Resultater Nattløp Bogafjell 2016



Resultater Nattløp Bogafjell
Ganddal, Hordaland - 2. november 2016

Arrangementstype: Orientering

Damer - kort

1 600 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Turid Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 31:11   19:29
2 Hilde Ohr Ganddal IL 31:47 +0:36 19:51
3 Randi Bugge Ganddal IL 31:57 +0:46 19:58
4 Haldis Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 37:49 +6:38 23:38
5 Elisabeth Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 59:21 +28:10 37:05
  Ane Hagalid Sæbø Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert    

Herrer - kort

1 600 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arild Svihus Ganddal IL 38:06   23:48
2 Frode Halvor Lund Ålgård Orientering 41:33 +3:27 25:58
3 Thomas Barvik Mæland Ganddal IL 44:12 +6:06 27:37
  Gustav Levang Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert    
  Jan Henrik Neuenkirchen Ganddal IL diskvalifisert    
  Eivind Roth Ganddal IL diskvalifisert    

Damer - mellom

3 000 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anna Taksdal Ganddal IL 53:19   17:46
2 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 53:24 +0:05 17:48
3 Grethe Thu Skadberg Time kommune BIL 1:14:35 +21:16 24:51
4 Ragnhild Berntsen Time kommune BIL 1:14:39 +21:20 24:53
  Trine Bolstad Ganddal IL diskvalifisert    
  Siri Kverneland Time kommune BIL diskvalifisert    
  Kristin Skadsem Ganddal IL diskvalifisert    
  Mariann Sveinsvoll Ganddal IL diskvalifisert    
  Gro Mariero Totland Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert    

Herrer - mellom

3 000 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tor Sverre Skåra Egersund OK 54:37   18:12
2 Asgeir Bell Stavanger Orienteringsklubb 56:17 +1:40 18:45
3 Raymond B Pettersen Ålgård Orientering 1:05:03 +10:26 21:41
4 Jonas Årvik Sandal Ganddal IL 1:15:32 +20:55 25:10
5 Bjørn Sivertsen NOTEAM 1:15:56 +21:19 25:18
6 Arne Jacob Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 1:24:30 +29:53 28:10
  Bjørn Alsaker Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert    
  Ole Auklend NOTEAM diskvalifisert    
  Erlend Bremnes Ganddal IL diskvalifisert    
  Tor Geir Espedal Ganddal IL diskvalifisert    
  Steinar Hansen ConocoPhillips BIL diskvalifisert    
  Ole Petter Haukaas Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert    
  Øyvind Lamark Ganddal IL diskvalifisert    
  Paul Andreas Paulsen Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert    
  Eivind Lars Rake Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert    
  Andreas Nybak Urdal Ganddal IL diskvalifisert    

Damer - lang

3 700 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sara Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 51:39   13:57
2 Ingrid Lamark Ganddal IL 56:03 +4:24 15:08
3 Vibeke Lamark Ganddal IL 56:20 +4:41 15:13
4 Ann-Cathrin Nybak Urdal Ganddal IL 1:24:19 +32:40 22:47
  Jorunn Johannesen Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert    
  Ingrid Omdal Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert    

Herrer - lang

3 700 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Otte Omdal Ganddal IL 51:05   13:48
2 Svein-Erik Kvame Ganddal IL 56:44 +5:39 15:20
3 Trond Lamark Ganddal IL 1:00:33 +9:28 16:21
4 Sturle Omdal Sandnes IL (Rogaland) 1:04:39 +13:34 17:28
5 Knut Feldmann Stavanger Orienteringsklubb 1:08:25 +17:20 18:29
6 Tor Brekken Ganddal IL 1:08:40 +17:35 18:33
7 Rune Hatle Avinor Sola BIL 1:10:51 +19:46 19:08
  Per Ingar Hadland Ganddal IL diskvalifisert    
  Ove Oaland Ganddal IL diskvalifisert    
  Kjell Skjæveland Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert    
  Sturla Stokkeland Ålgård Orientering diskvalifisert    

Damer - XL

4 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 1:06:44   15:10

Herrer - XL

4 400 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjarthe Westerheim Stord Orientering 41:05   9:20
2 Tom Furland Sandnes IL (Rogaland) 48:39 +7:34 11:03
3 Morten Bjerga Sundli Ganddal IL 51:35 +10:30 11:43
4 Ola Magnus Laugaland Ålgård Orientering 52:27 +11:22 11:55
5 Vegard Peikli Sandnes IL (Rogaland) 53:55 +12:50 12:15
6 Arild Aasheim Ganddal IL 54:06 +13:01 12:17
7 Per Ivar Stokland Ganddal IL 55:30 +14:25 12:36
8 Johan Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 1:00:31 +19:26 13:45
9 Øyvind Rummelhoff Stavanger Orienteringsklubb 1:02:43 +21:38 14:15
  Tor Gunnar Aksland Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert    
  Odd Fuglestad Ålgård Orientering diskvalifisert    
  Stein Arne Olsen Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert    
  Runar Eike Toft Statoil BIL diskvalifisert    


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +