Resultater Myrtrampen 2019



Resultater Myrtrampen
Vang, Hamar, Hedmark - 24. august 2019

Arrangemenstype: Orientering

N-åpen

1 690 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
  Tobias Bergseth Gjø-Vard OL fullført      
  Aksel Bolstad Carlson Vang OL fullført      
  Emil Dahl Vang OL fullført      
  Rasmus Ekeberg Løten o-lag fullført      
  Markus Finsand Lillehammer OK fullført      
  Erlend Sørli Grande Eidskog OL fullført      
  Kristin Haug Lillehammer OK fullført      
  Maja Haugereid Vang OL fullført      
  Minna Haugereid Vang OL fullført      
  Sebastian Tangen Holtet Eidskog OL fullført      
  Syver Holtklimpen Haugen Lillehammer OK fullført      
  Trygve Holtklimpen Haugen Lillehammer OK fullført      
  Henrik Jørgensen Lillehammer OK fullført      
  Eline Kjøs Lillehammer OK fullført      
  Hanna Lutnæs Hamar OK fullført      
  Eirin Melgalvis Bilstad Vang OL fullført      
  Peder Melgalvis Bilstad Vang OL fullført      
  Ivan N-Djuve Løten o-lag fullført      
  Matilde Nylund Vang OL fullført      
  Mattis Riggenbach OL Vallset/Stange fullført      
  Julie Skjeset Vang OL fullført      
  Esther Stenberg Vang OL fullført      
  Mari Stenberg Vang OL fullført      
  Øyvind Særli Eidskog OL fullført      
  Kristian Urset Vang OL fullført      
  Ulrikke Visted-Hansen Gjø-Vard OL fullført      

D 9-10

1 690 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
  Maren Bleken Rud Vang OL 28.28   16.50  
  Vilje Linnea Falch Eidskog OL 24.25   14.26  
  Magnhild Kleppa Madslien Lillehammer OK 13.36   8.02  
  Thea Riggenbach OL Vallset/Stange 20.09   11.55  
  Mari Børke Sætaberget Vang OL 31.56   18.53  
  Emma Pedersen Elverhøi Vang OL ikke startet      

D 11-12

1 800 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Karen Haanes Strandlie Gjø-Vard OL 19.32   10.51  
2 Mina Bleken Rud Vang OL 20.07 +0.35 11.10  
3 Ida Marianne Bergersen Eidskog OL 22.09 +2.37 12.18  
4 Eiril Erlien Solerød Gjø-Vard OL 22.48 +3.16 12.40  
5 Emilie Kloppbakken Stenbrenden Gjø-Vard OL 45.28 +25.56 25.15  
6 Ane Beitdokken Lillehammer OK 49.33 +30.01 27.31  

D 13-14

3 390 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Maren Henriksen Vang OL 57.16   16.53  
2 Oda Marissa Bergersen Eidskog OL 1.58.29 +1.01.13 34.57  

D 15-16

4 210 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Birgit Dorthea Kleppa Madslien Lillehammer OK 42.17   10.02  
2 Henriette Berg Løten o-lag 50.47 +8.30 12.03  
3 Live Raknes Sogstad Gjø-Vard OL 56.09 +13.52 13.20  
4 Emma Visted-Hansen Gjø-Vard OL 1.04.58 +22.41 15.25  
5 June Rogstad Bekkevold Løten o-lag 1.05.30 +23.13 15.33  
6 Ingeborg Hasle Haslestad Ringsaker OK 1.08.05 +25.48 16.10  
7 Emma Dåsnes Vang OL 1.09.33 +27.16 16.31  
8 Anne Frøisland Vang OL 1.15.47 +33.30 18.00  
  Martine Skjelsvik Lillehammer OK ikke startet      

D 17-A kort

4 210 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Linda Engen Raumar Orientering 49.22   11.43  
2 Hildegunn Lindstad OL Toten-Troll 54.40 +5.18 12.59  
3 Emma Falch Eidskog OL 1.03.05 +13.43 14.59  
4 Elin Swärd Hadeland OL 1.50.38 +1.01.16 26.16  

D 17-C

2 670 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Elin Føyen Eidskog OL 40.19   15.05  
2 Anita Østgård Olsen Løten o-lag 41.53 +1.34 15.41  
3 Celine Visted Gjø-Vard OL 46.17 +5.58 17.20  
4 Hanne Millenaar Jørgensen Lillehammer OK 50.07 +9.48 18.46  
5 Hilde Sørli Eidskog OL 56.55 +16.36 21.19  
6 Tone Tidemand Skappel Lillehammer OK 1.19.10 +38.51 29.39  

D 17-N

2 070 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anne Brück OL Vallset/Stange 25.54   12.30  
2 Tina Bjørnstad Raumar Orientering 55.21 +29.27 26.44  

D 17-18

5 450 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Berthe Teslo Hadeland OL 1.52.31   20.38  

D 21-

7 630 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 1.05.14   8.32  
2 Sofie Johansson Vang OL 1.11.22 +6.08 9.21  
3 Evine Westli Andersen Løten o-lag 1.13.07 +7.53 9.34  

D 35-

5 450 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 May Lise Kloppbakken Gjø-Vard OL 1.52.50   20.42  
  Anna-Thekla Tonjer Elverum OK diskvalifisert      

D 40-

4 960 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
  Guri Stenseth Kjøs Lillehammer OK diskvalifisert      
  Randi Lilleengen Beitdokken Lillehammer OK ikke startet      

D 45-

4 960 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristine Sollien Flaskerud OL Toten-Troll 54.32   10.59  
2 Berit Bergset Gjø-Vard OL 1.07.14 +12.42 13.33  
3 Eli Stensli Løten o-lag 1.22.06 +27.34 16.33  
4 Gunn Elin Rudi Hadeland OL 1.23.53 +29.21 16.54  
5 Kjersti Hagberg Solum Rond OL 1.29.05 +34.33 17.57  

D 50-

4 210 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mona Lome Hamar OK 42.20   10.03  
2 Anne Marit Bordal Ringsaker OK 42.38 +0.18 10.07  
3 Ane Bjørnsgaard Lillehammer OK 46.25 +4.05 11.01  
4 Hege Solerød Gjø-Vard OL 47.53 +5.33 11.22  
5 Unn Mette Klopbakken Snertingdal IF Orientering 50.09 +7.49 11.54  
6 Eirin Lodgaard Byåsen IL 57.33 +15.13 13.40  
7 Anita Stenseth Snertingdal IF Orientering 59.04 +16.44 14.01  
8 May Kristin Pedersen Tangen Ringsaker OK 1.00.08 +17.48 14.17  

D 55-

4 210 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kjersti Rønning Hamar OK 41.20   9.49  
2 Anne Lofthus Lillehammer OK 50.53 +9.33 12.05  
3 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 53.38 +12.18 12.44  
4 Inger Svaland OL Vallset/Stange 54.23 +13.03 12.55  
5 Vanja Staff OL Toten-Troll 56.33 +15.13 13.25  
6 Anne-Guri Jevne Hamar OK 57.53 +16.33 13.44  
7 Ida Engen Raumar Orientering 1.01.39 +20.19 14.38  
  Mette Solbergseter Austmarka IL diskvalifisert      
  Kjersti Narum OL Vallset/Stange diskvalifisert      

D 60-

3 540 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kari Elisabeth Natvig Nittedal OL 42.22   11.58  
2 Wenche Bjørnstad Ringsaker OK 44.39 +2.17 12.36  
3 Mona Bugge Haug OL Vallset/Stange 46.22 +4.00 13.05  
4 Inger Marie Øygard Løten o-lag 1.07.12 +24.50 18.58  
  Bente Grøndalen Hamar OK diskvalifisert      

D 65-

3 540 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Margrete Jørandli Gjø-Vard OL 40.07   11.19  
2 Lill Ramberg Skappel Lillehammer OK 44.40 +4.33 12.37  
3 Gro Solnørdal Rudsbygd IL 47.18 +7.11 13.21  
  Bente Tangen Wikstrøm Ringsaker OK diskvalifisert      

D 70-

2 670 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marit Tyldum Rudsbygd IL 45.43   17.07  
2 Liv Feiring Hamar OK 46.30 +0.47 17.24  

D 75-

2 670 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Odbjørg Nordeng Rudsbygd IL 48.08   18.01  
  Tea Forberg Rond OL ikke startet      

H 9-10

1 690 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
  Erik Beitdokken Lillehammer OK 16.34   9.48  
  Sivert Dåsnes Vang OL 18.40   11.02  
  Aksel Tonjer Fingarsen Elverum OK 13.08   7.46  
  Peder Kjøs Lillehammer OK 16.19   9.39  
  Felix Berntsen Ringsaker OK brutt      

H 11-12

1 800 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Emil Tonjer Fingarsen Elverum OK 20.13   11.13  
2 Asbjørn Lande Eidskog OL 21.14 +1.01 11.47  
3 Nikolai Teslo Hadeland OL 23.18 +3.05 12.56  
4 Amund Hagberg Solum Rond OL 24.15 +4.02 13.28  
5 Aleksander Tangen Holtet Eidskog OL 25.20 +5.07 14.04  
6 Tage Rogstad Bekkevold Løten o-lag 31.32 +11.19 17.31  
7 Eivind Lutnæs Hamar OK 47.55 +27.42 26.37  
8 Lars Flaskerud OL Toten-Troll 51.31 +31.18 28.37  
9 Lauritz Palmstrøm-Stolpe Eidskog OL 52.59 +32.46 29.26  
  Magnus Svaland Dale OL Vallset/Stange diskvalifisert      
  Ivar Kleppa Madslien Lillehammer OK diskvalifisert      
  Mats Berntsen Ringsaker OK brutt      

H 13-14

3 390 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Amund Flaskerud OL Toten-Troll 47.01   13.52  
2 Ragnar Lande Eidskog OL 1.02.04 +15.03 18.18  
3 Ola Dåsnes Vang OL 1.04.27 +17.26 19.00  
4 Erik Wallin Snertingdal IF Orientering 1.08.48 +21.47 20.17  
5 Kristoffer Børke Sætaberget Vang OL 1.53.47 +1.06.46 33.33  
  Tage Raknes Sogstad Gjø-Vard OL diskvalifisert      
  Even Lien Gjø-Vard OL ikke startet      

H 15-16

4 960 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sander Tonjer Fingarsen Elverum OK 36.37   7.22  
2 Lars Lien Gjø-Vard OL 36.48 +0.11 7.25  
3 Mats Lindaas Elverum OK 44.59 +8.22 9.04  
4 Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL 50.55 +14.18 10.15  
5 Jørgen Glorvigen Elverum OK 1.08.53 +32.16 13.53  
6 Gaute Lindaas Elverum OK 1.56.15 +1.19.38 23.26  
  Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer OK ikke startet      

H 17-C

2 670 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Erik Haugen Ringsaker OK 43.59   16.28  
2 Lars Finsand Lillehammer OK 48.30 +4.31 18.09  
  Erik Grande Eidskog OL ikke startet      
  Kjetil Jacobsen Hamar OK ikke startet      

H 17-18

6 420 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Grunde Isaksætre Grue IL 56.11   8.45  
2 Jakob Mo OL Toten-Troll 1.08.54 +12.43 10.43  
3 Sune Raknes Sogstad Gjø-Vard OL 1.10.08 +13.57 10.55  
4 Sigurd Kvamme OL Toten-Troll 1.18.51 +22.40 12.16  

H 19-20

7 630 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Njaal Ellegaard Melby Vang OL 54.51   7.11  
2 Even Lindaas Vang OL 57.37 +2.46 7.33  
3 Jostein Svaland Dale Vang OL 1.03.30 +8.39 8.19  
4 Emil Bjørnstad Strand Raumar Orientering 1.33.17 +38.26 12.13  
5 Ole Johan Bråten Vang OL 2.02.04 +1.07.13 15.59  
  Eskil Frøisland Vang OL ikke startet      

H 21-

9 470 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kenneth Bilstad Vang OL 1.12.52   7.41  
2 Marius Wikstrøm Ringsaker OK 1.16.11 +3.19 8.02  
3 Eivind Lande Eidskog OL 1.24.40 +11.48 8.56  
4 Yngve Volden Løten o-lag 1.25.36 +12.44 9.02  
5 John Anders Bakke Løten o-lag 1.42.14 +29.22 10.47  
6 Philip Føyen Eidskog OL 2.07.18 +54.26 13.26  
  Tommy Olsen Hamar OK diskvalifisert      

H 35-

7 630 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Håvard Sundberg Stor-Elvdal SK 1.11.33   9.22  
2 Geir Myhr Øien Ringsaker OK 1.15.46 +4.13 9.55  
3 Stian Overskeid Indre Østfold OK 1.17.35 +6.02 10.10  
4 Sverre Berg Lutnæs Hamar OK 1.18.02 +6.29 10.13  
5 Audun Fingarsen Elverum OK 1.43.19 +31.46 13.32  

H 40-

6 420 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Asbjørn Myren Svensen Lillehammer OK 1.06.52   10.24  
2 Hans Olav Kjøs Lillehammer OK 1.12.54 +6.02 11.21  
3 Thomas Jørgensen Lillehammer OK 1.18.12 +11.20 12.10  
4 Torstein Berg Løten o-lag 1.37.40 +30.48 15.12  
  Tor Wallin Snertingdal IF Orientering diskvalifisert      

H 45-

6 420 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Øyvind Lien Gjø-Vard OL 1.02.30   9.44  
2 Håvard Kvamme OL Toten-Troll 1.03.49 +1.19 9.56  
3 Pål Stenberg Vang OL 1.05.27 +2.57 10.11  
4 Even Erlien Gjø-Vard OL 1.18.05 +15.35 12.09  
5 Arnstein Dale OL Vallset/Stange 1.21.05 +18.35 12.37  
6 Arne Sørli Eidskog OL 1.23.26 +20.56 12.59  
7 Tormod Kleppa Lillehammer OK 1.25.17 +22.47 13.17  
  Roar Skoglund Gjø-Vard OL diskvalifisert      
  Sigmund Hansen Gjø-Vard OL diskvalifisert      

H 50-

5 450 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jon-Anders Bordal Ringsaker OK 43.08   7.54  
2 Jon Ivar Bergersen Eidskog OL 51.27 +8.19 9.26  
3 Kai Solum Rond OL 53.11 +10.03 9.45 Last ned GPS-spor i gpx-format
4 Are Strandlie Gjø-Vard OL 56.02 +12.54 10.16  
5 Michael Sætvedt Snertingdal IF Orientering 56.38 +13.30 10.23  
6 Einar Teslo Hadeland OL 58.23 +15.15 10.42  
7 Svein Thorsberg Grue IL 1.14.00 +30.52 13.34  
8 Ole Christian Bang Hamar OK 1.27.10 +44.02 15.59  
9 Petter Glorvigen Elverum OK 1.38.52 +55.44 18.08  
  Lars Lodgaard Raufoss IL Orientering ikke startet      
  Jan Lenndin Lillehammer OK ikke startet      
  Ledig Startnr NOTEAM ikke startet      

H 55-

5 450 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Onno Verberne OL Toten-Troll 44.54   8.14  
2 Erlend Slokvik OL Toten-Troll 45.38 +0.44 8.22  
3 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 49.04 +4.10 9.00  
4 Andreas Huber Hamar OK 57.11 +12.17 10.29  
5 Bjarte Lindstad OL Toten-Troll 57.28 +12.34 10.32  
6 Arne Arnesen Hamar OK 1.03.51 +18.57 11.42  
7 Kristian Storsveen Løten o-lag 1.10.31 +25.37 12.56  
8 Henning Wernøe Hamar OK 1.15.05 +30.11 13.46  
  Arvid Bratlie Løten o-lag ikke startet      

H 60-

4 960 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Trond Olsen Løten o-lag 44.38   8.59  
2 Øyvind Sørlie Hadeland OL 51.26 +6.48 10.22  
3 Terje Gudbrandsen Hamar OK 53.29 +8.51 10.46  
4 Knut Engen Raumar Orientering 53.53 +9.15 10.51  
5 Tor Strand Raumar Orientering 56.03 +11.25 11.18  
6 Harald Østbye Elverum OK 57.26 +12.48 11.34  
7 Frode Hjorth Hamar OK 59.37 +14.59 12.01  
8 Erik Grøndalen Hamar OK 1.00.16 +15.38 12.09  
9 Bård Natvig Nittedal OL 1.02.36 +17.58 12.37  
10 Frode Bergersen Hamar OK 1.03.34 +18.56 12.48 Last ned GPS-spor i gpx-format
11 John Hofoss Hadeland OL 1.06.51 +22.13 13.28  
12 Herman Bakke Løten o-lag 1.34.41 +50.03 19.05  
  Torgeir Volden Løten o-lag ikke startet      

H 65-

4 210 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Terje Wikstrøm Ringsaker OK 37.03   8.48  
2 Sigurd Dæhli Løten o-lag 38.41 +1.38 9.11  
3 Asbjørn Schjerve Løten o-lag 41.24 +4.21 9.50  
4 Terje Tangen Ringsaker OK 42.43 +5.40 10.08  
5 Einar Lien Løten o-lag 45.42 +8.39 10.51  
6 Johan Swärd Hadeland OL 49.53 +12.50 11.50  
7 Tor Solbergseter Austmarka IL 53.12 +16.09 12.38  
8 Sjur Gjestvang OL Toten-Troll 53.42 +16.39 12.45  
9 Stein Nordvi Elverum OK 55.41 +18.38 13.13  
10 Knut Malmo Ringsaker OK 57.00 +19.57 13.32  
11 Roar Sætaberget Lunderseter IL 1.00.19 +23.16 14.19  
12 Odd Arne Blystad Løten o-lag 1.02.54 +25.51 14.56  
13 Odd Nysæter Ringsaker OK 1.06.24 +29.21 15.46  
  Knut Haug OL Vallset/Stange ikke startet      

H 70-

3 540 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Einar Lund Hamar OK 40.58   11.34  
2 Paul Martin Berg Rudsbygd IL 41.20 +0.22 11.40  
3 Knut Wikstrøm Ringsaker OK 42.46 +1.48 12.04  
4 Leif Billingsø Eidskog OL 43.47 +2.49 12.22  
5 Ludvig Bjerke-Narud Hamar OK 44.59 +4.01 12.42  
6 Odd Arild Strand Stor-Elvdal SK 45.52 +4.54 12.57  
7 Hans A. Tingvold Raufoss IL Orientering 50.36 +9.38 14.17  
8 Terje Malm Hamar OK 51.55 +10.57 14.39  
9 Tormod Prestrud Rudsbygd IL 53.51 +12.53 15.12  
10 John Birger Skansen Rudsbygd IL 1.11.19 +30.21 20.08  
11 Hasse Bergstrøm Tyrving IL 1.11.28 +30.30 20.11  
  Øystein Skappel Lillehammer OK diskvalifisert      

H 75-

2 670 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Trond Feiring Hamar OK 43.45   16.23  
2 Klaus Engen Eidskog OL 49.54 +6.09 18.41  

H 80-

2 670 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jon Tyldum Rudsbygd IL 33.29   12.32  
2 Jon Vegard Lunde Lillehammer OK 45.05 +11.36 16.53  

H 85-

2 670 m, 0 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
  Herleik Nylund Løten o-lag ikke startet      

Utvikling N

1 690 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Ida Riggenbach OL Vallset/Stange 22.48   13.29  
0 Manuel Riggenbach OL Vallset/Stange 23.58   14.10  
0 Isak Skappel Lillehammer OK 38.39   22.52  
0 Eline Sørli Eidskog OL 34.13   20.14  
0 Ole Petter Visted-Hansen Gjø-Vard OL 37.37   22.15  

Utvikling C

1 800 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Nora Halvorsrud Eidskog OL 44.38   24.47  
0 Ingrid Jørgensen Lillehammer OK 32.45   18.11  
0 Synne Sørli Eidskog OL 44.38   24.47  
0 Emil Haug Lillehammer OK 36.40   20.22  
  Alexandra Abrahamson Lillehammer OK diskvalifisert      

Utvikling B

3 390 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
  Kaja Skappel Halvorsrud Lillehammer OK diskvalifisert


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +