Resultater Natrudstilrennene/Junior-VM Mønstringsrenn - 10 km - Menn Junior Klassisk 2017



Resultater Natrudstilrennene/Junior-VM Mønstringsrenn - Menn Junior - 10 km - Klassisk
Sjusjøen, Hedmark - 9. desember 2017

Arrangementstype: Langrenn

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points
 1  211 LIPPERT Joergen  1998  NOR   0:25:05.3     47.68
 2  222 HOPE Jon Rolf Skamo  1998  NOR   0:25:25.5  +20.2  58.42
 3  218 ANDERSEN Filip Fjeld  1999  NOR   0:25:38.6  +33.3  65.38
 4  221 AMUNDSEN Harald Oestberg  1998  NOR   0:25:41.4  +36.1  66.87
 4  210 RAMSE Sondre  1998  NOR   0:25:41.4  +36.1  66.87
 6  219 MOSEBY Haavard  1999  NOR   0:25:42.2  +36.9  67.29
 7  220 LARSEN Thomas Helland  1998  NOR   0:25:55.4  +50.1  74.31
 8  213 SIVERTSGAARD Vegard  1998  NOR   0:25:57.6  +52.3  75.48
 9  208 HOLMBRO Hans Kristian  1998  NOR   0:26:04.0  +58.7  78.88
 10  198 WAHL Simen Munch  1998  NOR   0:26:05.1  +59.8  79.46
 11  199 ANDERSSEN Eirik Soergaard   1998  NOR   0:26:08.2  +1:02.9  81.11
 12  186 KIRKENG Ole Marius  1998  NOR   0:26:13.1  +1:07.8  83.71
 13  190 HOAAS Geir Kristian   1998  NOR   0:26:13.5  +1:08.2  83.93
 14  204 JOHANSEN Sivert Leander  1999  NOR   0:26:15.0  +1:09.7  84.72
 15  197 HAEGELAND Tor Olav  1998  NOR   0:26:18.4  +1:13.1  86.53
 16  194 SOERENSEN Lars  1998  NOR   0:26:20.3  +1:15.0  87.54
 17  212 SOERGAARD Emil  1999  NOR   0:26:21.3  +1:16.0  88.07
 18  165 ANDREASEN Jesper Abelsen  1998  NOR   0:26:22.9  +1:17.6  88.92
 19  215 MOEN Vebjoern   1998  NOR   0:26:26.2  +1:20.9  90.67
 20  188 BJERTNAES Johannes  1998  NOR   0:26:31.0  +1:25.7  93.23
 21  185 RYSSTAD Aron Aakre  1999  NOR   0:26:32.3  +1:27.0  93.92
 22  178 SYVERSEN Simen  2000  NOR   0:26:32.6  +1:27.3  94.08
 23  111 HODT Joergen Baaken  1998  NOR   0:26:37.3  +1:32.0  96.57
 24  217 JOHNSRUD Fredrik  2000  NOR   0:26:40.0  +1:34.7  98.01
 25  181 SKURDAL Magnus Brath  1998  NOR   0:26:40.3  +1:35.0  98.17
 26  192 STOKKELAND Petter  1999  NOR   0:26:47.0  +1:41.7  101.73
 26  183 LISET Kristoffer  1998  NOR   0:26:47.0  +1:41.7  101.73
 28  132 MELBERG Tore Andre  1999  NOR   0:26:48.1  +1:42.8  102.31
 29  201 HOVDE Haavard  1999  NOR   0:26:49.0  +1:43.7  102.79
 30  214 HAGA Anders  1998  NOR   0:26:50.5  +1:45.2  103.59
 31  159 BERSET Kristoffer  1999  NOR   0:26:53.1  +1:47.8  104.97
 32  173 SANDVIK Tobias Topp  1998  NOR   0:26:55.5  +1:50.2  106.25
 33  207 BUVARP Martin Julian  1998  NOR   0:26:56.1  +1:50.8  106.57
 34  196 OEVRUM Matias Bjoernflaten  1999  NOR   0:26:56.7  +1:51.4  106.88
 35  202 THORVIK David  2000  NOR   0:26:58.9  +1:53.6  108.05
 36  216 EVENSEN Ansgar  2000  NOR   0:26:59.1  +1:53.8  108.16
 37  176 KVARSTAD Kristoffer  2000  NOR   0:26:59.3  +1:54.0  108.27
 38  191 KIRKENG Andreas  2000  NOR   0:27:01.8  +1:56.5  109.59
 39  209 ELVSETH Anton  1998  NOR   0:27:04.4  +1:59.1  110.98
 40  193 MORTENSBAKKE Eirik Andreas  1999  NOR   0:27:06.4  +2:01.1  112.04
 41  170 BRU-HEMMINGBY Aksel  1998  NOR   0:27:06.7  +2:01.4  112.20
 42  158 OEHLSCHLAEGEL Albert Sunde  1999  NOR   0:27:08.2  +2:02.9  113.00
 43  167 MIKKELSPLASS Kristen  1999  NOR   0:27:09.6  +2:04.3  113.74
 44  153 FORSMO Ole Jacob  1998  NOR   0:27:16.0  +2:10.7  117.14
 45  182 NILSEN Fredrik Luetcherath  2000  NOR   0:27:17.2  +2:11.9  117.78
 46  150 LIER Ola  1999  NOR   0:27:17.8  +2:12.5  118.10
 47  141 HADDON Peter  1999  NOR   0:27:18.4  +2:13.1  118.42
 48  154 MANNSAAKER Haavard   1998  NOR   0:27:22.3  +2:17.0  120.49
 49  121 KVERNVOLDEN Lars-Haakon  1999  NOR   0:27:22.6  +2:17.3  120.65
 50  124 BJERKE Ole Tobias utne  1999  NOR   0:27:24.0  +2:18.7  121.39
 51  174 SLYDAHL Aleksander  1998  NOR   0:27:25.6  +2:20.3  122.24
 52  139 VESTERAAS Marius Viken  1999  NOR   0:27:29.1  +2:23.8  124.10
 53  205 NOROEY Magnus  1998  NOR   0:27:30.3  +2:25.0  124.74
 54  152 RISHOLT Vebjoern  1998  NOR   0:27:31.0  +2:25.7  125.11
 55  98 LERVIK Ole- Henrik   1998  NOR   0:27:31.1  +2:25.8  125.17
 56  169 HAMMER Johan Toendel  1999  NOR   0:27:32.5  +2:27.2  125.91
 57  87 VEHUS Erik Nordjordet  1999  NOR   0:27:36.4  +2:31.1  127.98
 58  203 KOLSTADBAKKEN Anders  1999  NOR   0:27:37.4  +2:32.1  128.51
 59  177 KORSAETH Amund  2000  NOR   0:27:39.6  +2:34.3  129.68
 60  127 BRATBAK Emil Robert Book  1998  NOR   0:27:42.0  +2:36.7  130.96
 61  184 MELBOE Jan-Henrik  1999  NOR   0:27:42.3  +2:37.0  131.12
 62  143 HAGEN Vegard Ek  1999  NOR   0:27:42.5  +2:37.2  131.22
 63  200 TYRIBAKKEN Bjoernar Stensrud  1999  NOR   0:27:42.7  +2:37.4  131.33
 64  125 BOSSUM Andreas  1998  NOR   0:27:45.8  +2:40.5  132.98
 65  180 LARSEN Kristian  1999  NOR   0:27:45.9  +2:40.6  133.03
 66  137 HAARSTAD Martin  1999  NOR   0:27:46.6  +2:41.3  133.40
 67  157 KVISLE Sjur  1999  NOR   0:27:46.7  +2:41.4  133.46
 68  171 LILAND Lukas  1999  NOR   0:27:47.1  +2:41.8  133.67
 69  129 FUGLE Andreas Bjoervik  1998  NOR   0:27:47.7  +2:42.4  133.99
 70  140 FLUGSTAD Fredrik Fuglerud  1999  NOR   0:27:48.1  +2:42.8  134.20
 71  106 GRINDHAUG Christopher Christophers  1998  NOR   0:27:50.7  +2:45.4  135.58
 72  147 JAKOBSEN Kristian  1998  NOR   0:27:52.6  +2:47.3  136.59
 73  166 BOEE Brage  1999  NOR   0:27:54.8  +2:49.5  137.76
 74  136 ANDERSEN Herman Andreas  1998  NOR   0:27:57.0  +2:51.7  138.93
 75  134 JENSEN Mats Kobbersletten  1998  NOR   0:27:57.2  +2:51.9  139.04
 76  187 BORDAL Johannes  1998  NOR   0:28:01.1  +2:55.8  141.11
 77  164 HUSDAL Henrik  1998  NOR   0:28:02.3  +2:57.0  141.75
 78  160 OEDEGAARDEN Thomas  1998  NOR   0:28:03.0  +2:57.7  142.12
 79  156 HAABREKKE Magnus Oeyaas  1999  NOR   0:28:03.6  +2:58.3  142.44
 80  175 MAGNUSSEN Andreas Finni  1998  NOR   0:28:04.0  +2:58.7  142.65
 81  126 LANGSTEIN Bjoern Erik  1998  NOR   0:28:08.9  +3:03.6  145.26
 82  145 SEEBERG Even  1998  NOR   0:28:09.4  +3:04.1  145.52
 83  97 SOELI Andreas Boe  1999  NOR   0:28:14.4  +3:09.1  148.18
 84  133 GULLINGSRUD Eivind  1999  NOR   0:28:15.9  +3:10.6  148.98
 85  138 REINEMO Per Ivar  1998  NOR   0:28:17.2  +3:11.9  149.67
 86  122 OLDERNES Joar  1999  NOR   0:28:20.8  +3:15.5  151.58
 87  117 LERVIK Anders  1999  NOR   0:28:23.6  +3:18.3  153.07
 88  110 ESPELAND Skjalg  1998  NOR   0:28:23.8  +3:18.5  153.17
 89  100 MOE Oscar  1998  NOR   0:28:25.6  +3:20.3  154.13
 90  144 HOLM Bjoernar Toernes  1998  NOR   0:28:28.4  +3:23.1  155.62
 91  168 MYHRE Simen  1998  NOR   0:28:32.4  +3:27.1  157.74
 91  92 BAKKEN Erlend  1998  NOR   0:28:32.4  +3:27.1  157.74
 93  155 LAULO Lars  1998  NOR   0:28:37.0  +3:31.7  160.19
 94  146 DE CAMPO Seve  1998  AUS   0:28:37.5  +3:32.2  160.45
 95  103 ROGNE Anders Johan  1999  NOR   0:28:39.0  +3:33.7  161.25
 96  131 OEVREVIK Vegard  1999  NOR   0:28:44.8  +3:39.5  164.33
 97  113 JENSEN Anton  1999  NOR   0:28:50.9  +3:45.6  167.58
 98  115 ODLAND Svein  1998  NOR   0:28:51.3  +3:46.0  167.79
 99  94 FJAERLI Haakon  1998  NOR   0:28:56.3  +3:51.0  170.45
 100  99 GRYMYR Jens Christian  1999  NOR   0:28:59.4  +3:54.1  172.09
 101  118 MIKKELSPLASS Kristian  1999  NOR   0:29:04.3  +3:59.0  174.70
 102  108 SOMMER Erik Storaas   1999  NOR   0:29:08.9  +4:03.6  177.14
 103  149 HERBRANDSEN Joakim  1998  NOR   0:29:11.9  +4:06.6  178.74
 104  95 TOLO Henrik Vik  1999  NOR   0:29:13.2  +4:07.9  179.43
 105  89 HAMMERSVIK Vetle Uhre  1999  NOR   0:29:17.0  +4:11.7  181.45
 106  116 MJANGER Mads Ulrich  1999  NOR   0:29:23.6  +4:18.3  184.95
 107  107 STANGJORDET Thomas  1999  NOR   0:29:23.7  +4:18.4  185.01
 108  104 WULFSBERG Joergen  1999  NOR   0:29:29.0  +4:23.7  187.82
 109  112 BJOERNDALEN Baard Eskil  1999  NOR   0:29:30.1  +4:24.8  188.41
 110  123 KAASEN Jakob Aleksander Henden  1999  NOR   0:29:34.9  +4:29.6  190.96
 111  114 LIE Oerjan Braaten  1999  NOR   0:29:44.0  +4:38.7  195.80
 112  109 WANGEN Sigurd  1999  NOR   0:29:51.0  +4:45.7  199.52
 113  88 ENDRESTAD Sebastian Kristoffer  1998  NOR   0:29:55.2  +4:49.9  201.75
 114  119 SEEGAARD Kristoffer  1999  NOR   0:30:01.1  +4:55.8  204.88
 115  135 TVERAA Ivar  1998  NOR   0:30:15.1  +5:09.8  212.32
 116  101 ANDERSEN Simen  1998  NOR   0:30:25.2  +5:19.9  217.69
 117  90 TALLAKSTAD Henrik  1998  NOR   0:30:38.2  +5:32.9  224.60
 118  10 LIER Emil  1997  NOR   0:30:46.5  +5:41.2  229.01
 119  102 COOK Sigmund William  1999  NOR   0:31:13.5  +6:08.2  243.36
 120  93 NORDAAS Eirik  1999  NOR   0:31:32.5  +6:27.2  253.46
Did not finish
   120 ERIKSEN Edvin Groetan  1999  NOR       
   105 HEGG Kristian Glasius  1998  NOR       
   96 THOERUD Birger  1999  NOR       
Did not start
   206 WIBERG Aasmund  1999  NOR       
   195 HYNNE Sondre  1999  NOR       
   189 BROETO Emil Intelhus  1998  NOR       
   179 BURUD Hans Bernhard  1999  NOR       
   172 BJOERGAN Simen Krogstie  2000  NOR       
   163 VEDAL Tobias  1999  NOR       
   162 SPERSTAD Albert  1999  NOR       
   161 AABREKK Eirik Bergene  1998  NOR       
   151 OLSEN Tobias  1999  NOR       
   148 LANGERUD Sivert Bjoernebo  1998  NOR       
   142 JENSEN Trym Moeng  1998  NOR       
   130 TANDBERG Jostein  1998  NOR       
   128 BRUCE Oeystein Hoeistad  1999  NOR       
   91 HOPLAND Isak Nikolai  1998  NOR     


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +