbekken Odal OL - Orientering 33:17 +0:25 8:05
3 Terje Wikstrøm Ringsaker OK 33:24 +0:32 8:07
4 Einar Lien Løten o-lag 35:28 +2:36 8:37
5 Tor Solbergseter Austmarka IL 36:03 +3:11 8:46
6 Bård Natvig Nittedal OL 36:48 +3:56 8:57
7 Einar Lund Hamar OK 40:07 +7:15 9:45
8 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 40:44 +7:52 9:54
9 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering 45:22 +12:30 11:02
10 Jarle Busterud Elverum OK 48:25 +15:33 11:46
11 Jan Sveen Raumar Orientering 48:34 +15:42 11:49
12 Terje Malm Hamar OK 48:48 +15:56 11:52
13 Odd Arne Blystad Løten o-lag 50:00 +17:08 12:09
14 Harald Bakke Gjø-Vard OL 51:25 +18:33 12:30
15 Karl Petter Opsahl Løten o-lag 51:56 +19:04 12:38
16 Knut Malmo Ringsaker OK 53:44 +20:52 13:04
17 Knut Wikstrøm Ringsaker OK 1:01:41 +28:49 15:00
18 Roar Sætaberget Lunderseter IL 1:02:12 +29:20 15:08
19 Knut Fjæstad Hamar OK 1:02:25 +29:33 15:11
  Stein Nordvi Elverum OK diskvalifisert    
  Terje Tangen Ringsaker OK diskvalifisert    

H 70-

3 210 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Øivind Magne Rogndalen Hamar OK 31:50   9:55
2 Trond Feiring Hamar OK 37:57 +6:07 11:49
3 Klaus Engen Eidskog OL 38:47 +6:57 12:04
4 Trygve Hestad Hamar OK 51:27 +19:37 16:01
5 Harald Brekke Hamar OK 51:32 +19:42 16:03
6 Jon Vegard Lunde Lillehammer OK 56:44 +24:54 17:40

D17 kort

4 110 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Mari Norstad Opsahl Løten o-lag 39:08   9:31
2 Eva Lutnæs Hamar OK 43:29 +4:21 10:34
3 Marte Opsahl Løten o-lag 45:53 +6:45 11:09
4 Linda Engen Raumar Orientering 49:09 +10:01 11:57
5 Else Kristine Lien Løten o-lag 1:03:19 +24:11 15:24
  Lene Oskal Hamar OK diskvalifisert    

H17 kort

4 740 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Bent Ove Barmoen Rinden Løten o-lag 43:06   9:05
2 Simen Oskal Hamar OK 45:25 +2:19 9:34
3 Even Erlien Gjø-Vard OL 47:40 +4:34 10:03
4 Arnstein Dale OL Vallset/Stange 49:48 +6:42 10:30
5 Tor-Arve Bjørnstad Strand Raumar Orientering 1:14:03 +30:57 15:37

H80

3 210 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Hans Ruud Hamar OK 50:56   15:52
2 Olaf Småstuen Gjø-Vard OL 52:53 +1:57 16:28
3 Iver Rognstad Hadeland OL 53:36 +2:40 16:41

N-åpen

1 820 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
0 Ida Marianne Bergersen Eidskog OL 23:12 +4:41 12:44
0 Oda Marissa Bergersen Eidskog OL 22:19 +3:48 12:15
0 Mira Bjørnbekk-Dalsrud Vang OL 21:09 +2:38 11:37
0 Magnus Svaland Dale OL Vallset/Stange 18:14   10:01
0 Even Lien Gjø-Vard OL 14:50   8:09
0 Eiril Erlien Solerød Gjø-Vard OL 18:30   10:09
0 Kristoffer Børke Sætaberget Vang OL 19:26 +0:55 10:40
0 Nikolai Teslo Hadeland OL 24:40 +6:09 13:33
0 Sivert Isak Torseth Gjø-Vard OL 43:26 +24:55 23:51
0 Amelia Gotteberg Ødegård NOTEAM 25:30 +6:59 14:00
0 Josef Øhman Gjø-Vard OL 23:56 +5:25 13:09
0 Hedda Arnesen Vang OL 18:31   10:10
0 Embret Røhnebæk Brekke Hamar OK 18:47 +0:16 10:19
0 Benjamin Andreas Buraas Vang OL 23:54 +5:23 13:07
0 Ola Dåsnes Vang OL 19:07 +0:36 10:30
0 Sivert Dåsnes Vang OL 27:27 +8:56 15:04
0 Eskil Bergseng Rinden Løten o-lag 27:12 +8:41 14:56
0 Selma Bergseng Rinden Løten o-lag 27:02 +8:31 14:51
0 Mari Sørlien Stenberg Vang OL 54:24 +35:53 29:53

H11-12N

1 820 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
0 Gaute Lindaas Elverum OK 23:52   13:06


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +