Resultater Nattcup Bergen - 1. løp - 2015



Resultater Nattcup Bergen - Løp nr. 1
Bergen, Hordaland - 21. oktober 2015

Arrangementstype: Orientering

DA

4 800 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helen Martinsen IL Gular 1:09:12   14:25
2 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 1:10:13 +1:01 14:37
3 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 1:12:11 +2:59 15:02
4 Marianne Nygaard TIF Viking 1:14:30 +5:18 15:31
5 Linda Klanderud Årstad IL 2:11:06 +1:01:54 27:18

HA

4 800 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett 43:13   9:00
2 Jan Kocbach Fana IL 49:44 +6:31 10:21
3 Rune Nygaard IL Gular 51:15 +8:02 10:40
4 Andreas G. Polden Gneist, IL 51:19 +8:06 10:41
5 Oskar Røen Varegg Fleridrett 51:58 +8:45 10:49
6 Magne Knudsen Gneist, IL 52:53 +9:40 11:01
7 Trygve Buanes TIF Viking 58:06 +14:53 12:06
8 Tom Erik Eikanger IL Gular 59:55 +16:42 12:28
9 Knut Kyrkjebø TIF Viking 1:00:06 +16:53 12:31
10 Kim-Andrè Kjenes Haugland Varegg Fleridrett 1:06:26 +23:13 13:50
11 Tore Nymark Askøy OL 1:07:09 +23:56 13:59
12 Ketil Døskeland Fana IL 1:11:55 +28:42 14:58
13 Arne Knudsen Gneist, IL 1:12:40 +29:27 15:08
14 Helge Tiger Haugland Varegg Fleridrett 1:14:14 +31:01 15:27
15 Daniel Blomster Varegg Fleridrett 1:14:57 +31:44 15:36
16 Tor Sørevik TIF Viking 1:21:05 +37:52 16:53
17 Sturle Nordeide Gneist, IL 1:29:42 +46:29 18:41
18 Kjetil Damm TIF Viking 1:36:58 +53:45 20:12
  Andreas Benneche NOTEAM brutt    
  Eirik Bjørkevoll Odda OL brutt    
  Gernot Doppelhofer Varegg Fleridrett brutt    
  Bjørn Hølleland Fana IL brutt    

DB

3 600 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kirsti Lysaker Fana IL 1:03:29   17:38
2 Tove Aasheim Askøy OL 1:05:47 +2:18 18:16
3 Tora Aasheim Nymark Askøy OL 1:33:03 +29:34 25:50
4 Siren Greve Bergens TF 1:39:02 +35:33 27:30
5 Birte Nordeide Gneist, IL 1:46:44 +43:15 29:38

HB

3 600 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Dag Brochman TIF Viking 46:26   12:53
2 Kjell Arne Askeland Fana IL 49:14 +2:48 13:40
3 Birk Bell Lysaker Fana IL 50:17 +3:51 13:58
4 Martin Stustad NOTEAM 55:33 +9:07 15:25
5 Helge Stenerud OL Tønsberg og omegn 57:49 +11:23 16:03
6 Ørjan Valestrand Fana IL 1:02:01 +15:35 17:13
7 John Olav Alvsvåg Fana IL 1:02:12 +15:46 17:16
8 Jan Haugland Årstad IL 1:02:49 +16:23 17:26
9 Kjell Erik Myre Hordaveg BIL 1:05:29 +19:03 18:11
10 Kristian Fredrik Thomassen Varegg Fleridrett 1:07:59 +21:33 18:53
11 Bjørn L. Basberg Varegg Fleridrett 1:08:11 +21:45 18:56
12 Torgeir Strand Fana IL 1:08:16 +21:50 18:57
13 Lars Fjellanger Fana IL 1:08:51 +22:25 19:07
14 Ole Kåre Endresen Gneist, IL 1:09:12 +22:46 19:13
15 Olav Lofthus Hordaveg BIL 1:10:35 +24:09 19:36
16 Jørn Torgersen TIF Viking 1:13:55 +27:29 20:31
17 Matti Torgersen Bergens TF 1:15:36 +29:10 21:00
18 Atle Alvheim Fana IL 1:15:39 +29:13 21:00
19 Knut Hestenes NOTEAM 1:23:27 +37:01 23:10
  Jan Harald Helmich Pedersen TIF Viking brutt    

DC

2 700 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nina Soligard Bergens TF 31:33   11:41
2 Eli Johannessen IL Gular 31:42 +0:09 11:44
3 Mari Johannessen IL Gular 34:13 +2:40 12:40
4 Ida Lehmann Varegg Fleridrett 43:11 +11:38 15:59
5 Vibeke Nymo Varegg Fleridrett 43:45 +12:12 16:12
6 Karen Clementsen Kayser Fana IL 46:21 +14:48 17:10
7 Liv Sylvi Meyer Gneist, IL 47:00 +15:27 17:24
8 Marie Roll-Tørnqvist Fana IL 59:32 +27:59 22:02
9 Trude Elin Hope NOTEAM 1:21:04 +49:31 30:01

HC

2 700 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Andreas Berge NOTEAM 26:05   9:39
2 Arne Johannessen IL Gular 34:14 +8:09 12:40
3 Jan G. Hope NOTEAM 37:24 +11:19 13:51
4 Tore Nyhammer NOTEAM 37:52 +11:47 14:01
5 Knut Erik Guldbrandsen Fana IL 41:32 +15:27 15:22
6 Erik Bohne Varegg Fleridrett 41:48 +15:43 15:28
7 Oskar Madslien Steinhaug Varegg Fleridrett 43:19 +17:14 16:02
8 Øistein Paulsen Bergens TF 44:50 +18:45 16:36
9 Knut Heiki Torgersen Bergens TF 47:56 +21:51 17:45
10 Ragnar Kayser Fana IL 48:33 +22:28 17:58
11 Kristoffer Kjenes Haugland Varegg Fleridrett 52:20 +26:15 19:22
12 Jon Erik Doppelhofer Ervik Varegg Fleridrett 53:04 +26:59 19:39
13 Ole Tørnqvist Fana IL 59:32 +33:27 22:02


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +