Resultater Nattcup Bergen - 2. løp - 2015



Resultater Nattcup Bergen - Løp nr. 2
Bergen, Hordaland - 11. november 2015

Arrangementstype: Orientering

DA

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 1:06:18  
2 Randi Hole Bergens TF 1:07:11 +0:53
3 Mariann Schei TIF Viking 1:07:25 +1:07
4 Helen Martinsen IL Gular 1:07:50 +1:32
5 Marianne Nygaard TIF Viking 1:11:31 +5:13
6 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 1:16:43 +10:25
7 Linda Klanderud Årstad IL 2:09:34 +1:03:16
  Birgitte B. Madsen Haukeland sykehus idrettslag (HSI) ikke startet  
  Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett ikke startet  

HA

32 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Rune Nygaard IL Gular 43:21  
2 Göran Winblad Rehns BK 44:08 +0:47
3 Jan Kocbach Fana IL 45:59 +2:38
4 Petter Marki Erichsen Varegg Fleridrett 46:50 +3:29
5 Trygve Buanes TIF Viking 48:28 +5:07
6 Alan Cherry Varegg Fleridrett 48:38 +5:17
7 Tom Eirik Eikanger IL Gular 48:55 +5:34
8 Oskar Røen Varegg Fleridrett 49:49 +6:28
9 Andreas Benneche NOR 50:57 +7:36
10 Fabian Wennerberg Varegg Fleridrett 51:38 +8:17
11 Andreas G. Polden Gneist, IL 52:33 +9:12
12 Erlend Gjestemoen Bergens TF 52:55 +9:34
13 Tore Nymark Askøy OL 58:09 +14:48
14 Anders Tønnessen Rød Fana IL 58:23 +15:02
15 Mathias Rosenlund Varegg Fleridrett 58:30 +15:09
16 Kim-Andrè Kjenes Haugland Varegg Fleridrett 58:35 +15:14
17 Kristian Rykkje Varegg Fleridrett 59:37 +16:16
18 Helge Tiger Haugland Varegg Fleridrett 59:46 +16:25
19 Eirik Bjørkevoll Odda OL 1:01:17 +17:56
20 Bjart Are Hellen TIF Viking 1:02:13 +18:52
21 Ronny Rykkje Varegg Fleridrett 1:02:51 +19:30
22 Arne Wilhelm Knudsen Gneist, IL 1:06:23 +23:02
23 Øistein Stemme Hordaveg BIL 1:10:50 +27:29
24 Tore Svein Nese Askøy OL 1:11:59 +28:38
25 Kjetil Damm TIF Viking 1:14:00 +30:39
26 Sverre Ottesen Varegg Fleridrett 1:14:21 +31:00
27 Torgeir Strand Fana IL 1:16:24 +33:03
28 Sturle Nordeide Gneist, IL 1:17:13 +33:52
29 Lars Fjellanger Fana IL 1:59:56 +1:16:35
  Vyacheslav Mukhidinov Varegg Fleridrett diskvalifisert  
  Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett diskvalifisert  
  Svein Linga IL Gular diskvalifisert  
  Atle Alvheim Fana IL ikke startet  
  Sigurd Eikner Fana IL ikke startet  
  Jan Petter Hansen IL Gular ikke startet  
  Knut A Molvik Gneist, IL ikke startet  
  Tor Sørevik TIF Viking ikke startet  

DB

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ingrid Sandvoll Gneist, IL 53:03  
2 Tora Aasheim Nymark Askøy OL 56:19 +3:16
3 Kirsti Lysaker Fana IL 57:26 +4:23
4 Siren Greve Bergens TF 58:46 +5:43
5 Ida Lehmann Varegg Fleridrett 1:01:43 +8:40
6 Ann-Elin Bendiksen Fana IL 1:03:55 +10:52
  Siri Elisabet Helle Fana IL diskvalifisert  
  Birte Nordeide Gneist, IL diskvalifisert  
  Tove Aasheim Askøy OL ikke startet  
  Ingjerd Sognnæs Bergens TF ikke startet  

HB

25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Birk Bell Lysaker Fana IL 42:43  
2 Frank Roar Olsen Bergens TF 46:50 +4:07
3 Ulrik Hellen TIF Viking 49:45 +7:02
4 Kjell Arne Askeland Fana IL 51:36 +8:53
5 Marcel Niederhauser Askøy OL 51:42 +8:59
6 Aksel Mjelstad TIF Viking 51:57 +9:14
7 Jørn Torgersen TIF Viking 52:37 +9:54
8 Ole Kåre Endresen Gneist, IL 53:40 +10:57
9 Stein Ove Dyngeland Statoil BIL 53:55 +11:12
10 Lars Stuland Larsen Varegg Fleridrett 54:42 +11:59
11 Martin Stustad NOR 54:55 +12:12
12 John Olav Alvsvåg Fana IL 54:57 +12:14
13 Helge Emhjellen NOR 55:28 +12:45
14 Helge Stenerud OL Tønsberg og omegn 56:06 +13:23
15 Svein Robert Heltne Klubbløs 56:55 +14:12
16 Magnus Valland Voss IL 57:18 +14:35
17 Ørjan Eirik Valestrand Fana IL 58:42 +15:59
18 Per Vold Fana IL 1:04:57 +22:14
19 Matti Torgersen Bergens TF 1:12:15 +29:32
20 Andreas Berge NOR 1:12:20 +29:37
21 Magne Raadal Fana IL 1:16:05 +33:22
22 Per Vikane Fana IL 1:18:08 +35:25
23 Knut Hestenes Klubbløs 1:18:52 +36:09
24 Jan Harald Helmich Pedersen TIF Viking 1:21:37 +38:54
  Bjørn L. Basberg Varegg Fleridrett diskvalifisert  
  Atle Austrheim Kvernbit IL ikke startet  
  Kristian Hj. Falch IL Gular ikke startet  
  Erik Johannessen Hordaveg BIL ikke startet  
  Magnus Lehmann Varegg Fleridrett ikke startet  
  Olav Lofthus Hordaveg BIL ikke startet  
  Kjell Erik Myre Hordaveg BIL ikke startet  
  Helge Rosenlund Varegg Fleridrett ikke startet  
  Sturla Stemshaug NOR ikke startet  
  Knut Heikki Odland Torgersen Bergens TF ikke startet  

DC

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Liv Sylvi Meyer Gneist, IL 26:52  
2 Nina Soligard Bergens TF 27:55 +1:03
3 Mai Helen Linga IL Gular 28:16 +1:24
4 Karen Clementsen Kayser Fana IL 36:28 +9:36
5 Tonje Hellesund NOR 37:28 +10:36
6 Berit Hegdal Bergens TF 39:31 +12:39
  Anne Fjeldstad Årstad IL ikke startet  

HC

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Erik Bohne Varegg Fleridrett 22:08  
2 Lars Røttingen IL Gular 23:22 +1:14
3 Oskar Madslien Steinhaug Varegg Fleridrett 26:09 +4:01
4 Andreas Dale Bergens TF 26:44 +4:36
5 Jon Dale Bergens TF 26:48 +4:40
6 Kristoffer Kjenes Haugland Varegg Fleridrett 27:13 +5:05
7 Øistein Paulsen Bergens TF 31:00 +8:52
8 Ragnar Kayser Fana IL 40:05 +17:57
9 Tore Nyhammer NOR 42:30 +20:22
  Jan Olav Ormberg Fana IL diskvalifisert  
  Jørgen Julius Johansen Varegg Fleridrett ikke startet


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +